Leapmotor C10 Hybrid EV.145 km elektrycznie, 974 km w całym cyklu.
Największy model Leapmotora w odmianie, w której koła napędza wyłącznie prąd, a benzyna służy do jego produkcji. Sto czterdzieści pięć kilometrów przejedziesz bez uruchamiania generatora, a łącznie — prawie tysiąc. Osobliwość tego cennika: ta wersja kosztuje o dziesięć tysięcy mniej niż odmiana czysto elektryczna, choć u innych producentów zależność jest dokładnie odwrotna. Zobacz wszystkie modele Leapmotor.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Dziesięć tysięcy taniej niż elektryk.
Cztery pytania o tańszą odmianę.
Skoro ta wersja kosztuje mniej i jeździ dalej, warto sprawdzić, czego w zamian nie ma.
Dla kosztu kilometra i prostoty. Elektryk pokona 424 kilometry wyłącznie na prądzie, który w domu kosztuje ułamek ceny benzyny, i nie ma silnika spalinowego wymagającego olejów, filtrów ani przeglądów. Ta wersja jest tańsza w zakupie, ale nie w użytkowaniu — o ile masz gdzie ładować.
Przy dojeździe do pracy rzędu dwudziestu kilometrów w jedną stronę to trzy do czterech dni bez uruchamiania generatora. W praktyce oznacza to, że w tygodniu roboczym auto zachowuje się jak elektryk, a benzyna wchodzi do gry dopiero przy dłuższych wyjazdach.
Cennik tego nie podaje, co jest brakiem powtarzającym się w całej gamie tej marki. Z zasięgu łącznego i pojemności zbiornika wychodzi około sześciu litrów na sto kilometrów, ale to nasze wyliczenie z dwóch podanych liczb, nie wartość z homologacji.
Nie, jest identyczna: cztery lata na pojazd i osiem na akumulator trakcyjny. Ośmioletni program gwarancji specjalnej Stellantisa nie obejmuje żadnej z odmian tej marki.
Cena, którą poniżej wersji elektrycznej.
W większości gam ceny układają się tak, że odmiana łącząca baterię z silnikiem spalinowym kosztuje więcej niż czysty elektryk — bo ma dwa układy napędowe zamiast jednego. Tutaj jest odwrotnie i różnica wynosi dziesięć tysięcy złotych na korzyść wersji z generatorem. Powód leży w baterii.
odmiana Hybrid EV z baterią 28,4 kWh i generatorem benzynowym; cena wyprzedażowa z cennika od 1 października 2026
Ceny obu odmian pochodzą z jednego cennika Leapmotor C10 ważnego od 1 października 2026 (wersja v2), w którym stoją obok siebie.
Dziesięć tysięcy mniej za bardziej złożony napęd.
Zwykle bywa odwrotnie: dołożenie silnika spalinowego, zbiornika i układu wydechowego podnosi cenę. Tutaj obniża ją o dziesięć tysięcy złotych, a wyjaśnienie mieści się w jednej liczbie — pojemności baterii.
Wersja z generatorem
133 200 złBateria 28,4 kilowatogodziny plus zbiornik pięćdziesięciu litrów. Sto czterdzieści pięć kilometrów na prądzie, 974 łącznie. Ogniwa to najdroższy element auta elektrycznego, więc dwa i pół raza mniejsza bateria oszczędza więcej, niż kosztuje dołożony generator. Wybór, gdy nie masz pewnego dostępu do ładowania albo regularnie jeździsz dalej niż czterysta kilometrów.
Wersja elektryczna
143 200 złBateria 69,9 kilowatogodziny i 424 kilometry wyłącznie na prądzie. Brak silnika spalinowego oznacza brak olejów, filtrów, świec i wydechu — a więc niższe koszty obsługi. Wybór, gdy ładujesz w domu: kilowatogodzina z własnego gniazda kosztuje ułamek tego, co litr benzyny w przeliczeniu na kilometr.
Ceny obu odmian z cennika Leapmotor C10 ważnego od 1 października 2026 (rocznik modelowy 2026), w którym wersje elektryczne i odmiana z generatorem stoją obok siebie. Warto zauważyć, że różnica mas jest niewielka i wypada na korzyść wersji z generatorem: 1950 wobec 1980 kilogramów, mimo obecności silnika, zbiornika i paliwa. To pokazuje, ile waży czterdzieści jeden kilowatogodzin dodatkowych ogniw. Bagażnik jest za to mniejszy o trzydzieści pięć litrów. Uczciwe zastrzeżenie: niższa cena zakupu nie oznacza niższego kosztu użytkowania — przy regularnym ładowaniu w domu wersja elektryczna wygrywa na dystansie, a przy jeżdżeniu głównie na benzynie przewaga cenowa z zakupu topnieje z każdym tankowaniem.
Obejrzyj z każdej strony.
Źródłowy PDF był używany do kontroli cen i tabel technicznych, nie jako bank zdjęć. Nie zawiera warunków pozwalających naszej redakcji publikować fotografie oddzielnie, dlatego nie wycinamy obrazów z katalogu i nie udajemy własnej galerii C10.





Co jest w cenie tańszej odmiany.
Nadwozie, wnętrze i wyposażenie jak w wersji elektrycznej — różnice dotyczą wyłącznie napędu i tego, co za nim idzie.
Wyposażenie seryjne odmiany z generatorem.
Wykaz z cennika z 1 października 2026 dla tej wersji napędowej, ułożony tematycznie.
Dwie miary zasięgu, dwa różne znaczenia3 poz.
- 145 km WLTP: dystans elektryczny z akumulatora LFP 28,4 kWh.
- 974 km WLTP: zasięg łączny uwzględniający pracę benzynowego generatora i zbiornik 50 l.
- 215 KM i 320 Nm: parametry silnika trakcyjnego na tylnej osi, bez dodawania mocy generatora.
Kontrola oferty handlowej3 poz.
- Wskaż w umowie Life albo Design oraz cenę promocyjną lub podstawową, która faktycznie obowiązuje.
- Potwierdź produkcję 2026, termin odbioru, wyposażenie danego egzemplarza i warunki finansowania niezależnie od cennika.
- Sprawdź gwarancję: materiał podaje 4 lata/100 000 km dla pojazdu i 8 lat/160 000 km dla baterii.
Łańcuch dowodowy karty3 poz.
- Oficjalny polski komunikat z 2025 potwierdza start zamówień i nazwę C10 REEV.
- Cennik z 1 października 2026 rozstrzyga aktualne ceny, wymiary, zasięgi i nazwę Hybrid EV.
- Lokalne kopie cenników (w tym cennik z 1 października 2026 w wersji v2 z 5 października) przeszły kontrolę techniczną; fotografii nie wydzielono z braku licencji.
Sto czterdzieści pięć kilometrów i prawie tysiąc.
Parametry, które warto znać.
Prawie tysiąc kilometrów bez postoju.
Spalanie WLTP (mieszane)
Podajemy zasięg elektryczny zamiast spalania, bo cennik tej odmiany nie zawiera zużycia paliwa w żadnej postaci. Przy stu czterdziestu pięciu kilometrach na baterii generator uruchomi się dopiero w dłuższej trasie — ale wtedy to on zdecyduje o koszcie, więc brak tej liczby jest odczuwalny.
Zasięg na baku · zbiornik 50 l
Zasięg łączny deklarowany przez producenta. Po odjęciu stu czterdziestu pięciu kilometrów z baterii na benzynę przypada około ośmiuset trzydziestu kilometrów z pięćdziesięciu litrów, co dawałoby mniej więcej sześć litrów na sto kilometrów. To rachunek z dwóch liczb podanych przez producenta, nie wartość homologacyjna — traktuj go jako rząd wielkości.
Bilans i trzej rywale.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 3
Do sprawdzenia 3
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
C10 Hybrid EV pasuje do kierowcy, którego zwykła trasa mieści się w 145 km WLTP, ale który regularnie pokonuje też dalekie odcinki poza wygodną siecią ładowania. Duże nadwozie, 215 KM i napęd na tył czynią go propozycją rodzinną, o ile kupujący świadomie rozróżnia energię z gniazdka od paliwa spalanego przez generator.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Nie powinien wybierać go ktoś, kto odczytuje 974 km jako czysto elektryczny zasięg lub nie ma gdzie ładować baterii. To również niewłaściwy zakup, gdy decyzja zakłada utrzymanie promocji bez pisemnego potwierdzenia. Osoba szukająca prostego pełnego EV bez silnika spalinowego powinna porównać osobną odmianę C10 EV, a nie traktować nazw REEV i Hybrid EV jako wersji bez benzyny.
Jak wypada wśród SUV-ów łączących prąd z paliwem.
| Model | Cena od | Zasięg EV | Zasięg łączny | Bateria |
|---|---|---|---|---|
Leapmotor C10 Hybrid EV ten model · punkt odniesienia | 133 200 zł | 145 km | 974 km | 28,4 kWh |
sedan z generatorem · oferta w PL Dwadzieścia sześć tysięcy siedemset złotych drożej i z bardzo podobnym układem napędowym, ale w nadwoziu sedana. Przy tej samej pojemności baterii jedzie o trzydzieści pięć kilometrów dalej na prądzie. Warunków gwarancji ta marka w ogóle nie publikuje, co przy tej cenie jest istotnym minusem. | 159 900 zł | 180 km | 1080 km | 28,4 kWh |
siedmiomiejscowy plug-in · oferta w PL Trzydzieści sześć tysięcy siedemset złotych drożej, ale z trzecim rzędem foteli. Zasięg elektryczny ma krótszy o pięćdziesiąt pięć kilometrów, za to gwarancję rozpisaną wprost w cenniku, z ośmioletnią ochroną baterii, silnika i elektroniki naraz. | 169 900 zł | 90 km | 1100 km | 18,3 kWh |
ten sam model, wersja elektryczna · ta sama marka Dziesięć tysięcy drożej, bez silnika spalinowego i z zasięgiem elektrycznym prawie trzykrotnie dłuższym. Wymaga jednak dostępu do ładowania — bez niego traci wszystkie swoje przewagi. | 143 200 zł | 424 km | 424 km | 69,9 kWh |
Osiem lat na baterię.
Osiem lat na baterię, cztery na resztę.
Odmiana napędowa nie zmienia tu niczego — warunki są identyczne jak w wersji elektrycznej tego modelu.
Czego cennik tej odmiany nie mówi.
Przy wersji z generatorem lista braków jest dłuższa niż przy elektryku, bo dochodzi cały układ spalinowy.
- Zużycie paliwaNie ma go w cenniku w żadnej formie. Bez tej liczby nie da się porównać kosztu jazdy z hybrydą plug-in ani z autem spalinowym, a przy dłuższych trasach to właśnie generator decyduje o rachunku.
- Obsługa jednostki spalinowejSilnik pracujący wyłącznie jako generator ma inny profil obciążenia niż napędzający koła — zwykle stałe obroty w optymalnym zakresie. Nie wiemy, jak przekłada się to na częstotliwość i koszt przeglądów.
- Zachowanie przy pustej bateriiProducent nie podaje, czy przy całkowicie rozładowanych ogniwach auto zachowuje pełną moc 215 koni, czy ją ogranicza. W układach szeregowych bywa różnie, a przy wyprzedzaniu na trasie to różnica istotna.
Cenniki Leapmotora podają wyłącznie długości okresów gwarancyjnych i zastrzegają, że nie stanowią jej udzielenia w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego. Wykluczenie marki z programu Stellantisa pochodzi z komunikatu prasowego koncernu z lipca 2026.
Dwadzieścia cztery punkty w Polsce.
Usiądź za kierownicą przy rozładowanej baterii.
Najwięcej o tym aucie mówi zachowanie przy pustej baterii, gdy pracuje generator — o to warto poprosić podczas jazdy próbnej. Marka ma w Polsce dwadzieścia cztery punkty rozsiane po dwudziestu dwóch miastach.
Pytania, które warto zadać przed zakupem.
Czy C10 REEV i C10 Hybrid EV to różne modele?
Ile obecnie kosztuje Leapmotor C10 Hybrid EV?
Jaki jest elektryczny zasięg C10 Hybrid EV?
Czy 974 km można przejechać bez uruchamiania silnika benzynowego?
Jaką moc ma napęd C10 Hybrid EV?
Jak szybko ładuje się bateria C10 Hybrid EV?
Jakie osiągi i masę podaje polska specyfikacja?
Dlaczego nie pokazujecie oficjalnych zdjęć z PDF?
Masz pytanie o C10 Hybrid EV? Zapytaj o spalanie i o moc przy pustej baterii.
Dwie rzeczy, których cennik nie podaje, a które decydują o kosztach i o zachowaniu auta w trasie.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.