Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV elektryczny · rok modelowy 2026Elektryczny SUV · bateria LFP

Geely E5.430 kilometrów za 169 900 zł.

Czterysta trzydzieści kilometrów zasięgu z baterii sześćdziesięciokilowatogodzinnej — czyli wyraźnie mniejszej niż u rywali osiągających podobny wynik. Za to zużycie piętnaście i osiem dziesiątych kilowatogodziny na sto kilometrów jest najniższe w tym zestawieniu. O samej baterii producent pisze przy tym najwięcej ze wszystkich marek, jakie opisujemy — z jednym wyjątkiem. Zobacz wszystkie modele Geely.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 18 salonach
Geely E5 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto sześćdziesiąt dziewięć tysięcy za elektryka.

Cztery pytaniaCennikBateria
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy tym elektryku.

Dokumentacja techniczna tego modelu jest jedną z lepszych w tej części rynku — obejmuje broszurę, arkusz specyfikacji i kartę ratunkową dla służb. Tym wyraźniej widać, czego w niej brakuje.

Na jak długo objęta jest bateria?

Nie wiadomo. Żaden z trzech dokumentów tego modelu nie podaje warunków gwarancji — ani okresu, ani limitu przebiegu, ani progu zachowania pojemności. To zaskakuje tym bardziej, że o trwałości samej baterii producent pisze wyjątkowo szczegółowo, z konkretnymi wynikami badań.

Czy droższa wersja jest pod każdym względem lepsza?

Nie. Wersja Max waży o pięćdziesiąt kilogramów więcej i ma większe koła, przez co jej zasięg spada z 430 do 425 kilometrów, zużycie rośnie z 15,8 do 16 kilowatogodzin, a rozpędzanie do setki wydłuża się z 6,9 do 7,1 sekundy. Dopłata siedemnastu tysięcy kupuje wygodę kosztem osiągów.

Czy pakiet asystentów jest identyczny w obu wersjach?

Prawie. Arkusz specyfikacji przypisuje asystenta zmiany pasa wyłącznie wersji Pro, a rozszerzone utrzymanie pasa ruchu — wyłącznie wersji Max. Wygląda to na drobną różnicę w rozkładzie funkcji, a nie na przewagę którejkolwiek z wersji, ale przed zakupem warto poprosić o wydruk tabeli.

Dlaczego dokumenty mówią o EX5?

Bo tak model nazywał się wcześniej. Karta ratunkowa datowana na grudzień 2024 opisuje pojazd jako „GEELY EX5 SUV 2024”, a arkusz specyfikacji nosi tytuł „Specyfikacja GEELY EX5”. Polska nazwa handlowa to E5 — te dwie nazwy dotyczą tego samego auta.

Cennik · dwie wersje

Cena, którą i siedemnaście tysięcy między nimi.

Cennik obowiązujący od pierwszego kwietnia 2026 podaje dwie wersje wyposażenia — i tylko dwie. Wcześniejsza niejasność co do trzeciej wersji okazała się artefaktem odczytu tabeli z pliku PDF, co odnotowujemy, bo takie błędy krążą potem w opisach ofert.

169 900 zł

wersja Pro · wersja Max kosztuje 186 900 zł

Cennik nie zawiera oferty finansowania ani cen przeglądów okresowych

Ceny brutto. Pięć kolorów nadwozia — turkusowa zieleń, węglowa czerń, śnieżna biel, księżycowe srebro i szron — bez wskazanych dopłat w warstwie tekstowej dokumentu.

Dwie wersje w cenniku
169 900 złProWersja wejściowa z pełnym pakietem asystentów, kamerą 360 stopni, pompą ciepła i elektryczną klapą bagażnika. Koła osiemnastocalowe, sześć głośników.
186 900 złMaxSiedemnaście tysięcy więcej za wyświetlacz na szybie, szesnaście głośników, dach panoramiczny, masaż foteli i koła dziewiętnastocalowe. Ma jednak konsekwencje, których cennik nie sygnalizuje — rozkładamy je w osobnej sekcji.
5 do wyboruKoloryDokument nie wskazuje dopłat za żaden z nich, co przy lakierach metalizowanych bywa rzadkością. Warto to potwierdzić w salonie przed podpisaniem umowy.
gwarancjaCzego w cenniku nie maAni broszura, ani arkusz specyfikacji nie zawierają warunków gwarancji. Model siostrzany tej samej marki podaje trzy okresy — ale przenoszenie ich tutaj byłoby zgadywaniem.
Bateria · deklaracja producenta

Tyle pojemności zostaje po tysiącu pięciuset cyklach.

To najbardziej szczegółowa deklaracja o trwałości baterii, jaką spotkaliśmy w materiałach handlowych marek z tej części rynku. Producent podaje ją razem z kilkoma innymi wynikami badań swojej technologii ogniw.

92,12 %

Bateria opisana jest jako „Geely Short Blade” i według broszury przeszła testy na dystansie miliona kilometrów, zachowuje dziewięćdziesiąt procent pojemności w temperaturze minus trzydziestu stopni i wytrzymuje przebicie gwoździem o średnicy pięciu milimetrów bez zapłonu. Ogniwa są typu litowo-żelazowo-fosforanowego, a napięcie układu wysokiego napięcia wynosi 376 woltów — to ostatnie potwierdza niezależnie karta ratunkowa dla służb.

Napięcie między tymi liczbami a resztą dokumentacji jest jednak wyraźne: żaden z trzech dokumentów tego modelu nie podaje warunków gwarancji na baterię. Deklaracja techniczna mówi, co bateria wytrzymała w badaniach; gwarancja mówi, za co producent odpowiada, gdy nie wytrzyma. To dwie różne rzeczy i tylko jedna z nich została tu opublikowana.

Dane o trwałości ogniw pochodzą z broszury tego modelu ze specyfikacją z 1 kwietnia 2026 i są materiałem marketingowym producenta baterii — nie weryfikowaliśmy ich niezależnie i nie znamy metodyki badań, na przykład tego, przy jakiej temperaturze i mocy ładowania wykonano owe tysiąc pięćset cykli. Podajemy je, bo są konkretne i sprawdzalne co do treści dokumentu, a nie dlatego, że je potwierdzamy. Napięcie 376 V i typ ogniw LFP potwierdza natomiast niezależnie karta ratunkowa wydana dla służb ratowniczych — dokument o zupełnie innym przeznaczeniu, co czyni z niego użyteczne potwierdzenie krzyżowe. Praktyczna rada przy zakupie: poproś dealera o warunki gwarancji na baterię w formie pisemnej i sprawdź, czy zawierają próg zachowania pojemności. Bez takiego progu deklaracja o 92,12 procent po tysiącu pięciuset cyklach pozostaje informacją o wynikach badań, a nie podstawą do jakiegokolwiek roszczenia.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4615 mm i rozstawie osi 2750 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 15,4 cala.

Geely E5 bok
Lewy bok
Geely E5 przód
Przód
Geely E5 prawy profil
Prawy profil
Geely E5 tył
Tył
Geely E5 lewy profil
Lewy profil

Pro czy Max siedemnaście tysięcy różnicy.

WyposażenieDwie wersjeDane techniczne
Rozdział 2 z 5
Na pokładzie · wyposażenie z arkusza specyfikacji

Co jest w wersji Pro czyli w tej z ceną wyjściową.

Pozycje seryjne wersji wejściowej, z arkusza danych technicznych producenta.

AsystenciSzesnaście systemów wspomaganiaTempomat adaptacyjny z inteligentnym wspomaganiem, hamowanie awaryjne, ostrzeganie o kolizji czołowej i tylnej, rozpoznawanie znaków, martwe pole, ostrzeganie przed otwarciem drzwi, ruch poprzeczny z przodu i z tyłu z hamowaniem, monitorowanie kierowcy i inteligentna regulacja świateł drogowych.
KlimatPompa ciepła w standardzieW obu wersjach — a to przy elektryku decyduje o zasięgu zimą bardziej niż jakikolwiek inny element wyposażenia. Do tego klimatyzacja dwustrefowa i nawiewy dla drugiego rzędu.
EkranyEkran 15,4 cala i zegary 10,2Do tego nawigacja i muzyka online, wi-fi w samochodzie, ładowarka bezprzewodowa oraz cztery porty USB — dwa typu A i dwa typu C.
FoteleElektryczne, grzane i wentylowaneRegulacja sześciostopniowa dla kierowcy i czterostopniowa dla pasażera, w obu wersjach. Kierownica również podgrzewana.
Bagażnik461 litrów, elektryczna klapaPo złożeniu oparć 1877 litrów. Elektryczne otwieranie klapy jest wspólne dla obu wersji, co potwierdza arkusz specyfikacji.
ManewrowanieŚrednica zawracania 10,8 mWartość podana wprost w arkuszu danych — rzadkość w materiałach handlowych, a w mieście liczba bardziej użyteczna niż moc.
Dwie wersje · co kupuje siedemnaście tysięcy

Droższa wersja jest wolniejsza.

W większości aut wyższa wersja jest lepsza pod każdym względem. Tutaj dopłata kupuje wygodę, a oddaje osiągi i zasięg — i cennik tego nie sygnalizuje.

Wersja wejściowa

Pro · 169 900 zł

430 km · 6,9 s

Koła osiemnastocalowe, masa własna 1715 kilogramów, zużycie 15,8 kilowatogodziny na sto kilometrów. Pełny pakiet asystentów, kamera 360 stopni, pompa ciepła, elektryczna klapa bagażnika, fotele elektryczne grzane i wentylowane, sześć głośników. Arkusz specyfikacji przypisuje tej wersji asystenta zmiany pasa.

Wersja droższa

Max · 186 900 zł

425 km · 7,1 s

Koła dziewiętnastocalowe, masa własna 1765 kilogramów, zużycie 16 kilowatogodzin. Dokłada wyświetlacz na przedniej szybie, szesnaście głośników w zestawie Flyme Sound, dach panoramiczny z elektryczną roletą, podgrzewane szyby przednią i tylną, masaż foteli, pamięć ustawień, regulowane siedzenia w drugim rzędzie i oświetlenie ambientowe. Tej wersji arkusz przypisuje z kolei rozszerzone utrzymanie pasa ruchu.

Zestawienie z arkusza danych technicznych producenta, rozpisującego wyposażenie w dwóch kolumnach. Strata pięciu kilometrów zasięgu i dwóch dziesiątych sekundy przy rozpędzaniu to konsekwencja pięćdziesięciu kilogramów masy i większych obręczy — zjawisko normalne, warte jednak nazwania, bo cennik podaje osiągi tylko dla wersji podstawowej i kupujący może założyć, że dotyczą obu. W praktyce różnica pięciu kilometrów zasięgu jest nieodczuwalna, a wyświetlacz na szybie i szesnaście głośników odczuwalne są codziennie — nie odradzamy więc wersji Max, tylko prostujemy rachunek. Warto natomiast zwrócić uwagę na rozkład dwóch systemów wspomagania jazdy: asystent zmiany pasa jest w tabeli przypisany wersji Pro, a rozszerzone utrzymanie pasa wersji Max, co wygląda na różnicę w konfiguracji, a nie na przewagę którejkolwiek. Przed zakupem poproś o wydruk tej tabeli, bo to jedyne miejsce, w którym ta różnica w ogóle się pojawia.

Pełna lista z arkusza danych

Wyposażenie seryjne według specyfikacji producenta.

Wykaz z arkusza danych technicznych rozpisującego wyposażenie na dwie kolumny, Pro i Max.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • adaptacyjny tempomat (ACC) z inteligentnym wspomaganiem (ICC)
  • kamera cofania 360°
  • asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)
  • rozpoznawanie znaków drogowych (TSI)
  • monitorowanie martwego pola (BSD) i ostrzeganie o ruchu poprzecznym (FCTA/RCTA)
  • mocowania fotelików ISOFIX
Światła i widoczność6 poz.
  • reflektory LED z automatycznym włączaniem
  • światła do jazdy dziennej LED
  • tylne lampy LED
  • inteligentna regulacja świateł drogowych (IHBC)
  • lusterka elektrycznie składane i podgrzewane
  • ukryte klamki drzwi
Komfort8 poz.
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja
  • pompa ciepła
  • elektryczny fotel kierowcy (6-stopniowy) i pasażera (4-stopniowy)
  • podgrzewane i wentylowane fotele przednie
  • podgrzewana kierownica wielofunkcyjna
  • elektryczna klapa bagażnika
  • relingi dachowe
  • obręcze aluminiowe 18 cali
Multimedia9 poz.
  • ekran multimedialny 15,4 cala
  • cyfrowy zestaw wskaźników 10,2 cala
  • nawigacja online
  • 6 głośników
  • radio FM/DAB
  • zestaw głośnomówiący Bluetooth
  • WiFi w samochodzie
  • ładowarka bezprzewodowa do telefonu
  • porty 2×USB-A + 2×USB-C
Ładowanie i napęd5 poz.
  • bateria LFP 60,22 kWh (technologia Geely Short Blade)
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW
  • ładowanie DC do 100 kW (złącze CCS2)
  • napęd na przednią oś (FWD)
  • silnik 217 KM (160 kW), 320 Nm
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

ParametrProod 169 900 złMaxod 186 900 zł
Napęd i osiągi
Napędelektryczny · jeden silnik · przednie koła
Moc160 kW · 217 KM / 320 Nm
Osiągi0–100 km/h w 6,9 s · 175 km/h
Bateria, zasięg i ładowanie
BateriaLFP 60,22 kWh · napięcie 376 V
ŁadowanieAC 11 kW (6,1 h) · DC 100 kW (20 min, 30–80%)
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV 5-miejscowy · 4615 × 1901 × 1670 mm
Rozstaw osi2750 mm · prześwit 173 mm
Bagażnik461 l · 1877 l po złożeniu
Masa własna1715 kg ▲1765 kg

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg i ładowanie · dane WLTP

Ile realnie przejedziesz na jednym ładowaniu.

Zasięg WLTP

Wersja Pro430 km
Wersja Max — cięższa425 km

Czterysta trzydzieści kilometrów w cyklu mieszanym dla wersji Pro i czterysta dwadzieścia pięć dla Max, która waży o pięćdziesiąt kilogramów więcej i jeździ na dziewiętnastocalowych kołach. Osobno warto spojrzeć na zużycie: piętnaście i osiem dziesiątych kilowatogodziny na sto kilometrów to najniższa wartość wśród rywali w naszym zestawieniu, mimo że bateria jest tu najmniejsza. Zimą realny zasięg będzie niższy, ale pompa ciepła w standardzie ogranicza tę stratę.

Ładowanie DC 30–80%

20 min

Moc ładowania prądem stałym do stu kilowatów, prądem przemiennym do jedenastu — z gniazdka domowego pełne ładowanie od trzydziestu do osiemdziesięciu procent zajmuje sześć godzin i sześć minut. Złącze Type 2 i CCS2, czyli standard europejski bez przejściówek.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Wejściowa cena z pełnym pakietem ADAS
169 900 zł za wersję Pro z kamerą 360°, adaptacyjnym tempomatem ACC, asystentem ICC, AEB, LKA i rozpoznawaniem znaków TSI w standardzie — bez dopłat za pakiet bezpieczeństwa, podobnie jak w Jaecoo E5 (139 900 zł) czy Omoda E5 (139 900 zł), ale przy większej mocy silnika (217 KM).
Jasny podział Pro/Max bez ukrytych opcji
Różnica 17 000 zł kupuje konkretne rzeczy: dach panoramiczny z elektryczną roletą, obręcze 19 cali zamiast 18, HUD, audio na 16 głośników z dwoma w zagłówku, pamięć i masaż foteli. Elektryczna klapa bagażnika i pompa ciepła są wspólne — nie trzeba dopłacać za wersję wyższą, by je mieć.
Bagażnik i przestrzeń w normie segmentu
461 l (do 1877 l po złożeniu siedzeń) mieści się między Jaecoo E5 (480 l) a GAC Aion V (427 l). Rozstaw osi 2750 mm i długość 4615 mm dają SUV-a kompaktowego, a nie miejskiego crossovera.

Do sprawdzenia 4

Gwarancja: całkowita niewiadoma
Broszura, specyfikacja techniczna ani karta ratunkowa E5 nie podają warunków gwarancji na pojazd ani na baterię — żadnej liczby lat czy limitu kilometrów. Siostrzany model Starray EM-i ma to opisane wprost (8 lat / 150 tys. km), ale przenoszenie tych warunków na E5 byłoby zgadywaniem. Przed zakupem trzeba wymóc pisemne potwierdzenie od dealera.
Brak wyniku Euro NCAP
Żaden dostępny dokument nie podaje testu zderzeniowego dla E5 — w przeciwieństwie do Deepal S05 czy Omoda E5, które mają potwierdzone 5 gwiazdek. Model ma 16 systemów ADAS wymienionych w specyfikacji, ale niezależnej oceny bezpieczeństwa biernego brak.
Ładowanie DC ze środka stawki, wolniejsze niż u Deepala
Maksymalnie 100 kW, uzupełnienie 30-80% w 20 minut. Deepal S05 w tej samej cenie ładuje do 200 kW, a GAC Aion V (178 900 zł) do 180 kW. AC 11 kW napełnia baterię 30-80% w 6,1 godziny.
Marka wciąż buduje historię serwisową w Polsce
Geely wróciło do Polski we wrześniu 2025 r. — sieć dealerska (18 salonów) i dokumentacja są świeże. Brak publicznego cennika pakietów serwisowych i oferty finansowania w materiałach E5 utrudnia policzenie całkowitego kosztu posiadania przed wizytą u dealera.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca miejski i podmiejski, który jeździ głównie trasami do 150-200 km dziennie i ładuje w domu lub w pracy — 430 km zasięgu i pompa ciepła w standardzie wystarczą na co dzień bez dopłat za pakiet zimowy. Także kupujący, dla których jasny podział na dwie wersje bez gmatwaniny opcji jest zaletą, a nie wadą listy wyposażenia.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby, dla których wynik Euro NCAP i spisana gwarancja są warunkiem zakupu bez wyjątków — E5 nie ma potwierdzonego ani jednego, ani drugiego w oficjalnych materiałach. Także kierowcy pokonujący długie trasy autostradowe z częstym ładowaniem DC — 100 kW to dziś wynik poniżej średniej segmentu, a Deepal S05 w tej samej cenie ładuje dwa razy szybciej.

Na tle rywali · elektryczne SUV-y

Jak wypada wśród elektryków tej wielkości.

ModelCena odBateriaZasięgZużycie
Geely E5
ten model · punkt odniesienia
169 900 zł60,22 kWh430 km15,8 kWh
elektryczny SUV · oferta w PL
Dwadzieścia sześć tysięcy taniej i o dziesięć kilowatogodzin większa bateria — a mimo to sześć kilometrów krótszy zasięg. Różnica bierze się z zużycia energii, wyraźnie wyższego.
143 200 zł69,9 kWh424 km18,8 kWh
elektryczny SUV · oferta w PL
Dziewięć tysięcy drożej, z baterią większą o piętnaście kilowatogodzin i zasięgiem dłuższym o osiemdziesiąt kilometrów. Ładuje się przy tym znacznie szybciej, bo mocą do stu osiemdziesięciu kilowatów.
178 900 zł75,3 kWh510 km16,7 kWh
elektryczny SUV · oferta w PL
Dwadzieścia sześć tysięcy drożej, z baterią większą o jedenaście kilowatogodzin i zasięgiem krótszym o dziesięć kilometrów. Najwyższe zużycie energii w tym zestawieniu.
195 900 zł71,8 kWh420 km19,9 kWh
Ceny z cenników w dniu przeglądu, zużycie i zasięg w cyklu mieszanym WLTP. Warto czytać tę tabelę kolumnami: nasz model ma najmniejszą baterię z całej czwórki i najniższe zużycie energii, co przekłada się na zasięg w środku stawki przy najniższym koszcie ładowania do pełna.Porównaj szczegółowo

Bateria bez dokumentu.

GwarancjaCzego brak
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · czego nie ma w dokumentach

Bateria opisana szczegółowo, ale nieobjęta na piśmie.

Trzy dokumenty tego modelu — broszura, arkusz specyfikacji i karta ratunkowa — nie zawierają warunków gwarancji. To sytuacja, którą trzeba nazwać wprost, bo dotyczy najdroższego podzespołu.

Gwarancja na bateriębrak w dokumentachluka potwierdzonaNie ma okresu, limitu przebiegu ani progu zachowania pojemności. Producent podaje natomiast wyniki badań trwałości — co jest deklaracją techniczną, a nie zobowiązaniem umownym.
Gwarancja pojazdubrak w dokumentachluka potwierdzonaBroszura tego modelu nie ma sekcji gwarancyjnej w ogóle, w przeciwieństwie do broszury siostrzanej hybrydy tej samej marki.
Punkt odniesienia8 / 6 / 6 latz innego modeluBroszura hybrydowego Starray EM-i podaje trzy okresy: osiem lat lub sto pięćdziesiąt tysięcy kilometrów, sześć lat lub sto pięćdziesiąt tysięcy oraz sześć lat na samochód — również bez przypisania do podzespołów. Podajemy to jako kontekst, nie jako warunki tego auta.
Assistancebrak dokumentuW materiałach marki nie ma regulaminu pomocy drogowej. Przy elektryku warto zapytać osobno o holowanie i o postępowanie przy rozładowanej baterii trakcyjnej.
Karta ratunkowajest, i to pełnadokument dla służbPodaje napięcie układu wysokiego napięcia 376 V, typ ogniw LFP, procedurę odłączenia akumulatora 12 V i zasady gaszenia. To dokument dla straży pożarnej, nie dla klienta — ale jego istnienie świadczy o uporządkowanej dokumentacji technicznej.
Czego dokumenty nie mówią

Pięć pytań do zadania w salonie.

Nie wymieniamy tu sytuacji utraty gwarancji, bo jej warunków nikt nie opublikował. Wymieniamy to, czego w dokumentach brakuje.

  • Okres gwarancji na baterięPodstawowa liczba przy zakupie elektryka, nieobecna w żadnym z trzech dokumentów tego modelu. Proś o nią na piśmie, nie o ustne zapewnienie.
  • Próg zachowania pojemnościProducenci zwykle zobowiązują się, że po okresie gwarancji bateria zachowa określony procent pojemności. Tu ta wartość nie pada — mimo że producent podaje wyniki własnych testów degradacji.
  • Warunki utrzymania ochronyObowiązkowe przeglądy, autoryzowany serwis, sposób ładowania — typowa treść warunków gwarancji, której w tych dokumentach nie ma.
  • Pomoc drogowa przy rozładowaniu
  • Nazwa importeraCennik tego modelu wskazuje spółkę ALJ Motors Poland GEE, a cennik siostrzanej hybrydy — Jameel Motors Poland GEE. Nie rozstrzygamy tego domysłem: może to być zmiana nazwy w czasie albo błąd w jednym z dokumentów, ale przy reklamacji adresat ma znaczenie.

Zestawienie na podstawie broszury ze specyfikacją z 1 kwietnia 2026, arkusza danych technicznych oraz karty ratunkowej datowanej na grudzień 2024. Brak warunków gwarancji w dokumentach handlowych nie oznacza, że gwarancji nie ma — oznacza, że jej treść nie została opublikowana i trzeba poprosić o nią dealera przed podpisaniem umowy, a nie po odbiorze auta.

Osiemnaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · osiemnaście salonów

Usiądź za kierownicą i poproś o warunki gwarancji.

Przy elektryku bez opublikowanych warunków gwarancji jazda testowa to dobry moment, żeby poprosić o ten dokument. Sieć marki liczy osiemnaście punktów rozrzuconych po całym kraju, od Szczecina po Białystok, więc dojazd do najbliższego rzadko bywa problemem.

20 salonów Geely · 19 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Geely3Warszawa i okoliceBiałystokDługołękaGdańskKaliszKatowiceKielceKrakówLublinŁódźOlsztynOpoleOsielskoRumiaRzeszówSwarzędzSzczecinToruńkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 20 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz, Kalisz, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn, Opole).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Geely E5 w 2026 roku?
Według cennika obowiązującego od 1 kwietnia 2026 r. wersja Pro kosztuje 169 900 zł, a Max — 186 900 zł. Różnica 17 000 zł kupuje dach panoramiczny, obręcze 19 cali, HUD i mocniejsze audio. Dostępnych jest 5 kolorów nadwozia, a dokumenty źródłowe nie wskazują osobnej dopłaty za żaden z nich.
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla Geely E5?
Według WLTP wersja Pro przejeżdża 430 km przy zużyciu 15,8 kWh/100 km, a cięższa (o obręcze 19 cali i dodatkowe wyposażenie) wersja Max — 425 km przy 16 kWh/100 km. To wartości katalogowe w cyklu mieszanym; zimą i przy większym obciążeniu trzeba liczyć się z niższym wynikiem, choć pompa ciepła w standardzie pomaga ograniczyć spadek.
Jak szybko ładuje się Geely E5?
Na złączu CCS2, ładowarka DC o mocy do 100 kW uzupełnia baterię 30-80% w 20 minut. Pokładowa ładowarka AC ma 11 kW, więc ładowanie 30-80% z wallboxa trwa 6,1 godziny. To wynik poniżej czołówki segmentu — Deepal S05 w tej samej cenie ładuje DC do 200 kW.
Jaką gwarancję ma Geely E5?
Żaden z dostępnych dokumentów — broszura, specyfikacja techniczna ani karta ratunkowa — nie podaje warunków gwarancji na pojazd ani na baterię E5. Siostrzany model Starray EM-i ma w broszurze wprost wskazane 8 lat / 150 tys. km, ale przenoszenie tych liczb na E5 bez potwierdzenia byłoby zgadywaniem. Warunki gwarancji trzeba wyjaśnić bezpośrednio u dealera i najlepiej uzyskać je na piśmie przed podpisaniem umowy.
Czym różnią się wersje Pro i Max?
Obie mają ten sam silnik 217 KM, baterię LFP 60,22 kWh i pełny pakiet ADAS. Max dokłada dach panoramiczny z elektryczną roletą, obręcze 19 cali (zamiast 18), podgrzewane przednią i tylną szybę, HUD, audio Flyme Sound na 16 głośników, pamięć ustawień i masaż foteli oraz elektrycznie regulowane wsparcie na nogi dla pasażera. Wcześniejsze przypuszczenia o trzeciej wersji pośredniej „I” nie potwierdziły się — model ma dokładnie dwie wersje.
Czy Geely E5 ma wynik Euro NCAP i ile ma mocy?
Silnik elektryczny ma 217 KM (160 kW) i 320 Nm, z przyspieszeniem 0-100 km/h w 6,9 s (Pro) lub 7,1 s (Max) i prędkością maksymalną 175 km/h. Wyniku testu zderzeniowego Euro NCAP oficjalne materiały Geely nie podają — ani broszura, ani specyfikacja techniczna nie zawierają takiej informacji, więc przed zakupem warto zapytać o nią wprost u dealera.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o E5? Zapytaj o gwarancję baterii.

Producent opisuje trwałość ogniw wyjątkowo dokładnie, ale warunków gwarancji nie publikuje. To pierwsze pytanie do dealera.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Geely E5

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt