koszt przejazdu
01 · Koszty
Maxus Deliver 9 koszty: ile płacisz za auto i za olej napędowy.
Ustaw roczny przebieg, a policzymy zakup i paliwo. Importer podaje 8,8 l/100 km bez nazwanego cyklu (test Superauto.pl: ok. 9,5), a olej napędowy liczymy po 5,69 zł/l netto (założenie startowe; zmienisz je w założeniach). Rachunek jest netto, bez VAT 23 %. Sto kilometrów kosztuje wtedy 50,07 zł; to koszt bez ładunku, a pełny van spali więcej.
Założenia rachunku
Kwoty netto, bez VAT 23 %: cena auta, paliwo i prąd. Rachunek jak dla firmy, która odlicza VAT w pełni; przy ograniczonym odliczeniu koszt będzie wyższy.
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 171 008 zł
zakup paliwo
zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 30 000 km rocznie po 5 latach Diesel kosztuje łącznie 171 008 zł: zakup 95 900 zł i energia 75 108 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez tankowania?
Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt paliwa i miejsce na stację. Bak ma 80 l, a zasięg liczymy z deklarowanego zużycia, więc przy pełnym ładunku traktuj go orientacyjnie.
03 · Wyposażenie
Maxus Deliver 9 wyposażenie: furgon i podwozie mają różne listy.
Cennik furgonu ma jedną listę dla wszystkich czterech wersji, a cennik podwozia krótszą: brak pozycji u podwozia znaczy „cennik nie rozstrzyga”, nie „brak w aucie”. Pełna lista to 38 pozycji. Drzwi przesuwne i dopłaty cennik opisuje niespójnie, więc sprawdź je w ofercie.
Furgon L3H2 FWD · 1215 kg +6 000 zł · bez dodatków w standardzie
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | ||
| Wyposażenie | DieselDieselFurgon L3H2 FWD · 1215 kg | DieselDieselPodwozie L3 SRW · 1520 kg |
|---|---|---|
| Ładownia i nadwozie | ||
| Tylne drzwi ładunkoweOtwierają się szeroko (230° wg cennika, 260° wg strony importera), co ułatwia załadunek od tyłu. | ✓ | ? |
| Tylny stopieńZintegrowany stopień ułatwia wejście do ładowni; w podwoziu cennik go nie opisuje. | ✓ | ? |
| Bezpieczeństwo | ||
| Kamera cofania i czujnikiW standardzie furgonu: pomagają cofać dużym vanem. Przy podwoziu cennik ich nie wymienia. | ✓ | ? |
| Rozpoznawanie znaków drogowych | ✓ | ? |
| Kontrola ciśnienia w oponach | ✓ | ? |
| Czujniki parkowania przód i tył | ✓ | ? |
| Elektryczny hamulec postojowy | ✓ | ? |
| Komfort i multimedia | ||
| Ekran 12,3 cala i CarPlayFurgon ma ekran 12,3 cala z Apple CarPlay i Android Auto. Przy podwoziu cennik tego nie opisuje. | ✓ | ? |
| Podgrzewane foteleW standardzie furgonu, razem z fotelem kierowcy regulowanym w 8 kierunkach. | ✓ | ? |
| Elektryczne wspomaganie kierownicy | ✓ | ? |
| Start-Stop | ✓ | ? |
| Uruchamianie bez kluczyka | ✓ | ? |
| Czujnik deszczu | ✓ | ? |
| Fotel kierowcy regulowany w 8 kierunkach | ✓ | ? |
| Tempomat | ✓ | ? |
| Klimatyzacja | ✓ | ? |
| Wyświetlacz LCD między zegarami | ✓ | ? |
| Apple CarPlay i Android Auto | ✓ | ? |
| Kierownica wielofunkcyjna (radio, tempomat) | ✓ | ? |
| Radio, MP5, AUX, USB, Bluetooth | ✓ | ? |
| Kluczyk składany z pilotem + klucz standardowy | ✓ | ? |
| Światła | ||
| Światła przeciwmgielne przednie | ✓ | ? |
W standardzie w każdej wersji (12)
Bezpieczeństwo
- Ostrzeganie o zmianie pasa
- Poduszki boczne i kurtynowe
- ABS + asystent siły hamowania
- ESP + asystent ruszania pod górę
- Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera
- Centralny zamek
Światła
- Podgrzewane lusterka zewnętrzne
- Reflektory halogenowe
- Światło przeciwmgielne tylne
Ładownia i nadwozie
- Felgi stalowe 6,5x16
- Grill
- Koło zapasowe
Cennik nie rozstrzyga (4)
Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.
- Drzwi przesuwne
- Lakier metalizowany (kolor inny niż biały)
- Drzwi przesuwne po lewej stronie
- Hak holowniczy (cennik podaje zdolność holowania 2800 kg, nie wymienia haka)
Cenniki importera Maxus Deliver 9 (furgon i podwozie) z 31.07.2026, sekcje Wyposażenie i Opcje dodatkowe. Kwoty netto.
04 · Wnętrze
Maxus Deliver 9 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Mamy dwa oficjalne zdjęcia importera: furgon i podwozie z kabiną, oba z przodu. Wnętrza, ładowni, boku ani tyłu nie mamy, więc zapytaj salon o zdjęcia egzemplarza.
Kabina Maxusa Deliver 9: kierownica z przyciskami, zegary analogowe i duży ekran multimediów.
05 · Opinie z testów
Maxus Deliver 9 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Znaleźliśmy jeden polski test prasowy (Superauto.pl, kwiecień 2024, furgon L3H2 150 KM): chwali cenę niższą niż u rywali, ładownię i silnik, a zarzuca hałas, wibracje, mało precyzyjne wspomaganie, wrażliwość na boczny wiatr i mniejszą ładowność niż u konkurencji. Spalanie z testu to ok. 9,5 l/100 km. Wyniku Euro NCAP nie znaleziono.
4 plusy4 uwagi
Co chwalą
- Cena i wyposażenie w teście. Superauto.pl (Polska, 2024) chwali cenę niższą niż u rywali, dużą ładownię 11,55 m³, dobre wyposażenie standardowe, elastyczny silnik i komfort jazdy bez ładunku.
Więcej · 1 źródło
Test dotyczył wersji L3H2.
Źródła: Superauto.pl: Test Maxus Deliver 9 2.0 TCDI L3H2 04.2024
- Ładowność. Cenniki podają ładowność bez kierowcy: od 1110 kg (furgon L3H3 RWD) do 1520 kg (podwozie L3 SRW).
Więcej · 2 źródła
Dla ładunku liczy się ta wartość, więc czytaj ją w wierszu wybranej wersji.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026, Cennik Maxus Deliver 9 podwozie z kabiną 07.2026
Pokaż pozostałe (2)
- Hol. Cennik furgonu podaje 2 800 kg przyczepy z hamulcem i 750 kg bez hamulca przy DMC 3 500 kg.
Więcej · 1 źródło
To zdolność holowania, a nie hak w wyposażeniu: o haku zapytaj osobno.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026
- Bezpieczeństwo w standardzie. Cennik furgonu wymienia w standardzie ESP z asystentem ruszania, ostrzeganie o zmianie pasa, rozpoznawanie znaków, kamerę cofania i czujniki z przodu i z tyłu.
1 źródło
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026
Na co uważać
- Hałas, prowadzenie, wiatr. Superauto.pl: słyszalny silnik i wibracje w kabinie, słaba izolacja akustyczna, mało precyzyjne wspomaganie, „pływanie” przy zmianie pasa na autostradzie, wrażliwość na boczny wiatr i ograniczone multimedia.
Więcej · 1 źródło
Tester ocenił też ładowność jako niższą niż u konkurencji. To jeden egzemplarz z 2024 r., więc sprawdź na jeździe z ładunkiem.
Źródła: Superauto.pl: Test Maxus Deliver 9 2.0 TCDI L3H2 04.2024
- Spalanie. Cennik zużycia nie podaje.
Więcej · 3 źródła
Strona importera ma 8,8 l/100 km, katalog Autocentrum 9,0, a test Superauto.pl ok. 9,5 l/100 km średnio (ok. 8 przy spokojnej jeździe). Pełny van spali więcej, a danych z flot nie mamy.
Źródła: Maxus Polska: strona modelu Deliver 9 10.2026, Autocentrum: spalanie Maxus Deliver 9 10.2026, Superauto.pl: Test Maxus Deliver 9 2.0 TCDI L3H2 04.2024
Pokaż pozostałe (2)
- Dynamika. Cennik podaje 0–100 km/h w 24 s i prędkość maksymalną 160 km/h (podwozie 145).
Więcej · 2 źródła
Liczba 24 s jest nietypowo wysoka i ma jedno źródło, więc traktuj ją orientacyjnie.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026, Cennik Maxus Deliver 9 podwozie z kabiną 07.2026
- Przeglądy. Cennik wymaga przeglądu co 2 lata lub 40 000 km.
Więcej · 1 źródło
Firma z dużym przebiegiem przekroczy 40 000 km przed upływem dwóch lat.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Przed zamówieniem weź na piśmie ładowność wybranej wersji, termin i cenę promocji oraz miejsce serwisu.
Więcej
Na jeździe próbnej z ładunkiem sprawdź hałas, wiatr i spalanie.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Promocja.
Cenniki z 31.07.2026 podają cenę promocyjną i katalogową bez warunków.
Więcej · 2 źródła
Strona importera datuje ofertę do 30.09.2026, ale 8.10.2026 wciąż pokazuje te same ceny, więc nie wiemy, czy promocja trwa.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026, Maxus Polska: strona modelu Deliver 9 10.2026
Pokaż pozostałe (3)
!Uwaga
Podwozie.
Cena podwozia z kabiną jest bez zabudowy, której kosztu cennik nie podaje, a ładowność po zabudowie będzie niższa niż w tabeli.
1 źródło
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 podwozie z kabiną 07.2026
!Uwaga
Mieszane roczniki.
Furgon L3H2 to rocznik 2025, pozostałe wersje to 2026.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj, od kiedy liczy się gwarancja egzemplarza z magazynu.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026
!Uwaga
Ładowność RWD.
Więcej · 1 źródło
Tabela cen podaje 1140 kg (L3H2) i 1110 kg (L3H3), a tabela danych technicznych tego samego cennika 1185 i 1170 kg; Auto Świat (2024) pisał o 1185 kg. Na stronie liczymy po niższej wartości z tabeli cen, więc zapytaj o ładowność z dowodu rejestracyjnego.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Euro NCAP: nie znaleźliśmy oceny Deliver 9 w zestawieniu vanów (8.10.2026).
Więcej · 1 źródło
To brak wpisu, nie zerowy wynik.
Źródła: Euro NCAP: vany dostawcze 10.2026
Pokaż pozostałe (2)
?Nie wiemy
Pomiary z flot, ogłoszenia aut używanych (Autocentrum: 0) i utrata wartości: nie mamy danych.
Więcej · 2 źródła
Jest jeden test prasowy z 2024 r., więc to luka w naszych źródłach, nie dowód, że innych nie ma.
Źródła: Autocentrum: ogłoszenia Maxus Deliver 9 10.2026, Superauto.pl: Test Maxus Deliver 9 2.0 TCDI L3H2 04.2024
?Nie wiemy
Lakier, perforacja i assistance w gwarancji, liczba drzwi przesuwnych w standardzie oraz koszt zabudowy podwozia: zapytaj salon o pisemną odpowiedź.
2 źródła
Źródła: Cennik Maxus Deliver 9 furgon 07.2026, Cennik Maxus Deliver 9 podwozie z kabiną 07.2026
Źródła opinii (7), stan na 08.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Dla kogo
Czy Maxus Deliver 9 to dobry wybór? Dla firmy, której liczy się objętość, nie rekord ładowności.
Deliver 9 ma jeden napęd i osiem wersji, więc wybierasz bryłę, oś napędową i nadwozie, nie silnik. Nie bierz furgonu, jeśli wozisz ciężki towar (unosi 1110–1215 kg) albo jeździsz głównie autostradą: test Superauto.pl zarzuca hałas i wrażliwość na boczny wiatr. Ustal na piśmie: czy promocja trwa, ładowność wybranej wersji w dowodzie i koszt zabudowy podwozia.
Dużo miejsca za 95 900 zł netto, ładowność sprawdź
Furgon L3H2 (11,55 m³) to wersja bazowa: 95 900 zł netto, czyli 117 957 zł brutto, przy ładowności 1215 kg. Wyższy L3H3 (12,9 m³) kosztuje 10 000 zł netto więcej, a podwozie z kabiną jest najtańsze (89 900 zł netto), ale zabudowę kupujesz osobno. Ceny są promocyjne i trzeba potwierdzić, czy trwają; jeden test prasowy z 2024 r. wskazuje hałas i mniejszą ładowność niż u rywali.
Dlaczego tak
- Cztery bryły furgonu i cztery podwozia: ładowność od 1110 do 1520 kg, holowanie do 2 800 kg z hamulcem
- Gwarancja 5 lat lub do 160 000 km i przegląd co 2 lata lub 40 000 km
- Test Superauto.pl (2024) chwali cenę niższą niż u rywali, wyposażenie i elastyczny silnik
Na co uważać
- Ładowność spada z napędem na tył o 75–90 kg i z kołami bliźniaczymi o 75 kg: sprawdź ją w dowodzie wybranej wersji
- Cena promocyjna jest datowana do 30.09.2026, a podwozie jest bez zabudowy, której kosztu nie znamy
- Zużycie: importer 8,8 l/100 km bez cyklu, test Superauto.pl ok. 9,5 l/100 km; Euro NCAP dla tego vana nie znaleźliśmy
- Ten sam test: głośny silnik, słaba izolacja kabiny, mało precyzyjne wspomaganie, wrażliwość na boczny wiatr
07 · Rywale
W ofercie Maxusa: mniejszy van albo ta sama bryła na prąd.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Maxus Deliver 9 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Maxus Deliver 9, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMaxus Deliver 9 Furgon L3H2 FWD · 1215 kg · 165 927 zł brutto (Cena katalogowa)Diesel

Maxus Deliver 7
- Cena od
- 150 060 zł−15 867 zł
- Moc
- 167 KM+17 KM
- Gwarancja
- 5 lat / 160 tys.tak samo
Więcej
Mniejszy van tego samego importera, od 6,3 m³; w wersji L1H1 cennik podaje ładowność 1220 kg (tabela techniczna 1300 kg). Wybierz go, jeśli nie potrzebujesz 11 m³ i liczysz każdą złotówkę; Deliver 9 daje więcej miejsca w ładowni. W cenach promocyjnych importera różnią się o 1 000 zł netto (94 900 i 95 900 zł).

Maxus e-Deliver 9
- Cena od
- 275 397 zł+109 470 zł
- Moc
- 204 KM+54 KM
- Gwarancja
- 5 lat / 100 tys.−60 tys. km
Więcej
To samo nadwozie na prąd: dla firmy, która musi jeździć bez emisji w strefach. Kosztuje znacznie więcej i unosi mniej (805–980 kg furgon), a gwarancja na pojazd ma niższy limit przebiegu.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Maxus Deliver 9: 5 lat i co warto wiedzieć.
5 lat lub 160 000 km na pojazd to deklaracja z cennika importera. Lakieru, perforacji i assistance dla diesla Deliver 9 w źródłach nie znaleźliśmy, więc zapytaj o nie przed podpisem.
Pojazd
5 lat lub 160 000 km
5 lat lub 160 000 km, co nastąpi pierwsze.
Szczegóły
Tyle podaje cennik furgonu i strona importera. Cennik podwozia ma dwie linie: do rocznika 2024 trzy lata, od 2025 pięć lat, a wersje podwozia w cenniku to rocznik 2026. Furgon L3H2 jest rocznikiem 2025, więc zapytaj, od kiedy liczy się gwarancja. Auto Świat (lipiec 2024) pisał o opcji przedłużenia do 8 lat lub 200 000 km; w cennikach 2026 jej nie ma, więc zapytaj o cenę i warunki.
Lakier i perforacja
Brak informacji
Gwarancji na lakier i perforację diesla nie znaleźliśmy.
Szczegóły
Dokument warunków gwarancji Maxus wymienia tylko wybrane modele elektryczne, a nie diesla Deliver 9. Nie przenosimy tych zapisów na ten model. Poproś o zapis w umowie lub książce gwarancyjnej.
Assistance
Brak informacji
Pomocy w drodze (assistance) nie znaleźliśmy.
Szczegóły
Żadne źródło nie opisuje pomocy w drodze dla diesla Deliver 9. Dla firmy z autem w trasie to ważne: zapytaj, czy jest, gdzie działa i czy obejmuje holowanie z ładunkiem.
Przeglądy
Co 2 lata lub 40 000 km
Przegląd co 2 lata lub 40 000 km, co nastąpi pierwsze.
Szczegóły
Tak podaje cennik. Firma z dużym przebiegiem przekroczy 40 000 km szybciej niż po dwóch latach, więc przeglądy wypadną częściej. Zapytaj, czy ich pominięcie wpływa na gwarancję.
Kto serwisuje
Do potwierdzenia
Nie wiadomo, które punkty serwisują Deliver 9.
Szczegóły
W naszej bazie marka ma 24 salony, ale nie ustaliliśmy, które z nich serwisują Deliver 9, a które tylko sprzedają. Zapytaj o najbliższy serwis i terminy napraw, zanim kupisz auto do pracy.
09 · Salony i wycena
Wycena Maxus Deliver 9: salony blisko Ciebie.
Znajdź salon blisko siebie i zapytaj o wycenę. Poniżej adresy i telefony wszystkich 24 salonów Maxus: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 24 salony w 24 miastach.
24 salony Maxus24 miasta
Lista salonów
Salony Maxus: adres, telefon, wycena.
24 salony w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Biała Podlaska 1 salon
ORION, Biala Podlaska
ul. Brzeska 170A, Biała Podlaska
Bilcza 1 salon
MAXUS Cichonski, Kielce
ul. Kielecka 18, 26-026, Bilcza
Boguchwała 1 salon
Auto-Mix, Rzeszów
Suszyckich 21, Boguchwała4,73 opinie w Google
Borek Wielkopolski 1 salon
AUTO MRÓZ, BOREK WIELKOPOLSKI
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 29, Borek Wielkopolski
Gliwice 1 salon
Auto-Gazda, Gliwice
Toszecka 137 A, 44-100, Gliwice2,84 opinie w Google
Katowice 1 salon
Auto-Mix, Katowice
ul. Bogucicka 7, Katowice3,97 opinii w Google
Kraków 1 salon
Matsuoka, Kraków
Pułkownika Stanisława Dąbka 28, Kraków5,01 opinia w Google
Kurzętnik 1 salon
MULTI DEALER, Kurzetnik
ul. Spedycyjna 1, Kurzętnik
Leszno 1 salon
AUTO MRÓZ, LESZNO
UL. BALONOWA 57, Leszno
Lublin 1 salon
Nazaruk, Lublin
Abramowicka 45a, Lublin5,08 opinii w Google
Łódź 1 salon
Matsuoka, Lódz
ul. 3 Maja 1/3, Łódź5,01 opinia w Google
Opole 1 salon
Auto TIM Janeczko, Opole
Oleska 152, Opole
Poczesna 1 salon
BOCAR, Czestochowa
Warszawska 22, Poczesna
Poznań 1 salon
Berdychowski, Poznan
ul. Owsiana 27, 61-666, Poznań4,962 opinie w Google
Pszczyna 1 salon
Auto Glensk, Bielsko Biala
Bieruńska 64, 43-200, Pszczyna4,3317 opinii w Google
Reda 1 salon
G-M, Reda
Wejherowska 63, Reda
Stalowa Wola 1 salon
Auto-Mix, Stalowa Wola
Agatówka ul. Sandomierska 62, Stalowa Wola4,7108 opinii w Google
Tomaszów Mazowiecki 1 salon
Aspol Auto, Tomaszów Maz.
ul.Glówna 76, Tomaszów Mazowiecki
Warszawa 1 salon
MM Cars, Warszawa
Al. Jerozolimskie 217, 02-222, Warszawa3,615 opinii w Google
Wielogłowy 1 salon
Auto-Complex, Nowy Sacz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy
Wielogóra 1 salon
YORGO, Radom
Kościelna 1a, Wielogóra
Włocławek 1 salon
Matsuoka, Wloclawek
TORUŃSKA 121, Włocławek
Wojnicz 1 salon
Auto-Complex, Tarnów
Łukanowice 227, 32-830, Wojnicz
Wrocław 1 salon
Dealerauto, Wroclaw
Łagiewnicka 13, 50-512, Wrocław4,413 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Maxus Deliver 9 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena netto i brutto, ładowność, wymiary, podwozie, VAT i serwis Maxusa Deliver 9: odpowiedzi dla firm.
Ile kosztuje Maxus Deliver 9 netto i brutto?
Najtańszy furgon L3H2 kosztuje 95 900 zł netto, czyli 117 957 zł brutto, a podwozie z kabiną 89 900 zł netto. To ceny promocyjne z cennika z 31.07.2026, katalogowo furgon kosztuje 134 900 zł netto; sprawdź w salonie, czy promocja trwa.
Czy promocja na Deliver 9 jeszcze trwa?
Nie wiemy. Importer datuje ofertę do 30.09.2026, ale jego strona 8.10.2026 wciąż pokazuje te same ceny. Poproś salon o ofertę z datą ważności.
Jaką ładowność ma Deliver 9?
Furgon unosi od 1110 do 1215 kg bez kierowcy, a podwozie z kabiną od 1420 do 1520 kg. Ładowność zależy od bryły, osi napędowej i kół, więc czytaj ją w wierszu wybranej wersji.
FWD czy RWD: co zmienia napęd na tył?
Napęd na tył obniża ładowność furgonu o 75 kg (L3H2) lub 90 kg (L3H3) wg tabeli cen. Tabela danych technicznych tego cennika mówi o 30 kg różnicy (1185 i 1170 kg), więc liczymy ostrożnie. W L3H2 cennik nie liczy dopłaty za RWD, w L3H3 dopłata to 2 000 zł netto.
Czy jest Deliver 9 z podwoziem pod zabudowę?
Tak, cztery wersje: rozstaw osi 3760 lub 4048 mm, koła tylne pojedyncze lub bliźniacze. Cena jest bez zabudowy, a ładowność po zabudowie będzie niższa niż w cenniku.
Ile m³ ma furgon i czy wjadę pod wysokość?
L3H2 ma 11,55 m³ i 2535 mm wysokości całkowitej, L3H3 ma 12,9 m³ i 2755 mm. Przed zakupem zmierz hale i szlabany, a wysokość ładowni z cennika (1902 mm w obu bryłach) potwierdź w salonie.
Jakie wymiary ma przestrzeń ładunkowa?
Długość 3413 mm, szerokość między nadkolami 1366 mm, tylne drzwi 1570 × 1756 mm. Cennik podaje też maksymalną szerokość 1800 mm (L3H2) i 2112 mm (L3H3), ale 2112 mm przekracza szerokość całego auta (2062 mm), więc tej liczby nie przyjmujemy: zmierz ładownię w salonie.
Ile pali Deliver 9?
Importer podaje 8,8 l/100 km bez nazwanego cyklu, katalog Autocentrum 9,0 l. Test Superauto.pl (2024, L3H2) zmierzył średnio ok. 9,5 l/100 km, a przy spokojnej jeździe ok. 8. Z pełnym ładunkiem spalisz więcej, więc sprawdź to na jeździe próbnej.
Ile uciągnie Deliver 9?
Cennik podaje 2 800 kg przyczepy z hamulcem i 750 kg bez hamulca. Masa zestawu (auto z przyczepą) to 6000 kg w cenniku, a instrukcja dla wersji FWD podaje 5500 kg. O haku zapytaj osobno, bo cennik go nie wymienia.
Jaka jest gwarancja i jak często przeglądy?
Pięć lat lub 160 000 km na pojazd, przegląd co 2 lata lub 40 000 km. Lakieru, perforacji i assistance w źródłach nie znaleźliśmy.
Czy kupię Deliver 9 na firmę i odliczę VAT?
Cennik podaje ceny netto i kategorię N1 (DMC 3500 kg). Zasady odliczenia VAT dla Twojej firmy potwierdź z księgowym, a ofertę leasingu z salonem: „leasing 102,95%” ze strony importera nie ma wyjaśnienia.
Czym Deliver 9 różni się od Deliver 7 i e-Deliver 9?
Deliver 7 jest mniejszy (od 6,3 m³), a e-Deliver 9 ma to samo nadwozie, ale napęd elektryczny i niższą ładowność. Diesel jest tańszy od e-Deliver 9 (katalogowo od 223 900 zł netto), a furgon unosi więcej (1110–1215 kg wobec 805–980 kg).
Czy Deliver 9 jest głośny i jak się prowadzi?
Test Superauto.pl (2024) wytyka słyszalny silnik, wibracje i słabe wyciszenie kabiny, mało precyzyjne wspomaganie oraz wrażliwość na boczny wiatr. Chwali elastyczny silnik i komfort bez ładunku. To jeden egzemplarz, więc pojedź z ładunkiem i na autostradzie.
Czy Deliver 9 ma automat?
Nie. Cenniki podają tylko 6-biegową skrzynię manualną. Jeśli kierowcy muszą mieć automat, ten van tego nie spełni.
Ile europalet zmieści furgon?
Nasz rachunek z cennika, nie pomiar: ładownia ma 3413 mm długości i 1366 mm między nadkolami, więc cztery europalety 1200 × 800 mm ułożysz w poprzek jedna za drugą (4 × 800 = 3200 mm). Dwóch obok siebie na podłodze nie położysz (2 × 800 = 1600 mm). Zmierz ładownię w salonie.
Czy można przedłużyć gwarancję do 8 lat?
Auto Świat pisał w lipcu 2024 o opcji do 8 lat lub 200 000 km. W cennikach z 31.07.2026 jej nie ma, więc zapytaj salon o dostępność, cenę i warunki na piśmie.
Gdzie kupić i serwisować Deliver 9?
Marka ma w naszej bazie 24 salony, ale nie ustaliliśmy, które serwisują Deliver 9. Zapytaj o najbliższy serwis i terminy napraw przed zamówieniem.
Z tej marki: inne modele Maxus
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Diesel Furgon L3H2 FWD · 1215 kg: Cena cennikowa netto 134 900 zł, cena promocyjna importera 95 900 zł (−39 000 zł) — warunek: Netto 95 900 zł (katalog 134 900). Cena promocyjna z cennika importera, oferta wg niego do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 117 957 zł (cennikowa 165 927 zł).
- Diesel Furgon L3H2 RWD · 1140 kg: Cena cennikowa netto 134 900 zł, cena promocyjna importera 95 900 zł (−39 000 zł) — warunek: Netto 95 900 zł (katalog 134 900). Cena promocyjna z cennika importera, oferta wg niego do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 117 957 zł (cennikowa 165 927 zł).
- Diesel Furgon L3H3 FWD · 1200 kg: Cena cennikowa netto 149 900 zł, cena promocyjna importera 105 900 zł (−44 000 zł) — warunek: Netto 105 900 zł (katalog 149 900). Cena promocyjna z cennika importera, oferta wg niego do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 130 257 zł (cennikowa 184 377 zł).
- Diesel Furgon L3H3 RWD · 1110 kg: Cena cennikowa netto 152 000 zł, cena promocyjna importera 107 900 zł (−44 100 zł) — warunek: Netto 107 900 zł (katalog 152 000). Cena promocyjna z cennika importera, oferta wg niego do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 132 717 zł (cennikowa 186 960 zł).
- Diesel Podwozie L3 SRW · 1520 kg: Cena cennikowa netto 129 900 zł, cena promocyjna importera 89 900 zł (−40 000 zł) — warunek: Netto 89 900 zł (katalog 129 900), bez zabudowy. Promocja wg cennika do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 110 577 zł (cennikowa 159 777 zł).
- Diesel Podwozie L3 DRW · 1445 kg: Cena cennikowa netto 131 900 zł, cena promocyjna importera 91 900 zł (−40 000 zł) — warunek: Netto 91 900 zł (katalog 131 900), bez zabudowy. Promocja wg cennika do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 113 037 zł (cennikowa 162 237 zł).
- Diesel Podwozie L4 SRW · 1490 kg: Cena cennikowa netto 129 900 zł, cena promocyjna importera 90 900 zł (−39 000 zł) — warunek: Netto 90 900 zł (katalog 129 900), bez zabudowy. Promocja wg cennika do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 111 807 zł (cennikowa 159 777 zł).
- Diesel Podwozie L4 DRW · 1420 kg: Cena cennikowa netto 131 900 zł, cena promocyjna importera 92 900 zł (−39 000 zł) — warunek: Netto 92 900 zł (katalog 131 900), bez zabudowy. Promocja wg cennika do 30.09.2026: potwierdź w salonie, czy trwa. Brutto z VAT 23 %: 114 267 zł (cennikowa 162 237 zł).
Ceny w cennikach są netto, brutto liczymy mnożąc przez 1,23. Cenę promocyjną importer datuje do 30.09.2026, a jego strona 8.10.2026 wciąż ją pokazuje: potwierdź w salonie, czy trwa. Podwozie jest bez zabudowy.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Maxus Deliver 9. Napisz albo zapytaj o wycenę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…