Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Elektryczny SUV coupé · PolskaElektryczny SUV coupé · 217 KM (160 kW) · RWD

Deepal S07.Największa bateria w rodzinie. Jedna, w pełni wyposażona wersja.

Deepal S07 to elektryczny SUV coupé z tylnym napędem, baterią 79,97 kWh i zasięgiem 475 km WLTP. Jedna wersja w cenie 204 900 zł ma w standardzie wyświetlacz na przedniej szybie, dach panoramiczny i wentylowane fotele — a do tego elektrycznie składany hak, który udźwignie przyczepę do 1500 kg. Przed zakupem porównaj jednak ładowanie z mniejszym S05: 10–80% trwa tu katalogowo 48 zamiast 23 minut. Poznaj pozostałe modele Deepal.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Sprawdź dostępność egzemplarza do jazdy testowej przed wizytą w salonie.
Deepal S07 — ujęcie okładkoweDeepal S07 mierzy 4750 mm długości, ma rozstaw osi 2900 mm i prześwit 165 mm — SUV coupé z jedną, w pełni wyposażoną wersją.

Zacznij od tego, jak ładujesz.

48 min DCFrunk 125 lHak 1500 kg
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz elektryka bez wieloletniej historii · 6 pytań bez owijania

6 pytań o Deepal S07, zanim zamówisz.

S07 to najdroższe i najmłodsze auto w polskiej ofercie Deepal, więc pytania dotyczą głównie ładowania, haka i tego, czego jeszcze cennik nie rozstrzyga.

Czy większa bateria daje dłuższy zasięg?

S07 ma 79,97 kWh i 475 km WLTP. Mniejszy S05 RWD z baterią 68,82 kWh ma 485 km WLTP — o zasięgu decyduje też masa auta i aerodynamika, nie sama pojemność ogniwa.

Jak zaplanować ładowanie w trasie?

Dla S07 podano 48 minut na 10–80% przy mocy DC do 93 kW — to najwolniejszy wynik spośród rywali w tym zestawieniu. Uwzględnij dłuższy postój w planie podróży.

Czy 48 minut na postoju zmieści się w moim planie podróży?

Przy jednym ładowaniu w połowie trasy 48 minut da się zaplanować przy posiłku albo odpoczynku. Przy dwóch ładowaniach w jednej podróży różnica względem szybszych rywali robi się odczuwalna — policz to na swojej typowej trasie.

Co zrobię z hakiem i ile wolno mi ciągnąć?

Elektrycznie składany hak (dodatkowa opłata 4500 zł) pozwala holować przyczepę hamowaną do 1500 kilogramów. Cennik nie podaje, jak holowanie wpływa na zużycie energii — policz to na własnej próbie z załadowaną przyczepą.

Ile kosztuje przegląd i jak długi jest interwał?

Importer nie publikuje cennika przeglądów ani interwału serwisowego dla S07. Poproś o harmonogram i wycenę pierwszych wizyt na piśmie, zanim podpiszesz umowę.

Ile straci na wartości elektryk marki bez prognozy odsprzedaży?

Deepal sprzedaje się w Polsce dopiero od maja 2026, więc nie ma jeszcze danych o wartości rezydualnej. To ryzyko, które bierzesz świadomie przy każdej nowej marce — dla S07 równoważy je gwarancja obejmująca osobno baterię i napęd elektryczny przez 8 lat.

Sprawdź, co jest w cenie, a za co zapłacisz więcej.

204 900 złFelgi 20 cali +2500 złHak +4500 zł
Rozdział 2 z 5
Cena · polski cennik Deepal S07, obowiązuje od 1 czerwca 2026

Ile kosztuje Deepal S07? Płacisz raz, resztę masz już w cenie.

204 900 zł kupuje pełne wyposażenie jedynej wersji S07 — bez podziału na PRO i MAX jak w S05. Do tego możesz dodać felgi 20 cali za 2500 zł albo elektrycznie składany hak za 4500 zł.

204 900 zł

Jedyna wersja S07 · cena z cennika importera

Cena z cennika importera od 1 czerwca 2026, sprawdzona 7 października 2026; cennik nie wymienia promocji, a importer nie publikuje programu finansowania dla Deepal — zapytaj o RRSO na piśmie.

Do ceny możesz doliczyć 2500 zł za felgi 20 cali albo 4500 zł za elektrycznie składany hak — obie pozycje są opcjami, nie osobnymi wersjami wyposażenia.

Zanim zapłacisz 204 900 zł
stan na 7 października 2026Cena z cennika importeraCena 204 900 zł jest niezmienna od debiutu marki 7 maja 2026, a obowiązujący dokument cennika jest datowany na 1 czerwca 2026.
+2500 zł / +4500 złFelgi i hak to opcje, nie osobne wersjePoza tymi dwiema pozycjami cennik S07 nie ma żadnych dodatkowych pakietów do wyboru — pełny podział kosztów jest w sekcji „Co jest w cenie”.
Deepal S07 · jedna linia wyposażenia

Co jest w cenie, a za co zapłacisz więcej?

204 900 zł kupuje pełne wyposażenie jedynej wersji S07. Poniżej dokładny podział — co jest w standardzie, a co kosztuje dodatkowo.

  • Wyświetlacz na przedniej szybie z nawigacją AR — w standardzieHead-up display z rozszerzoną rzeczywistością jest w cenie jedynej wersji, bez osobnego pakietu multimedialnego.
  • Dach panoramiczny z elektryczną osłoną — w standardzieW Deepalu S05 dach panoramiczny jest tylko w wersji MAX; w S07 masz go w cenie od razu.
  • Fotele przednie podgrzewane i wentylowane, z pamięcią ustawień — w standardzieFotel kierowcy ma elektryczną regulację 6-kierunkową z pamięcią, fotel pasażera 4-kierunkową.
  • 14 głośników i pompa ciepła — w standardzieDwustrefowa klimatyzacja automatyczna z tylnym nawiewem i pompą ciepła, bez osobnej opłaty za nagłośnienie.
  • Felgi 20 cali — za dodatkową opłatą 2500 złStandardowo S07 ma felgi 19-calowe Giti 235/55 R19; opcja to 20-calowe Dunlopy 255/45 R20.
  • Elektrycznie składany hak — za dodatkową opłatą 4500 złDroższy niż ręczny hak w S05 i S05 PHEV (3000 zł), ale elektrycznie składany i z uciągiem do 1500 kg.Zapytaj o dostępność i termin montażu
  • Koszt przeglądu i interwał — cennik ich nie podajeImporter nie publikuje cennika przeglądów dla S07. Poproś o wycenę pierwszych wizyt serwisowych na piśmie.

Polski cennik Deepal S07, obowiązuje od 1 czerwca 2026, sprawdzony 7 października 2026.

Przymierz 510 litrów i hak.

Bagażnik + frunk4750 mmISOFIX przód i tył
Rozdział 3 z 5
Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj Deepal S07 z bliska.

5 ujęć nadwozia: sylwetka SUV coupé, przód z frunkiem 125 l pod maską, oba profile i tył z bagażnikiem 510 l.

Deepal S07 bok
Deepal S07 mierzy 4750 mm długości, ma rozstaw osi 2900 mm i prześwit 165 mm — SUV coupé z jedną, w pełni wyposażoną wersją.
Deepal S07 przód
Reflektory LED z regulacją wysokości i bezramkowe szyby w drzwiach — w standardzie jedynej wersji.
Deepal S07 prawy profil
Drugi profil — elektrycznie składany hak za dodatkową opłatą 4500 zł udźwignie przyczepę do 1500 kg.
Deepal S07 tył
Spojler ze światłem stop nad bagażnikiem 510 l; z przodu dodatkowy frunk 125 l na przewody ładowania.
Deepal S07 lewy profil
Profil SUV-a coupé z opadającą linią dachu; felgi 19-calowe w standardzie, opcja 20-calowa za dodatkową opłatą 2500 zł.
Deepal S07 · przed zamówieniem

Przymierz S07.

4 wymiary i szczegóły, które w salonie sprawdzisz taśmą i własnym bagażem szybciej niż z arkusza danych.

Bagażnik i frunk510 l z tyłu + 125 l z przoduTylny bagażnik mieści wózek i walizki na wyjazd, przedni schowek (frunk) zostaw na przewody ładowania — nie wypakowujesz bagażu, żeby po nie sięgnąć.
Miejsce postojowe4750 mm długości, prześwit 165 mmSprawdź szerokość bramy garażowej i wysokość krawężnika przy wjeździe — prześwit 165 mm jest niższy niż w typowym SUV-ie terenowym.
Fotele dla dzieciMocowania ISOFIX z przodu i z tyłuRzadkość w tej klasie — większość aut ma ISOFIX tylko na tylnej kanapie. Weź na jazdę próbną własny fotelik i sprawdź dostęp do zaczepów.
Ładowanie w domuŁadowarka pokładowa 11 kWSprawdź, czy Twoje domowe przyłącze elektryczne udźwignie taką moc — jednofazowe instalacje zwykle ograniczają ładowanie do niższej wartości.Policz koszt 100 km ze swoją stawką za prąd

Wymiary, pojemności bagażnika i moc ładowarki: polski cennik Deepal S07.

Na pokładzie · jedyna wersja S07

Co jeszcze dostajesz w standardzie?

Wybrane elementy z polskiego cennika S07, których nie ma w podstawowym opisie wersji.

MultimediaRozpoznawanie gestówUnikalna cecha względem S05 — sterowanie wybranymi funkcjami multimedialnymi bez dotykania ekranu.
WnętrzeOdchylany ekran 15,6 calaWiększy niż w S05 (15,4 cala) i można go pochylić pod kątem najlepszym dla kierowcy.
BezpieczeństwoKamery 540° i wykrywanie obecności w kabinieSystem ostrzega o dziecku lub zwierzęciu pozostawionym w aucie po zamknięciu drzwi.
Wyposażenie standardowe · pełna lista

Pełna lista wyposażenia S07.

Jedyna wersja wyposażenia w cenniku — bez pakietów do wyboru.

Bezpieczeństwo i asystenci — polski cennik11 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC)
  • ostrzeganie przed kolizją czołową (FCW)
  • system rozpoznawania znaków (TSR)
  • asystent jazdy w korku (TJA)
  • awaryjny system utrzymania pasa ruchu (ELK) i asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)
  • asystent zmiany pasa ruchu (LCA)
  • monitorowanie martwego pola (BSD) i ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA/RCTB)
  • monitorowanie stanu kierowcy (DMS)
  • kamery 540°
  • mocowania fotelików ISOFIX przód i tył
Zewnętrzne — polski cennik8 poz.
  • reflektory LED z regulacją wysokości
  • światła do jazdy dziennej LED
  • tylne lampy LED z funkcją przeciwmgielną
  • bezramkowe szyby w drzwiach
  • panoramiczny dach z elektryczną osłoną
  • elektryczne klamki wpuszczane
  • elektryczna klapa bagażnika
  • przyciemniane szyby
Wnętrze i komfort — polski cennik7 poz.
  • kierownica ze skóry wegańskiej, podgrzewana
  • fotele przednie podgrzewane i wentylowane
  • fotel kierowcy elektryczny 6-kierunkowy z pamięcią ustawień
  • fotel pasażera elektryczny 4-kierunkowy
  • dwustrefowa klimatyzacja automatyczna z pompą ciepła
  • składana kanapa tylna 60:40
  • filtr powietrza PM2.5
Multimedia — polski cennik7 poz.
  • wyświetlacz na przedniej szybie z nawigacją AR (head-up display)
  • ekran dotykowy 15,6 cala, odchylany
  • 14 głośników
  • bezprzewodowa ładowarka do telefonu 40 W
  • bezprzewodowe Apple CarPlay / Android Auto
  • rozpoznawanie gestów
  • nawigacja GPS online, radio cyfrowe DAB+, sterowanie głosowe, aktualizacje oprogramowania przez internet (OTA)
Napęd i ładowanie — polski cennik5 poz.
  • bateria niklowo-kobaltowo-manganowa (NCM) 79,97 kWh
  • silnik elektryczny PMSM 217 KM (160 kW), napęd tylny (RWD)
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW
  • ładowanie DC do 93 kW (złącze CCS2)
  • funkcja V2L — zasilanie urządzeń zewnętrznych z gniazda auta, do 6 kW
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Moc / moment217 KM (160 kW) / 320 N·m
0–100 km/h7,9 s
Napędtylny (RWD)
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria79,97 kWh · NCM (niklowo-kobaltowo-manganowa)
Wymiary i praktyczność
Długość / szerokość / wysokość4750 / 1930 / 1625 mm
Rozstaw osi / prześwit2900 / 165 mm
Bagażnik510 l + frunk 125 l
Masa własna2073 kg
Uciąg przyczepy hamowanej1500 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Euro NCAP5★ · ocena 2024, ponowna ocena 2025

Policz, ile kosztuje Twój rok.

18,6 kWh/100 km1,20 zł/kWhKoszt 100 km
Rozdział 4 z 5
Uciąg przyczepy hamowanej · jedyny wynik w tabeli rywali

Ciągnie do 1500 kilogramów.

Cennik S07 podaje masę przyczepy hamowanej 1500 kilogramów z hamulcem — jedyny wynik z podanym uciągiem wśród trzech rywali w tabeli porównania (MGS6 EV, XPeng G6, BYD Seal U). Siostrzany Deepal S05 ciągnie więcej, 1600 kilogramów, przy tańszym, ręcznym haku.

1500 kg

Hak jest elektrycznie składany i kosztuje dodatkowo 4500 zł — droższy niż ręczny hak w S05 i S05 PHEV (3000 zł), ale wygodniejszy w codziennym użyciu.

Przed zakupem przyczepy sprawdź dokumenty konkretnego egzemplarza — masy dopuszczalne zestawu potwierdź w stacji kontroli albo u dealera, zanim zaplanujesz regularne holowanie.

Polski cennik Deepal S07, sprawdzony 7 października 2026.

Zasięg i ładowanie · polski cennik S07

Ile według WLTP przejedzie Deepal S07?

Zasięg WLTP

Cykl mieszany WLTP475 km

475 km WLTP przy zużyciu 18,6 kWh na 100 km — to dwie osobne wartości homologacyjne z cennika, żadna nie wynika z drugiej. Mniejszy S05 RWD ma dłuższy zasięg (485 km) przy niższym zużyciu (15,9 kWh na 100 km).

DC 10–80%

48 min

48 minut przy maksymalnej mocy DC 93 kW, ładowarka pokładowa AC do 11 kW. Wynik 35 minut dotyczy węższego przedziału 30–80% — nie porównujemy go wprost z pełnym przedziałem 10–80% innych aut.

Kalkulator / Twoje założenia

Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?

Punktem wyjścia jest 18,6 kWh/100 km z polskiego cennika Deepal S07 — zużycie WLTP w cyklu mieszanym. Wstaw własną cenę prądu i roczny przebieg, żeby zobaczyć koszt jazdy na Twoich warunkach.

1. Ustaw swoje założenia

2. Sprawdź koszt energii

Symulacja dla 15 000 km rocznie

Deepal S07 · energia22,32 zł/ 100 km
3 348,00 zł/ rok
Kalkulator liczy wyłącznie koszt energii — dolicz sam zakup auta, ubezpieczenie, przeglądy i opony.

Zdecyduj i umów prezentację.

WerdyktRywaleGwarancja
Rozdział 5 z 5
Deepal S07 czy S05 RWD

S07 czy S05? Sprawdź, zanim zdecydujesz o baterii.

Większa bateria S07 nie oznacza szybszego ładowania ani dłuższego zasięgu. Wybierz S07, jeśli liczy się dla Ciebie komfort kabiny i hak do 1500 kg; wybierz S05 RWD, jeśli częściej ładujesz w trasie i zależy Ci na czasie postoju.

Deepal S07

DC 10–80% · bateria 79,97 kWh48 min

475 km WLTP, 217 KM, bagażnik 510 l + frunk 125 l, cena 204 900 zł. Najmocniejsza strona to wyposażenie kabiny i hak do 1500 kg; ładowanie zajmuje najwięcej czasu w zestawieniu.

Deepal S05 RWD

DC 10–80% · bateria 68,82 kWh23 min

485 km WLTP, 272 KM (200 kW), bagażnik 492 l + frunk 159 l, cena od 169 900 zł. Szybciej się ładuje i jest tańszy, ale ma mniej mocy i mniejszy frunk.

Polskie cenniki Deepal S07 i S05, sprawdzone 7 października 2026.

Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Największa bateria w tym zestawieniu rywali
79,97 kWh to więcej niż w rywalach MGS6 EV (77 kWh), BYD Seal U (71,8 kWh) czy XPeng G6 (68,5 kWh) w podobnej cenie. Realny wpływ zimy na zasięg sprawdź na jeździe próbnej.
Elektrycznie składany hak do 1500 kg
Za dodatkową opłatą 4500 zł S07 ma elektrycznie składany hak — droższy, ale wygodniejszy niż ręczny hak w S05 i S05 PHEV. Przed doborem przyczepy sprawdź dokumenty swojego egzemplarza.
Komfort kabiny bez wyboru pakietu
Podgrzewane i wentylowane fotele przednie, pamięć fotela kierowcy i wyświetlacz na przedniej szybie są w standardzie jedynej wersji — w cenie, bez osobnych pakietów do wyboru.

Do sprawdzenia 3

Najwolniejsze ładowanie DC w zestawieniu
48 minut na 10–80% przy mocy 93 kW — wolniej niż u wszystkich trzech rywali z tabeli porównania, mimo największej baterii. Przy częstych trasach z postojami na ładowanie policz ten czas przed zakupem.
Bagażnik mniejszy niż u dwóch z trzech rywali
510 litrów plus 125-litrowy frunk to mniej niż w MGS6 EV (674 l) i XPeng G6 (571 l) z tabeli porównania — więcej ma tylko BYD Seal U (425 l). Sprawdź, czy Twój bagaż zmieści się lepiej w praktyce niż w samych litrach.
Pięć oznaczeń asystentów bez potwierdzenia w cenniku S07
Cennik S07 nie wymienia wprost LDW, ISL, SDW, DOW ani RCW — obecnych w dokumentach S05 i S05 PHEV. Cennik S07 potwierdza za to 14 innych oznaczeń ADAS, więc to może być pominięcie zestawienia, nie faktyczny brak funkcji — poproś dealera o pisemną listę asystentów dla konkretnego egzemplarza.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Dla kogoś, kto ceni największą baterię w zestawieniu, chce mieć możliwość ciągnięcia przyczepy do 1500 kilogramów i szuka SUV-a coupé z bogatym wyposażeniem kabiny bez wybierania pakietów.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Jeśli często ładujesz w trasie i liczy się dla Ciebie czas postoju, sprawdź najpierw S05 RWD (23 minuty na 10–80%) albo rywali z tabeli porównania — S07 ładuje się tu najwolniej.

Na tle rywali · elektryczne SUV-y w tej cenie

Jak wypada wśród elektrycznych SUV-ów w tej cenie.

ModelCenaBateriaZasięg WLTPŁadowanie DCBagażnik
Deepal S07
ten model · punkt odniesienia
204 900 zł79,97 kWh475 km93 kW510 l
liftback elektryczny · oferta w PL
Tańszy o 1000 zł, z mniejszą baterią (77 kWh), ale dłuższym zasięgiem (530 km), znacznie szybszym ładowaniem DC (144 kW) i większym bagażnikiem (674 l).
203 900 zł77 kWh530 km144 kW674 l
SUV elektryczny · oferta w PL
Tańszy o 10 000 zł, z mniejszą baterią (68,5 kWh), ale dłuższym zasięgiem (480 km) i dużo szybszym ładowaniem DC (382 kW).
194 900 zł68,5 kWh480 km382 kW571 l
SUV elektryczny · oferta w PL
Tańszy o 9000 zł, z mniejszą baterią (71,8 kWh) i krótszym zasięgiem (420 km), ale szybszym ładowaniem DC (115 kW).
195 900 zł71,8 kWh420 km115 kW425 l
Wszyscy trzej rywale są dziś tańsi niż katalogowa cena S07 — Deepal wygrywa w tym zestawieniu największą baterią, ale ładuje się najwolniej (93 kW) ze wszystkich czterech aut. MGS6 EV ma dziś promocję do 189 900 zł; w tabeli stoi z ceną katalogową 203 900 zł, tak jak S07, którego cennik nie wymienia promocji.Porównaj szczegółowo
Deepal S07 · Euro NCAP

5 gwiazdek, ale sprawdź jeden szczegół.

Ocena z grudnia 2024 roku została ponownie zweryfikowana w 2025 roku — ogólny wynik się nie zmienił, ale jeden z czterech filarów spadł.

95%Ochrona dorosłychWynik z oceny opublikowanej 4 grudnia 2024 roku — masa testowanego egzemplarza 2073 kg jest identyczna z polską specyfikacją S07.
87%Ochrona dzieciManekiny w wieku 6 i 10 lat — wynik bez zmian po ponownej ocenie w 2025 roku.
74%Piesi i rowerzyściNajsłabszy filar testu — wynik również bez zmian po ponownej ocenie.
71% po ponownej ocenieSystemy wspomagające (Safety Assist)Pierwotny wynik z 2024 roku wynosił 77%. Po aktualizacji oprogramowania Euro NCAP obniżył ocenę w 2025 roku do 71%, bo wykrywanie rozproszenia uwagi kierowcy można dziś trwale wyłączyć — ta funkcja przestała spełniać wymagania testu. Ogólna ocena 5 gwiazdek się nie zmieniła.
W cennikuAsystenci z cennika S07Adaptacyjny tempomat (IACC), hamowanie awaryjne (AEB), ostrzeganie przed kolizją czołową (FCW), rozpoznawanie znaków (TSR), asystent jazdy w korku (TJA), utrzymanie pasa ruchu (ELK/LKA), asystent zmiany pasa (LCA), monitorowanie martwego pola (BSD), ostrzeganie o ruchu poprzecznym (RCTA/RCTB), kamery 540° i monitorowanie stanu kierowcy (DMS).
Do sprawdzenia w saloniePięć oznaczeń bez potwierdzenia w cenniku S07LDW, ISL, SDW, DOW i RCW są w dokumentach S05 i S05 PHEV, ale nie w cenniku S07 — może to pominięcie zestawienia, nie faktyczny brak. Poproś dealera o pisemną listę asystentów dla Twojego egzemplarza.

Euro NCAP · Deepal S07 · ocena z 4 grudnia 2024 roku, zweryfikowana ponownie w 2025 roku.

Gwarancja · standard elektryków Deepal

Jak chroniony jest Deepal S07?

Deepal daje 7 lat lub 160 000 km na cały samochód, 8 lat lub 200 000 km na baterię i napęd elektryczny oraz 12 lat na perforację nadwozia, ale pełne warunki poznasz dopiero w salonie — programu pomocy drogowej producenta nie ma.

Pojazd7 lat / 160 000 kmOd pierwszej rejestracji, co nastąpi wcześniej; pełne warunki i wykluczenia importer udostępnia tylko w salonie — poproś o książkę gwarancyjną przed podpisaniem umowy.
Bateria trakcyjna8 lat / 200 000 kmpróg 70% pojemnościSpadek pojemności poniżej 70% wartości początkowej uznawany za nadmierny — poproś o wynik kontroli pojemności na piśmie przy każdym przeglądzie.
Silnik elektryczny i sterownik8 lat / 200 000 kmOsobna karta na zespół napędowy — ten sam okres co bateria, ale formalnie niezależna ochrona.
Perforacja nadwozia12 lat / bez limitu km12 lat ochrony blachy bez limitu przebiegu — tyle samo co BYD i Changan, więcej niż MG (7 lat); zapytaj, czy wymaga corocznej kontroli antykorozyjnej z wpisem w książce — warunek nie jest opublikowany.
Pomoc drogowabez programu producentasprawdź własną polisęImporter nie opisuje programu assistance dla Deepala, a pakiet ubezpieczenia za 1 zł znany z Changana nie występuje w cenniku Deepala; część dealerów wymienia „OC/AC za 1 zł” przy tym modelu. Zapytaj w salonie o zakres, okres i warunki na piśmie — do tego czasu holowanie i pomoc po awarii masz tylko z własnej polisy.
Druga strona gwarancji · czego nie obejmuje

Kiedy tę ochronę tracisz.

Pełne warunki gwarancji Deepal nie są opublikowane — poniższe zasady to zapis ze strony europejskiej marki i standard rynku; potwierdź je w salonie i poproś o książkę gwarancyjną.

  • Bateria zostawiona rozładowana na dłużejDłuższy postój z pustą baterią trakcyjną standardowo wyklucza roszczenie — przed urlopem naładuj auto do poziomu zalecanego w instrukcji i zapytaj w salonie o zalecany stan naładowania.
  • Zarobkowy przewóz osóbTaxi, wynajem i przewóz osób są wprost wyłączone z gwarancji w warunkach opublikowanych przez markę w Europie — jeśli auto ma tak pracować, ustal zasady na piśmie przed zakupem.
  • Pominięty albo spóźniony przeglądImporter nie publikuje planu przeglądów — zapisz terminy z książki serwisowej, bo przegląd po terminie standardowo przerywa ochronę na elementy, które wtedy zawiodą.
  • Ingerencja w układ wysokonapięciowy poza serwisemOtwarcie obudowy baterii, przeróbki instalacji ładowania albo tuning oprogramowania kończą ochronę — także po naprawie powypadkowej poza siecią.
  • Części i akcesoria spoza katalogu producentaZamienniki i akcesoria bez homologacji Deepal wyłączają odpowiedzialność za usterki, które spowodują — dotyczy też haków, bagażników dachowych i felg montowanych poza siecią.
  • Brak wpisów w książce gwarancyjnejBez pieczątek z przeglądów i kontroli nadwozia nie udowodnisz historii serwisowej — pilnuj wpisu przy każdej wizycie, bo warunki szczegółowe importer pokazuje tylko w salonie.
Zanim podpiszesz · lista do salonu

Zanim podpiszesz, poproś o to na piśmie.

9 rzeczy, o które warto zapytać w salonie, zanim wpłacisz zaliczkę na Deepal S07.

  • Próg 70% pojemności baterii na piśmieKarta gwarancyjna S07 wymienia ten próg wprost, ale bez opisu procedury kontroli — poproś, żeby wynik pomiaru pojemności trafiał do książki serwisowej przy każdej wizycie.Jak czytać gwarancję baterii
  • Wyłączenie zarobkowego przewozu osóbWarunki gwarancji opublikowane przez markę w Europie wprost wykluczają taxi, wynajem i przewóz osób z ochrony gwarancyjnej.
  • Felgi 20 cali i hak tylko za dodatkową opłatąStandardowe felgi mają 19 cali; 20-calowe kosztują dodatkowo 2500 zł, a elektrycznie składany hak 4500 zł — dopytaj, czy cena obejmuje montaż.
  • Termin dostawy zamówionego egzemplarzaAni cennik, ani strona modelu Deepal S07 nie podają, ile czeka się na zamówiony egzemplarz. Poproś o konkretną datę wpisaną do zamówienia, nie tylko ustną deklarację.Napisz, sprawdzimy dostępność
  • Rocznik egzemplarza a start gwarancjiGwarancja liczy się od pierwszej rejestracji, nie od daty produkcji — poproś o numer nadwozia (VIN) i datę rejestracji na piśmie.
  • Koszt przeglądu i interwałImporter nie publikuje cennika przeglądów dla S07 — zapytaj o harmonogram i wycenę obsługi na planowany okres użytkowania.Zobacz, co wiadomo o serwisie marki Deepal
  • 12 lat perforacji — sprawdź, czy „bez limitu km” dotyczy Twojego egzemplarzaCennik wtyczkowego S05 PHEV precyzuje brak limitu kilometrów, ale cenniki elektrycznych S05 i S07 tego wprost nie powtarzają — zapytaj o pisemne potwierdzenie.
  • Finansowanie — importer nie publikuje przykładów dla DeepalKonkretne oferty RRSO 0% dotyczą wyłącznie benzynowych Changanów CS55 Plus i CS75 Plus. Zapytaj w salonie o warunki kredytu lub leasingu na piśmie.
  • Szukasz mniejszego elektryka Deepal?S05 RWD kosztuje od 169 900 zł, ładuje się szybciej (23 min na 10–80%) i ma dłuższy zasięg WLTP (485 km), ale mniejszą baterię i mniej mocy.Zobacz Deepal S05

Polski cennik Deepal S07 i strona serwisowa gwarancji marki Changan/Deepal w Europie.

Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą Deepal S07, zanim złożysz zamówienie.

Idąc do salonu, poproś o jazdę próbną i o pisemne potwierdzenie terminu dostawy — cennik go nie podaje.

9 salonów Deepal · 8 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Deepal2KrakówChorzówGdańsk2Poznań i okoliceŁódźMotyczWarszawakółko = miasto · liczba = salony
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Kiedy dostanę zamówiony egzemplarz S07?
Ani cennik, ani strona modelu nie podają terminu dostawy dla Deepal S07. Poproś dealera o pisemne potwierdzenie terminu realizacji Twojego zamówienia, zanim wpłacisz zaliczkę.
Jakiego rocznika jest sprzedawany egzemplarz?
Aktualny cennik obowiązuje od 1 czerwca 2026 i dotyczy bieżącego rocznika produkcji. Poproś o numer nadwozia (VIN) i datę produkcji konkretnego egzemplarza — gwarancja liczy się od pierwszej rejestracji, nie od daty produkcji.
Czy da się zamówić inny lakier lub tapicerkę?
Cennik S07 wymienia 5 kolorów nadwozia (Biel Komety, Szarość Księżyca, Czerń Zaćmienia, Pomarańczowy Zachód Słońca, Zieleń Nebula) i 2 tapicerki, bez podanej różnicy cenowej między nimi. Zapytaj w salonie, czy wybrany kolor jest dostępny od ręki — to on częściej decyduje o terminie odbioru niż o cenie.
Czy hak można domontować później, czy tylko fabrycznie?
Cennik wycenia elektrycznie składany hak jako fabryczną opcję za dodatkową opłatą 4500 zł. Zapytaj w salonie, czy da się go domontować po odbiorze auta i za ile — cennik tego nie rozstrzyga.
Co dokładnie obejmuje osobna karta gwarancji na zespół napędowy?
Obok gwarancji na baterię (8 lat lub 200 000 km) marka wystawia osobną kartę na silnik elektryczny i jego sterownik — ten sam okres, ale formalnie niezależna ochrona. Poproś o zapis obu kart w książce gwarancyjnej.
Czy S07 ma pakiet ubezpieczenia za 1 zł, jak benzynowe Changany?
Cennik S07 takiego pakietu nie wymienia, a importer nie opisuje dla Deepala programu pomocy drogowej. Część dealerów podaje przy S07 „OC/AC za 1 zł” — zakres, okres i warunki potwierdź na piśmie w salonie; do tego czasu holowanie i pomoc po awarii masz z własnej polisy OC albo AC.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o S07? Napisz albo zapytaj o S07.

Napisz, z którego jesteś miasta i czy chcesz zapytać o termin dostawy, hak czy różnicę względem S05 — odpowiemy i podpowiemy, na co zwrócić uwagę przed wizytą w salonie.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Deepal S07

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt