Porównaj auta

Duży SUV plug-in 4,78 m · rocznik 2026

PHEV

BYD Seal U.

Pełne wyposażenie. Dopłacasz za baterię albo 4x4.

Dane sprawdzone: · Źródła

SUV z hybrydą plug-in: 80 km na prądzie (Boost), 125 km (Comfort) albo 324 KM i 4x4 (Design). Wyposażenie prawie takie samo. Ładowanie DC tylko 18 kW, więc potrzebujesz gniazdka w domu lub pracy.

Cena od141 000 zł* Rabat tylko za gotówkę, nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem; rocznik 2026, do wyczerpania zapasów
Galeria · 6 zdjęć
BYD Seal UPlug-in DM-i Boost · 141 000 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 47 salonów

01 · Koszty

BYD Seal U cena i rachunek: Boost, Comfort czy Design?

Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie, a policzymy zakup i energię wybranej wersji. Ceny to rabat za gotówkę z rocznika 2026; przełącz na katalogowe, żeby zobaczyć rachunek bez rabatu.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania w domu. Zaznacz, a pokażemy, jak zmienia się rachunek.
Gdzie ładujesz Seal U?
Na prądzie 50% kilometrów — ładowanie od czasu do czasu.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Po rozładowaniu baterii liczymy 5,6 l/100 km w Boost, 5,7 l w Comfort i 7,1 l w Design (WLTP, cykl z rozładowaną baterią). Średnia ważona z cennika (2,2, 1,5 i 3,2 l/100 km) zakłada regularne ładowanie, więc nie wchodzi do rachunku. Prąd: 19,0 kWh/100 km w Boost i Comfort oraz 22,5 w Design (zużycie energii wg cennika).
Zużycie realne (testy prasowe)
Testy nie podają jednego spalania po rozładowaniu baterii (nie wiadomo, w jakim stanie baterii mierzono), więc paliwo liczymy z cennika. Zmieniamy tylko zasięg na prądzie: 68 km w Boost (średnia testów 50 i 87 km) i 60 km w Design (test zimowy) zamiast 80 i 70 km. Comfort nie ma testu, więc zostaje 125 km WLTP.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 164 250 zł

PHEV

zakup paliwo i prąd

zakupenergia / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Plug-in DM-i kosztuje łącznie 164 250 zł: zakup 141 000 zł i energia 23 250 zł.

02 · Trasa

Trasa i tankowanie: ile to kosztuje?

Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt przejazdu na prądzie i benzynie oraz to, ile kilometrów przejedziesz na samej baterii wybranej wersji.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Na prądzie wg WLTP przejedziesz 80 km (Boost), 125 km (Comfort) albo 70 km (Design), a z paliwem łącznie 1 080, 1 125 i 870 km. Bak ma 60 l; na baku po rozładowaniu licz 5,6 l/100 km w Boost, nie ważone 2,2 l.
Ładowanie plug-ina
Ładowarka pokładowa AC ma 11 kW (trzy fazy): 15–100% trwa 2 h w Boost i Design, a w Comfort 3 h 12 min. Kabel Mode 2 (do gniazdka) i Mode 3 (do wallboxa) są w standardzie. Szybkie ładowanie DC ma tylko 18 kW: 30–80% w 35 min (Boost, Design) lub 55 min (Comfort).
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie i technika

BYD Seal U wyposażenie: co dostajesz w której wersji.

Trzy wersje w jednej tabeli. Wyposażenie jest prawie identyczne (różnią się tryby jazdy i adapter V2L), a technika: bateria, moc, napęd i masa. Pełna lista 72 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażeniePHEVPlug-in DM-iBoostPHEVPlug-in DM-iComfortPHEVPlug-in DM-iDesign
Napęd i ładowanie
BateriaBoost i Design 18,3 kWh, Comfort 26,6 kWh. Comfort ma większą baterię i to jedyna zmiana w jego wyposażeniu względem Boost.18,3 kWh26,6 kWh18,3 kWh
Zasięg na prądzie wg WLTP80 km w Boost, 125 km w Comfort, 70 km w Design. W testach Boost przejechał 50–87 km.80 km125 km70 km
Moc układu218 KM w Boost i Comfort, 324 KM w Design.218 KM218 KM324 KM
0–100 km/h8,9 s w Boost i Comfort, 5,9 s w Design.8,9 s8,9 s5,9 s
NapędBoost i Comfort na przód. Design ma silnik elektryczny na każdej osi, czyli napęd na cztery koła.na przódna przódna cztery koła
Spalanie po rozładowaniu baterii5,6 l w Boost, 5,7 l w Comfort, 7,1 l/100 km w Design (WLTP).5,6 l/100 km5,7 l/100 km7,1 l/100 km
Masa własnaDesign waży 160 kg więcej niż Boost, Comfort 55 kg więcej.1 940 kg1 995 kg2 100 kg
Holowanie z hamulcem750 kg w Boost i Comfort, 1 300 kg w Design.750 kg750 kg1 300 kg
Ładowanie AC 11 kWPełne ładowanie (15–100%) trwa 2 h w Boost i Design, a w Comfort 3 h 12 min.11 kW, 2 h11 kW, 3 h 12 min11 kW, 2 h
Ładowanie DC 18 kWSzybkie ładowanie ma moc tylko 18 kW: 30–80% w 35 min (Boost, Design) lub 55 min (Comfort).18 kW, 35 min18 kW, 55 min18 kW, 35 min
Tryby jazdyDesign dokłada Sand (piach) i Muddy (błoto) do czterech trybów podstawowych.4 tryby4 tryby6 trybów
Adapter V2L 230 VW Design w zestawie, w Boost i Comfort jako akcesorium. Funkcja zasilania sprzętu z auta jest w każdej wersji.do wyborudo wyboru✓
Takie same w każdej wersji (58)

Multimedia

  • Wyświetlacz przezierny (HUD)
  • Audio Infinity, 10 głośników
  • Zestaw wskaźników TFT 12,3″
  • Obrotowy ekran dotykowy 15,6″
  • Radio DAB+ i FM
  • Sterowanie głosem „Hej, BYD” (po angielsku)
  • Łączność pokładowa 4G i aplikacja BYD (usługa w chmurze czasowo bezpłatna)
  • Gniazda USB: z przodu 18 W i 60 W typu C, z tyłu 2×18 W typu C
  • Bezprzewodowe ładowanie telefonu 2×15 W
  • Android Auto i Apple CarPlay

Komfort

  • Wentylowany i podgrzewany fotel kierowcy
  • Kierownica wielofunkcyjna ze skóry wegańskiej, podgrzewana
  • Tapicerka ze skóry wegańskiej
  • Wnętrze czarne albo czarno-brązowe bez dopłaty
  • Fotel kierowcy: regulacja elektryczna 8 kierunków z pamięcią
  • Fotel pasażera: regulacja elektryczna 4 kierunki
  • Fotel pasażera: wentylacja i podgrzewanie
  • Zintegrowane zagłówki przednich foteli
  • Tylna kanapa dzielona 40:60, zagłówki regulowane ręcznie
  • Oświetlenie ambientowe wielobarwne
  • Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z nawiewami z tyłu
  • Oczyszczanie powietrza z filtrem PM2,5
  • Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
  • Cztery szyby sterowane jednym dotknięciem
  • Podłokietniki z przodu i z tyłu z uchwytami na kubki
  • Półka bagażnika, gniazdko 12 V
  • Inteligentny kluczyk, wejście i start bez kluczyka

Bezpieczeństwo

  • Kamery 360°
  • Poduszki powietrzne: kierowca, pasażer (z wyłącznikiem), centralna, boczne, kurtynowe
  • ISOFIX i i-Size (fotel pasażera i miejsca skrajne z tyłu)
  • Monitoring ciśnienia w oponach (TPMS)
  • Wykrywanie dziecka w aucie (CPD)
  • Automatyczne hamowanie awaryjne (AEB) i ostrzeżenie o kolizji (FCW)
  • Adaptacyjny tempomat (ACC) i inteligentny ogranicznik prędkości
  • Asystent pasa ruchu (LKA, LDW, LDA, ELKA)
  • Monitoring martwego pola (BSD) i asystent zmiany pasa
  • Ruch poprzeczny z przodu i z tyłu z hamowaniem
  • Ostrzeżenie przed otwarciem drzwi (DOW)
  • Rozpoznawanie znaków drogowych (TSR)
  • Monitoring zmęczenia kierowcy (DFM)
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
  • Elektryczny hamulec postojowy, Auto Hold, asystent ruszania i zjazdu
  • System przeciwkradzieżowy i połączenie alarmowe

Nadwozie i światła

  • Reflektory LED z automatycznym włączaniem i asystentem świateł drogowych
  • Światła dzienne i tylne LED, światła przeciwmgielne
  • Follow me home i dynamiczne światło powitalne
  • Panoramiczne okno dachowe z elektryczną roletą
  • Aluminiowe relingi dachowe
  • Elektrycznie otwierana klapa bagażnika
  • Felgi aluminiowe 19″, opony 235/50 R19
  • Lusterka elektryczne, składane i podgrzewane, z oświetleniem podłoża
  • Szyba przednia z filtrem UV, izolacja termiczna i akustyczna
  • Wycieraczki z czujnikiem deszczu
  • Przyciemniane szyby tylne
  • Lakier metaliczny Szary Time w cenie

Napęd i ładowanie

  • Ładowarka pokładowa AC 11 kW, kable Mode 3 i Mode 2
  • Zasilanie urządzeń zewnętrznych V2L (funkcja w aucie)

Do wyboru, bez dopłaty

Lakier Czarny Obsidian, Biały Snow lub Szary Boundless (+5 000 zł)

Cennik nie rozstrzyga (1)

Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.

  • Hak holowniczy

Źródło: cennik BYD wyprzedaży rocznika 2026 z 1.10.2026 (PDF, strony 2–5), potwierdzony stroną oferty z 7.10.2026. Strona oferty opisuje część wyposażenia jako „dokładane” w wyższych wersjach, ale cennik PDF pokazuje je we wszystkich trzech, więc tabela opiera się na cenniku. Cennik nie wymienia płatnych opcji poza lakierem (+5 000 zł) i hakiem, którego nie opisuje.

04 · Wnętrze

BYD Seal U wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia importera pokazują plug-in DM-i. Wnętrze jest czarne albo czarno-brązowe bez dopłaty, a lakier inny niż Szary Time kosztuje 5 000 zł; wyposażenie wersji sprawdź w tabeli.

BYD Seal U: kokpit z dużym ekranem multimediów i panoramicznym dachem.

05 · Opinie z testów

BYD Seal U opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy chwalą wyciszenie, miękkie fotele i wyposażenie, a krytykują oprogramowanie, asystenta pasa, płytki bagażnik i ładowanie DC 18 kW. Na prądzie auto jedzie krócej niż w WLTP: Boost 50–87 km wobec 80 km, Design 60 km zimą wobec 70 km. Comfort nie ma niezależnego testu.

Na samym prądzie w testach Boost50–87 kmWLTP 80 km; 2 testy

6 plusów9 uwag

Co chwalą

  • Wyciszenie. Auto Świat (324 KM) opisuje wnętrze jako rewelacyjnie wyciszone, a miękkie zawieszenie dobrze tłumi nierówności.
    Więcej · 1 źródło

    To krótki test (20 km).

    Źródła: Auto Świat: jeździłem chińską hybrydą BYD Seal U DM-i 09.2024

  • Fotele. Autonotizen chwali duże, miękkie fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, które pasują też wysokim osobom.
    1 źródło

    Źródła: Autonotizen.de: Seal U DM-i Boost, zasięg 09.2024

Pokaż pozostałe (4)
  • Trasa bez tankowania. Boost w teście autonotizen przejechał 87 km na prądzie i 918 km na hybrydzie, średnio 5,9 l/100 km (jesienna, deszczowa pogoda).
    1 źródło

    Źródła: Autonotizen.de: Seal U DM-i Boost, zasięg 09.2024

  • Wyposażenie. Carwow zwraca uwagę, że ekran 15,6″, HUD, dach panoramiczny i nawigacja są już w najtańszym Boost.
    Więcej · 2 źródła

    To zgadza się z cennikiem importera.

    Źródła: Carwow.de: BYD Seal U DM-i 08.2026, BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026

  • Spalanie. W teście Carwow wersji Design 324 KM (drogi lokalne i autostrada) średnie spalanie wyniosło 5,5 l/100 km.
    1 źródło

    Źródła: Carwow.de: BYD Seal U DM-i 08.2026

  • Bezpieczeństwo. Euro NCAP 2023: 5 gwiazdek (dorośli 90%, dzieci 86%, piesi 83%, systemy wspomagania 77%).
    Więcej · 1 źródło

    Testowano wersję elektryczną, wynik obejmuje też PHEV wg tabeli wariantów.

    Źródła: Euro NCAP: BYD Seal U 12.2023

Na co uważać

  • Zasięg na prądzie. Firmenauto przejechało Boostem ok. 50 km czysto elektrycznie, a Android.com.pl Designem 60 km zimą (0–5°C) wobec 70 km WLTP.
    Więcej · 3 źródła

    Licz mniej niż w cenniku, zimą szczególnie.

    Źródła: firmenauto.de: test BYD Seal U DM-i 12.2024, Android.com.pl: test BYD Seal U DM-i, BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026

  • Bateria nie schodzi do zera. Autonotizen: auto przełączyło się na hybrydę przy ok. 24% naładowania baterii, więc użyteczny zasięg na prądzie jest mniejszy niż sugeruje pojemność.
    1 źródło

    Źródła: Autonotizen.de: Seal U DM-i Boost, zasięg 09.2024

Pokaż pozostałe (7)
  • Ładowanie DC. Moc ładowania DC to 18 kW, a Carwow ocenia to krytycznie wobec konkurencji.
    Więcej · 3 źródła

    Firmenauto zmierzyło w praktyce 16 kW. Szybka ładowarka nie skróci postoju tak jak w elektryku.

    Źródła: Carwow.de: BYD Seal U DM-i 08.2026, firmenauto.de: test BYD Seal U DM-i 12.2024, BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026

  • Asystenci. Firmenauto (Boost, 2024): asystent pasa zgubił orientację mimo dobrych linii, hamulec bywa przesadnie czuły.
    Więcej · 2 źródła

    Telepolis (2024): auto wyjeżdżało poza pas. Sprawdź to na jeździe próbnej.

    Źródła: firmenauto.de: test BYD Seal U DM-i 12.2024, Telepolis: BYD Seal U DM-i, pierwsze wrażenia 10.2024

  • Zawieszenie. Firmenauto nazywa zawieszenie niezrównoważenie miękkim; Auto Świat dodaje, że kierownicy brakuje precyzji.
    Więcej · 2 źródła

    Jeśli lubisz sztywniejszą jazdę, sprawdź na trasie.

    Źródła: firmenauto.de: test BYD Seal U DM-i 12.2024, Auto Świat: jeździłem chińską hybrydą BYD Seal U DM-i 09.2024

  • Oprogramowanie. Telepolis (10.2024): tłumaczenia wyglądają na automatyczne, a sterowanie głosem działa tylko po angielsku.
    Więcej · 1 źródło

    Nie wiemy, czy aktualizacje to poprawiły; zapytaj w salonie.

    Źródła: Telepolis: BYD Seal U DM-i, pierwsze wrażenia 10.2024

  • Bagażnik. 425 l (1 440 l po złożeniu kanapy), płytki; Auto Świat (test wersji 324 KM) wiąże to z silnikiem elektrycznym pod podłogą, a cennik podaje 425 l we wszystkich trzech wersjach.
    Więcej · 2 źródła

    Zmierz wózek lub walizki przed zakupem.

    Źródła: Auto Świat: jeździłem chińską hybrydą BYD Seal U DM-i 09.2024, BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026

  • Spalanie rośnie z prędkością. Android.com.pl (Design 324 KM): ok. 5,3 l/100 km w spokojnej jeździe i 8,5 l przy 130 km/h.
    Więcej · 1 źródło

    Pomiar przy rozładowanej baterii, w trybie hybrydowym; Boost i Comfort nie mają takiego testu.

    Źródła: Android.com.pl: test BYD Seal U DM-i

  • AEB w Euro NCAP. Hamowanie awaryjne nie zdobyło punktów w scenariuszach czołowych, a wykrywanie dziecka w aucie nie spełniło wymagań testu.
    Więcej · 1 źródło

    Wynik pochodzi z wersji elektrycznej.

    Źródła: Euro NCAP: BYD Seal U 12.2023

Co to znaczy dla Ciebie

Licz na 50–60 km na prądzie zamiast 80, ładuj w domu, a asystenta pasa, hamulce i język menu sprawdź na jeździe próbnej.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Comfort bez testu.

Nie znaleźliśmy niezależnego testu wersji Comfort z baterią 26,6 kWh.

Więcej · 1 źródło

Jej zasięg 125 km to dane z cennika, bez potwierdzenia w jeździe.

Źródła: BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026

Uwaga

Testy sprzed zmian.

Większość testów to egzemplarze z 2024 roku.

Więcej · 2 źródła

Dziś w sprzedaży jest rocznik 2026, więc oprogramowanie mogło się zmienić.

Źródła: firmenauto.de: test BYD Seal U DM-i 12.2024, Telepolis: BYD Seal U DM-i, pierwsze wrażenia 10.2024

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Wersja elektryczna.

Seal U elektryczny nie występuje w cenniku ani na stronie importera.

Więcej · 1 źródło

Nie mamy potwierdzenia, że jest dziś sprzedawany w Polsce: zapytaj salon.

Źródła: BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026

Nie wiemy

Gwarancja baterii.

Dokument gwarancji (09.2024) daje 8 lat lub 200 000 km do 70% pojemności.

Więcej · 2 źródła

Wartość 250 000 km z cennika to niepotwierdzona deklaracja reklamowa.

Źródła: BYD Polska: cennik Seal U DM-i, wyprzedaż rocznika 2026 10.2026, BYD Polska: warunki ograniczonej gwarancji Seal U DM-i

Źródła opinii (9), stan na 09.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Plug-in z wyborem techniki

Czy BYD Seal U to dobry wybór? Wybierz według tego, ile jeździsz na prądzie.

Duży SUV 4,78 m z tym samym wyposażeniem w trzech wersjach. Różni je technika: bateria 18,3 lub 26,6 kWh, moc 218 lub 324 KM, napęd na przód albo na cztery koła. Uwaga: ładowanie szybkie DC to tylko 18 kW, więc plug-in ma sens z gniazdkiem w domu lub w pracy.

Tak, jeśli ładujesz w domu. Nie, jeśli jeździsz tylko po trasach

Boost kosztuje 141 000 zł po rabacie za gotówkę i ma już HUD, wentylowane fotele i kamery 360°. Comfort (153 540 zł) dokłada baterię 26,6 kWh, a Design (167 920 zł) 324 KM i napęd na cztery koła.

Dlaczego tak

  • Pełne wyposażenie już w Boost: HUD, ekran 15,6″, panoramiczny dach, wentylowane fotele i audio Infinity
  • Comfort jeździ na prądzie 125 km wg WLTP wobec 80 km w Boost
  • Design: 5,9 s do 100 km/h, napęd na cztery koła i holowanie do 1 300 kg
  • Do pracy 20 km w jedną stronę i gniazdko w domu: Boost jedzie na prądzie, a benzyna czeka na weekendowe trasy
  • Dojazdy do 80 km: Boost. Do 125 km bez benzyny: Comfort (po rabacie +12 540 zł). Napęd 4x4 i holowanie: Design (+26 920 zł)

Na co uważać

  • Szybkie ładowanie DC ma tylko 18 kW, a na prądzie Boost przejechał w testach 50–87 km zamiast 80 km
  • Rabat dotyczy tylko zakupu za gotówkę; przy kredycie, leasingu albo najmie zapytaj salon o cenę katalogową (169 900 zł, 199 395 zł, 209 900 zł)
  • Bagażnik (425 / 1 440 l) jest płytki; asystenta pasa i język menu sprawdź na jeździe próbnej
  • Bez gniazdka w domu ani w pracy to zwykła hybryda ze spalaniem 5,6–7,1 l/100 km, a ładowanie DC 18 kW tego nie zmieni

07 · Rywale

BYD Seal U na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle BYD Seal U (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż BYD Seal U, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zBYD Seal U Boost · 169 900 zł (katalogowa)PHEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja BYD Seal U: 6 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Auto ma gwarancję 6 lat lub 150 000 km, bateria 8 lat lub 200 000 km przy zachowaniu co najmniej 70% pojemności. Wartość 250 000 km z materiałów reklamowych nie jest potwierdzona.

Pojazdco nastąpi pierwsze
6 lat lub 150 000 km
Bateria trakcyjnado 70% pojemności (SOH)
8 lat lub 200 000 km
Silnik elektryczny i sterownikjednostka napędowa
8 lat lub 150 000 km
Lampy, zawieszenie, czujniki ciśnieniawybrane części
4 lata lub 120 000 km
Perforacja nadwoziabez limitu przebiegu
12 lat
Akumulator 12 Vrozrusznik, najkrótsza
1 rok lub 20 000 km

Bateria trakcyjna

8 lat lub 200 tys. km

96 miesięcy lub 200 000 km, do spadku pojemności poniżej 70%. Wartość 250 000 km to niepotwierdzona deklaracja reklamowa.

Szczegóły

Gwarancja BYD obejmuje baterię przez 96 miesięcy lub 200 000 km, o ile pojemność nie spadnie poniżej 70% (SOH). Wartość 250 000 km z cennika i strony oferty to deklaracja reklamowa, której nie potwierdza dokument gwarancji. Przy zakupie licz na 200 000 km.

Dokument gwarancji 09.2024; 250 000 km niepotwierdzone

Czego nie obejmuje bateria

Nie zostawiaj jej pustej

Całkowite rozładowanie i niekompatybilna ładowarka wyłączają gwarancję baterii.

Szczegóły

Gwarancja baterii nie obejmuje auta pozostawionego z całkowicie rozładowanym akumulatorem ani uszkodzeń od niekompatybilnej ładowarki. Otwarcie obudowy baterii poza serwisem BYD też kończy gwarancję. Ładuj kablami z kompletu (Mode 2 i Mode 3 są w standardzie) albo sprzętem, który BYD dopuszcza.

Dokument gwarancji 09.2024

Perforacja

12 lat bez limitu km

Gwarancja obejmuje tylko dziury w nadwoziu od środka na zewnątrz z wady materiału lub wykonania.

Szczegóły

Odpryski od kamieni, zadrapania i korozja powierzchniowa nie są objęte.

144 miesiące, dokument 09.2024

Akumulator 12 V

Tylko 1 rok

Zwykły akumulator rozrusznika ma 12 miesięcy lub 20 000 km, czyli najkrócej w całym aucie.

Szczegóły

Kabel ładujący (Mode 2 i Mode 3) też ma 12 miesięcy.

Dokument gwarancji 09.2024

Przeglądy i assistance

Cennik milczy

Dokument gwarancji wymaga przeglądów w autoryzowanym serwisie BYD według instrukcji obsługi.

Szczegóły

Cennik nie podaje ich kosztu, interwału ani warunków assistance. Zapytaj salon o koszt pierwszych trzech przeglądów.

Cennik 1.10.2026 nie zawiera tych danych

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna BYD Seal U: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 47 salonów BYD: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 47 salonów w 38 miastach.

47 salonów BYD38 miast

Lista salonów

Salony BYD: adres, telefon, jazda próbna.

47 salonów w 38 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 5 salonów

Gdańsk 2 salony

Katowice 2 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Poznań 2 salony

Białystok 1 salon

Bielany Wrocławskie 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Bytom 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdynia 1 salon

Gliwice 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Lublin 1 salon

Myślenice 1 salon

Nowe Gulczewo 1 salon

Nowe Skalmierzyce 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Piaseczno 1 salon

Piła 1 salon

Piotrków Trybunalski 1 salon

Przeźmierowo 1 salon

Radom 1 salon

Rybnik 1 salon

Rzeszotary 1 salon

Rzeszów 1 salon

Siedlce 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Szczecin 1 salon

Toruń 1 salon

Tychy 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

BYD Seal U pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena po rabacie z warunkami, realny zasięg na prądzie, wady z testów i różnice wersji Boost, Comfort i Design.

Ile kosztuje BYD Seal U DM-i?

Boost 141 000 zł, Comfort 153 540 zł, Design 167 920 zł: to ceny rocznika 2026 po rabacie, który dotyczy tylko zakupu za gotówkę. Katalogowo kosztują 169 900, 199 395 i 209 900 zł.

Czym różnią się Boost, Comfort i Design?

Wyposażenie jest prawie takie samo, różni się technika. Comfort ma baterię 26,6 kWh zamiast 18,3 kWh (125 km na prądzie wobec 80 km), Design 324 KM i napęd na cztery koła (70 km na prądzie). Po rabacie Comfort kosztuje 12 540 zł więcej niż Boost, a Design 26 920 zł.

Czy Seal U DM-i ma napęd na cztery koła?

Tylko Design: ma silnik elektryczny na każdej osi i 324 KM. Boost i Comfort mają napęd na przód i 218 KM.

Ile Seal U DM-i przejedzie na prądzie?

Wg WLTP 80 km (Boost), 125 km (Comfort) i 70 km (Design). W testach Boost przejechał 50 i 87 km, a Design zimą 60 km; Comfort nie ma testu.

Ile pali Seal U DM-i po rozładowaniu baterii?

Wg cennika 5,6 l/100 km (Boost), 5,7 l (Comfort) i 7,1 l (Design). Carwow zmierzył w Designie średnio 5,5 l/100 km (drogi lokalne i autostrada), a Android.com.pl w Designie przy rozładowanej baterii 5,3 l w spokojnej jeździe i 8,5 l przy 130 km/h.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Plug-in DM-i Boost: Cena cennikowa 169 900 zł, cena promocyjna 141 000 zł (−28 900 zł) — warunek: Rabat tylko za gotówkę, nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem; rocznik 2026, do wyczerpania zapasów.
  • Plug-in DM-i Comfort: Cena cennikowa 199 395 zł, cena promocyjna 153 540 zł (−45 855 zł) — warunek: Rabat tylko za gotówkę, nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem; rocznik 2026, do wyczerpania zapasów.
  • Plug-in DM-i Design: Cena cennikowa 209 900 zł, cena promocyjna 167 920 zł (−41 980 zł) — warunek: Rabat tylko za gotówkę, nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem; rocznik 2026, do wyczerpania zapasów.

Ceny to rabat za zakup za gotówkę, rocznik 2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów; nie łączy się z kredytem 50/50, leasingiem ani najmem. Strona oferty BYD pokazuje też zapas z 2025 roku (Comfort 149 600 zł, taniej niż Comfort 2026) bez cennika PDF: zapytaj salon o dostępność i rocznik.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o BYD Seal U. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 47 salonów