Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Pickup 4x4 · oficjalna oferta JAC PolskaPickup z podwójną kabiną · cena podawana netto

JAC T8 Pro.Cena firmowa przeliczona na brutto.

Pickup z napędem na cztery koła i turbodieslem dwulitrowym, dostępny wyłącznie z podwójną kabiną. W materiałach importera figuruje kwota dziewięćdziesięciu dziewięciu tysięcy dziewięciuset złotych — i wygląda jak najtańszy pickup na rynku. To jednak cena netto, a to zupełnie inna liczba niż ta, którą zapłaci kupujący prywatny. Zobacz wszystkie modele JAC.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 21 salonach
JAC T8 Pro — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Netto czy brutto dwadzieścia trzy tysiące różnicy.

Cztery pytaniaCenaRachunek podatkowy
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy pickupie wycenianym netto.

Auto kierowane głównie do firm, co widać nie tylko w sposobie podawania ceny.

Ile realnie zapłacę?

To zależy od tego, kim jesteś w oczach urzędu skarbowego. Firma z prawem do pełnego odliczenia VAT zapłaci efektywnie dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset. Osoba prywatna — sto dwadzieścia dwa tysiące osiemset siedemdziesiąt siedem. Rozkładamy ten rachunek w osobnej sekcji, bo to największa pułapka przy tym modelu.

Ile ma koni: sto trzydzieści sześć czy sto czterdzieści pięć?

Nasza baza podaje sto trzydzieści sześć, część serwisów branżowych — sto czterdzieści pięć. Nie rozstrzygamy tego, bo nie mamy dostępu do cennika importera w formie dokumentu; jego domena odrzuca automatyczne odczyty. Przy zamawianiu poproś o dane techniczne konkretnego egzemplarza.

Czy jest wersja z pojedynczą kabiną?

Według dostępnych materiałów nie — model oferowany jest wyłącznie w konfiguracji z podwójną kabiną, czyli z drugim rzędem siedzeń kosztem długości skrzyni ładunkowej. Jeśli szukasz auta przede wszystkim do wożenia ładunku, to ograniczenie warto uwzględnić.

Jaka jest gwarancja?

Wspólna dla gamy: pięć lat lub sto pięćdziesiąt tysięcy kilometrów na pojazd, dziesięć lat na perforację nadwozia pod warunkiem corocznego przeglądu, trzy lata na lakier. Przy pojeździe użytkowym szczególnie warto zwrócić uwagę na limit sześćdziesięciu tysięcy kilometrów obejmujący układ napędowy.

Cena · netto czy brutto

Cena, którą to różnica dwudziestu trzech tysięcy.

Importer podaje dla pickupów tej marki kwoty netto, bo kieruje je przede wszystkim do firm. Dla kupującego prywatnego oraz dla przedsiębiorcy bez pełnego odliczenia VAT realną ceną jest kwota brutto — wyższa o niemal jedną czwartą.

122 877 zł brutto

przeliczenie z 99 900 zł netto przy stawce VAT 23%

Kwota brutto jest naszym przeliczeniem, a nie liczbą wydrukowaną przez importera

Część serwisów branżowych podaje kwotę brutto 122 987 złotych, czyli o sto dziesięć złotych wyższą. Taka różnica odpowiadałaby cenie netto 99 990 zamiast 99 900 — to rozbieżność do sprawdzenia w cenniku, nie błąd rachunkowy po żadnej ze stron.

Jak czytać tę cenę
99 900 złCena netto od importeraKwota podawana w materiałach. Ma sens dla firmy odliczającej pełny VAT — wtedy to realny koszt zakupu.
122 877 złNasze przeliczenie bruttoCena netto powiększona o dwadzieścia trzy procent podatku. To kwota, którą zapłaci kupujący prywatny.
22 977 złSam podatekPrawie dwadzieścia trzy tysiące złotych różnicy. Przy porównywaniu z pickupem, którego cenę podano brutto, pominięcie tego kroku wypacza wynik.
122 987 złKwota z serwisów branżowychO sto dziesięć złotych wyższa od naszego przeliczenia. Drobiazg, ale sygnalizujemy go, bo sugeruje inną cenę netto w cenniku.
Cena netto · dla kogo ta liczba jest prawdziwa

Dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy albo sto dwadzieścia trzy.

Ta sama oferta, ta sama specyfikacja, dwie różne kwoty do zapłaty — w zależności od tego, czy i w jakim zakresie kupujący odlicza podatek od towarów i usług.

Firma z pełnym odliczeniem VAT — koszt efektywny99 900 zł
Firma z odliczeniem połowy podatku (użytek mieszany)111 389 zł
Osoba prywatna albo brak prawa do odliczenia122 877 zł

Przeliczenie własne przy stawce podatku od towarów i usług wynoszącej dwadzieścia trzy procent, na podstawie ceny 99 900 złotych netto podawanej przez importera. Wartość środkowa odpowiada sytuacji, w której odliczeniu podlega połowa podatku — typowej przy pojazdach używanych jednocześnie w działalności i prywatnie. To zarys ogólnych zasad, a nie porada podatkowa: prawo do odliczenia i jego zakres zależą od formy działalności, klasyfikacji pojazdu oraz sposobu jego zgłoszenia, a przy pickupach z podwójną kabiną klasyfikacja bywa przedmiotem sporu z organami. Przed zakupem potwierdź swój przypadek u księgowego. Dlaczego to podkreślamy: kwota netto w ogłoszeniu sprawia, że ten pickup wygląda na najtańszy w swojej klasie, podczas gdy kupujący prywatny zapłaci za niego tyle, ile za auto pozornie o dwadzieścia trzy tysiące droższe. Przy porównywaniu ofert sprowadź wszystkie ceny do tej samej podstawy, zanim uznasz którąkolwiek za korzystniejszą.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Nie publikujemy zdjęcia T8 Pro, ponieważ w rejestrze materiałów nie ma pliku z dostatecznie jasnym prawem do ponownego wykorzystania. Neutralne pole graficzne nie sugeruje koloru, długości kabiny ani zabudowy konkretnego egzemplarza.

JAC T8 Pro bok
Lewy bok
JAC T8 Pro przód
Przód
JAC T8 Pro prawy profil
Prawy profil
JAC T8 Pro tył
Tył
JAC T8 Pro lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie z materiałów

Co wiadomo o tym pickupie.

Pozycje potwierdzone w dostępnych materiałach importera i serwisów branżowych.

NapędTurbodiesel 2.0 i napęd 4×4Skrzynia manualna. To konfiguracja klasyczna dla pickupa użytkowego — prostsza i tańsza w utrzymaniu niż automat.
KabinaWyłącznie podwójnaDrugi rząd siedzeń w standardzie, bez wariantu z kabiną pojedynczą. Nadwozie ma 5325 milimetrów długości przy szerokości 1880 i wysokości 1830.
CenaPodawana nettoTak jak przy T9 i X200 tej samej marki. Modele osobowe JS6, JS8 Pro i J7 Plus mają natomiast ceny brutto — przy porównywaniu w gamie łatwo się pomylić.
GwarancjaPięć lat na pojazdOraz dziesięć na perforację nadwozia i trzy na lakier. Warunki identyczne jak w modelach osobowych marki.
PrzeznaczenieOferta kierowana do firmWynika to wprost ze sposobu podawania ceny. Dla kupującego prywatnego auto pozostaje dostępne, ale rachunek wygląda inaczej.
SerwisDwadzieścia jeden autoryzowanych punktówPrzy pojeździe użytkowym, który zarabia tylko wtedy, gdy jeździ, gęstość sieci serwisowej ma znaczenie większe niż przy aucie osobowym.
Lista z dostępnych materiałów

Wyposażenie w granicach opublikowanego.

Wykaz zebrany z materiałów importera i serwisów branżowych. Pełnego cennika z tabelą wyposażenia nie udało się pobrać.

Potwierdzone dla polskiej oferty3 poz.
  • Silnik 2.0 CTI diesel o mocy 136 KM.
  • Napęd 4x4.
  • Cena źródłowa 99 900 zł netto.
Przeliczenie i zakres ceny3 poz.
  • 122 877 zł brutto wynika z doliczenia VAT 23% do 99 900 zł netto.
  • Kwota brutto jest obliczeniem redakcyjnym, a nie osobnym nadrukiem importera.
  • Zabudowa, akcesoria i warunki podatkowe wymagają osobnego potwierdzenia.
Dane potrzebne od sprzedawcy3 poz.
  • Skrzynia biegów, moment obrotowy i zużycie paliwa.
  • DMC, ładowność oraz wymiary części ładunkowej.
  • Wyposażenie, gwarancja i zaplecze serwisowe dla wskazanego VIN.

Podwójna kabina i napęd na cztery koła.

WyposażenieDane techniczne
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik2.0 CTI turbodiesel
Napęd4×4
Skrzyniamanualna
Wymiary i praktyczność
Nadwoziepickup z podwójną kabiną · 5325 × 1880 × 1830 mm
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja pojazdu5 lat / 150 000 km
Gwarancja perforacji10 lat · pod warunkiem corocznego przeglądu
Cena i status w Polsce
Cena netto99 900 zł
Cena brutto122 877 zł (przeliczenie przy VAT 23%)

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Bieżący status sprzedażowy
Model nie jest zapowiedzią ani wpisem historycznym. JAC Polska publikuje go w krajowej ofercie i podaje bazową kwotę netto, więc istnieje konkretny punkt wyjścia do rozmowy z dealerem.
Potwierdzony układ napędowy
Dostępne źródło pozwala wskazać silnik 2.0 CTI diesel, 136 KM oraz napęd 4x4. Dla użytkowego auta są to istotne informacje, których nie mieszamy z niezweryfikowanymi parametrami wersji z innych krajów.
Porównywalna kwota z VAT
122 877 zł brutto pokazujemy obok 99 900 zł netto wraz z metodą obliczenia. Czytelnik nie musi sam odgadywać, dlaczego liczba w katalogu różni się od komunikatu kierowanego do przedsiębiorców.

Do sprawdzenia 3

Brak lokalnej tabeli technicznej
Nie potwierdzono momentu obrotowego, wymiarów, mas, ładowności, zużycia paliwa ani szczegółów skrzyni biegów. Te dane należy pozyskać dla konkretnego egzemplarza i jego homologacji.
Cena brutto nie jest cytatem z cennika
122 877 zł to poprawne arytmetycznie przeliczenie VAT 23%, ale dokument importera podaje 99 900 zł netto. Umowa może zawierać akcesoria, opłaty lub warunki, których ta liczba nie obejmuje.
Zastosowanie zmienia rachunek
Prawo do odliczenia VAT, sposób rejestracji i podatkowe traktowanie pickupa zależą od sytuacji nabywcy. Serwis nie rozstrzyga tych kwestii i nie przedstawia ceny netto jako kosztu dostępnego każdemu.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

T8 Pro jest kandydatem dla firmy lub użytkownika, który szuka pickupa z napędem 4x4 i przed decyzją zamawia pełną ofertę dla konkretnego VIN. Znane 136 KM i cena bazowa wystarczą do pierwszej selekcji, lecz końcowe porównanie powinno uwzględnić zabudowę, ładowność, gwarancję, serwis oraz kwotę brutto na fakturze.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Nie jest to jeszcze karta dla osoby oczekującej kompletnego arkusza homologacyjnego i wyposażenia bez kontaktu ze sprzedawcą. Jeżeli kluczowe są dopuszczalna masa całkowita, wymiary przestrzeni roboczej albo szczegółowe systemy bezpieczeństwa, braków nie należy zastępować danymi o T8 Pro z innego rynku.

Na tle rywali · pickupy i pojazdy użytkowe

Jak wypada wśród aut do pracy.

ModelCena bruttoMocNapędNadwozie
JAC T8 Pro
ten model · punkt odniesienia
122 877 zł136 KM4×4pickup
pickup · ta sama marka
Trzydzieści siedem tysięcy drożej i wyraźnie mocniejszy, z automatem i reduktorem. Jego cena też podawana jest netto — to model dla tego, komu ten okaże się za słaby.
159 777 zł163 KM4×4pickup
pickup benzynowy · oferta w PL
Trzydzieści siedem tysięcy drożej, znacznie mocniejszy i z momentem wyższym o dwieście niutonometrów, ale benzynowy — co przy aucie zarobkowym zmienia koszt kilometra.
159 777 zł215 KMnapęd terenowypickup
van dostawczy diesel · oferta w PL
Sześć tysięcy taniej, mocniejszy o trzydzieści jeden koni, ale to zamknięty van zamiast otwartej skrzyni. Inna kategoria pracy: przewóz towaru zamiast materiałów i sprzętu.
116 727 zł167 KMprzednivan
Wszystkie kwoty w tabeli podano brutto, żeby porównanie miało sens — w przypadku obu pickupów tej marki to przeliczenie z cen netto podawanych przez importera, a nie wartości wydrukowane w cenniku.Porównaj szczegółowo

Sześćdziesiąt tysięcy na napęd.

GwarancjaKoszty
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · warunki wspólne dla gamy

Pięć lat na pojazd, sześćdziesiąt tysięcy na napęd.

Przy pojeździe użytkowym pokonującym duże przebiegi rozbicie ochrony na kategorie ma konsekwencje inne niż przy aucie osobowym.

Zawieszenie, kierownica, napęd, wydech3 lata / 60 000 kmkluczowe przy pracyTo najistotniejsza pozycja przy pickupie. Auto zarobkowe pokonuje sześćdziesiąt tysięcy kilometrów często w niecałe dwa lata — a właśnie te podzespoły pracują najciężej przy obciążeniu i jeździe w terenie.
Pojazd5 lat / 150 000 kmgwarancja podstawowaDo wcześniejszego z dwóch zdarzeń. Przy intensywnym użytkowaniu limit przebiegu wyczerpie się przed upływem pięciu lat.
Perforacja nadwozia10 latwarunek: coroczny przeglądPrzy pojeździe pracującym w terenie, narażonym na sól i kamienie, to szczególnie cenna ochrona — pod warunkiem corocznego wpisu w książce serwisowej.
Powłoka lakierowa3 lata / 100 000 kmOsobno od perforacji. Warto pamiętać, że rdza zapoczątkowana odpryskiem to zwykle sprawa lakieru, a nie perforacji.
Akumulator 12 V2 lata / 150 000 kmPrzy pojeździe użytkowym z częstym uruchamianiem silnika to element eksploatacyjny wart uwagi.
Druga strona · rachunek dla firmy i dla osoby prywatnej

Pięć rzeczy, które zmieniają koszt zakupu.

Przy pojeździe wycenianym netto sposób rozliczenia decyduje o cenie bardziej niż wyposażenie.

  • Prawo do odliczenia VATPełne odliczenie wymaga zgłoszenia pojazdu i używania go wyłącznie w działalności gospodarczej. Przy użytku mieszanym odliczeniu podlega zwykle połowa podatku — czyli około jedenastu i pół tysiąca złotych zamiast dwudziestu trzech.
  • Klasyfikacja pojazduOd tego, czy auto jest zarejestrowane jako ciężarowe czy osobowe, zależą zasady odliczeń i amortyzacji. Przy pickupie z podwójną kabiną ta klasyfikacja bywa przedmiotem sporu — warto potwierdzić ją przed zakupem.
  • Limit 60 000 km na układ napędowyPrzy aucie zarobkowym to ochrona, która skończy się najwcześniej. Jeśli planujesz duże przebiegi, warto zapytać o możliwość jej przedłużenia.
  • Coroczny przegląd nadwoziaWarunek dziesięcioletniej gwarancji na perforację. Przy pojeździe pracującym w terenie to nie formalność, tylko realne zabezpieczenie.
  • Rozbieżność w mocy silnikaSto trzydzieści sześć czy sto czterdzieści pięć koni — materiały podają obie wartości. Moc trafia do dowodu rejestracyjnego i wpływa na wycenę ubezpieczenia, więc warto ją potwierdzić przed podpisaniem umowy.

Kwota brutto podana na tej stronie jest przeliczeniem redakcyjnym ceny netto przy stawce dwudziestu trzech procent, a nie liczbą wydrukowaną przez importera — dlatego oznaczamy ją wprost. Zasady odliczenia VAT opisujemy w zarysie, na poziomie ogólnie obowiązujących reguł; nie są to porady podatkowe i przed zakupem warto je potwierdzić u księgowego, bo szczegóły zależą od formy działalności i sposobu użytkowania pojazdu. Warunki gwarancji pochodzą ze źródeł wtórnych opisujących ofertę marki — dokumentu nie pobraliśmy bezpośrednio od importera, którego domena odrzuca automatyczne odczyty.

Dwadzieścia jeden salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · dwadzieścia jeden salonów

Usiądź za kierownicą i poproś o wycenę brutto.

Przy pojeździe wycenianym netto pierwszą rzeczą do uzyskania w salonie jest oferta z kwotą brutto i rozbiciem podatku. Marka ma dwadzieścia jeden autoryzowanych punktów, co przy aucie użytkowym przekłada się na dostępność serwisu.

21 salonów JAC · 21 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami JACBiałystokBielsko-BiałaBydgoszczChorzówCzęstochowaGdańskKoninKrakówLublinŁódźMasłówNowy TargOpoleRadomRzeszówStare BieliceSwarzędzSzczecinWarszawaWólka KosowskaZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 21 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 18 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Konin, Lublin, Nowy Targ, Opole, Radom, Rzeszów, Swarzędz, Zielona Góra).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Czy JAC T8 Pro jest sprzedawany oficjalnie w Polsce?
Tak. Stan na 31 lipca 2026 r. wskazuje bieżącą oficjalną ofertę JAC Polska. Nie jest to prognoza wejścia ani model oznaczony jako wycofany. Dostępność konkretnej sztuki i termin wydania wymagają jednak potwierdzenia u sprzedawcy.
Czy T8 Pro kosztuje 99 900 czy 122 877 zł?
Obie liczby opisują tę samą bazę w innym ujęciu. Importer publikuje 99 900 zł netto. Po doliczeniu 23% VAT wynik wynosi 122 877 zł brutto. Ta druga kwota jest obliczeniem serwisu; pisemna oferta dealera pozostaje dokumentem rozstrzygającym.
Jaki silnik i napęd potwierdzono dla polskiego T8 Pro?
Dossier wskazuje jednostkę 2.0 CTI diesel o mocy 136 KM oraz napęd 4x4. Moment obrotowy, skrzynia biegów i spalanie nie zostały w tym materiale dostatecznie udokumentowane, dlatego karta ich nie uzupełnia.
Czy cena obejmuje zabudowę i akcesoria?
Źródło potwierdza cenę bazową, ale nie daje podstawy do stwierdzenia, że zawiera każdą zabudowę, pakiet lub akcesorium. W ofercie trzeba wyszczególnić elementy montowane przez dealera, koszt przygotowania oraz ich wpływ na homologację i ładowność.
Jakich dokumentów zażądać przed zamówieniem?
Warto poprosić o specyfikację przypisaną do VIN, cenę netto i brutto, opis wyposażenia, DMC, ładowność, wymiary skrzyni, warunki gwarancji, termin wydania oraz listę autoryzowanych punktów serwisowych. Dopiero taki komplet zamyka luki widoczne w obecnym dossier.
Dlaczego karta nie pokazuje zdjęcia samochodu?
Nie zakwalifikowano fotografii z jednoznacznym prawem do ponownej publikacji. Zamiast pobierać obraz z galerii sprzedażowej bez zgody, strona pozostawia neutralny placeholder. Brak zdjęcia nie zmienia oficjalnego statusu modelu.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o T8 Pro? Poproś o ofertę brutto.

Cena netto z materiałów nie jest kwotą do zapłaty dla większości kupujących. Oferta z rozbiciem podatku rozwiązuje sprawę.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: JAC T8 Pro

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt