Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
rodzinne SUV-y elektryczne · porównanie 1:1statusy i ceny · stan danych 10.2026

Leapmotor C10 czy Omoda E5 — porównanie

Dwa rodzinne SUV-y elektryczne o podobnej cenie, ale innym podejściu do przestrzeni i parametrów napędu.

01 — Tabela różnicΔ = bezwzględna wielkość różnicy

Dane Leapmotor C10 EV i Omoda E5. Wiersz po wierszu.

parametrLeapmotor C10 EVOmoda E5Δ różnica
Cena prezentowana133 200 złcena promocyjna od139 900 złcena katalogowa od6700 zł
Rodzaj napęduelektryczny (EV)elektryczny (EV)bez różnicy
Układ napędowyRWDFWDróżne zapisy
Moc systemowa218 KM211 KM7 KM
0–100 km/h7,5 s7,6 s0,1 s
Zasięg WLTP424 km430 km6 km
Zasięg elektryczny424 kmbrak danychnieporównywalne
Zasięg łączny424 kmbrak danychnieporównywalne
Pojemność baterii69,9 kWh61 kWh8,9 kWh
Ładowanie DC84 kW130 kW46 kW
Ładowanie ACbrak danych11 kWnieporównywalne
Zużycie energii WLTP18,8 kWh/100 km16 kWh/100 km2,8 kWh/100 km
Bagażnik475 l300 l175 l
Gwarancja pojazdu4 lata / 100 000 km7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu kmróżne zapisy
Gwarancja baterii8 lat / 160 000 km8 lat / 160 000 kmbez różnicy
wartości nie są automatyczną rekomendacją zakupuΔ — różnica między modelamipaski — proporcja wartości w wierszu
  • Brak danych oznacza, że wartości nie ma w aktualnym zestawie dokumentów; nie zastępujemy jej estymacją.
02 — Ceny i wersjestatus i rodzaj ceny · stan 10.2026

Leapmotor C10 EV i Omoda E5. Ceny i wersje obok siebie.

Leapmotor C10 EV: 6 wersji; Omoda E5: 1 wersja. Status rynku i rodzaj ceny pochodzą z tych samych danych co karty modeli; wygasłe promocje nie obniżają bieżącej ceny katalogowej.

Leapmotor C10 EV

Oficjalna oferta w Polscecena promocyjna od
133 200 zł
status rynku sprawdzony 07.10.2026
Hybrid EV Life133 200 zł
Hybrid EV Design139 900 zł
EV Pro Life143 200 zł
EV Pro Design149 900 zł
EV ProMax Design159 400 zł
EV ProMax AWD Design169 400 zł

Omoda E5

Oficjalna oferta w Polscecena katalogowa od
139 900 zł
status rynku sprawdzony 07.10.2026
Premium139 900 zł
03 — Do sprawdzenia w obuLeapmotor C10 EV vs Omoda E5

Zanim podpiszesz. Sprawdź to w salonie.

Punkty, w których dokumenty Leapmotor C10 EV i Omoda E5 są niejasne, rozbieżne albo niekompletne — spisane przy weryfikacji cenników.

Leapmotor C10 EV

Te punkty wynikają z niepełnych, warunkowych albo rozbieżnych zapisów w danych przypisanych do modelu.

  • 01Model najbardziej złożony w portfolio — 4 warianty napędowe o istotnie różnych parametrach technicznych; dane techniczne w polach głównych (power/battery/range itd.) dotyczą tylko wariantu EV PRO (400V, 218 KM). Pozostałe warianty patrz niżej.
  • 02Wariant EV PROMAX (800V, dostępny tylko w Design): 220 kW (299 KM)/360 Nm, bateria 81,9 kWh, zasięg WLTP 510 km, zużycie 18,8 kWh/100km, ładowanie DC maks. 180 kW (tylko na stacjach >=800V — brak ładowania DC na stacjach 400V), DC 30-80% 22 min, przyspieszenie 6,6 s, vmax 190 km/h, masa 2055 kg, bagażnik 475 l/900 l/1880 l.
  • 03Wariant EV PROMAX AWD (800V, dostępny tylko w Design): 2x220 kW = 440 kW (598 KM)/720 Nm, napęd 4x4, bateria 81,9 kWh, zasięg WLTP 437 km, zużycie 20,9 kWh/100km, ładowanie DC maks. 180 kW (tylko >=800V), przyspieszenie 4,0 s, vmax 190 km/h, masa 2189 kg, bagażnik 475 l.
  • 04Wariant Hybrid EV/REEV: e-silnik 158 kW (215 KM)/320 Nm + spalinowy 65 kW (88 KM)/125 Nm, bateria 28,4 kWh, zasięg łączny 974 km (w tym EV: 145 km), zużycie 16,2-20,5 kWh/100km + spalanie 0,4-1,7 l/100km, CO2 10-38 g/km (zależnie od normy Euro 6EA/6EB), ładowanie DC maks. 65 kW, DC 30-80% 18 min, przyspieszenie 8,5 s, masa 1950 kg, bagażnik 440 l/865 l/1845 l, zbiornik paliwa 50 l.
  • 05Ekran centralny 14,6" działa na systemie Leap OS 4.0 BEZ obsługi Android Auto/Apple CarPlay — różnica względem B05/B10/T03, gdzie CarPlay/Android Auto jest dostępny (T03 też nie ma, ale z innego powodu — inny system).

Przed podpisaniem umowy potwierdź aktualny cennik, wyposażenie wersji, termin dostawy i pełne warunki gwarancji.

+3 kolejne punkty — pełna lista na stronie modelu

Omoda E5

Te punkty wynikają z niepełnych, warunkowych albo rozbieżnych zapisów w danych przypisanych do modelu.

  • 01Bagażnik ma 300 litrów przy rozłożonych oparciach, bez podanej w cenniku metody pomiaru — porównaj go z bliźniaczym Jaecoo E5 na miejscu, bo cenniki mierzą go inaczej. Po złożeniu tylnej kanapy rośnie do 1300 litrów.
  • 02Cena 139 900 zł pochodzi z cennika z 1 lipca 2026; importer nie podał daty końca tej oferty, tylko zastrzegł, że liczba aut i czas jej trwania są ograniczone.
  • 03Ubezpieczenie na pierwszy rok za złotówkę: cennik podaje termin, który już minął, a aktualną datę — 31 października 2026 roku — ma tylko strona importera; potwierdź ją w salonie przed decyzją.
  • 04Zużycie energii, 16 kWh na 100 km, pochodzi wyłącznie ze strony importera jako deklaracja producenta bez nazwanego cyklu pomiaru — cennik tej liczby nie potwierdza.
  • 055 gwiazdek Euro NCAP dla wersji elektrycznej to rozszerzenie oceny modelu spalinowego z 2022 roku na wariant elektryczny 13 listopada 2024 roku, nie osobne, nowe zderzenie.

Przed podpisaniem umowy potwierdź aktualny cennik, wyposażenie wersji, termin dostawy i pełne warunki gwarancji.

+1 kolejne punkty — pełna lista na stronie modelu