Porównaj auta

Miejski hatchback elektryczny, 3,62 m · rocznik 2026

EV

Leapmotor T03.

Mały elektryk na miasto i dojazdy.

Dane sprawdzone: · Źródła

Elektryczny hatchback 3,62 m na cztery osoby: 95 KM, bateria 37,3 kWh, dach panoramiczny i kamera cofania w standardzie. Do miasta i dojazdów; na trasę za wolny, a CarPlay nie działa.

Cena od73 900 zł* Cena wyprzedażowa z cennika importera (1.10.2026) dla aut MY26 „od ręki”; termin i limit sztuk nieznane
Galeria · 5 zdjęć
Leapmotor T03Elektryczny MY26 · 73 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 26 salonów

01 · Koszty

Leapmotor T03: ile kosztuje rok jazdy na prądzie z domowego gniazdka?

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię. Cena zakupu to niższa cena z cennika wyprzedażowego (MY26) albo promocyjnego (MY27), z warunkami opisanymi przy cenie. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy. Rocznik MY27 zużywa mniej prądu, ale różnica w rachunku jest niewielka.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania T03. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Ceny
Wyposażenie
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
MY26 16,3 kWh/100 km, MY27 15,8 kWh/100 km (WLTP, cykl mieszany, z cennika importera). W teście Auto Świat z 27.09.2025 auto zużywało ok. 12 kWh/100 km w jeździe mieszanej (miasto i ekspresówki), a na autostradzie ponad 16 kWh/100 km, czyli tyle samo co w normie. Te testy nie zmieniają wyniku kalkulatora: liczymy z normy.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 85 636 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 12 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny kosztuje łącznie 85 636 zł: zakup 73 900 zł i energia 11 736 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania po drodze?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba ładować. T03 ładuje prądem stałym z mocą do 45 kW, więc postój na trasie trwa dłużej niż w większych elektrykach.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę. Pełny zasięg WLTP to MY26 265 km, MY27 275 km. W testach: ok. 280 km w jeździe mieszanej i ok. 200 km na autostradzie (Auto Świat, 27.09.2025), ok. 180 km przy -10 °C obwodnicą Warszawy powyżej 100 km/h (android.com.pl, 11.03.2026). Na autostradzie licz na ładowanie po ok. 180 km (90% z ok. 200 km).
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

Leapmotor T03 wyposażenie: co dostajesz, a czego nie ma.

MY26 i MY27 mają to samo wyposażenie. Różnią się zasięgiem WLTP, zużyciem i czwartym lakierem. Pełna lista 56 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.

MY27 +4 000 zł · 1 dodatek

  • + Lakier Sunstone Orange

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektrycznyMY26EVElektrycznyMY27
Lakier
Lakier Sunstone OrangeNowy kolor tylko w MY27, +1 700 zł.—do wyboru
Takie same w każdej wersji (55)

Nadwozie i światła

  • Dach panoramiczny
  • ESS (światła awaryjne przy nagłym hamowaniu)
  • Automatyczne światła mijania
  • Światła hamowania i trzecie światło stopu LED
  • Lusterka zewnętrzne podgrzewane, regulowane elektrycznie
  • Szyby elektryczne przód i tył, podgrzewana tylna szyba

Bezpieczeństwo

  • Adaptacyjny tempomat (ACC)
  • Hamowanie awaryjne (AEB)
  • Kamera i czujniki z tyłu
  • Poduszki powietrzne: kierowcy, pasażera, boczne przednie, kurtynowe obu rzędów (6)
  • Pasy 3-punktowe z przodu i z tyłu, przypomnienie o zapięciu pasów (przód i drugi rząd)
  • ISOFIX
  • AVAS (akustyczny system ostrzegawczy)
  • TPMS (kontrola ciśnienia w oponach)
  • Bezkluczykowe uruchamianie, centralny zamek, kluczyk Bluetooth
  • eCall
  • ABS+EBD, EBA, ASR, ESP, HSA
  • LDW i LKA (utrzymanie pasa)
  • ISA (inteligentny asystent prędkości)
  • BSD (martwe pole) i DOW (ostrzeżenie o otwarciu drzwi)
  • DDAW i ADDW (senność i rozproszenie uwagi kierowcy)
  • Przygotowanie do montażu blokady alkoholowej

Multimedia

  • Ekran centralny 10,1"
  • Nagłośnienie
  • Ekran zegarów LCD 8"
  • Nawigacja online (mapa Europy), radio DAB+FM, Bluetooth, Wi-Fi w aucie, 4G + aktualizacje OTA
  • Aplikacja Leapmotor: status auta, zdalna klimatyzacja, lokalizacja, zdalne zamki i roleta dachu, planowanie ładowania, podgrzewanie baterii

Wnętrze i komfort

  • Klimatyzacja manualna jednostrefowa
  • Fotel kierowcy regulowany manualnie w 6 kierunkach
  • Fotel pasażera regulowany manualnie w 4 kierunkach
  • Tapicerka materiałowa
  • Kierownica ze skóry ekologicznej
  • Tylna kanapa składana w całości

Jazda i ładowanie

  • Felgi aluminiowe 15"
  • Automatyczny hamulec postojowy z Auto Hold
  • Hamowanie rekuperacyjne
  • Tryby jazdy: Standard / Sport / ECO oraz trzy tryby wspomagania kierownicy
  • Zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego
  • Kabel ładowania typ 2 tryb 2 (domowe gniazdko) i tryb 3 (wallbox)

Lakier

  • Lakier Light White
  • Czarny dach

Do wyboru, bez dopłaty

Lakier Canopy Grey · Lakier Caribbean Blue

Tego nie ma

Czujniki parkowania z przodu · Kamera 360° · Apple CarPlay i Android Auto · Tylna wycieraczka · Reflektory LED · Klimatyzacja automatyczna · Podgrzewane fotele · Podłokietnik przedni · Dzielona tylna kanapa · Koło zapasowe · Elektrycznie składane lusterka · Regulacja kierownicy w dwóch osiach

Cenniki Leapmotor T03 MY26 i MY27 z 1.10.2026, s. 6–8; braki: CarPlay (cennik), tylna wycieraczka (otomoto.pl, 9.08.2025), podłokietnik i położenie ekranu (Antyweb, 27.11.2024). Cennik nie podaje pakietów opcji.

04 · Wnętrze

Leapmotor T03 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera. W części kadrów auto ma lakier spoza palety z cennika (dostępne: biały, szary i niebieski, w MY27 także pomarańczowy). Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

Leapmotor T03: wnętrze z cyfrowym wskaźnikiem, ekranem centralnym i ciemną tapicerką.

05 · Opinie z testów

Leapmotor T03 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

W miejskiej jeździe T03 zużywa mniej prądu niż podaje norma (ok. 12 kWh/100 km w teście mieszanym wobec 16,3 WLTP), ale na autostradzie ponad 16 kWh/100 km i zasięg spada do ok. 200 km, a zimą na obwodnicy w jednym teście było to ok. 180 km. Najczęstsze zastrzeżenia: brak CarPlay i tylnej wycieraczki, nisko osadzony ekran, zbyt czułe asystenty i nieprzewidywalne ogrzewanie.

jazda mieszana w teścieok. 12 kWh/100 kmnorma 16,3; autostrada ponad 16 (Auto Świat, 27.09.2025)

6 plusów9 uwag

Co chwalą

  • Zużycie: W teście Auto Świat auto zużyło ok. 12 kWh/100 km w jeździe mieszanej (miasto i ekspresówki), a komputer szacował zasięg na ok. 280 km.
    Więcej · 2 źródła

    Norma WLTP to 16,3 kWh/100 km (MY26).

    Źródła: Auto Świat 09.2025, Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026

  • Miasto: Hiszpański test km77 (auto z 2024 r., bateria w tekście 37,7 kWh) dał 9,9 kWh/100 km w mieście, 11,6 na obwodnicy i 16,0 na autostradzie.
    Więcej · 1 źródło

    To pomiar zagraniczny starszej wersji, ale rozkład zużycia jest taki sam jak w polskim teście.

    Źródła: km77

Pokaż pozostałe (4)
  • Zima: Przy -10 °C i jeździe obwodnicą Warszawy powyżej 100 km/h auto konsekwentnie robiło ok. 180 km, a autor spodziewał się ok. 100 km.
    Więcej · 1 źródło

    Wskaźnik zasięgu działał trafnie. To jeden 7-dniowy test, najgorszy scenariusz, nie średnia.

    Źródła: android.com.pl 03.2026

  • Ładowanie: Cennik podaje 45 kW prądem stałym i 30–80% w 36 minut. km77 zmierzył ok. 40 kW utrzymane niemal do końca ładowania, 9–100% w ok. 59 minut: moc jest niska, ale stabilna.
    2 źródła

    Źródła: Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026, km77

  • W cenie: Dach panoramiczny, kamera cofania, adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych i 6 poduszek są w standardzie.
    1 źródło

    Źródła: Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026

  • Miasto i komfort: Auto Świat: 95 KM i 158 Nm wystarczają w mieście, a auto pewnie pokonuje zakręty.
    Więcej · 2 źródła

    Auto Express (Wielka Brytania) ocenił komfort i wyciszenie lepiej niż w Dacii Spring.

    Źródła: Auto Świat 09.2025, Auto Express 02.2026

Na co uważać

  • Multimedia: Nie ma Apple CarPlay ani Android Auto (cennik potwierdza).
    Więcej · 2 źródła

    Otomoto.pl wymienił to wśród irytujących rozwiązań, razem z brakiem RDS w radiu. Telefon łączy się tylko przez Bluetooth.

    Źródła: Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026, otomoto.pl 08.2025

  • Tylna szyba: Brak tylnej wycieraczki, a klapa jest niemal pionowa (otomoto.pl).
    Więcej · 2 źródła

    Auto Świat dodał, że jedna przednia wycieraczka zostawia szeroki pas szyby niewyczyszczony.

    Źródła: otomoto.pl 08.2025, Auto Świat 09.2025

Pokaż pozostałe (7)
  • Ogrzewanie: Test android.com.pl: ogrzewanie działa nieprzewidywalnie, bywa słabe mimo maksymalnych nastaw, a w kabinie było 5–10 °C przy -10 °C na zewnątrz.
    Więcej · 1 źródło

    Jedna próbka: sprawdź na jeździe próbnej zimą albo poproś salon o test klimatyzacji.

    Źródła: android.com.pl 03.2026

  • Asystenci: Auto Świat i Auto Express opisują asystenta uwagi i utrzymania pasa jako zbyt czułych.
    Więcej · 2 źródła

    Zapytaj w salonie, które da się wyłączyć.

    Źródła: Auto Świat 09.2025, Auto Express 02.2026

  • Autostrada: Przy 130 km/h (to prędkość maksymalna) zużycie przekracza 16 kWh/100 km, a zasięg spada do ok. 200 km (Auto Świat).
    Więcej · 1 źródło

    Moc 95 KM jest zauważalnie za mała na wyższych prędkościach.

    Źródła: Auto Świat 09.2025

  • Wnętrze: Antyweb (auto z 2024 r.): twarde plastiki, ekran nisko, brak podłokietnika, w egzemplarzu testowym obluzowany boczek drzwi.
    Więcej · 2 źródła

    Otomoto.pl: radio i klimatyzację trzeba włączać po każdym uruchomieniu.

    Źródła: Antyweb 11.2024, otomoto.pl 08.2025

  • Bagażnik: 240 l według cennika (508 l ze złożoną kanapą).
    Więcej · 2 źródła

    Auto Express uznał go za wyraźnie mniejszy niż w Dacii Spring; test dotyczył auta z mniejszym bagażnikiem (210 l).

    Źródła: Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026, Auto Express 02.2026

  • Wielka Brytania: Test Auto Express: realnie 142 mile (ok. 16 kWh/100 km) wobec 165 mil deklarowanych w tamtejszym WLTP, kierownica nieprecyzyjna i z za mocnym samocentrowaniem.
    Więcej · 1 źródło

    To inny rynek i inne dane homologacyjne.

    Źródła: Auto Express 02.2026

  • Cena: Autor testu android.com.pl uznał cenę poniżej 70 tys. zł za zawyżoną i poleciłby auto przy 50–60 tys. zł.
    Więcej · 1 źródło

    To jego opinia, nie fakt.

    Źródła: android.com.pl 03.2026

Co to znaczy dla Ciebie

T03 sprawdza się jako auto do miasta i dojazdów, gdzie zużywa mniej niż w normie, a ładowanie w domu wystarcza.

Więcej

Na trasę i zimowe dojazdy po obwodnicy zostaje ok. 180–200 km, więc zaplanuj ładowanie.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Przestronność:

Auto Express: dobra jak na segment A, cztery osoby dorosłe zmieszczą się na krótkich trasach.

Więcej · 2 źródła

Cennik potwierdza 4 miejsca.

Źródła: Auto Express 02.2026, Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026

Uwaga

Gwarancja:

3 lata lub 100 000 km na pojazd i 8 lat lub 160 000 km na akumulator (cennik).

Więcej · 1 źródło

Inne modele Leapmotor mają 4 lata na pojazd.

Źródła: Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Euro NCAP:

Nie znaleziono wyniku Euro NCAP dla T03 (brytyjski serwis The Car Expert w 2025 r. opisał auto jako nieocenione).

Więcej · 2 źródła

Wyposażenie bezpieczeństwa z cennika: 6 poduszek, AEB, ACC.

Źródła: The Car Expert, Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Hamulce:

Czeski serwis autohled.cz, zbierający 13 europejskich testów, pisze o jednym teście z wyraźnym spadkiem skuteczności hamulców przy powtarzanym hamowaniu.

Więcej · 1 źródło

Nie sprawdziliśmy źródła pierwotnego, a polskie testy tego nie opisują, więc nie traktujemy tego jako faktu. Sprawdź hamulce na jeździe próbnej.

Źródła: autohled.cz

Nie wiemy

Warunki gwarancji:

Cennik nie podaje progu spadku pojemności baterii ani wymogu przeglądów w serwisie autoryzowanym.

Więcej · 1 źródło

Zapytaj o oba na piśmie przed podpisaniem umowy.

Źródła: Cennik Leapmotor T03 MY26 10.2026

Źródła opinii (9), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Nasz werdykt

Czy Leapmotor T03 to dobry wybór? to zależy od Twoich dojazdów

Jeden elektryk w dwóch rocznikach. Bierz, gdy ładujesz w domu i jeździsz po mieście. Odpuść, gdy jeździsz trasami, wozisz trzy osoby albo chcesz CarPlay.

Miejski elektryk z dachem, bez CarPlay

MY26 kosztuje 73 900 zł w wyprzedaży (cena podstawowa 84 900 zł), MY27 77 900 zł w cenniku promocyjnym; importer nie podaje terminu ani limitu sztuk. Za 4 000 zł więcej dostajesz 10 km zasięgu WLTP, zużycie niższe o 0,5 kWh/100 km i czwarty lakier, więc wybór zależy od dostępności auta i koloru, nie od rachunku za prąd: różnica w kosztach energii to kilkadziesiąt złotych rocznie.

Dlaczego tak

  • Dach panoramiczny, kamera cofania, adaptacyjny tempomat i hamowanie awaryjne w cenie
  • W teście mieszanym ok. 12 kWh/100 km wobec normy 16,3 (Auto Świat)
  • 265 km WLTP, a ładowarka 6,6 kW w domu daje 30–80% w 3 h 30 min

Na co uważać

  • 4 miejsca, bagażnik 240 l (508 l po złożeniu kanapy) i brak CarPlay oraz Android Auto. Odpuść, jeśli wozisz więcej niż trzy osoby
  • Na autostradzie ok. 200 km zasięgu, zimą w jednym teście ok. 180 km, szybka ładowarka tylko 45 kW. Odpuść, jeśli jeździsz trasami
  • 3 lata gwarancji na auto (inne Leapmotory mają 4), bateria 8 lat. Zapytaj salon o warunki przeglądów

07 · Rywale

Leapmotor T03 na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Leapmotor T03 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Leapmotor T03, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zLeapmotor T03 MY26 · 73 900 złEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Leapmotor T03: 3 lata na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

T03 ma 3 lata gwarancji na auto, o rok mniej niż pozostałe Leapmotory, i 8 lat na baterię. Cennik nie opisuje warunków (przeglądy, próg spadku pojemności baterii), więc zapytaj o nie w salonie.

Pojazd3 lata lub 100 000 km
3 lata lub 100 000 km
Akumulator trakcyjny8 lat lub 160 000 km
8 lat lub 160 000 km
Assistance24 h, cała Europa
3 lata

Auto

3 lata lub 100 000 km

Tyle podaje cennik importera.

Szczegóły

Reszta marki (B05, B10, C10) ma 4 lata, więc T03 jest jedynym Leapmotorem z krótszą gwarancją. Poproś w salonie o książkę gwarancyjną i sprawdź zapis przed podpisaniem umowy.

Cennik z 1.10.2026

Akumulator trakcyjny

8 lat / 160 000 km

Cennik nie podaje progu spadku pojemności baterii ani tego, czy trzeba robić przeglądy w autoryzowanym serwisie.

Szczegóły

Zapytaj o oba warunki na piśmie.

Cennik z 1.10.2026

Assistance

3 lata, 24 h

Pomoc w drodze w całej Europie działa tylko w okresie gwarancji podstawowej, czyli 3 lata.

Szczegóły

Nie sprawdziliśmy, czy jest warunkowana przeglądami. Ubezpieczenia ani wartości odsprzedaży nie liczymy.

Cennik z 1.10.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Leapmotor T03: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 26 salonów Leapmotor: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 26 salonów w 24 miastach.

26 salonów Leapmotor24 miasta

Lista salonów

Salony Leapmotor: adres, telefon, jazda próbna.

26 salonów w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Białystok 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdańsk 1 salon

Grębów 1 salon

Grudziądz 1 salon

Jastrzębie-Zdrój 1 salon

Kalisz 1 salon

Katowice 1 salon

Kielce 1 salon

Kraków 1 salon

Łódź 1 salon

Nowy Targ 1 salon

Olsztyn 1 salon

Płock 1 salon

Poznań 1 salon

Rzeszów 1 salon

Szczecin 1 salon

Świdnik 1 salon

Wejherowo 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Leapmotor T03 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena, rocznik 2026 czy 2027, zasięg zimą i na trasie, brak CarPlay i 3 lata gwarancji: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący T03.

Ile kosztuje Leapmotor T03 w 2026 roku?

Najniższa cena z cennika importera z 1.10.2026 to 73 900 zł za MY26 z wyprzedaży (auta „od ręki”; cena podstawowa 84 900 zł) i 77 900 zł za MY27 w cenniku promocyjnym. To ceny wyprzedażowe i promocyjne, nie bezwarunkowe. Lakier Light White jest w cenie, pozostałe kolory kosztują 1 700 zł. Cennik MY26 podaje też najniższą cenę z 30 dni przed obniżką: 74 900 zł.

Czy cena T03 ma warunki i do kiedy trwa?

Tak, to ceny wyprzedażowa (MY26, auta „od ręki”) i promocyjna (MY27), a cennik nie podaje ani daty końca, ani limitu sztuk, ani warunków dla klienta. Cenę MY27 widać tylko w PDF cennika. Cena podstawowa to 84 900 zł. Zapytaj salon, czy niższa cena dotyczy Ciebie i ile aut zostało.

Czy do T03 jest finansowanie i ile wynosi rata?

Cennik MY26 z 1.10.2026 podaje pożyczkę 0% (Stellantis Financial Services): przy cenie 73 900 zł, wpłacie 14 780 zł i 36 ratach rata wynosi 1 642,22 zł, RRSO 0%. Są też pożyczki 50/50 i 3x33 oraz leasing dla firm. W cenniku MY27 nie ma pożyczki 0% w tej formie. Warunki zależą od oferty salonu i zdolności kredytowej, więc zapytaj o wyliczenie na piśmie.

MY26 czy MY27: co dostaję za 4 000 zł więcej?

MY27 ma zasięg 275 km zamiast 265 km WLTP, zużycie 15,8 zamiast 16,3 kWh/100 km i czwarty lakier, Sunstone Orange. Wyposażenie jest takie samo, a przy 12 000 km rocznie i prądzie po 1,20 zł/kWh różnica w rachunku to kilkadziesiąt złotych rocznie, więc dopłata nie zwraca się w energii.

Ile realnie przejedzie Leapmotor T03?

Norma WLTP to 265 km (MY26) i 275 km (MY27). W teście Auto Świat z 27.09.2025 auto zużywało ok. 12 kWh/100 km w jeździe mieszanej, co dawało ok. 280 km, a na autostradzie ok. 200 km.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryczny MY26: Cena cennikowa 84 900 zł, cena promocyjna 73 900 zł (−11 000 zł) — warunek: Cena wyprzedażowa z cennika importera (1.10.2026) dla aut MY26 „od ręki”; termin i limit sztuk nieznane.
  • Elektryczny MY27: Cena cennikowa 84 900 zł, cena promocyjna 77 900 zł (−7 000 zł) — warunek: Cena promocyjna z cennika importera MY27 (1.10.2026); warunków i terminu nie podano, promocja może się zakończyć.

Na stronie pokazujemy niższe ceny z cenników importera z 1.10.2026: wyprzedażową MY26 (73 900 zł, auta „od ręki”, cena podstawowa 84 900 zł) i promocyjną MY27 (77 900 zł, tylko w PDF cennika). Importer nie podaje daty końca, limitu sztuk ani warunków dla klienta. Zapytaj w salonie, czy ta cena dotyczy Ciebie i ile aut zostało.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Leapmotor T03. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 26 salonów