Porównaj auta

Elektryczny van, 7 miejsc · rocznik 2026

EV

XPeng X9.

Siedem foteli z masażem, 550 kg ładowności.

Dane sprawdzone: · Źródła

Elektryczny van 5,3 m z drzwiami przesuwanymi, masażem i lodówką w każdej wersji. W testach ładuje 20–80% w ok. 13 min (800 V). Dla dużej rodziny lub firmy z kierowcą, ale ładowność to tylko 550–610 kg.

Galeria · 6 zdjęć
XPeng X9Elektryczny 800 V FWD Standard Range · 324 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 7 salonów

01 · Koszty

XPeng X9: ile kosztuje rok jazdy na prądzie z domowego gniazdka?

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla wybranej wersji. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy. Nie liczymy też ubezpieczenia, serwisu ani dopłat za lakier i hak.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania X9. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Wyposażenie
Zużycie energii
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Standard Range 20,0 kWh/100 km, Long Range Pro 20,4, AWD Performance Pro 20,8 (WLTP, cykl mieszany, z cennika importera). Przy 15 tys. km rocznie i prądzie po 1,20 zł to rachunek za energię ok. 3 600 zł (Standard Range). Liczymy z normy, bo nie zmierzyliśmy zużycia sami.
Zużycie realne (testy prasowe)
Testy autostradowe dają więcej niż norma: Long Range Pro 25,0 kWh/100 km przy 130 km/h (inside-digital.de, 09.2026, ok. 420 km zasięgu), AWD Performance Pro 21,0 kWh/100 km przy 120 km/h (Autokult, 27.08.2026, ok. 523 km). To dwa różne testy i dwie różne prędkości, nie średnia. Standard Range nikt nie zmierzył, więc przełącznik „Realne” dla niej zostaje przy normie.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 342 900 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny 800 V kosztuje łącznie 342 900 zł: zakup 324 900 zł i energia 18 000 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania po drodze?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba ładować. Prąd stały ładuje 20–80% w ok. 13 min, o ile znajdziesz ładowarkę o mocy 350–400 kW; gdzie takie stoją na Twojej trasie, sprawdź w aplikacji operatora.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę. Pełny zasięg WLTP to Standard Range 535 km, Long Range Pro 615 km, AWD Performance Pro 580 km. Na autostradzie w testach wyszło odpowiednio mniej (Long Range Pro ok. 420 km przy 130 km/h), więc przy dłuższej trasie licz na postój wcześniej, niż mówi katalog.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

XPeng X9 wyposażenie: to samo w każdej wersji, różni się bateria i napęd.

Masaż, wentylacja, drzwi przesuwane i lodówka są w cenie wszystkich trzech wersji. Wersje różnią się baterią, mocą i napędem, nie pakietami. Pełna lista 38 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektryczny 800 VFWD Standard RangeEVElektryczny 800 VFWD Long Range ProEVElektryczny 800 VAWD Performance Pro
Napęd i bateria
Bateria 110 kWhWiększa bateria NCM daje w cenniku 80 km więcej WLTP niż 94,8 kWh LFP.—✓✓
Napęd na cztery kołaDrugi silnik: 500 KM i 5,9 s do 100 km/h.——✓
W standardzie w każdej wersji (34)

Komfort i miejsca

  • Trzeci rząd składany elektrycznie
  • Fotele 2. rzędu z przesuwem 51 cm
  • Masaż w 1. i 2. rzędzie
  • Lodówka 10,8 l
  • Skóra Nappa w 1. i 2. rzędzie (3. rząd: skóra ekologiczna)
  • Podsufitka z mikrofibry
  • Podgrzewanie i wentylacja foteli 1. i 2. rzędu (3 stopnie)
  • Regulacja elektryczna foteli: 12 kierunków w 1. rzędzie, 14 w 2. (zero gravity do 16)
  • Pamięć ustawień foteli 1. i 2. rzędu
  • Składane stoliki w 2. rzędzie
  • Klimatyzacja 5-strefowa
  • Filtracja powietrza N.95 / PM2.5 i wentylacja bez nawiewu (ponad 6 000 otworów)
  • Aktywna redukcja hałasu RNC
  • Kierownica podgrzewana, oświetlenie nastrojowe LED

Nadwozie

  • Drzwi przesuwane elektrycznie
  • Klamki zlicowane z karoserią (elektryczne)
  • Dach panoramiczny dwuczęściowy, nieotwierany, z roletami
  • Rolety na oknach drzwi przesuwanych
  • Felgi 20″ Nebula

Multimedia

  • Ekranyśrodek 17,3″, dach 21,4″, HUD 21″
  • Apple CarPlay i Android Auto
  • Procesor Snapdragon 8295, asystent głosowy „Hey, XPENG”
  • Radio FM + DAB, nawigacja, aktualizacje OTA, klucz w aplikacji
  • Audio XOPERA 2 180 W, 7.1.6, 27 głośników
  • Ładowarka bezprzewodowa 50 W z wentylacją, USB-A x1 i USB-C x5 (60 W)

Napęd i bateria

  • Skręt tylnej osi
  • Zawieszenie pneumatyczne
  • Zasilanie z auta (V2L)
  • Pompa ciepła X-HP2.0

Opcje płatne

  • Hak holowniczy+ 5 200 zł
  • Lakier inny niż białymetalik + 5 900 zł, Matte Gray + 7 900 zł

Bezpieczeństwo i asystenci

  • XPILOT ASSIST 3.0: ACC, LCC, ALC, parkowanie automatyczne, przywołanie RVS
  • 16 systemów bezpieczeństwa aktywnego (AEB, FCW, BSD, DOW, RCTA, DSM i in.)
  • 9 poduszek powietrznych, ISOFIX na 4 tylnych siedzeniach, e-call, TPMS
Cennik nie rozstrzyga (1)

Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.

  • Menu po polsku

Źródło: cennik XPeng X9 05/2026 (xpeng.pl, s.5–12, sprawdzony 9.10.2026). Cennik nie podaje różnic w wyposażeniu między wersjami. Menu po polsku: brak potwierdzenia (Autokult 08.2026, egzemplarz testowy).

04 · Wnętrze

XPeng X9 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera, wersja i felgi nieopisane w źródle. Cennik zastrzega, że obręcze z grafik (20″ Nebula z osłoną piasty) nie są dostępne w Europie, więc sprawdź koła auta w salonie. Wnętrze pokazuje kabinę z trzema rzędami foteli.

XPeng X9: wnętrze z trzema rzędami foteli i dużym ekranem środkowym (zdjęcie z cennika importera).

05 · Opinie z testów

XPeng X9 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy chwalą ładowanie 800 V i salon z trzecim rzędem, a krytykują zasięg na autostradzie, niską ładowność oraz obsługę (asystenci, menu bez polskiego w egzemplarzu testowym). Euro NCAP nie opublikował wyniku X9.

Long Range Pro na autostradzieok. 420 km130 km/h, 25 kWh/100 km; norma WLTP 615 km

4 plusy7 uwag

Co chwalą

  • Ładowanie. Inside-digital: 20–80% w ok. 13 min na ładowarce 400 kW (Long Range).
    Więcej · 2 źródła

    Autokult: na ładowarce 350 kW auto (AWD) pobierało pełną moc od 50% naładowania i ok. 190 kW przy 80%.

    Źródła: inside-digital.de: test XPeng X9 09.2026, Autokult: test XPeng X9 08.2026

  • Trzeci rząd. Auto Świat (oględziny): dorośli swobodnie mieszczą się w trzecim rzędzie.
    Więcej · 2 źródła

    Autokult: trzeci rząd jest użyteczny, z elektrycznymi oparciami i podgrzewaniem.

    Źródła: Auto Świat: XPeng X9 na żywo 06.2026, Autokult: test XPeng X9 08.2026

Pokaż pozostałe (2)
  • Salon. Auto Express: fotele z masażem i wentylacją w kilku rzędach (ocena 3,5/5).
    Więcej · 2 źródła

    Inside-digital chwali komfort z tyłu.

    Źródła: Auto Express: XPeng X9 review 10.2026, inside-digital.de: test XPeng X9 09.2026

  • Standard. Cennik importera: masaż, wentylacja, drzwi przesuwane, lodówka i CarPlay w cenie każdej wersji.
    1 źródło

    Źródła: Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026

Na co uważać

  • Autostrada. Long Range: zużycie 25 kWh/100 km i ok. 420 km przy 130 km/h (inside-digital), zamiast 20,4 kWh i 615 km z normy.
    Więcej · 3 źródła

    AWD: 21 kWh/100 km i ok. 523 km przy 120 km/h (Autokult). Planuj trasę z postojem wcześniej, niż mówi katalog.

    Źródła: inside-digital.de: test XPeng X9 09.2026, Autokult: test XPeng X9 08.2026, Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026

  • Ładowność. Cennik: 550–610 kg przy masie własnej ok. 2,7 t.
    Więcej · 2 źródła

    Auto Świat radzi, żeby pasażerowie byli szczupli. Siedmiu dorosłych po 80 kg to 560 kg (nasz rachunek), więc na bagaż zostaje niewiele albo nic.

    Źródła: Auto Świat: XPeng X9 na żywo 06.2026, Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026

Pokaż pozostałe (5)
  • Trzeci rząd. Auto Express: za mało podparcia ud, wystarczy na krótsze przejazdy.
    Więcej · 1 źródło

    Dłuższą trasę dorosłymi sprawdź na jeździe próbnej.

    Źródła: Auto Express: XPeng X9 review 10.2026

  • Obsługa i prowadzenie. Autokult: zawieszenie miękkie, układ kierowniczy mało precyzyjny, asystent pasa myli się przy oznaczeniach i pojazdach na sąsiednim pasie.
    Więcej · 2 źródła

    Auto Express: asystenci uciążliwi, kierownica „trochę zbyt lekka” na autostradzie.

    Źródła: Autokult: test XPeng X9 08.2026, Auto Express: XPeng X9 review 10.2026

  • Menu po polsku. Autokult: w egzemplarzu testowym nie było polskiego menu, a projekt wnętrza uznano za generyczny.
    Więcej · 1 źródło

    Mógł to być egzemplarz przedseryjny, więc zapytaj w salonie o język systemu.

    Źródła: Autokult: test XPeng X9 08.2026

  • Zawieszenie pneumatyczne. W Chinach akcja serwisowa objęła 33 473 X9 z produkcji 08.2023–08.2025 (nieszczelność przedniego zawieszenia w upale); XPeng przedłużył tam gwarancję na ten element do 8 lat/160 000 km.
    Więcej · 2 źródła

    Czy dotyczy aut z Polski, nie wiadomo. Zapytaj importera.

    Źródła: Börse Express: akcja serwisowa X9 w Chinach 08.2026, autocentrum.pl: upały i zawieszenie X9 w Chinach

  • Gabaryty. Inside-digital: 5,32 m długości utrudnia parkowanie w mieście.
    1 źródło

    Źródła: inside-digital.de: test XPeng X9 09.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Przed zakupem jedź na próbę siedmioma osobami i bagażem: zmierzysz ładowność, trzeci rząd i zasięg na swojej trasie, czyli to, w czym katalog i testy się rozjeżdżają.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

XPeng podaje w komunikacie o teście El Prix (Norwegia, 24 auta): X9 przejechał 646 km, o 11,4% więcej niż WLTP, i miał najszybsze ładowanie 10–80% (12 min 55 s).

Więcej · 1 źródło

To komunikat producenta, a naf.no podaje inne liczby (WLTP 560 km), więc traktuj go jako deklarację.

Źródła: Komunikat XPeng o teście El Prix 06.2026

Uwaga

Otomoto: rynek minivanów premium jest niszowy, nabywcami są hotele i firmy szukające limuzyny dla zarządu, a pytaniem pozostaje zaufanie do marki obecnej w Polsce od 2025.

1 źródło

Źródła: Otomoto: premiera XPeng X9 06.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Euro NCAP nie opublikował wyniku X9 (sprawdzone 9.10.2026: w ocenach XPeng jest tylko G9).

Więcej · 3 źródła

Cennik pisze „na 5 gwiazdek EN-NCAP”, a CnEVPost: producent deklaruje spełnienie wymagań 5 gwiazdek 2026. To deklaracja, nie wynik.

Źródła: Euro NCAP: oceny marki XPeng, Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026, CnEVPost: X9 w siedmiu krajach Europy 06.2026

Pokaż pozostałe (3)

Nie wiemy

Gwarancja: przyjmujemy 7 lat/160 000 km na auto i 8 lat/160 000 km na baterię (informacja od NowoczesneAuta.pl; zgodnie z ADAC dla Niemiec, a cennik pisze „7 lat bez ograniczeń”).

Więcej · 2 źródła

Książki gwarancyjnej X9 w Polsce nie znaleźliśmy, więc próg pojemności baterii i wyłączenia weź na piśmie.

Źródła: Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026, ADAC: XPeng X9

Nie wiemy

Nie znaleźliśmy testu wersji Standard Range z baterią LFP.

Więcej · 1 źródło

Jej zasięg, zużycie i ładowanie pochodzą z cennika, nie z pomiaru.

Źródła: Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026

Nie wiemy

Maksymalny bagażnik: cennik 2 514 l, ADAC 2 250 l (inna metoda), w innych źródłach 2 554 l.

Więcej · 2 źródła

Pojemność przy siedmiu miejscach to 721 l wg cennika, który nie opisuje układu dokładniej.

Źródła: Cennik XPeng X9 05/2026 05.2026, ADAC: XPeng X9

Źródła opinii (12), stan na 09.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Nasz werdykt

Czy XPeng X9 to dobry wybór? Kto powinien kupić ten van i którą wersję.

Jedno wyposażenie, trzy zestawy bateria–moc. Wybierasz więc między zasięgiem, mocą i ładownością, a nie między pakietami. Zanim podpiszesz umowę, zażądaj gwarancji na piśmie.

Siedem foteli z masażem i szybkie ładowanie, ale mało na bagaż

Dla dużej rodziny lub firmy z kierowcą, która rzadko wozi komplet siedmiu osób z bagażem.

Czytaj dalej

Jeśli jeździsz we siedmiu z walizkami, X9 ci nie wystarczy: ładowność to 550–610 kg, a siedmiu dorosłych waży ok. 560 kg. Standard Range kosztuje 324 900 zł, Long Range Pro dopłaca 25 000 zł za baterię 110 kWh i 80 km WLTP więcej, a AWD Performance Pro kolejne 40 000 zł za 500 KM. Wyposażenie jest takie samo w każdej wersji, więc wybierasz zasięg, moc i ładowność, nie pakiety.

Dlaczego tak

  • W testach 20–80% w ok. 13 min na ładowarce 400 kW (inside-digital)
  • Masaż, wentylacja, drzwi przesuwane, lodówka i CarPlay w cenie każdej wersji (cennik)
  • Skrętna tylna oś: zawracanie na 11,25 m przy długości 5,3 m (cennik)

Na co uważać

  • Ładowność 550–610 kg, a siedem osób po 80 kg to 560 kg. Odpuść, jeśli wozisz siedmiu z bagażem
  • Na autostradzie ok. 420 km (Long Range, 130 km/h) zamiast 615 km WLTP. Wyniku Euro NCAP dla X9 nie znaleźliśmy
  • Gwarancja to 7 lat / 160 000 km, bateria 8 lat / 160 000 km. Poproś o próg pojemności baterii i zapis dla zawieszenia pneumatycznego

07 · Rywale

Z kim porównać siedmiomiejscowy elektryczny van.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle XPeng X9 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż XPeng X9, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zXPeng X9 FWD Standard Range · 324 900 zł (katalogowa, Standard Range)EV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja XPeng X9: 7 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Auto ma 7 lat lub 160 000 km, bateria 8 lat lub 160 000 km. Cennik nie podaje progu utraty pojemności baterii, lakieru ani perforacji, więc zapytaj o nie przed umową.

Pojazd7 lat lub 160 000 km
7 lat lub 160 000 km
Bateria8 lat lub 160 000 km
8 lat lub 160 000 km

Pojazd

7 lat lub 160 000 km

Tyle wynosi gwarancja na XPeng kupowany dziś w Polsce.

Szczegóły

Okładka cennika pisze o „7 latach gwarancji producenta, bez ograniczeń”; limit 160 000 km podajemy z informacji od NowoczesneAuta.pl, a podaje go też ADAC dla Niemiec. Poproś o książkę gwarancyjną X9 przed umową.

NowoczesneAuta.pl, cennik 05/2026, ADAC

Bateria

8 lat lub 160 000 km

Okres i limit kilometrów dla baterii trakcyjnej, w obu chemiach (94,8 kWh LFP i 110 kWh NCM).

Szczegóły

Książka UE dla G6 wiąże ją z progiem 70% pojemności; dla X9 zapytaj o próg i sposób pomiaru oraz o obowiązek przeglądów w ASO.

NowoczesneAuta.pl, książka UE (G6), 9.10.2026

Perforacja i lakier

Zapytaj w salonie

Cennik X9 nie podaje gwarancji na perforację ani lakier.

Szczegóły

Książka UE dla G6 mówi o 12 latach na perforację i 3 latach na lakier; dla X9 w Polsce poproś o zapis w umowie.

Cennik 05/2026, książka UE (G6)

Zawieszenie pneumatyczne

Zapytaj o 8 lat

W Chinach XPeng przedłużył gwarancję na przednie zawieszenie pneumatyczne do 8 lat lub 160 000 km po akcji serwisowej.

Szczegóły

Czy dotyczy to aut z Polski, nie wiadomo. Poproś o zapis wprost dla swojego egzemplarza.

Börse Express, 08.2026

Instrukcja z certyfikatem chińskim

Nie dotyczy Polski

Polska instrukcja X9 (06/2026) zawiera wklejony certyfikat gwarancyjny dla Chin (60 miesięcy lub 120 000 km).

Szczegóły

Nie dotyczy aut sprzedawanych w Polsce, więc nie zdziw się, jeśli go zobaczysz w bagażniku.

Instrukcja obsługi X9, 06/2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna XPeng X9: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 7 salonów XPeng: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 7 salonów w 7 miastach.

7 salonów XPeng7 miast

Lista salonów

Salony XPeng: adres, telefon, jazda próbna.

7 salonów w 7 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Bydgoszcz 1 salon

Gdańsk 1 salon

Katowice 1 salon

Kraków 1 salon

Opole 1 salon

Swadzim 1 salon

Warszawa 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

XPeng X9 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena, wersje, trzeci rząd, ładowność, realny zasięg i gwarancja: odpowiedzi z cennika importera i testów, z zaznaczonymi lukami.

Ile kosztuje XPeng X9 w Polsce?

Katalogowo 324 900 zł za Standard Range, 349 900 zł za Long Range Pro i 389 900 zł za AWD Performance Pro (cennik importera 05/2026, ceny brutto). Dopłaty: lakier metalizowany 5 900 zł, Matte Gray 7 900 zł, hak 5 200 zł. Promocji ani finansowania importer nie podaje.

Którą wersję X9 wybrać?

Long Range Pro za 25 000 zł więcej daje baterię 110 kWh NCM i 615 km WLTP zamiast 535 km. AWD za kolejne 40 000 zł dodaje 180 KM i 640 Nm, a zasięg WLTP spada do 580 km. Wyposażenie jest takie samo.

Czy w trzecim rzędzie zmieszczą się dorośli?

Auto Świat (19.06.2026): dorośli mieszczą się swobodnie. Auto Express (05.10.2026): za mało podparcia ud, dobre na krótsze przejazdy. Przed zakupem posadź tam dorosłych na jeździe próbnej.

Ile prawdziwego zasięgu ma XPeng X9?

Katalog: od 535 do 615 km WLTP. Na autostradzie Long Range zrobił ok. 420 km przy 130 km/h (inside-digital, 09.2026), AWD ok. 523 km przy 120 km/h (Autokult, 27.08.2026). Standard Range nikt nie zmierzył.

Jak szybko ładuje się X9 w trasie?

Cennik: 10–80% w 12 min, moc do 542 kW. W testach 20–80% w ok. 13 min na ładowarce 400 kW (inside-digital). Autokult: pełna moc ładowarki 350 kW od 50%, ok. 190 kW przy 80%. Takich ładowarek nie ma na każdej trasie, sprawdź je przed wyjazdem.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryczny 800 V FWD Standard Range: Cena cennikowa 324 900 zł.
  • Elektryczny 800 V FWD Long Range Pro: Cena cennikowa 349 900 zł.
  • Elektryczny 800 V AWD Performance Pro: Cena cennikowa 389 900 zł.

Cennik 05/2026 podaje wyłącznie ceny katalogowe brutto i zastrzega, że nie jest ofertą. Importer nie publikuje promocji ani finansowania, a dostępność aut od ręki potwierdza dealer.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o XPeng X9. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 7 salonów