Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV 7-osobowy hybryda · rok modelowy 2026Siedmiomiejscowy SUV · hybryda bez wtyczki

Forthing U-TOUR HEV.Siedem miejsc za 161 900 zł.

Hybrydowa odmiana U-Toura: to samo nadwozie, ten sam układ siedmiu foteli, ale silnik benzynowy wspiera tu jednostka elektryczna, a moc przenosi przekładnia bezstopniowa. Gniazda ładowania nie ma — bateria uzupełnia się sama. Deklarowane spalanie spada o litr wobec wersji czysto benzynowej, a cena rośnie o szesnaście tysięcy. Zobacz wszystkie modele Forthing.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Forthing U-TOUR HEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Szesnaście tysięcy dopłaty do hybrydy.

Cztery pytaniaCenaKiedy wróci dopłata
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · hybryda w dużym aucie rodzinnym

Cztery pytania o sens tej dopłaty.

Hybryda w siedmiomiejscowym SUV-ie to inny rachunek niż w małym aucie miejskim. Liczby są poniżej.

Czy szesnaście tysięcy dopłaty kiedykolwiek wróci?

Przy typowym przebiegu rodzinnym — nie. Oszczędność litra na sto kilometrów daje przy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie około dziewięciuset trzydziestu złotych. Rozpisujemy to dla różnych przebiegów w osobnej sekcji, żeby każdy mógł sprawdzić własny przypadek zamiast wierzyć na słowo.

To po co w ogóle brać hybrydę?

Dla kultury pracy w mieście. Przekładnia bezstopniowa i wsparcie silnika elektrycznego przy ruszaniu robią różnicę w korkach i przy manewrowaniu z pełnym autem. To argument komfortowy, nie ekonomiczny, i uczciwiej postawić sprawę właśnie tak.

Czy masa auta rośnie przez baterię?

Według dokumentów nie — obie odmiany mają podaną masę własną 1790 kilogramów, co przy dołożeniu silnika elektrycznego i ogniw jest mało prawdopodobne. Osobny dokument techniczny podaje dla tej wersji 1925 kilogramów. Zakładamy, że prawdziwa jest wartość wyższa, ale pewności nie mamy.

Jak długo wytrzyma bateria?

Nie wiadomo. Producent nie publikuje żadnych warunków gwarancji, a zestawienia branżowe, z których korzystamy, milczą o ogniwach napędowych. Bateria jest tu niewielka, ale przy hybrydzie jej wymiana zawsze jest kosztem liczonym w tysiącach.

Cena · dwa roczniki, jedna różnica

Cena, którą i pytanie, czy dopłata się zwraca.

Cennik rocznika 2025 podaje cenę promocyjną 161 900 zł przy katalogowej 169 900 zł; cennik rocznika 2026 zna wyłącznie tę wyższą kwotę. Ważniejsze od różnicy między rocznikami jest jednak pytanie o różnicę wobec wersji benzynowej — i to pytanie rozliczamy liczbowo w osobnej sekcji.

od 161 900 zł

cena promocyjna rocznika 2025 przy katalogowej 169 900 zł

Rocznik 2026 sprzedawany wyłącznie w cenie katalogowej

Jedna wersja wyposażenia, bez pakietów. Trzeci rząd foteli w standardzie, tak jak w wersji benzynowej.

Co dokładnie kupujesz za dopłatę do hybrydy
−1,0 l/100 kmNiższe spalanieSześć i osiem dziesiątych litra wobec siedmiu i ośmiu w wersji benzynowej, według cenników obu odmian.
E-CVTInna przekładniaBezstopniowa zamiast dwusprzęgłowej siedmiobiegowej. Płynniejsza w mieście, ale przy mocnym przyspieszaniu utrzymuje wysokie obroty silnika, co bywa uciążliwe akustycznie.
170 KMTa sama moc szczytowa, inny charakterO siedem koni mniej niż w wersji benzynowej, za to moment 280 Nm zamiast 260, dostępny od niższych obrotów dzięki silnikowi elektrycznemu.
0 km EVCzego dopłata nie obejmujeTo hybryda bez gniazda ładowania — nie przejedziesz nią żadnego dystansu wyłącznie na prądzie w sposób planowany. Jeśli szukasz jazdy elektrycznej, wersja plug-in kosztuje osiemnaście tysięcy więcej i daje 119 kilometrów.
Rachunek · po ilu latach wraca dopłata

Szesnaście tysięcy i litr oszczędności.

Ta wersja kosztuje o szesnaście tysięcy więcej od benzynowej i spala o litr mniej na sto kilometrów. Poniżej, ile lat jazdy potrzeba, żeby różnica w cenie wróciła w paliwie — przy różnych rocznych przebiegach.

10 000 km rocznie25,8 lat do zwrotu
15 000 km rocznie17,2 lat do zwrotu
20 000 km rocznie12,9 lat do zwrotu
30 000 km rocznie8,6 lat do zwrotu
50 000 km rocznie5,2 lat do zwrotu

Wyliczenie własne. Założenia podajemy wprost, żeby dało się je podmienić: różnica ceny 16 000 zł (161 900 wobec 145 900 zł, obie ceny promocyjne rocznika 2025), oszczędność 1,0 l/100 km z porównania cenników obu odmian oraz benzyna po 6,20 zł za litr. Ceny paliwa nie ma w żadnym dokumencie producenta i to jedyna liczba w tym rachunku, którą przyjmujemy z zewnątrz — przy innej stawce przelicz proporcjonalnie. Rachunek nie obejmuje różnicy w ubezpieczeniu, kosztach serwisu ani ewentualnej wymiany baterii, a każda z tych pozycji działa na niekorzyść hybrydy. Wniosek: przy typowym przebiegu rodzinnym dopłata nie zwróci się w okresie użytkowania auta przez pierwszego właściciela. Jeśli ją rozważasz, rób to dla komfortu jazdy w mieście, nie dla oszczędności.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4850 mm i rozstawie osi 2900 mm — sylwetka, przód, tył i siedmioosobowe wnętrze z dachem panoramicznym.

Forthing U-TOUR HEV bok
Lewy bok
Forthing U-TOUR HEV przód
Przód
Forthing U-TOUR HEV prawy profil
Prawy profil
Forthing U-TOUR HEV tył
Tył
Forthing U-TOUR HEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie seryjne

Co jest w cenie jedynej wersji.

Zakres wyposażenia odpowiada wersji benzynowej — różnice dotyczą wyłącznie napędu.

NapędHybryda z przekładnią bezstopniowąSilnik 1.5 turbo wspierany jednostką elektryczną, moc systemowa 170 koni i 280 Nm. Bateria uzupełnia się z pracy silnika i z odzysku przy hamowaniu.
MiejscaSiedem foteli, układ 2+2+3Dwa osobne fotele w drugim rzędzie z przejściem do trzeciego. Ten sam układ co w wersji benzynowej.
BagażnikOd 234 do 2032 litrówBateria hybrydowa nie zabiera przestrzeni ładunkowej — pojemności są identyczne jak w odmianie bez elektryfikacji.
EkranyDwa razy 12,25 calaCyfrowe zegary i multimedia z bezprzewodowym Android Auto oraz Apple CarPlay.
WidocznośćKamery dookólneObraz 360 stopni z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu.
UwagaZawieszenie tylne na belceBelka wleczona, tak jak w wersji benzynowej — przy obciążonym aucie rodzinnym rozwiązanie odczuwalnie prostsze od wielowahaczowego.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne tej odmiany napędowej.

Wykaz z cenników hybrydowej wersji U-Toura, zgodnych w obu rocznikach.

Bezpieczeństwo i asystenci8 poz.
  • 8 poduszek powietrznych (przednie, kurtyny 1. i 2./3. rzędu, boczne 1. i 2. rzędu)
  • AEB — autonomiczne hamowanie awaryjne
  • LKA — asystent utrzymania pasa ruchu, LCA — asystent zmiany pasa
  • BSD — monitorowanie martwego pola, RCTA — ruch poprzeczny za pojazdem
  • DOW — ostrzeganie o pojeździe przy otwieraniu drzwi
  • tempomat adaptacyjny, TJA — asystent jazdy w korku
  • monitorowanie zmęczenia kierowcy, czujnik deszczu
  • ISOFIX dla dwóch fotelików w 2. rzędzie
Multimedia i łączność6 poz.
  • ekran centralny 12,25 cala
  • cyfrowy zestaw wskaźników 12,25 cala
  • CarPlay / Android Auto bezprzewodowe
  • ładowarka bezprzewodowa do smartfonów
  • radio FM/AM z DAB i RDS, Bluetooth
  • porty USB w 1., 2. i 3. rzędzie siedzeń
Komfort6 poz.
  • 7 miejsc w układzie 2+2+3, składana kanapa 3. rzędu
  • fotele przednie elektryczne, podgrzewane, wentylowane, z masażem
  • fotele 2. rzędu podgrzewane i wentylowane
  • klimatyzacja automatyczna z nawiewem na 2. rząd i filtrem PM 2.5
  • elektryczny hamulec postojowy z Auto Hold
  • dostęp bezkluczykowy, elektryczna klapa bagażnika
Styl i wykończenie5 poz.
  • dach panoramiczny sterowany elektrycznie
  • fotele w skórze ekologicznej (czarna lub beżowa)
  • felgi aluminiowe 18 cali, opony 215/55
  • kamera cofania HD i system 360°
  • ambientowe oświetlenie wnętrza
Napęd5 poz.
  • silnik 1.5T DVVT + jednostka elektryczna (HEV)
  • skrzynia E-CVT
  • napęd na przednie koła (FWD)
  • bateria trakcyjna Li-ion NMC 2,0 kWh
  • system odzyskiwania energii hamowania

Sto siedemdziesiąt koni i sześć i osiem litra.

Dane techniczneSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Układhybryda samoładująca · bez gniazda ładowania
Moc systemowa170 KM · 280 Nm
Przekładniabezstopniowa E-CVT · napęd przedni
0–100 km/h9,0 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria2 kWh
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa55 l
Wymiary i praktyczność
Miejsca7 · układ 2+2+3
Długość / rozstaw osi4850 mm / 2900 mm
Bagażnik234 l · 1086 l · 2032 l
Masa własna1790 kg wg cennika · 1925 kg wg karty technicznej
Spalanie i zasięg · z cennika

Sześć i osiem dziesiątych litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

6,8 l/100 km

Wartość z cennika tej odmiany. Wobec siedmiu i ośmiu dziesiątych deklarowanych dla wersji benzynowej daje to oszczędność dokładnie jednego litra na sto kilometrów — czyli mniej więcej trzynaście procent. Jak na hybrydę to wynik skromny; konstrukcje konkurencji schodzą w tej klasie o dwa litry i więcej.

Zasięg na baku · zbiornik 55 l

~810 km

Wyliczenie z katalogowego spalania i pełnego zbiornika, który ma tę samą pojemność co w wersji benzynowej. Zysk wobec odmiany bez elektryfikacji to około stu dziesięciu kilometrów na baku — przy trasach wakacyjnych oznacza to zwykle o jeden postój mniej.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Siedem miejsc w cenie siedmiomiejscowych rywali
161 900-169 900 zł to poziom Chery Tiggo 8 PHEV (152 900 zł, też 7 miejsc) i GAC Emkoo (144 900 zł, 5 miejsc). U-TOUR HEV oferuje trzeci rząd tam, gdzie część konkurencji w tym przedziale cenowym go nie ma.
Bogaty standard bez pakietów
Fotele przednie i drugiego rzędu podgrzewane i wentylowane (przednie z masażem), dach panoramiczny sterowany elektrycznie, kamera 360°, tempomat adaptacyjny i pełny zestaw ADAS (AEB, LKA, BSD, RCTA) — wszystko w jedynej wersji, bez dopłat poza kolorem nadwozia.
Spójna specyfikacja wymiarowa
Długość 4850 mm, szerokość 1900 mm i rozstaw osi 2900 mm są identyczne we wszystkich dokumentach producenta — w przeciwieństwie do danych o masie czy osiągach, tu nie ma rozbieżności.
Elastyczna kanapa trzeciego rzędu
Oparcia 2. i 3. rzędu składają się na płasko, dając nawet 2032 l przestrzeni ładunkowej — więcej niż w typowym pięcioosobowym SUV-ie w tym segmencie cenowym.

Do sprawdzenia 4

Moc silnika elektrycznego zależy od dokumentu
Cennik podaje 130 kW/177 KM i 300 Nm dla silnika elektrycznego — identycznie jak dla silnika spalinowego w osobnym dokumencie "dane techniczne", co wygląda na pomyłkę redakcyjną (skopiowany wiersz tabeli). Dane-techniczne-my2026 i mocne-strony-my2025 zgodnie podają 75 KM i 105 Nm. Do wyjaśnienia u dealera przed zakupem.
Masa i przyspieszenie: dwie wersje prawdy
Masa własna to 1925 kg wg cennika albo 1790 kg wg dane-techniczne-my2026 — różnica 135 kg. Przyspieszenie 0-100 km/h to 9,0 s w cenniku i 8,8 s w drugim dokumencie. Prześwit waha się między 155 a 125 mm w zależności od źródła.
Zero danych o gwarancji, serwisie i finansowaniu
Żaden z czterech przeanalizowanych dokumentów Forthing nie zawiera warunków gwarancji na pojazd ani baterię, cen przeglądów czy ofert kredytowych/leasingowych — tylko klauzula prawna, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia. Dla porównania Jaecoo 7 Hybrid w podobnej cenie ma udokumentowane 7 lat gwarancji na pojazd i 8 lat na baterię.
Cena promocyjna bez wyjaśnienia warunków
Cennik notuje 161 900 zł jako cenę promocyjną obok 169 900 zł katalogowych, ale nie wyjaśnia, do kiedy promocja obowiązuje ani od czego zależy — kto dopyta u dealera zbyt późno, może zapłacić o 8000 zł więcej za ten sam model.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina potrzebująca siedmiu miejsc do codziennego użytku (dowożenie dzieci, dziadkowie na pokładzie), jeżdżąca głównie w mieście i na krótszych trasach, dla której 6,8 l/100 km i pełne wyposażenie bez dopłat są ważniejsze niż podpisany na papierze wynik Euro NCAP czy gwarancja na baterię — pod warunkiem akceptacji ograniczonej dokumentacji marki i weryfikacji kluczowych liczb bezpośrednio u dealera przed podpisaniem umowy.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, dla których dokument gwarancyjny i spójna specyfikacja techniczna są warunkiem koniecznym decyzji — u Forthinga trzeba dopytać o wszystko, czego nie ma w cenniku. Również ci, którzy liczą na ładowanie z gniazdka: bateria 2,0 kWh to mild-hybrid, nie PHEV, i nie zapewnia zasięgu elektrycznego typowego dla PHEV (to rola siostrzanego modelu U-TOUR PHEV za 179 900 zł).

Na tle rywali · duże hybrydy rodzinne

Jak wypada wśród hybryd bez wtyczki.

ModelCena odMocSpalanieMiejsca
Forthing U-TOUR HEV
ten model · punkt odniesienia
161 900 zł170 KM6,8 l7
duży SUV · oferta w PL
Czterdzieści cztery tysiące taniej, mocniejszy o pięćdziesiąt cztery konie i oszczędniejszy o 1,3 litra. Ma jednak pięć miejsc zamiast siedmiu, co przy aucie kupowanym dla dużej rodziny bywa rozstrzygające.
117 900 zł224 KM5,5 l5
siedmiomiejscowy SUV · oferta w PL
Trzydzieści jeden tysięcy taniej i również siedmiomiejscowy, ale bez elektryfikacji — spala o litr więcej niż ta hybryda. W zamian daje siedmioletnią gwarancję rozpisaną w cenniku.
130 900 zł147 KM7,8 l7
SUV średniej klasy · oferta w PL
Trzydzieści siedem tysięcy taniej, wyraźnie mocniejszy i oszczędniejszy o 1,1 litra, z ośmioletnią gwarancją na baterię — czyli dokładnie tą informacją, której przy tym modelu brakuje. Pięć miejsc.
124 900 zł224 KM5,7 l5
Nasza kwota to cena promocyjna rocznika 2025; katalogowa wynosi 169 900 zł. Kolumnę z liczbą miejsc dodajemy, bo tylko jeden z rywali oferuje trzeci rząd — i to on jest tu realną alternatywą.Porównaj szczegółowo

Bateria bez warunków.

GwarancjaCo sprawdzić
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · UWAGA: nie z dokumentów producenta

Pięć lat na auto, zero informacji o baterii.

Ta marka nie publikuje warunków gwarancji w żadnym dokumencie. Poniższe pochodzi z dwóch zgodnych zestawień branżowych, ale żadne z nich nie odnosi się do ogniw napędowych.

Bateria hybrydowabrak danychlukaElement specyficzny dla tej odmiany i jedyny, który odróżnia ją technicznie od tańszej wersji benzynowej — a zarazem jedyny, o którym nie wiemy nic.
Pojazd5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneZgodnie w obu sprawdzonych opracowaniach branżowych z 2025 roku.
Silnik, przekładnia, elektryka, zawieszenie3 lata / 100 tys. kmhaczykDo tej kategorii należy przekładnia bezstopniowa — podzespół, którego w wersji benzynowej nie ma i którego naprawa poza gwarancją bywa bardzo droga.
Perforacja nadwozia5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrznePrzerdzewienie blachy na wylot.
Lakier3 lata / 100 tys. kmźródło zewnętrznePowłoka lakiernicza, z limitem przebiegu.
Druga strona · co sprawdzić przed podpisem

Trzy rzeczy do wyjaśnienia u dealera.

Przy tej odmianie napędowej pytania są inne niż przy wersji benzynowej, bo dochodzą dwa podzespoły, których tam nie ma.

  • Gwarancja na baterię i przekładnię bezstopniowąTo dwa najdroższe elementy odróżniające tę wersję. Poproś o wskazanie ich w książce gwarancyjnej — zwłaszcza czy przekładnia mieści się w krótszym, trzyletnim okresie.
  • Która masa własna jest prawdziwaCennik podaje 1790 kilogramów, karta techniczna 1925. Sto trzydzieści pięć kilogramów różnicy wpływa wprost na to, ile wolno załadować przy siedmiu pasażerach.
  • Czy jest pomoc drogowaDokumenty marki nie wspominają o żadnym programie assistance, choć wszystkie konkurencyjne marki opisują go wprost w cennikach.

Warunki gwarancji tej marki nie występują w dokumentach producenta — powyższe ustalenia pochodzą z zestawień branżowych z 2025 roku. Masy własne cytujemy z dwóch dokumentów Forthing dla tego samego rocznika.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i posłuchaj przekładni pod obciążeniem.

Przekładnia bezstopniowa pokazuje swój charakter dopiero przy mocnym przyspieszaniu — warto to sprawdzić na wjeździe na drogę szybkiego ruchu, najlepiej z pasażerami. Marka ma w Polsce dwadzieścia trzy punkty.

25 salonów Forthing · 23 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Forthing2Kraków2RzeszówBaranowoBogumiłowiceCzłuchówGliwiceGorzów WielkopolskiGrudziądz2Katowice i okoliceKielceKoszalinLublin2Warszawa i okoliceŁódź2Radom i okoliceRumiaTarnowskie GóryToruńWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 25 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Sosnowiec, Opole, Rzeszów, Zielona Góra, Łódź, Katowice, Gliwice, Kielce, Lublin, Toruń, Grudziądz, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Rumia).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Forthing U-TOUR HEV w 2026 roku?
Aktualny cennik notuje cenę promocyjną 161 900 zł brutto obok ceny katalogowej (referencyjnej) 169 900 zł. Dokumenty producenta nie precyzują, do kiedy promocja obowiązuje ani co dokładnie ją uzasadnia — warto potwierdzić u dealera, czy niższa cena wciąż jest aktualna.
Ile mocy ma silnik elektryczny w U-TOUR HEV?
To jedna z niejasności w dokumentacji. Cennik podaje 130 kW/177 KM i 300 Nm — identycznie jak moc silnika spalinowego w innym dokumencie, co sugeruje pomyłkę redakcyjną. Dokument "dane techniczne MY2026" oraz osobna broszura "mocne strony" zgodnie podają 75 KM i 105 Nm dla silnika elektrycznego. Zalecamy potwierdzenie u dealera przed zakupem.
Czy U-TOUR HEV można ładować z gniazdka?
Nie w sensie napędu elektrycznego na dłuższy dystans. Bateria trakcyjna ma zaledwie 2,0 kWh — to typowa pojemność dla lekkiej hybrydy (mild-hybrid), nie plug-in. Kto chce realnie jeździć na prądzie, powinien rozważyć siostrzany model U-TOUR PHEV (179 900 zł) z baterią 20,16 kWh i zasięgiem elektrycznym 119 km.
Ile miejsc ma U-TOUR HEV i jak duży jest bagażnik?
Siedem miejsc w układzie 2+2+3, ze składaną kanapą trzeciego rzędu. Bagażnik przy pełnym obsadzeniu wszystkich siedzeń to 234 litry, po złożeniu trzeciego rzędu — 1086 litrów, a po złożeniu drugiego i trzeciego rzędu na płasko — do 2032 litrów.
Jaką gwarancję ma Forthing U-TOUR HEV?
Żaden z czterech przeanalizowanych dokumentów (dwa cenniki, dane techniczne, broszura mocnych stron) nie zawiera warunków gwarancji na pojazd ani baterię. Jest wyłącznie standardowa klauzula prawna, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia. To informację trzeba zdobyć bezpośrednio od dealera lub importera (Asian Automotive Distribution Center) przed podpisaniem umowy.
Jakie kolory są dostępne i ile kosztują dopłaty?
Kolor Black jest bezpłatny. Jade Green kosztuje dodatkowo 2900 zł, a M4 Green, M4 Grey i White — po 5400 zł. Tapicerka w jasnym kolorze to dopłata 1500 zł wobec bezpłatnej wersji ciemnej. To jedyne opcje za dopłatą — model nie ma pakietów wyposażenia ani opcjonalnych felg.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o U-TOUR HEV? Zapytaj o masę i o baterię.

Dwie liczby, których dokumenty nie rozstrzygają, a które decydują o użyteczności i o ryzyku zakupu.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Forthing U-TOUR HEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt