Porównaj auta

SUV klasy C 4,6 m · rocznik 2026 · dwa napędy

Deepal S05.

Szybko ładowany. Prowadzenie sprawdź na jeździe.

Dane sprawdzone: · Źródła

SUV 4,6 m z szybkim ładowaniem w obu napędach: elektryk 485 km WLTP i 200 kW, plug-in 100 km na prądzie i DC 55 kW. Testerzy chwalą wyposażenie, o prowadzeniu piszą skrajnie różnie.

Galeria · 5 zdjęć
Deepal S05Elektryk PRO RWD · 169 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 13 salonów

01 · Koszty

Deepal S05 cena: elektryk czy plug-in wyjdzie taniej?

Ustaw przebieg i udział jazdy plug-ina na prądzie, a przeliczymy zakup i energię dla obu napędów. Ceny to cennik importera, bo promocji importera nie ma.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania w domu: dotyczy elektryka i ładowania plug-ina z gniazdka.
Gdzie ładujesz Deepala S05?
Na prądzie 50% kilometrów — ładowanie od czasu do czasu.
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla każdego napędu na tym samym poziomie wyposażenia. Wniosek zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (cennik)
Elektryk: 15,9 kWh/100 km wg cennika (MAX AWD: 17,5 kWh). Plug-in: prąd 18 kWh/100 km wg cennika. Spalanie 2,03 l/100 km to wartość homologacyjna przy naładowanej baterii (cennik podaje obok 0,52 l wg starszej metodyki), więc do rachunku po rozładowaniu bierzemy 5,3 l/100 km: nasze wyliczenie z cennika, (1 060 km − 100 km) przez bak 51 l, a nie pomiar.
Zużycie realne (testy prasowe)
Testy nie dają jednej wartości do kalkulatora, więc liczymy na normach. Elektryk RWD zużywał ok. 17–17,5 kWh/100 km zimą w Alpach (Interia, Autokult, 2026-02) i 17,3 kWh/100 km w teście brytyjskim (Auto Express, 2026-03), wobec 15,9 kWh w cenniku. Plug-in: nie znaleźliśmy testu spalania ani zasięgu na prądzie, więc nie podajemy zużycia realnego.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Nasz wniosek

Najtaniej po 5 latach: Plug-in

  • PHEV Plug-innajtaniej
  • EV Elektryk+12 298 zł
Dlaczego tak wychodzi?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach najtaniej wychodzi Plug-in: o 12 298 zł mniej niż Elektryk.

zakup paliwo i prąd

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym elektryk musi stanąć przy ładowarce, a plug-in na stacji paliw.

ElektrykEV

koszt przejazdu

Plug-inPHEV

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Elektryk: 485 km WLTP (RWD) lub 445 km (MAX AWD); zimą i w trasie licz mniej, bo testy zimowe dały 17–17,5 kWh/100 km. Plug-in: 100 km na prądzie wg WLTP i 1 060 km łącznie; na baku licz 5,3 l/100 km, nie 2,03 l.
Ładowanie elektryka i plug-ina
Elektryk: AC 11 kW i DC do 200 kW (10–80% w 23 min wg cennika). Plug-in: AC 11 kW i DC 55 kW (30–80% w 15 min); w plug-inach szybkie ładowanie prądem stałym jest rzadkością. Cennik nie podaje czasu ładowania z AC.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Porównanie

Deepal S05: elektryk czy plug-in?

Porównujemy wersje PRO, od których startują oba napędy. MAX i AWD są w tabeli wyposażenia. Obok każdej liczby krótki wniosek.

Porównujemy wersje: Elektryk PRO RWD, Plug-in PRO FWD. Wyposażeniem też się różnią: sprawdź to w wyposażeniu.

Cena z cennika (PRO)

Plug-in jest o 20 000 zł tańszy.

Więcej

To ceny z cennika importera; promocji importera nie ma, a oferta jednego dealera bez warunków nie jest ceną do liczenia.

Energia na 100 km

Wg norm: elektryk 15,9 kWh po 1,20 zł, plug-in 50% jazdy na prądzie, reszta na benzynie po 7,0 zł/l (5,3 l/100 km, nasze wyliczenie z cennika).

Energia w ciągu roku (15 000 km)

Elektryk jest tańszy w użyciu o 1 541 zł rocznie, więc dopłata 20 000 zł zwraca się po ok. 13 latach wg norm.

Więcej

Przy zużyciu elektryka z testu brytyjskiego (17,3 kWh/100 km) po ok. 15,5 roku. Testu spalania plug-ina nie ma, więc liczymy go z cennika. Policz własny przebieg w kalkulatorze.

04 · Wyposażenie

Deepal S05 wyposażenie: co dostajesz w której wersji.

Pięć wersji w jednej tabeli: trzy elektryka i dwie plug-ina. PRO ma już pakiet asystentów, kamery, ekran 15,4 cala i V2L, MAX dokłada komfort. Pełna lista 61 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektrykPRO RWDEVElektrykMAX RWDEVElektrykMAX AWDPHEVPlug-inPRO FWDPHEVPlug-inMAX FWD
Napęd i ładowanie
BateriaElektryk 68,82 kWh, plug-in 18,42 kWh (obie LFP).68,82 kWh68,82 kWh68,82 kWh18,42 kWh18,42 kWh
Zasięg wg WLTPElektryk RWD 485 km, MAX AWD 445 km. Plug-in 100 km na prądzie, 1 060 km łącznie.485 km485 km445 km100 km na prądzie100 km na prądzie
Moc układuRWD 272 KM, AWD 435 KM, plug-in 258 KM. Cennik podaje kW, KM to nasze przeliczenie.272 KM272 KM435 KM258 KM258 KM
Ładowanie DCElektryk 200 kW (10–80% w 23 min), plug-in 55 kW (30–80% w 15 min).200 kW200 kW200 kW55 kW55 kW
Pompa ciepłaElektryk ma ją w każdej wersji. Cennik plug-ina o niej nie mówi: zapytaj w salonie.✓✓✓??
Bezpieczeństwo
KameryElektryk 540°, plug-in 360° z przezroczystą obudową. Cenniki nazywają je różnie: nie wiemy, czy to ten sam sprzęt.540°540°540°360°360°
Nadwozie i światła
FelgiMAX ma 20 cali. W plug-inie 20 cali to opcja za 2 500 zł, ale cennik pisze „od 08.2026”: zapytaj, czy jest dostępna.18 cali20 cali20 cali18 cali18 cali
Dach panoramicznyZ osłoną, za dopłatą. W elektryku PRO cennik stawia kreskę: nie do zamówienia.niedostępnydopłata 4 500 złdopłata 4 500 złdopłata 4 500 złdopłata 4 500 zł
Hak holowniczyRęcznie demontowany, przyczepa hamowana do 1 600 kg. Cennik elektryka nie przypisuje haka do wersji: zapytaj w salonie.zapytaj salonzapytaj salonzapytaj salondopłata 3 000 złdopłata 3 000 zł
Elektryczna klapa bagażnikaOd MAX.—✓✓—✓
Relingi dachowe???✓✓
Reflektory z regulacją wysokości???✓✓
Automatyczne odmrażanie przedniej szyby???✓✓
Lampka zużycia energii na słupku C—✓✓—✓
Podgrzewana szyba przednia i dysze—✓✓—✓
Elektryczne klamki wpuszczane—✓✓—✓
Komfort
Podgrzewane fotele przednieOd MAX.—✓✓—✓
Wentylowane fotele przednieOd MAX.—✓✓—✓
Podgrzewana kierownicaOd MAX.—✓✓—✓
Pamięć fotela kierowcyOd MAX.—✓✓—✓
Pamięć i automatyczne opuszczanie lusterek—✓✓—✓
Automatycznie ściemniające lusterko wsteczne—✓✓—✓
Podparcie lędźwiowe kierowcy (2 kier.)—✓✓—✓
Podparcie nóg pasażera (2 kier.)—✓✓—✓
Pamięć fotela pasażera—✓✓—✓
Oświetlenie nastrojowe wnętrza—✓✓—✓
Multimedia
Wyświetlacz Head-Up z nawigacją AROd MAX. Testy zwracają uwagę na brak zegarów przed kierowcą.—✓✓—✓
Odchylany ekranOd MAX. Ekran 15,4 cala jest w każdej wersji.—✓✓—✓
Głośniki14 głośników od MAX, w PRO 8.8 głośników14 głośników14 głośników8 głośników14 głośników
Ładowarka telefonu 50 WOd MAX.—✓✓—✓
W standardzie w każdej wersji (28)

Napęd i ładowanie

  • V2L 6 kW
  • Tryby jazdy Eco/Comfort/Sport/Custom, tryby scenariuszy

Bezpieczeństwo

  • Pakiet asystentów
  • Monitorowanie kierowcy
  • Poduszki: przednie, boczne, środkowa przednia, kurtyny
  • ABS+EBD+BA, ESP, TCS, HHC, HDC
  • Hamulec postojowy elektryczny z Auto Hold
  • Pasy z napinaczami (przód i tył), ISOFIX przód i tył
  • Zabezpieczenie dzieci, wykrywanie dziecka i zwierzęcia
  • Monitorowanie ciśnienia w oponach (TPMS)

Nadwozie i światła

  • Reflektory LED z automatycznym włączaniem
  • Światła do jazdy dziennej LED
  • Przednie automatyczne światła drogowe
  • Tylne światła LED i przeciwmgielne
  • Spojler z wysoko montowanym światłem stop
  • Bezramkowe szyby w drzwiach
  • Przyciemniane szyby
  • Automatyczne zamykanie szyb (deszcz)
  • Lusterka: elektryczne, składane, podgrzewane, auto-składanie

Komfort

  • Kierownica ze skóry wegańskiej, regulowana, wielofunkcyjna
  • Fotele perforowane ze skóry wegańskiej
  • Fotel kierowcy 6-kier. / pasażera 4-kier. elektrycznie
  • Składana kanapa 60:40, podłokietnik z tyłu
  • Klimatyzacja z nawiewem dla II rzędu, filtr PM2.5
  • Klimatyzowany schowek w podłokietniku

Multimedia

  • Ekran dotykowy 15,4"
  • Bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto
  • Nawigacja online, DAB+, sterowanie głosowe, OTA

Cenniki importera: elektryk (od 1.06.2026) i plug-in (od 16.06.2026), odczyt 8.10.2026. Cenniki mają różną strukturę, więc „?” oznacza pozycję, której cennik jednej wersji nie wymienia (np. pompa ciepła w plug-inie): zapytaj w salonie. Pełna treść wyłączeń gwarancji i lista lakierów nie są w cennikach opublikowane.

05 · Wnętrze

Deepal S05 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Przód, tył i wnętrze pochodzą od importera i są wspólne dla obu napędów; nie mamy ujęć z oznaczeniem napędu, więc napęd poznasz po wersji w ofercie, nie po zdjęciu.

Deepal S05: kokpit z dużym ekranem multimediów i kierownicą.

06 · Opinie z testów

Deepal S05 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Elektryk zużywał w testach ok. 17–17,5 kWh/100 km zimą i 17,3 w teście brytyjskim (cennik: 15,9), a ładowanie 200 kW potwierdza prasa. Prowadzenie recenzenci oceniają skrajnie różnie. Plug-in ma dwa krótkie testy zagraniczne, bez pomiaru spalania, i nie ma oceny Euro NCAP.

Dotknij napędu, żeby zobaczyć jego opinie.

Napęd, którego opinie czytasz

ElektrykEV

Deepal S05 elektryk: opinie z testów

3 plusy4 uwagi

Dobrze

electrive (PRO RWD, pierwsza jazda na imprezie producenta): lekko usztywnione zawieszenie trafia w europejski gust, a kabina jest dobrze wyciszona.

1 źródło

Źródła: electrive: pierwsza jazda Deepal S05 09.2025

Dobrze

Green Car Guide: dobre wrażenia z jazdy i wysoka jakość wnętrza.

1 źródło

Źródła: Green Car Guide: pierwsza jazda Deepal S05

Dobrze

Drive Mode (MAX AWD): przestronna kabina i bogate wyposażenie.

Więcej · 3 źródła

Cennik i prasa zgadzają się co do ładowania 200 kW, 10–80% w 23 min.

Źródła: Drive Mode: Deepal S05 MAX 4WD, pierwsza jazda 09.2026, Interia Motoryzacja: Changan Deepal S05 debiutuje w Polsce 02.2026, Changan Polska: cennik Deepal S05 elektryk 10.2026

Uwaga

Auto Express (UK, RWD): kołysanie nadwozia, nieprecyzyjna kierownica i gwałtowne reakcje gazu i hamulca; autor nazywa auto bladą kopią najlepszych elektrycznych SUV-ów.

1 źródło

Źródła: Auto Express: test Deepal S05 03.2026

Uwaga

Drive Mode (MAX AWD): zawieszenie za miękkie do mocy, nadwozie mocno się wychyla przy przyspieszaniu i hamowaniu, ikony na ekranie są małe.

1 źródło

Źródła: Drive Mode: Deepal S05 MAX 4WD, pierwsza jazda 09.2026

Uwaga

electrive, Autokult i Auto Express: brak zegarów przed kierowcą (prędkość na ekranie), funkcje w menu, czujnik uwagi szybko zaczyna nagabywać, a ostrzeżenie o limicie prędkości trudno wyłączyć.

3 źródła

Źródła: electrive: pierwsza jazda Deepal S05 09.2025, Autokult: pierwsza jazda Changan Deepal S05 02.2026, Auto Express: test Deepal S05 03.2026

Uwaga

Autokult: klapa bagażnika otwiera się na ok. 176 cm, a siedziska są przykrótkie dla wysokich osób.

1 źródło

Źródła: Autokult: pierwsza jazda Changan Deepal S05 02.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Zimą licz 1–1,6 kWh/100 km więcej niż w cenniku.

Więcej

Recenzje chwalą wyposażenie i kabinę, a ładowanie 200 kW potwierdzają; prowadzenie i ekran oceniają różnie: sprawdź je na jeździe, zanim wybierzesz MAX AWD.

Plug-inPHEV

Deepal S05 plug-in: opinie z testów

3 plusy3 uwagi

Dobrze

Cennik: ładowanie DC 55 kW (30–80% w 15 min) i V2L 6 kW; w tej klasie szybkie ładowanie prądem stałym to rzadkość.

1 źródło

Źródła: Changan Polska: cennik Deepal S05 PHEV 10.2026

Dobrze

km77 (Barcelona): bagażnik 552 l, o 60 l więcej niż w elektryku, i V2L 6 kW.

1 źródło

Źródła: km77: Deepal S05 PHEV 06.2026

Dobrze

Motorverso (UK): w mieście ruszanie i reakcja na gaz są płynne.

Więcej · 1 źródło

Test trwał godzinę.

Źródła: Motorverso: Deepal S05 PHEV 06.2026

Uwaga

km77 (Barcelona): gdy pracuje silnik spalinowy, słychać go i czuć wibracje w kierownicy i pedałach; autor ocenia izolację układu jako do poprawy względem układów Chery.

1 źródło

Źródła: km77: Deepal S05 PHEV 06.2026

Uwaga

Motorverso: po godzinie jazdy w korkach autor nie wyciąga wniosków o komforcie w trasie i nie podaje spalania.

1 źródło

Źródła: Motorverso: Deepal S05 PHEV 06.2026

Uwaga

Cennik pisze o ocenie Euro NCAP „w trakcie testów”, ale oceny dla plug-ina nie ma.

Więcej · 2 źródła

Wynik elektryka nie przenosi się na plug-in.

Źródła: Changan Polska: cennik Deepal S05 PHEV 10.2026, Euro NCAP: ocena Deepal S05 12.2025

Co to znaczy dla Ciebie

Nie ma pomiaru spalania ani zasięgu na prądzie, więc traktuj 100 km WLTP jako wartość katalogową i sprawdź pracę silnika na jeździe.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Euro NCAP (grudzień 2025), elektryk RWD: 5 gwiazdek, dorośli 94%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 78%, systemy wspomagające 76%.

Więcej · 1 źródło

Monitorowanie kierowcy dostało 0 z 2 pkt, bo system nie spełnił wymagań testu.

Źródła: Euro NCAP: ocena Deepal S05 12.2025

Pokaż pozostałe (2)

Uwaga

Plug-in nie ma oceny Euro NCAP (sprawdzone 8.10.2026), a cennik określa ją jako „w trakcie testów”.

2 źródła

Źródła: Euro NCAP: ocena Deepal S05 12.2025, Changan Polska: cennik Deepal S05 PHEV 10.2026

Dobrze

Gwarancja: pojazd 7 lat / 160 000 km, bateria 8 lat / 200 000 km (elektryk z progiem 70% pojemności wg Changan Europe, 17.09), perforacja 12 lat.

2 źródła

Źródła: Changan Polska: cennik Deepal S05 elektryk 10.2026, Changan Europe: gwarancja 09.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Nie znaleźliśmy opinii właścicieli ani zgłoszeń usterek z Polski i z Europy (stan 8.10.2026); auto jest w sprzedaży od maja 2026.

1 źródło

Źródła: Changan Polska: cennik Deepal S05 elektryk 10.2026

Nie wiemy

Nie ma niezależnego testu spalania plug-ina ani zasięgu na prądzie, a polskiego testu elektryka z pomiarem na autostradzie też nie znaleźliśmy.

1 źródło

Źródła: Changan Polska: cennik Deepal S05 PHEV 10.2026

Źródła opinii (12), stan na 08.10.2026
Policz koszt każdego napędu w swoim przebiegu

07 · Elektryk czy plug-in

Jaki napęd Deepal S05 wybrać? Wybierz po tym, jak często ładujesz.

Masz stałe miejsce do ładowania? Weź elektryka: wychodzi taniej w użyciu. Ładujesz rzadko albo jeździsz daleko? Plug-in ma baterię, której nie musisz ładować. PRO to już prawie komplet, MAX dokłada komfort. Prowadzenie sprawdź na jeździe.

ElektrykEV

Dla ładujących w domu, prowadzenie do sprawdzenia

Dla Ciebie, jeśli ładujesz w domu lub w pracy: od 169 900 zł (PRO RWD), 485 km WLTP, ładowanie do 200 kW.

  • DC do 200 kW: 10–80% w 23 min wg cennika, tyle samo podaje prasa
  • Pompa ciepła, pakiet asystentów i V2L 6 kW już w PRO
  • Euro NCAP: 5★, ale monitorowanie kierowcy dostało 0 z 2 pkt; wynik dotyczy RWD
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Nie, jeśli zimą często jedziesz w długie trasy: testy dały 17–17,5 kWh/100 km zamiast 15,9, więc rozważ plug-in.

  • Frunk 159 l obok bagażnika 492 l
  • Prowadzenie dzieli recenzentów: kołysanie i nieprecyzyjna kierownica (Auto Express), miękkie zawieszenie przy 435 KM (Drive Mode); sprawdź na jeździe
  • Obsługa przez ekran, brak zegarów przed kierowcą i natrętny czujnik uwagi (electrive, Autokult, Auto Express)

Plug-inPHEV

Dla rzadko ładujących, ale bez oceny Euro NCAP

Dla Ciebie, jeśli ładujesz od czasu do czasu i jeździsz też daleko: od 149 900 zł (PRO FWD), o 20 000 zł mniej niż elektryk PRO, 100 km na prądzie, 1 060 km łącznie.

  • DC 55 kW (30–80% w 15 min), więcej niż 40 kW w Jaecoo 7 i Tiggo 7 PHEV
  • Bagażnik 552 l, o 60 l więcej niż w elektryku
  • Brak oceny Euro NCAP (cennik: „w trakcie testów”); wyniku elektryka nie przenosimy
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Nie, jeśli nie ładujesz wcale: po rozładowaniu licz ok. 5,3 l/100 km (nasze wyliczenie), więc wtyczka nic nie oszczędza.

  • V2L 6 kW i pakiet asystentów już w PRO
  • Silnik spalinowy słychać i czuć w kierownicy (km77, Barcelona); niezależnego testu spalania w Polsce nie ma
  • Cennik nie podaje progu degradacji baterii ani frunka: zapytaj importera

08 · Rywale

Deepal S05 na tle rywali: cena, zasięg i ładowanie obok siebie.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Deepal S05 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Deepal S05, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zDeepal S05 Elektryk PRO RWD · 169 900 zł (katalogowa)EV

Porównaj szczegółowo

09 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Deepal S05: 7 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Pojazd ma 7 lat gwarancji, a bateria 8 lat. Importer nie opisuje pomocy drogowej, a warunki baterii plug-ina wymagają potwierdzenia w umowie.

Pojazdoba napędy
7 lat / 160 000 km
Bateria trakcyjnaelektryk: próg 70% wg Changan Europe (17.09); plug-in: bez progu w dokumentach
8 lat / 200 000 km
Silnik elektryczny i sterownikcenniki obu napędów (DM/MCU)
8 lat / 200 000 km
Perforacja nadwoziacenniki obu napędów; bez limitu km: cennik plug-ina i Changan Europe
12 lat bez limitu km

Bateria

8 lat / 200 000 km

W elektryku gwarancja obejmuje spadek pojemności poniżej 70% (Changan Europe, odczyt 17.09.2026; cennik tego progu nie podaje).

Szczegóły

Dla plug-ina próg nie jest opublikowany, więc nie przenosimy go z elektryka: poproś o zapis w umowie.

Cenniki z 8.10.2026

Pojazd

7 lat / 160 000 km

Tyle w obu napędach; cennik plug-ina zaznacza, że dotyczy auta z silnikiem spalinowym.

Szczegóły

Pełna treść wyłączeń nie jest opublikowana, a strona Changan Europe zaznacza, że warunki nie dotyczą zarobkowego przewozu osób.

Cenniki z 8.10.2026

Pomoc drogowa

Brak programu

Importer nie opisuje assistance w cennikach ani na stronie modelu. „OC/AC za 1 zł” to oferta dealera (PGD), nie importera: zapytaj, co obejmuje i na jakich warunkach.

Stan na 8.10.2026

Przeglądy

Zapytaj o ASO

Cennik przeglądów i pakiety serwisowe nie są opublikowane.

Szczegóły

Sieć to kilka salonów w trzech grupach dealerskich, więc przed zakupem sprawdź, gdzie będziesz serwisować auto.

Stan na 8.10.2026

10 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Deepal S05: salony blisko Ciebie.

Dwa napędy prowadzą się inaczej: przejedź oba w jednej wizycie. Poniżej adresy i telefony wszystkich 13 salonów Changan i Deepal: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 13 salonów w 10 miastach.

13 salonów Changan i Deepal10 miast

Lista salonów

Salony Changan i Deepal: adres, telefon, jazda próbna.

13 salonów w 10 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Kraków 2 salony

Bielsko-Biała 1 salon

Chorzów 1 salon

Gdańsk 1 salon

Jelonek 1 salon

Łódź 1 salon

Motycz 1 salon

Poznań 1 salon

Szczecin 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz. Poproś o oba napędy na jedną wizytę.

11 · Pytania kupujących

Deepal S05 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Ceny, zasięg, ładowanie, Euro NCAP i różnice wersji PRO i MAX Deepala S05: elektryka i plug-ina.

Ile kosztuje Deepal S05?

Elektryk: PRO RWD 169 900 zł, MAX RWD 179 900 zł, MAX AWD 187 900 zł. Plug-in: PRO FWD 149 900 zł, MAX FWD 164 900 zł. To ceny z cenników importera; promocji ani finansowania importera nie ma.

Ile kosztuje Deepal S05 u dealera i czy jest rabat?

Dealer PGD w Krakowie pokazuje plug-in „od 137 000 zł” (PRO) i „od 145 000 zł” (MAX) w ofercie limitowanej, bez warunków i daty końca. To oferta jednego dealera, nie importera, więc zapytaj salon, czy dotyczy każdego egzemplarza i czy łączy się z kredytem.

Deepal S05: elektryk czy plug-in?

Elektryk ma 485 km WLTP i ładuje się do 200 kW, ale kosztuje o 20 000 zł więcej niż plug-in PRO. Plug-in daje 100 km na prądzie i 1 060 km łącznie, a ładuje się prądem stałym do 55 kW, co w plug-inach jest rzadkością.

Czym różni się Deepal S05 PRO od MAX i czy warto dopłacić?

MAX dokłada komfort: podgrzewane i wentylowane fotele, podgrzewaną kierownicę, Head-Up Display, elektryczną klapę, 14 głośników i ładowarkę 50 W (w elektryku +10 000 zł, w plug-inie +15 000 zł). Asystenci, kamery, ekran 15,4 cala i V2L są już w PRO. Pełna lista jest w tabeli wyposażenia.

Ile realnie przejedzie elektryczny Deepal S05 i czy ma pompę ciepła?

Cennik podaje 485 km WLTP (RWD) i 445 km (MAX AWD). Zimą w Alpach elektryk zużywał ok. 17–17,5 kWh/100 km (Interia, Autokult), a w teście brytyjskim 17,3 (Auto Express), wobec 15,9 w cenniku. Pompa ciepła jest w standardzie elektryka; cennik plug-ina jej nie wymienia.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryk PRO RWD: Cena cennikowa 169 900 zł.
  • Elektryk MAX RWD: Cena cennikowa 179 900 zł.
  • Elektryk MAX AWD: Cena cennikowa 187 900 zł.
  • Plug-in PRO FWD: Cena cennikowa 149 900 zł.
  • Plug-in MAX FWD: Cena cennikowa 164 900 zł.

Ceny to cennik importera: nie ma w nim promocji ani finansowania. Jeden dealer (PGD, Kraków) pokazuje plug-in taniej, ale bez warunków i daty końca, więc nie liczymy tej ceny. Zapytaj salon, czy dotyczy każdego egzemplarza.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (3)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Deepal S05. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którym napędem jesteś zainteresowany — przy jednej wizycie przejedziesz kilka.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 13 salonów