Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Liftback elektryczny · rok modelowy 2026Elektryczny sedan · pięć metrów siedem

XPeng P7+.Liftback z ładowaniem 350 kW.

Ponad pięć metrów długości i bagażnik rozkładający się do prawie dwóch tysięcy litrów, przy zużyciu piętnastu i dwóch dziesiątych kilowatogodziny na sto kilometrów — najniższym w całej gamie marki. Współczynnik oporu powietrza dwadzieścia jeden setnych robi tu więcej niż bateria. Warto tylko wiedzieć, że dane o osiągach tego auta zostały po drodze poprawione. Zobacz wszystkie modele XPeng.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 6 salonach
XPeng P7+ — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto dziewięćdziesiąt siedem tysięcy za pięć metrów.

Cztery pytaniaCennikSekunda różnicy
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy tym sedanie.

Auto o najlepszej efektywności w gamie marki, z jedną rzeczą wymagającą wyjaśnienia w dokumentacji.

Które dane o przyspieszeniu są aktualne?

Te z kwietniowej rewizji cennika. Lutowa podawała dla wersji wejściowej siedem i dziewięć dziesiątych sekundy do setki, kwietniowa — sześć i dziewięć dziesiątych. Podobna korekta objęła obie pozostałe wersje. Rozkładamy to w osobnej sekcji, bo starszy dokument nadal krąży w sieci.

Dlaczego zasięg jest krótszy niż u rywali?

Bo bateria jest mniejsza — sześćdziesiąt jeden i siedem dziesiątych kilowatogodziny wobec siedemdziesięciu kilku u konkurencji. Zużycie energii jest za to najniższe w zestawieniu: piętnaście i dwie dziesiąte kilowatogodziny na sto kilometrów. Auto nadrabia aerodynamiką, nie pojemnością — co przy ładowaniu do pełna oznacza niższy rachunek.

Czy pięć metrów siedem to problem w mieście?

Nadwozie jest dłuższe niż w wielu SUV-ach, przy rozstawie osi trzech metrów. Cennik nie podaje średnicy zawracania, więc tej liczby nie przytoczymy — to rzecz do sprawdzenia na jeździe testowej, najlepiej na parkingu podziemnym, z którego korzystasz na co dzień.

Jaka jest gwarancja?

Cennik tego modelu, podobnie jak G6 i X9, nosi hasło o siedmiu latach gwarancji bez ograniczeń. Jedyny dokument gwarancyjny producenta, jaki udało się pozyskać — książka na Unię Europejską dołączona do G6 — mówi o pięciu latach na pojazd i ośmiu na baterię. Rozbieżność opisujemy przy tamtym modelu.

Cennik · trzy wersje, dwie rewizje

Cena, którą i czterdzieści dwa tysiące rozpiętości.

Ten model ma dwie rewizje cennika, z lutego i z kwietnia 2026. Ceny są w obu identyczne, co czyni je stabilnym punktem odniesienia — ale jedna z tabel technicznych zmieniła się między nimi wyraźnie.

197 900 zł

wersja RWD Standard Range Pro · cena rekomendowana brutto

Cen promocyjnych brak w obu rewizjach cennika; nie ma też oferty finansowania

Lakier Arctic White bez dopłaty. Silver Frost, Midnight Black i Graphite Gray jako metalizowane kosztują 2900 złotych — o połowę mniej niż w innych modelach marki.

Trzy wersje i dwie dopłaty
197 900 złRWD Standard Range Pro245 koni, bateria 61,7 kWh, zasięg 455 kilometrów przy najniższym zużyciu w gamie. Skóra ekologiczna, obręcze dziewiętnastocalowe.
218 900 złRWD Long Range Pro313 koni, bateria 74,9 kWh, zasięg 530 kilometrów. Dokłada skórę Nappa, tylny ekran rozrywki i podgrzewanie drugiego rzędu.
239 900 złAWD Performance Pro503 konie i cztery i trzy dziesiąte sekundy do setki, przy zasięgu 500 kilometrów.
krótka listaDopłatyHak holowniczy sterowany elektrycznie 4800 zł i lakier metalizowany 2900 zł. To wszystko — w przeciwieństwie do pozostałych modeli marki nie ma tu ani opcjonalnych felg, ani pakietu Black Edition.
Dwie rewizje cennika · korekta osiągów

Ta sama wersja o sekundę szybsza.

Lutowa i kwietniowa rewizja cennika mają identyczne ceny, identyczną listę wyposażenia i identyczne wartości mocy, zasięgu oraz pojemności baterii. Różni je jeden wiersz tabeli technicznej: przyspieszenie do setki, poprawione w każdej z trzech wersji.

RWD Standard Range Pro — cennik z lutego7,9 s
RWD Standard Range Pro — cennik z kwietnia6,9 s
RWD Long Range Pro — luty7,4 s
RWD Long Range Pro — kwiecień6,2 s
AWD Performance Pro — luty5,1 s
AWD Performance Pro — kwiecień4,3 s

Porównanie dwóch rewizji polskiego cennika tego modelu: z lutego i z kwietnia 2026. Zestawienie różnic wykazało, że poza wierszem przyspieszenia obie wersje dokumentu zawierają te same dane — pozostałe rozbieżności to wyłącznie formatowanie i łamanie tekstu w pliku PDF. Przyjmujemy wartości z rewizji kwietniowej jako aktualne, bo jest nowsza; nie wiemy jednak, czy zmiana wynika z poprawienia błędu w pierwszym dokumencie, z aktualizacji oprogramowania sterującego napędem, czy z ponownego pomiaru — producent tego nie komentuje. Uwaga praktyczna: starszy dokument nadal krąży w sieci i bywa cytowany w porównaniach, więc jeśli gdzieś zobaczysz siedem i dziewięć dziesiątych sekundy dla wersji wejściowej, to nie jest inne auto ani inna wersja — to nieaktualna rewizja cennika. Przy podpisywaniu umowy warto sprawdzić datę dokumentu, do którego odsyła specyfikacja.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia liftbacka o długości 5071 mm i rozstawie osi 3000 mm — sylwetka, przód, tył z klapą bagażnika i wnętrze z ekranem 15,6 cala oraz head-up display.

XPeng P7+ bok
Lewy bok
XPeng P7+ przód
Przód
XPeng P7+ prawy profil
Prawy profil
XPeng P7+ tył
Tył
XPeng P7+ lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie z cennika

Co jest w każdej wersji niezależnie od ceny.

Pozycje wspólne dla wszystkich trzech wersji, z cennika z kwietnia 2026.

FoteleMasaż w standardzie z przoduPodgrzewane, wentylowane i z funkcją masażu w każdej wersji — także wejściowej. W G6 tej samej marki masaż zaczyna się dopiero od wersji średniej.
EkranyTrzy wyświetlaczeCentralny 15,6 cala, zestaw wskaźników 8,8 cala i wyświetlacz na przedniej szybie. Procesor Snapdragon 8676.
DźwiękDwadzieścia głośników Dolby AtmosUkład 7.1.4 w standardzie — o dwa głośniki więcej niż w G6 i bez dopłaty, inaczej niż w G9, gdzie system premium jest pakietem za 16 900 złotych.
ZasilanieGniazdo 230 V o mocy 3,3 kWFunkcja zasilania urządzeń zewnętrznych z baterii auta. Warto przeczytać przy tym wyłączenia gwarancyjne — dokument producenta wyklucza używanie pojazdu jako stacjonarnego źródła zasilania.
AsystenciXPILOT ASSIST 2.5 z procesorem XP5Trzy radary i dwanaście czujników ultradźwiękowych, siedem poduszek powietrznych, pełen pakiet asystentów jazdy.
HamulceBrembo, tarcze wentylowaneNa obu osiach, w każdej wersji. Droga hamowania ze stu kilometrów na godzinę to trzydzieści trzy metry.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne według kwietniowej rewizji.

Wykaz z nowszej z dwóch rewizji cennika, ułożony tematycznie. Obie rewizje mają identyczną listę wyposażenia.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • system XPILOT ASSIST 2.5 (mikroprocesor XP5 Turing, 3 radary, 12 czujników ultradźwiękowych)
  • 7 poduszek powietrznych
  • system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)
  • elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP)
  • system powiadamiania o wypadku (e-call)
  • system dźwiękowego ostrzegania pieszych (AVAS)
  • mocowania fotelików ISOFIX
Nadwozie i widoczność5 poz.
  • klamki zlicowane z karoserią (elektryczne)
  • bezramkowe szyby
  • panoramiczny dach szklany (nieotwierany, podwójna izolacja termiczna)
  • oświetlenie nastrojowe LED (256 kolorów)
  • lusterko wewnętrzne z kamerą tylną (system IMS)
Komfort8 poz.
  • klimatyzacja dwustrefowa z pompą ciepła X-HP2.0
  • oczyszczanie powietrza N.95/PM2.5
  • podsufitka z mikrofibry
  • kierownica podgrzewana z przyciskami dotykowymi
  • fotele przednie podgrzewane, wentylowane, z funkcją masażu
  • elektryczna regulacja fotela kierowcy (12 kierunków) i pasażera (10 kierunków)
  • składana kanapa tylna 60/40
  • tapicerka ekoskóra Letherette (wersja bazowa)
Multimedia5 poz.
  • ekran centralny dotykowy 15,6 cala
  • zestaw wskaźników cyfrowych 8,8 cala
  • wyświetlacz przezierny head-up display
  • system audio Dolby Atmos 7.1.4 (20 głośników)
  • łączność 4G
Ładowanie i napęd6 poz.
  • bateria LFP 800V SiC, 61,7 kWh (wersja bazowa)
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW (3-fazowa)
  • ładowanie DC do 350 kW (złącze CCS2)
  • funkcja V2L 3,3 kW 230V AC — zasilanie urządzeń zewnętrznych
  • napęd na tylną oś (RWD)
  • hamulce Brembo, wentylowane tarcze przód/tył

Dwadzieścia jeden setnych oporu powietrza.

WyposażenieDane techniczneZasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

ParametrRWD Standard Range Prood 197 900 złRWD Long Range Prood 218 900 złAWD Performance Prood 239 900 zł
Napęd i osiągi
Napędelektryczny · tylne kołaelektryczny · tylne kołaelektryczny · obie osie
Moc245 KM (180 kW)313 KM503 KM ▲
Moment obrotowy450 Nm——
Przyspieszenie6,9 s (0–100 km/h)6,2 s (0–100 km/h)4,3 s (0–100 km/h) ▲
Prędkość maksymalna200 km/h——
Bateria, zasięg i ładowanie
BateriaLFP 61,7 kWh74,9 kWh74,9 kWh
Architektura800 V SiC
Ładowanie DCdo 350 kWdo 446 kWdo 446 kW
Czas ładowania DC10–80% w 12 min
Ładowanie AC11 kW
Zasięg WLTP455 km530 km ▲500 km
Zużycie WLTP15,2 kWh/100 km ▲16,4 kWh/100 km17,4 kWh/100 km
Wymiary i praktyczność
Nadwoziesedan · 5071 × 1937 × 1512 mm
Rozstaw osi3000 mm
Bagażnik573 l · 1931 l po złożeniu
Podwozie i koła
Felgi19 cali20 cali20 cali
Pozostałe
Opór powietrzaCd 0,211

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg i ładowanie · dane WLTP

Ile realnie przejedziesz przy najniższym zużyciu w gamie.

Zasięg WLTP

RWD Standard Range Pro455 km
RWD Long Range Pro — większa bateria530 km

Czterysta pięćdziesiąt pięć kilometrów z baterii 61,7 kilowatogodziny to wynik przede wszystkim aerodynamiki: współczynnik oporu powietrza dwadzieścia jeden setnych jest najniższy w całej gamie marki, a zużycie piętnaście i dwie dziesiąte kilowatogodziny — również. Wersja z pakietem 74,9 kWh przejeżdża 530 kilometrów. Praktyczna konsekwencja niskiego zużycia jest taka, że pełne naładowanie kosztuje mniej niż u rywali o podobnym zasięgu i większej baterii.

Ładowanie DC 10–80%

12 min

Dwanaście minut przy mocy do 350 kilowatów w wersji wejściowej i 446 kilowatów w pozostałych. Architektura ośmiusetwoltowa z węglikiem krzemu daje tu przewagę, której nie widać w tabeli zasięgu, a którą czuć na trasie. Warunek pozostaje ten sam co przy każdym szybko ładującym się aucie: ładowarka musi taką moc oddać.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Ładowanie DC szybsze niż u rywali
350 kW w bazowej wersji (12 minut na 10-80%) i do 446 kW w Long Range Pro/AWD — więcej niż BYD Seal (150 kW, 37 minut) czy Deepal S07 (93 kW) w zbliżonej cenie. To realna przewaga na długich trasach.
Duży bagażnik i wygodny liftback
573 l (do 1931 l po złożeniu kanapy) to więcej niż 485 l w BYD Seal i 510 l w Deepal S07, choć mniej niż 674 l w MG S6 EV. Liftback z klapą tylną ułatwia załadunek długich przedmiotów, czego sedan z klasyczną klapą bagażnika nie oferuje.
Bogata baza bez gwiazdek
Już RWD Standard Range Pro ma panoramiczny dach szklany, klamki zlicowane z karoserią, oświetlenie nastrojowe LED, podgrzewane/wentylowane fotele z masażem, XPILOT ASSIST 2.5 (3 radary, 12 czujników), 7 poduszek powietrznych i nagłośnienie Dolby Atmos 7.1.4 z 20 głośnikami.
Trzy warianty mocy na jednej bryle
Od 245 KM i 455 km zasięgu w bazie, przez 313 KM i 530 km w Long Range Pro, po 503 KM i 4,3 s do 100 km/h w AWD Performance Pro — możliwość dopasowania osiągów do budżetu bez zmiany nadwozia.

Do sprawdzenia 4

Brak dedykowanej książki gwarancyjnej
Cennik reklamuje '7 lat gwarancji producenta, bez ograniczeń', ale dokumenty XPeng nie zawierają osobnej książki gwarancyjnej dla P7+ — dane models.json przyjmują roboczo warunki z modelu G6 (pojazd 5 lat / 120 tys. km, bateria 8 lat / 160 tys. km, próg SOH 70%). Przed zakupem warto zażądać od dealera pisemnego potwierdzenia realnych warunków dla P7+.
Rozbieżne dane w dwóch rewizjach cennika
Cennik 02/2026 i 04/2026 podają różne przyspieszenie 0-100 km/h dla tych samych wersji (np. baza: 7,9 s vs 6,9 s, AWD: 5,1 s vs 4,3 s) — sama cena i pozostałe parametry się nie zmieniły. Przyjęto nowszą rewizję jako aktualną, ale rozbieżność sugeruje, że warto zweryfikować dokładne osiągi na miejscu.
Gwarancja pojazdu krótsza niż u rywali
5 lat / 120 tys. km (wartość przyjęta roboczo) ustępuje BYD Seal (6 lat / 150 tys. km) i Deepal S07 (7 lat / 160 tys. km). Podobnie bateria: 8 lat / 160 tys. km wobec 8 lat / 200 tys. km w Sealu.
Zasięg bazowej wersji poniżej segmentu
455 km WLTP w RWD Standard Range Pro to mniej niż BYD Seal Design (570 km) czy XPeng P7 (576 km) w podobnej cenie. Dopiero Long Range Pro za 218 900 zł (530 km) zbliża się do konkurencji.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca, dla którego liczy się czas ładowania na trasie — 350 kW oznacza uzupełnienie 10-80% w 12 minut, czyli przerwę na kawę zamiast czekania pół godziny. Także osoby przewożące regularnie większe bagaże (rowery, wózki, sprzęt sportowy), które docenią 573-litrowy bagażnik i możliwość złożenia kanapy do 1931 l.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowcy szukający maksymalnego zasięgu w bazowej cenie — 455 km ustępuje konkurencji w tym przedziale cenowym, trzeba dopłacić do Long Range Pro. Również ci, dla których pisemna, jednoznaczna gwarancja jest warunkiem zakupu — dla P7+ brakuje dedykowanego dokumentu, a dane opierają się na warunkach przyjętych z innego modelu XPeng.

Na tle rywali · elektryczne sedany

Jak wypada wśród elektryków tej wielkości.

ModelCena odZasięgZużycieŁadowanie DC
XPeng P7+
ten model · punkt odniesienia
197 900 zł455 km15,2 kWh350 kW
elektryczny sedan · oferta w PL
Sześć tysięcy drożej, z baterią większą o piętnaście kilowatogodzin i zasięgiem dłuższym o siedemdziesiąt pięć kilometrów. Ładuje się jednak mocą ponad dwukrotnie niższą.
203 900 zł530 km16,4 kWh144 kW
elektryczny sedan · ta sama marka
Dziewiętnaście tysięcy drożej i o sto dwadzieścia jeden kilometrów dłuższy zasięg, ale na starszej architekturze ładowania. To model wygaszany, o czym piszemy na jego stronie.
216 900 zł576 km16,8 kWh175 kW
elektryczny sedan · oferta w PL
Dwadzieścia tysięcy drożej, z najdłuższym zasięgiem w zestawieniu i baterią 82,5 kilowatogodziny — ale też z najwyższym zużyciem energii i ładowaniem ponad dwukrotnie wolniejszym.
217 400 zł570 km17,3 kWh150 kW
Ceny z cenników w dniu przeglądu. Ta tabela dobrze pokazuje kompromis, jaki zaproponowano w tym aucie: najkrótszy zasięg z całej czwórki, ale najniższe zużycie energii i najszybsze ładowanie. Przy jeździe codziennej wygrywa zużycie, przy dalekich trasach — moc ładowania, a zasięg z tabeli ma znaczenie głównie wtedy, gdy nie chcesz zatrzymywać się w ogóle.Porównaj szczegółowo
Porównania z udziałem XPeng P7+

Gwarancja z dokumentu EU.

GwarancjaWyłączenia
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · z dokumentu marki

Pięć lat na pojazd, osiem na baterię.

Producent udostępnia jedną książkę gwarancyjną na całą Unię Europejską. Pobraliśmy ją przy modelu G6, ale dokument stwierdza, że dotyczy modeli kupowanych w Unii — czyli z założenia także tego auta.

Bateria, silnik, moduł mocy8 lat / 160 000 kmmin. 70% pojemnościOchrona obejmuje naprawy przywracające baterii co najmniej siedemdziesiąt procent pierwotnej pojemności. Zwykłe starzenie się ogniw powyżej tego progu nie jest traktowane jako usterka.
Gwarancja podstawowa5 lat / 120 000 kmreszta pojazduWszystkie oryginalne części poza kluczowymi, zużywającymi się i objętymi gwarancjami specjalnymi.
Hasło z okładki cennika7 lat bez ograniczeńbez potwierdzeniaCennik tego modelu nosi ten nagłówek, ale książka gwarancyjna nie zawiera takiego zapisu. Rozbieżność opisujemy szczegółowo przy modelu G6, dla którego mamy pełny dokument.
Antykorozja12 lat bez limitu kmWyłącznie perforacja postępująca od środka na zewnątrz. Rdza zapoczątkowana odpryskiem kamienia nie jest objęta.
Lakier3 lata bez limitu kmTrzydzieści sześć miesięcy, niezależnie od przebiegu.
Druga strona · co unieważnia ochronę

Pięć zapisów z katalogu wyłączeń.

Wyłączenia z książki gwarancyjnej producenta, wybrane pod kątem tego, co realnie może zaskoczyć właściciela auta elektrycznego.

  • Gniazdo 230 V a wyłączenie gwarancyjneAuto ma w standardzie funkcję zasilania urządzeń zewnętrznych o mocy 3,3 kilowata, a dokument gwarancyjny wymienia wśród wyłączeń używanie pojazdu jako stacjonarnego źródła zasilania. Gdzie przebiega granica — dokument nie precyzuje. To pytanie warte zadania przed zakupem, jeśli kupujesz auto właśnie dla tej funkcji.
  • Brak rachunków za serwisNiemożność przedstawienia zapisów w książce serwisowej i rachunków jest wprost wymieniona jako podstawa odmowy roszczenia.
  • Przegląd po zalecanym terminieKonserwacja wykonana poza oknem czasowym lub przebiegowym może unieważnić roszczenie.
  • Nieoryginalne płyny i częściWyłączenie obejmuje nie tylko naprawy poza siecią autoryzowaną, ale też samo użycie nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych.
  • Szkody pośrednieProducent wyłącza odpowiedzialność za koszty wynajmu auta zastępczego, zakwaterowania, wyżywienia i utraconego czasu w okresie naprawy.

Zapisy z dokumentu „Warranty and Maintenance Manual (for European Union)” wydanego przez XPENG European Holding B.V., obowiązującego dla pojazdów zarejestrowanych od 1 stycznia 2023 roku. Fizyczny plik pobraliśmy przy modelu G6 — dla tego auta osobnej książki gwarancyjnej w materiałach producenta nie ma, a dokument EU deklaruje zastosowanie do całej gamy sprzedawanej w Unii. Przed zakupem warto to potwierdzić u dealera i poprosić o egzemplarz przypisany do tego modelu.

Sześć salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · sześć salonów

Usiądź za kierownicą i zmierz to auto na swoim parkingu.

Pięć metrów siedem centymetrów długości przy rozstawie osi trzech metrów to wymiar, który warto skonfrontować z miejscem postojowym, z którego korzystasz codziennie. Marka ma sześć punktów, dwa prowadzone przez grupę Inchcape.

6 salonów XPeng · 6 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami XPengBydgoszczGdańskKatowiceOpoleSwadzimWarszawakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 6 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 6 punktów w Polsce (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Opole).Pełna mapa i wszystkie salony →
3
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje XPeng P7+ w 2026 roku?
Według cennika (rewizja 04/2026) RWD Standard Range Pro kosztuje 197 900 zł, RWD Long Range Pro — 218 900 zł, a AWD Performance Pro — 239 900 zł. Ceny są identyczne w obu dostępnych rewizjach cennika (02/2026 i 04/2026) — zmieniły się jedynie deklarowane osiągi. Dopłaty: lakier metalizowany 2900 zł, elektryczny hak holowniczy 4800 zł.
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla XPeng P7+?
Według WLTP baza (RWD Standard Range Pro) przejeżdża 455 km przy zużyciu 15,2 kWh/100 km. RWD Long Range Pro ma największy zasięg — 530 km przy zużyciu 16,4 kWh/100 km, dzięki większej baterii 74,9 kWh. AWD Performance Pro z tą samą baterią, ale mocniejszym napędem, osiąga 500 km przy zużyciu 17,4 kWh/100 km. To wartości katalogowe — zimą i przy szybkiej jeździe autostradowej trzeba liczyć się z niższym wynikiem.
Jak szybko ładuje się XPeng P7+?
Bazowa wersja RWD Standard Range Pro ładuje się prądem stałym (DC, złącze CCS2) do 350 kW, a wersje Long Range Pro i AWD Performance Pro — do 446 kW. We wszystkich wersjach uzupełnienie 10-80% zajmuje 12 minut. Pokładowa ładowarka AC ma moc 11 kW (3-fazowa). Pompa ciepła X-HP2.0 jest w standardzie i pomaga ograniczyć spadek zasięgu zimą.
Jaką gwarancję ma XPeng P7+ i jakie są warunki?
Cennik reklamuje hasło '7 lat gwarancji producenta, bez ograniczeń', jednak XPeng nie udostępnił dla P7+ dedykowanej książki gwarancyjnej z pełnymi warunkami — w przeciwieństwie do modelu G6. Jako roboczy punkt odniesienia przyjęto warunki z G6: pojazd 5 lat / 120 tys. km, bateria trakcyjna 8 lat / 160 tys. km z progiem 70% SOH, lakier 3 lata, perforacja nadwozia 12 lat. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie warunków obowiązujących konkretnie dla P7+.
Czym różnią się wersje RWD Standard, RWD Long Range i AWD Performance Pro?
RWD Standard Range Pro (197 900 zł, 245 KM, bateria 61,7 kWh, zasięg 455 km) ma ekoskórę i felgi 19 cali. RWD Long Range Pro (218 900 zł, 313 KM, bateria 74,9 kWh, zasięg 530 km) dokłada skórę Nappa, ekran rozrywki dla tylnych pasażerów, podgrzewane/wentylowane/masujące fotele drugiego rzędu i felgi 20 cali. AWD Performance Pro (239 900 zł, 503 KM, napęd na 4 koła, 4,3 s do 100 km/h) ma to samo wyposażenie co Long Range Pro, ale z napędem na obie osie kosztem zasięgu (500 km).
Czy XPeng P7+ ma wynik Euro NCAP i jakie ma bezpieczeństwo?
Oficjalne materiały XPeng udostępnione w Polsce nie podają wyniku Euro NCAP dla P7+ — warto zapytać o niego dealera przed zakupem. Standardem we wszystkich wersjach jest system XPILOT ASSIST 2.5 oparty na mikroprocesorze XP5 Turing, z 3 radarami i 12 czujnikami ultradźwiękowymi, a także 7 poduszek powietrznych, ESP, TPMS oraz mocowania ISOFIX.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o P7+? Poproś o cennik z datą.

Dwie rewizje dokumentu podają różne osiągi. Warto wiedzieć, do której odsyła umowa.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: XPeng P7+

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt