Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Van plug-in hybrid 7-osobowy · rocznik 2026Duży van plug-in · siedem miejsc

Forthing V-TOUR PHEV.Van na 1095 kilometrów.

Najdroższy i najcięższy samochód w gamie Forthing: prawie dwa i pół tysiąca kilogramów, pięć metrów dwadzieścia trzy długości i bateria o pojemności blisko trzydziestu pięciu kilowatogodzin, dająca 165 kilometrów jazdy na samym prądzie. Siedem foteli w układzie dwa plus dwa plus trzy, tak jak w odmianie hybrydowej. Zobacz wszystkie modele Forthing.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Forthing V-TOUR PHEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Dwieście trzydzieści tysięcy za siedem miejsc z wtyczką.

Cztery pytaniaCenaJaka bateria
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · dwie i pół tony z wtyczką

Cztery pytania o najdroższe auto marki.

Przy tej masie i tej cenie warto wiedzieć, czego dokumenty nie rozstrzygają.

Jaka bateria jest w tym aucie?

Nie wiadomo. Jeden dokument producenta podaje ogniwa niklowo-manganowo-kobaltowe, drugi — litowo-żelazowo-fosforanowe. To dwie zupełnie różne technologie, różniące się trwałością, zachowaniem na mrozie i sposobem ładowania. Rozkładamy tę różnicę w osobnej sekcji, bo dla kupującego ma ona konsekwencje praktyczne.

Ile realnie zabiorę na pokład?

Cennik podaje masę własną 2490 kilogramów, ale nie podaje dopuszczalnej masy całkowitej — więc ładowności nie da się wyliczyć. Przy aucie ważącym prawie dwie i pół tony i mieszczącym siedem osób to brak istotny, bo limit może się okazać napięty przy komplecie pasażerów z bagażem.

Czy to auto jest szybkie?

Nie i nie o to w nim chodzi. Dziewięć i pół sekundy do setki przy dwustu czterech koniach i masie 2490 kilogramów to wynik adekwatny do przeznaczenia. Ciekawostka: odmiana hybrydowa, o 34 konie słabsza, jest wolniejsza tylko o trzy dziesiąte sekundy — mimo że waży o 295 kilogramów mniej.

Jaka jest gwarancja na baterię?

Nieznana, jak we wszystkich autach tej marki. Przy baterii o pojemności blisko trzydziestu pięciu kilowatogodzin, w aucie za dwieście trzydzieści tysięcy, to najpoważniejszy brak informacji przy całym zakupie.

Cena · szczyt oferty marki

Cena, którą i dziesięć tysięcy ponad wersję hybrydową.

Dwieście dwadzieścia dziewięć tysięcy dziewięćset złotych to najwyższa kwota w całym cenniku tej marki. Wobec bliźniaczej odmiany hybrydowej dopłata wynosi dziesięć tysięcy i kupuje przede wszystkim jedno: możliwość przejechania stu sześćdziesięciu pięciu kilometrów bez uruchamiania silnika spalinowego.

229 900 zł

jedna konfiguracja wyposażenia, siedem miejsc w standardzie

Model dostępny wyłącznie w roczniku 2026 — nie ma wcześniejszej wersji ani ceny promocyjnej

Odmiana hybrydowa tego samego auta kosztuje 219 900 zł. Dziesięć tysięcy różnicy to jedna z najmniejszych dopłat do wersji z wtyczką, jakie widzieliśmy — u innych producentów bywa trzykrotnie wyższa.

Co kupujesz za te dziesięć tysięcy różnicy
165 kmJazda elektrycznaNajwiększa bateria w gamie marki i drugi najdłuższy zasięg elektryczny po siedemsetkilometrowych elektrykach — w aucie mieszczącym siedem osób.
+34 KMWięcej mocyDwieście cztery konie i 310 Nm zamiast stu siedemdziesięciu i 280 Nm w odmianie hybrydowej, co przy masie tego auta jest odczuwalne.
19 caliWiększe kołaZamiast osiemnastocalowych felg w wersji hybrydowej.
+295 kgCzego dopłata nie zmieniaAuto z wtyczką waży o 295 kilogramów więcej od hybrydowego. Przy dopuszczalnej masie całkowitej, której cennik nie podaje, oznacza to odpowiednio mniejszą rezerwę na pasażerów i bagaż.
Bateria · dwa dokumenty, dwie technologie

Nikiel i kobalt czy żelazo i fosfor?

Cennik i karta danych technicznych tego samego rocznika podają różny typ ogniw. To nie jest szczegół dla inżynierów — obie technologie zachowują się inaczej na mrozie, inaczej się starzeją i inaczej je się ładuje. Zestawiamy, co oznaczałaby każda z nich.

Wariant pierwszy

Ogniwa NMC

gęstsze energetycznie

Nikiel, mangan i kobalt. Mieszczą więcej energii w tej samej masie i lepiej znoszą mróz, co zimą przekłada się na mniejszy spadek zasięgu. Starzeją się jednak szybciej, źle znoszą trzymanie w pełnym naładowaniu przez dłuższy czas i producenci zwykle zalecają ładowanie do osiemdziesięciu procent na co dzień.

Wariant drugi

Ogniwa LFP

trwalsze

Litowo-żelazowo-fosforanowe. Wytrzymują wyraźnie więcej cykli ładowania i można je bez obaw ładować do stu procent — co przy plug-inie ładowanym codziennie ma realne znaczenie. Płaci się za to gorszym zachowaniem w niskich temperaturach: zimą zasięg spada mocniej niż w ogniwach niklowych.

Typ ogniw podany rozbieżnie w cenniku i karcie danych technicznych Forthing dla rocznika 2026 — nie rozstrzygamy, który dokument jest poprawny. Charakterystyki obu technologii opisujemy na podstawie ogólnej wiedzy o konstrukcji akumulatorów, nie na podstawie materiałów tego producenta; są to właściwości wspólne dla całych rodzin ogniw, nie deklaracje dotyczące konkretnie tego auta. Dlaczego to ważne przy zakupie: jeśli auto ma być ładowane codziennie do pełna, ogniwa LFP będą trwalsze; jeśli ma stać zimą na zewnątrz i pokonywać długie trasy przy ujemnych temperaturach, korzystniejsze byłyby NMC. Poproś dealera o wskazanie typu ogniw w świadectwie homologacji — to jedyny dokument, który tę kwestię rozstrzyga wiążąco.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia siedmiomiejscowego vana o długości 5230 mm i rozstawie osi 3018 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z trzema ekranami 12,3 cala.

Forthing V-TOUR PHEV bok
Lewy bok
Forthing V-TOUR PHEV przód
Przód
Forthing V-TOUR PHEV prawy profil
Prawy profil
Forthing V-TOUR PHEV tył
Tył
Forthing V-TOUR PHEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie seryjne

Co jest w cenie najdroższego modelu marki.

Jedna konfiguracja, bez pakietów i dopłat do wyposażenia. Poniżej to, co wyróżnia tę odmianę.

Bateria34,9 kWh — największa w gamiePonad dwa razy więcej niż w plug-inowym U-Tourze i o półtorej kilowatogodziny więcej niż w największej baterii Chery. Daje 165 kilometrów jazdy elektrycznej.
Napęd204 KM z wtyczkąSilnik 1.5 turbo wsparty jednostką elektryczną, moment systemowy 310 Nm, przekładnia jednobiegowa typu DHT.
MiejscaSiedem foteli, układ 2+2+3Dwa osobne fotele w drugim rzędzie z przejściem do trzeciego — układ wspólny dla obu odmian V-Toura.
BagażnikOd 593 do 2792 litrówBateria nie odbiera przestrzeni ładunkowej: pojemności identyczne jak w wersji hybrydowej.
PrzestrzeńRozstaw osi 3018 mmPonad trzy metry między osiami, tak jak w odmianie hybrydowej — to przekłada się na miejsce na nogi we wszystkich trzech rzędach.
KołaFelgi 19 caliO cal większe niż w wersji hybrydowej. Przy masie 2490 kilogramów warto pamiętać, że opony w tym rozmiarze są droższe w wymianie.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji z wtyczką.

Wykaz z cennika odmiany plug-in, obowiązującego od kwietnia 2026.

Bezpieczeństwo i asystenci6 poz.
  • poduszki powietrzne przednie, boczne i kurtynowe dla wszystkich trzech rzędów
  • AEB (autonomiczne hamowanie awaryjne), FCW (ostrzeganie przed kolizją czołową)
  • LDW i LCA (ostrzeganie i asystent zmiany pasa ruchu)
  • BSD (monitorowanie martwego pola), DOW, RCTA, RCW
  • system kamer panoramicznych 360° (HD), czujniki parkowania przód/tył
  • ISOFIX w 2. i 3. rzędzie (po dwa na rząd)
Światła i widoczność5 poz.
  • reflektory LED z opóźnionym wyłączaniem
  • światła do jazdy dziennej LED
  • reflektory adaptacyjne IHC (automatyczne przełączanie mijania/drogowe)
  • czujnik zmierzchu
  • lusterka elektryczne, podgrzewane, składane, z pamięcią
Komfort7 poz.
  • fotel kierowcy: regulacja elektryczna w 10 kierunkach, pamięć ustawień
  • fotele przednie i 2. rzędu: podgrzewane, wentylowane, funkcja masażu
  • fotele 2. rzędu: lotnicze, elektryczne, z podnóżkiem, przesuwane na boki
  • elektryczne drzwi tylne przesuwne (obie strony), elektryczna pokrywa bagażnika
  • dach panoramiczny sterowany elektrycznie z roletą
  • dostęp bezkluczykowy, elektryczny hamulec postojowy z Auto Hold
  • klimatyzacja automatyczna z oczyszczaniem powietrza i nawiewem na 3 rzędy
Multimedia5 poz.
  • trzy ekrany 12,3 cala: zestaw wskaźników, centralny, pasażera
  • CarPlay / Android Auto bezprzewodowe
  • radio FM/AM z DAB i RDS, Bluetooth, 8 głośników
  • ładowarka bezprzewodowa do smartfonów
  • porty USB szybkoładujące (18W) we wszystkich rzędach
Napęd i ładowanie6 poz.
  • silnik 1,5T benzynowy + elektryczny (PHEV), skrzynia 1-biegowa DHT
  • bateria 34,9 kWh
  • ładowanie AC 0-100% w 11,5 h (moc 3,3 kW)
  • ładowanie DC 30-80% w 30 minut
  • napęd na przednie koła (FWD)
  • pięć trybów: EV, HEV, szeregowy, równoległy, rekuperacja
Styl i wykończenie4 poz.
  • kierownica i fotele pokryte skórą ekologiczną
  • felgi aluminiowe 19" z oponami 245/45
  • kolorowe podświetlenie ambientowe wnętrza
  • listwa progowa ze stali nierdzewnej

Dwie i pół tony i 165 kilometrów na prądzie.

Dane techniczneZasięg łączny
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Układhybryda plug-in · ładowana z gniazda
Moc systemowa204 KM · 310 Nm
0–100 km/h9,5 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria34,9 kWh · chemia podana rozbieżnie
Zasięg elektryczny165 km wg cennika · 160 km wg karty technicznej
Zasięg łączny1095 km
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa58 l
Wymiary i praktyczność
Miejsca7 · układ 2+2+3
Długość / rozstaw osi5230 mm / 3018 mm
Bagażnik593 l · 2792 l po złożeniu rzędów
Masa własna2490 kg
Zasięg łączny · bateria plus zbiornik

Tysiąc dziewięćdziesiąt pięć kilometrów bez postoju.

Spalanie WLTP (mieszane)

0,8 l/100 km · wartość ważona

Wartość ważona z procedury homologacyjnej, zakładającej start z pełną baterią. Nie opisuje żadnego realnego scenariusza jazdy: pierwsze sto sześćdziesiąt pięć kilometrów jest praktycznie bezpaliwowe, a potem auto ważące dwie i pół tony pracuje jak zwykła hybryda. Cennik nie podaje zużycia przy rozładowanej baterii, co przy planowaniu dłuższych tras jest brakiem odczuwalnym — w bliźniaczej odmianie hybrydowej producent deklaruje 8,4 litra i tego rzędu wartości należy się tu spodziewać.

Zasięg na baku · zbiornik 58 l

~1095 km

Zasięg łączny deklarowany przez producenta — najdłuższy w całej gamie marki. Składa się na niego 165 kilometrów z baterii oraz reszta z pięćdziesięciośmiolitrowego zbiornika. Przy siedmiu osobach na pokładzie i bagażu realny dystans będzie wyraźnie krótszy, zwłaszcza zimą, gdy ogrzewanie kabiny czerpie energię z baterii.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Siedem miejsc i duży bagażnik za jedną cenę
Układ 2+2+3 z bagażnikiem 593 l (2792 l po złożeniu foteli) ustępuje pojemnością tylko nielicznym rywalom w tym przedziale cenowym — Jaecoo 8 Super Hybrid ma 488 l przy 5 miejscach, a w wersji 7-osobowej (224 900 zł) przy komplecie pasażerów 148 l. Cena 229 900 zł nie rośnie o płatne pakiety, bo wersja jest tylko jedna.
Zasięg elektryczny w czołówce segmentu PHEV
165 km WLTP w trybie EV to więcej niż u Chery Tiggo 9 PHEV (147,6 km) i Jaecoo 8 Super Hybrid (134 km) — przy podobnej wielkości baterii (34,9 kWh wobec 34,46 kWh i 34,5 kWh u konkurencji). Dzienne dojazdy można pokonywać bez włączania silnika spalinowego.
Bogate wyposażenie bez negocjacji pakietów
Trzy ekrany 12,3 cala (zestaw wskaźników, centralny, dla pasażera), fotele przednie i drugiego rzędu z funkcją masażu i wentylacją, elektryczne drzwi przesuwne po obu stronach, kamera 360° i dach panoramiczny — wszystko w cenie bazowej, bez selekcji pakietów jak u droższych rywali.
Pięć trybów zarządzania energią
EV, HEV, tryb szeregowy, równoległy i rekuperacji pozwalają dopasować pracę napędu do trasy — miejskiej na prądzie albo autostradowej z silnikiem spalinowym wspomaganym elektrycznie.

Do sprawdzenia 4

Brak jakichkolwiek danych o gwarancji
Ani cennik, ani karta danych technicznych nie zawierają sekcji o warunkach gwarancji — na pojazd, baterię ani powłokę lakierniczą. To jedna z dziewięciu luk gwarancyjnych w ofercie Forthing w Polsce; przed zakupem warto wymusić na dealerze pisemne potwierdzenie warunków.
Rozbieżne dane techniczne w dokumentach producenta
Cennik i karta danych technicznych różnią się w kluczowych punktach: moc silnika spalinowego (110 vs 113 kW), chemia baterii (NMC vs LFP), zasięg elektryczny (165 vs 160 km) i moc silnika elektrycznego (150 vs 130 kW). To model wyłącznie w roczniku 2026, bez wcześniejszej wersji do porównania — dokumentacja producenta wygląda na niedopracowaną.
Brak wyniku Euro NCAP i danych o asystentach w liczbach
Oficjalne materiały nie podają wyniku testów zderzeniowych ani szczegółowej specyfikacji systemów ADAS poza nazwami (AEB, LDW, BSD). Dla siedmioosobowego vana rodzinnego to informacja, którą warto zdobyć przed decyzją.
Zero danych o serwisie i finansowaniu
Cennik podaje wyłącznie jedną cenę katalogową brutto — brak ofert leasingowych, kredytowych, rat czy cenników przeglądów. Kupujący musi negocjować finansowanie indywidualnie u dealera, bez punktu odniesienia z materiałów producenta.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina 2+3 lub firma przewożąca 7 osób, które na co dzień jeżdżą do 165 km i mogą ładować baterię w domu lub w pracy — wtedy większość tras odbywa się bezemisyjnie, a bak 58 l zostaje w rezerwie na dłuższe wyjazdy. Także kupujący, którzy cenią jedną, kompletną wersję wyposażenia bez konieczności wybierania pakietów i dopłat.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby, które przed zakupem chcą znać wynik Euro NCAP, warunki gwarancji na baterię lub dokładne dane techniczne — żadnej z tych informacji oficjalne materiały Forthing nie podają, a dostępne dokumenty zawierają wewnętrzne rozbieżności. Również ci, którzy szukają oferty leasingowej lub kredytowej gotowej od ręki — cennik ogranicza się do ceny katalogowej.

Na tle rywali · duże plug-iny z trzecim rzędem

Jak wypada wśród aut siedmiomiejscowych z wtyczką.

ModelCena odZasięg EVBateriaBagażnik przy 7 osobach
Forthing V-TOUR PHEV
ten model · punkt odniesienia
229 900 zł165 km34,9 kWh593 l
flagowy SUV plug-in · oferta w PL
Dwadzieścia tysięcy taniej, z niemal identyczną baterią i o 224 konie mocniejszy, do tego z napędem na cztery koła. Ustępuje jednak przestrzenią: bagażnik przy komplecie pasażerów ma cztery razy mniejszy, a nadwozie krótsze o 420 milimetrów.
209 900 zł147,6 km34,46 kWh143 l
siedmiomiejscowy SUV plug-in · ta sama marka
Pięćdziesiąt tysięcy taniej i o pół tony lżejszy, z zasięgiem elektrycznym krótszym o czterdzieści sześć kilometrów. Sensowna alternatywa, jeśli nie potrzebujesz aż tak dużego bagażnika przy rozłożonych fotelach.
179 900 zł119 km20,16 kWh234 l
siedmiomiejscowy plug-in · oferta w PL
Sześćdziesiąt tysięcy taniej, ale z baterią o połowę mniejszą i zasięgiem elektrycznym krótszym o siedemdziesiąt pięć kilometrów. Za to z pełną tabelą gwarancyjną w cenniku, łącznie z ochroną baterii.
169 900 zł90 km18,3 kWh193 l
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu. Kolumnę z bagażnikiem przy siedmiu osobach dodajemy, bo to ona najlepiej tłumaczy, za co odpowiada różnica w cenie między tym autem a mniejszymi rywalami.Porównaj szczegółowo

Bateria bez warunków.

GwarancjaCztery rozbieżności
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · UWAGA: nie z dokumentów producenta

Trzydzieści pięć kilowatogodzin bez żadnych warunków.

Największa bateria w gamie tej marki, w aucie za dwieście trzydzieści tysięcy, i zero informacji o tym, na jak długo producent bierze za nią odpowiedzialność.

Bateria trakcyjnabrak danychprzy tej cenie krytyczneBlisko trzydzieści pięć kilowatogodzin ogniw, których wymiana po okresie ochrony potrafi kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie znamy ani okresu, ani limitu przebiegu, ani progu utraty pojemności — a nie znamy nawet chemii tych ogniw.
Pojazd5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneUstalenie z dwóch zgodnych opracowań branżowych z 2025 roku. Przy aucie z tej półki cenowej to warunek raczej skromny.
Silnik, przekładnia, elektryka, zawieszenie3 lata / 100 tys. kmhaczykPrzy masie 2490 kilogramów zawieszenie i hamulce pracują pod obciążeniem wyraźnie większym niż w przeciętnym aucie osobowym, a to właśnie te podzespoły mają krótszą ochronę.
Perforacja nadwozia5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneRdza przechodząca przez blachę na wylot.
Lakier3 lata / 100 tys. kmźródło zewnętrznePowłoka lakiernicza, z limitem przebiegu.
Druga strona · cztery rozbieżności w dwóch dokumentach

Gdzie papiery podają różne liczby.

Ten model ma tylko dwa dokumenty źródłowe, a mimo to znaleźliśmy w nich cztery sprzeczności — w tym jedną dotyczącą samej technologii baterii.

  • Chemia baterii: NMC albo LFPNajpoważniejsza z rozbieżności. To nie są warianty tej samej technologii, tylko dwie odrębne konstrukcje ogniw o różnej trwałości i różnym zachowaniu na mrozie. Rozkładamy je w osobnej sekcji.
  • Zasięg elektryczny: 165 albo 160 kilometrówPięć kilometrów różnicy to niewiele, ale przy dokumentach opisujących ten sam rocznik nie powinno jej być wcale.
  • Moc silnika elektrycznego: 150 albo 130 kilowatówDwadzieścia kilowatów, czyli około dwudziestu siedmiu koni różnicy w jednej pozycji.
  • Moc silnika spalinowego: 110 albo 113 kilowatówRozbieżność najmniejsza z całej listy, ale znamienna — świadczy o tym, że dokumenty powstawały niezależnie od siebie.
  • Brak dopuszczalnej masy całkowitejŻaden z dwóch dokumentów jej nie podaje, choć przy masie własnej 2490 kilogramów to informacja rozstrzygająca o tym, ilu pasażerów wolno realnie przewozić.

Wszystkie pary wartości pochodzą z cennika i karty danych technicznych Forthing dla rocznika 2026. Rozstrzyga świadectwo homologacji konkretnego egzemplarza — poproś o wgląd, zwłaszcza w pozycję dotyczącą typu ogniw. Warunki gwarancji ustalone z zestawień branżowych z 2025 roku, poza dokumentami producenta.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i poproś o wgląd w homologację.

Typ ogniw i dopuszczalna masa całkowita to dwie rzeczy, których nie ustalisz z materiałów handlowych, a które przy tym aucie decydują o kosztach i o użyteczności. Sieć marki liczy dwadzieścia trzy punkty.

25 salonów Forthing · 23 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Forthing2Kraków2RzeszówBaranowoBogumiłowiceCzłuchówGliwiceGorzów WielkopolskiGrudziądz2Katowice i okoliceKielceKoszalinLublin2Warszawa i okoliceŁódź2Radom i okoliceRumiaTarnowskie GóryToruńWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 25 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Tarnowskie Góry, Lublin, Rumia, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Opole, Toruń, Grudziądz, Koszalin, Zielona Góra).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Forthing V-TOUR PHEV w 2026 roku?
Według cennika obowiązującego od 23.04.2026 r. jest tylko jedna, w pełni wyposażona wersja za 229 900 zł brutto. Dopłaca się wyłącznie za kolor nadwozia (Purple lub White za 5400 zł, Black bez dopłaty) oraz jasną kolorystykę wnętrza (1500 zł). Cennik nie wspomina o promocjach ani cenach z poprzedniego rocznika, bo model występuje wyłącznie w wersji MY2026.
Jakie wartości zasięgu elektrycznego WLTP podają dokumenty Forthing V-TOUR PHEV?
Cennik podaje 165 km WLTP w trybie czysto elektrycznym, z prędkością do 100 km/h, przy baterii 34,9 kWh. Karta danych technicznych podaje nieco inną wartość — 160 km — co producent nie wyjaśnia. Zasięg całkowity z pełnym bakiem 58 l to 1095 km według cennika lub 1000 km według karty technicznej. W praktyce warto założyć dolną granicę tych wartości.
Ile miejsc ma Forthing V-TOUR PHEV i jaki ma bagażnik?
Siedem miejsc w układzie 2+2+3 z kanapą trzeciego rzędu składaną w proporcji 60:40. Bagażnik przy wszystkich rzędach ustawionych pionowo ma 593 l, a po złożeniu 2. i 3. rzędu do płaskiej podłogi (1,8 m²) rośnie do 2792 l. Oba rzędy tylnych foteli mają elektryczną regulację, podgrzewanie, wentylację i funkcję masażu.
Jak długo ładuje się bateria w Forthing V-TOUR PHEV?
Ładowanie AC (0-100%) trwa 11,5 godziny — jedna noc z domowego gniazdka wystarcza. Szybsze ładowanie DC uzupełnia baterię z 30 do 80% w 30 minut, choć cennik i karta techniczna nie podają mocy ładowarki DC w kW. Moc ładowarki AC to 3,3 kW według karty danych technicznych.
Jaką gwarancję ma Forthing V-TOUR PHEV?
Żaden z dostępnych dokumentów — ani cennik, ani karta danych technicznych — nie zawiera informacji o warunkach gwarancji na pojazd, baterię czy lakier. To dotyczy większości modeli Forthing sprzedawanych w Polsce. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie okresu i zakresu gwarancji, szczególnie na akumulator trakcyjny.
Czy dane techniczne Forthing V-TOUR PHEV są w pełni wiarygodne?
Dwa oficjalne dokumenty producenta — cennik i karta danych technicznych — różnią się w kilku istotnych punktach: moc silnika spalinowego (110 vs 113 kW), chemia baterii (NMC vs LFP) i moc silnika elektrycznego (150 vs 130 kW). Rozbieżności wyglądają na różnice między wydaniami dokumentacji, nie na błąd odczytu — ale oznaczają, że część parametrów warto zweryfikować bezpośrednio u dealera przed zakupem.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o V-TOUR PHEV? Zapytaj o ogniwa i o masę.

Dwie rzeczy rozstrzyga wyłącznie homologacja: typ baterii i dopuszczalna masa całkowita. Obie warto mieć potwierdzone przed podpisaniem umowy.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Forthing V-TOUR PHEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
229 900 zł229 900 zł · 165 km na prądzie, siedem miejsc