Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Sedan benzynowy · rok modelowy 2026Sedan klasy wyższej · pełne wyposażenie

Hongqi H6.Prawie 5 metrów za 184 900 zł.

Sedan o długości blisko pięciu metrów, z dwulitrowym silnikiem o mocy 245 koni i wyposażeniem, które w europejskich cennikach byłoby rozpisane na kilka pakietów opcjonalnych. Tutaj wszystko jest w cenie: system audio Dynaudio, wyświetlacz na przedniej szybie, fotele z masażem i wentylacją, kamery dookólne z automatycznym parkowaniem. Do wyboru zostaje wyłącznie kolor. Zobacz wszystkie modele Hongqi.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 15 salonach
Hongqi H6 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto osiemdziesiąt pięć tysięcy, jedna wersja.

Cztery pytaniaZamknięty cennikWyposażenie
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · sedan za sto osiemdziesiąt pięć tysięcy

Cztery pytania o auto z górnej półki marki.

Przy tej cenie kupujący porównuje już z markami europejskimi — i dokładnie w tym porównaniu widać, gdzie ta oferta wygrywa, a gdzie przegrywa.

Co dostaję za tę cenę wobec europejskiej konkurencji?

Rozmiar i wyposażenie. Cztery metry dziewięćdziesiąt dziewięć długości przy rozstawie osi 2920 milimetrów to wymiary sedana klasy wyższej, a lista wyposażenia obejmuje pozycje, które u marek europejskich są zwykle płatnymi opcjami. Przegrywa natomiast tam, gdzie liczy się historia marki i wartość przy odsprzedaży.

Ile stracę na wartości?

Nie wiadomo i nikt uczciwie tego nie policzy — marka weszła do Polski niedawno, a rynek wtórny dla niej praktycznie nie istnieje. To realne ryzyko przy każdej młodej marce premium i nie zamierzamy go zagadywać. Przy aucie za sto osiemdziesiąt pięć tysięcy waży ono więcej niż przy samochodzie za sto.

Jaka jest gwarancja?

Importer publikuje Ogólne Warunki Gwarancji dla wszystkich modeli Hongqi: pięć lat i sto pięćdziesiąt tysięcy kilometrów na pojazd, tyle samo na lakier i perforację nadwozia. Przy aucie za sto osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych liczy się warunek: lakier i perforacja są objęte tylko przy corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie. Pomoc drogowa jest opisana osobno, na stronie importera.

Dlaczego cennik nie ma oferty finansowania?

Nie wiemy, ale to fakt: żaden z pięciu cenników tej marki nie zawiera przykładu kredytu ani leasingu z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Siostrzana marka Bestune, prowadzona przez tego samego importera, takie oferty w cennikach podaje. Przy zakupie firmowym warto zapytać wprost.

Cena · jedna wersja, jedna kwota

Cena, którą i brak listy opcji.

Cennik tego modelu ma jedną pozycję i jedną cenę. Nie ma wersji Comfort ani Deluxe, nie ma pakietów, nie ma listy wyposażenia dodatkowego. Jedyną pozycją, która może podnieść rachunek, jest lakier dwukolorowy za 3 900 złotych — nawet kolor tapicerki jest tu bez dopłaty, w odróżnieniu od pozostałych modeli marki.

184 900 zł

jedyna dostępna wersja, z pełnym wyposażeniem seryjnym

Cennik nie zawiera żadnej oferty kredytu ani leasingu

Kolor czarny jest bezpłatny, lakier dwukolorowy kosztuje 3 900 zł. Tapicerka nie ma dopłaty za kolor — to jedyny model marki, w którym tej pozycji w ogóle nie ma w cenniku.

Co zawiera cena — pozycje zwykle opcjonalne
12 głośnikówSystem audio DynaudioZ subwooferem. W europejskich cennikach markowe nagłośnienie tej klasy bywa opcją za kilka tysięcy złotych.
HUDWyświetlacz na przedniej szybieProjekcja danych w polu widzenia kierowcy, razem z cyfrowym kokpitem 12,3 cala i ekranem multimediów 12,6 cala.
przód i tyłFotele z masażem i wentylacjąFotel kierowcy regulowany w dwunastu kierunkach, z masażem i pamięcią; oba przednie podgrzewane i wentylowane, tylne podgrzewane.
w ceniePełen pakiet asystentówHamowanie awaryjne, ostrzeganie przed kolizją czołową i tylną, utrzymywanie pasa, martwe pole, ruch poprzeczny z tyłu, aktywny tempomat oraz kamery dookólne z funkcją automatycznego parkowania.
Konstrukcja cennika · inna niż u konkurencji

Jedna wersja, zero opcji.

Wszystkie pięć cenników tej marki zbudowano tak samo: zamknięta specyfikacja, brak pakietów, a jedyne pozycje do wyboru to kolor nadwozia i tapicerki. To rozwiązanie ma konsekwencje w obie strony i warto je znać przed rozmową z dealerem.

  • Nie da się kupić auta gorszego, niż się wydajePrzy cennikach z rozbudowaną listą opcji łatwo trafić na egzemplarz pozbawiony rzeczy, które w folderze wyglądały na standard. Tutaj takie ryzyko nie istnieje: specyfikacja jest jedna i zamknięta.
  • Porównanie ofert dealerów jest prosteSkoro nie ma opcji, dwie oferty na ten sam model różnią się wyłącznie kolorem i ewentualnym rabatem. Nie trzeba porównywać list wyposażenia pozycja po pozycji.
  • Nie da się dokupić pojedynczego elementuJeśli w wersji brakuje czegoś, co jest dla Ciebie ważne, jedyną drogą jest wybór innego modelu. Przy tym akurat aucie problem jest teoretyczny, bo wersja jest jedna i pełna — ale przy H5 czy HS3 oznacza wybór między dwiema zamkniętymi paczkami.
  • Brak oferty finansowania w dokumencieZamknięty cennik nie zawiera też przykładów kredytu ani leasingu — w odróżnieniu od siostrzanej marki Bestune, gdzie takie propozycje w cennikach są.
  • Kolor tapicerki bez dopłatyTo jedyny model marki, w którym cennik nie przewiduje opłaty za kolor wnętrza. W pozostałych kosztuje ona od 1 900 do 4 900 złotych.

Obserwacja z porównania wszystkich pięciu cenników marki dla rocznika 2026. Praktyczna wskazówka: skoro wyposażenia nie da się negocjować, jedyną przestrzenią do rozmowy z dealerem pozostaje cena, termin wydania i ewentualne akcesoria dodawane poza cennikiem. Warto też pamiętać, że przy zamkniętej specyfikacji dostępność konkretnego koloru staje się realnym ograniczeniem — a cennik nie mówi nic o terminach dostaw.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia sedana o długości 4991 mm i rozstawie osi 2920 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z cyfrowym kokpitem 12,3 cala.

Hongqi H6 bok
Lewy bok
Hongqi H6 przód
Przód
Hongqi H6 prawy profil
Prawy profil
Hongqi H6 tył
Tył
Hongqi H6 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · jedyna wersja

Co jest w cenie bez żadnych dopłat.

Model nie ma wersji wyposażenia, więc cała lista dotyczy każdego egzemplarza.

AudioDynaudio, 12 głośnikówZ subwooferem. Markowe nagłośnienie duńskiej marki w standardzie — w tej klasie cenowej częściej bywa opcją.
Napęd2.0 turbo, 245 KM i 380 NmZe skrzynią automatyczną ośmiobiegową i napędem na przednią oś. Przyspieszenie do setki w siedem sekund.
FoteleMasaż, wentylacja, pamięćFotel kierowcy z regulacją w dwunastu kierunkach i funkcją masażu, oba przednie wentylowane i podgrzewane, tylne podgrzewane.
Ekrany12,3 i 12,6 cala plus HUDCyfrowy kokpit, ekran multimediów oraz projekcja danych na przedniej szybie — trzy wyświetlacze w standardzie.
ŚwiatłaLED z funkcją Follow Me HomeOświetlenie drogi do domu po zamknięciu auta, z ustawianym czasem świecenia.
ParkowanieKamery 360 z automatemObraz dookoła auta wraz z systemem automatycznego parkowania. Przy nadwoziu o długości 4991 milimetrów funkcja praktyczna.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne w komplecie.

Wykaz z cennika rocznika 2026 dla jedynej wersji tego modelu.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • ostrzeganie przed kolizją czołową (FCW) i tylną (RCW)
  • ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu (LDW) i asystent utrzymania pasa (LKA)
  • monitorowanie martwego pola (BSD)
  • super aktywny tempomat (SACC)
  • kamera 360° z automatycznym parkowaniem (AVM)
  • kontrola trakcji (TCS) i program stabilizacji toru jazdy (ESP)
Światła i widoczność6 poz.
  • reflektory LED z modułem zintegrowanym z soczewką
  • automatyczne przełączanie świateł
  • funkcja Follow Me Home
  • adaptacyjne światła mijania z automatycznym poziomowaniem (ALS)
  • przednie lampy przeciwmgielne z doświetlaniem zakrętów
  • lusterka boczne elektrycznie składane, podgrzewane i z oświetleniem
Komfort8 poz.
  • szyberdach panoramiczny z elektryczną roletą
  • podgrzewana kierownica wielofunkcyjna, skóra + włókno węglowe
  • wyświetlacz Head-Up (HUD)
  • fotel kierowcy z 12-kierunkową regulacją elektryczną, masażem i pamięcią ustawień
  • przednie fotele podgrzewane i wentylowane
  • tylne fotele podgrzewane
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z systemem oczyszczania powietrza PM 2.5
  • oświetlenie ambientowe wnętrza (253 kolory)
Multimedia6 poz.
  • cyfrowy kokpit 12,3 cala
  • ekran multimedialny 12,6 cala
  • system audio Dynaudio, 12 głośników + subwoofer
  • bezprzewodowe ładowanie telefonu 15W
  • porty USB Typ A i Typ C z przodu i z tyłu, port w podsufitce
  • Bluetooth
Napęd5 poz.
  • silnik 2.0T, 245 KM, 380 Nm
  • skrzynia automatyczna 8-biegowa (8AT)
  • napęd na przednią oś (FWD)
  • zbiornik paliwa 58 l
  • wybór trybu jazdy (Eco/Comfort/Sport/Custom)

Dwieście czterdzieści pięć koni i 6,6 litra.

Dane techniczneSpalanie i zasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik2.0 turbo · 245 KM / 380 Nm · benzyna
Skrzyniaautomatyczna 8-biegowa · napęd przedni
0–100 km/h7,0 s
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa58 l
Wymiary i praktyczność
Nadwoziesedan · 4991 mm
Rozstaw osi2920 mm
Masa własna1635 kg
Podwozie i koła
Felgi19″
Spalanie i zasięg · z cennika

Sześć i sześć dziesiątych litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

6,6 l/100 km

Ta sama wartość, jaką cennik podaje dla słabszego modelu H5 — mimo mocy wyższej o dwadzieścia siedem koni i tej samej masy własnej. Producent tego nie komentuje. Możliwym wyjaśnieniem jest dłuższe przełożenie skrzyni albo po prostu ta sama wartość homologacyjna dla obu odmian silnika, ale to nasza hipoteza.

Zasięg na baku · zbiornik 58 l

~880 km

Wyliczenie z katalogowego spalania i pełnego zbiornika. Osiemset osiemdziesiąt kilometrów to wynik dobry jak na sedana tej wielkości z silnikiem dwulitrowym — na trasie oznacza jedno tankowanie na przejazd przez całą Polskę.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Duże nadwozie w cenie środka segmentu
4991 mm długości i 2920 mm rozstawu osi to więcej niż w Hongqi H5 (4985/2920 mm) przy cenie zaledwie o 11 000 zł wyższej niż H5 w wersji Deluxe (173 900 zł). Rozstaw osi dorównuje znacznie droższemu BYD Sealowi (2920 mm za 217 400 zł).
Wyposażenie bez pakietów do dokupienia
Jedna wersja oznacza jedną, zamkniętą specyfikację: HUD, kamera 360° z auto-parkowaniem, 12-głośnikowy system Dynaudio z subwooferem, bezprzewodowe ładowanie 15W i tylne fotele podgrzewane są w cenie bazowej — bez wybierania pakietów opcjonalnych, jak to bywa u konkurencji.
Pełny pakiet ADAS w standardzie
AEB, ostrzeganie przed kolizją czołową i tylną (FCW/RCW), asystent pasa ruchu (LKA), monitorowanie martwego pola (BSD) i super aktywny tempomat (SACC) — kompletny zestaw bez selekcji wersji, w przeciwieństwie do wielu tańszych modeli w portfolio Hongqi (H5, HS3), gdzie dane o ADAS nie są potwierdzone.
Prosty, znany układ napędowy
Silnik 2.0T z 8-biegowym automatem i napędem na przednią oś to rozwiązanie bez nowości technologicznych do oswojenia — spalanie 6,6 l/100 km (WLTC) i zbiornik 58 litrów oznaczają zasięg zależny wyłącznie od stacji benzynowych, nie od infrastruktury ładowania.

Do sprawdzenia 4

Lakier i perforacja tylko po corocznej kontroli
Gwarancja na pojazd, lakier i perforację nadwozia to 5 lat / 150 000 km, ale dwie ostatnie pozycje obejmują tylko auta z corocznie potwierdzoną kontrolą nadwozia w autoryzowanym serwisie, na Twój koszt. Dla porównania MG daje 7 lat / 150 tys. km na pojazd.
Brak wyniku Euro NCAP
Materiały Hongqi nie podają wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP dla H6. Konkurencyjny MGS6 EV w podobnej klasie ma potwierdzone 5 gwiazdek — dla H6 tej informacji na razie nie ma skąd wziąć poza bezpośrednim pytaniem u importera.
Jedna wersja — brak wyboru mocy czy napędu
Cennik nie oferuje alternatywy: ani słabszego silnika za niższą cenę, ani napędu na cztery koła. Kto szuka innej konfiguracji, musi patrzeć w stronę innego modelu Hongqi (H5, HS3, HS5) albo innej marki.
Brak danych o pakietach serwisowych i finansowaniu
Cennik H6 — podobnie jak pozostałe cenniki Hongqi — nie zawiera ofert kredytu ani leasingu, ani cennika przeglądów. Koszty utrzymania w pierwszych latach trzeba ustalać indywidualnie w salonie, bez punktu odniesienia z materiałów producenta.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca, który chce dużego, klasycznie napędzanego sedana bez rozważania elektryfikacji i bez przepłacania za markę premium — 4991 mm długości i pełne wyposażenie (HUD, kamera 360°, Dynaudio, ADAS) w jednej cenie, bez targowania się o pakiety. Także osoba, która ceni prostotę wyboru: jedna wersja, jeden silnik, decyzja ogranicza się do koloru nadwozia.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, dla których wynik Euro NCAP jest warunkiem koniecznym przed podpisaniem umowy — Hongqi go nie udostępnia. Również ci, którzy szukają alternatywy pod względem napędu (hybryda, PHEV, EV) w tym samym nadwoziu — H6 oferuje wyłącznie silnik spalinowy 2.0T bez wariantów elektryfikowanych.

Na tle rywali · sedany powyżej 150 tysięcy

Jak wypada wśród dużych sedanów.

ModelCena odMocDługośćNapęd
Hongqi H6
ten model · punkt odniesienia
184 900 zł245 KM4991 mmbenzyna
sedan · ta sama marka
Dwadzieścia pięć tysięcy taniej za praktycznie to samo nadwozie, ale z mocą niższą o dwadzieścia siedem koni i wyraźnie skromniejszym wyposażeniem — bez systemu Dynaudio, bez wyświetlacza na szybie i bez masażu foteli.
159 900 zł218 KM4985 mmbenzyna
sedan elektryczny · oferta w PL
Trzydzieści dwa tysiące drożej, ale to auto elektryczne o zupełnie innym rachunku kosztów: bez paliwa, bez oleju, za to z koniecznością ładowania. Gwarancja producenta rozpisana wprost w cenniku.
217 400 zł313 KM4800 mmelektryczny
sedan elektryczny · oferta w PL
Trzynaście tysięcy drożej i o osiemdziesiąt milimetrów dłuższy, również elektryczny. Pokazuje, z czym ten model konkuruje w tej półce cenowej poza własną marką.
197 900 zł245 KM5071 mmelektryczny
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu. W tej półce cenowej benzynowe sedany są już rzadkością — dlatego dwa z trzech porównań to auta elektryczne, mimo innego rodzaju napędu.Porównaj szczegółowo

Pięć lat z dokumentu importera.

GwarancjaNa co uważać
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · warunki z dokumentu importera

Sto osiemdziesiąt pięć tysięcy i pięć lat na piśmie.

Przy aucie z tej półki cenowej liczy się nie tylko okres, ale i warunki. Importer opisuje je po polsku w jednym dokumencie dla całej marki — poniżej to, co z niego wynika dla H6.

Pojazd5 lat / 150 000 kmdokument importeraPkt 3.2 Ogólnych Warunków Gwarancji. Okres biegnie od dnia wpisanego w książce gwarancyjnej, nie później niż od wydania auta pierwszemu właścicielowi — sprawdź tę datę na konkretnym egzemplarzu. Gwarancja przechodzi na kolejnych właścicieli w zakresie, jaki miał poprzedni (pkt 6.1).
Lakier i perforacja5 lat / 150 000 kmpłatna kontrola co 12 miesięcyPrzy aucie za sto osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych, z lakierem dwukolorowym za dodatkowe prawie cztery tysiące, ważny jest warunek z pkt 3.3 c) i d): lakier i perforację chroni tylko coroczna kontrola nadwozia w autoryzowanym serwisie Hongqi, na Twój koszt, z wpisem do książki.
Pomoc drogowaopis na stronie, bez OWUbez dokumentuImporter opisuje HONGQI Assistance tylko na stronie serwisowej: 3 lata od początku gwarancji, awarie w Unii Europejskiej, holowanie do dealera, auto zastępcze do 3 dni. Dokumentu z limitami kwotowymi i wyłączeniami, jaki ma siostrzany Jetour, dla Hongqi nie znaleźliśmy.
Czego nie obejmujezużycie i modyfikacjepkt 4Klocki, tarcze, wycieraczki, gumy i filtry, uszkodzenia lakieru od kamieni i zarysowań, nieoryginalne części, modyfikacje pojazdu. Auta do nauki jazdy i zawodów są wyłączone w całości, a ingerencja w licznik wygasza gwarancję (pkt 4).
Finansowaniebrak w cennikunietypoweŻaden z pięciu cenników marki nie zawiera przykładu reprezentatywnego kredytu ani leasingu.
Druga strona · co łatwo przeoczyć przy tej cenie

Cztery rzeczy, które przy aucie premium powinny być jawne.

Im wyższa cena, tym bardziej ciążą braki i zastrzeżenia w dokumentach. Zestawiamy to, co łatwo przeoczyć w warunkach gwarancji, z tym, czego importer nie opublikował.

  • Kontrola nadwozia co 12 miesięcyGwarancja na lakier i perforację nie działa bez corocznej, płatnej kontroli w autoryzowanym serwisie z wpisem do książki. To zapis dokumentu, który najłatwiej przeoczyć, a jego koszt dochodzi do utrzymania auta.
  • Program pomocy drogowej bez dokumentuImporter opisuje HONGQI Assistance na stronie serwisowej: 3 lata od początku gwarancji, Unia Europejska. Nie znaleźliśmy dokumentu z limitami i wyłączeniami — przy aucie za sto osiemdziesiąt pięć tysięcy warto go wymagać na piśmie.
  • Harmonogram i koszt przeglądówNie ma cennika obsługi ani informacji o częstotliwości przeglądów. Przy planowaniu kosztu utrzymania to podstawowa pozycja.
  • Oferta finansowaniaPrzy tej kwocie znaczna część klientów kupuje na leasing albo kredyt, a cennik nie podaje ani jednej propozycji z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania.

Okres i warunki gwarancji pochodzą z Ogólnych Warunków Gwarancji, które importer publikuje na hongqi-auto.pl (odczyt 5.10.2026). Opis assistance — ze strony serwisowej importera. Importerem jest Asian Automotive Distribution Center — ta sama spółka, która prowadzi w Polsce Bestune i Jetoura; warunki Hongqi publikuje w osobnym dokumencie.

Piętnaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i posłuchaj systemu Dynaudio.

Nagłośnienie z dwunastoma głośnikami i subwooferem to jeden z głównych argumentów tego modelu — a jedyny sposób, żeby je ocenić, to posłuchać. Marka prowadzi piętnaście salonów, w tym trzy w samej Warszawie.

16 salonów Hongqi · 14 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Hongqi3WarszawaBiałystokCzęstochowaGdyniaKielceKrakówLublinŁódźOpolePoznańRzeszów2Wrocław i okoliceZabrzekółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 13 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Opole, Rzeszów, Zabrze, Poznań, Wrocław, Gdynia, Łódź, Białystok, Częstochowa, Kielce, Lublin).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Hongqi H6 w 2026 roku?
Według aktualnego cennika jedyna dostępna wersja, 2.0T Deluxe, kosztuje 184 900 zł dla rocznika 2026. Jedyną dopłatą w cenniku jest lakier dwuton za 3900 zł — lakier podstawowy (czarny) oraz podstawowy kolor tapicerki (czarny) są bezpłatne. Cennik nie zawiera żadnych ofert kredytowych ani leasingowych.
Jakie silniki oferuje Hongqi H6?
Tylko jeden: benzynowy 2.0T o mocy 245 KM i momencie obrotowym 380 Nm, połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną i napędem na przednią oś. Przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje 7 sekund, a spalanie w cyklu WLTC wynosi 6,6 l/100 km przy zbiorniku paliwa 58 litrów. Wariantów hybrydowych, PHEV ani elektrycznych model nie ma.
Jaką gwarancję ma Hongqi H6?
Na pojazd 5 lat lub 150 000 km, według Ogólnych Warunków Gwarancji, które importer opublikował po polsku dla modeli Hongqi — w tym H6. Ten sam okres dotyczy lakieru i perforacji nadwozia, ale pod warunkiem corocznej, płatnej kontroli w autoryzowanym serwisie. Akumulator, felgi i szyby mają rok lub 20 000 km. Przed podpisaniem umowy poproś dealera o książkę gwarancyjną auta.
Czy Hongqi H6 ma wynik Euro NCAP?
Nie jest on podany w dostępnych materiałach marki. Model ma za to rozbudowany pakiet asystentów w standardzie — autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB), ostrzeganie przed kolizją czołową i tylną, monitorowanie martwego pola oraz asystenta utrzymania pasa ruchu — ale sam wynik testów zderzeniowych trzeba ustalić bezpośrednio u importera.
Czym różni się Hongqi H6 od mniejszego modelu H5?
H6 jest dłuższy (4991 mm wobec 4985 mm) i szerszy (1880 mm wobec 1865 mm) przy identycznym rozstawie osi 2920 mm. Silnik H6 jest mocniejszy: 245 KM i 380 Nm wobec 218 KM i 340 Nm w H5. Cenowo H6 (184 900 zł) plasuje się powyżej droższej wersji H5 Deluxe (173 900 zł) o około 11 000 zł — różnica odpowiada większemu nadwoziu i mocniejszej jednostce napędowej.
Czy Hongqi H6 ma tylko jedną wersję wyposażenia?
Tak, cennik obowiązujący na rocznik 2026 przewiduje wyłącznie wariant 2.0T Deluxe za 184 900 zł. W przeciwieństwie do niektórych innych modeli tej marki (np. H5 z dwiema wersjami), H6 nie daje możliwości wyboru tańszej, uboższej konfiguracji — jedyną personalizacją są kolor nadwozia i dopłata za lakier dwuton.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o H6? Zapytaj o gwarancję i finansowanie.

Dwie rzeczy, których nie ma w cenniku, a które przy tej kwocie decydują o całkowitym koszcie zakupu.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Hongqi H6

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt