Porównaj auta

Sedan i kombi 4,84 m, plug-in · rocznik 2026

PHEV

BYD Seal 6 DM-i.

Sedan albo kombi. Wybierasz baterię.

Dane sprawdzone: · Źródła

Sedan albo kombi Touring (bagażnik do 1535 l). Boost ma baterię 10 kWh i ładuje się tylko z gniazdka, Comfort 19 kWh i szybką ładowarkę DC 26 kW. Na trasie bez prądu spala 6–8 l/100 km (testy).

Cena od129 710 zł* Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów (bez daty końca)
Galeria · 8 zdjęć
BYD Seal 6 DM-iPlug-in DM-i Sedan Boost · 129 710 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 47 salonów

01 · Koszty

BYD Seal 6 DM-i cena i rachunek: zakup po rabacie plus koszt jazdy.

Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie. Zakup liczymy od 129 710 zł (Sedan Boost po rabacie gotówkowym). Przełącz na ceny katalogowe, żeby zobaczyć rachunek bez rabatu, albo wybierz wersję z większą baterią.

Masz panele słoneczne?
Własne panele pokryją część ładowania baterii. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia w rocznym rachunku.
Gdzie ładujesz BYD Seal 6 DM-i?
Na prądzie 50% kilometrów — ładowanie od czasu do czasu.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Cennik podaje dwie liczby spalania: ważoną (wlicza jazdę na prądzie) i po rozładowaniu baterii. Liczymy z drugiej: 4,4 l/100 km w Sedan Boost, 4,8 w Sedan Comfort, 4,8 w Touring Boost i 5,0 w Touring Comfort. Wartość ważona (2,3 i 1,5 l/100 km w sedanie) służy do etykiety CO2 i nie opisuje jazdy bez ładowania. Prąd liczymy ze zużycia podanego w cenniku dla każdej wersji.
Zużycie realne (testy prasowe)
Po rozładowaniu baterii Auto Bild (lipiec 2026, Touring Comfort) zmierzył 6,1 l/100 km, Super Auto (kwiecień 2026, Comfort) 4–5 l w mieście i 7–8 l na autostradzie, Carwow DE (sierpień 2026, pół roku z Touringiem) 5,1–5,6 l bez regularnego ładowania. Dla Boosta i sedana nie ma pomiaru, więc przełącznik „Realne” używa tam wartości katalogowych.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 147 560 zł

PHEV

zakup paliwo i prąd

zakupenergia / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Plug-in DM-i kosztuje łącznie 147 560 zł: zakup 129 710 zł i energia 17 850 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz na samym prądzie?

Wpisz dystans. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym kończy się bateria, a zaczyna się bak na 65 l.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Producent podaje zasięg łączny (bak plus bateria, WLTP): 1 505 km w Sedan Boost, 1 455 w Sedan Comfort i 1 350 w obu Touringach. Nasz rachunek po rozładowaniu baterii: bak 65 l daje ok. 1 480 km w Sedan Boost i ok. 1 300 km w Touring Comfort. Antyweb zmierzył na ekspresówkach w Touringu ok. 1200 km łącznie; stację planuj po 90% tej wartości.
Plug-in DM-i na prądzie
Wg WLTP: 55 km w Sedan Boost, 105 km w Sedan Comfort, 50 i 100 km w Touringu. Auto Bild zmierzył w Touring Comfort 97 km na samej baterii (lipiec 2026). Boosta żaden z odczytanych testów nie mierzył.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

BYD Seal 6 DM-i wyposażenie: cztery wersje, jedna lista.

Boost i Comfort różnią się ładowaniem, ekranem i komfortem, sedan i Touring głównie bagażnikiem, relingami i klapą. Pełna lista 35 pozycji z cenników jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażeniePHEVPlug-in DM-iSedan BoostPHEVPlug-in DM-iSedan ComfortPHEVPlug-in DM-iTouring BoostPHEVPlug-in DM-iTouring Comfort
Ładowanie i energia
Ładowanie DC (CCS2) do 26 kW30–80% w 23 min, wg cennika przy ładowarce o mocy powyżej 100 kW; Boost nie ma gniazda DC.—✓—✓
Ładowarka pokładowa ACBoost ładuje się 3,3 kW, Comfort 6,6 kW: od 15 do 100% w ok. 3 h wobec 2,7 h.3,3 kW6,6 kW3,3 kW6,6 kW
Wnętrze i komfort
Wentylacja i podgrzewanie foteliChłodniej latem, cieplej zimą; kierowca ma też pamięć ustawień.—✓—✓
Podgrzewana kierownicaCieplej od pierwszych minut zimą.—✓—✓
Oświetlenie ambientowe wielokolorowe (reaguje na muzykę)—✓—✓
Bezpieczeństwo i jazda
Kamery 360° i czujniki z przoduWidać otoczenie przy parkowaniu; w Boost są tylko czujniki i kamera z tyłu.—✓—✓
Nadwozie i światła
Dach panoramiczny z roletąJaśniejsze wnętrze, roleta zasłania słońce.—✓—✓
Felgi aluminioweComfort ma 18″ zamiast 17″. Auto Bild ocenił zawieszenie Touring Comfort na 18″ jako dość ostre.17"18"17"18"
Elektryczna klapa bagażnika (Touring)Otwierasz i zamykasz ją przyciskiem, gdy masz pełne ręce.——✓✓
Relingi dachowe (Touring)Punkt zaczepienia pod bagażnik dachowy; sedan ich nie ma.——✓✓
Oświetlenie pod lusterkami zewnętrznymi—✓—✓
Przyciemniane tylne szyby—✓—✓
Multimedia
Ekran multimediówComfort ma większy ekran. Testy krytykują dużo klikania po menu (Auto Świat, CarGurus UK).12,8"15,6"12,8"15,6"
System audioHi-Fi 8 głośników w Comfort zamiast 6 w Boost.6 głośnikówHi-Fi 8 głośników6 głośnikówHi-Fi 8 głośników
Ładowanie telefonu 50 WTelefon ładuje się na konsoli bez kabla.—✓—✓
Takie same w każdej wersji (19)

Nadwozie i światła

  • Lakier metalizowany Polar White
  • Reflektory i tylne lampy LED, automatyczne światła, asystent świateł drogowych (IHBC), Follow me home
  • Lusterka zewnętrzne elektryczne, składane, podgrzewane; czujnik deszczu; ogrzewana tylna szyba

Wnętrze i komfort

  • Kierownica ze skóry wegańskiej, tapicerka ze skóry wegańskiej, podsufitka z tkaniny
  • Fotel kierowcy elektryczny 6 kierunków, fotel pasażera elektryczny 4 kierunki
  • Kanapa tylna składana 40:60, tylne nawiewy, podłokietnik tylny
  • Wewnętrzne lusterko wsteczne
  • Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, filtr PM2,5
  • Dwa kluczyki Smart Key, klucz w smartfonie (Bluetooth i NFC), dostęp i start bezkluczykowy

Multimedia

  • Wyświetlacz zestawu wskaźników 8,8"
  • Radio DAB+/FM, sterowanie głosowe 'Hi, BYD', łączność 4G, BYD APP (10 lat usług w chmurze, 1 GB/mies. rozrywki przez 2 lata), Android Auto i Apple CarPlay
  • Porty USB: 2 z przodu (18 W + 60 W Type-C), 2 z tyłu (18 W Type-C)

Bezpieczeństwo i jazda

  • Poduszki: kierowcy, pasażera (z wyłącznikiem), centralna, boczne, kurtyny; pasy z napinaczami; ISOFIX i i-Size; TPMS; czujnik obecności dziecka; eCall
  • Pakiet ADAS: AEB, FCW, ACC/ICC, asystent pasa LDA i ELKA, martwe pole BSD, DOW, RCTA/RCTB, RCW, rozpoznawanie znaków i ograniczeń, monitor zmęczenia kierowcy
  • Czujniki parkowania tylne i kamera cofania
  • Auto Hold, hamulec postojowy EPB, asystent ruszania pod górę, tryby jazdy Eco/Normal/Sport/Snow

Ładowanie i energia

  • V2L do 3,3 kW (wymaga przewodu; sprawdź u dealera, czy jest w cenie)
  • Kable ładowania Mode 2 i Mode 3

Do wyboru, bez dopłaty

Inny kolor nadwozia (Obsidian Black, Atlantis Blue, Sandstone)

Cennik nie rozstrzyga (1)

Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.

  • Adapter V2L 230 V

Cenniki BYD Polska z 1.10.2026 (sedan i Touring), odczytane z obrazów stron PDF.

04 · Wnętrze

BYD Seal 6 DM-i wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia sedana (jasny lakier) i Touringa (niebieski) naprzemiennie. Kokpit jest wspólny dla obu nadwozi.

Kokpit z dużym ekranem multimediów i jasną tapicerką.

05 · Opinie z testów

BYD Seal 6 DM-i opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Touring Comfort przejechał w teście 97 km na prądzie przy 100 km z cennika, ale po rozładowaniu baterii palił 6,1 l/100 km (cennik: 5,0). Najwięcej uwag dotyczy zawieszenia, nadgorliwych asystentów, obsługi ekranu i hałasu wiatru. Testy mierzyły głównie Comfort: Boosta żaden z odczytanych nie opisał.

na prądzie w teście Touring Comfort97 kmAuto Bild, lipiec 2026; cennik: 100 km WLTP

6 plusów8 uwag

Co chwalą

  • Zasięg na prądzie. Touring Comfort przejechał na samej baterii 97 km przy 100 km z cennika (Auto Bild, lipiec 2026).
    Więcej · 2 źródła

    Dla tej wersji katalog zgadza się z praktyką.

    Źródła: Auto Bild 07.2026, Cennik BYD Polska z 1.10.2026 10.2026

  • Napęd jest cichy i płynny; w mieście spalanie poniżej 5 l/100 km, a prąd ok. 16 kWh/100 km przy włączonej klimatyzacji (Auto Świat, wrzesień 2025, Touring Comfort).
    1 źródło

    Źródła: Auto Świat 09.2025

Pokaż pozostałe (4)
  • Na jednej trasie z naładowaną baterią 2,4 l/100 km i 8,3 kWh/100 km (NextPit, wrzesień 2025, Touring Comfort).
    Więcej · 1 źródło

    To wynik z pełną baterią, nie codzienne spalanie. Autor chwali przestronne kombi i wyposażenie.

    Źródła: NextPit 09.2025

  • Bezpieczeństwo. Euro NCAP 2025: 5 gwiazdek (dorośli 92%, dzieci 90%, piesi 84%, asystenci 85%).
    Więcej · 1 źródło

    Testowano sedana; kombi nie ma osobnego wpisu.

    Źródła: Euro NCAP 11.2025

  • Po pół roku z Touringiem autor chwali wnętrze, ekran i płaską krawędź załadunku (Carwow DE, sierpień 2026; wersji nie podano).
    1 źródło

    Źródła: Carwow DE 08.2026

  • Touring jest cichy i mocny przy ruszaniu, solidnie wykonany (Firmenauto, Touring Comfort; data publikacji nieustalona).
    1 źródło

    Źródła: Firmenauto

Na co uważać

  • Spalanie bez ładowania. Po rozładowaniu baterii Touring Comfort palił 6,1 l/100 km przy 5,0 l z cennika; w trybie hybrydowym z naładowaną baterią 3,7 l i 7,8 kWh/100 km (Auto Bild, lipiec 2026).
    2 źródła

    Źródła: Auto Bild 07.2026, Cennik BYD Polska z 1.10.2026 10.2026

  • Super Auto (kwiecień 2026, Comfort): realnie 80–90 km na prądzie, po wyczerpaniu baterii 4–5 l/100 km w mieście i 7–8 l na autostradzie.
    Więcej · 1 źródło

    Werdykt „kilkadziesiąt tysięcy zł za drogi” dotyczył ceny sprzed rabatu z 1.10.2026.

    Źródła: Super Auto 04.2026

Pokaż pozostałe (6)
  • Ładowność. Ładowność Touring Comfort wyszła w teście 392 kg, mało jak na kombi (Auto Bild).
    Więcej · 2 źródła

    Z cennika policzyliśmy ok. 435 kg (masa dopuszczalna minus własna), bez pewności, czy z kierowcą.

    Źródła: Auto Bild 07.2026, Cennik BYD Polska z 1.10.2026 10.2026

  • Zawieszenie: Auto Bild (Touring Comfort na 18″) uznał je za dość ostre, Carwow DE za przeciętne na nierównościach, z mało precyzyjną kierownicą, CarGurus UK za roztrzęsione i gubiące się na nierównościach, z wolną reakcją na gaz.
    3 źródła

    Źródła: Auto Bild 07.2026, Carwow DE 08.2026, CarGurus UK 01.2026

  • Nadgorliwi asystenci: ostrzeżenie o uwadze reaguje na zerknięcie w lusterko, a część funkcji trudno wyłączyć (Auto Świat; ten sam zarzut u Carwow DE, CarGurus UK i Super Auto).
    4 źródła

    Źródła: Auto Świat 09.2025, Carwow DE 08.2026, CarGurus UK 01.2026, Super Auto 04.2026

  • Komfort w trasie. Hałas wiatru na autostradzie, fotele bez wsparcia lędźwi i ciasny tył dla kolan; hamulce przegrzewały się w teście (Auto Bild, Touring Comfort).
    Więcej · 2 źródła

    Carwow DE dodaje niewygodną pozycję za kierownicą.

    Źródła: Auto Bild 07.2026, Carwow DE 08.2026

  • Obsługa przez ekran: dużo klikania w menu (Auto Świat), przeładowane menu (CarGurus UK), brak HUD-u i niedopracowane polskie tłumaczenie (Antyweb).
    3 źródła

    Źródła: Auto Świat 09.2025, CarGurus UK 01.2026, Antyweb 09.2025

  • Po sześciu miesiącach autor Carwow DE nie poleca zakupu, choć chwali wnętrze i ekran.
    Więcej · 1 źródło

    Wersja nie została podana w opisie.

    Źródła: Carwow DE 08.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Jeśli ładujesz w domu i jeździsz do ok. 100 km dziennie, Comfort jest wersją, którą testy faktycznie zmierzyły.

Więcej

Boost kupuj świadomie jako auto na krótkie dojazdy (50–55 km WLTP, bez ładowania DC). Zawieszenie i asystentów sprawdź na jeździe próbnej.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Zasięg łączny.

Na ekspresówkach realny zasięg łączny Touringa to ok. 1200 km przy 1350 km z katalogu (Antyweb, wrzesień 2025).

2 źródła

Źródła: Antyweb 09.2025, Cennik BYD Polska z 1.10.2026 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Uwaga

Test UK.

CarGurus UK (ocena „Not quite there yet”): realnie 40–80 km na prądzie zależnie od wersji i ok. 7 l/100 km na benzynie; rada „jeśli już, to Comfort”.

Więcej · 1 źródło

Dane z rynku brytyjskiego.

Źródła: CarGurus UK 01.2026

Uwaga

Trakcja i serwis.

W mokrym przy mocnym gazie przód traci trakcję, a mała sieć dealerów w Niemczech to ryzyko serwisowe (Firmenauto).

Więcej · 1 źródło

To uwaga o rynku niemieckim: w Polsce sprawdź najbliższy serwis BYD przed zakupem.

Źródła: Firmenauto

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Boost.

Żaden z odczytanych testów nie mierzył Boosta (10,08 kWh).

Więcej · 1 źródło

Jego zasięg 50–55 km i spalanie to dane z cennika.

Źródła: Cennik BYD Polska z 1.10.2026 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Gwarancja baterii.

Bateria ma 8 lat lub 200 000 km gwarancji, z progiem utraty pojemności 70% (SOH).

Więcej · 2 źródła

Wartość 250 000 km z materiałów reklamowych nie jest potwierdzona w dokumencie gwarancyjnym.

Źródła: Cennik BYD Polska z 1.10.2026 10.2026, BYD: warunki ograniczonej gwarancji

Nie wiemy

Serwis.

Importer nie publikuje cennika przeglądów, a gwarancja wymaga dowodu płatnych przeglądów w serwisie.

Więcej · 1 źródło

Zapytaj salon o koszt przeglądu przed umową.

Źródła: BYD: warunki ograniczonej gwarancji

Źródła opinii (11), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Czy warto

Czy BYD Seal 6 DM-i to dobry wybór? Boost czy Comfort, sedan czy Touring.

Jeden napęd w czterech wersjach: nadwozie wybierasz według bagażnika, a poziom według baterii i ładowania. Boost wystarcza na krótkie dojazdy z gniazdka, Comfort daje około 100 km na prądzie i szybkie ładowanie DC.

Dla ładujących w domu, z dojazdami do ok. 100 km

Pasuje, jeśli ładujesz w domu i dojeżdżasz do ok. 100 km dziennie; nie pasuje, jeśli jeździsz głównie długie trasy bez ładowania, bo wtedy auto pali 6–8 l/100 km i plug-in przestaje się opłacać. Comfort daje do 105 km na prądzie wg WLTP, Boost do 55 km, a szybka ładowarka DC jest tylko w Comfort. Sedan wybierz, gdy wystarcza Ci bagażnik 491 / 1 370 l, a Touring, gdy wozisz rodzinę, wózek albo rower (relingi i klapa w standardzie).

Dlaczego tak

  • Sedan Comfort 146 290 zł zamiast 129 710 zł za Boosta: bateria 19 kWh zamiast 10, DC, 212 KM i kamery 360°
  • Po rabacie Sedan Comfort (146 290 zł) kosztuje mniej niż katalogowy Sedan Boost (152 600 zł), ale tylko przy zakupie za gotówkę
  • Touring: bagażnik 500 / 1 535 l, relingi i elektryczna klapa w standardzie
  • Gwarancja 6 lat / 150 000 km, V2L do 3,3 kW w standardzie, 5 gwiazdek Euro NCAP (sedan)

Na co uważać

  • Rabat tylko za gotówkę, rocznik 2026 i bez daty końca; katalogowo Sedan Boost kosztuje 152 600 zł
  • Po rozładowaniu baterii 6,1 l/100 km w teście Auto Bild (cennik: 5,0); testy krytykują zawieszenie i asystentów
  • Ładowność ok. 435 kg z cennika (Auto Bild zmierzył 392 kg), przyczepa do 750 kg: to kombi do rodziny, nie do ciężkiego ładunku
  • Gwarancja baterii: 8 lat lub 200 000 km (SOH 70%); 250 000 km z reklam jest niepotwierdzone

07 · Rywale

BYD Seal 6 DM-i kontra inne plug-iny: cena, moc i ile przejedziesz na prądzie.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle BYD Seal 6 DM-i (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż BYD Seal 6 DM-i, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zBYD Seal 6 DM-i Sedan Boost · 152 600 zł (katalogowa)PHEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja BYD Seal 6 DM-i: 6 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Pojazd ma 6 lat gwarancji, bateria 8 lat lub 200 000 km (spadek pojemności poniżej 70 % to podstawa roszczenia). Wartość 250 000 km z materiałów reklamowych nie jest potwierdzona w dokumencie gwarancyjnym.

Pojazd150 000 km
6 lat / 150 000 km
Bateria i napęd200 000 km
8 lat
Perforacja nadwoziabez limitu km
12 lat
Assistancecała Europa
2 lata

Pojazd

6 lat

Cenniki podają 6 lat lub 150 000 km (co pierwsze).

Szczegóły

Gwarancja wymaga dowodu płatnych przeglądów w serwisie, a cennika przeglądów importer nie publikuje: zapytaj salon o koszt przed umową.

Cenniki z 1.10.2026

Bateria

8 lat / 200 000 km

Bateria: 8 lat lub 200 000 km, z progiem utraty pojemności 70% (SOH).

Szczegóły

Wartość 250 000 km pojawia się w cennikach i kartach oferty jako deklaracja reklamowa i nie jest potwierdzona w dokumencie gwarancyjnym.

Dokument gwarancyjny BYD; 250 000 km niepotwierdzone

Układ napędowy

8 lat / 150 000 km

Jednostka napędowa ma w dokumencie gwarancyjnym 8 lat lub 150 000 km.

Szczegóły

Dotyczy układu hybrydowego DM-i.

Szablon dokumentu gwarancyjnego BYD

Perforacja

12 lat

Gwarancja antykorozyjna na przerdzewienie nadwozia: 12 lat (144 miesiące), bez limitu kilometrów.

Szablon dokumentu gwarancyjnego BYD

Assistance

2 lata

BYD Assistance działa w całej Europie przez 24 miesiące od dostawy.

Szczegóły

Warunki sprawdź na stronie importera.

byd.com/pl/assistance, odczyt 15.09.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna BYD Seal 6 DM-i: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 47 salonów BYD: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 47 salonów w 38 miastach.

47 salonów BYD38 miast

Lista salonów

Salony BYD: adres, telefon, jazda próbna.

47 salonów w 38 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 5 salonów

Gdańsk 2 salony

Katowice 2 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Poznań 2 salony

Białystok 1 salon

Bielany Wrocławskie 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Bytom 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdynia 1 salon

Gliwice 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Lublin 1 salon

Myślenice 1 salon

Nowe Gulczewo 1 salon

Nowe Skalmierzyce 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Piaseczno 1 salon

Piła 1 salon

Piotrków Trybunalski 1 salon

Przeźmierowo 1 salon

Radom 1 salon

Rybnik 1 salon

Rzeszotary 1 salon

Rzeszów 1 salon

Siedlce 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Szczecin 1 salon

Toruń 1 salon

Tychy 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

BYD Seal 6 DM-i pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Ceny z warunkami rabatu, różnica Boost i Comfort, zasięg na prądzie, spalanie po rozładowaniu i gwarancja baterii: odpowiedzi z cenników BYD i testów, z datami.

Ile kosztuje BYD Seal 6 DM-i w Polsce?

Katalogowo sedan kosztuje od 152 600 zł (Boost), a Touring od 159 100 zł. Po rabacie za gotówkę z 1.10.2026 (rocznik 2026, do wyczerpania zapasów): Sedan Boost 129 710 zł, Sedan Comfort 146 290 zł, Touring Boost 132 060 zł, Touring Comfort 151 560 zł.

Czym różni się Boost od Comfort: tylko wyposażeniem?

Nie: Comfort ma baterię 19 kWh zamiast 10,08 kWh, 212 KM zamiast 184 KM, ładowanie AC 6,6 kW i DC 26 kW (Boost nie ma DC), a do tego kamery 360° i fotele wentylowane. Dopłata po rabacie to 16 580 zł w sedanie i 19 500 zł w Touringu, katalogowo 28 000 zł.

Seal 6 czy tańszy Seal 5: co dostaję za dopłatę?

Seal 5 DM-i Comfort kosztuje katalogowo 129 900 zł wobec 152 600 zł za Sedan Boost i 180 600 zł za Sedan Comfort. Ma 212 KM i 100 km na prądzie wg WLTP, jest o 6 cm krótszy (4780 mm wobec 4840) i nie ma wersji kombi. Zasięg na prądzie jest więc zbliżony do Comfort, a Seal 6 dokłada kombi Touring i wybór mniejszej baterii. Zapytaj salon o ładowanie DC w Seal 5 i porównaj ceny po rabacie na piśmie.

Ile przejadę Sealem 6 na prądzie, a ile realnie?

Wg WLTP 55 km w Sedan Boost, 105 km w Sedan Comfort, 50 i 100 km w Touringu. W teście Auto Bild Touring Comfort przejechał 97 km, w Super Auto 80–90 km; Boosta nie mierzył żaden z odczytanych testów.

Ile pali Seal 6 po rozładowaniu baterii?

Cennik podaje 4,4–5,0 l/100 km zależnie od wersji; Auto Bild zmierzył 6,1 l, Super Auto 4–5 l w mieście i 7–8 l na autostradzie. Wartości 1,5–2,6 l z cennika są ważone i nie opisują jazdy bez ładowania.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Plug-in DM-i Sedan Boost: Cena cennikowa 152 600 zł, cena promocyjna 129 710 zł (−22 890 zł) — warunek: Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów (bez daty końca).
  • Plug-in DM-i Sedan Comfort: Cena cennikowa 180 600 zł, cena promocyjna 146 290 zł (−34 310 zł) — warunek: Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów (bez daty końca).
  • Plug-in DM-i Touring Boost: Cena cennikowa 159 100 zł, cena promocyjna 132 060 zł (−27 040 zł) — warunek: Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów (bez daty końca).
  • Plug-in DM-i Touring Comfort: Cena cennikowa 187 100 zł, cena promocyjna 151 560 zł (−35 540 zł) — warunek: Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów (bez daty końca).

Ceny to rabat za zakup za gotówkę, rocznik 2026, od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów (cennik nie podaje daty końca). Rabat nie łączy się z finansowaniem. Zapasy rocznika 2025 mogą mieć inne ceny i wyposażenie: zapytaj o rocznik i cenę na piśmie.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (2)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o BYD Seal 6 DM-i. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 47 salonów