Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Hatchback elektryczny · rok modelowy 2026Miejski elektryk · 3,6 metra

Leapmotor T03.Jedna wersja, całe miasto.

Najmniejszy i najtańszy samochód Leapmotora: trzy metry sześćdziesiąt dwa długości, bateria 37,3 kilowatogodziny i 265 kilometrów zasięgu. Auto pomyślane do miasta i tylko do miasta — z prędkością maksymalną 130 kilometrów na godzinę i przyspieszeniem do setki w niecałe trzynaście sekund. Odstaje od reszty gamy pod kilkoma względami i wypisujemy je wprost. Zobacz wszystkie modele Leapmotor.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 24 punktach
Leapmotor T03 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Siedemdziesiąt cztery tysiące za elektryka.

Cztery pytaniaCenaCzym odstaje od gamy
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · elektryk za siedemdziesiąt cztery tysiące

Cztery pytania o najtańszy model marki.

Przy tej cenie kompromisy są nieuniknione — chodzi o to, żeby wiedzieć, na które się godzisz.

Czy 265 kilometrów wystarczy?

Do miasta tak, do podróży nie. Przy dojazdach do pracy rzędu dwudziestu kilometrów dziennie ładowanie wypada raz na tydzień. Na trasie zasięg spadnie wyraźnie — przy prędkości autostradowej auto o tej sylwetce i tej mocy zużywa energię znacznie szybciej, a prędkość maksymalna 130 kilometrów na godzinę i tak nie zachęca do dalekich wypraw.

Ile trwa ładowanie?

Z ładowarki prądu stałego trzydzieści sześć minut od trzydziestu do osiemdziesięciu procent, przy mocy do czterdziestu pięciu kilowatów. Z gniazda prądu zmiennego o mocy 6,6 kilowata ten sam zakres zajmuje trzy i pół godziny. Jak na małą baterię to wyniki przeciętne — auto nie przyjmuje wysokich mocy.

Dlaczego gwarancja jest krótsza niż w innych modelach?

Producent nie tłumaczy tego w żadnym dokumencie. Fakt jest potwierdzony w każdym cenniku tego modelu, także w tym z 1 października 2026: trzy lata i sto tysięcy kilometrów, podczas gdy B05, B10 i C10 mają cztery lata. Rozkładamy wszystkie różnice wobec reszty gamy w osobnej sekcji.

Czy dostanę gwarancję osiem lat, skoro to auto od Stellantisa?

Nie. Sieć dealerska jest wspólna ze Stellantisem, ale program gwarancji specjalnej do ośmiu lat, uruchomiony w lipcu 2026, wyklucza markę Leapmotor wprost. Osiem lat dotyczy tu wyłącznie akumulatora trakcyjnego, nie całego auta.

Cena · cennik z 1 października 2026

Cena, którą za najtańszy elektryk marki.

Siedemdziesiąt trzy tysiące dziewięćset złotych to cena wyprzedażowa z cennika Leapmotor ważnego od 1 października 2026 — katalogowo auto kosztuje osiemdziesiąt cztery tysiące dziewięćset. To jedna z niższych cen wejścia w samochód elektryczny na polskim rynku, a rocznik modelowy 2027 kosztuje w tym cenniku siedemdziesiąt siedem tysięcy dziewięćset złotych. W zamian za tę kwotę auto rezygnuje z kilku rzeczy, które reszta gamy ma standardowo — łącznie z rokiem gwarancji.

od 73 900 zł

cena wyprzedażowa rocznika 2026 (auta dostępne od ręki), cennik z 1 października 2026; katalogowo 84 900 zł, rocznik modelowy 2027 77 900 zł; przed ewentualnymi dopłatami do lakieru

Krótsza gwarancja niż w pozostałych modelach marki — trzy lata zamiast czterech

Kolejny model w gamie, B03X, kosztuje w cenniku z 1 października 2026 od 96 900 zł (katalogowo 106 900 zł) i jest o dwadzieścia trzy tysiące droższy, ale ma większą baterię, dłuższy zasięg i czteroletnią gwarancję.

Na czym marka oszczędza w tym modelu
3 lataRok gwarancji mniejWszystkie pozostałe modele Leapmotora mają cztery lata gwarancji na pojazd. Ten jeden — trzy. Assistance obowiązuje przez ten sam, krótszy okres.
bez CarPlayBrak integracji ze smartfonemJedyny model marki bez Android Auto i Apple CarPlay. System pokładowy nie obsługuje tej integracji, więc nawigacja z telefonu nie wyświetli się na ekranie auta.
10,1 calaMniejszy ekranPozostałe modele mają wyświetlacze 14,6 cala.
8 latCo pozostaje bez zmianGwarancja na akumulator trakcyjny jest taka sama jak w całej gamie: osiem lat lub 160 tysięcy kilometrów.
Pozycja w gamie · pięć różnic

Czym ten model odstaje od reszty marki.

Leapmotor sprzedaje w Polsce siedem samochodów i sześć z nich dzieli wspólne rozwiązania. Ten jeden wypada inaczej w pięciu punktach naraz — i nie wszystkie da się zauważyć w salonie.

  • Trzy lata gwarancji zamiast czterechJedyny model marki z krótszą gwarancją podstawową. Potwierdzone identycznie w każdym cenniku tego auta, także w obecnym z 1 października 2026. Assistance obowiązuje przez ten sam, skrócony okres.
  • Brak Android Auto i Apple CarPlaySystem pokładowy nie obsługuje integracji ze smartfonem. Pozostałe modele marki obsługują ją standardowo. Przy aucie kupowanym na lata to różnica, której nie da się później nadrobić aktualizacją.
  • Najwolniejsze ładowanie w gamieCzterdzieści pięć kilowatów mocy maksymalnej wobec sześćdziesięciu pięciu, osiemdziesięciu czterech, stu czterdziestu i stu pięćdziesięciu sześciu w pozostałych modelach. Na trasie przekłada się to na dłuższe postoje.
  • Jedyny napęd na przednią ośReszta gamy ma napęd na tylną oś. W małym aucie miejskim przedni napęd bywa praktyczniejszy zimą, bo masa napędu spoczywa nad kołami napędzanymi.
  • Bezkonkurencyjny rozmiarTrzy metry sześćdziesiąt dwa to o sześćset pięćdziesiąt milimetrów mniej niż kolejny model marki. W ciasnym mieście ta różnica jest warta więcej niż wszystkie powyższe minusy razem wzięte.

Porównanie cenników tego modelu (od listopada 2025 do 1 października 2026) z cennikami B03X, B05, B10 i C10, wszystkie z rocznika 2026. Różnica w długości gwarancji jest wprost zapisana w treści prawnej każdego cennika, z podstawieniem liczby lat. Producent nie podaje uzasadnienia dla żadnej z tych różnic. Wniosek praktyczny: to auto ma sens jako drugi samochód w rodzinie albo jedyny dla kogoś, kto porusza się wyłącznie po mieście — a wtedy krótsze ładowanie i brak integracji ze smartfonem przestają być realnym problemem.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia mikro-hatchbacka o długości 3620 mm — proporcje projektowane pod miejskie parkowanie, nie pod autostradę.

Leapmotor T03 bok
Lewy bok
Leapmotor T03 przód
Przód
Leapmotor T03 prawy profil
Prawy profil
Leapmotor T03 tył
Tył
Leapmotor T03 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie

Co jest w cenie miejskiego elektryka.

Wyposażenie według cennika rocznika 2026. Wypisujemy też to, czego w tym modelu nie ma, bo przy najtańszym aucie gamy to równie istotne.

Napęd95 KM na przedniej osiMoment 158 Nm, przekładnia jednobiegowa. Jedyny model marki z napędem na przód — pozostałe mają napęd na tylną oś.
Bateria37,3 kWhZasięg 265 kilometrów według procedury WLTP, przy zużyciu 16,3 kilowatogodziny na sto kilometrów.
Rozmiar3620 mm długościRozstaw osi 2400 mm. Auto mieści się na każdym miejscu parkingowym i w każdym garażu — to jego główny atut w mieście.
Bagażnik240 litrówPo złożeniu kanapy 1040. Jak na segment miejski wartość typowa, ale przy zakupach na tydzień dla rodziny będzie ciasno.
EkranWyświetlacz 10,1 calaNajmniejszy w gamie. Pozostałe modele mają ekrany o przekątnej 14,6 cala.
Czego brakAndroid Auto i Apple CarPlaySystem pokładowy nie obsługuje integracji ze smartfonem. Nawigacji z telefonu nie wyświetlisz na ekranie — trzeba korzystać z wbudowanej.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne według cennika.

Wykaz z cennika rocznika 2026 dla tego modelu, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo8 poz.
  • 6 poduszek powietrznych: czołowe, boczne przednie i kurtyny obu rzędów
  • Mocowania ISOFIX
  • ABS z EBD, ESP i kontrola trakcji ASR
  • Asystent ruszania pod górę (HSA) i funkcja auto hold
  • Czujniki ciśnienia w oponach (TPMS)
  • System powiadamiania ratunkowego e-Call
  • Sygnalizacja hamowania awaryjnego (ESS)
  • Dźwiękowe ostrzeganie pieszych (AVAS)
Asystenci jazdy8 poz.
  • Tempomat adaptacyjny (ACC) i tempomat z ogranicznikiem (CCS)
  • Autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB) z detekcją pieszych, rowerzystów i pojazdów
  • Ostrzeganie o kolizji czołowej (FCW)
  • Ostrzeganie o opuszczaniu pasa (LDW) i asystent utrzymania pasa (LKA)
  • Asystent ograniczeń prędkości (ISA)
  • Monitoring martwego pola (BSD) i ostrzeganie przy otwieraniu drzwi (DOW)
  • Monitorowanie zmęczenia i uwagi kierowcy (DDAW/ADDW)
  • Kamera cofania i tylne czujniki parkowania
Światła i nadwozie6 poz.
  • Reflektory przednie halogenowe
  • Światła stop w technologii LED
  • Panoramiczny szklany dach 42 cale
  • Klamki w kolorze nadwozia
  • Felgi aluminiowe 15 cali
  • Zestaw naprawczy opon (uszczelniacz)
Komfort7 poz.
  • Klimatyzacja jednostrefowa sterowana elektronicznie
  • Bezkluczykowe uruchamianie i kluczyk Bluetooth
  • Centralny zamek
  • Elektryczne wspomaganie kierownicy z 3 trybami: Standard, Comfort, Sport
  • 3 tryby jazdy: Standard, Sport, ECO
  • Kierownica obszyta eko-skórą TEP
  • Czarna tapicerka materiałowa
Multimedia i łączność6 poz.
  • Ekran centralny 10,1 cala z systemem Leap OS
  • Cyfrowe zegary 8 cali
  • Radio DAB+/FM
  • Nawigacja online (języki: EN, FR, DE, IT, ES)
  • 4 głośniki
  • Łączność 4G i aktualizacje zdalne OTA
Ładowanie5 poz.
  • Ładowarka pokładowa AC o mocy 6,6 kW
  • Ładowanie DC z mocą do 45 kW (30–80% w 36 min)
  • Kabel ładowania trybu 2 (gniazdko domowe) w zestawie
  • Kabel ładowania trybu 3 (wallbox) w zestawie
  • Rekuperacja energii hamowania

Dwieście sześćdziesiąt pięć kilometrów zasięgu.

Dane techniczneZasięg i ładowanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędelektryczny · na przednią oś
Moc / moment95 KM / 158 Nm
0–100 km/h12,7 s
Prędkość maksymalna130 km/h
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria37,3 kWh
Zasięg WLTP265 km
Zużycie energii16,3 kWh/100 km
ŁadowanieDC 45 kW · AC 6,6 kW
Wymiary i praktyczność
Długość / rozstaw osi3620 mm / 2400 mm
Bagażnik240 l · 1040 l po złożeniu kanapy
Masa własna1175 kg
Zasięg i ładowanie · dane z cennika rocznika 2026

Ile realnie przejedziesz i jak szybko naładujesz.

Zasięg WLTP

WLTP mieszany265 km

Dwieście sześćdziesiąt pięć kilometrów w cyklu mieszanym WLTP przy zużyciu 16,3 kilowatogodziny na sto kilometrów. Cennik nie podaje osobnej wartości dla cyklu miejskiego, choć to właśnie w mieście auto tej wielkości spędzi większość życia — a tam realny zasięg bywa wyższy niż w cyklu mieszanym. Zimą należy zakładać spadek rzędu dwudziestu–trzydziestu procent, jak w każdym elektryku.

Ładowanie DC — 30 → 80%

36 min

Maksymalna moc ładowania prądem stałym to czterdzieści pięć kilowatów — najniżej w całej gamie marki, gdzie pozostałe modele przyjmują od 65 do 156 kilowatów. Z domowego gniazda o mocy 6,6 kilowata ten sam zakres zajmuje trzy i pół godziny, a pełne ładowanie od zera — całą noc, co przy aucie miejskim jest scenariuszem typowym.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Niski próg wejścia do segmentu EV
73 900 zł w cenniku wyprzedażowym z 1 października 2026 (katalogowo 84 900 zł). To o 14 050 zł mniej niż hybrydowy MG3 Hybrid+ w cenie katalogowej (87 950 zł), o 3050 zł mniej niż ten sam model w promocji do 31 grudnia 2026 (od 76 950 zł) i o 27 000 zł mniej niż najtańszy MG4 EV (100 900 zł z wyprzedaży rocznika 2024).
Komplet asystentów w standardzie
Tempomat adaptacyjny, hamowanie awaryjne z detekcją pieszych i rowerzystów, monitoring martwego pola, asystent pasa ruchu i 6 poduszek powietrznych — bez dopłat, bo nie ma droższej wersji, do której trzeba by dopłacić.
Gwarancja baterii jak w większych modelach
Akumulator objęty ochroną 8 lat / 160 000 km — identycznie jak w Leapmotorach B05, B10 i C10, i dłużej niż 7-letnia gwarancja baterii MG4 EV (150 tys. km).
Tanio w eksploatacji miejskiej
Zużycie 16,3 kWh/100 km i ładowanie z domowego gniazdka lub wallboxa (oba kable w zestawie). Rekuperacja i 130 km/h prędkości maksymalnej jasno mówią, do czego to auto zostało policzone.

Do sprawdzenia 4

Gwarancja pojazdu tylko 3 lata / 100 000 km
Jedyny model Leapmotora z 3-letnią gwarancją (B05/B10/C10 mają 4 lata) — zapis potwierdzony w każdym cenniku tego modelu. Konkurencja daje więcej: BYD 6 lat / 150 tys. km, MG 7 lat / 150 tys. km. Assistance także kończy się po 3 latach.
Bez Android Auto i Apple CarPlay
System Leap OS nie obsługuje integracji smartfona — to jedyny model marki bez CarPlay/Android Auto. Do tego jedyny z reflektorami halogenowymi zamiast LED i z napędem na przód (pozostałe Leapmotory mają RWD).
4 miejsca i spokojne tempo ładowania
Homologacja na 4 osoby (pozostałe modele marki mieszczą 5). Ładowanie AC z mocą 6,6 kW trwa 3 godz. 30 min (30–80%), DC kończy się na 45 kW. Brak wyniku testów Euro NCAP w naszych źródłach.
Ceny promocyjne zmienne, dopłaty niepewne
Ceny wyprzedażowe zmieniały się od 69 900 do 74 900 zł między cennikami z listopada 2025 i października 2026; obecny cennik z 1 października 2026 podaje 73 900 zł (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 74 900 zł). Dopłata NaszEauto (30–35 tys. zł, cena po dopłacie 39 900–44 900 zł) pojawiła się tylko w pierwszym cenniku i nie ma jej w cenniku z 1 października 2026 — o aktualne warunki programu zapytaj dealera.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca miejski z możliwością ładowania w domu, pod blokiem albo w pracy: 20–50 km dziennie, drugie auto w rodzinie lub pierwsze auto singla czy pary. Przy zasięgu miejskim 395 km wystarczy ładowanie raz w tygodniu, a 3,62 m długości i kamera cofania załatwiają parkowanie w centrum.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Nie dla rodziny 2+3 — homologacja obejmuje 4 osoby. Nie dla jeżdżących regularnie w trasę: 130 km/h prędkości maksymalnej, 265 km zasięgu mieszanego i ładowanie DC do 45 kW oznaczają częste, dłuższe postoje. Odpadną też przywiązani do Apple CarPlay lub Android Auto — Leap OS ich nie obsługuje.

Na tle rywali · małe elektryki

Jak wypada wśród elektryków do stu tysięcy.

ModelCena odZasięgBateriaGwarancja pojazdu
Leapmotor T03
ten model · punkt odniesienia
73 900 zł265 km37,3 kWh3 lata
miejski elektryk · oferta w PL
Osiemnaście i pół tysiąca złotych drożej, ale z baterią większą o sześć kilowatogodzin, zasięgiem dłuższym o pięćdziesiąt siedem kilometrów i gwarancją na pojazd dłuższą o trzy lata. Do tego wyraźnie lepiej udokumentowane warunki: BYD podaje w cenniku również ochronę przed perforacją nadwozia.
92 350 zł322 km43,2 kWh6 lat / 150 tys.
kompaktowy elektryk · ta sama marka
Dwadzieścia trzy tysiące drożej, ale z baterią większą o 2,5 kilowatogodziny, zasięgiem dłuższym o dwadzieścia siedem kilometrów, czteroletnią gwarancją i ładowaniem prądem stałym ponad dwukrotnie szybszym.
96 900 zł292 km39,8 kWh4 lata
miejska hybryda · oferta w PL
Drożej o 3050 zł w promocji do 31.12.2026 (katalogowo 87 950 zł, czyli o 14 050 zł drożej), ale to hybryda, nie elektryk — nie wymaga ładowania i nie ma ograniczenia zasięgu, za to nie skorzysta z darmowego parkowania ani wjazdu do stref czystego transportu. Gwarancja 7 lat.
76 950 zł—1,83 kWh7 lat / 150 tys.
Ceny wejścia z cenników z października 2026, w tym ceny promocyjne (dla T03 73 900 zł, katalogowo 84 900 zł). Kolumnę z gwarancją pojazdu dodajemy, bo przy tym modelu jest ona najkrótsza w całym zestawieniu i to najistotniejsza różnica wobec rywali.Porównaj szczegółowo
Porównania z udziałem Leapmotor T03

Trzy lata i osiem na baterię.

GwarancjaCzego brak
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · warunki z cennika

Trzy lata na auto, osiem na baterię.

Cennik podaje ramy czasowe, ale pełna książka gwarancyjna z listą wyłączeń wydawana jest dopiero przy sprzedaży. To, co wiemy przed zakupem, jest poniżej.

Pojazd3 lata / 100 tys. kmo rok krócej niż reszta gamyJedyny model marki z trzyletnią gwarancją. B05, B10 i C10 mają cztery lata przy tym samym limicie przebiegu.
Akumulator trakcyjny8 lat / 160 tys. kmjak w całej gamieTu marka nie różnicuje modeli. Cennik nie podaje jednak progu pojemności, przy którym bateria kwalifikuje się do wymiany — inne marki wpisują wprost siedemdziesiąt procent.
Assistance 24h3 latacała EuropaPrzez okres gwarancji podstawowej, czyli w tym modelu również o rok krócej niż w pozostałych.
Perforacja nadwoziabrak danychlukaŻaden cennik ani dokument marki nie wspomina o osobnej gwarancji antykorozyjnej. Dla porównania: MG deklaruje siedem lat, BYD dwanaście.
Lakierbrak danychlukaRównież nieujęty w publicznie dostępnych materiałach.
Druga strona · czego cennik nie zawiera

Książki gwarancyjnej nie zobaczysz przed zakupem.

Cenniki marki podają wyłącznie długości okresów. Pełne warunki, w tym wyłączenia, dostajesz dopiero przy sprzedaży — co dokumenty zastrzegają wprost.

  • Próg pojemności bateriiOsiem lat ochrony nie mówi nic, dopóki nie wiadomo, jaki spadek pojemności producent uznaje za usterkę. Marka nie podaje tego progu publicznie.
  • Wymóg serwisowania w autoryzowanej sieciDokumenty finansowe sugerują taki obowiązek, ale sam cennik go nie precyzuje. Przy gwarancji przenoszonej na kolejnego właściciela to warunek kluczowy.
  • Ochrona przed korozją i gwarancja lakieru
  • Powód krótszej gwarancji akurat w tym modeluProducent nie wyjaśnia, dlaczego ten jeden model ma trzy lata zamiast czterech. Warto zapytać, czy dotyczy to również egzemplarzy z bieżącej produkcji.

Cenniki Leapmotora zawierają zastrzeżenie, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego, a warunki określa dokument gwarancyjny wydawany przy sprzedaży. Poproś o jego wgląd przed podpisaniem umowy, nie po.

Dwadzieścia cztery punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź brak CarPlay.

Przed decyzją warto usiąść za kierownicą i sprawdzić, czy brak integracji ze smartfonem jest dla Ciebie problemem — dla części kierowców to rzecz nie do zaakceptowania, dla innych bez znaczenia. Sieć liczy dwadzieścia cztery punkty w dwudziestu dwóch miastach.

26 salonów Leapmotor · 24 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Leapmotor3WarszawaBiałystokBielsko-BiałaBydgoszczCzęstochowaGdańskGrębówGrudziądzJastrzębie-ZdrójKaliszKatowiceKielceKrakówŁódźNowy TargOlsztynPłockPoznańRzeszówSzczecinŚwidnikWejherowoWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 26 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Zielona Góra, Płock).Pełna mapa i wszystkie salony →
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Leapmotor T03 w 2026 roku?
Cennik Leapmotor ważny od 1 października 2026 podaje dla jedynej wersji T03 cenę katalogową 84 900 zł oraz cenę wyprzedażową 73 900 zł dla aut z rocznika modelowego 2026, dostępnych od ręki. Rocznik modelowy 2027 kosztuje w tym cenniku 77 900 zł. Warunki i dostępność potwierdź w salonie.
Jaki jest zasięg T03 i ile trwa ładowanie?
Bateria LFP o pojemności 37,3 kWh zapewnia 265 km zasięgu WLTP w cyklu mieszanym i 395 km w miejskim, przy zużyciu 16,3 kWh/100 km. Ładowanie AC (moc pokładowa 6,6 kW) od 30 do 80% trwa 3 godz. 30 min, a na ładowarce DC o mocy do 45 kW — 36 minut. Kable trybu 2 i 3 są w standardzie.
Jaką gwarancję ma Leapmotor T03?
Pojazd: 3 lata / 100 000 km — to jedyny model marki z gwarancją 3-letnią, pozostałe (B05, B10, C10) mają 4 lata. Akumulator trakcyjny: 8 lat / 160 000 km, identycznie jak w reszcie portfolio. Assistance działa w całej Europie, ale tylko przez okres gwarancji podstawowej, czyli 3 lata. Zapisy potwierdzone w każdym cenniku tego modelu, także w cenniku z 1 października 2026.
Czy T03 ma Android Auto i Apple CarPlay?
Nie. System Leap OS z ekranem 10,1 cala nie obsługuje integracji smartfona — to jedyny model Leapmotora bez CarPlay i Android Auto. Na pokładzie są za to nawigacja online, radio DAB+/FM, łączność 4G z aktualizacjami OTA, Bluetooth w roli kluczyka i 4 głośniki. Jeśli codziennie korzystasz z aplikacji z telefonu na ekranie auta, sprawdź Leap OS przed zakupem.
Ile osób i bagażu mieści T03?
T03 ma homologację na 4 osoby — o jedną mniej niż pozostałe modele marki. Bagażnik mieści 240 l, a po złożeniu tylnej kanapy do 1040 l (liczone pod dach). Przy długości 3620 mm i rozstawie osi 2400 mm to typowy układ mikro-hatchbacka: dwoje dorosłych z przodu jedzie wygodnie, tył służy na krótsze dystanse.
Czy pokazujemy ratę finansowania Leapmotor T03?
Nie. Zebrane materiały pochodzą z różnych okresów i programów, a sama kwota miesięczna nie pokazuje pełnego kosztu, wpłaty, limitu przebiegu, wykupu ani opłat dodatkowych. Aktualne finansowanie trzeba porównać na podstawie formularza informacyjnego dla konkretnej oferty.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o T03? Zapytaj o gwarancję i o książkę.

Warunki gwarancji dostajesz dopiero przy sprzedaży — warto poprosić o nie wcześniej, zwłaszcza o próg pojemności baterii.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Leapmotor T03

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt