koszt przejazdu
01 · Koszty
Paliwo i koszt jazdy Maxus Deliver 7: tyle zapłacisz za przebieg firmowy.
Wpisz roczny przebieg, a policzymy zakup i paliwo na 3, 5 lub 8 lat. Rachunek jest netto (bez VAT 23 %), a olej napędowy liczymy po 5,69 zł/l netto (założenie startowe). Cennik podaje 7,7 l/100 km w L1H1 i 7,8 l w L2H1; spalania w aucie z ładunkiem nie mamy.
Założenia rachunku
Kwoty netto, bez VAT 23 %: cena auta, paliwo i prąd. Rachunek jak dla firmy, która odlicza VAT w pełni; przy ograniczonym odliczeniu koszt będzie wyższy.
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 160 620 zł
zakup paliwo
zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 30 000 km rocznie po 5 latach Diesel kosztuje łącznie 160 620 zł: zakup 94 900 zł i energia 65 720 zł.
02 · Trasa
Zbiornik 80 l: ile kilometrów do stacji?
Przy 7,7 l/100 km wychodzi ok. 1 040 km z pełnego zbiornika. To obliczenie z cennika, bez ładunku i haka, więc trasę z towarem planuj z zapasem. Wybierz trasę, a pokażemy koszt paliwa i moment, w którym lepiej tankować.
03 · Wyposażenie i ładunek
Co dostajesz w Maxus Deliver 7: ładunek i dopłata za Advance.
Wersje bazowe różnią się od Advance wyposażeniem, a L1H1 od L2H1 długością nadwozia. Pełna lista z cennika ma 50 pozycji; liczby ładunku są w pierwszych wierszach.
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | |||
| Wyposażenie | DieselDieselL1H1 6,3 m³ | DieselDieselL2H1 7,2 m³ | DieselDieselL2H1 Advance |
|---|---|---|---|
| Ładunek | |||
| ŁadownośćMaksymalna bez kierowcy wg cennika. Krótszy L1H1 uniesie o 50 kg więcej niż L2H1. | 1 300 kg | 1 250 kg | 1 250 kg |
| Objętość ładunkowaL2H1 dokłada 0,9 m³ i 366 mm rozstawu osi względem L1H1. | 6,3 m³ | 7,2 m³ | 7,2 m³ |
| Przestrzeń ładunkowaDługość, szerokość i wysokość z tabeli technicznej; wysokość 1 428 mm jest we wszystkich trzech wersjach. | 2 547 × 1 800 × 1 428 mm | 2 913 × 1 800 × 1 428 mm | 2 913 × 1 800 × 1 428 mm |
| Nadwozie | |||
| Rozstaw osiDłuższy rozstaw to większy promień skrętu: 12,1 m w L1H1, 13,4 m w L2H1. | 3 000 mm | 3 366 mm | 3 366 mm |
| Długość autaSprawdź, czy zmieścisz się w garażu i na placu; L2H1 jest o 366 mm dłuższy. | 4 998 mm | 5 364 mm | 5 364 mm |
| Parkowanie i widoczność | |||
| Kamera 360°Tylko w Advance. Wersje bazowe mają czujniki parkowania z przodu i z tyłu. | — | — | ✓ |
| Światła przeciwmgielneDokłada Advance. | — | — | ✓ |
| Komfort | |||
| Podgrzewane foteleDokłada Advance. | — | — | ✓ |
| Fotel kierowcy z podłokietnikiemDokłada Advance, z regulacją wysokości i podparcia lędźwiowego. | — | — | ✓ |
| Bezpieczeństwo | |||
| Poduszki powietrzneCennik podaje 4 szt. tylko przy Advance; w wersjach bazowych liczby nie podaje. | liczby nie podano | liczby nie podano | 4 szt. |
W standardzie w każdej wersji (40)
Ładunek
- Szerokość między nadkolami1 390 mm
Nadwozie
- Drzwi przesuwnelewe: dopłata 2 690 zł netto
Ładunek i nadwozie
- Drzwi tylne
- Ścianka działowa
- Interfejs do haka
- Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej
- Punkty mocowania bagażnika dachowego
- Podgrzewane lusterka boczne
- Lakier biały (inny kolor za dopłatą)
Bezpieczeństwo
- Asystent pasa ruchu
- Ostrzeganie przed kolizją
- ESP (stabilizacja toru jazdy)
- Automatyczny asystent hamowania awaryjnego (EBA)
- Asystent ruszania pod górę
- Elektroniczny hamulec postojowy
- Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu
- Asystent zmiany pasa (LCA) i ostrzeżenie o zmianie pasa
- Asystent martwego pola
- Ostrzeżenie przed otwarciem drzwi
- Ogranicznik prędkości
- Kontrola ciśnienia w oponach
- Centralny zamek
- eCall
- Ostrzeżenie o niezapiętych pasach
Parkowanie i widoczność
- Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
- Reflektory i tylne światła LED
- Czujnik światła
- Czujnik deszczu
Komfort
- Klimatyzacja
- 2 kluczyki smart i uruchamianie bezkluczykowe
- Podwójna ławka pasażera
- Podgrzewana przednia szyba
- Wielofunkcyjna kierownica z ekoskóry
- Samościemniające lusterko wewnętrzne
- Elektrycznie sterowane szyby
Multimedia
- Ekran LCD 4,2″ w kokpicie
- Ekran dotykowy 12,3″ (MP5)
- Bluetooth, Apple CarPlay i Android Auto
- Porty USB i USB-C
- 4 głośniki i radio cyfrowe DAB
Cennik Maxus Deliver 7 Diesel z 6.10.2026: listy wyposażenia, tabela techniczna i opcje dodatkowe
04 · Wnętrze
Maxus Deliver 7 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Zdjęcia z materiałów importera: przód, bok i kokpit z ekranem kamery 360°, którą cennik wymienia tylko w wersji Advance. Nie mamy ujęcia tyłu ani przestrzeni ładunkowej, a nadwozie z fotografii nie pokazuje długości L1 albo L2, więc wymiarów nie czytaj ze zdjęcia.
Maxus Deliver 7: deska rozdzielcza z dużym ekranem i podglądem kamery 360°.
05 · Opinie z testów
Maxus Deliver 7 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Dwa polskie testy diesla (wersja 147–150 KM z 2025 r., starsza niż 167 KM z cennika) chwalą wyposażenie, ładowność i cenę, a krytykują hałas na trasie, wyciszenie i skrzynię. W mieście diesel pali w testach 7–8 l/100 km; testów wersji 167 KM i opinii flot nie znaleźliśmy.
6 plusów7 uwag
Co chwalą
- Wyposażenie: Oba testy chwalą bogate wyposażenie seryjne: kamerę 360°, czujniki parkowania i asystentów (w teście Nowydostawczy także 6 poduszek i ESP).
Więcej · 3 źródła
Dziś kamera 360° jest w cenniku tylko w Advance, więc sprawdź wersję.
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025, Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
- Cena i ładunek: Nowydostawczy uznał ofertę za konkurencyjną i doceniał 7,2 m³ oraz ładowność, w testowanym egzemplarzu 1 220 kg (L2H1, 2025).
Więcej · 2 źródła
Cennik z 6.10.2026 podaje dla L2H1 1 250 kg.
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
Pokaż pozostałe (4)
- Kabina i prowadzenie w mieście: Nowydostawczy opisuje wygodne fotele z dobrym zakresem regulacji, lekki układ kierowniczy ułatwiający manewrowanie i zawieszenie, które tłumi większość nierówności.
1 źródło
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025
- Ładunek: L1H1 ma 6,3 m³ i 1 300 kg, L2H1 7,2 m³ i 1 250 kg ładowności bez kierowcy, a dopuszczalna masa całkowita w tabeli technicznej to 3 370 kg.
1 źródło
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
- Hak: Tabela techniczna podaje przyczepę do 2 500 kg z hamulcem i 750 kg bez, a zespół pojazdów do 5 870 kg.
Więcej · 1 źródło
Sprawdź, jakie uprawnienia dają prawa jazdy Twoich kierowców.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
- Asystenci: Lista wyposażenia bazowego zawiera asystenta pasa i martwego pola, ostrzeganie przed kolizją i eCall; kamera 360° jest tylko w Advance.
1 źródło
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
Na co uważać
- Hałas i wyciszenie: Nowydostawczy przy 120 km/h słyszy duży hałas, obroty bliskie 3 000/min, i brakuje mu siódmego biegu.
Więcej · 2 źródła
Chceauto pisze o słabym wyciszeniu kabiny i szumie powietrza przy 120 km/h oraz klekotaniu diesla.
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025
- Spalanie na trasie: Nowydostawczy: na trasie do 2 l/100 km więcej niż w mieście (bez ładunku).
Więcej · 3 źródła
Chceauto: 6–7 l/100 km przy 80–90 km/h i 12–14 przy 120–140 km/h, także bez ładunku. Cennik (WLTP): 7,7–7,8.
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025, Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
Pokaż pozostałe (5)
- Skrzynia i prowadzenie: Chceauto: długi lewarek i duże skoki między biegami, lekka kierownica, a pusty tył na większych wybojach ma skłonność do podskakiwania.
Więcej · 2 źródła
Nowydostawczy: wrażenie gumowatej kierownicy przy wyższych prędkościach.
Źródła: Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025, Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025
- Wnętrze: Nowydostawczy: błyszczące wstawki łapią odciski palców i rysy, gumowa wykładzina pachnie po nagrzaniu, a smartfon nie ma wygodnego miejsca.
Więcej · 2 źródła
Chceauto: ograniczona regulacja kierownicy.
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025
- Skrzynia: Tabela techniczna zna tylko skrzynię manualną, a pozycja „AT*” w cenniku nie ma wyjaśnienia symbolu.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj importera, zanim założysz automat.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
- Gwarancja: Strona importera podaje limit 160 000 km, cennik 200 000 km w propozycji aktywnej od 1.10 do 31.12.2026.
2 źródła
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026, Maxus Polska: Deliver 7 10.2026
- Cena: Cennik nazywa ceny promocyjnymi bez warunków i terminu, a strona importera pisała o ofercie ważnej do 30.09.2026.
Więcej · 3 źródła
Dealer wystawił na Otomoto nowego L1H1 za 94 900 zł netto, więc ta cena bywa w sprzedaży, ale bez ujawnionych warunków.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026, Maxus Polska: Deliver 7 10.2026, Otomoto: oferta dealera Auto Complex, Maxus Deliver 7 L1H1 10.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Testy mówią, że to roboczy van z dużą dawką wyposażenia za rozsądne pieniądze, ale głośny i bez siódmego biegu na trasie.
Więcej
Przejedź się nim z ładunkiem i sprawdź w cenniku termin ceny, symbol „AT*” i limit km gwarancji.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Ceny w cenniku są netto, a brutto to 23% VAT: ile VAT odliczysz, zależy od Twojego statusu podatnika, więc porównuj oferty na tej samej podstawie.
1 źródło
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Euro NCAP ocenił elektrycznego e-Deliver 7 (5 gwiazdek w ponownej ocenie z grudnia 2025 r.), ale na stronie oceny wymienia tylko wersję elektryczną.
Więcej · 1 źródło
Własnego wyniku dla diesla nie znaleźliśmy i nie przenosimy go z elektryka: zapytaj importera, czy dotyczy też Deliver 7 spalinowego.
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
Pokaż pozostałe (5)
?Nie wiemy
Cennik z 6.10.2026 podaje dane techniczne wysokiego nadwozia L2H2 (9,2 m³), ale nie ma jego ceny, więc nie pokazujemy go jako wersji w sprzedaży.
1 źródło
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
?Nie wiemy
Wiersze cenowe cennika opisują wszystkie wersje jako „DMC 3500 kg (N1)”, a tabela techniczna podaje 3 370 kg dla L1H1 i L2H1.
Więcej · 1 źródło
Liczymy z tabeli (2 070 kg masy własnej plus 1 300 kg ładowności daje 3 370 kg).
Źródła: Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
?Nie wiemy
Katalog autokatalog.pl podaje dla Deliver 7 inne ładowności niż cennik (m.in. 1 275 i 1 290 kg), więc liczymy wyłącznie z cennika importera.
1 źródło
Źródła: autokatalog.pl: Maxus Deliver 7, dane techniczne
?Nie wiemy
Oba testy dotyczą wcześniejszej wersji 147–150 KM (2025).
Więcej · 3 źródła
Cennik z 6.10.2026 opisuje diesla 167 KM, a testu tej wersji nie znaleźliśmy, więc spalania i hałasu nie przenosimy bez zastrzeżeń.
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025, Cennik Maxus Deliver 7 Diesel 10.2026
?Nie wiemy
Opinii właścicieli i flot (spalanie z ładunkiem, awaryjność, serwis) w mediach i na portalach nie znaleziono do 9.10.2026.
2 źródła
Źródła: Nowydostawczy.pl: TEST Maxus Deliver 7 2.0 Diesel 147 KM 06.2025, Chceauto.pl: Maxus Deliver 7, test diesla 2.0 150 KM 12.2025
Źródła opinii (6), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
Katalogi techniczne
Blog dealerski (bez opisu metody, nie opieramy na nim wniosków)
06 · Dla kogo, a dla kogo nie
Czy Maxus Deliver 7 to dobry wybór? Furgon 1 t, który liczysz netto.
Maxus Deliver 7 ma jeden silnik i trzy wersje, więc wybierasz długość nadwozia i dopłatę za Advance, a nie napęd. Zanim podpiszesz umowę, ustal na piśmie trzy rzeczy: termin ceny promocyjnej, znaczenie „AT*” w cenniku i limit km gwarancji.
Furgon od 94 900 zł netto: sprawdź trzy rzeczy w cenniku
Maxus Deliver 7 daje diesla 167 KM, 1 250–1 300 kg ładowności i hak do 2 500 kg od 94 900 zł netto wg cennika z 6.10.2026. Weźmiesz go, jeśli firma liczy netto, wozi do 1,3 t i wystarczy jej manual; odpuść, jeśli potrzebujesz automatu, napędu 4x4 albo ładowności ponad 1,3 t.
Dlaczego tak
- L1H1 od 94 900 zł netto, L2H1 od 96 900 zł netto (cena promocyjna z cennika, katalogowo 122 000 i 125 000 zł netto)
- Trzy europalety w poprzek mieszczą się już w L1H1 (nasze obliczenie): L2H1 bierz dla długości ładunku, nie dla palet
- 6,3–7,2 m³ i do 1 300 kg ładowności, przyczepa z hamulcem do 2 500 kg i zespół pojazdów do 5 870 kg
- Asystent pasa, martwego pola, ostrzeganie przed kolizją i eCall w standardzie we wszystkich wersjach
Na co uważać
- Tylko manual i napęd na przód; pozycja „AT*” w cenniku (109 900 zł netto) nie ma wyjaśnienia symbolu, więc nie zakładaj automatu
- Gwarancja 5 lat, ale limit km to 160 000 wg strony importera albo 200 000 w ofercie tylko do 31.12.2026
- Cennik nie podaje warunków ani terminu ceny promocyjnej (strona importera pisała o 30.09.2026), a liczby poduszek w wersjach bazowych nie ma
07 · Rywale
Mniejszy diesel czy większy van: i co zmienia prąd.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Maxus Deliver 7 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Maxus Deliver 7, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMaxus Deliver 7 L1H1 6,3 m³ · 116 727 zł bruttoDiesel

Maxus Deliver 9
- Cena od
- 117 957 zł+1 230 zł
- Moc
- 150 KM−17 KM
- Gwarancja
- 5 lat / 160 tys.tak samo
Więcej
Diesel 2.0 150 KM i manual w większym nadwoziu: 11,55 m³ wobec 7,2 m³ w L2H1. W cenniku L3H2 kosztuje 95 900 zł netto (rocznik 2025), czyli 1 000 zł mniej niż Deliver 7 L2H1 i 1 000 zł więcej niż L1H1. Ładuje 1 215 kg, mniej niż Deliver 7, więc kupujesz objętość, nie kilogramy. Sprawdź, czy mieści się w garażu i na placu.

Maxus e-Deliver 7
- Cena od
- 191 757 zł+75 030 zł
- Moc
- 204 KM+37 KM
- Gwarancja
- 5 lat / 100 tys.−60 tys. km
Więcej
L2H1 z silnikiem 150 kW i baterią 88 kWh: zasięg WLTP do 364 km, ładowanie DC do 90 kW, ładownia 6,7 m³ (w dieslu 7,2 m³) i 1 055 kg wobec 1 250 kg. Egzemplarz z cennika to rocznik 2024, a cena zakupu jest wyraźnie wyższa. Ma sens tam, gdzie liczy się wjazd do stref bez spalin, a nie cena zakupu.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Maxus Deliver 7: 5 lat i co warto wiedzieć.
Pięć lat na pojazd, ale limit przebiegu zależy od źródła i daty: 160 000 km wg strony importera, 200 000 km w propozycji z cennika do końca 2026.
Limit przebiegu
160 000 lub 200 000 km
Limit km zależy od daty: zapytaj, który obowiązuje w Twojej umowie.
Szczegóły
Strona importera (8.10.2026) podaje 5 lat lub 160 000 km. Cennik z 6.10.2026 zapisuje 5 lat lub 200 000 km jako propozycję aktywną od 1.10 do 31.12.2026. Przy pięciu latach to 32 000 km albo 40 000 km rocznie, więc flota jeżdżąca więcej wyczerpie limit przed upływem lat. Zapytaj salon, czy liczy się data umowy czy rejestracji, i wpisz limit do umowy.
Przeglądy
Co 2 lata lub 40 000 km
Przegląd co 2 lata albo 40 000 km, ceny nieznane.
Szczegóły
Cennik wskazuje przeglądy serwisowe co 2 lata lub co 40 000 km i odsyła do aktualnych warunków gwarancji producenta. Zapytaj o cenę przeglądu i o to, czy przegląd poza autoryzowanym serwisem wpływa na gwarancję.
Czego nie wiemy
Brak danych
Lakier, perforację i assistance sprawdź w umowie.
Szczegóły
Lakier, perforacja nadwozia, assistance i akumulator 12 V: cennik odsyła do warunków producenta, a ogólny dokument gwarancyjny marki nie wymienia Deliver 7. Nie wpisujemy liczb z innych modeli, więc zapytaj o nie w salonie przed umową.
09 · Salony i wycena
Wycena Maxus Deliver 7: salony blisko Ciebie.
Znajdź salon blisko siebie i zapytaj o wycenę. Poniżej adresy i telefony wszystkich 24 salonów Maxus: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 24 salony w 24 miastach.
24 salony Maxus24 miasta
Lista salonów
Salony Maxus: adres, telefon, wycena.
24 salony w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Biała Podlaska 1 salon
ORION, Biala Podlaska
ul. Brzeska 170A, Biała Podlaska
Bilcza 1 salon
MAXUS Cichonski, Kielce
ul. Kielecka 18, 26-026, Bilcza
Boguchwała 1 salon
Auto-Mix, Rzeszów
Suszyckich 21, Boguchwała4,73 opinie w Google
Borek Wielkopolski 1 salon
AUTO MRÓZ, BOREK WIELKOPOLSKI
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 29, Borek Wielkopolski
Gliwice 1 salon
Auto-Gazda, Gliwice
Toszecka 137 A, 44-100, Gliwice2,84 opinie w Google
Katowice 1 salon
Auto-Mix, Katowice
ul. Bogucicka 7, Katowice3,97 opinii w Google
Kraków 1 salon
Matsuoka, Kraków
Pułkownika Stanisława Dąbka 28, Kraków5,01 opinia w Google
Kurzętnik 1 salon
MULTI DEALER, Kurzetnik
ul. Spedycyjna 1, Kurzętnik
Leszno 1 salon
AUTO MRÓZ, LESZNO
UL. BALONOWA 57, Leszno
Lublin 1 salon
Nazaruk, Lublin
Abramowicka 45a, Lublin5,08 opinii w Google
Łódź 1 salon
Matsuoka, Lódz
ul. 3 Maja 1/3, Łódź5,01 opinia w Google
Opole 1 salon
Auto TIM Janeczko, Opole
Oleska 152, Opole
Poczesna 1 salon
BOCAR, Czestochowa
Warszawska 22, Poczesna
Poznań 1 salon
Berdychowski, Poznan
ul. Owsiana 27, 61-666, Poznań4,962 opinie w Google
Pszczyna 1 salon
Auto Glensk, Bielsko Biala
Bieruńska 64, 43-200, Pszczyna4,3317 opinii w Google
Reda 1 salon
G-M, Reda
Wejherowska 63, Reda
Stalowa Wola 1 salon
Auto-Mix, Stalowa Wola
Agatówka ul. Sandomierska 62, Stalowa Wola4,7108 opinii w Google
Tomaszów Mazowiecki 1 salon
Aspol Auto, Tomaszów Maz.
ul.Glówna 76, Tomaszów Mazowiecki
Warszawa 1 salon
MM Cars, Warszawa
Al. Jerozolimskie 217, 02-222, Warszawa3,615 opinii w Google
Wielogłowy 1 salon
Auto-Complex, Nowy Sacz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy
Wielogóra 1 salon
YORGO, Radom
Kościelna 1a, Wielogóra
Włocławek 1 salon
Matsuoka, Wloclawek
TORUŃSKA 121, Włocławek
Wojnicz 1 salon
Auto-Complex, Tarnów
Łukanowice 227, 32-830, Wojnicz
Wrocław 1 salon
Dealerauto, Wroclaw
Łagiewnicka 13, 50-512, Wrocław4,413 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Maxus Deliver 7 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena netto i brutto, ładowność, skrzynia „AT*”, gwarancja i leasing Maxusa Deliver 7: odpowiedzi z cennika importera z 6.10.2026.
Ile kosztuje Maxus Deliver 7 netto i brutto?
Cennik z 6.10.2026: L1H1 94 900 zł netto (116 727 zł brutto), L2H1 96 900 zł netto (119 187 zł brutto), L2H1 Advance 103 590 zł netto (127 416 zł brutto). To ceny promocyjne; katalogowo 122 000, 125 000 i 135 000 zł netto.
Czy promocyjna cena Deliver 7 jeszcze obowiązuje?
Cennik z 6.10.2026 nadal podaje ceny promocyjne, ale bez warunków i terminu, a strona importera pisała o ofercie ważnej do 30.09.2026. Poproś salon o pisemną ofertę z datą ważności.
Jaką ładowność ma Maxus Deliver 7?
L1H1 do 1 300 kg, L2H1 i Advance do 1 250 kg (maksymalnie bez kierowcy, wg cennika). Dopuszczalna masa całkowita to 3 370 kg w tabeli technicznej, choć wiersze cenowe podają 3 500 kg: sprawdź dowód rejestracyjny egzemplarza.
Ile m³ ma Deliver 7 i czy zmieści europalety?
L1H1 ma przestrzeń 2 547 × 1 800 × 1 428 mm, L2H1 2 913 × 1 800 × 1 428 mm, a między nadkolami jest 1 390 mm. Nasze obliczenie z tych wymiarów: europaleta (1 200 × 800 mm) ustawiona dłuższym bokiem w poprzek mieści się między nadkolami, a trzy w rzędzie zajmują 2 400 mm. Tyle samo wchodzi do L1H1 i L2H1, bo czwarta wymagałaby 3 200 mm. Cennik nie podaje dokładnych pozycji nadkoli, więc zmierz w salonie.
Czy Deliver 7 ma automat i co znaczy AT* w cenniku?
Tabela techniczna podaje tylko skrzynię manualną. Cennik ma pozycję „L2H1 7,2 m³, AT*” za 109 900 zł netto (147 000 zł katalogowo, ładowność 1 240 kg) bez wyjaśnienia symbolu (gwiazdkę ma też wiersz „L2H1 7,2 m³*”, również bez przypisu): zapytaj importera, zanim założysz automat.
Ile pali diesel 2.0 w Maxusie Deliver 7?
Wg cennika (WLTP) 7,7 l/100 km w L1H1 i 7,8 l w L2H1, a zbiornik 80 l daje obliczeniowo ok. 1 040 km. W testach wersji 147–150 KM z 2025 r. (Nowydostawczy, Chceauto) w mieście 7–8 l/100 km bez ładunku, a przy 120–140 km/h nawet 12–14. Spalania z ładunkiem i wersji 167 KM nie mamy.
Jaka jest gwarancja na Maxusa Deliver 7: 160 czy 200 tys. km?
Strona importera podaje 5 lat lub 160 000 km, a cennik z 6.10.2026 propozycję 5 lat lub 200 000 km aktywną od 1.10 do 31.12.2026. Zapytaj, czy liczy się data umowy czy rejestracji.
Czy Deliver 7 uciągnie przyczepę?
Tabela techniczna: do 2 500 kg z hamulcem i 750 kg bez, zespół pojazdów do 5 870 kg. Interfejs do haka jest w standardzie, a sam hak ustal w salonie i sprawdź uprawnienia kierowców.
Czy Deliver 7 kupię w leasingu?
Strona importera zapowiadała promocyjny leasing 102,95% (oferta do 30.09.2026, bez opisu warunków). Dealer na Otomoto podawał ratę od ok. 1 503 zł miesięcznie przy RRSO 9,81%, bez warunków: porównaj oferty salonów.
Czy Deliver 7 ma drzwi przesuwne?
Boczne drzwi przesuwne po lewej to w cenniku opcja za 2 690 zł netto (otwór 990 × 1 300 mm). Czy prawe są w standardzie, cennik z 6.10.2026 nie mówi, więc zapytaj o konfigurację.
Czym Deliver 7 Advance różni się od L2H1?
Advance kosztuje o 6 690 zł netto więcej i dokłada podgrzewane fotele, kamerę 360°, światła przeciwmgielne, fotel kierowcy z podłokietnikiem i 4 poduszki wg cennika. W wersji bazowej cennik nie podaje liczby poduszek.
Deliver 7, Deliver 9 czy e-Deliver 7?
Deliver 9 jest większy (11 m³ w L3H2), a e-Deliver 7 L2H1 to ta sama bryła na prąd za 155 900 zł netto i ładowności 1 055 kg wg cennika (egzemplarz z 2024 r.). Diesel jest tańszy w zakupie, prąd ma sens przy wjazdach do stref bez spalin.
Czy Deliver 7 ma ocenę Euro NCAP?
Dla diesla wyniku nie znaleźliśmy. Euro NCAP ocenia też vany, ale na stronie oceny Maxusa widnieje tylko elektryczny e-Deliver 7 (5 gwiazdek po ponownej ocenie z grudnia 2025 r.). Nie przenosimy tego wyniku na diesla; zapytaj importera, czy dotyczy też Deliver 7 spalinowego. W standardzie cennik wymienia asystenta pasa, martwego pola, ostrzeganie przed kolizją i eCall.
L1H1 czy L2H1: którą wersję wybrać?
Różnica w cenniku to 2 000 zł netto na korzyść L1H1 (94 900 wobec 96 900 zł). L1H1 uniesie 1 300 kg zamiast 1 250 kg i skręca w 12,1 m zamiast 13,4 m. L2H1 daje 0,9 m³ więcej i 366 mm dłuższą ładownię, ale przy trzech europaletach (nasze obliczenie, patrz pytanie o europalety) nie dokłada miejsca. Dłuższa wersja jest dla długich ładunków, nie dla palet.
Czy Deliver 7 jest głośny na trasie?
Oba polskie testy (Nowydostawczy 2025, Chceauto 2025) wspominają głośną kabinę przy 120 km/h i brak siódmego biegu. Testowano diesla 147–150 KM, a cennik z 6.10.2026 opisuje wersję 167 KM, więc zrób jazdę próbną na swojej trasie.
Deliver 7 czy większy Deliver 9: co wychodzi taniej?
W cennikach Maxusa Deliver 9 L3H2 kosztuje 95 900 zł netto (rocznik 2025), czyli 1 000 zł mniej niż Deliver 7 L2H1, i ma 11,55 m³. Jego ładowność to 1 215 kg wobec 1 250 kg i 1 300 kg w Deliver 7, a auto jest większe. Jeśli wozisz objętość, zapytaj o L3H2, jeśli kilogramy i parkowanie w mieście, Deliver 7.
Z tej marki: inne modele Maxus
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Diesel L1H1 6,3 m³: Cena cennikowa netto 122 000 zł, cena z cennika 94 900 zł (−27 100 zł) — warunek: 94 900 zł netto + 23% VAT (brutto: nasze przeliczenie). Cennik 6.10 nie podaje warunków ani terminu promocji: potwierdź w salonie. Brutto z VAT 23 %: 116 727 zł (cennikowa 150 060 zł).
- Diesel L2H1 7,2 m³: Cena cennikowa netto 125 000 zł, cena z cennika 96 900 zł (−28 100 zł) — warunek: 96 900 zł netto + 23% VAT (brutto: nasze przeliczenie). Cennik 6.10 nie podaje warunków ani terminu promocji: potwierdź w salonie. Brutto z VAT 23 %: 119 187 zł (cennikowa 153 750 zł).
- Diesel L2H1 Advance: Cena cennikowa netto 135 000 zł, cena z cennika 103 590 zł (−31 410 zł) — warunek: 103 590 zł netto + 23% VAT (brutto: nasze przeliczenie). Cennik 6.10 nie podaje warunków ani terminu promocji: potwierdź w salonie. Brutto z VAT 23 %: 127 416 zł (cennikowa 166 050 zł).
Ceny z cennika importera z 6.10.2026 są netto, a brutto to nasze przeliczenie o 23% VAT. Cennik nazywa je „ceną promocyjną” i nie podaje warunków ani terminu; strona importera pisała o ofercie ważnej do 30.09.2026. Gwarancja 200 000 km to propozycja z cennika na okres 1.10–31.12.2026, strona importera nadal podaje 160 000 km.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Maxus Deliver 7. Napisz albo zapytaj o wycenę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…