koszt przejazdu
01 · Koszty
Geely Starray EM-i cena i rachunek: zakup plus rok jazdy.
Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie. Zakup liczymy od 119 900 zł: to Pro z roku produkcji 2025 (z 2026 roku 149 900 zł); Max kosztuje 150 210 zł (z 2026 roku 166 900 zł). Przełącz na ceny katalogowe, żeby zobaczyć rachunek dla aut z 2026 roku.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 144 908 zł
zakup paliwo i prąd
zakupenergia / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach EM-i kosztuje łącznie 144 908 zł: zakup 119 900 zł i energia 25 008 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez ładowania?
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba zatankować albo naładować.
03 · Wyposażenie
Geely Starray EM-i wyposażenie: Max dokłada dziesięć dodatków i dwie większe pozycje.
Wykaz importera nie ma pakietów ani płatnych opcji: Max dokłada m.in. dach, HUD, 16 głośników i wentylację foteli. Pełna lista 49 pozycji jest poniżej.
Max +30 310 zł · 10 dodatków
- + Dach panoramiczny z elektryczną roletą
- + Wyświetlacz head-up
- + Wentylacja foteli przednich
- + Podgrzewane fotele w drugim rzędzie
- + Pamięć ustawień foteli
- + Elektryczna klapa bagażnika
- + Czujniki parkowania z przodu
- + Ładowarka bezprzewodowa do telefonu
- i 2 więcej w tabeli
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | ||
| Wyposażenie | PHEVEM-iPro | PHEVEM-iMax |
|---|---|---|
| Nadwozie i światła | ||
| Dach panoramiczny z elektryczną roletąJaśniejsze wnętrze, zwłaszcza z tyłu; testerzy chwalą miejsce na nogi i poczucie przestrzeni. | — | ✓ |
| Felgi19″ w Max wobec 18″ w Pro; większe obręcze zwykle utwardzają jazdę, a testerzy i tak opisują zawieszenie jako miękkie. | 18″ | 19″ |
| Multimedia | ||
| Audio16 głośników Flyme Sound w Max wobec 6 w Pro; broszura podaje 1000 W. | 6 głośników | 16 głośników |
| Wyświetlacz head-upPrędkość i wskazówki przed oczami; Pro ma tylko zegary 10,2″. | — | ✓ |
| Ładowarka bezprzewodowa do telefonuTelefon ładuje się w uchwycie; w Pro tylko kabel (porty USB-A i USB-C). | — | ✓ |
| Komfort i fotele | ||
| Wentylacja foteli przednichChłodniej latem; Pro ma tylko podgrzewanie. | — | ✓ |
| Podgrzewane fotele w drugim rzędziePasażerowie z tyłu nie marzną zimą; Pro grzeje tylko przednie fotele. | — | ✓ |
| Pamięć ustawień foteliPrzydatna, gdy auto prowadzą dwie osoby. | — | ✓ |
| Elektryczna klapa bagażnikaOtwierasz ją przyciskiem, gdy masz pełne ręce. | — | ✓ |
| Wnętrze Caramel BrownBrązowe wnętrze Caramel Brown tylko w Max; Pro ma wnętrze Star Blue. | — | ✓ |
| Oświetlenie ambientowe | — | ✓ |
| Parkowanie i kamery | ||
| Czujniki parkowania z przoduPro ma kamerę 360° i czujniki z tyłu, ale z przodu tylko kamerę. | — | ✓ |
W standardzie w każdej wersji (34)
Napęd i ładowanie
- Pompa ciepła
- V2L i V2V
- Tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy, Power
- Gniazdo 12 V w pierwszym rzędzie
Asystenci jazdy (ADAS)
- Tempomat adaptacyjny i utrzymanie pasa
- Automatyczne hamowanie i ostrzeganie o kolizji z przodu i z tyłu (AEB)
- Utrzymanie pasa (LKA, ELKA) i asystent zmiany pasa (LCA)
- Rozpoznawanie znaków (TSI)
- Inteligentne światła drogowe (IHBC)
- Martwe pole (BSD), otwarcie drzwi (DOW), ruch poprzeczny z tyłu (RCTA, RCTB)
- Monitoring kierowcy (DMS)
Parkowanie i kamery
- Kamera 360°
- Czujniki parkowania z tyłu
Bezpieczeństwo
- Zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego
- Poduszki: centralna, czołowe, boczne i kurtynowe
- ESC, ABS, EBD, kontrola trakcji, BAS
- Asystent podjazdu HAC i zjazdu HDC
- Hamulec elektroniczny z Autohold
- Czujniki ciśnienia w oponach (TPMS) i ISOFIX
- eCall, immobilizer i alarm
Nadwozie i światła
- Reflektory LED automatyczne, światła dzienne i tylne LED
- Relingi dachowe
- Lusterka składane elektrycznie i ogrzewane
Multimedia
- Ekran multimedialny 15,4″
- Wyświetlacz zestawu wskaźników 10,2″
- Apple CarPlay
- Radio FM/DAB, nawigacja i muzyka online
- Porty USB: 2 × USB-A i 2 × USB-C
- Wi-Fi (odbiór)
Komfort i fotele
- Tapicerka z ekoskóry
- Fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 6 kierunkach, pasażera w 4
- Podgrzewane fotele przednie
- Podgrzewana kierownica
- Klimatyzacja automatyczna z nawiewami dla drugiego rzędu
Cennik nie rozstrzyga (1)
Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.
- Android Auto (wykaz importera go nie wymienia)
Ulotka importera z 10.04.2026 (specyfikacja z 13.01.2026), identyczny wykaz w broszurze z 1.05.2026. Wykaz nie podaje płatnych opcji; dopłaty do koloru lakieru nie podano.
04 · Wnętrze
Geely Starray EM-i wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Ujęcia z materiałów importera; wersji wyposażenia nie da się na nich rozróżnić, a przód i bok mają różne kolory lakieru.
Kokpit z ekranem 15,4″ i wyświetlaczem 10,2″ przed kierowcą.
05 · Opinie z testów
Geely Starray EM-i opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Na prądzie Starray przejechał w testach ok. 60 km (VMax) i co najmniej 80 km (Otomoto) wobec 83 km wg WLTP, a bez ładowania zużycie wyniosło 6–8,2 l/100 km. Testerzy chwalą miejsce z tyłu i komfort, krytykują asystenta pasa, miękkie zawieszenie i menu rekuperacji. Euro NCAP daje 5 gwiazdek.
3 plusy5 uwag
Co chwalą
- Komfort. VMax: zawieszenie jest nastawione na relaks, a auto nie zachęca do dynamicznej jazdy.
Więcej · 2 źródła
Otomoto potwierdza, że to samochód do spokojnej jazdy.
Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026
- Miejsce z tyłu. VMax: dużo miejsca na nogi z tyłu, a dach panoramiczny dodaje poczucia przestrzeni.
Więcej · 2 źródła
Rozstaw osi to 2 755 mm.
Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026
- Zasięg na prądzie. VMax przejechał ok. 60 km na prądzie, a Otomoto co najmniej 80 km, wobec 83 km wg WLTP.
Więcej · 3 źródła
Przy regularnym ładowaniu VMax mierzył poniżej 2 l/100 km.
Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026
Na co uważać
- Spalanie bez ładowania. Otomoto zmierzyło ok. 6 l/100 km w mieście, 6,4 na trasie, 7,5 na ekspresówce i 8,2 na autostradzie (stanu baterii nie podano), VMax ok. 6 l bez ładowania.
Więcej · 3 źródła
Ulotka podaje 2,4 l jako średnią ważoną z jazdą na prądzie.
Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, VMax: test Starray EM-i Max 04.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026
- Asystent pasa. Otomoto: nieustannie koryguje tor jazdy i po ok. 300 km został wyłączony na stałe.
Więcej · 2 źródła
Systemy wspomagania w Euro NCAP: 77%.
Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, Euro NCAP: Geely Starray EM-i 12.2025
Pokaż pozostałe (3)
- Zawieszenie i zakręty. Otomoto i VMax opisują wyraźne przechyły w zakrętach; to auto do spokojnej jazdy, a nie do dynamiki.
2 źródła
Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026, VMax: test Starray EM-i Max 04.2026
- Ekran i rekuperacja. VMax: ustawienie rekuperacji i wyłączenie irytujących asystentów wymaga ok. 15 dotknięć ekranu.
Więcej · 1 źródło
Sprawdź obsługę ekranu i język menu na jeździe próbnej.
Źródła: VMax: test Starray EM-i Max 04.2026
- Silnik spalinowy. DiscoverEV (UK, wersja z baterią 29,8 kWh, której w Polsce nie ma): silnik jest wyraźnie hałaśliwy przy mocniejszym przyspieszaniu.
Więcej · 1 źródło
Sprawdź to na jeździe próbnej.
Źródła: DiscoverEV: review, wersja 29,8 kWh 09.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Jeśli ładujesz w domu i dojeżdżasz do ok. 60 km, większość dni zrobisz na prądzie; w trasie bez ładowania licz 6–8 l/100 km.
Więcej
Asystenta pasa i zawieszenie sprawdź na jeździe próbnej, bo to najczęstsze uwagi testerów.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
✓Dobrze
Euro NCAP.
5 gwiazdek z 10.12.2025: dorośli 90%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 86%, systemy wspomagania 77%.
Więcej · 1 źródło
Testowano wersję Comfort z rynku europejskiego; polskie Pro i Max importer z nią wprost nie zestawia.
Źródła: Euro NCAP: Geely Starray EM-i 12.2025
!Uwaga
Wersje zagraniczne.
Testy z Wielkiej Brytanii i Słowenii mogą dotyczyć częściowo baterii 29,8 kWh albo innej specyfikacji niż polska 18,4 kWh; liczb bagażnika (528 l) i zasięgu z tych testów nie przenosimy na Polskę.
2 źródła
Źródła: DiscoverEV: review, wersja 29,8 kWh 09.2026, Strona importera i broszura 2026 10.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Gwarancja.
Strona importera podaje 6 lat lub 150 000 km, broszura trzy okresy bez opisu (m.in. 6 lat na samochód bez limitu km); lakieru i perforacji nie znaleźliśmy.
Więcej · 1 źródło
Zażądaj zapisu na piśmie.
Źródła: Strona importera i broszura 2026 10.2026
Pokaż pozostałe (2)
?Nie wiemy
Opinie użytkowników.
Nie znaleźliśmy opinii właścicieli ani danych o niezawodności i cenach serwisu w Polsce; testy prasowe to krótki kontakt z autem.
1 źródło
Źródła: Otomoto: test Geely Starray EM-i 05.2026
?Nie wiemy
Luki.
Brak testu zimowego, mocy ładowania AC i DC w kW, pojemności zbiornika, dopuszczalnej masy przyczepy oraz zapasu aut z 2025 roku.
1 źródło
Źródła: Strona importera i broszura 2026 10.2026
Źródła opinii (5), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Czy warto
Czy Geely Starray EM-i to dobry wybór? Najpierw sprawdź rocznik, potem wersję.
Jeden napęd i dwie wersje. O cenie decyduje rocznik produkcji auta, a o rachunku za paliwo to, czy ładujesz baterię.
Dla ładujących w domu, którzy najpierw sprawdzą rocznik auta
Dojazdy zrobisz na prądzie, a cena zależy od rocznika auta.
Czytaj dalej
Pro z 2025 roku kosztuje 119 900 zł, z 2026 roku 149 900 zł, a ma już kamerę 360°, pompę ciepła i pełny zestaw asystentów. Max dokłada dach, HUD, wentylację foteli i 16 głośników. Pro wystarcza, jeśli nie zależy Ci na dachu i HUD-zie. Nie pasuje, jeśli jeździsz głównie autostradą bez ładowania albo liczysz na dynamikę: wtedy porównaj hybrydę bez wtyczki.
Dlaczego tak
- 262 KM, 8,1 s do 100 km/h, ładowanie DC 30–80% w 20 min
- 5 gwiazdek Euro NCAP (10.12.2025): dorośli 90%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 86%
- Miejsce z tyłu chwali VMax: rozstaw osi 2 755 mm, w Max dach panoramiczny
Na co uważać
- Dopłata do Max to 17 000 zł wg cennika 2026, ale w wyprzedaży aut z 2025 roku 30 310 zł, bo Pro jest 20% tańszy niż w cenniku 2026, a Max 10%
- Po rozładowaniu baterii 6–8 l/100 km w testach; asystent pasa w teście Otomoto wyłączono na stałe po 300 km
- Gwarancja 6 lat / 150 000 km wymaga potwierdzenia limitu km; lakieru, perforacji i serwisu nie znaleźliśmy
07 · Rywale
Geely Starray EM-i na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Geely Starray EM-i (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Geely Starray EM-i, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zGeely Starray EM-i Pro · 149 900 zł (Cennik 2026)PHEV

Jaecoo 7 Super Hybrid
- Cena od
- 159 900 zł+10 000 zł
- Moc
- 279 KM+17 KM
- Zasięg EV
- 91 km+8 km
- Zasięg łączny
- 1200 km+257 km
Więcej
Mocniejszy układ plug-in (279 KM), dalszy zasięg na prądzie i łączny oraz bagażnik 500 l (pomiar do dachu, nieporównywalny z 428 l w Starray). Ma 5 gwiazdek Euro NCAP, tak jak Starray. Oba ładują się na szybkiej ładowarce DC od 30 do 80% w 20 min (Jaecoo: 40 kW).

MG HS PHEV
- Cena od
- 164 500 zł+14 600 zł
- Moc
- 272 KM+10 KM
- Zasięg EV
- 100 km+17 km
- Zasięg łączny
- 1000 km+57 km
Więcej
Większa bateria (21,4 kWh wg danych europejskich) i 100 km na prądzie, ale w danych rodziny MG HS nie ma deklarowanego ładowania DC. Gwarancja 7 lat / 150 000 km, dłuższa niż w Starray.

BYD Seal U DM-i
- Cena od
- 169 900 zł+20 000 zł
- Moc
- 218 KM−44 KM
- Zasięg EV
- 80 km−3 km
- Zasięg łączny
- 1080 km+137 km
Więcej
Prawie ta sama długość, słabszy układ, krótszy zasięg na prądzie i wolniejsze ładowanie DC (18 kW). Gwarancja 6 lat, jak w Starray. Wynik 5 gwiazdek Euro NCAP dotyczy wersji elektrycznej.

Chery Tiggo 8 PHEV
- Cena od
- 169 900 zł+20 000 zł
- Moc
- 279 KM+17 KM
- Zasięg EV
- 90 km+7 km
- Zasięg łączny
- 1100 km+157 km
Więcej
Mocniejszy plug-in z szybkim ładowaniem DC 40 kW. W układzie siedmiomiejscowym bagażnik ma 193 l; Starray ma pięć miejsc i 428 l. Gwarancja 7 lat. Wybierz Tiggo 8, jeśli potrzebujesz trzeciego rzędu.

Leapmotor C10 Hybrid EV
- Cena od
- 167 900 zł+18 000 zł
- Moc
- 215 KM−47 KM
- Zasięg EV
- 145 km+62 km
- Zasięg łączny
- 974 km+31 km
Więcej
Silnik spalinowy tylko ładuje baterię, jedzie wyłącznie elektryk. Za to bateria 28,4 kWh daje 145 km na prądzie i szybsze ładowanie DC (65 kW). Gwarancja krótsza: 4 lata, a 5 gwiazdek Euro NCAP dotyczy wersji elektrycznej, nie tej REEV.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Geely Starray EM-i: 6 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.
Strona importera podaje 6 lat na auto (do 150 000 km) i 8 lat na baterię, a broszura trzy okresy bez opisu (8 lat lub 150 000 km, 6 lat lub 150 000 km, 6 lat na samochód). Limit kilometrów poproś o zapis w umowie; gwarancji na lakier i perforację nie znaleźliśmy.
Pojazd
6 lat
Strona importera: 6 lat lub 150 000 km, co nastąpi wcześniej.
Szczegóły
Broszura wymienia też „6 lat na samochód” bez limitu km, ale bez opisu, który okres czego dotyczy. Poproś salon o zapis limitu w umowie.
Bateria
8 lat
Strona importera podaje 8 lat na baterię, a broszura ma okres „8 lat lub 150 000 km” bez opisu.
Szczegóły
Zapytaj o próg utraty pojemności, którego nie znaleźliśmy.
Lakier i korozja
Nie znaleziono
Dokumenty importera nie podają gwarancji na lakier ani na perforację nadwozia, nie ma też zakresu przeglądów ani cen serwisu.
Szczegóły
Zapytaj o nie przed umową.
Rocznik
2025 lub 2026
Cena i dokument importera zależą od roku produkcji auta.
Szczegóły
Zapytaj salon o rocznik i VIN, bo to rozstrzyga o cenie z tabeli i o dacie początku gwarancji.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna Geely Starray EM-i: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 21 salonów Geely: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 21 salonów w 20 miastach.
21 salonów Geely20 miast
Lista salonów
Salony Geely: adres, telefon, jazda próbna.
21 salonów w 20 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Warszawa 2 salony
GEELY Auto GT Warszawa
ul. Połczyńska 95, 01-301, Warszawa5,014 opinii w GoogleGEELY Dynamica Warszawa
ul. Ostrobramska 75A, 04-175, Warszawa4,749 opinii w Google
Białystok 1 salon
GEELY BIACOMEX
ul. Elewatorska 39, 15-620, Białystok5,013 opinii w Google
Długołęka 1 salon
GEELY Nawrot Wrocław
ul. Wrocławska 33c, 55-095, Długołęka4,991 opinii w Google
Gdańsk 1 salon
GEELY Makurat Gdańsk
ul. Zawodników 2, 80-729, Gdańsk5,072 opinie w Google
Kalisz 1 salon
GEELY Grupa Lis Kalisz
ul. Częstochowska 211, 62-800, Kalisz
Katowice 1 salon
GEELY Auto Zięba Katowice
ul. Tadeusza Kościuszki 255, 40-523, Katowice4,954 opinie w Google
Kielce 1 salon
GEELY Kielce
ul. Świętokrzyska 20 (POP-UP Store Galeria Echo), 25-406, Kielce5,07 opinii w Google
Kraków 1 salon
GEELY Dynamica Kraków
ul. Wadowicka 3b, 30-347, Kraków4,655 opinii w Google
Lublin 1 salon
GEELY Best Auto Lublin
ul. Metalurgiczna 60, 20-234, Lublin5,025 opinii w Google
Łódź 1 salon
GEELY Dragon Motors Łódź
ul. Pabianicka 75, 93-486, Łódź4,944 opinie w Google
Olsztyn 1 salon
GEELY Daszuta Olsztyn
Al. Sikorskiego 19 / U3, 10-088, Olsztyn5,010 opinii w Google
Opole 1 salon
GEELY Eltrans Opole
ul. Oleska 97, 42-020 Opole5,035 opinii w Google
Osielsko 1 salon
GEELY YAMA Bydgoszcz
ul. Szosa Gdańska 26, 86-031, Osielsko5,017 opinii w Google
Pszczyna 1 salon
GEELY AutoGAZDA
ul. Bielska 31D, 43-200 Pszczyna
Raszyn 1 salon
GEELY Warszawa
Al. Krakowska 24A, 05-090, Raszyn5,0147 opinii w Google
Rumia 1 salon
GEELY Makurat Rumia
ul. Grunwaldzka 96, 84-230, Rumia5,050 opinii w Google
Rzeszów 1 salon
GEELY Autonix Rzeszów
Gen. Wł. Sikorskiego 49B, 35-304, Rzeszów
Swarzędz 1 salon
GEELY Dynamica Poznań
ul. Poznańska 49, 62-020, Swarzędz4,962 opinie w Google
Szczecin 1 salon
GEELY Polmotor Szczecin
ul. Andrzeja Struga 75, 70-784, Szczecin4,720 opinii w Google
Toruń 1 salon
GEELY ADM Motors
ul. Szosa Chełmińska 214, 87-100, Toruń5,08 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Geely Starray EM-i pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Skąd 119 900 i 149 900 zł, czy dopłata do Max się opłaca, ile auto pali po rozładowaniu baterii i co z gwarancją: odpowiedzi z cenników i testów.
Ile kosztuje Geely Starray EM-i: 119 900 czy 149 900 zł?
Obie ceny są prawdziwe i dotyczą Pro. 119 900 zł to auta z roku produkcji 2025 (wyprzedaż od 10.04.2026, do wyczerpania zapasów, bez łączenia z innymi promocjami), a 149 900 zł to cennik aut z 2026 roku. Zapytaj salon, z którego rocznika jest auto.
Geely Starray Pro czy Max: czy warto dopłacić?
Max dokłada 10 dodatków i podmienia 2 pozycje (felgi 19″, audio 16 głośników), m.in. dach panoramiczny, HUD, 16 głośników, wentylację foteli, elektryczną klapę i czujniki z przodu. Dopłata to 17 000 zł wg cennika 2026 i 30 310 zł w wyprzedaży aut z 2025 roku.
Dlaczego dopłata do Max jest w wyprzedaży większa?
W wyprzedaży aut z 2025 roku Pro kosztuje 20% mniej niż w cenniku aut z 2026 roku (119 900 zamiast 149 900 zł), a Max 10% mniej (150 210 zamiast 166 900 zł). Dlatego Max drożeje względem Pro o 30 310 zł zamiast 17 000 zł.
Czy Starray za 119 900 zł jest jeszcze dostępny?
Nie wiemy: importer nie podaje zapasu aut z 2025 roku ani daty końca. Strona importera nadal pokazuje cenę od 119 900 zł z najniższą ceną z 30 dni 134 910 zł. Zapytaj salon o konkretny egzemplarz, rocznik i VIN.
Ile przejedzie Starray na prądzie, a ile pali po rozładowaniu?
Importer: 83 km na prądzie wg WLTP, w testach ok. 60 km (VMax) i co najmniej 80 km (Otomoto). Test Otomoto zmierzył 6–8,2 l/100 km zależnie od trasy (stanu baterii nie podano); 2,4 l z ulotki zakłada regularne ładowanie.
Czy Starray opłaca się, jeśli nie mam gdzie ładować?
Raczej nie: bez ładowania pali 6–8 l/100 km a masa własna od 1 730 kg nie pomaga w spalaniu. Bez wallboxa lub gniazda w pracy sprawdź hybrydę bez wtyczki.
Jaka jest gwarancja na Geely Starray?
Strona importera: 6 lat lub 150 000 km na auto i 8 lat na baterię. Broszura wymienia trzy okresy bez opisu (8 lat lub 150 000 km, 6 lat lub 150 000 km, 6 lat na samochód). Poproś o zapis w umowie; gwarancji na lakier i perforację nie znaleźliśmy.
Czy Geely Starray nadaje się na auto rodzinne?
Na papierze tak: 5 miejsc, rozstaw osi 2 755 mm, bagażnik 428 l (2 065 l po złożeniu kanapy), ISOFIX, kamera 360° i 5 gwiazdek Euro NCAP (dzieci 87%). Ładowność to 435 kg w obu wersjach, więc pięć osób z bagażem trzeba przeliczyć. Weź na jazdę próbną fotelik i walizki.
Geely Starray czy Jaecoo 7 Super Hybrid: co wybrać?
Jaecoo 7 jest krótszy o 240 mm, ma 279 KM i 91 km na prądzie, a w cenniku Select kosztuje 159 900 zł. Starray ma 262 KM i 83 km na prądzie, ale jest większy (4 740 mm) i kosztuje 149 900 zł wg cennika 2026 (119 900 zł z 2025 roku). Wybierz Jaecoo 7 dla zasięgu na prądzie i mocy, a Starray dla miejsca i niższej ceny.
Czy Geely Starray ma 5 gwiazdek Euro NCAP?
Tak: 5 gwiazdek z 10.12.2025 (dorośli 90%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 86%, systemy wspomagania 77%). Testowano wersję Comfort z rynku europejskiego; polskich Pro i Max importer z nią wprost nie zestawia.
Jak szybko ładuje się Geely Starray (AC i DC)?
Importer podaje ładowanie DC 30–80% w 20 min, bez mocy w kW. Mocy ładowania AC i DC w kW dla polskiej wersji nie potwierdzono.
Ile ma bagażnik: 428 czy 528 l?
Importer podaje 428 l i 2 065 l po złożeniu kanapy. Brytyjski test podaje 528 l, ale dotyczy wersji z baterią 29,8 kWh, której w Polsce nie ma. Weź walizki na jazdę próbną.
Czy da się kupić Starray w leasingu dla firmy?
Strona importera pokazuje leasing firmowy „od 45 060 zł” i pożyczkę 3×33% z RRSO 0%, ale nie wyjaśnia, co oznacza ta kwota ani czy dotyczy ceny 119 900 zł. Poproś salon o ofertę na piśmie.
Czy Starray uciągnie przyczepę i ma V2L?
Dopuszczalnej masy przyczepy importer nie podaje, więc zapytaj salon. V2L i V2V są w standardzie obu wersji, ale moc w kW i cena adaptera nie są podane.
Co w Starray drażni według testów?
Asystent pasa: Otomoto wyłączyło go na stałe po 300 km. Testerzy wskazują też miękkie zawieszenie z przechyłami oraz konieczność ustawiania rekuperacji i wyłączania asystentów w menu (VMax: ok. 15 dotknięć ekranu). Sprawdź to na jeździe próbnej.
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- EM-i Pro: Cena cennikowa 149 900 zł, auto z 2025 roku 119 900 zł (−30 000 zł) — warunek: Auta z roku produkcji 2025, do wyczerpania zapasów, bez łączenia z promocjami; auto z 2026 roku kosztuje 149 900 zł.
- EM-i Max: Cena cennikowa 166 900 zł, auto z 2025 roku 150 210 zł (−16 690 zł) — warunek: Auta z roku produkcji 2025 (10% poniżej cennika 2026), do wyczerpania zapasów; auto z 2026 roku kosztuje 166 900 zł.
Cena Pro 119 900 zł i Max 150 210 zł dotyczy aut z roku produkcji 2025 (wyprzedaż od 10.04.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami; finansowania ani oddania auta nie wymaga). Auta z 2026 roku kosztują 149 900 zł (Pro) i 166 900 zł (Max). Importer nie podaje zapasu aut z 2025 roku: zapytaj salon o rocznik i VIN.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Geely Starray EM-i. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…