Porównaj auta

Elektryczny SUV 4,7 m

EV

Voyah Courage.

Bogaty elektryk, ale cennik niepełny.

Dane sprawdzone: · Źródła

Elektryczny SUV 4,7 m na pięć osób, z pięcioma gwiazdkami Euro NCAP, ekranem OLED 15 cali i kamerą 360°. RWD ma 292 KM i 470 km WLTP, 4WD 435 KM i 440 km. Importer nie podaje ceny 4WD ani cennika serwisu.

Cena od225 000 zł* Cena „od” dla modelu; do N1 przypisujemy ją my. Wersja N2 (4WD, 435 KM): cena po zapytaniu.
Galeria · 5 zdjęć
Voyah CourageElektryczny N1 (RWD) · 225 000 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 28 salonów

01 · Koszty

Voyah Courage: ile kosztuje rok jazdy na prądzie z gniazdka?

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i prąd. Cena to kwota „od” 225 000 zł z voyah.pl, którą przypisujemy wersji RWD; cena wersji 4WD nie jest znana. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), przy 18,9 kWh/100 km. Nie liczymy ubezpieczenia, serwisu, szybkich ładowarek ani utraty wartości.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania w domu. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP (NL))
Wartość 18,9 kWh/100 km pochodzi z broszury importera z rynku NL (WLTP, wersja RWD). Polski importer zużycia nie podaje, więc potraktuj ją jako orientacyjną i poproś Auto Fus o potwierdzenie. Dla wersji 4WD ta sama broszura i deklaracja do testu NAF mówią o 20,2 kWh/100 km. Kalkulator liczy z normy, bo nie mamy pomiaru zużycia dla wersji RWD.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 242 010 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny kosztuje łącznie 242 010 zł: zakup 225 000 zł i energia 17 010 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania po drodze?

Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt prądu i miejsce na postój z ładowaniem. Zimą licz mniej: test Elprix z Norwegii dał dla wersji 4WD 300 km zamiast deklarowanych 440 km.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę. Zasięg WLTP wersji RWD to 470 km wg voyah.pl (broszura NL: 476 km). Zimą wersja 4WD przejechała 300 km do utraty mocy w mrozie do -32 °C (NAF Elprix, 02.2026), czyli o 31,8% mniej niż deklarowane 440 km. Dla wersji RWD takiego testu nie mamy.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

Voyah Courage wyposażenie: bogate, ale lista jest z innego rynku.

Voyah.pl wymienia wyposażenie bez podziału na wersje, więc tabela opiera się na broszurze z rynku NL i wymaga potwierdzenia w Auto Fus. Wersja N1 ma m.in. masaż i wentylację przednich foteli, HUD i pompę ciepła. Pełna lista 29 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

W standardzie

Komfort

  • Fotele przednie z masażem
  • Pompa ciepła
  • Tapicerkaskóra (wg NL)
  • Kanapa 40/60, regulacja oparć, trzy zagłówki
  • System zapachowy (3 jednostki), aktywne czyszczenie kabiny, filtr PM2.5
  • Oświetlenie ambient 128 kolorów

Multimedia

  • Wyświetlacz AR HUD
  • Ekran OLED 15,05″
  • Audio z subwooferem
  • Ładowarka telefonu bezprzewodowa 50 W
  • Łączność: 5G i Wi-Fi, CarPlay, eCall, aktualizacje OTA

Nadwozie i światła

  • Dach panoramiczny
  • Reflektory LED, światła automatyczne, follow-me-home
  • Bezramkowe drzwi
  • Elektryczna klapa bagażnika, siatka boczna
  • Relingi dachowe (do 75 kg)
  • Felgi i opony 255/45 R20

Bezpieczeństwo

  • Asystenci jazdy L2
  • Kamera 360°
  • Poduszki: przód, boczne, kolanowa kierowcy, kurtyny; ISOFIX x2, wykrywanie dziecka
  • Monitorowanie zmęczenia i uwagi kierowcy
  • Hamulce tarczowe wentylowane, Autohold, Hill Descent Control

Jazda i ładowanie

  • Ładowarka 11 kW z V2L

Cennik nie rozstrzyga

Zawieszenie CDC · Podgrzewana kierownica · Hak holowniczy · Podsufitka w wyglądzie Alcantary · Ogrzewanie siedziska tylnej kanapy

Źródło: voyah.pl/courage (8.10.2026) oraz broszura Voyah Courage z rynku NL (wersja maj 2026), wersja Business przypisana do N1. Podział na wersje w Polsce nieopublikowany. Wersja N2 (4WD) nie ma ceny w Polsce, więc nie ma kolumny.

04 · Wnętrze

Voyah Courage wnętrze i zdjęcia: tak wygląda w środku.

Zdjęcia z materiałów polskiego importera. Nie przypisujemy ich do wersji, a ładowarka na zdjęciu to grafika reklamowa, nie dowód mocy ładowania.

Voyah Courage: kokpit z dużym ekranem środkowym. Wykończenie i ekran zależą od wersji, więc nie podajemy tu cyfr.

05 · Opinie z testów

Voyah Courage opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Niezależne testy dotyczą wersji 4WD z Norwegii: motor.no chwali wyposażenie i prowadzenie, krytykuje zasięg, bagażnik i światła, a Euro NCAP daje 5 gwiazdek. Wersji RWD (N1) nikt niezależnie nie przetestował, a polskich opinii użytkowników nie znaleźliśmy.

Zimą, wersja 4WD, test NAF300 kmdeklarowane 440 km, mróz do -32 °C

5 plusów7 uwag

Co chwalą

  • Euro NCAP. 5 gwiazdek (05.2025): dorośli 90%, dzieci 88%, piesi 76%, asystenci 87%, komplet punktów w zderzeniach dla dzieci.
    Więcej · 1 źródło

    Badano Flagship 4x4, wynik obejmuje też wersję 4x2.

    Źródła: Euro NCAP: Voyah Courage 05.2025

  • Wyposażenie. Motor.no (4WD, Norwegia) ocenia je na 10/10: masaż, wentylacja, HUD, panorama, ładowarki bezprzewodowe i przesuwany ekran sterowany gestem.
    1 źródło

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

Pokaż pozostałe (3)
  • Prowadzenie. Motor.no (4WD): lżejsza kierownica i szybsza reakcja niż u rywali, stabilnie na autostradzie, a 435 KM daje mocne przyspieszenie.
    1 źródło

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

  • Wnętrze. Motor.no (4WD): dużo światła, solidne materiały (skóra i Alcantara), dobra widoczność.
    1 źródło

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

  • Holowanie. 1700 kg wg motor.no i voyah.no (rynek norweski).
    Więcej · 2 źródła

    Polski importer tej liczby nie podaje, więc potwierdź ją przed zakupem haka.

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026, Voyah Courage

Na co uważać

  • Zasięg. Motor.no (4WD): 440 km WLTP to najsłabszy wynik w klasie, ocena kategorii „środowisko i zużycie” 6/10.
    Więcej · 2 źródła

    Wersja RWD ma 470 km wg voyah.pl.

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026, Voyah Courage

  • Zima. NAF Elprix (4WD, 02.2026): w mrozie do -32 °C deklarowane 440 km dało 300 km, czyli o 31,8% mniej przy średniej testu 38%.
    Więcej · 1 źródło

    To jeden egzemplarz w skrajnym mrozie, więc nie jest to zasięg na trasę.

    Źródła: NAF / Motor: Elprix vinter 2026, test zasięgu 02.2026

Pokaż pozostałe (5)
  • Ładowanie. Motor.no zmierzył 10-80% w 26 minut (4WD), przy 35 minutach na stronie głównej voyah.no.
    Więcej · 3 źródła

    Voyah.pl obiecuje 20-80% w 10 minut bez warunków, a żaden test tego nie potwierdza.

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026, Voyah Courage, Voyah Courage

  • Bagażnik. 527 l (NL/NO) motor.no uznaje za wystarczające, ale za mało na auto tej wielkości: brak frunka, luku na długie przedmioty i przesuwanej kanapy.
    1 źródło

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

  • Obsługa. Motor.no: wyłączenie asystentów wymaga wielu kliknięć, wycieraczka na drążku kierunkowskazów każe puścić kierownicę, a guziki w kierownicy brudzą się odciskami.
    1 źródło

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

  • Światła i opony. Motor.no: światła drogowe wyraźnie słabsze niż w autach europejskich, a opony 20 cali hałasują.
    Więcej · 1 źródło

    Kierowcy chcieli dłuższego siedziska.

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

  • Serwis. Norwegia: przegląd co rok lub 20 000 km, recenzent zaleca umowę serwisową i wskazuje „choroby wieku dziecięcego” oprogramowania.
    Więcej · 1 źródło

    Interwał w Polsce nie jest opublikowany.

    Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Na jeździe próbnej sprawdź obsługę ekranu, ładowanie i hałas opon.

Więcej

Test motor.no dotyczy wersji 4WD, więc dla N1 ten zestaw uwag może wyglądać inaczej.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Słabe punkty Euro NCAP.

Klatka piersiowa w uderzeniu bocznym w słup: ocena „weak”.

Więcej · 1 źródło

Miednica pieszego w większości „poor”, głowa „poor” na słupkach przednich i u podstawy szyby. AEB słabo reaguje na pieszych za autem.

Źródła: Euro NCAP: Voyah Courage 05.2025

Pokaż pozostałe (2)

Uwaga

Mało historii w Polsce.

Voyah nie występuje w rejestracjach Samar za I-VIII 2026.

Więcej · 1 źródło

Nasz odczyt Otomoto z 14.09.2026: 0 ogłoszeń Courage. Wartość odsprzedaży i dostępność części nie mają więc historii rynkowej.

Źródła: superauto.pl: rejestracje chińskich aut w Polsce 09.2026

Uwaga

Cena w Norwegii.

W 7 miesięcy cena wejściowa spadła tam z 475 000 do 299 990 NOK, a motor.no uznał auto w teście za drogie względem MG S6 EV.

Więcej · 2 źródła

Spadek w Norwegii nie znaczy, że spadnie w Polsce.

Źródła: motor.no: test Voyah Courage 02.2026, Voyah Courage

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Cena wersji 4WD (N2) i cennik opcji nie są opublikowane.

Więcej · 1 źródło

Importer nie mówi też, której wersji dotyczy kwota „od”: jedna z baz zewnętrznych przypisuje ją wersji 435 KM.

Źródła: Voyah Courage

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Serwis i finansowanie w Polsce: adresy /serwis, /cennik, /finansowanie i /promocje na voyah.pl przekierowują na stronę błędu (8.10.2026).

Więcej · 2 źródła

Gwarancja to 5 lat / 150 000 km na auto i 8 lat / 160 000 km na baterię, ale nie znamy książki gwarancyjnej ani progu SOH (Norwegia: 75%).

Źródła: Voyah Courage, Voyah: gwarancja

Nie wiemy

Bagażnik, holowanie, V2L, pompa ciepła i zużycie energii pochodzą z NL i NO.

Więcej · 2 źródła

Pojemność baterii to 77 lub 80 kWh zależnie od źródła, a masa własna ma cztery różne zestawy.

Źródła: Voyah Courage, Voyah Courage

Źródła opinii (7), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Nasz werdykt

Czy Voyah Courage to dobry wybór? Dla kogo jest ten elektryk.

Kupuj, jeśli chcesz bogato wyposażonego elektryka z 5 gwiazdkami Euro NCAP, a cenę 4WD, serwis i zapis gwarancji (5 lat / 150 000 km, bateria 8 lat / 160 000 km) potwierdzisz w salonie na piśmie. Odpuść, jeśli potrzebujesz opublikowanego cennika i serwisu przy domu albo najdłuższego zasięgu w klasie.

Elektryk od 225 000 zł: dużo auta, cennik niepełny

Za 225 000 zł (kwota „od” z voyah.pl) dostajesz elektrycznego SUV-a z 5 gwiazdkami Euro NCAP, ekranem OLED 15 cali i kamerą 360°. Gwarancja to 5 lat / 150 000 km i 8 lat / 160 000 km na baterię, ale serwis i cenę wersji 4WD importer podaje dopiero na zapytanie, więc zażądaj ich na piśmie od Auto Fus.

Dlaczego tak

  • 5 gwiazdek Euro NCAP (05.2025), 88% w ochronie dzieci
  • Wg broszury NL w standardzie masaż i wentylacja przednich foteli, HUD AR, pompa ciepła i panorama; potwierdź listę dla Polski
  • Wersja 4WD ma 435 KM i 4,9 s do 100 km/h (voyah.pl), N1 292 KM i 6,8 s

Na co uważać

  • Zimą wersja 4WD przejechała 300 km zamiast 440 km (NAF Elprix); dla N1 (470 km WLTP) pomiaru zimowego nie ma
  • Serwisu w Polsce nie znamy: interwału, ceny przeglądu i punktu oznaczonego jako serwis Voyah; gwarancja 5 lat jest o 1-2 lata krótsza niż u rywali
  • Ładowanie: voyah.pl obiecuje 20-80% w 10 minut, motor.no zmierzył 10-80% w 26 minut

07 · Rywale

Elektryczne SUV-y w podobnej cenie i wielkości.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Voyah Courage (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Voyah Courage, pomarańczowa — gorzej.

Różnice liczymy od Voyah Courage N1 (RWD) · 225 000 zł (Cena „od” z voyah.pl)

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Voyah Courage: 5 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Auto ma 5 lat lub 150 000 km, bateria 8 lat lub 160 000 km. Importer nie publikuje książki gwarancyjnej, więc próg utraty pojemności baterii, perforację i serwis sprawdź w umowie.

Pojazd5 lat lub 150 000 km
5 lat
Bateria8 lat lub 160 000 km
8 lat
Perforacjawg Norwegii
12 lat
Lakierwg Norwegii
3 lata

Pojazd

5 lat / 150 000 km

Tyle wynosi gwarancja na auto kupowane dziś w Polsce.

Szczegóły

To o 1-2 lata mniej niż u rywali z tej klasy (Sealion 7: 6 lat, G6 i S07: 7 lat). Importer nie opublikował książki gwarancyjnej: poproś o nią przed podpisaniem.

informacja od NowoczesneAuta.pl, 9.10.2026

Bateria

8 lat / 160 000 km

Okres 8 lat / 160 000 km; próg SOH nieznany.

Szczegóły

Okres i limit kilometrów dla baterii. Próg utraty pojemności (SOH) nie jest znany: Norwegia gwarantuje 75%, a holenderska instrukcja wyłącza stopniową utratę pojemności z gwarancji. Poproś o zapis progu i sposobu pomiaru.

NowoczesneAuta.pl; próg SOH: voyah.no, broszura NL

Perforacja i lakier

12 lat i 3 lata w Norwegii

To warunki norweskie (perforacja 12 lat, lakier 3 lata).

Szczegóły

Dla Polski nie mamy ani okresu, ani warunków kontroli nadwozia, więc zapytaj, czy ochrona wymaga płatnych przeglądów w ASO.

voyah.no/tjenester/garanti

Przeglądy

Co rok lub 20 000 km w NO

Norweska umowa serwisowa na 3 lata i 60 000 km kosztuje 15 990 NOK.

Szczegóły

W Polsce interwał i cena nie są opublikowane, a na voyah.pl żaden punkt nie jest oznaczony jako serwis Voyah.

motor.no, voyah.no

Assistance

Brak danych

Nie znaleźliśmy opisu pomocy drogowej dla Polski.

Szczegóły

Zapytaj o zakres, kraje i limity oraz o to, kto holuje elektryka do serwisu.

voyah.pl, 8.10.2026

Przed zakupem

Zapis na piśmie

Przed wpłatą poproś o: gwarancję pojazdu i baterii z progiem SOH, adres serwisu i cennik przeglądu, dostępność części oraz cenę wersji 4WD, jeśli ona Cię interesuje.

nasza lista pytań

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Voyah Courage: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 28 salonów Voyah: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 28 salonów w 27 miastach.

28 salonów Voyah27 miast

Lista salonów

Salony Voyah: adres, telefon, jazda próbna.

28 salonów w 27 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 2 salony

Bydgoszcz 1 salon

Częstochowa 1 salon

Garwolin 1 salon

Gdańsk 1 salon

Grabowo - Ostrołęka 1 salon

Jarocin 1 salon

Kielce 1 salon

Kraków 1 salon

Kurzętnik 1 salon

Lublin 1 salon

Łódź 1 salon

Mielec 1 salon

Nowy Sącz 1 salon

Nowy Tomyśl 1 salon

Ostrów Wielkopolski 1 salon

Piła 1 salon

Pruszcz Gdański 1 salon

Radom 1 salon

Rzeszów 1 salon

Sandomierz 1 salon

Szczecin 1 salon

Tarnów 1 salon

Włocławek 1 salon

Wołomin 1 salon

Zabrze 1 salon

Zamość 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Voyah Courage pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena, wersja 4WD, ładowanie, zasięg zimą, gwarancja i serwis: odpowiedzi z voyah.pl, broszury z rynku NL i testów z Norwegii.

Ile kosztuje Voyah Courage?

Voyah.pl podaje kwotę „od” 225 000 zł brutto dla całego modelu, bez cennika w PDF i bez cen opcji. Przypisujemy ją wersji N1 (RWD), a jedna z zewnętrznych baz przypisuje ją wersji 435 KM, więc potwierdź to w Auto Fus.

Ile kosztuje Voyah Courage w wersji 4WD (N2)?

Importer nie opublikował ceny wersji N2 i nie wiemy, o ile jest droższa. Norweski cennik stawia wersję 4WD około 50 000 NOK wyżej od RWD (349 990 i 299 990 NOK), ale to inny rynek i inna kampania.

Czym różnią się N1 i N2?

N1 to RWD: 292 KM, 6,8 s do 100 km/h i 470 km WLTP. N2 to 4WD: 435 KM, 4,9 s i 440 km (voyah.pl); wg broszury NL ma też CDC, ogrzewaną kierownicę i kanapę oraz tapicerkę w wyglądzie Alcantary, co potwierdź w Polsce.

Czy Voyah Courage naprawdę ładuje się w 10 minut?

Voyah.pl obiecuje 20-80% w 10 minut bez warunków. Broszura NL podaje 10-80% poniżej 32 minut, norweska strona 26 lub 35 minut, a motor.no zmierzył 26 minut (wersja 4WD).

Ile przejedzie Courage zimą?

Test NAF Elprix: wersja 4WD przejechała 300 km zamiast deklarowanych 440 km w mrozie do -32 °C, czyli o 31,8% mniej. Dla wersji RWD (470 km WLTP) pomiaru zimowego nie ma.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryczny N1 (RWD): Cena cennikowa 225 000 zł — warunek: Cena „od” dla modelu; do N1 przypisujemy ją my. Wersja N2 (4WD, 435 KM): cena po zapytaniu.

Voyah.pl podaje jedną kwotę „od” dla całego modelu, bez cennika w PDF, bez cen opcji i bez ceny wersji 4WD. Przypisanie 225 000 zł do wersji N1 to nasz wniosek (najtańsza wersja). Zapytaj Auto Fus o cennik na piśmie.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Voyah Courage. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, kiedy chcesz przyjechać — umówimy jazdę próbną.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 28 salonów