Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Sedan flagowy · hybryda mild 48V · rok modelowy 2026Flagowa limuzyna · miękka hybryda 48 V

Hongqi H9.5,1 metra chińskiej limuzyny.

Flagowiec marki i jedyny model, w którym rozstaw osi przekracza trzy metry — 3060 milimetrów to druga wartość wśród wszystkich aut osobowych, jakie opisujemy. Silnik dwulitrowy wsparty układem 48 woltów, tapicerka Nappa, cztery strefy klimatyzacji i fotele z masażem w obu rzędach. Cennik ma jednak pozycję, której nie sposób przeoczyć. Zobacz wszystkie modele Hongqi.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 15 salonach
Hongqi H9 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Dwieście osiemdziesiąt pięć tysięcy za flagowca.

Cztery pytaniaCenaIle kosztuje kolor
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · limuzyna za blisko trzysta tysięcy

Cztery pytania przy tej kwocie.

Im wyżej w cenniku, tym więcej waży to, czego marka nie podaje w cenniku.

Co realnie daje rozstaw osi 3060 milimetrów?

Przestrzeń dla pasażerów drugiego rzędu na poziomie, jaki w europejskich limuzynach zaczyna się od wersji z przedłużonym rozstawem. To druga najwyższa wartość wśród wszystkich aut osobowych w naszej bazie i główny argument tego modelu — auto jest pomyślane do wożenia, nie tylko do jeżdżenia.

Czy 245 koni wystarczy do limuzyny tej wielkości?

Do spokojnej jazdy tak, do dynamicznej niekoniecznie. Silnik dwulitrowy z układem miękkiej hybrydy 48 woltów jest tu dobrany pod kulturę pracy i spalanie, nie pod osiągi — cennik nie podaje zresztą przyspieszenia do setki. W europejskich limuzynach tej długości spotyka się jednostki sześciocylindrowe.

Ile stracę na wartości?

Nie wiemy i nie zamierzamy szacować. Marka jest w Polsce nowa, rynek wtórny dla niej praktycznie nie istnieje, a przy aucie za blisko trzysta tysięcy to ryzyko finansowo najpoważniejsze z wszystkich wymienionych na tej stronie.

Jaka jest gwarancja?

Importer publikuje Ogólne Warunki Gwarancji dla całej marki: pięć lat lub 150 000 kilometrów na pojazd. Lakier, za który przy tym modelu dopłaca się blisko piętnaście tysięcy, ma ten sam okres — ale tylko przy corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie, z wpisem do książki.

Cena · i najwyższe dopłaty w gamie

Cena, którą za kolor nadwozia i wnętrza.

Dwieście osiemdziesiąt cztery tysiące dziewięćset złotych za wersję podstawową. Cennik tego modelu wyróżnia się jednak czymś innym: dopłatami za kolory, które w skrajnym wariancie sięgają dziewiętnastu tysięcy ośmiuset złotych. To najwyższe kwoty za lakier i tapicerkę w całym naszym zestawieniu i rozliczamy je osobno.

284 900 zł

wersja Deluxe w kolorze czarnym z czarną tapicerką — konfiguracja bez dopłat

Lakier dwukolorowy kosztuje 14 900 zł, a kolor tapicerki dodatkowe 4 900 zł

Cennik nie zawiera żadnej oferty finansowania. Nie ma też pakietów wyposażenia — specyfikacja wersji jest zamknięta, a jedyne pozycje do wyboru dotyczą kolorów.

Trzy pozycje, które podnoszą cenę
7 900 złLakier jednokolorowy inny niż czarnyPonad dwukrotnie więcej niż przy pozostałych modelach marki, gdzie dopłata wynosi od 2 400 do 3 400 zł.
14 900 złLakier dwukolorowyNajwyższa dopłata za kolor nadwozia w całym naszym zestawieniu. Dla porównania: przy modelu H6 tej samej marki lakier dwukolorowy kosztuje 3 900 zł.
4 900 złKolor tapicerkiCzarna bez dopłaty. Pozostałe modele marki liczą za to 1 900 zł, a jeden — H6 — nie liczy wcale.
19 800 złRazem w skrajnym wariancieTyle wynosi suma dopłat przy lakierze dwukolorowym i innym kolorze wnętrza. To siedem procent ceny auta — za rzeczy, które nie zmieniają ani osiągów, ani wyposażenia.
Dopłaty za kolor · najwyższe w zestawieniu

Dziewiętnaście tysięcy za lakier i tapicerkę.

Dopłaty za kolory potrafią różnić się między modelami tej samej marki kilkukrotnie. Przy flagowcu sięgają kwot, które gdzie indziej wystarczyłyby na cały pakiet wyposażenia. Poniżej zestawienie w obrębie jednej marki.

Hongqi H9 — flagowiec14900 zł dopłaty za lakier dwukolorowy
Hongqi H63900 zł dopłaty za lakier dwukolorowy
Hongqi HS33900 zł dopłaty za lakier dwukolorowy
Hongqi H5 — lakier jednokolorowy3400 zł dopłaty za lakier dwukolorowy
Hongqi HS5 — lakier jednokolorowy3400 zł dopłaty za lakier dwukolorowy

Dopłaty z cenników pięciu modeli marki dla rocznika 2026. Przy flagowcu do kwoty za lakier dwukolorowy dochodzi jeszcze 4 900 zł za kolor tapicerki, co daje razem 19 800 zł — blisko siedem procent ceny auta. Dla porównania: sam lakier jednokolorowy inny niż czarny kosztuje w tym modelu 7 900 zł, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w pozostałych autach marki. Praktyczna wskazówka: jeśli kolor nie jest dla Ciebie rozstrzygający, wybór wersji podstawowej — czarnego nadwozia z czarnym wnętrzem — oszczędza kwotę porównywalną z rocznym kosztem eksploatacji tego auta. Co warto wiedzieć o gwarancji: importer obejmuje lakier pięcioletnią gwarancją, ale tylko przy corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie — to dodatkowy koszt przy aucie, za którego powłokę płaci się piętnaście tysięcy.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia sedana o długości 5137 mm i rozstawie osi 3060 mm — sylwetka, przód z reflektorami matrycowymi LED, tył i wnętrze z podwójnym tylnym wyświetlaczem 10,1 cala.

Hongqi H9 bok
Lewy bok
Hongqi H9 przód
Przód
Hongqi H9 prawy profil
Prawy profil
Hongqi H9 tył
Tył
Hongqi H9 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie flagowca

Co jest w cenie przed dopłatami za kolor.

Specyfikacja jest zamknięta — poza kolorami nie ma tu żadnych opcji do wyboru.

Tylna kanapaPodgrzewana, wentylowana, z masażemDo tego podwójny wyświetlacz 10,1 cala dla pasażerów z tyłu i czterostrefowa klimatyzacja. To auto projektowano z myślą o drugim rzędzie.
DachPanoramiczny, otwierany także z tyłuSterowanie dostępne również z tylnej kanapy — rozwiązanie spotykane w limuzynach z wyższej półki cenowej.
AudioBOSE, 12 głośnikówZ aktywną redukcją hałasu w kabinie, czyli układem wygłuszającym dźwięki z zewnątrz przeciwfazą.
ŚwiatłaMatrycowe LED i oświetlenie powitalnePrzednie i tylne, w motywie nazwanym przez producenta „Skrzydła Marzeń”, plus podświetlane logo na bokach nadwozia.
WnętrzeSkóra NappaFotel kierowcy elektryczny z pamięcią, oba przednie podgrzewane, wentylowane i z masażem.
DetaleUkryte klamki i rejestrator jazdyKlamki wysuwane elektrycznie oraz wbudowany rejestrator obrazu — obie rzeczy w standardzie, bez dopłat.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji Deluxe.

Wykaz z cennika Hongqi H9 dla rocznika 2026, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci8 poz.
  • system ostrzegania przed kolizją czołową (FCW)
  • automatyczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • system monitorowania martwego pola (BSD)
  • ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu (LDW)
  • adaptacyjny tempomat
  • inteligentny ogranicznik prędkości
  • system monitorowania zmęczenia kierowcy
  • kamera cofania 360°
Światła i widoczność7 poz.
  • reflektory matrycowe LED
  • światła adaptacyjne
  • automatyczne włączanie świateł
  • przednie oświetlenie powitalne "Skrzydła Marzeń"
  • tylne oświetlenie powitalne
  • boczne podświetlane logo
  • samościemniające lusterko wsteczne z obrazem z kamery tylnej
Komfort10 poz.
  • panoramiczny szklany dach otwierany także z tylnej kanapy
  • klimatyzacja automatyczna 4-strefowa
  • tapicerka ze skóry naturalnej Nappa
  • fotel kierowcy elektryczny z pamięcią ustawień
  • przednie i tylne fotele podgrzewane, wentylowane, z funkcją masażu
  • podgrzewana kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą
  • oświetlenie ambiente (253 kolory)
  • ładowarka indukcyjna
  • bezkluczykowe uruchamianie silnika
  • ukryte klamki zewnętrzne
Multimedia4 poz.
  • podwójny tylny wyświetlacz 10,1 cala
  • wyświetlacz przezierny HUD
  • system audio BOSE z 12 głośnikami i aktywną redukcją hałasu
  • wbudowany rejestrator jazdy
Jakość powietrza i wykończenie5 poz.
  • czujnik jakości powietrza
  • filtr powietrza PM 2.5
  • jonizator powietrza
  • wykończenie wnętrza listwami aluminiowymi
  • szyby akustyczne o zmniejszonej przepustowości dźwiękowej
Napęd i zawieszenie6 poz.
  • silnik 2.0T z instalacją hybrydową 48V MHEV
  • moc 245 KM, 380 Nm
  • napęd na przednią oś (FWD)
  • zawieszenie wielowahaczowe niezależne
  • opony 245/45 R19
  • tryby jazdy Eco / Sport / Comfort / Rain&Snow

Trzy metry sześć centymetrów rozstawu.

WyposażenieDane techniczneSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik2.0 turbo · 245 KM / 380 Nm · miękka hybryda 48 V
Napędna przednią oś
Wymiary i praktyczność
Nadwoziesedan · 5137 mm
Rozstaw osi3060 mm
Podwozie i koła
Felgi19″
Wyposażenie i ekrany
Klimatyzacjaczterostrefowa
AudioBOSE · 12 głośników z aktywną redukcją hałasu
Spalanie · z cennika

Siedem i jedna dziesiąta litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

7,1 l/100 km

Jak na limuzynę o długości ponad pięciu metrów to wynik dobry i prawdopodobnie zasługa układu miękkiej hybrydy 48 woltów, który wspomaga silnik przy ruszaniu i pozwala mu gasnąć częściej. Dla porównania: mniejsze sedany tej samej marki, H5 i H6, deklarują po 6,6 litra.

Zasięg na baku · zbiornik nie podano

brak danych

Cennik nie podaje pojemności zbiornika paliwa, więc zasięgu nie da się wyliczyć. Przy aucie przeznaczonym do dalekich tras to informacja, o którą warto zapytać — podobnie jak o masę własną, której dokument również nie zawiera.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Największa limuzyna w portfolio marki
5137 mm długości i 3060 mm rozstawu osi — więcej niż w Exlantix ES (4945 / 3000 mm) czy w BAIC BJ60 (5040 / 2820 mm). Miejsce z tyłu i wrażenie klasy premium liczą się bardziej niż w kompaktowym SUV-ie.
Bogate wyposażenie bez konfiguracji
Panoramiczny dach otwierany z tylnej kanapy, oświetlenie powitalne "Skrzydła Marzeń", tapicerka Nappa, fotele przednie i tylne podgrzewane, wentylowane i z masażem, klimatyzacja 4-strefowa oraz BOSE z 12 głośnikami — wszystko w cenie 284 900 zł, bez pakietów do dopłaty.
Niższe spalanie niż porównywalny SUV hybrydowy
7,1 l/100 km przy 245 KM (2.0T + 48V MHEV) wobec 13,2 l/100 km w BAIC BJ60 Flagship — różnicę robi nadwozie sedana zamiast ciężkiego SUV-a na ramie i mniejszy opór powietrza.
Pełen pakiet ADAS w standardzie
FCW, AEB, monitorowanie martwego pola (BSD), ostrzeżenie o zjeździe z pasa (LDW), adaptacyjny tempomat i system automatycznego parkowania — kompletny zestaw bez wykupywania osobnych pakietów bezpieczeństwa.

Do sprawdzenia 4

Lakier chroniony tylko z kontrolą co rok
Gwarancja na pojazd, lakier i perforację to 5 lat / 150 000 km według dokumentu importera, ale lakier i perforacja wymagają corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie. Przy dopłacie do lakieru dwukolorowego sięgającej 14 900 zł warto zapytać salon o cenę takiej kontroli.
Jedna wersja, brak alternatywy cenowej
Cennik H9 nie oferuje wariantu niżej ani wyżej — kto chce oszczędzić, może rozważyć tańsze modele Hongqi (H5, H6) albo spojrzeć w stronę Exlantix ES (329 900 zł) czy XPeng P7 (216 900 zł) w zupełnie innym segmencie napędu.
Najwyższe dopłaty za lakier w portfolio marki
Dopłata do lakieru: 7900 zł, a do lakieru dwuton: 14 900 zł — to najwyższe kwoty spośród wszystkich cenników Hongqi (HS3, HS5, H5, H6, H9). Czarny lakier bazowy jest jedynym kolorem bez dopłaty.
Brak danych o osiągach, NCAP i pojemności bagażnika
Cennik nie podaje przyspieszenia 0-100 km/h, prędkości maksymalnej, masy własnej, pojemności bagażnika ani wyniku Euro NCAP. Dane techniczne ograniczają się do wymiarów, mocy silnika i spalania — reszta wymaga zapytania u dealera.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kupujący, który szuka dużej limuzyny do jazdy z tyłu — z panoramicznym dachem sterowanym z tylnej kanapy, fotelami z masażem i 4-strefową klimatyzacją — i akceptuje napęd hybrydowy bez ładowania z gniazdka. Także osoba ceniąca zamkniętą, kompletną specyfikację bez czasochłonnego wybierania pakietów.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowca szukający napędu elektrycznego lub PHEV z deklarowanym zasięgiem jazdy na prądzie — H9 to mild-hybryda 48V bez trybu EV. Również ten, kto przed zakupem chce znać wynik Euro NCAP, dokładną masę auta i pojemność bagażnika — żadnych z tych danych oficjalny cennik Hongqi nie zawiera.

Na tle rywali · auta powyżej 250 tysięcy

Jak wypada wśród chińskich aut z górnej półki.

ModelCena odMocDługośćRozstaw osi
Hongqi H9
ten model · punkt odniesienia
284 900 zł245 KM5137 mm3060 mm
sedan elektryczny · oferta w PL
Czterdzieści pięć tysięcy drożej, elektryczny i dwukrotnie mocniejszy. Krótszy o 192 milimetry, z rozstawem osi mniejszym o sześćdziesiąt — mimo to nadal w tej samej klasie przestrzeni dla pasażerów.
329 900 zł480 KM4945 mm3000 mm
duży SUV elektryczny · oferta w PL
Trzydzieści dwa tysiące taniej za elektrycznego SUV-a o zbliżonym rozstawie osi i mocy wyższej o sto sześć koni. Inna formuła nadwozia, ale ta sama półka cenowa i ta sama grupa nabywców.
252 900 zł351 KM4891 mm2998 mm
duży SUV elektryczny · oferta w PL
Trzydzieści pięć tysięcy drożej, siedmiomiejscowy i dwukrotnie mocniejszy. Gwarancja producenta rozpisana wprost w cenniku; Hongqi ma ją w osobnym dokumencie importera.
320 000 zł517 KMbrak danychbrak danych
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu. W tej półce cenowej wszystkie realne alternatywy są elektryczne — to sedan spalinowy konkurujący ceną z autami o zupełnie innym rachunku eksploatacji.Porównaj szczegółowo

Pięć lat — i warunek przy lakierze.

GwarancjaCo to znaczy
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · warunki z dokumentu importera

Blisko trzysta tysięcy i pięć lat z warunkiem dla lakieru.

Przy najdroższym aucie marki liczy się każdy zapis o lakierze, za który cennik potrafi policzyć blisko piętnaście tysięcy złotych. Dokument importera obejmuje go gwarancją, ale pod konkretnym warunkiem.

Lakier5 lat / 150 000 kmprzy dopłacie do 14 900 złWarunek: coroczna kontrola nadwozia w autoryzowanym serwisie Hongqi, na Twój koszt, z wpisem do książki. Gwarancja chroni oryginalną powłokę widocznych elementów nadwozia i nie obejmuje uszkodzeń od uderzeń kamieni ani zarysowań (pkt 3.3 d i 4.2 g).
Pojazd5 lat / 150 000 kmdokument importeraPkt 3.2 Ogólnych Warunków Gwarancji. Okres biegnie od dnia wpisanego w książce gwarancyjnej, nie później niż od wydania auta pierwszemu właścicielowi — sprawdź tę datę na konkretnym egzemplarzu. Gwarancja przechodzi na kolejnych właścicieli w zakresie, jaki miał poprzedni (pkt 6.1).
Perforacja nadwozia5 lat / 150 000 kmten sam warunek kontroliObejmuje przerdzewienie od wewnątrz na zewnątrz zewnętrznych elementów poszycia. Uszkodzenia powłoki ochronnej wykryte podczas kontroli musisz niezwłocznie usunąć na własny koszt (pkt 3.3 c).
Pomoc drogowaopis na stronie, bez OWUbez dokumentuImporter opisuje HONGQI Assistance na stronie serwisowej: 3 lata od początku gwarancji, awarie w Unii Europejskiej, holowanie do dealera, auto zastępcze do 3 dni, hotel do 3 dób. Przy limuzynie tej klasy warto mieć na piśmie limity i wyłączenia — dokumentu z nimi nie znaleźliśmy.
Akumulator 48 Vdokument milczydo potwierdzeniaOgólne Warunki Gwarancji podają okres tylko dla akumulatora, felg i szyb: rok lub 20 000 km. Nie rozróżniają akumulatora 12 V od baterii układu 48 V w tej hybrydzie — jej zakres poproś dealera potwierdzić na piśmie.
Druga strona · siedem procent ceny za kolor

Co dokładnie kupujesz za dopłaty.

Przy tym modelu warto rozdzielić dwie rzeczy: to, ile kosztuje kolor, i to, na jakich warunkach chroni go gwarancja.

  • Dziewiętnaście tysięcy osiemset za kolorySuma dopłat przy lakierze dwukolorowym i innym kolorze tapicerki. Przy cenie bazowej 284 900 zł to blisko siedem procent wartości auta — za pozycje, które nie zmieniają ani osiągów, ani wyposażenia.
  • Lakier objęty gwarancją tylko z kontrolą co rokProducent liczy blisko piętnaście tysięcy za lakier dwukolorowy, a gwarancję na niego uzależnia od corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie. Brak wpisu w książce oznacza utratę ochrony powłoki.
  • Cennik nie podaje mas ani pojemności zbiornikaAni masy własnej, ani dopuszczalnej całkowitej, ani baku. Przy aucie tej wielkości to podstawowe dane, których zwykle się nie pomija.
  • Brak przyspieszenia do setkiCennik nie podaje osiągów. Przy limuzynie nie jest to parametr pierwszorzędny, ale jego brak utrudnia porównanie z konkurencją.
  • Brak oferty finansowaniaPrzy kwocie blisko trzystu tysięcy złotych większość transakcji przechodzi przez leasing albo kredyt — a cennik nie zawiera ani jednej propozycji.

Dopłaty pochodzą z cennika Hongqi H9 dla rocznika 2026, a warunki gwarancji z Ogólnych Warunków Gwarancji, które importer publikuje na hongqi-auto.pl (odczyt 5.10.2026). Przy tej kwocie poproś o książkę gwarancyjną konkretnego auta i sprawdź w niej datę początku ochrony.

Piętnaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i usiądź z tyłu.

Przy aucie z rozstawem osi ponad trzech metrów, czterostrefową klimatyzacją i masażem tylnej kanapy próba z miejsca kierowcy pokazuje połowę obrazu. Warto poprosić o możliwość przejechania się z tyłu. Marka ma piętnaście salonów w trzynastu miastach.

16 salonów Hongqi · 14 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Hongqi3WarszawaBiałystokCzęstochowaGdyniaKielceKrakówLublinŁódźOpolePoznańRzeszów2Wrocław i okoliceZabrzekółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 13 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdynia, Białystok, Łódź, Częstochowa, Kielce, Lublin, Opole, Rzeszów, Zabrze).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Hongqi H9 w 2026 roku?
Według cennika na rocznik 2026 jedyna dostępna wersja 2.0T Deluxe kosztuje 284 900 zł. Do tego dochodzą opcjonalne dopłaty: 7900 zł za lakier inny niż bazowy czarny, 14 900 zł za lakier dwukolorowy oraz 4900 zł za zmianę koloru tapicerki. Cennik nie przewiduje żadnej tańszej wersji wyposażenia.
Jaki napęd ma Hongqi H9 i ile pali?
H9 ma silnik benzynowy 2.0T wspomagany instalacją hybrydową 48V MHEV (mild-hybrid), napęd na przednią oś (FWD). Moc maksymalna to 244,8 KM (245 KM) i 380 Nm momentu obrotowego, a spalanie w cyklu mieszanym wynosi 7,1 l/100 km. To nie jest napęd plug-in ani w pełni elektryczny — auto nie ładuje się z gniazdka.
Jakie wymiary ma Hongqi H9?
Długość 5137 mm, szerokość 1904 mm, wysokość 1493 mm, rozstaw osi 3060 mm — to najdłuższy rozstaw osi w całym portfolio Hongqi sprzedawanym w Polsce (przed HS5 i H6). Auto ma 5 miejsc i opony 245/45 R19.
Jaką gwarancję ma Hongqi H9?
Pięć lat lub 150 000 km na pojazd, według Ogólnych Warunków Gwarancji, które importer (Asian Automotive Distribution Center) publikuje dla modeli Hongqi — w tym H9. Lakier i perforacja mają ten sam okres, ale pod warunkiem corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie z wpisem do książki. Dokument nie rozstrzyga, jak traktuje akumulator układu 48 V, więc ten zakres poproś dealera potwierdzić na piśmie.
Co zawiera wyposażenie standardowe Hongqi H9?
Wersja Deluxe ma panoramiczny dach otwierany także z tylnej kanapy, reflektory matrycowe LED, oświetlenie powitalne "Skrzydła Marzeń", tapicerkę Nappa, fotele przednie i tylne podgrzewane, wentylowane i z masażem, klimatyzację 4-strefową, podwójny tylny wyświetlacz 10,1 cala, system audio BOSE z 12 głośnikami, automatyczne parkowanie, ukryte klamki i pełen pakiet ADAS (AEB, BSD, LDW, adaptacyjny tempomat).
Czy Hongqi H9 ma wynik Euro NCAP i jakie ma osiągi?
Oficjalny cennik nie podaje wyniku Euro NCAP ani przyspieszenia 0-100 km/h, prędkości maksymalnej czy masy własnej pojazdu — dane techniczne ograniczają się do wymiarów, mocy silnika (245 KM, 380 Nm) i spalania (7,1 l/100 km). Brakujące parametry warto zweryfikować bezpośrednio u dealera przed decyzją o zakupie.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o H9? Zapytaj o gwarancję na lakier.

Przy dopłacie sięgającej piętnastu tysięcy za wykończenie nadwozia warto wiedzieć, na jakich warunkach producent za nie odpowiada.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Hongqi H9

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt