koszt przejazdu
01 · Koszty
Maxus e-Deliver 9: ile kosztuje energia na rok pracy?
Ustaw roczny przebieg firmy, a przeliczymy zakup i prąd. Prąd liczymy po 0,98 zł netto za kWh (ładowanie w bazie); szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy. Ceny w kalkulatorze są netto (brutto to cena razy 1,23).
Założenia rachunku
Kwoty netto, bez VAT 23 %: cena auta, paliwo i prąd. Rachunek jak dla firmy, która odlicza VAT w pełni; przy ograniczonym odliczeniu koszt będzie wyższy.
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 199 296 zł
zakup prąd
zakupprąd / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 30 000 km rocznie po 5 latach EV kosztuje łącznie 199 296 zł: zakup 159 900 zł i energia 39 396 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz na jednym ładowaniu?
Wpisz długość trasy z ładunkiem. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba ładować. Zasięg z ładunkiem i zimą jest krótszy niż w katalogu.
03 · Wyposażenie
Maxus e-Deliver 9: wyposażenie furgon, brygadówka i podwozie.
Furgon ma w standardzie komplet asystentów, kamerę cofania i ekran 12,3 cala. Karta techniczna podwozia opisuje inną listę i nie wymienia części pozycji, więc tam cennik nie rozstrzyga. Pełna lista 29 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | |||||
| Wyposażenie | EVEVL3H2 · 77 kWh | EVEVL3H2 · 88 kWh | EVEVL3H2 · 77 kWh · 7 miejsc | EVEVPodwozie L3 · N1 3,5 t | EVEVPodwozie L3 · N2 4,05 t |
|---|---|---|---|---|---|
| Miejsca | |||||
| Liczba miejscBrygadówka wozi ekipę, ale ma mniejszą ładowność. | 3 miejsca | 3 miejsca | 7 miejsc | 3 miejsca | 3 miejsca |
| Nadwozie i ładowanie | |||||
| Tylne drzwi otwierane do 236°Wygodny załadunek przy rampie, tylko w furgonie. | ✓ | ✓ | ✓ | — | — |
| Kabel ładowania 32 AW furgonie opcja za 1 200 zł netto, w podwoziu w standardzie. | do wyboru | do wyboru | do wyboru | ✓ | ✓ |
| Przedni zaczep holowniczyW standardzie podwozia; cennik furgonu go nie wymienia. | ? | ? | ? | ✓ | ✓ |
| Drzwi przesuwne po stronie pasażera | ? | ? | ? | — | — |
| Kabina i multimedia | |||||
| Ekran multimediówFurgon ma 12,3 cala; podwozie wg karty 10,1 cala, wg cennika 12,3. | 12,3" | 12,3" | 12,3" | 10,1" (karta) lub 12,3" (cennik) | 10,1" (karta) lub 12,3" (cennik) |
| Podgrzewane foteleCennik furgonu ich nie wymienia, karta podwozia tak. | ? | ? | ? | ✓ | ✓ |
| Apple CarPlay i Android Auto | ✓ | ✓ | ✓ | ? | ? |
| Kamera cofania i czujniki parkowania | ✓ | ✓ | ✓ | ? | ? |
| Podgrzewana kierownica | ✓ | ✓ | ✓ | ? | ? |
| Dostęp i uruchamianie bez kluczyka | ✓ | ✓ | ✓ | ? | ? |
| Bezpieczeństwo | |||||
| Kurtyny powietrzneKarta podwozia N2 ich nie wymienia. | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ? |
| Asystent martwego polaKarta podwozia N2 go nie wymienia. | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ? |
Takie same w każdej wersji (14)
Nadwozie i ładowanie
- Felgi aluminiowe 16"
Bezpieczeństwo
- Poduszki czołowe kierowcy i pasażera
- Poduszki boczne
- ESP
- Automatyczne hamowanie awaryjne
- Adaptacyjny tempomat
- Asystent pasa ruchu
- Ogranicznik prędkości
- Czujniki ciśnienia w oponach
- eCall
Kabina i multimedia
- Radio DAB+, 4 głośniki
- Klimatyzacja
- Elektryczne szyby przednie
Do wyboru, bez dopłaty
Kolor inny niż biały
Cennik e-Deliver 9 (furgon) z 31.07.2026 oraz karta techniczna podwozia N1 i N2. Cennik podwozia kopiuje listę wyposażenia furgonu, więc dla podwozia opieramy się na karcie technicznej; gdzie obie się różnią albo karta milczy, cennik nie rozstrzyga.
04 · Wnętrze
Maxus e-Deliver 9 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Zdjęcia z materiałów importera. Furgon i podwozie mają osobne ujęcia; wersja nadwozia (długość, dach) nie jest podpisana w materiałach. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
Maxus e-Deliver 9 — wnętrze przestrzeni ładunkowej z podłogą i osłonami nadkoli.
05 · Opinie z testów
Maxus e-Deliver 9 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Euro NCAP dał e-Deliver 9 pięć gwiazdek w ocenie vanów dostawczych (reocena 2025). Testy z Wielkiej Brytanii chwalą miejsce i prowadzenie, a krytykują hałas, wolny ekran i tworzywa, ale dotyczą innych baterii niż w Polsce.
5 plusów5 uwag
Co chwalą
- Euro NCAP (vany dostawcze, reocena 2025): 5 gwiazdek, bezpieczna jazda 66%, unikanie wypadku 81%, bezpieczeństwo po wypadku 80%.
Więcej · 1 źródło
Wersja N1 elektryczna; nie wiemy, czy to dokładnie polska specyfikacja.
Źródła: Euro NCAP Commercial Vans, Maxus eDeliver 9
- Vanaways (Wielka Brytania, wrzesień 2022): van przestronny, wygodny i dobrze się prowadzi.
Więcej · 1 źródło
Test dotyczy wersji z bateriami 52, 72 i 89 kWh, a w Polsce są 77 i 88 kWh.
Źródła: Vanaways, Maxus e-Deliver 9 review 09.2022
Pokaż pozostałe (3)
- Autokatalog.pl (Polska, wrzesień 2022): wnętrze określone jako nowoczesna funkcjonalność.
Więcej · 1 źródło
Test dotyczy wersji L3H2 z baterią 72 kWh, a w Polsce są 77 i 88 kWh.
Źródła: Autokatalog.pl, Maxus e-Deliver 9 – czy przyjmie się w Europie? 09.2022
- Cennik: w standardzie adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne, asystent pasa i martwego pola, kamera cofania oraz ekran 12,3 cala z CarPlay (furgon).
1 źródło
Źródła: Cennik e-Deliver 9, Maxus RSA Polska 07.2026
- Importer podaje 8 lat lub 160 000 km gwarancji na baterię i 5 lat lub 100 000 km na resztę auta (furgon).
1 źródło
Źródła: Komunikat RSA o e-Deliver 9 01.2026
Na co uważać
- Kabina. Vanaways (2022, Wielka Brytania): hałas z baterii i drogi w kabinie, wolny ekran dotykowy, tworzywa niskiej jakości i twarde fotele.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj o jazdę próbną na trasie, z ekranem i fotelem w roli głównej.
Źródła: Vanaways, Maxus e-Deliver 9 review 09.2022
- Wykończenie i osiągi. Autokatalog.pl (2022, L3H2 72 kWh): plastikowe dywaniki o nieprzyjemnym zapachu wyglądają zbyt tanio, a przyspieszenie 0–100 km/h trwa 18,4 s przy 100 km/h maksymalnej.
Więcej · 1 źródło
Obejrzyj dywaniki i wykończenie w salonie.
Źródła: Autokatalog.pl, Maxus e-Deliver 9 – czy przyjmie się w Europie? 09.2022
Pokaż pozostałe (3)
- Podwozie. Karta techniczna podwozia nie wymienia kamery cofania, CarPlay, podgrzewanej kierownicy ani dostępu bez kluczyka, a cennik tego samego podwozia kopiuje listę furgonu.
Więcej · 2 źródła
Wymień w zamówieniu, co ma być w aucie, bo cennik nie rozstrzyga.
Źródła: Cennik e-Deliver 9, Maxus RSA Polska 07.2026, Specyfikacja techniczna e-Deliver 9 podwozie N1, RSA Polska
- Szybkie ładowanie. Cennik: 10–80% w ok. 51 min w furgonie, a nasz rachunek (70% z 77 kWh w 51 min) daje średnio ok. 63 kW.
Więcej · 2 źródła
Brytyjskie testy podają 40–45 min dla innej baterii. Plan postojów oprzyj na liczbie z cennika.
Źródła: Cennik e-Deliver 9, Maxus RSA Polska 07.2026, Vanaways, Maxus e-Deliver 9 review 09.2022
- Zasięg. Cennik podaje przedział WLTP (287–308 km dla 77 kWh), a nie zasięg z ładunkiem czy zimą.
Więcej · 2 źródła
Autokatalog.pl (2022, bateria 72 kWh) pisze o ok. 170 km w praktyce przy deklarowanych 236 km, bez warunków pomiaru. Zapytaj salon o realne zużycie w twojej trasie.
Źródła: Cennik e-Deliver 9, Maxus RSA Polska 07.2026, Autokatalog.pl, Maxus e-Deliver 9 – czy przyjmie się w Europie? 09.2022
Co to znaczy dla Ciebie
Sprawdź na jeździe próbnej hałas w kabinie i ekran oraz policz zasięg z własnym ładunkiem: testów z polskiej trasy z ładunkiem nie znaleźliśmy.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Euro NCAP wskazuje wersję N1 elektryczną.
Więcej · 1 źródło
Nie sprawdziliśmy, czy wynik obejmuje wersję N2 (4,05 t), podwozie z zabudową ani konfigurację sprzedawaną w Polsce.
Źródła: Euro NCAP Commercial Vans, Maxus eDeliver 9
!Uwaga
Gwarancja baterii: komunikat RSA z 28.01.2026 podaje 8 lat lub 160 000 km, a cennik 8 lat lub 250 000 km.
Więcej · 2 źródła
Pokazujemy 160 000 km i prosimy o zapis w umowie.
Źródła: Komunikat RSA o e-Deliver 9 01.2026, Cennik e-Deliver 9, Maxus RSA Polska 07.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Nieznane: brak niezależnych testów w PL do 9.10.2026 dla polskich wersji 77 i 88 kWh; nie znaleźliśmy też pomiaru zasięgu z ładunkiem ani zimą ani hałasu w kabinie poza testami z 2022 roku (bateria 72 kWh, Autokatalog.pl; Vanaways, UK).
Więcej · 2 źródła
Pierwszy przebieg zebrał jedno polskie źródło.
Źródła: Vanaways, Maxus e-Deliver 9 review 09.2022, Autokatalog.pl, Maxus e-Deliver 9 – czy przyjmie się w Europie? 09.2022
?Nie wiemy
Cennik furgonu nie podaje holowania ani interwałów serwisu, a o programie leasingowym dla flot dokumenty milczą.
Więcej · 2 źródła
Strona importera mówi o przyczepie do 1500 kg (jedno źródło), karta podwozia o 1200 kg.
Źródła: Cennik e-Deliver 9, Maxus RSA Polska 07.2026, Specyfikacja techniczna e-Deliver 9 podwozie N1, RSA Polska
Źródła opinii (6), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
Katalogi techniczne
06 · Nasz werdykt
Czy Maxus e-Deliver 9 to dobry wybór? Furgon czy podwozie, 77 czy 88 kWh
Jeden elektryczny van, dwie różne obietnice. O wyborze decyduje, ile musisz przewieźć i jak daleko wracasz do bazy, a nie sama cena.
Ładunek albo zasięg, dopłata za jedno z dwóch
Bierz 77 kWh (od 159 900 zł netto), jeśli wozisz do 980 kg i wracasz do bazy po ok. 250 km lub mniej. Dopłać 15 000 zł netto do 88 kWh tylko wtedy, gdy trasy są dłuższe: dostajesz 317–358 km WLTP zamiast 287–308 km, ale tracisz 70 kg ładowności (910 zamiast 980 kg) i czekasz 120 dni i dłużej. Podwozie to inna decyzja: tylko pod zabudowę i tylko na krótkie trasy (172 km WLTP).
Dlaczego tak
- Furgon 11 m³ unosi 980 kg w wersji 77 kWh; tabela techniczna cennika podaje dla niej 905 kg, więc zapytaj o świadectwo VIN
- Euro NCAP dla vanów dostawczych: 5 gwiazdek (reocena 2025), w standardzie hamowanie awaryjne, tempomat adaptacyjny i asystent martwego pola w furgonie
- Podwozie pod zabudowę N2 (4,05 t) ma wg karty do 1970 kg ładunku bez zabudowy, a po zabudowie 1350–1840 kg zależnie od jej masy (najcięższa zabudowa wg karty: 1410 kg w L3, 1350 kg w L4)
Na co uważać
- Pięć z sześciu furgonów jest na zamówienie (120 dni i dłużej); bez tego zapisu jest tylko L3H2 77 kWh, ale dostępności z magazynu nie znamy
- Cena promocyjna z cennika nie ma opisanych warunków, a katalogowa jest o 54 000–64 000 zł netto wyższa w furgonach: zapytaj, kto ją dostaje, i o leasing lub flotę
- Odpuść, jeśli trasa z ładunkiem bywa dłuższa niż ok. 250 km (90% dolnego zasięgu WLTP): szybkie ładowanie trwa ok. 51 min (10–80%), średnio ok. 63 kW (nasz rachunek)
07 · Rywale
Duże elektryczne vany: zasięg i bateria na tle rywali.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Maxus e-Deliver 9 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Maxus e-Deliver 9, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMaxus e-Deliver 9 L3H2 · 77 kWh · 287 km bruttoEV

BYD E-Vali
- Zasięg
- 220–250 km−67 km
- Bateria
- 80,64 kWh+3,6 kWh
Więcej
Wybierz go, jeśli potrzebujesz większej baterii (80,64 kWh LFP) i dłuższego furgonu (do 17,9 m³ wobec 11 m³ L3H2). Zasięg 220–250 km to deklaracja Armatusa, a Maxus podaje 287–308 km. E-Vali nie ma ceny, więc różnicy nie policzymy.

Farizon SuperVan
- Zasięg
- 215–376 km−72 km
- Bateria
- 49–106 kWh−28,0 kWh
Więcej
Wybierz go, gdy zależy ci na szerokiej gamie baterii: 49–106 kWh i zasięg 215–376 km zależnie od wersji, gwarancja 5 lat / 200 000 km. Podstawy się różnią (cennik stock Farizona wobec cennika Maxusa), więc porównanie jest przybliżone.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Maxus e-Deliver 9: 5 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.
Pojazd: 5 lat, limit 100 000 km w furgonie i 160 000 km w podwoziu. Bateria: 8 lat. Warunków (przeglądy, próg degradacji) cennik nie opisuje, a limit kilometrów baterii jest w dokumentach sprzeczny.
Pojazd
5 lat
Furgon: 5 lat lub 100 000 km, podwozie: 5 lat lub 160 000 km (cenniki z 31.07.2026).
Szczegóły
Przy 30 000 km rocznie limit 100 000 km wyczerpie się po ok. 3,3 roku, zanim minie 5 lat, więc przelicz go na swój przebieg.
Akumulator trakcyjny
8 lat / 160 000 km
Komunikat RSA z 28.01.2026 i strona importera podają 160 000 km, a cenniki furgonu i podwozia 250 000 km.
Szczegóły
Pokazujemy niższy limit i prosimy o wpis właściwego w umowie. Nie znamy progu degradacji baterii.
Zabudowa
do uzgodnienia
Gwarancja na zabudowę wykonaną przez inną firmę wymaga pisemnego uzgodnienia.
Szczegóły
Przed zamówieniem podwozia ustal na piśmie, kto odpowiada za zabudowę i czy wpływa ona na gwarancję pojazdu.
Holowanie
poza gwarancją
Instrukcja furgonu wyłącza z gwarancji uszkodzenia związane z holowaniem przyczepy.
Szczegóły
Strona importera (jedno źródło) podaje holowanie z hamulcem do 1500 kg, więc zapytaj salon, co dokładnie wyłącza zapis.
09 · Salony i wycena
Wycena Maxus e-Deliver 9: salony blisko Ciebie.
Znajdź salon blisko siebie i zapytaj o wycenę. Poniżej adresy i telefony wszystkich 24 salonów Maxus: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 24 salony w 24 miastach.
24 salony Maxus24 miasta
Lista salonów
Salony Maxus: adres, telefon, wycena.
24 salony w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Biała Podlaska 1 salon
ORION, Biala Podlaska
ul. Brzeska 170A, Biała Podlaska
Bilcza 1 salon
MAXUS Cichonski, Kielce
ul. Kielecka 18, 26-026, Bilcza
Boguchwała 1 salon
Auto-Mix, Rzeszów
Suszyckich 21, Boguchwała4,73 opinie w Google
Borek Wielkopolski 1 salon
AUTO MRÓZ, BOREK WIELKOPOLSKI
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 29, Borek Wielkopolski
Gliwice 1 salon
Auto-Gazda, Gliwice
Toszecka 137 A, 44-100, Gliwice2,84 opinie w Google
Katowice 1 salon
Auto-Mix, Katowice
ul. Bogucicka 7, Katowice3,97 opinii w Google
Kraków 1 salon
Matsuoka, Kraków
Pułkownika Stanisława Dąbka 28, Kraków5,01 opinia w Google
Kurzętnik 1 salon
MULTI DEALER, Kurzetnik
ul. Spedycyjna 1, Kurzętnik
Leszno 1 salon
AUTO MRÓZ, LESZNO
UL. BALONOWA 57, Leszno
Lublin 1 salon
Nazaruk, Lublin
Abramowicka 45a, Lublin5,08 opinii w Google
Łódź 1 salon
Matsuoka, Lódz
ul. 3 Maja 1/3, Łódź5,01 opinia w Google
Opole 1 salon
Auto TIM Janeczko, Opole
Oleska 152, Opole
Poczesna 1 salon
BOCAR, Czestochowa
Warszawska 22, Poczesna
Poznań 1 salon
Berdychowski, Poznan
ul. Owsiana 27, 61-666, Poznań4,962 opinie w Google
Pszczyna 1 salon
Auto Glensk, Bielsko Biala
Bieruńska 64, 43-200, Pszczyna4,3317 opinii w Google
Reda 1 salon
G-M, Reda
Wejherowska 63, Reda
Stalowa Wola 1 salon
Auto-Mix, Stalowa Wola
Agatówka ul. Sandomierska 62, Stalowa Wola4,7108 opinii w Google
Tomaszów Mazowiecki 1 salon
Aspol Auto, Tomaszów Maz.
ul.Glówna 76, Tomaszów Mazowiecki
Warszawa 1 salon
MM Cars, Warszawa
Al. Jerozolimskie 217, 02-222, Warszawa3,615 opinii w Google
Wielogłowy 1 salon
Auto-Complex, Nowy Sacz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy
Wielogóra 1 salon
YORGO, Radom
Kościelna 1a, Wielogóra
Włocławek 1 salon
Matsuoka, Wloclawek
TORUŃSKA 121, Włocławek
Wojnicz 1 salon
Auto-Complex, Tarnów
Łukanowice 227, 32-830, Wojnicz
Wrocław 1 salon
Dealerauto, Wroclaw
Łagiewnicka 13, 50-512, Wrocław4,413 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Maxus e-Deliver 9 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Ładowność, cena netto i brutto, zasięg, ładowanie i czas oczekiwania: odpowiedzi na to, o co pytają firmy kupujące e-Deliver 9.
Ile kosztuje Maxus e-Deliver 9 netto i brutto?
Najtańszy furgon L3H2 77 kWh kosztuje 159 900 zł netto, czyli 196 677 zł brutto (netto + 23% VAT), a podwozie L3 od 153 900 zł netto. To ceny promocyjne z cennika z 31.07.2026, bez opisanych warunków.
Ile naprawdę uniesie e-Deliver 9?
Furgon unosi 805–980 kg wg cennika, mniej przy baterii 88 kWh i siedmiu miejscach. Tabela techniczna cennika podaje dla L3H2 77 kWh 905 kg, więc ładowność konkretnego auta rozstrzyga świadectwo VIN.
Czy bateria 88 kWh się opłaca?
Dopłata to 18 450 zł brutto (15 000 zł netto) za 317–358 km WLTP zamiast 287–308 km. Tracisz 70 kg ładowności (910 zamiast 980 kg) i czekasz 120 dni i dłużej.
Jaki jest realny zasięg z ładunkiem zimą?
Cennik podaje tylko WLTP: 287–358 km w furgonie i 172 km w podwoziu. Niezależnych pomiarów z ładunkiem ani zimą nie znaleźliśmy, więc zasięg trasy sprawdź w salonie.
Ile trwa ładowanie e-Deliver 9?
Prądem stałym 10–80% w ok. 51 min w furgonie (podwozie 20–80% w ok. 36 min). Prądem zmiennym 5–100% w ok. 8,5 h (77 kWh) lub 9,3 h (88 kWh), w podwoziu 6,5 h na trzech fazach albo 11 h na jednej.
Furgon czy podwozie pod zabudowę?
Furgon to gotowa skrzynia 11–12,3 m³ i 287–358 km zasięgu. Podwozie ma baterię 65 kWh i 172 km WLTP, a ładowność zależy od zabudowy: N2 ma bez niej 1960–1970 kg, z lekką 1810–1840 kg, a z najcięższą 1350–1410 kg wg karty. W N1 ładowność z zabudową spada do 750–1290 kg.
N1 czy N2: jakie prawo jazdy i czy tachograf?
N1 to dopuszczalna masa 3,5 t, N2 to 4,05 t. Wymagania wobec kierowcy i tachografu zależą od przepisów, więc potwierdź je w salonie i u doradcy, nie podajemy wykładni.
Czy mogę odliczyć VAT od e-Deliver 9?
Ceny podajemy netto, brutto to netto + 23%. Zakres odliczenia zależy od rodzaju pojazdu i zapisów w dokumentach, więc zapytaj księgowego, szczególnie przy brygadówce na 7 miejsc.
Ile czekam na dostawę?
Pięć z sześciu furgonów jest na zamówienie, czas dostawy to 120 dni i dłużej. Bez tego zapisu jest tylko L3H2 77 kWh, ale dostępności z magazynu nie znamy.
Czy da się wziąć e-Deliver 9 na leasing lub flotę?
Dokumenty importera nie podają programów leasingowych ani flotowych. Zapytaj salon, jakie warunki i raty oferuje dla firmy.
Jaka jest gwarancja baterii w e-Deliver 9?
Komunikat RSA podaje 8 lat lub 160 000 km, cenniki furgonu i podwozia 8 lat lub 250 000 km. Poproś o wpis właściwego limitu do umowy.
Ile miejsc ma e-Deliver 9?
Furgon ma 3 miejsca w kabinie, a brygadówka 7 miejsc (ładowność 850–855 kg). Podwozie ma 3 miejsca.
Jakie są wymiary e-Deliver 9?
Furgon L3 ma 5940 mm długości i 2062 mm szerokości, wysokość 2525 mm (H2) lub 2730 mm (H3). Podwozie ma rozstaw osi 3760 mm (L3) lub 4048 mm (L4).
Ile gwiazdek Euro NCAP ma e-Deliver 9?
Pięć w ocenie vanów dostawczych Euro NCAP (reocena 2025, poprawa względem wcześniejszej oceny). Ocena dotyczy elektrycznej wersji N1.
Czy 7-miejscowa brygadówka się opłaca?
Brygadówka L3H2 77 kWh kosztuje 179 900 zł netto, czyli 20 000 zł netto więcej niż furgon 3-miejscowy, a unosi 855 kg zamiast 980 kg (o 125 kg mniej). Ma sens, gdy ekipa jedzie jednym autem na budowę; przy ciężkim ładunku wybierz furgon.
Ile kosztują opcje do e-Deliver 9?
Wg cennika z 31.07.2026: kolor inny niż biały 3 990 zł netto, dodatkowe drzwi przesuwne 2 690 zł netto, kabel ładowania 32 A 1 200 zł netto. Ceny netto, brutto to netto + 23%.
Czy e-Deliver 9 uciągnie przyczepę?
Cennik furgonu nie podaje holowania. Strona importera pisze o przyczepie do 1500 kg z hamulcem (jedno źródło), a instrukcja wyłącza z gwarancji uszkodzenia związane z holowaniem. Zapytaj salon o zapis na piśmie.
Z tej marki: inne modele Maxus
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- EV L3H2 · 77 kWh: Cena cennikowa netto 223 900 zł, cena z cennika 159 900 zł (−64 000 zł) — warunek: 159 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 223 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 196 677 zł (cennikowa 275 397 zł).
- EV L3H2 · 88 kWh: Cena cennikowa netto 229 900 zł, cena z cennika 174 900 zł (−55 000 zł) — warunek: 174 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 229 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 215 127 zł (cennikowa 282 777 zł).
- EV L3H2 · 77 kWh · 7 miejsc: Cena cennikowa netto 235 900 zł, cena z cennika 179 900 zł (−56 000 zł) — warunek: 179 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 235 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 221 277 zł (cennikowa 290 157 zł).
- EV L3H3 · 77 kWh: Cena cennikowa netto 226 900 zł, cena z cennika 172 900 zł (−54 000 zł) — warunek: 172 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 226 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 212 667 zł (cennikowa 279 087 zł).
- EV L3H3 · 77 kWh · 7 miejsc: Cena cennikowa netto 236 900 zł, cena z cennika 181 900 zł (−55 000 zł) — warunek: 181 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 236 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 223 737 zł (cennikowa 291 387 zł).
- EV L3H3 · 88 kWh: Cena cennikowa netto 232 900 zł, cena z cennika 177 900 zł (−55 000 zł) — warunek: 177 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 232 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 218 817 zł (cennikowa 286 467 zł).
- EV Podwozie L3 · N1 3,5 t: Cena cennikowa netto 229 900 zł, cena z cennika 153 900 zł (−76 000 zł) — warunek: 153 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 229 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 189 297 zł (cennikowa 282 777 zł).
- EV Podwozie L4 · N1 3,5 t: Cena cennikowa netto 229 900 zł, cena z cennika 155 900 zł (−74 000 zł) — warunek: 155 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 229 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 191 757 zł (cennikowa 282 777 zł).
- EV Podwozie L3 · N2 4,05 t: Cena cennikowa netto 239 900 zł, cena z cennika 153 900 zł (−86 000 zł) — warunek: 153 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 239 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 189 297 zł (cennikowa 295 077 zł).
- EV Podwozie L4 · N2 4,05 t: Cena cennikowa netto 239 900 zł, cena z cennika 155 900 zł (−84 000 zł) — warunek: 155 900 zł netto + 23% VAT, cena promocyjna (katalogowa 239 900 zł netto). Cennik nie opisuje warunków promocji. Brutto z VAT 23 %: 191 757 zł (cennikowa 295 077 zł).
Cennik jest orientacyjny i podaje ceny netto; nie opisuje warunków promocji ani daty jej końca. Zapytaj w salonie, czy cena dotyczy każdej firmy i czy auto jest dostępne od ręki.
Dokumenty
- Cennik e-Deliver 9 (furgon), Maxus RSA Polska, 31.07.2026
- Specyfikacja techniczna e-Deliver 9 podwozie N1, RSA Polska
- Strona modelu e-Deliver 9, Maxus Polska
- Komunikat RSA o e-Deliver 9, 28.01.2026 (gwarancje)
Pozostałe dokumenty (1)
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Maxus e-Deliver 9. Napisz albo zapytaj o wycenę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…