Porównaj auta

Kompaktowy hatchback elektryczny

EV

Leapmotor B05.

Elektryk 218 KM, 30–80% w 16–17 minut.

Dane sprawdzone: · Źródła

Pięciodrzwiowy hatchback 4,43 m z silnikiem 218 KM na tylne koła i baterią 56,2 lub 67,1 kWh. Od najtańszej wersji ma kamery 360° i pompę ciepła. Bagażnik 345 l i asystentów sprawdź na jeździe.

Cena od109 900 zł* Promocja (rabat 4 000 zł) z cennika z 1.10.2026; importer nie podaje terminu ani warunków, cena może się zmienić.
Galeria · 6 zdjęć
Leapmotor B05EV Pro Life · 109 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 26 salonów

01 · Koszty

Leapmotor B05: ile kosztuje rok jazdy na prądzie?

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla wybranej wersji. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania B05. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Ceny
Wyposażenie
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Pro 15,8 kWh/100 km, ProMax 15,9 kWh/100 km (WLTP z cennika importera). Kalkulator liczy normą, bo testy mówią różnie: Interia podaje z pierwszej jazdy średnio około 15 kWh/100 km (do około 18 przy dynamicznej jeździe), Electrifying z jednej trasy około 12,7 kWh/100 km (przeliczenie własne z 4,9 mi/kWh). Przy 130 km/h ani zimą nie mamy potwierdzonego pomiaru.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 124 120 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach EV kosztuje łącznie 124 120 zł: zakup 109 900 zł i energia 14 220 zł.

02 · Trasa

Leapmotor B05 w trasie: z postojem czy bez?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba doładować baterię.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę. Pełny zasięg WLTP to Pro 401 km, ProMax 482 km. Electrifying szacuje, że ProMax realnie przejedzie co najmniej około 400 km (jedna trasa, sprzyjające warunki). Testu zimowego B05 nie znaleźliśmy, więc zimą i przy 130 km/h licz mniej.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

Leapmotor B05 wyposażenie: co dostajesz w której wersji.

Pro Life i ProMax Life mają to samo wyposażenie, różnią się baterią. Design dokłada dach panoramiczny, eko-skórę i elektryczne fotele. Pełna lista 55 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVEVPro LifeEVEVProMax LifeEVEVProMax Design
Multimedia i łączność
Nagłośnienie12 głośników zamiast 6 w Design.6 głośników6 głośników12 głośników
Nadwozie, światła i koła
Dach panoramiczny z elektryczną roletąWięcej światła na tylnej kanapie, tylko w Design.——✓
Elektrycznie składane lusterkaNie zahaczysz o nie w ciasnym garażu, tylko w Design.——✓
Czujnik deszczuWycieraczki włączają się same, tylko w Design.——✓
Przyciemniane tylne szybyMniej słońca na tylnej kanapie, tylko w Design.——✓
Wnętrze i komfort
TapicerkaDesign ma eko-skórę zamiast tkaniny.tkaninatkaninaeko-skóra
Fotel kierowcyW Design ustawiasz pozycję przyciskami.manualnymanualnyelektryczny
Fotel pasażeraW Design pasażer ustawia fotel przyciskami.manualnymanualnyelektryczny
Podgrzewane fotele przednieCiepło od pierwszych minut zimą, tylko w Design.——✓
Podgrzewana kierownicaRęce nie marzną zimą, tylko w Design.——✓
Oświetlenie ambientPodświetlone wnętrze po zmroku, tylko w Design.——✓
Tylny podłokietnik z uchwytami na kubkiWygoda na tylnej kanapie, tylko w Design.——✓
Takie same w każdej wersji (39)

Asystenci jazdy

  • Kamery 360° z widokiem pod podwoziem
  • Pakiet asystentów Leap Pilot
  • Monitoring kierowcy: DDAW (senność) i ADDW (rozproszenie), kamera wewnętrzna
  • Przygotowanie do montażu blokady alkoholowej
  • Funkcja wideorejestratora na kamerach 360°
  • Tylne czujniki parkowania
  • Czujnik pozostawienia dziecka/zwierzęcia w aucie

Napęd i ładowanie

  • Pompa ciepła
  • Zasilanie urządzeń z baterii (V2L 3,3 kW)
  • Tryby jazdy, One Pedal, rekuperacja
  • Kabel typu 2 trybu 3 (do wallboxa)

Multimedia i łączność

  • Ekran 14,6″ z Android Auto i Apple CarPlay
  • Ładowarka indukcyjna 50 W z chłodzeniem
  • Ekran zegarów LCD 8,8"
  • Android Auto i Apple CarPlay
  • Nawigacja online (po angielsku), radio DAB+FM, sterowanie głosowe (EN/FR/DE/IT/ES)
  • Łączność 4G, aktualizacje OTA, Wi-Fi w aucie
  • Gniazda USB (2 przód: C i A; 2 tył: C i A) i 12V
  • Aplikacja Leapmotor: status, klimatyzacja, zamki, lokalizacja, planowanie ładowania

Bezpieczeństwo

  • Poduszki powietrzne (kierowca, pasażer, centralna, boczne przednie, kurtynowe obu rzędów)
  • Wyłącznik poduszki pasażera
  • ISOFIX na tylnych bocznych miejscach
  • AVAS (akustyczny system ostrzegawczy)
  • TPMS (bezpośredni pomiar ciśnienia w oponach)
  • E-CALL
  • ABS+EBD, ESP, ASR, HSA, HDC
  • Auto Hold z automatycznym hamulcem postojowym
  • MCB (hamulec multikolizyjny)

Nadwozie, światła i koła

  • Reflektory LED, światła dzienne LED, automatyczne drogowe
  • Pełny tylny pas świetlny LED
  • Bezramkowe szyby w drzwiach
  • Felgi aluminiowe 19" Aero
  • Zestaw naprawczy do opon (bez koła zapasowego)
  • Lakier Lightning Yellow

Wnętrze i komfort

  • Kierownica ze skóry ekologicznej TEP, regulacja w dwóch płaszczyznach
  • Tylne siedzenia dzielone 40/60 i trzy zagłówki
  • Klimatyzacja automatyczna jednostrefowa z nawiewami na tył
  • Kluczyk NFC (karta) i kluczyk Bluetooth

Do wyboru, bez dopłaty

Lakier do wyboru (Galaxy Silver, Starry Night Blue, Metallic Black, Windy Grey), +2 700 zł

Cennik Leapmotor B05 z 1.10.2026, s. 4–9 (tabela wyposażenia). Cennik rozróżnia tylko Life i Design; Pro i ProMax różnią się baterią, ładowaniem DC i przyspieszeniem.

04 · Wnętrze

Leapmotor B05 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera, wszystkie ujęcia auta w kolorze Lightning Yellow (ten lakier jest w cenie, pozostałe kosztują 2 700 zł). Wersji wyposażenia na zdjęciach importer nie podaje. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

Leapmotor B05 — kokpit z kierownicą, wąskim wyświetlaczem i dużym ekranem multimediów.

05 · Opinie z testów

Leapmotor B05 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Zużycie w testach wychodzi od około 12,7 do około 15 kWh/100 km (Interia: do około 18 przy dynamicznej jeździe), czyli tyle co norma 15,8–15,9 albo mniej, ale to pierwsza jazda i jedna trasa, bez testu zimowego. Najczęstsze zastrzeżenia: natrętni asystenci, trudne menu i bagażnik 345 l.

średnie zużycie z pierwszej jazdyok. 15 kWh/100 kmnorma WLTP 15,8–15,9; Interia, ok. 2 godz. jazdy, do ok. 18 przy dynamicznej

5 plusów4 uwagi

Co chwalą

  • Euro NCAP: 5 gwiazdek we wrześniu 2026 według nowego protokołu.
    Więcej · 2 źródła

    Ochrona w zderzeniu 92% to liczba z drugiego źródła (motorsactu.com), nie z otwartej karty wyniku.

    Źródła: Euro NCAP: Leapmotor B05 09.2026, Motors Actu: B05, 5 gwiazdek Euro NCAP

  • Miejsce z tyłu: Interia chwali ilość miejsca na nogi w drugim rzędzie, Carwow pisze o dużej ilości miejsca także przy wzroście 188 cm, a ADAC o dużej ilości miejsca na kolana.
    3 źródła

    Źródła: Interia Motoryzacja, Carwow, ADAC 07.2026

Pokaż pozostałe (3)
  • Jazda: Electrifying opisuje płynną jazdę nawet po złych drogach i płaską pozycję w zakrętach dzięki nisko położonej baterii.
    Więcej · 3 źródła

    Interia uznaje auto za zwrotne i przewidywalne, a ADAC za komfortowe, nie sportowe.

    Źródła: Electrifying 06.2026, Interia Motoryzacja, ADAC 07.2026

  • Zużycie energii: Electrifying uzyskał na jednej trasie około 12,7 kWh/100 km (przeliczenie własne z 4,9 mi/kWh) i szacuje, że realnie da się przejechać 400–440 km.
    Więcej · 2 źródła

    To szacunek recenzenta w sprzyjających warunkach, nie pomiar standaryzowany. Interia pisze też, że realny zasięg jest zbliżony do deklaracji WLTP.

    Źródła: Electrifying 06.2026, Interia Motoryzacja

  • Ładowanie: Auto Świat podaje 30–80% w około 17 minut, co zgadza się z cennikiem dla baterii 67,1 kWh (17 min przy 174 kW).
    2 źródła

    Źródła: Auto Świat 09.2026, Cennik Leapmotor B05 MY26 10.2026

Na co uważać

  • Bagażnik: 345 l bez frunka.
    Więcej · 3 źródła

    Interia uznaje go za wystarczający na co dzień, ale za mały na dłuższy rodzinny wyjazd, a What Car pisze, że jest mniejszy niż u rywali. Auto Świat wspomina o podwójnej podłodze. Interia wytyka brak schowka pod maską na kable ładowania.

    Źródła: Interia Motoryzacja, What Car?, Auto Świat 09.2026

  • Resorowanie i wnętrze: What Car (czerwiec 2026, ProMax) pisze, że zawieszenie jest nerwowe na drobnych nierównościach w mieście, a drzwi brzmią blaszanie przy zamykaniu; wysokim pasażerom (dobrze powyżej 183 cm) głowa dotyka sufitu z tyłu.
    Więcej · 2 źródła

    Interia zauważa twarde plastiki, a o komforcie zawieszenia pisze dobrze, więc sprawdź to na jeździe próbnej.

    Źródła: What Car?, Interia Motoryzacja

Pokaż pozostałe (2)
  • Obsługa: Dużo funkcji jest na ekranie i nie zawsze obsługa jest intuicyjna (Interia).
    Więcej · 2 źródła

    Żeby uruchomić auto kartą NFC, trzeba ją położyć na ładowarce indukcyjnej. Motors Actu pisze, że Euro NCAP zarzuca autu zbyt dużą zależność od ekranu 14,6 cala.

    Źródła: Interia Motoryzacja, Motors Actu: B05, 5 gwiazdek Euro NCAP

  • Euro NCAP, słabsze punkty: Obok 5 gwiazdek Euro NCAP wymienia ograniczoną ochronę klatki piersiowej pasażera w teście czołowym, słabą ochronę głowy pieszego przy podstawie szyby i słupkach oraz brak dopasowania zabezpieczeń do wielkości pasażera.
    1 źródło

    Źródła: Euro NCAP: Leapmotor B05 09.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Mocne strony B05 to ładowanie i wyposażenie, słabe to oprogramowanie i bagażnik.

Więcej

Przed zakupem jedź z włączonymi asystentami, sprawdź menu i zmierz bagażnik własnymi walizkami.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Asystenci i oprogramowanie:

Najczęstsza wada w testach.

Więcej · 4 źródła

ADAC pisze, że asystenci wracają do ustawień domyślnych po wyłączeniu, What Car, że asystenta pasa nie da się trwale wyłączyć (Leapmotor przyznał, że potrzebna jest poprawka OTA), Carwow nazywa oprogramowanie krytyczną wadą, a Notebookcheck opisuje „skrajnie nerwowe” asystenty. Zapytaj w salonie o aktualizację OTA i poproś o ustawienie ostrzeżeń przed odbiorem.

Źródła: ADAC 07.2026, What Car?, Carwow, Notebookcheck 06.2026

Uwaga

Brak historii awarii:

Czeski serwis Autohled pisze, że dla B05 nie ma jeszcze danych o usterkach.

Więcej · 1 źródło

To brak dowodu, nie dowód braku problemów: auto jest na rynku od wiosny 2026.

Źródła: Autohled 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Rabat:

Cennik z 1.10.2026 nie podaje warunków rabatu 4 000 zł ani daty jego końca.

1 źródło

Źródła: Cennik Leapmotor B05 MY26 10.2026

Pokaż pozostałe (4)

Nie wiemy

Bateria Pro:

Nagłówek cennika podaje 57,2 kWh, a tabela techniczna 56,2 kWh.

Więcej · 1 źródło

Używamy 56,2 i prosimy o potwierdzenie importera.

Źródła: Cennik Leapmotor B05 MY26 10.2026

Nie wiemy

Gwarancja:

Cennik podaje 4 lata lub 100 000 km na auto, a media w lipcu pisały o 2 latach.

Więcej · 2 źródła

Nie ma progu degradacji baterii ani informacji o wymaganych przeglądach.

Źródła: Cennik Leapmotor B05 MY26 10.2026, Spider's Web: Stellantis 8 lat gwarancji, Leapmotor pominięty 07.2026

Nie wiemy

Zasięg w trasie i zimą:

Nie znaleźliśmy standaryzowanego pomiaru ani testu zimowego B05.

Więcej · 2 źródła

Liczby ADAC dla jazdy 130 km/h znamy tylko ze streszczeń, więc ich nie podajemy.

Źródła: Electrifying 06.2026, ADAC 07.2026

Nie wiemy

Euro NCAP:

Procenty szczegółowe pochodzą z drugiego źródła, a wersja testowana nie jest podana w materiałach, które otworzyliśmy.

2 źródła

Źródła: Euro NCAP: Leapmotor B05 09.2026, Motors Actu: B05, 5 gwiazdek Euro NCAP

Źródła opinii (12), stan na 08.10.2026

Importer: cenniki i komunikaty

Raporty użytkowników

Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Nasz werdykt

Czy Leapmotor B05 to dobry wybór? Dla kogo jest B05, a dla kogo nie

Jeden elektryczny hatchback i trzy wersje. Wybierasz baterię i to, czy chcesz dach panoramiczny oraz elektryczne fotele. O zakupie zdecyduje bagażnik i test asystentów na jeździe próbnej.

Pełne wyposażenie i szybkie ładowanie, ale mały bagażnik

B05 kosztuje od 109 900 zł i ładuje prądem stałym szybciej niż większy B10. Pasuje, gdy ładujesz w domu i na co dzień jeździsz we dwoje; rodzina z dużym bagażem lub ktoś, kto chce 7 lat gwarancji jak w Omodzie E5 czy MG4, poszuka gdzie indziej.

Dlaczego tak

  • Szybka ładowarka: 174 kW (30–80% w 17 min) w ProMax, 156 kW (30–80% w 16 min) w Pro
  • Od wersji Pro Life kamery 360°, pompa ciepła, V2L 3,3 kW i ekran 14,6 cala
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (wrzesień 2026)
  • Zasięg WLTP 401 km (Pro) lub 482 km (ProMax): bateria ProMax dokłada 81 km za 9 600 zł
  • Design za 6 400 zł więcej dokłada dach panoramiczny, elektryczne fotele i 12 głośników

Na co uważać

  • Bagażnik 345 / 1 400 l, bez frunka: sprawdź go własnymi walizkami, zanim podpiszesz umowę
  • Pięć niezależnych testów krytykuje natrętnych asystentów i menu: poproś o ich ustawienie przed odbiorem i zapytaj o aktualizację OTA
  • Gwarancja 4 lata lub 100 000 km wobec 7 lat u Omody E5 i MG4
  • Zasięg: Interia pisze, że realny jest zbliżony do WLTP, a testu zimowego ani przy 130 km/h nie znaleźliśmy: na długą trasę zimą licz mniej

07 · Rywale

B05 na tle rywali: najszybsze ładowanie, najkrótsza gwarancja.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Leapmotor B05 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Leapmotor B05, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zLeapmotor B05 ProMax Life · 119 500 złEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Leapmotor B05: 4 lata na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Cennik podaje 4 lata na pojazd i 8 lat na akumulator, ale nie opisuje warunków (przeglądy, próg degradacji baterii). Zapytaj o nie w salonie.

Pojazd4 lata lub 100 000 km
4 lata lub 100 000 km
Akumulator trakcyjnywszystkie wersje B05
8 lat lub 160 000 km
Assistance24 h, cała Europa
4 lata

Auto

4 lata lub 100 000 km

Tyle podaje cennik importera.

Szczegóły

Spider's Web, Interia i AutoCentrum pisały w lipcu o 2 latach gwarancji Leapmotora, więc poproś w salonie o dokument gwarancyjny i sprawdź zapis przed podpisaniem umowy.

Cennik z 1.10.2026

Akumulator trakcyjny

8 lat / 160 000 km

Cennik nie podaje progu utraty pojemności ani tego, czy trzeba robić przeglądy w autoryzowanym serwisie, więc zapytaj o oba warunki na piśmie.

Cennik z 1.10.2026

Program 8 lat Stellantisa

Leapmotor poza nim

Od 1.07.2026 Stellantis oferuje w Polsce do 8 lat gwarancji, ale Leapmotor został z tego programu wyłączony.

Szczegóły

Poza akumulatorem (8 lat) auto ma więc 4 lata. Konkurenci mają dłużej: Omoda E5 i MG4 po 7 lat, BYD Dolphin 6 lat.

Spider's Web, 2.07.2026

Czego cennik nie mówi

Lakier i korozja

Nie znaleźliśmy zapisów o gwarancji na lakier i perforację nadwozia ani o wymaganych przeglądach.

Szczegóły

Model jest na rynku od wiosny 2026, więc nie ma jeszcze historii napraw. Zapytaj o czas napraw i auto zastępcze.

Brak w cenniku z 1.10.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Leapmotor B05: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 26 salonów Leapmotor: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 26 salonów w 24 miastach.

26 salonów Leapmotor24 miasta

Lista salonów

Salony Leapmotor: adres, telefon, jazda próbna.

26 salonów w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Białystok 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdańsk 1 salon

Grębów 1 salon

Grudziądz 1 salon

Jastrzębie-Zdrój 1 salon

Kalisz 1 salon

Katowice 1 salon

Kielce 1 salon

Kraków 1 salon

Łódź 1 salon

Nowy Targ 1 salon

Olsztyn 1 salon

Płock 1 salon

Poznań 1 salon

Rzeszów 1 salon

Szczecin 1 salon

Świdnik 1 salon

Wejherowo 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Leapmotor B05 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena i jej warunki, zasięg w trasie, szybkość ładowania, asystenci i gwarancja: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący B05.

Ile kosztuje Leapmotor B05 w 2026 roku?

Cennik z 1.10.2026 podaje po rabacie 4 000 zł: Pro Life 109 900 zł, ProMax Life 119 500 zł i ProMax Design 125 900 zł (katalogowo 113 900, 123 500 i 129 900 zł). Lakier Lightning Yellow jest w cenie, cztery pozostałe lakiery kosztują 2 700 zł. Od premiery w kwietniu (106 900 zł za Pro Life) ceny wzrosły, więc nie piszemy o obniżce.

Czy cena B05 ma warunki i do kiedy trwa?

Cennik nie podaje ani warunków rabatu 4 000 zł, ani daty jego końca; pisze tylko, że auta są „dostępne od ręki”. Najniższa cena z ostatnich 30 dni była niższa od obecnej (106 900 zł dla Pro Life). Zapytaj salon, czy cena dotyczy każdego klienta i czy łączy się z finansowaniem.

Pro, ProMax czy Design: którą wersję wybrać?

ProMax kosztuje 9 600 zł więcej niż Pro i daje baterię 67,1 zamiast 56,2 kWh (482 zamiast 401 km WLTP), ładowanie 174 zamiast 156 kW i 6,7 zamiast 7,5 s do 100 km/h. Design dopłaca 6 400 zł do ProMax i dokłada dach panoramiczny, eko-skórę, elektryczne i podgrzewane fotele, podgrzewaną kierownicę oraz 12 głośników. Design jest tylko z większą baterią.

Ile przejadę B05 w trasie i zimą?

Norma WLTP to 401 km (Pro) i 482 km (ProMax). Electrifying szacuje, że ProMax realnie przejedzie co najmniej około 400 km, ale na jednej trasie w sprzyjających warunkach. Testu zimowego ani pomiaru przy 130 km/h nie znaleźliśmy, więc licz mniej i sprawdź zużycie na jeździe próbnej.

Jak szybko ładuje się Leapmotor B05?

Prądem stałym Pro ładuje do 156 kW (30–80% w 16 minut), ProMax do 174 kW (30–80% w 17 minut). Z wallboxa lub gniazda AC ładowarka pokładowa ma 11 kW: 30–80% trwa 2 godz. 40 min w Pro i 3 godz. w ProMax. Moc maksymalna nie jest stała przez cały postój, a czasy podaje importer.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • EV Pro Life: Cena cennikowa 113 900 zł, cena promocyjna 109 900 zł (−4 000 zł) — warunek: Promocja (rabat 4 000 zł) z cennika z 1.10.2026; importer nie podaje terminu ani warunków, cena może się zmienić.
  • EV ProMax Life: Cena cennikowa 123 500 zł, cena promocyjna 119 500 zł (−4 000 zł) — warunek: Promocja (rabat 4 000 zł) z cennika z 1.10.2026; importer nie podaje terminu ani warunków, cena może się zmienić.
  • EV ProMax Design: Cena cennikowa 129 900 zł, cena promocyjna 125 900 zł (−4 000 zł) — warunek: Promocja (rabat 4 000 zł) z cennika z 1.10.2026; importer nie podaje terminu ani warunków, cena może się zmienić.

Cennik z 1.10.2026 podaje ceny po rabacie 4 000 zł, ale nie opisuje jego warunków ani daty końca, a najniższa cena z 30 dni była niższa niż obecna. Zapytaj w salonie, czy cena dotyczy każdego klienta i czy łączy się z finansowaniem.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Leapmotor B05. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 26 salonów