Porównaj auta

Duży SUV 4,7 m · dwa napędy

Leapmotor C10.

Duży SUV, którego wybierasz pod swoją ładowarkę.

Dane sprawdzone: · Źródła

Duży SUV 4,74 m na 5 osób, w którym koła zawsze napędza silnik elektryczny: elektryk (70 lub 82 kWh) albo Hybrid EV z generatorem. Kamery 360° i ekran 14,6″ są już w Life. Gwarancja: 4 lata, nie 7.

Cena od143 200 zł* Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie
Galeria · 6 zdjęć
Leapmotor C10EV Pro Life MY26 · 143 200 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 26 salonów

01 · Koszty

Leapmotor C10: ile kosztuje rok jazdy na prądzie i z generatorem?

Ustaw przebieg i wersję, a przeliczymy zakup i energię dla elektryka i Hybrid EV. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), benzynę po 7,0 zł za litr. Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania każdego C10. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Jak często ładujesz Hybrid EV z gniazdka?
Na prądzie 60% kilometrów — typowy dojazd do pracy i po mieście.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla każdego napędu na tym samym poziomie wyposażenia. Wniosek zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP i rachunek)
Elektryk: 18,8 kWh/100 km dla EV Pro MY26 (WLTP z cennika; inne wersje mają własne wartości, ProMax 18,8, AWD 20,9). Hybrid EV: cennik podaje tylko średnią ważoną 1,7 l/100 km, która zakłada pełną baterię. Jazdę na prądzie liczymy po 16,2 kWh/100 km (cennik, tryb elektryczny). Benzynę po wyczerpaniu baterii cennik pomija, więc używamy dolnego końca testów generatora: 6,0 l/100 km (autohled.cz: 6–8 l).
Zużycie realne (testy prasowe)
ProMax: ok. 20 kWh/100 km przy jeździe autostradowej (fdrive.cz, wrzesień 2026, trasa Praga–Wiedeń). Hybrid EV: 7,8 l/100 km to wynik testu Motor1 na włoskiej autostradzie z pustą baterią (listopad 2025), a na prądzie z autostrady ok. 90 km zamiast 145. To pojedyncze testy, nie średnia z wielu aut, a wersje bez wpisu liczą wartości katalogowe.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Nasz wniosek

Po 5 latach koszty prawie takie same

  • REEV Hybrid EVnajtaniej
  • EV EV+5 572 zł
Dlaczego tak wychodzi?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach wychodzi praktycznie tyle samo: najtaniej Hybrid EV, ale do EV brakuje tylko 5 572 zł.

zakup paliwo i prąd

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez postoju?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba ładować albo tankować.

EV

koszt przejazdu

Hybrid EVREEV

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę. Pełny zasięg WLTP to EV Pro MY26 424 km (ProMax 510 km, AWD 437 km), Hybrid EV 974 km łącznie (pełna bateria i pełny bak 50 l). W trybie „Realne” ProMax liczy się po 400 km z testu fdrive.cz, a Hybrid EV po 90 km na prądzie z autostrady. Ładowanie prądem stałym w ProMax i AWD działa tylko na stacjach 800 V.
Hybrid EV na prądzie
Startuje z pełną baterią 28,4 kWh: 145 km na prądzie wg WLTP, na autostradzie w teście ok. 90 km. Potem jedzie na benzynie, ale kołami napędza wciąż silnik elektryczny, a silnik benzynowy tylko wytwarza prąd.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Porównanie

Leapmotor C10: elektryk czy Hybrid EV z generatorem?

Obok każdej liczby krótki wniosek. Wybrany przez Ciebie napęd jest podświetlony. Ceny dotyczą wersji Life z rocznika 2026, a elektryk to EV Pro. Inne wersje porównasz w tabeli wyposażenia.

Porównujemy wersje: EV Pro Life MY26, Hybrid EV Life MY26. Wyposażeniem też się różnią: sprawdź to w wyposażeniu.

Cena w salonie (Life MY26)

W wyprzedaży MY26 Hybrid EV jest tańszy o 10 000 zł.

Więcej

W rocznikach MY27 Life kosztuje tyle samo w obu napędach: 147 900 zł.

Energia na 100 km

Hybrid EV liczymy przy 60% jazdy na prądzie z gniazdka.

Więcej

Prąd po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), benzyna po 7,0 zł za litr.

Energia rocznie (15 000 km)

Elektryk jest tańszy w eksploatacji o 886 zł rocznie, ale tylko przy ładowaniu w domu.

Więcej

Na publicznej szybkiej ładowarce prąd kosztuje więcej, a tego nie liczymy.

Kiedy dopłata do EV się zwraca

W MY26 dopłata 10 000 zł do EV Pro Life zwraca się w energii po ok. 11 latach wg norm (generator 6,0 l/100 km) albo po ok. 6 latach wg testów (7,8 l/100 km).

Więcej

To nasz rachunek: 15 000 km rocznie, 60% jazdy hybrydy na prądzie, prąd z domu. W MY27 dopłaty nie ma, więc elektryk jest tańszy w energii od pierwszego dnia.

Cena Life MY27

Względem MY26 EV Pro Life drożeje o 4 700 zł, a Hybrid EV Life o 14 700 zł, bo wyprzedaż MY26 miała głębszy rabat na Hybrid EV (30 000 zł wobec 20 000 zł).

04 · Wyposażenie

Leapmotor C10 wyposażenie: co dostajesz w której wersji.

Life ma już kamery 360°, dach panoramiczny 2,1 m² i pełny pakiet asystentów. Design dokłada eko-skórę, fotele z podgrzewaniem i wentylacją oraz klapę. MY27 dokłada Android Auto i CarPlay oraz radary. Pełna lista 41 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

WyposażenieEVEVPro Life MY26EVEVPro Design MY26EVEVProMax Design MY26EVEVProMax AWD Design MY26EVEVPro Life MY27EVEVPro Design MY27EVEVProMax Design MY27EVEVProMax AWD Design MY27REEVHybrid EVLife MY26REEVHybrid EVDesign MY26REEVHybrid EVLife MY27REEVHybrid EVDesign MY27
Multimedia
Android Auto i Apple CarPlayTelefon na ekranie auta; tylko rocznik MY27.————✓✓✓✓——✓✓
Ekran centralny 14,6″Ten sam rozmiar, MY27 ma nowszy system Leap OS 4.0 Plus.14,6″, Leap OS 4.014,6″, Leap OS 4.014,6″, Leap OS 4.014,6″, Leap OS 4.014,6″, Leap OS 4.0 Plus14,6″, Leap OS 4.0 Plus14,6″, Leap OS 4.0 Plus14,6″, Leap OS 4.0 Plus14,6″, Leap OS 4.014,6″, Leap OS 4.014,6″, Leap OS 4.0 Plus14,6″, Leap OS 4.0 Plus
Asystenci i parkowanie
Zestaw 5 radarów do asystentówDokładniejsze działanie asystentów; tylko MY27.————✓✓✓✓——✓✓
Półautomatyczna zmiana pasaAuto samo zmienia pas po włączeniu kierunkowskazu; tylko MY27.————✓✓✓✓——✓✓
Czujniki parkowania z przoduPiszczą przed przeszkodą z przodu; tylko MY27.————✓✓✓✓——✓✓
Kamery 360°Widok dookoła auta i pod podwoziem; MY27 z Narrow Road Assist.360° z widokiem pod podwoziem360° z widokiem pod podwoziem360° z widokiem pod podwoziem360° z widokiem pod podwoziem360°, z Narrow Road Assist360°, z Narrow Road Assist360°, z Narrow Road Assist360°, z Narrow Road Assist360° z widokiem pod podwoziem360° z widokiem pod podwoziem360°, z Narrow Road Assist360°, z Narrow Road Assist
Ostrzeżenia i hamowanie przy ruchu poprzecznym z przodu (FVDW, FCTA, FCTB)————✓✓✓✓——✓✓
Pomiar odległości od przeszkody z boku (SDIS)————✓✓✓✓——✓✓
Komfort i wnętrze
Elektryczna klapa bagażnikaOtwierasz ją przyciskiem, gdy masz pełne ręce.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Tapicerka z eko-skóryEko-skóra zamiast PVC z wersji Life.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Podgrzewane fotele przednieCiepło od pierwszych minut zimą.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Wentylowane fotele przednieNawiew przez fotel, który chłodzi plecy w upale.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Podgrzewana kierownicaRęce nie marzną zimą.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Oświetlenie ambientPodświetlone wnętrze po zmroku.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Podparcie lędźwiowe fotela kierowcyRegulacja w 4 kierunkach; tylko Design MY27.—————✓✓✓———✓
Ładowanie i funkcje
Pompa ciepłaMniej prądu na ogrzewanie zimą, tylko w elektryku.✓✓✓✓✓✓✓✓————
Frunk 32 lDodatkowe miejsce z przodu, tylko w elektryku.✓✓✓✓✓✓✓✓————
Nadwozie i światła
Przyciemniane tylne szybyMniej słońca na tylnej kanapie.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Tylne światła z animacją i pełnym pasemCiągła listwa świateł z tyłu, tylko w Design.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Felgi 20 cali (Life: 18 cali)Większe koła w Design.—✓✓✓—✓✓✓—✓—✓
Lusterko elektrochromatyczneSamo się przyciemnia po nocy; tylko Design MY27.—————✓✓✓———✓
Przednie boczne szyby akustyczne—————✓✓✓———✓
Przedni pas świetlny LED—————✓✓✓———✓
Felgi aluminiowe 18 cali✓———✓———✓—✓—
Takie same w każdej wersji (17)

Komfort i wnętrze

  • Dach panoramiczny 2,1 m²
  • Fotel kierowcy: pamięć ustawień, 6-kierunkowa regulacja elektryczna

Asystenci i parkowanie

  • Pakiet ADAS Leap Pilot (AEB, FCW, BSD, LKA/ELK, RCTA, DDAW i in.)
  • Adaptacyjny tempomat z utrzymaniem środka pasa (ACC + LCC)
  • Czujniki parkowania tylne

Bezpieczeństwo

  • Czujnik pozostawienia dziecka lub zwierzęcia w aucie
  • Poduszki powietrzne: kierowca, pasażer, centralna, boczne, kurtynowe
  • Przygotowanie do hamulca alkoholowego (alkolock)

Multimedia

  • Zegary LCD 10,25 cala
  • Nagłośnienie 12 głośników 7.1, 840 W
  • Ładowarka indukcyjna 15 W
  • Łączność 4G z aktualizacjami OTA, Wi-Fi w aucie, DAB+

Ładowanie i funkcje

  • V2L (zasilanie urządzeń z auta)
  • Przygotowanie do haka holowniczego
  • Kable do ładowania Mode 2 i Mode 3
  • Kluczyk NFC + kluczyk Bluetooth w aplikacji

Do wyboru, bez dopłaty

Lakier Light White / Canopy Grey / Tundra Gray / Metallic Black

Cenniki Leapmotor C10 z 1.10.2026: MY26 (v2) s. 8–11 i MY27 s. 7–10. Cennik rozróżnia tylko Life i Design oraz rocznik, a nie EV Pro, ProMax i AWD (te dwa ostatnie są tylko w Design).

05 · Wnętrze

Leapmotor C10 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera, bez podanej wersji: elektryk i Hybrid EV wyglądają tak samo. Felgi 20 cali na zdjęciach to Design, Life ma 18 cali. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

Leapmotor C10 — kokpit z dużym centralnym ekranem i jasną tapicerką, widok od tyłu.

06 · Opinie z testów

Leapmotor C10 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Elektryk na autostradzie 120 km/h zużył w teście 24–26 kWh/100 km, a Hybrid EV na samym generatorze pali 6–8 l/100 km. Najczęstsze zastrzeżenia to kierownica bez czucia, nerwowi asystenci jazdy w MY26, brak CarPlay w MY26 i karta zamiast kluczyka. Chwalone są wnętrze i miejsce z tyłu.

Dotknij napędu, żeby zobaczyć jego opinie.

Napęd, którego opinie czytasz

EVEV

Leapmotor C10 elektryk: opinie z testów

4 plusy4 uwagi

Dobrze

Euro NCAP:

5 gwiazdek w listopadzie 2024 dla wersji elektrycznej.

1 źródło

Źródła: Euro NCAP: Leapmotor C10 11.2024

Dobrze

Wnętrze oceniono jako jakością o klasę wyższe niż cena, a z tyłu jest dużo miejsca, z płaską podłogą.

1 źródło

Źródła: Autohled.cz 07.2026

Dobrze

ProMax RWD na trasie Praga–Wiedeń (ok. 334 km, autostrada) zużył ok. 20 kWh/100 km i dojechał z 8% baterii.

Więcej · 2 źródła

Autor liczy na ok. 400 km przy normie 510 km.

Źródła: fdrive.cz: test zasięgu na autostradzie 09.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Dobrze

ProMax i AWD ładują do 180 kW i od 30 do 80% w 22 minuty, ale tylko na stacjach 800 V.

1 źródło

Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Uwaga

Autohled.cz: na autostradzie 120 km/h zasięg spada poniżej 300 km przy normie 425 km (wersja nie podana).

Więcej · 2 źródła

Na trasie zimą licz mniej niż WLTP.

Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Uwaga

Bazowy EV Pro w MY26 ładuje prądem stałym tylko do 84 kW, co autohled.cz uznaje za niewystarczające; MY27 ma 120 kW.

3 źródła

Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026, Cennik Leapmotor C10 MY27 10.2026

Uwaga

Test łosia (km77 via otomoto, marzec 2025, EV Style): 75 km/h przy progu 77 km/h, wyraźna podsterowność i coraz bardziej wtrącający się ESP.

Więcej · 1 źródło

Jaecoo 7 zrobił w tym teście 79 km/h.

Źródła: Otomoto: test łosia 03.2025

Uwaga

Autohled.cz uznaje bagażnik za mały jak na rozmiar auta i podaje 435 l; polski cennik MY26 podaje 475 l.

Więcej · 2 źródła

Zmierz w salonie.

Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Elektryk ma sens, gdy ładujesz w domu.

Więcej

Na trasie zużywa wyraźnie więcej niż w normie, a EV Pro ładuje wolno. Jeśli jeździsz dalekie trasy, sprawdź ProMax i dostęp do stacji 800 V.

Hybrid EVREEV

Leapmotor C10 Hybrid EV: opinie z testów

3 plusy3 uwagi

Dobrze

Z pełną baterią Motor1 zmierzył 3,5 l/100 km na trasie ok. 360 km (Rzym–Forlì) i ok. 139 km jazdy na samym prądzie.

1 źródło

Źródła: Motor1 Italia via automobile.at 11.2025

Dobrze

Autohled.cz (Czechy) chwali miejsce z tyłu i płaską podłogę, a kabinę jakością o klasę wyżej niż cena; te zalety dotyczą nadwozia wspólnego z elektrykiem.

1 źródło

Źródła: Autohled.cz 07.2026

Dobrze

Cennik podaje 145 km na prądzie, 974 km łącznie i baterię 28,4 kWh, czyli znacznie więcej prądu niż w B10 Hybrid EV.

1 źródło

Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Uwaga

Na samym generatorze auto pali 6–8 l/100 km, a w realnych warunkach do 12 l.

Więcej · 2 źródła

Cennik 1,7 l/100 km to średnia przy pełnej baterii.

Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Uwaga

Z pustą baterią na włoskiej autostradzie Motor1 podaje ok. 7,8 l/100 km, a na prądzie z autostrady ok. 90 km zamiast 139.

1 źródło

Źródła: Motor1 Italia via automobile.at 11.2025

Uwaga

Ładuje wolno: prąd stały 65 kW, a z gniazdka 6,6 kW jednofazowo.

1 źródło

Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Hybrid EV ma sens, gdy ładujesz w domu i czasem jedziesz dalej niż 145 km.

Więcej

Bez ładowania płacisz za 6–8 l na 100 km i nie wykorzystujesz baterii.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Asystenci:

Pierwsze wersje oprogramowania miały nerwowy tempomat adaptacyjny i utrzymanie pasa.

Więcej · 1 źródło

Aktualizacja OTA z 2025 roku (3,7 GB) uspokoiła asystentów, według niemieckiego firmenauto.de (wrzesień 2025). Zapytaj w salonie o wersję oprogramowania.

Źródła: firmenauto.de 09.2025

Pokaż pozostałe (4)

Uwaga

CarPlay:

MY26 nie ma Android Auto i CarPlay (cennik: system Leap OS 4.0 niekompatybilny), a nawigacja pokładowa bywa krytykowana.

Więcej · 3 źródła

Cennik MY27 podaje CarPlay jako nowość; testu MY27 nie znaleźliśmy.

Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026, Cennik Leapmotor C10 MY27 10.2026

Uwaga

Prowadzenie:

Zawieszenie miękko pochłania nierówności, kabina jest cicha na autostradzie, ale w zakręcie pojawia się przechył nadwozia.

Więcej · 1 źródło

Dynamiczna jazda nie jest specjalnością auta.

Źródła: Autohled.cz 07.2026

Uwaga

Klucz:

Dostęp do auta daje karta albo aplikacja; Autohled.cz wymienia kartę zamiast kluczyka wśród wad.

Więcej · 2 źródła

Cennik podaje kluczyk NFC i kluczyk w aplikacji.

Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Uwaga

Awaria uruchamiania:

W Belgii ok. 800 aut B10 i C10 nie uruchamiało się przez błąd oprogramowania (auto uznawało, że działa V2L).

Więcej · 1 źródło

Naprawa przez aktualizację OTA. Skali w Polsce nie znamy.

Źródła: Le Moniteur Automobile

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Rabat:

Cennik z 1.10.2026 nie podaje warunków rabatu ani daty jego końca, a strona importera pokazuje dla Hybrid EV „od 139 900 zł” zamiast 133 200 zł.

1 źródło

Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026

Pokaż pozostałe (3)

Nie wiemy

Euro NCAP:

Wynik 5 gwiazdek dotyczy wersji elektrycznej.

Więcej · 1 źródło

Dla Hybrid EV nie znaleziono osobnego wyniku.

Źródła: Euro NCAP: Leapmotor C10 11.2024

Nie wiemy

Spalanie Hybrid EV:

Cennik podaje tylko średnią ważoną 1,7 l/100 km.

Więcej · 3 źródła

Zużycia po rozładowaniu baterii nie ma, mamy zakres z testów zagranicznych.

Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026, Autohled.cz 07.2026, Motor1 Italia via automobile.at 11.2025

Nie wiemy

Polskie testy:

Poza testem łosia nie znaleźliśmy polskiego niezależnego testu C10; opinie pochodzą z Czech, Włoch, Niemiec i Belgii.

2 źródła

Źródła: Otomoto: test łosia 03.2025, Autohled.cz 07.2026

Źródła opinii (9), stan na 08.10.2026
Policz koszt każdego napędu w swoim przebiegu

07 · Nasz werdykt

Jaki napęd Leapmotor C10 wybrać? Zależy od ładowarki w domu

Elektryk albo Hybrid EV na jednej karoserii, w dwóch rocznikach. O wyborze decyduje ładowarka w domu, to ile jeździsz dalej niż 145 km i czy potrzebujesz 800 V.

EV (Pro, ProMax, AWD)EV

Gdy ładujesz w domu albo jeździsz na stacje 800 V

EV Pro Life kosztuje 143 200 zł w wyprzedaży MY26, a w MY27 147 900 zł, czyli tyle co Hybrid EV Life.

  • Rocznie o 886 zł mniej za energię niż Hybrid EV przy ładowaniu w domu
  • ProMax i AWD ładują do 180 kW (30–80% w 22 minuty) i mają 510 lub 437 km WLTP
  • Na autostradzie 120 km/h test autohled.cz pokazał 24–26 kWh/100 km i zasięg poniżej 300 km przy normie 424 km
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Za to energia wychodzi taniej o 886 zł rocznie, a zasięg to 424 km WLTP. ProMax z baterią 81,9 kWh jest tylko w Design: od 159 400 zł.

  • 5 gwiazdek Euro NCAP (listopad 2024), pompa ciepła i frunk w standardzie
  • EV Pro w MY26 ładuje tylko do 84 kW, a 180 kW w ProMax i AWD działa wyłącznie na stacjach 800 V
  • Odpuść, jeśli chcesz 7 lat gwarancji (jest 4) albo CarPlay w roczniku MY26 (jest dopiero w MY27)

Hybrid EVPHEV

Gdy ładujesz w domu, ale czasem jedziesz dalej

Hybrid EV Life kosztuje 133 200 zł w wyprzedaży MY26, czyli 10 000 zł mniej niż EV Pro, a w MY27 147 900 zł, tyle co EV Pro Life.

  • 974 km łącznie bez szukania ładowarki (WLTP), z baterii 28,4 kWh dostajesz 145 km na prądzie
  • W MY26 najtańszy C10 w cenniku (potwierdź w salonie, czy egzemplarz jest dostępny)
  • Na samym generatorze auto pali 6–8 l/100 km, w realnych warunkach do 12 l, a nie 1,7 l z cennika
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Do pracy jedziesz na prądzie (do 145 km WLTP), w trasę na generatorze, razem 974 km.

  • Koła zawsze napędza silnik elektryczny, a silnik benzynowy tylko wytwarza prąd
  • Bagażnik 440 / 1 845 l, o 35 l mniej niż w EV, bez frunka i pompy ciepła
  • Szybka ładowarka tylko 65 kW, a Euro NCAP dla Hybrid EV: nie znaleziono wyniku. Odpuść, jeśli nie masz gniazdka w domu

08 · Rywale

Leapmotor C10 na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Leapmotor C10 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Leapmotor C10, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zLeapmotor C10 EV Pro Life MY26 · 143 200 złEV

Porównaj szczegółowo

09 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Leapmotor C10: 4 lata na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Cennik podaje 4 lata na pojazd i 8 lat na akumulator trakcyjny, ale nie opisuje warunków (przeglądy, próg degradacji baterii). Zapytaj o nie w salonie, zanim podpiszesz umowę.

Pojazd4 lata lub 100 000 km
4 lata
Akumulator trakcyjnyEV i Hybrid EV
8 lat lub 160 000 km
Assistance24 h, cała Europa
4 lata

Auto

4 lata lub 100 000 km

Tyle podaje cennik importera, w MY26 i MY27 tak samo.

Szczegóły

Poproś w salonie o książkę gwarancyjną i sprawdź zapis przed podpisaniem umowy.

Cennik z 1.10.2026

Akumulator trakcyjny

8 lat / 160 000 km

Dotyczy elektryka i Hybrid EV.

Szczegóły

Cennik nie podaje progu degradacji baterii ani tego, czy trzeba robić przeglądy w autoryzowanym serwisie, więc zapytaj o oba warunki na piśmie.

Cennik z 1.10.2026

Rywale

7 lat

Deepal S05 daje 7 lat / 160 tys. km, a Omoda E5 7 lat.

Szczegóły

Cztery lata to mniej niż u tych dwóch rywali, a po 4 latach kupujący używanego C10 nie dostanie już gwarancji fabrycznej.

Cenniki Changan i Omoda

Assistance

4 lata, 24 h

Pomoc w drodze w całej Europie przez czas gwarancji podstawowej.

Szczegóły

Nie sprawdziliśmy, czy jest warunkowana przeglądami. Leapmotor to młoda marka w Polsce, więc zapytaj salon o czas napraw i auto zastępcze.

Cennik z 1.10.2026

10 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Leapmotor C10: salony blisko Ciebie.

Dwa napędy prowadzą się inaczej: przejedź oba w jednej wizycie. Poniżej adresy i telefony wszystkich 26 salonów Leapmotor: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 26 salonów w 24 miastach.

26 salonów Leapmotor24 miasta

Lista salonów

Salony Leapmotor: adres, telefon, jazda próbna.

26 salonów w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Białystok 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdańsk 1 salon

Grębów 1 salon

Grudziądz 1 salon

Jastrzębie-Zdrój 1 salon

Kalisz 1 salon

Katowice 1 salon

Kielce 1 salon

Kraków 1 salon

Łódź 1 salon

Nowy Targ 1 salon

Olsztyn 1 salon

Płock 1 salon

Poznań 1 salon

Rzeszów 1 salon

Szczecin 1 salon

Świdnik 1 salon

Wejherowo 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz. Poproś o oba napędy na jedną wizytę.

11 · Pytania kupujących

Leapmotor C10 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena i rocznik, EV czy Hybrid EV, ładowanie 800 V, gwarancja i CarPlay: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący C10.

Ile kosztuje Leapmotor C10 w październiku 2026?

Po rabacie w MY26: Hybrid EV od 133 200 zł, EV Pro od 143 200 zł, ProMax 159 400 zł i AWD 169 400 zł (dwa ostatnie tylko w Design). MY27 zaczyna się od 147 900 zł, a AWD kosztuje tam 177 900 zł.

Czy cena C10 ma warunki i czy jest jeszcze dostępna?

Cennik nie opisuje warunków rabatu (20 000 zł w EV, 30 000 zł w Hybrid EV MY26) ani jego końca, a strona importera z 8.10.2026 pokazuje dla Hybrid EV „od 139 900 zł” zamiast 133 200 zł. Zapytaj salon, czy egzemplarz po cenie z cennika jest dostępny.

Leapmotor C10 EV czy Hybrid EV?

W MY26 Hybrid EV Life jest tańszy o 10 000 zł, a elektryk zużywa o ok. 890 zł rocznie mniej energii przy ładowaniu w domu, więc dopłata zwraca się po ok. 11 latach wg norm albo po ok. 6 latach wg testów. W MY27 oba kosztują tyle samo (147 900 zł Life), więc elektryk jest tańszy w energii od pierwszego dnia.

Ile pali Leapmotor C10 Hybrid EV?

Cennik podaje 1,7 l/100 km, ale to średnia przy pełnej baterii. Na samym generatorze testy pokazują 6–8 l/100 km (autohled.cz), a Motor1 zmierzył ok. 7,8 l na autostradzie z pustą baterią.

Czy Hybrid EV trzeba ładować z gniazdka?

Nie musisz, bo generator 1.5 ładuje baterię, a kołami napędza zawsze silnik elektryczny. Bez ładowania z zewnątrz (6,6 kW z wallboxa lub stacji AC, 65 kW na stacji szybkiej) nie wykorzystasz 145 km na prądzie i zapłacisz za więcej paliwa.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • EV Pro Life MY26: Cena cennikowa 163 200 zł, cena promocyjna 143 200 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie.
  • EV Pro Design MY26: Cena cennikowa 169 900 zł, cena promocyjna 149 900 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie.
  • EV ProMax Design MY26: Cena cennikowa 179 400 zł, cena promocyjna 159 400 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie.
  • EV ProMax AWD Design MY26: Cena cennikowa 189 400 zł, cena promocyjna 169 400 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie.
  • EV Pro Life MY27: Cena cennikowa 167 900 zł, cena promocyjna 147 900 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena promocyjna MY27 z cennika; bez opisu warunków rabatu i daty jego końca.
  • EV Pro Design MY27: Cena cennikowa 173 900 zł, cena promocyjna 153 900 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena promocyjna MY27 z cennika; bez opisu warunków rabatu i daty jego końca.
  • EV ProMax Design MY27: Cena cennikowa 183 900 zł, cena promocyjna 167 900 zł (−16 000 zł) — warunek: Cena promocyjna MY27 z cennika; bez opisu warunków rabatu i daty jego końca.
  • EV ProMax AWD Design MY27: Cena cennikowa 193 900 zł, cena promocyjna 177 900 zł (−16 000 zł) — warunek: Cena promocyjna MY27 z cennika; bez opisu warunków rabatu i daty jego końca.
  • Hybrid EV Life MY26: Cena cennikowa 163 200 zł, cena promocyjna 133 200 zł (−30 000 zł) — warunek: Cena MY26 „od ręki” z cennika; strona importera (8.10) pokazuje „od 139 900 zł”: potwierdź w salonie.
  • Hybrid EV Design MY26: Cena cennikowa 169 900 zł, cena promocyjna 139 900 zł (−30 000 zł) — warunek: Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie.
  • Hybrid EV Life MY27: Cena cennikowa 167 900 zł, cena promocyjna 147 900 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena promocyjna MY27 z cennika; bez opisu warunków rabatu i daty jego końca.
  • Hybrid EV Design MY27: Cena cennikowa 173 900 zł, cena promocyjna 153 900 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena promocyjna MY27 z cennika; bez opisu warunków rabatu i daty jego końca.

Cennik z 1.10.2026 podaje ceny po rabacie dla rocznika 2026 („od ręki”) i 2027, ale nie opisuje warunków rabatu ani jego końca. Strona importera z 8.10.2026 pokazuje dla Hybrid EV „od 139 900 zł” zamiast 133 200 zł: zapytaj salon, czy egzemplarz po cenie z cennika jeszcze jest.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Leapmotor C10. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którym napędem jesteś zainteresowany — przy jednej wizycie przejedziesz kilka.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 26 salonów