Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Benzynowy SUV · oficjalny cennik MY2026SUV benzynowy · gwarancja rozpisana na kategorie

JAC JS6.119 900 zł z cennika na rok 2026.

Pięciomiejscowy SUV z turbodoładowanym silnikiem o mocy stu siedemdziesięciu czterech koni, dwusprzęgłowym automatem i bagażnikiem czterystu dziewięćdziesięciu litrów, za sto dziewiętnaście tysięcy dziewięćset. Najciekawsze w tej ofercie nie jest jednak auto, tylko to, co stoi za nim: gwarancja rozpisana na siedem osobnych kategorii i sieć dwudziestu jeden salonów. Zobacz wszystkie modele JAC.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 21 salonach
JAC JS6 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto dziewiętnaście tysięcy za SUV-a.

Cztery pytaniaCenaZaplecze marki
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy tym SUV-ie.

Marka jest na polskim rynku od kwietnia 2025 i zdążyła zbudować rzeczy, których przy nowych importach zwykle brakuje.

Jaka jest gwarancja?

Pięć lat lub sto pięćdziesiąt tysięcy kilometrów na pojazd, dziesięć lat na perforację nadwozia i trzy lata na lakier — a to tylko trzy z siedmiu kategorii, na jakie producent rozpisał ochronę. Rozkładamy całość w osobnej sekcji, bo taki poziom szczegółowości jest w tej części rynku rzadkością, a jeden z warunków łatwo przeoczyć.

Gdzie to auto obejrzę i zaserwisuję?

Marka ma w Polsce dwadzieścia jeden autoryzowanych salonów i serwisów, prowadzonych przez importera — Grupę Bemo Motors — oraz niezależnych dealerów. Jedynym województwem bez punktu jest warmińsko-mazurskie. Deklarowany plan zakłada rozbudowę do dwudziestu pięciu punktów do 2027 roku.

Ile realnie pali?

Producent nie podaje w dostępnych nam materiałach wartości spalania w cyklu mieszanym. Znamy natomiast emisję dwutlenku węgla — sto osiemdziesiąt trzy gramy na kilometr — co odpowiada z grubsza ośmiu litrom benzyny na sto kilometrów. Podajemy to jako przeliczenie orientacyjne, nie jako deklarację producenta.

Czy to auto z przedsprzedaży?

Model był wprowadzany na rynek w formule przedsprzedaży z wyznaczonymi terminami odbioru. Przy zamawianiu warto potwierdzić, czy dostępne są egzemplarze z magazynu, czy auto jest sprowadzane na zamówienie — od tego zależy termin wydania.

Cena · jedna kwota, jasna sytuacja

Cena, którą bez przeliczeń i bez gwiazdek.

W przeciwieństwie do pickupów tej samej marki, których ceny podawane są netto, ten model ma cenę brutto podaną wprost. To auto osobowe kierowane także do klienta prywatnego i wycena to odzwierciedla.

119 900 zł

cena brutto z cennika rocznika 2026

Wcześniejsza promocja 115 900 zł wygasła — jej termin był w źródłach podawany niespójnie

Kwota pochodzi z cennika oznaczonego jako rok modelowy i rok produkcji 2026. Wcześniejsza oferta promocyjna obniżała ją o cztery tysiące złotych, ale nie jest już prezentowana jako cena bieżąca.

Co warto wiedzieć o tej cenie
119 900 złCena bieżącaBrutto, z cennika rocznika 2026. To kwota, którą przyjmujemy jako obowiązującą.
115 900 złWygasła promocjaObniżka o cztery tysiące, prezentowana wcześniej na karcie modelu. Termin jej zakończenia bywał indeksowany rozbieżnie — jako koniec maja albo koniec czerwca 2026. Nie rozstrzygamy tego, bo oferta i tak już nie obowiązuje.
różnica wobec pickupówCena brutto, nie nettoTen model wyceniony jest inaczej niż T8 Pro, T9 i X200 tej samej marki, gdzie importer podaje kwoty netto. Przy porównywaniu modeli w gamie łatwo się na tym pomylić.
finansowanieCzego cennik nie zawieraDokument nie podaje oferty kredytu ani leasingu, nie wymienia też cen przeglądów okresowych.
Zaplecze marki · co stoi za autem

Dwadzieścia jeden salonów i gwarancja na piśmie.

Przy markach wchodzących z Chin na polski rynek najsłabszym punktem bywa zwykle zaplecze: sieć w budowie i gwarancja opisana ogólnikami. Tutaj obie te rzeczy wyglądają inaczej — co warto zestawić z tym, że samo auto nie jest w swojej klasie ani najtańsze, ani najmocniejsze.

SiećDwadzieścia jeden punktówAutoryzowane salony i serwisy w piętnastu województwach. Bez punktu pozostaje wyłącznie warmińsko-mazurskie, a deklarowany plan zakłada dojście do dwudziestu pięciu do 2027 roku.
ImporterGrupa dealerska z historiąWyłącznym importerem jest Grupa Bemo Motors, działająca od 1993 roku i prowadząca wielomarkowe sieci dealerskie. To istotne, bo odpowiada nie tylko za sprzedaż, ale też za magazyn części zamiennych.
GwarancjaSiedem kategorii, nie jedna liczbaPojazd, perforacja, lakier, układ napędowy, multimedia, akumulator i elementy cierne — każda grupa z własnym okresem i limitem. Rozpisujemy je wszystkie w sekcji o gwarancji.
Data wejściaKwiecień 2025Marka zadebiutowała w Polsce podczas targów Poznań Motor Show. To ponad rok obecności — na tyle długo, by sieć i zaplecze serwisowe zdążyły powstać, i wciąż na tyle krótko, by warto pytać o dostępność części.

Informacje o sieci i importerze pochodzą z serwisów branżowych opisujących polski rynek, stan na sierpień 2026; liczbę dwudziestu jeden punktów potwierdzają dwa niezależne źródła. Ważna uwaga metodyczna: nie udało się nam zweryfikować tej listy bezpośrednio u importera, ponieważ jego domena odrzuca automatyczne odczyty — a zabezpieczenia nie obchodzimy. Adresy podane niżej na tej stronie traktuj więc jako punkt wyjścia do sprawdzenia, a nie jako potwierdzony rejestr; przed dojazdem potwierdź telefonicznie, czy dany punkt prowadzi sprzedaż tego modelu. Dodajmy dla równowagi, że gęsta sieć i rozpisana gwarancja nie przesądzają o wyborze auta — w tabeli rywali widać, że trzy konkurencyjne marki oferują siedem lat gwarancji podstawowej zamiast pięciu.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

JAC JS6 — zdjęcie jest prezentowane tylko wtedy, gdy ma udokumentowane źródło. Fotografia identyfikuje linię modelową; kolor, koła lub detale auta w ofercie mogą być inne.

JAC JS6 bok
Lewy bok
JAC JS6 przód
Przód
JAC JS6 prawy profil
Prawy profil
JAC JS6 tył
Tył
JAC JS6 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie seryjne

Co jest w cenie wersji podstawowej.

Pozycje potwierdzone w materiałach importera i w relacjach z prezentacji modelu.

EkranyDwa wyświetlacze po 12,3 calaCyfrowy zestaw wskaźników i ekran multimedialny tej samej wielkości, z polskim menu oraz bezprzewodowym CarPlay i Android Auto.
Napęd1.5 turbo, 174 KM i 280 NmSześciobiegowa skrzynia dwusprzęgłowa, napęd na przednią oś. Rozpędzenie do setki w dziewięć i sześć dziesiątych sekundy.
Bagażnik490 litrów, po złożeniu 1080Wartość podstawowa mierzona przy rozłożonej kanapie tylnej. Auto jest pięciomiejscowe.
DachPanoramiczny w standardzieWymieniony wśród wyposażenia seryjnego wersji przedsprzedażowej, razem z bezprzewodową ładowarką do telefonu.
GwarancjaPięć lat i siedem kategoriiOchrona rozpisana osobno dla nadwozia, lakieru, zawieszenia, napędu, multimediów, akumulatora i elementów ciernych.
SerwisDwadzieścia jeden punktów w krajuSieć autoryzowanych salonów i serwisów obejmuje piętnaście województw. Do najbliższego punktu z większości miast jest mniej niż sto kilometrów.
Pełna lista

Wyposażenie seryjne z materiałów importera.

Wykaz zebrany z karty modelu i relacji z premiery, ułożony tematycznie. Cennik w formacie PDF nie był dla nas dostępny do pobrania — domena importera blokuje automatyczne odczyty.

Potwierdzone dla JAC JS66 poz.
  • JAC JS6: bieżący cennik 119 900 zł brutto.
  • JAC JS6: 115 900 zł jako wygasła promocja.
  • JAC JS6: silnik 1.5 TGDI.
  • JAC JS6: 174 KM.
  • JAC JS6: napęd FWD.
  • JAC JS6: bagażnik 490 l.
Otwarte kwestie JAC JS63 poz.
  • JAC JS6: historyczna promocja miała niespójnie indeksowany termin 31 maja lub 30 czerwca 2026.
  • JAC JS6: host blokował bezpośrednie pobranie PDF wyzwaniem HTTP 429.
  • JAC JS6: końcową cenę i dostępność trzeba potwierdzić w umowie.
Kontrola oferty JAC JS65 poz.
  • 1. JAC JS6 — ważność propozycji handlowej.
  • 2. JAC JS6 — regulamin lub podstawa rabatu.
  • 3. JAC JS6 — rocznik i VIN.
  • 4. JAC JS6 — elementy wyposażenia ujęte w cenie.
  • 5. JAC JS6 — termin odbioru oraz serwis gwarancyjny.

Sto siedemdziesiąt cztery konie.

WyposażenieDane techniczne
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik1.5 TGDI · 174 KM / 280 Nm · benzyna
Skrzyniadwusprzęgłowa 6-biegowa · napęd przedni
Osiągi0–100 km/h w 9,6 s
Paliwo i emisja
Emisja CO₂183 g/km
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV 5-miejscowy
Bagażnik490 l · 1080 l po złożeniu
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja pojazdu5 lat / 150 000 km
Gwarancja perforacji10 lat · pod warunkiem corocznego przeglądu

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Twardy fakt
JAC JS6: 119 900 zł brutto w oficjalnym cenniku MY2026/RP2026. Kwota dotyczy polskiej wersji opisanej w tym samym dokumencie.
Użyteczna informacja
Cennik podaje także 174 KM, 280 Nm, 6-biegową skrzynię DCT, napęd FWD i bagażnik 490/1080 l.
Zakres potwierdzenia
JAC JS6: silnik 1.5 TGDI. Ten element pochodzi z opisanej polskiej warstwy danych i może być użyty przy porównaniu, o ile oferta dotyczy tej samej wersji.

Do sprawdzenia 3

Warunek handlowy
Promocja 115 900 zł miała w indeksowanych materiałach terminy 31 maja lub 30 czerwca 2026. Oba minęły przed bieżącym przeglądem.
Luka dokumentacyjna
Host JAC blokował bezpośrednie pobranie wyzwaniem HTTP 429. Treść PDF zweryfikowano w publicznym indeksie dokumentu bez obchodzenia ochrony.
Pytanie do sprzedawcy
Cena wiążąca, dostępność koloru i termin wydania nadal muszą znaleźć się w pisemnej umowie dla konkretnego egzemplarza.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Dla nabywcy benzynowego SUV-a, który potrzebuje 490-litrowego bagażnika i chce porównywać koszt na podstawie bieżącego cennika, a nie wygasłego rabatu.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Nie dla osoby oczekującej ceny 115 900 zł bez nowego regulaminu. Taki rabat powinien znaleźć się w ważnej, datowanej ofercie przed wpłatą.

Na tle rywali · SUV-y benzynowe

Jak wypada w tym przedziale cenowym.

ModelCena odMocBagażnikGwarancja pojazdu
JAC JS6
ten model · punkt odniesienia
119 900 zł174 KM490 l5 lat / 150 000 km
SUV benzynowy · oferta w PL
Trzynaście tysięcy taniej i o dwadzieścia siedem koni słabszy, przy bagażniku większym o dziesięć litrów. Marka obecna w Polsce dłużej i z gęstszą siecią serwisową.
106 900 zł147 KM500 l7 lat / 150 000 km
SUV benzynowy · oferta w PL
Dwadzieścia tysięcy taniej, o cztery konie słabszy, ale z bagażnikiem większym o siedemnaście litrów. Najtańsze wejście w tę klasę wśród marek, które opisujemy.
99 900 zł170 KM507 l7 lat / 150 000 km
SUV benzynowy · oferta w PL
Siedem tysięcy taniej i wyraźnie słabszy, za to z deklarowanym spalaniem podanym wprost — czego przy naszym modelu brakuje.
112 900 zł156 KMbrak danych7 lat / 150 000 km
Ceny z cenników w dniu przeglądu. Kolumna gwarancji pokazuje, że pięć lat nie jest tu wyróżnikiem — trzej rywale dają siedem przy tym samym limicie przebiegu. Przewagą tego modelu jest natomiast dziesięcioletnia ochrona przed perforacją nadwozia, której pozostali w tej tabeli nie oferują w takim wymiarze.Porównaj szczegółowo

Siedem kategorii ochrony.

GwarancjaWyłączenia
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · siedem osobnych kategorii

Rozpisana dokładniej niż u większości rywali.

Producent nie podaje jednego okresu na całe auto, tylko rozdziela ochronę między grupy podzespołów. To wygodne dla kupującego, o ile przeczyta wszystkie siedem pozycji.

Pojazd5 lat / 150 000 kmgwarancja podstawowaOkres liczony do wcześniejszego z dwóch zdarzeń. To najważniejsza liczba w całym zestawieniu i jedyna, którą potwierdzają wszystkie znane nam źródła.
Perforacja nadwozia10 latwarunek: coroczny przeglądNajdłuższy okres w zestawieniu, ale obwarowany warunkiem: co roku trzeba wykonać przegląd nadwozia i odnotować go w książce serwisowej. Pominięcie jednego roku może przekreślić całą dekadę ochrony.
Powłoka lakierowa3 lata / 100 000 kmOsobny okres, krótszy niż gwarancja pojazdu. To rozdzielenie jest typowe, ale warto o nim wiedzieć, zanim zgłosi się wadę lakieru w czwartym roku.
Zawieszenie, kierownica, napęd, wydech3 lata / 60 000 kmNajniższy limit przebiegu w całym zestawieniu. Przy dwudziestu tysiącach kilometrów rocznie wyczerpie się dokładnie w trzecim roku — czyli równo z okresem, a nie po nim.
Audio, nawigacja, multimedia3 lata / 100 000 kmPrzy aucie z dwoma ekranami po 12,3 cala to istotna pozycja: elektronika multimedialna bywa kosztowna w wymianie, a psuje się niezależnie od mechaniki.
Akumulator 12 V2 lata / 150 000 kmNajkrótszy okres czasowy, za to z pełnym limitem przebiegu.
Tarcze sprzęgła i hamulcowe3 miesiące / 6000 kmtylko wady fabryczneElementy zużywające się, objęte wyłącznie w zakresie wad produkcyjnych. To standard branżowy, nie ograniczenie specyficzne dla tej marki.
Druga strona · warunki i wyłączenia

Pięć rzeczy, które mogą kosztować gwarancję.

Przy ochronie rozpisanej na siedem kategorii łatwo przeoczyć warunek, od którego zależy najdłuższa z nich.

  • Pominięty coroczny przegląd nadwoziaTo warunek utrzymania dziesięcioletniej gwarancji na perforację. Przegląd musi zostać odnotowany w książce serwisowej — sam fakt jego wykonania, bez wpisu, może nie wystarczyć.
  • Ingerencja w licznik przebieguWymieniona jako podstawa całkowitego wygaśnięcia gwarancji, nie tylko jej ograniczenia. Przy zakupie auta używanego z tej marki to pierwsza rzecz do sprawdzenia.
  • Limit 60 000 km na układ napędowyNajłatwiejszy do przeoczenia zapis: zawieszenie, układ kierowniczy, przeniesienie napędu i wydech mają limit dwa i pół raza niższy niż gwarancja pojazdu. Przy większych przebiegach ta ochrona kończy się jako pierwsza.
  • Termin naprawy gwarancyjnejMateriały wskazują, że naprawa powinna zostać wykonana w ciągu trzydziestu dni kalendarzowych od przyjęcia auta do autoryzowanego serwisu. To termin działający na korzyść klienta i warto o nim pamiętać.
  • Zakres assistanceProducent deklaruje całodobową pomoc drogową obejmującą naprawę na miejscu, holowanie oraz zorganizowanie dalszej podróży. Szczegółowego regulaminu z limitami kwotowymi i zasięgiem terytorialnym nie udało się nam pozyskać.

Warunki zebrane z serwisów branżowych opisujących ofertę importera oraz z relacji przedsprzedażowych — stan na sierpień 2026. Nagłówkowy okres pięciu lat lub stu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów potwierdzają trzy niezależne źródła; rozbicie na siedem kategorii pochodzi z jednego z nich i tak też je oznaczamy. Nie udało się nam pobrać dokumentu gwarancyjnego bezpośrednio od importera, ponieważ jego domena odrzuca automatyczne odczyty — nie obchodziliśmy tego zabezpieczenia. Przed podpisaniem umowy poproś o wydruk warunków w salonie i sprawdź zwłaszcza zapis o corocznym przeglądzie nadwozia.

Dwadzieścia jeden salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · dwadzieścia jeden salonów

Usiądź za kierownicą i poproś o warunki gwarancji.

Marka ma jedną z gęstszych sieci wśród producentów, których opisujemy — dwadzieścia jeden autoryzowanych punktów w piętnastu województwach. Przy jeździe testowej warto od razu poprosić o wydruk warunków gwarancji, bo dokumentu nie da się pobrać ze strony importera.

21 salonów JAC · 21 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami JACBiałystokBielsko-BiałaBydgoszczChorzówCzęstochowaGdańskKoninKrakówLublinŁódźMasłówNowy TargOpoleRadomRzeszówStare BieliceSwarzędzSzczecinWarszawaWólka KosowskaZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 21 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 18 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Konin, Lublin, Nowy Targ, Opole, Radom, Rzeszów, Swarzędz, Zielona Góra).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
08.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Co dokładnie potwierdza polski materiał o JAC JS6?
Oficjalny cennik MY2026/RP2026 potwierdza 119 900 zł brutto, silnik 1.5 TGDI 174 KM, napęd FWD i bagażnik 490 l. Wcześniejsze 115 900 zł jest oznaczone jako wygasła promocja.
Jak rozumieć cenę modelu JAC JS6?
Bieżący punkt odniesienia to 119 900 zł brutto z cennika na rok 2026. Kwota 115 900 zł pochodzi z zakończonej promocji i może wrócić tylko w nowej, datowanej ofercie.
Które parametry JAC JS6 są istotne przed jazdą?
JS6 korzysta z jednostki 1.5 TGDI o mocy 174 KM i napędu FWD. Oficjalna karta podaje bagażnik 490 l; pozostałe niepotwierdzone parametry pozostają puste zamiast przejęcia ich z eksportowych katalogów. Jazda powinna sprawdzić zastosowanie opisane dla tego modelu, a nie tylko krótką prezentację sprzedawcy.
Dla kogo przygotowano JAC JS6?
Dla nabywcy benzynowego SUV-a, który potrzebuje 490-litrowego bagażnika i chce oprzeć porównanie na bieżącym cenniku 119 900 zł.
Kiedy lepiej odrzucić JAC JS6 z listy?
Jeżeli decyzja opiera się wyłącznie na dawnych 115 900 zł, zakup należy wstrzymać do otrzymania nowej, ważnej oferty z warunkami rabatu.
Jakie dokumenty zamkną decyzję o JAC JS6?
Lista kontroli dla tego auta obejmuje: ważność propozycji handlowej; regulamin lub podstawa rabatu; rocznik i VIN; elementy wyposażenia ujęte w cenie; termin odbioru oraz serwis gwarancyjny. Brak odpowiedzi na punkt wpływający na cenę, homologację lub serwis powinien wstrzymać zamówienie.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o JS6? Poproś o warunki na piśmie.

Dokumentu gwarancyjnego nie da się pobrać ze strony importera, więc wydruk z salonu jest jedyną drogą do pełnej treści.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: JAC JS6

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt