MG4 EV.Elektryczny hatchback od 100 900 zł.
Elektryczny hatchback z napędem na tylną oś, w 6 wersjach z baterią 49, 64 albo 77 kWh i zasięgiem od 330 do 530 km w cyklu WLTP — europejskiej procedurze pomiaru zasięgu. Cena z nagłówka dotyczy wersji Standard z egzemplarza wyprodukowanego w 2024 roku; ten sam samochód z produkcji 2025 kosztuje 105 900 zł. Zobacz wszystkie modele marki MG.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Sprawdź, co kupujesz w wyprzedaży.
6 pytań, które padają przy takiej cenie.
Rabat 30 000 zł zawsze rodzi pytanie o powód. Odpowiadamy warunkami gwarancji, zapisami cennika i tym, co o modelu wiadomo poza Polską.
Tak. Okres 7 lat albo 150 000 km obejmuje jednakowo nadwozie, napęd wysokonapięciowy i baterię trakcyjną — bez osobnego, krótszego zapisu dla akumulatora. Warunkiem jest komplet przeglądów w terminie, a za nadmierną utratę pojemności uznaje się dopiero spadek poniżej 70% wartości początkowej.
Tak i mówimy to wprost: cennik obejmuje wyłącznie samochody wyprodukowane w 2024 i 2025 roku, a osobnej oferty na rocznik 2026 producent nie wydał. Nowy MG4, który od stycznia 2026 roku jeździ po Wielkiej Brytanii, to osobny model na innej platformie i w Polsce nie jest sprzedawany. Auto z placu jest fabrycznie nowe, ale kupujesz zamkniętą generację.
Ta generacja jeździ po Europie od 2022 roku, więc części eksploatacyjne są w obiegu, a sieć serwisowa MG należy do najgęstszych wśród marek chińskich w Polsce — ile dokładnie salonów działa w Twojej okolicy, sprawdzisz w sekcji salonów niżej. Zanim podpiszesz, zapytaj wybrany serwis o czas oczekiwania na części do napędu i baterii.
Gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela w całości, dopóki nie wygasła — kupujący używanego MG4 dostaje resztę z 7 lat i to realnie pomaga przy sprzedaży. Minusem jest rocznik: w dokumentach zostanie rok produkcji 2024 albo 2025, nie rok, w którym odbierzesz auto. Na rynku wtórnym 16 września 2026 roku wystawionych było 31 ogłoszeń tego modelu, więc punktów odniesienia dla ceny jest na razie mało.
To pytanie decyduje o 5000 zł różnicy. Rok produkcji odczytasz z dokumentów egzemplarza i z numeru nadwozia, a 7 lat gwarancji biegnie od pierwszej rejestracji, nie od daty zjechania z taśmy. Poproś dealera o oba te terminy na piśmie i o informację, jak długo konkretne auto stoi na placu.
Producent nie publikuje cennika przeglądów dla tego modelu, a obsługa wypada co 12 miesięcy albo co 24 000 km. To nie jest drobiazg: pełna historia serwisowa w sieci MG jest warunkiem bezpłatnego przedłużenia pomocy drogowej po pierwszym roku. Poproś salon o wycenę 2 pierwszych przeglądów, zanim policzysz koszt utrzymania auta.
Ile kosztuje MG4 EV? Sprawdź, z którego rocznika jest Twój egzemplarz.
W cenniku stoją obok siebie 3 kwoty dla tej samej wersji Standard: 100 900 zł za egzemplarz z produkcji 2024, 105 900 zł za produkcję 2025 i 130 900 zł w katalogu. Różnica między rocznikami wynosi 5000 zł, a rabat wobec katalogu sięga 30 000 zł. Cennik obejmuje wyłącznie samochody już wyprodukowane i obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 roku.
Standard 49 kWh z produkcji 2024 · cały cennik wyprzedaży od 100 900 do 145 600 zł
Najniższa cena z 30 dni przed promocją dla wersji Standard to 110 000 zł. Limit wynosi 10 zamówień na klienta, auto trzeba opłacić niezwłocznie i odebrać najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2027, a promocja nie obejmuje zakupu w celu odsprzedaży. Sposób zapłaty jest dowolny: gotówka, kredyt, leasing albo wynajem.
Rocznik produkcji zmienia cenę o 5000 zł.
Ten sam cennik wycenia wersję Standard na dwa sposoby, zależnie od tego, w którym roku auto zjechało z taśmy. Zapytaj, z którego rocznika jest egzemplarz z placu, i porównaj obie kwoty z ceną katalogową.
Rocznik produkcji 2024
Standard 49 kWh · cała gama od 100 900 do 145 600 zł100 900 złRabat 30 000 zł wobec katalogu. Auto jest fabrycznie nowe, ale w dokumentach stanie rok produkcji 2024 — przy odsprzedaży liczy się właśnie ta data, nie rok zakupu.
Rocznik produkcji 2025
Standard 49 kWh · cała gama od 105 900 do 150 600 zł105 900 złZa 5000 zł więcej dostajesz rok młodszy egzemplarz, krótszy postój na placu i późniejszą datę w dokumentach. Dane techniczne i wyposażenie są identyczne jak w roczniku 2024.
Cennik katalogowy
Standard 49 kWh · cała gama od 130 900 do 175 600 zł130 900 złKwota z tej samej tabeli, od której liczone są oba rabaty: 30 000 zł dla rocznika 2024 i 25 000 zł dla rocznika 2025. Poza wyprzedażą nikt tego auta dziś nie sprzedaje w cenie katalogowej.
Ceny katalogowe i obie ceny wyprzedaży: polski cennik MG4 EV, ważny do 31 grudnia 2026.
Wybierz baterię, nie wyposażenie.
Którą baterię wybierasz naprawdę.
W tej gamie cena idzie za baterią, a wyposażenie dochodzi osobno. Poniżej wszystkie 6 pozycji cennika z ceną rocznika 2024. Jedna rzecz, o której cennik mówi drobnym drukiem: monitorowanie martwego pola (BSM), ostrzeganie o ruchu poprzecznym za autem (RCTA), ostrzeganie przed najechaniem od tyłu (RCW) i ostrzeganie przed otwarciem drzwi (DOW) dostajesz dopiero od wersji Luxury 49 kWh — Standard i Comfort ich nie mają.
- Bateria49 kWh
- Zasięg WLTP350 km
- Moc / moment170 KM / 250 Nm
- Ładowanie DC88 kW · 10–80% w 37 min
Ma adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne i ekran 10,25 cala. Nie ma asystentów martwego pola, a felgi mierzą 17 cali.
- Bateria64 kWh
- Zasięg WLTP465 km
- Moc / moment204 KM / 250 Nm
- Ładowanie DC140 kW · 10–80% w 30 min
Za 16 700 zł więcej niż Standard dostajesz zasięg dłuższy o 115 km, 34 KM mocy więcej i ładowanie krótsze o 7 minut. Asystentów martwego pola tu jeszcze nie ma.
- Bateria49 kWh
- Zasięg WLTP330 km
- Moc / moment170 KM / 250 Nm
- Ładowanie DC88 kW · 10–80% w 37 min
Za 4700 zł więcej niż Comfort dostajesz monitorowanie martwego pola, kamerę dookólną oraz podgrzewane fotele i kierownicę — kosztem 135 km zasięgu, bo bateria zostaje na 49 kWh. To najkrótszy zasięg w całej gamie.
- Bateria64 kWh
- Zasięg WLTP450 km
- Moc / moment204 KM / 250 Nm
- Ładowanie DC140 kW · 10–80% w 30 min
Za 4000 zł więcej niż Luxury 49 kWh dostajesz baterię większą o 15 kWh, 120 km zasięgu i ładowanie krótsze o 7 minut. Lista wyposażenia jest ta sama.
- Bateria77 kWh
- Zasięg WLTP530 km
- Moc / moment245 KM / 350 Nm
- Ładowanie DC144 kW · 10–80% w 30 min
Za 15 300 zł więcej niż Luxury 64 kWh dostajesz 80 km zasięgu, pompę ciepła i 245 KM zamiast 204. Prześwit większy o 10 mm, prędkość maksymalna 180 km/h zamiast 160.
- Bateria64 kWh
- Zasięg WLTP400 km
- Moc / moment435 KM / 600 Nm
- Ładowanie DC140 kW · 10–80% w 30 min
Za 4000 zł więcej niż Luxury LR dostajesz napęd na obie osie, 435 KM zamiast 245 i 3,8 s do setki zamiast 6,5 — kosztem 130 km zasięgu. W pakiecie elektroniczna blokada różnicowa (XDS) i Launch Control; XPower to nazwa najmocniejszej wersji w gamie MG.
Gdzie te pieniądze kupują kilometry.
Cena rośnie po kolei, zasięg już nie. Comfort za 117 600 zł jedzie dalej niż Luxury z tą samą baterią za 126 300 zł, bo wyposażenie waży swoje. XPower mimo najwyższej ceny jest w tym zestawieniu dopiero czwarty — tam płacisz za przyspieszenie, nie za kilometry.
Zasięgi w cyklu WLTP i ceny wyprzedaży rocznika 2024: polski cennik MG4 EV, wrzesień 2026.
Obejrzyj z każdej strony.
5 ujęć hatchbacka o długości 4287 mm i rozstawie osi 2705 mm — sylwetka, przód, oba profile i tył. Wnętrza w tym zestawie nie ma.





Przymierz MG4 do swojego dnia.
4 rzeczy, które sprawdzisz sam — w garażu, na miejscu postojowym i podczas jazdy próbnej.
Wymiary, pojemności bagażnika i moce ładowarki pokładowej: polski cennik MG4 EV, wrzesień 2026.
Co dostajesz za 100 900 zł.
Poniżej wyposażenie wersji Standard, tej z ceną z nagłówka. Pełną listę rozwiniesz niżej, a różnice między wersjami masz w 6 kartach wyżej.
Wszystko, co masz w cenie wersji Standard.
Lista rozpisana na grupy, z nazwą źródła przy każdej. Pozycje dotyczą wersji Standard 49 kWh, chyba że napisano inaczej.
Bezpieczeństwo i asystenci — polski cennik7 poz.
- adaptacyjny tempomat (ACC)
- autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
- ostrzeganie o zjechaniu z pasa (LDW) i asystent utrzymania pasa (LKA)
- awaryjne utrzymanie pasa (ELK) oraz rozpoznawanie ograniczeń prędkości (ISA)
- asystent jazdy w korku (TJA)
- 6 poduszek powietrznych i mocowania fotelików ISOFIX
- automatyczne powiadamianie ratunkowe (eCall), kontrola ciśnienia w oponach (TPMS), zabezpieczenie systemów auta przed atakiem z sieci
Komfort i wnętrze — polski cennik5 poz.
- fotele materiałowe
- osłony przeciwsłoneczne (lusterka w osłonach dopiero od wersji Comfort)
- jazda na jednym pedale
- felgi aluminiowe 17 cali z dwukolorowym kołpakiem
- opony 215/50 R17
Multimedia — polski cennik3 poz.
- system iSMART Lite z ekranem dotykowym 10,25 cala
- audio na 4 głośnikach
- kamera cofania z liniami pomocniczymi
Napęd i ładowanie — polski cennik5 poz.
- bateria 49 kWh
- silnik 170 KM i 250 Nm, napęd na tylną oś
- ładowanie prądem stałym do 88 kW, od 10 do 80% w 37 minut
- ładowarka pokładowa prądu przemiennego 6,6 kW
- uciąg przyczepy 500 kg z hamulcem i bez
Co dokładają wersje Luxury i XPower — polski cennik7 poz.
- monitorowanie martwego pola (BSM), ostrzeganie o ruchu poprzecznym za autem (RCTA), przed najechaniem od tyłu (RCW) i przed otwarciem drzwi (DOW)
- kamera dookólna i podgrzewane przednie fotele
- audio na 6 głośnikach, sterowanie głosem, dane o ruchu drogowym, punkt dostępu Wi-Fi
- ogrzewanie kierownicy i bezprzewodowa ładowarka do telefonu
- felgi 18 cali oraz przyciemniane szyby tylne
- pompa ciepła — wyłącznie Luxury LR 77 kWh i XPower
- napęd na obie osie, Launch Control, elektroniczna blokada różnicowa (XDS), fotele Alcantara — wyłącznie XPower
5 gwiazdek z testu tej generacji.
Euro NCAP ocenił MG4 EV na 5 gwiazdek 7 grudnia 2022 roku i ta ocena dotyczy generacji sprzedawanej dziś w Polsce. W grudniu 2025 organizacja wystawiła drugą, wyższą ocenę pod nazwą MG4 EV Urban, ale to nowy model, którego polska oferta nie obejmuje. Rozróżnienie napędu — tylna oś w aucie z polskiego cennika, przednia w Urbanie — pochodzi z niezależnej prasy motoryzacyjnej; sama karta Euro NCAP podaje w obu wypadkach tylko oznaczenie 4×2.
Euro NCAP · ocena MG4 EV opublikowana 7 grudnia 2022, stan sprawdzenia 16 września 2026.
Parametry, które warto znać.
▲ lepszy wynik w wierszu
Policz zasięg i koszt kilometra.
Ile kilometrów daje każda bateria.
Zasięg WLTP
Oba wyniki pochodzą z cyklu mieszanego WLTP, tylko dla różnych baterii — to nie jest zestawienie trasy z miastem. Deklaracje WLTP służą do porównań między autami; przebieg na Twojej trasie będzie inny, zwłaszcza zimą i przy jeździe autostradowej.
Ładowanie prądem stałym — 10 → 80%
Standard i Luxury 49 kWh przyjmują do 88 kW i potrzebują 37 minut. Wersje z baterią 64 kWh biorą do 140 kW i schodzą do 30 minut, a Luxury LR nawet 144 kW. Czasu ładowania z gniazda domowego cennik nie podaje — to pytanie do salonu.
Kalkulator / Twoje założenia
Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?
Punktem wyjścia jest 16,8 kWh na 100 km, czyli 168 Wh/km deklarowane dla wersji Standard 49 kWh. Dla Comfort wpisz 16,0, dla Luxury 49 kWh 17,0, dla Luxury 64 kWh 16,4, dla Luxury LR 16,1, a dla XPower 19,0 kWh na 100 km.
1. Ustaw swoje założenia
30% to przykład do obliczeń, nie prognoza dla Twojego domu. Uwzględnij zimę, zużycie w domu i godziny ładowania.
0 zł pokazuje wariant bez opłaty za energię z paneli. Możesz wpisać np. wartość energii oddawanej do sieci. Nie liczymy kosztu instalacji ani magazynu.
2. Sprawdź koszt energii
Symulacja dla 15 000 km rocznie
Zważ rabat wobec końca serii.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 4
Do sprawdzenia 4
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Kierowca, który szuka najtańszego wejścia w elektryka z długą gwarancją i akceptuje rok produkcji 2024 albo 2025 w dokumentach. Przy większych przebiegach sens ma Comfort 64 kWh (465 km) albo Luxury LR 77 kWh (530 km), a XPower z mocą 435 KM i przyspieszeniem 3,8 s to propozycja dla kogoś, kto chce szybkiego kompaktu.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Kupujący, dla których liczy się najświeższy rocznik produkcji i najnowsza generacja modelu — polska oferta obejmuje wyłącznie samochody z 2024 i 2025 roku, a nowego MG4 z rynku brytyjskiego tu nie ma. Także ci, którzy planują jeździć z przyczepą: uciąg to 500 kg w każdej wersji, czyli tyle, ile waży lekka przyczepka bagażowa.
Jak wypada MG4 wśród elektryków w tej cenie.
| Model | Cena | Bateria | Zasięg WLTP | Ładowanie DC | Bagażnik |
|---|---|---|---|---|---|
MG4 EV ten model · punkt odniesienia | 100 900 zł | 49 kWh | 350 km | 88 kW | 363 l |
SUV elektryczny · oferta w PL Droższy o 6000 zł, z baterią większą o 7,2 kWh, bagażnikiem większym o 92 l i ładowaniem prądem stałym do 140 kW zamiast 88. Zasięg dłuższy tylko o 11 km, a gwarancja pojazdu to 4 lata i 100 000 km zamiast 7 lat i 150 000 km. | 106 900 zł | 56,2 kWh | 361 km | 140 kW | 455 l |
SUV miejski · oferta w PL Droższy o 29 000 zł, a jedzie krócej: 312 km wobec 350 km, przy ładowaniu prądem stałym do 65 kW zamiast 88. Ma za to bagażnik większy o 37 l i gwarancję baterii na 8 lat. | 129 900 zł | 45,1 kWh | 312 km | 65 kW | 400 l |
hatchback elektryczny · oferta w PL Najbliższy formatem, bo też hatchback i tylko o 3 mm dłuższy. Jedzie dalej o 77 km i ładuje się szybciej, ale jest droższy o 48 100 zł przy bagażniku praktycznie tej samej wielkości. | 149 000 zł | 60,4 kWh | 427 km | 110 kW | 364 l |
7 lat na auto, baterię i napęd.
Ten sam zestaw warunków obowiązuje w całej gamie MG sprzedawanej w Polsce i obejmuje wszystkie samochody zarejestrowane od 1 stycznia 2021 roku. Dwie rzeczy warto znać wcześniej: ochrona przed perforacją nadwozia wymaga corocznej pieczątki z przeglądu antykorozyjnego, a pomoc drogowa przedłuża się bezpłatnie tylko przy przeglądach w sieci MG.
Kiedy te 7 lat przestaje działać.
Poniżej 6 sytuacji z dokumentu gwarancyjnego MG, które najłatwiej naruszyć w codziennym użytkowaniu.
- Bateria zostawiona rozładowana na dłużejDłuższy postój z pustą baterią trakcyjną wyklucza roszczenie — przed urlopem naładuj auto do poziomu zalecanego w instrukcji.
- Naprawa lub przegląd poza autoryzowaną sieciąSerwis poza siecią MG nie unieważnia gwarancji automatycznie, ale zamyka program Assistance po pierwszym roku i przerzuca na Ciebie dowód, że usterka nie wynika z obcej naprawy.
- Brak pieczątki z przeglądu antykorozyjnegoGwarancja na perforację nadwozia wymaga corocznej kontroli w serwisie MG z wpisem w książce — bez niej 7 lat ochrony blachy przepada.
- Ingerencja w układ wysokonapięciowy poza serwisemOtwarcie obudowy baterii, przeróbki instalacji ładowania albo tuning oprogramowania kończą ochronę — także po naprawie powypadkowej poza siecią.
- Części i akcesoria spoza katalogu producentaZamienniki i akcesoria bez homologacji MG wyłączają odpowiedzialność za usterki, które spowodują — dotyczy też haków, bagażników dachowych i felg montowanych poza siecią.
- Użytkowanie komercyjne bez zgłoszeniaTaxi, nauka jazdy, wynajem i przewóz osób podlegają krótszym okresom gwarancji — jeśli auto ma tak pracować, ustal warunki na piśmie przed zakupem.
MG nie pokrywa kosztów dojazdu do serwisu, utraty dochodów ani innych strat finansowych. Elementy zużywające się poza oponami — akumulator 12 V, klocki i tarcze hamulcowe, żarówki, pióra wycieraczek — mają 2 lata albo ochronę do pierwszego płatnego przeglądu głównego, co nastąpi wcześniej. Systemy multimedialne i asystenci jazdy: 3 lata albo 72 000 km.
Zanim podpiszesz, zapytaj o te 6 rzeczy.
Przy wyprzedaży rocznika najwięcej zależy od konkretnego egzemplarza, a nie od modelu. Poniżej 5 pytań do salonu i jedno odesłanie, gdyby MG4 okazał się dla Ciebie za niski.
- Rok produkcji egzemplarza a start gwarancjiCena zależy od tego, czy auto zjechało z taśmy w 2024, czy w 2025 roku, ale 7 lat ochrony liczy się dopiero od pierwszej rejestracji. Poproś o numer nadwozia i datę produkcji na piśmie, zanim porównasz oferty 2 salonów.Napisz i zapytaj o rocznik egzemplarza
- Co z nową generacją i częściamiNowy MG4, sprzedawany od stycznia 2026 roku na rynku brytyjskim, to osobny model na innej platformie i w Polsce go nie ma. Zapytaj serwis o dostępność części do tej generacji w perspektywie 5–7 lat, bo tyle trwa gwarancja.
- Próg pojemności baterii na piśmieGwarancja uznaje spadek pojemności za nadmierny dopiero poniżej 70% wartości początkowej. Ustal, kto i jak mierzy stan pojemności baterii (SOH), gdzie się to robi i co dokładnie dzieje się po uznaniu usterki.Jak czytać gwarancję baterii
- Do kiedy obowiązuje ta cenaCennik wyprzedaży jest ważny do 31 grudnia 2026 roku i dotyczy wyłącznie samochodów już wyprodukowanych. Limit to 10 zamówień na klienta, auto trzeba odebrać najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2027, a promocja nie obejmuje zakupu w celu odsprzedaży — poproś o pisemne potwierdzenie rezerwacji konkretnego egzemplarza.
- Co robić, żeby pomoc drogowa działała po pierwszym rokuPierwszy rok jest w cenie, a przedłużenie wymaga kompletu przeglądów w autoryzowanym serwisie MG. Zapytaj więc od razu, ile kosztuje przegląd: producent nie publikuje cennika obsługi, a termin wypada co 12 miesięcy albo co 24 000 km.
- Jeśli wolisz wyższe nadwozie w tej samej sieciMGS5 EV to elektryczny SUV MG z baterią 49 albo 64 kWh i bagażnikiem 453 l. Kosztuje od 129 900 zł w promocji rocznika 2026 (katalogowo od 143 900 zł), czyli o 29 000 zł więcej niż Standard MG4 — cenowo zbiega się dopiero z wersjami Luxury.Zobacz MGS5 EV
Okresy i warunki ochrony: informacja gwarancyjna MG dla klientów. Ceny wersji, terminy wyprzedaży i limit zamówień: polski cennik MG4 EV, wrzesień 2026.
Sprawdź, który egzemplarz stoi na placu.
Usiądź za kierownicą MG4, zanim zdecydujesz o wersji i roczniku.
Wersje różnią się nie tylko liczbami — najtańszy Standard i dwusilnikowy XPower z tapicerką Alcantara to dwa różne samochody. Umów jazdę testową, a przy okazji poproś o dokumenty egzemplarza, który stoi na placu: rok produkcji i datę pierwszej rejestracji.
Pytania, które warto zadać przed zakupem.
Ile kosztuje MG4 EV w październiku 2026 roku?
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla MG4 EV?
Jak szybko ładuje się MG4 EV?
Czy MG4 EV ma wynik Euro NCAP?
Które wersje MG4 EV mają pompę ciepła?
Ile kosztują lakiery i dodatkowe kolory w MG4 EV?
Ile MG4 EV uciągnie na haku?
Masz pytanie o MG4 EV? Napisz albo umów jazdę.
Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.