Porównaj auta

Duży SUV plug-in

PHEV

Geely Starray EM-i.

Duży plug-in. Cenę ustala rocznik auta.

Dane sprawdzone: · Źródła

Rodzinny SUV plug-in o długości 4740 mm, z napędem na przód i 262 KM. Na prądzie 83 km wg WLTP (w testach 60–80 km), razem z benzyną 943 km. Ma pompę ciepła, szybkie ładowanie DC i pięć gwiazdek Euro NCAP.

Więcej o aucie

Uwaga: asystent pasa w testach drażni, a po rozładowaniu baterii auto pali 6–8 l/100 km.

Cena od119 900 zł* Auta z roku produkcji 2025, do wyczerpania zapasów, bez łączenia z promocjami; auto z 2026 roku kosztuje 149 900 zł
Galeria · 6 zdjęć
Geely Starray EM-iPro · 119 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 21 salonów

01 · Koszty

Geely Starray EM-i cena i rachunek: zakup plus rok jazdy.

Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie. Zakup liczymy od 119 900 zł: to Pro z roku produkcji 2025 (z 2026 roku 149 900 zł); Max kosztuje 150 210 zł (z 2026 roku 166 900 zł). Przełącz na ceny katalogowe, żeby zobaczyć rachunek dla aut z 2026 roku.

Masz panele słoneczne?
Własne panele pokryją część ładowania baterii 18,4 kWh. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Gdzie ładujesz Geely Starray EM-i?
Na prądzie 60% kilometrów — typowy dojazd do pracy i po mieście.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Ulotka importera podaje 2,4 l/100 km jako wartość ważoną (zakłada jazdę na prądzie) i 6,2 l/100 km po rozładowaniu baterii. Prąd liczymy sami: 18,4 kWh ÷ 83 km ≈ 22,2 kWh/100 km (bez strat ładowania). Importer nie podaje zużycia energii w kWh.
Zużycie realne (testy prasowe)
Otomoto (test z 20.05.2026) zmierzyło ok. 6 l/100 km w mieście, 6,4 na trasie, 7,5 na ekspresówce i 8,2 na autostradzie, ale nie podało stanu baterii podczas pomiarów. Słoweński VMax (28.04.2026) pisze o ok. 6 l bez ładowania i poniżej 2 l przy regularnym ładowaniu. Do kalkulatora bierzemy 6,4 l/100 km (trasa, Otomoto).
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 144 908 zł

PHEV

zakup paliwo i prąd

zakupenergia / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach EM-i kosztuje łącznie 144 908 zł: zakup 119 900 zł i energia 25 008 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba zatankować albo naładować.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Importer podaje 943 km zasięgu łącznego (WLTP) i nie podaje pojemności zbiornika, więc zasięgu po rozładowaniu baterii nie przeliczamy. W teście VMax przy mieszanej jeździe wyszło ok. 800 km (wersja z rynku słoweńskiego, deklarowane tam 983 km); stację planuj z zapasem.
EM-i na prądzie
Z naładowaną baterią 83 km wg WLTP, w testach ok. 60 km (VMax, Słowenia, wiosna) i co najmniej 80 km (Otomoto). Szybkie ładowanie DC: 30–80% w 20 min (moc w kW niepodana). Importer nie podaje mocy ładowania AC ani DC w kW.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

Geely Starray EM-i wyposażenie: Max dokłada dziesięć dodatków i dwie większe pozycje.

Wykaz importera nie ma pakietów ani płatnych opcji: Max dokłada m.in. dach, HUD, 16 głośników i wentylację foteli. Pełna lista 49 pozycji jest poniżej.

Max +30 310 zł · 10 dodatków

  • + Dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • + Wyświetlacz head-up
  • + Wentylacja foteli przednich
  • + Podgrzewane fotele w drugim rzędzie
  • + Pamięć ustawień foteli
  • + Elektryczna klapa bagażnika
  • + Czujniki parkowania z przodu
  • + Ładowarka bezprzewodowa do telefonu
  • i 2 więcej w tabeli

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażeniePHEVEM-iProPHEVEM-iMax
Nadwozie i światła
Dach panoramiczny z elektryczną roletąJaśniejsze wnętrze, zwłaszcza z tyłu; testerzy chwalą miejsce na nogi i poczucie przestrzeni.—✓
Felgi19″ w Max wobec 18″ w Pro; większe obręcze zwykle utwardzają jazdę, a testerzy i tak opisują zawieszenie jako miękkie.18″19″
Multimedia
Audio16 głośników Flyme Sound w Max wobec 6 w Pro; broszura podaje 1000 W.6 głośników16 głośników
Wyświetlacz head-upPrędkość i wskazówki przed oczami; Pro ma tylko zegary 10,2″.—✓
Ładowarka bezprzewodowa do telefonuTelefon ładuje się w uchwycie; w Pro tylko kabel (porty USB-A i USB-C).—✓
Komfort i fotele
Wentylacja foteli przednichChłodniej latem; Pro ma tylko podgrzewanie.—✓
Podgrzewane fotele w drugim rzędziePasażerowie z tyłu nie marzną zimą; Pro grzeje tylko przednie fotele.—✓
Pamięć ustawień foteliPrzydatna, gdy auto prowadzą dwie osoby.—✓
Elektryczna klapa bagażnikaOtwierasz ją przyciskiem, gdy masz pełne ręce.—✓
Wnętrze Caramel BrownBrązowe wnętrze Caramel Brown tylko w Max; Pro ma wnętrze Star Blue.—✓
Oświetlenie ambientowe—✓
Parkowanie i kamery
Czujniki parkowania z przoduPro ma kamerę 360° i czujniki z tyłu, ale z przodu tylko kamerę.—✓
W standardzie w każdej wersji (34)

Napęd i ładowanie

  • Pompa ciepła
  • V2L i V2V
  • Tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy, Power
  • Gniazdo 12 V w pierwszym rzędzie

Asystenci jazdy (ADAS)

  • Tempomat adaptacyjny i utrzymanie pasa
  • Automatyczne hamowanie i ostrzeganie o kolizji z przodu i z tyłu (AEB)
  • Utrzymanie pasa (LKA, ELKA) i asystent zmiany pasa (LCA)
  • Rozpoznawanie znaków (TSI)
  • Inteligentne światła drogowe (IHBC)
  • Martwe pole (BSD), otwarcie drzwi (DOW), ruch poprzeczny z tyłu (RCTA, RCTB)
  • Monitoring kierowcy (DMS)

Parkowanie i kamery

  • Kamera 360°
  • Czujniki parkowania z tyłu

Bezpieczeństwo

  • Zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego
  • Poduszki: centralna, czołowe, boczne i kurtynowe
  • ESC, ABS, EBD, kontrola trakcji, BAS
  • Asystent podjazdu HAC i zjazdu HDC
  • Hamulec elektroniczny z Autohold
  • Czujniki ciśnienia w oponach (TPMS) i ISOFIX
  • eCall, immobilizer i alarm

Nadwozie i światła

  • Reflektory LED automatyczne, światła dzienne i tylne LED
  • Relingi dachowe
  • Lusterka składane elektrycznie i ogrzewane

Multimedia

  • Ekran multimedialny 15,4″
  • Wyświetlacz zestawu wskaźników 10,2″
  • Apple CarPlay
  • Radio FM/DAB, nawigacja i muzyka online
  • Porty USB: 2 × USB-A i 2 × USB-C
  • Wi-Fi (odbiór)

Komfort i fotele

  • Tapicerka z ekoskóry
  • Fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 6 kierunkach, pasażera w 4
  • Podgrzewane fotele przednie
  • Podgrzewana kierownica
  • Klimatyzacja automatyczna z nawiewami dla drugiego rzędu
Cennik nie rozstrzyga (1)

Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.

  • Android Auto (wykaz importera go nie wymienia)

Ulotka importera z 10.04.2026 (specyfikacja z 13.01.2026), identyczny wykaz w broszurze z 1.05.2026. Wykaz nie podaje płatnych opcji; dopłaty do koloru lakieru nie podano.

04 · Wnętrze

Geely Starray EM-i wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Ujęcia z materiałów importera; wersji wyposażenia nie da się na nich rozróżnić, a przód i bok mają różne kolory lakieru.

Kokpit z ekranem 15,4″ i wyświetlaczem 10,2″ przed kierowcą.

05 · Opinie z testów

Geely Starray EM-i opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Na prądzie Starray przejechał w testach ok. 60 km (VMax) i co najmniej 80 km (Otomoto) wobec 83 km wg WLTP, a bez ładowania zużycie wyniosło 6–8,2 l/100 km. Testerzy chwalą miejsce z tyłu i komfort, krytykują asystenta pasa, miękkie zawieszenie i menu rekuperacji. Euro NCAP daje 5 gwiazdek.

na prądzie w testach60–80 kmVMax (Max, wiosna) i Otomoto; importer 83 km

3 plusy5 uwag

Co chwalą

  • Komfort. VMax: zawieszenie jest nastawione na relaks, a auto nie zachęca do dynamicznej jazdy.
    Więcej · 2 źródła

    Otomoto potwierdza, że to samochód do spokojnej jazdy.

    Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026

  • Miejsce z tyłu. VMax: dużo miejsca na nogi z tyłu, a dach panoramiczny dodaje poczucia przestrzeni.
    Więcej · 2 źródła

    Rozstaw osi to 2 755 mm.

    Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026

  • Zasięg na prądzie. VMax przejechał ok. 60 km na prądzie, a Otomoto co najmniej 80 km, wobec 83 km wg WLTP.
    Więcej · 3 źródła

    Przy regularnym ładowaniu VMax mierzył poniżej 2 l/100 km.

    Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026

Na co uważać

  • Spalanie bez ładowania. Otomoto zmierzyło ok. 6 l/100 km w mieście, 6,4 na trasie, 7,5 na ekspresówce i 8,2 na autostradzie (stanu baterii nie podano), VMax ok. 6 l bez ładowania.
    Więcej · 3 źródła

    Ulotka podaje 2,4 l jako średnią ważoną z jazdą na prądzie.

    Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026

  • Asystent pasa. Otomoto: nieustannie koryguje tor jazdy i po ok. 300 km został wyłączony na stałe.
    Więcej · 2 źródła

    Systemy wspomagania w Euro NCAP: 77%.

    Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, Euro NCAP: Geely Starray EM-i 12.2025

Pokaż pozostałe (3)
  • Zawieszenie i zakręty. Otomoto i VMax opisują wyraźne przechyły w zakrętach; to auto do spokojnej jazdy, a nie do dynamiki.
    2 źródła

    Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, VMax: test Starray EM-i Max 04.2026

  • Ekran i rekuperacja. VMax: ustawienie rekuperacji i wyłączenie irytujących asystentów wymaga ok. 15 dotknięć ekranu.
    Więcej · 1 źródło

    Sprawdź obsługę ekranu i język menu na jeździe próbnej.

    Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026

  • Silnik spalinowy. DiscoverEV (UK, wersja z baterią 29,8 kWh, której w Polsce nie ma): silnik jest wyraźnie hałaśliwy przy mocniejszym przyspieszaniu.
    Więcej · 1 źródło

    Sprawdź to na jeździe próbnej.

    Źródła: DiscoverEV: review, wersja 29,8 kWh 09.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Jeśli ładujesz w domu i dojeżdżasz do ok. 60 km, większość dni zrobisz na prądzie; w trasie bez ładowania licz 6–8 l/100 km.

Więcej

Asystenta pasa i zawieszenie sprawdź na jeździe próbnej, bo to najczęstsze uwagi testerów.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Dobrze

Euro NCAP.

5 gwiazdek z 10.12.2025: dorośli 90%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 86%, systemy wspomagania 77%.

Więcej · 1 źródło

Testowano wersję Comfort z rynku europejskiego; polskie Pro i Max importer z nią wprost nie zestawia.

Źródła: Euro NCAP: Geely Starray EM-i 12.2025

Uwaga

Wersje zagraniczne.

Testy z Wielkiej Brytanii i Słowenii mogą dotyczyć częściowo baterii 29,8 kWh albo innej specyfikacji niż polska 18,4 kWh; liczb bagażnika (528 l) i zasięgu z tych testów nie przenosimy na Polskę.

2 źródła

Źródła: DiscoverEV: review, wersja 29,8 kWh 09.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Gwarancja.

Strona importera podaje 6 lat lub 150 000 km, broszura trzy okresy bez opisu (m.in. 6 lat na samochód bez limitu km); lakieru i perforacji nie znaleźliśmy.

Więcej · 1 źródło

Zażądaj zapisu na piśmie.

Źródła: Strona importera i broszura 2026 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Opinie użytkowników.

Nie znaleźliśmy opinii właścicieli ani danych o niezawodności i cenach serwisu w Polsce; testy prasowe to krótki kontakt z autem.

1 źródło

Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026

Nie wiemy

Luki.

Brak testu zimowego, mocy ładowania AC i DC w kW, pojemności zbiornika, dopuszczalnej masy przyczepy oraz zapasu aut z 2025 roku.

1 źródło

Źródła: Strona importera i broszura 2026 10.2026

Źródła opinii (5), stan na 09.10.2026

Importer: cenniki i komunikaty

Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Czy warto

Czy Geely Starray EM-i to dobry wybór? Najpierw sprawdź rocznik, potem wersję.

Jeden napęd i dwie wersje. O cenie decyduje rocznik produkcji auta, a o rachunku za paliwo to, czy ładujesz baterię.

Dla ładujących w domu, którzy najpierw sprawdzą rocznik auta

Dojazdy zrobisz na prądzie, a cena zależy od rocznika auta.

Czytaj dalej

Pro z 2025 roku kosztuje 119 900 zł, z 2026 roku 149 900 zł, a ma już kamerę 360°, pompę ciepła i pełny zestaw asystentów. Max dokłada dach, HUD, wentylację foteli i 16 głośników. Pro wystarcza, jeśli nie zależy Ci na dachu i HUD-zie. Nie pasuje, jeśli jeździsz głównie autostradą bez ładowania albo liczysz na dynamikę: wtedy porównaj hybrydę bez wtyczki.

Dlaczego tak

  • 262 KM, 8,1 s do 100 km/h, ładowanie DC 30–80% w 20 min
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (10.12.2025): dorośli 90%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 86%
  • Miejsce z tyłu chwali VMax: rozstaw osi 2 755 mm, w Max dach panoramiczny

Na co uważać

  • Dopłata do Max to 17 000 zł wg cennika 2026, ale w wyprzedaży aut z 2025 roku 30 310 zł, bo Pro jest 20% tańszy niż w cenniku 2026, a Max 10%
  • Po rozładowaniu baterii 6–8 l/100 km w testach; asystent pasa w teście Otomoto wyłączono na stałe po 300 km
  • Gwarancja 6 lat / 150 000 km wymaga potwierdzenia limitu km; lakieru, perforacji i serwisu nie znaleźliśmy

07 · Rywale

Geely Starray EM-i na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Geely Starray EM-i (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Geely Starray EM-i, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zGeely Starray EM-i Pro · 149 900 zł (Cennik 2026)PHEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Geely Starray EM-i: 6 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Strona importera podaje 6 lat na auto (do 150 000 km) i 8 lat na baterię, a broszura trzy okresy bez opisu (8 lat lub 150 000 km, 6 lat lub 150 000 km, 6 lat na samochód). Limit kilometrów poproś o zapis w umowie; gwarancji na lakier i perforację nie znaleźliśmy.

Pojazd6 lat; limit km do potwierdzenia
6 lat
Bateria8 lat; limit km niepotwierdzony
8 lat

Pojazd

6 lat

Strona importera: 6 lat lub 150 000 km, co nastąpi wcześniej.

Szczegóły

Broszura wymienia też „6 lat na samochód” bez limitu km, ale bez opisu, który okres czego dotyczy. Poproś salon o zapis limitu w umowie.

geelyauto.pl, broszura 2026

Bateria

8 lat

Strona importera podaje 8 lat na baterię, a broszura ma okres „8 lat lub 150 000 km” bez opisu.

Szczegóły

Zapytaj o próg utraty pojemności, którego nie znaleźliśmy.

geelyauto.pl, broszura 2026

Lakier i korozja

Nie znaleziono

Dokumenty importera nie podają gwarancji na lakier ani na perforację nadwozia, nie ma też zakresu przeglądów ani cen serwisu.

Szczegóły

Zapytaj o nie przed umową.

Stan na 9.10.2026

Rocznik

2025 lub 2026

Cena i dokument importera zależą od roku produkcji auta.

Szczegóły

Zapytaj salon o rocznik i VIN, bo to rozstrzyga o cenie z tabeli i o dacie początku gwarancji.

Ulotka 10.04.2026, broszura 1.05.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Geely Starray EM-i: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 21 salonów Geely: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 21 salonów w 20 miastach.

21 salonów Geely20 miast

Lista salonów

Salony Geely: adres, telefon, jazda próbna.

21 salonów w 20 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 2 salony

Białystok 1 salon

Długołęka 1 salon

Gdańsk 1 salon

Kalisz 1 salon

Katowice 1 salon

Kielce 1 salon

Kraków 1 salon

Lublin 1 salon

Łódź 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Osielsko 1 salon

Pszczyna 1 salon

Raszyn 1 salon

Rumia 1 salon

Rzeszów 1 salon

Swarzędz 1 salon

Szczecin 1 salon

Toruń 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Geely Starray EM-i pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Skąd 119 900 i 149 900 zł, czy dopłata do Max się opłaca, ile auto pali po rozładowaniu baterii i co z gwarancją: odpowiedzi z cenników i testów.

Ile kosztuje Geely Starray EM-i: 119 900 czy 149 900 zł?

Obie ceny są prawdziwe i dotyczą Pro. 119 900 zł to auta z roku produkcji 2025 (wyprzedaż od 10.04.2026, do wyczerpania zapasów, bez łączenia z innymi promocjami), a 149 900 zł to cennik aut z 2026 roku. Zapytaj salon, z którego rocznika jest auto.

Geely Starray Pro czy Max: czy warto dopłacić?

Max dokłada 10 dodatków i podmienia 2 pozycje (felgi 19″, audio 16 głośników), m.in. dach panoramiczny, HUD, 16 głośników, wentylację foteli, elektryczną klapę i czujniki z przodu. Dopłata to 17 000 zł wg cennika 2026 i 30 310 zł w wyprzedaży aut z 2025 roku.

Dlaczego dopłata do Max jest w wyprzedaży większa?

W wyprzedaży aut z 2025 roku Pro kosztuje 20% mniej niż w cenniku aut z 2026 roku (119 900 zamiast 149 900 zł), a Max 10% mniej (150 210 zamiast 166 900 zł). Dlatego Max drożeje względem Pro o 30 310 zł zamiast 17 000 zł.

Czy Starray za 119 900 zł jest jeszcze dostępny?

Nie wiemy: importer nie podaje zapasu aut z 2025 roku ani daty końca. Strona importera nadal pokazuje cenę od 119 900 zł z najniższą ceną z 30 dni 134 910 zł. Zapytaj salon o konkretny egzemplarz, rocznik i VIN.

Ile przejedzie Starray na prądzie, a ile pali po rozładowaniu?

Importer: 83 km na prądzie wg WLTP, w testach ok. 60 km (VMax) i co najmniej 80 km (Otomoto). Test Otomoto zmierzył 6–8,2 l/100 km zależnie od trasy (stanu baterii nie podano); 2,4 l z ulotki zakłada regularne ładowanie.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • EM-i Pro: Cena cennikowa 149 900 zł, auto z 2025 roku 119 900 zł (−30 000 zł) — warunek: Auta z roku produkcji 2025, do wyczerpania zapasów, bez łączenia z promocjami; auto z 2026 roku kosztuje 149 900 zł.
  • EM-i Max: Cena cennikowa 166 900 zł, auto z 2025 roku 150 210 zł (−16 690 zł) — warunek: Auta z roku produkcji 2025 (10% poniżej cennika 2026), do wyczerpania zapasów; auto z 2026 roku kosztuje 166 900 zł.

Cena Pro 119 900 zł i Max 150 210 zł dotyczy aut z roku produkcji 2025 (wyprzedaż od 10.04.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami; finansowania ani oddania auta nie wymaga). Auta z 2026 roku kosztują 149 900 zł (Pro) i 166 900 zł (Max). Importer nie podaje zapasu aut z 2025 roku: zapytaj salon o rocznik i VIN.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Geely Starray EM-i. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 21 salonów