Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Cennik od 1 października 2026 · elektryczny crossover · rok modelowy 2026Miejski crossover elektryczny · cennik z 1 października 2026

Leapmotor B03X.Trzy wersje z polskiego cennika.

Elektryczny crossover o długości 4270 milimetrów, przyjmowany w zamówieniach od lipca 2026. Wyróżnia się bagażnikiem: 510 litrów w aucie tej wielkości to wartość spotykana zwykle w nadwoziach o dwadzieścia centymetrów dłuższych. Dwie baterie do wyboru, obie ładowane prądem stałym w kwadrans od trzydziestu do osiemdziesięciu procent. Zobacz wszystkie modele Leapmotor.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Zamówienia od lipca 2026
Leapmotor B03X — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Dziewięćdziesiąt siedem tysięcy za crossovera.

Cztery pytaniaDwa cennikiTrzy warianty
Rozdział 1 z 5
Zanim zamówisz · cennik z 1 października 2026

Cztery pytania przed złożeniem zamówienia.

Cztery rzeczy, które warto wyjaśnić przed podpisaniem zamówienia: cena, bateria, bagażnik i gwarancja.

Czym różni się cena promocyjna od podstawowej?

Cennik z 1 października 2026 podaje dla każdej wersji dwie kwoty: podstawową i promocyjną, niższą o równe dziesięć tysięcy złotych. Dla PRO Life to 96 900 zł zamiast 106 900 zł, czyli niespełna dziesięć procent wartości auta. Cenę z oferty razem z informacją, czy jest promocyjna, czy podstawowa, warto mieć wpisaną do zamówienia.

Którą baterię wybrać?

Różnica dziewięciu tysięcy sześciuset złotych kupuje dziewięćdziesiąt kilometrów zasięgu i szybsze ładowanie. Przy jeździe wyłącznie miejskiej mniejsza bateria wystarczy z zapasem; przy regularnych wyjazdach poza miasto różnica między 292 a 382 kilometrami zaczyna decydować o liczbie postojów.

Skąd bagażnik 510 litrów w tak małym aucie?

Z proporcji nadwozia: przy długości 4270 milimetrów i rozstawie osi 2605 mm konstruktorzy zdecydowali się oddać przestrzeń bagażnikowi kosztem długości maski. To wartość wyższa niż w niejednym kompaktowym kombi i realny argument przy zakupie.

Czy dostanę osiem lat gwarancji jak u innych marek Stellantisa?

Nie. Program gwarancji specjalnej do ośmiu lat, który koncern uruchomił w Polsce w lipcu 2026, wyklucza markę Leapmotor wprost — mimo że sprzedaje ją ta sama sieć dealerska. Auto ma cztery lata gwarancji na pojazd i osiem wyłącznie na akumulator trakcyjny.

Cena · dwa cenniki obok siebie

Cena, którą promocyjny i podstawowy.

Cennik z 1 października 2026 zawiera dwie kolumny cen dla każdego wariantu: promocyjną i podstawową. Różnica wynosi równo dziesięć tysięcy złotych na każdej wersji. Obok ceny promocyjnej cennik podaje najniższą cenę z 30 dni przed obniżką — dla EV PRO Life to 94 900 zł.

od 96 900 zł

cena promocyjna wariantu EV PRO Life z baterią 39,8 kWh, cennik z 1 października 2026

Cennik z 1 października 2026 opisuje model jako „dostępny od ręki” — konkretny egzemplarz, kolor i termin wydania potwierdź w salonie

Pozostałe warianty w cenie promocyjnej: PROMAX Life 106 500 zł, PROMAX Design 114 900 zł. W cenniku podstawowym odpowiednio 116 500 zł i 124 900 zł.

Trzy warianty i co je różni
96 900 złEV PRO LifeBateria 39,8 kWh, zasięg 292 km, silnik 177 KM, ładowanie prądem stałym do 100 kW. Masa własna 1525 kg.
106 500 złEV PROMAX LifeBateria 53 kWh i zasięg 382 km — o dziewięćdziesiąt kilometrów dłuższy. Silnik 197 KM, ładowanie do 133 kW. Masa rośnie do 1625 kg.
114 900 złEV PROMAX DesignTen sam napęd co PROMAX Life, różnica dotyczy wyłącznie wyposażenia wnętrza i detali nadwozia.
dostępny od rękiCennik z 1 października 2026Okładka cennika opisuje B03X jako „dostępny od ręki”. Cena promocyjna jest niższa o 10 000 zł od podstawowej; konkretny egzemplarz, kolor i termin wydania potwierdź w salonie.
Dwa cenniki · różnica na każdym wariancie

Dziesięć tysięcy na każdej wersji.

Cennik podaje dla każdego wariantu dwie kwoty: promocyjną i podstawową. Różnica jest stała i wynosi równo dziesięć tysięcy złotych — niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz. Poniżej obie ceny obok siebie.

EV PRO Life — promocyjna96900 zł
EV PRO Life — podstawowa106900 zł
EV PROMAX Life — promocyjna106500 zł
EV PROMAX Life — podstawowa116500 zł
EV PROMAX Design — promocyjna114900 zł
EV PROMAX Design — podstawowa124900 zł

Obie kolumny cen z polskiego cennika B03X ważnego od 1 października 2026. Cennik podaje też najniższą cenę z 30 dni przed obniżką: 94 900 zł dla EV PRO Life, 104 400 zł dla EV PROMAX Life i 112 900 zł dla EV PROMAX Design, czyli kwoty z poprzedniego cennika. Różnica między ceną podstawową a promocyjną to niespełna dziesięć procent wartości auta w wersji PRO. Dla porównania: najmniejszy model marki, T03, kosztuje w cenniku z 1 października 2026 od 73 900 zł (katalogowo 84 900 zł), czyli o 23 000 zł mniej niż cena promocyjna tego auta — ale ma mniejszą baterię, krótszy zasięg, o rok krótszą gwarancję i bagażnik mniejszy o dwieście siedemdziesiąt litrów.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Oficjalny cennik zawiera fotografie, ale nie wskazuje licencji pozwalającej wyodrębnić je i opublikować ponownie w naszej galerii. Dlatego karta B03X korzysta z neutralnej oprawy zamiast kopiować materiały sprzedażowe bez zgody właściciela praw.

Leapmotor B03X bok
Lewy bok
Leapmotor B03X przód
Przód
Leapmotor B03X prawy profil
Prawy profil
Leapmotor B03X tył
Tył
Leapmotor B03X lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie

Co jest w cenie wariantu podstawowego.

Pozycje z polskiego cennika z 1 października 2026. Zakres wyposażenia wybranej wersji (PRO Life, PROMAX Life, PROMAX Design) warto potwierdzić przy składaniu zamówienia.

Bagażnik510 litrów, 1545 po złożeniuPojemność mierzona według normy VDA. W aucie o długości 4270 milimetrów to wartość wyróżniająca — rywale tej wielkości oferują zwykle o sto litrów mniej.
ŁadowanieDo 100 kW prądem stałymOd trzydziestu do osiemdziesięciu procent w szesnaście minut. W wariancie PROMAX moc rośnie do 133 kW przy podobnym czasie.
Prąd na zewnątrzZłącze V2L w standardzieZasilanie urządzeń zewnętrznych z baterii auta — wymienione w cenniku jako wyposażenie seryjne, nie opcja.
Napęd177 KM na przedniej osiMoment 200 Nm, przyspieszenie do setki w 8,6 sekundy, prędkość maksymalna 160 km/h.
Prześwit175 milimetrówWyraźnie więcej niż w typowym aucie miejskim — ułatwia wjazd na wysokie krawężniki i podjazdy o nierównej nawierzchni.
EkranWyświetlacz 14,6 calaTen sam format co w większych modelach marki, w odróżnieniu od najmniejszego T03 z ekranem 10,1 cala.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne z polskiego cennika.

Wykaz z cennika z 1 października 2026, ułożony tematycznie.

Parametry potwierdzone dla polskiej gamy3 poz.
  • PRO: 39,8 kWh, 177 KM, 200 Nm, 292 km WLTP oraz ładowanie DC do 100 kW.
  • PROMAX: 53,0 kWh, 197 KM, 200 Nm, 382 km WLTP oraz ładowanie DC do 133 kW.
  • Wspólne dane: napęd przedni, AC 11 kW, V2L, prędkość maksymalna 160 km/h i pięć miejsc.
Dokumenty potrzebne przed wpłatą3 poz.
  • Oferta z nazwą PRO Life, PROMAX Life albo PROMAX Design oraz ceną brutto po wszystkich rabatach.
  • Potwierdzenie terminu wydania i dostępności wybranego koloru lub egzemplarza produkcji 2026.
  • Dokument gwarancyjny z limitami: 4 lata lub 100 000 km dla pojazdu oraz 8 lat lub 160 000 km dla baterii.
Źródła i zakres weryfikacji3 poz.
  • Status zamówień: komunikat Leapmotor Polska / Stellantis Media z 6 lipca 2026 oraz polski wirtualny salon.
  • Ceny, warianty i technika: cennik Leapmotor B03X ważny od 1 października 2026 (lokalnie zachowany PDF i jego ekstrakt tekstowy).
  • Stan danych: 7 października 2026 (cennik z 1 października 2026).

Pięćset dziesięć litrów bagażnika.

Dane techniczneZasięg i ładowanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Moc197KM+20 KM wobec PRO
Zasięg WLTP382km+90 km wobec PRO
Masa własna1625kg+100 kg wobec PRO
ParametrPROod 96 900 złPROMAXod 106 500 zł
Napęd i osiągi
Napędelektryczny · na przednią oś
Moc177 KM197 KM ▲
Moment obrotowy200 Nm
0–100 km/h8,6 s
Prędkość maksymalna160 km/h
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria39,8 kWh · LFP53,0 kWh · LFP
Zasięg WLTP292 km382 km ▲
Ładowanie DCdo 100 kWdo 133 kW ▲
Ładowanie ACdo 11 kW
Wymiary i praktyczność
Długość / rozstaw osi4270 mm / 2605 mm
Prześwit175 mm
Bagażnik510 l · 1545 l po złożeniu kanapy
Masa własna1525 kg ▲1625 kg

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg i ładowanie · z polskiego cennika

Ile realnie przejedziesz i jak szybko naładujesz.

Zasięg WLTP

WLTP mieszany · wariant PRO292 km

Dwieście dziewięćdziesiąt dwa kilometry dotyczą wariantu z baterią 39,8 kilowatogodziny. Wersja PROMAX z ogniwami 53 kWh przejeżdża 382 kilometry, czyli o dziewięćdziesiąt więcej, i kosztuje o dziewięć tysięcy sześćset złotych drożej. Obie baterie są w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej, cenionej za trwałość i odporność na codzienne ładowanie do pełna.

Ładowanie DC — 30 → 80%

16 min

Sto kilowatów mocy maksymalnej w wariancie podstawowym i 133 kilowaty w PROMAX. To wyniki wysokie jak na tę półkę cenową — dla porównania najtańszy model marki przyjmuje czterdzieści pięć kilowatów i potrzebuje na ten sam zakres trzydziestu sześciu minut. Z domowej ładowarki o mocy jedenastu kilowatów pełne ładowanie zajmuje noc.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Pełna drabina cenowa
Trzy ceny promocyjne i trzy ceny podstawowe są zapisane w jednym polskim dokumencie. Można więc porównać wersje bez przeliczania walut i bez korzystania z cenników innych krajów.
Użyteczne parametry miejskiego crossovera
B03X mierzy 4270 mm długości, ma rozstaw osi 2605 mm oraz bagażnik 510 l według VDA. Po złożeniu tylnego rzędu producent deklaruje 1545 l, co daje konkretny punkt odniesienia przy ocenie rodzinnej praktyczności.
Dwie wyraźne konfiguracje napędu
PRO łączy 177 KM z baterią 39,8 kWh, a PROMAX 197 KM z 53,0 kWh. Dzięki temu klient widzi, za co dopłaca, zamiast otrzymać jedną uśrednioną specyfikację całej gamy.

Do sprawdzenia 3

Dostępność konkretnej wersji i koloru
Cennik opisuje auto jako „dostępny od ręki”, ale nie wskazuje, które wersje i kolory stoją na placu. Przed wpłatą ustal termin wydania, informację o egzemplarzu oraz zasady zwrotu zaliczki.
Cena promocyjna wyższa niż w lipcu
Cennik z 1 października 2026 zastąpił poprzedni: kwoty promocyjne są o 2000–2100 zł wyższe niż w cenniku z lipca (96 900 zamiast 94 900 zł dla EV PRO Life). Cenę z oferty warto mieć wpisaną do zamówienia razem z nazwą wersji.
Pełne warunki gwarancji dopiero przy sprzedaży
Cennik podaje limity: 4 lata lub 100 000 km dla pojazdu oraz 8 lat lub 160 000 km dla baterii; wyłączenia i pozostałe warunki opisuje dokument gwarancyjny wydawany przy sprzedaży. Poproś o jego wgląd przed podpisaniem umowy.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

B03X odpowiada kierowcy szukającemu kompaktowego elektrycznego crossovera, który chce oprzeć porównanie na polskich cenach i potrafi dobrać baterię do codziennych tras. PRO może być rozsądnym wariantem miejskim, natomiast PROMAX wnosi większy deklarowany zasięg i wyższą moc. Przed podpisaniem umowy ustal termin odbioru i poproś o wgląd w dokument gwarancyjny.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

To słabszy wybór dla osoby, która oczekuje, że 382 km WLTP dotyczy najtańszej wersji. Nie dotyczy: bazowy PRO ma 292 km WLTP. B03X nie będzie też właściwym punktem porównania, jeśli decyzja ma opierać się na fotografii skopiowanej z materiału producenta; nie publikujemy jej bez jasnych praw redystrybucyjnych.

Na tle rywali · kompaktowe elektryki

Jak wypada wśród elektryków do 130 tysięcy.

ModelCena odZasięgBagażnikŁadowanie DC
Leapmotor B03X
ten model · punkt odniesienia
96 900 zł292 km510 l100 kW
kompaktowy elektryk · oferta w PL
Szesnaście tysięcy dwieście złotych drożej w cenie promocyjnej wersji Active z rocznika 2025 (stan na 7.10.2026), z zasięgiem dłuższym o dwadzieścia kilometrów. Bagażnik ma jednak o sto dziesięć litrów mniejszy, a ładowanie prądem stałym o jedną trzecią wolniejsze. W zamian daje gwarancję na pojazd dłuższą o dwa lata.
113 100 zł312 km400 l65 kW
kompaktowy elektryk · oferta w PL
Czterdzieści trzy tysiące drożej, z baterią o 21 kWh większą i zasięgiem dłuższym o ponad sto kilometrów. Bagażnik ma za to mniejszy o dwieście dziesięć litrów — to inna półka pod względem możliwości trasowych, ale nie pojemności.
139 900 zł430 km300 l130 kW
miejski elektryk · ta sama marka
Dwadzieścia trzy tysiące taniej, ale wyraźnie mniejszy, z krótszym zasięgiem, trzyletnią gwarancją i ładowaniem ponad dwukrotnie wolniejszym. Auto do zupełnie innego użytku.
73 900 zł265 km240 l45 kW
Nasza kwota to cena promocyjna z cennika z 1 października 2026; cennik podstawowy podaje dla tego wariantu 106 900 zł i wtedy dystans do rywali wygląda inaczej. Ceny pozostałych modeli to kwoty wejścia z ich cenników z października 2026 (T03: cena wyprzedażowa, katalogowo 84 900 zł).Porównaj szczegółowo

Cztery lata i osiem na baterię.

GwarancjaCo ustalić
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · warunki z cennika

Cztery lata na auto, osiem na baterię.

Standardowy dla tej marki podział na dwa okresy. Szczegółowe warunki określa dokument gwarancyjny wydawany przy sprzedaży.

Pojazd4 lata / 100 tys. kmz cennikaTyle samo co w B05, B10 i C10. Krócej ma tylko najmniejszy T03, gdzie okres wynosi trzy lata.
Akumulator trakcyjny8 lat / 160 tys. kmosobny okresDwukrotnie dłużej niż na resztę pojazdu. Cennik nie podaje progu utraty pojemności, przy którym przysługuje naprawa albo wymiana.
Dokument gwarancyjnyprzy sprzedażyprzed podpisemCennik podaje okresy gwarancji dla B03X, a pełne warunki, w tym wyłączenia, określa dokument gwarancyjny wydawany przy sprzedaży — poproś o jego wgląd przed podpisaniem umowy.
Assistance 24h4 latacała EuropaPrzez okres gwarancji podstawowej.
Perforacja i lakierbrak danychlukaMarka nie publikuje tych parametrów w materiałach dostępnych przed zakupem.
Druga strona · cztery rzeczy do ustalenia

Co ustalić przy składaniu zamówienia.

Przy zamówieniu najwięcej zależy od tego, co zostanie zapisane w umowie: cena, wersja, termin wydania i warunki gwarancji.

  • Cena promocyjna w zamówieniuRóżnica wobec ceny podstawowej wynosi dziesięć tysięcy złotych. Cenę z oferty, razem z informacją, czy jest promocyjna, czy podstawowa, warto mieć wpisaną do zamówienia.
  • Który cennik jest podstawą ofertyObecny cennik obowiązuje od 1 października 2026 i zastąpił poprzedni, z lipca 2026, w którym ceny premierowe były niższe o 2000–2100 zł (EV PRO Life 94 900 zł). Przy sporze o cenę decyduje dokument, na który powołuje się umowa.
  • Warunki gwarancji w dokumencieCennik podaje limity: 4 lata lub 100 000 km dla pojazdu i 8 lat lub 160 000 km dla baterii. Wyłączenia i pozostałe warunki opisuje dokument gwarancyjny — poproś o jego wgląd przed podpisaniem umowy.
  • Realny termin wydania autaCennik opisuje auto jako „dostępny od ręki”; dla wybranej wersji i koloru ustal termin wydania i zapisz go w umowie razem z ceną.

Wszystkie cztery uwagi pochodzą z analizy polskiego cennika tego modelu z 1 października 2026. Cenniki Leapmotora zastrzegają, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia — wiążący jest dokument gwarancyjny wydawany przy sprzedaży.

Dwadzieścia cztery punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź, czy bagażnik wystarczy.

Przed wizytą warto zadzwonić i upewnić się, że w salonie stoi egzemplarz do obejrzenia. Sieć marki liczy dwadzieścia cztery punkty w dwudziestu dwóch miastach.

26 salonów Leapmotor · 24 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Leapmotor3WarszawaBiałystokBielsko-BiałaBydgoszczCzęstochowaGdańskGrębówGrudziądzJastrzębie-ZdrójKaliszKatowiceKielceKrakówŁódźNowy TargOlsztynPłockPoznańRzeszówSzczecinŚwidnikWejherowoWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 26 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Białystok, Olsztyn, Lublin, Kalisz, Grudziądz, Nowy Targ).Pełna mapa i wszystkie salony →
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

Pytania, które warto zadać przed zakupem.

Czy Leapmotor B03X można już zamawiać w Polsce?
Tak. Oficjalny komunikat Leapmotor Polska z 6 lipca 2026 informuje o rozpoczęciu przyjmowania zamówień w Europie, a polski wirtualny salon udostępnia konfigurację B03X. Cennik z 1 października 2026 opisuje model jako „dostępny od ręki”; termin wydania wybranego wariantu ustal ze sprzedawcą na piśmie.
Ile kosztują wersje Leapmotor B03X?
W cenniku z 1 października 2026 EV PRO Life kosztuje w wersji promocyjnej 96 900 zł brutto, EV PROMAX Life 106 500 zł, a EV PROMAX Design 114 900 zł. Ceny podstawowe z tego samego cennika to odpowiednio 106 900, 116 500 oraz 124 900 zł brutto.
Jaki zasięg ma najtańszy B03X?
Bazowy EV PRO Life ma akumulator 39,8 kWh i deklarowany zasięg mieszany 292 km WLTP. Wartość 382 km dotyczy odmian PROMAX z baterią 53,0 kWh, więc nie należy przypisywać jej całej gamie.
Jaką moc ma B03X i na którą oś trafia napęd?
PRO rozwija 130 kW, czyli 177 KM, a PROMAX 145 kW, czyli 197 KM. Oba układy mają 200 Nm i napędzają przednią oś. Cennik podaje przyspieszenie 0–100 km/h w 8,6 s oraz prędkość maksymalną 160 km/h.
Jak szybko ładuje się Leapmotor B03X?
Każda wersja obsługuje AC 11 kW. Maksymalna moc DC wynosi 100 kW w PRO i 133 kW w PROMAX, a deklarowany czas 30–80 procent to odpowiednio 16 i 17 minut. Wynik drogowy może różnić się od tabeli zależnie od warunków.
Jakie wymiary i bagażnik ma B03X?
Samochód ma 4270 mm długości, 1810 mm szerokości i 1635 mm wysokości, przy rozstawie osi 2605 mm. Pojemność bagażnika według VDA wynosi 510 l, a po złożeniu tylnej kanapy 1545 l.
Co trzeba sprawdzić w gwarancji B03X?
Cennik z 1 października 2026 podaje 4 lata lub 100 000 km gwarancji pojazdu oraz 8 lat lub 160 000 km dla akumulatora, a assistance 24h w całej Europie przez okres gwarancji podstawowej. Pełne warunki, w tym wyłączenia, określa dokument gwarancyjny wydawany przy sprzedaży — poproś o jego wgląd przed podpisaniem umowy.
Dlaczego karta nie wykorzystuje zdjęć z cennika?
PDF służy jako dowód ceny i specyfikacji, ale nie zawiera zgody na dalsze rozpowszechnianie wyodrębnionych fotografii. Z tego powodu nie budujemy galerii z obrazów skopiowanych z dokumentu.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o B03X? Ustal cenę i termin na piśmie.

Przy zamówieniu najważniejsze jest to, co znajdzie się w umowie: cena, wersja, kolor i data wydania auta.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Leapmotor B03X

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
96 900 złOd 96 900 zł · cena promocyjna, 510 l bagażnika