EV
koszt przejazdu
Używamy plików cookie, żeby strona działała, oraz do statystyk (Google Analytics, Clarity) i pomiaru reklam. Zgody ustawiasz sam. Polityka prywatności
Duży SUV 4,7 m · dwa napędy
Duży SUV, którego wybierasz pod swoją ładowarkę.
Dane sprawdzone: · Źródła
01 · Koszty
Ustaw przebieg i wersję, a przeliczymy zakup i energię dla elektryka i Hybrid EV. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), benzynę po 7,0 zł za litr. Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy.
Nasz wniosek
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach wychodzi praktycznie tyle samo: najtaniej Hybrid EV, ale do EV brakuje tylko 5 572 zł.
zakup paliwo i prąd
02 · Trasa
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba ładować albo tankować.
koszt przejazdu
koszt przejazdu
03 · Porównanie
Obok każdej liczby krótki wniosek. Wybrany przez Ciebie napęd jest podświetlony. Ceny dotyczą wersji Life z rocznika 2026, a elektryk to EV Pro. Inne wersje porównasz w tabeli wyposażenia.
Porównujemy wersje: EV Pro Life MY26, Hybrid EV Life MY26. Wyposażeniem też się różnią: sprawdź to w wyposażeniu.
W wyprzedaży MY26 Hybrid EV jest tańszy o 10 000 zł.
W rocznikach MY27 Life kosztuje tyle samo w obu napędach: 147 900 zł.
Hybrid EV liczymy przy 60% jazdy na prądzie z gniazdka.
Prąd po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), benzyna po 7,0 zł za litr.
Elektryk jest tańszy w eksploatacji o 886 zł rocznie, ale tylko przy ładowaniu w domu.
Na publicznej szybkiej ładowarce prąd kosztuje więcej, a tego nie liczymy.
W MY26 dopłata 10 000 zł do EV Pro Life zwraca się w energii po ok. 11 latach wg norm (generator 6,0 l/100 km) albo po ok. 6 latach wg testów (7,8 l/100 km).
To nasz rachunek: 15 000 km rocznie, 60% jazdy hybrydy na prądzie, prąd z domu. W MY27 dopłaty nie ma, więc elektryk jest tańszy w energii od pierwszego dnia.
Względem MY26 EV Pro Life drożeje o 4 700 zł, a Hybrid EV Life o 14 700 zł, bo wyprzedaż MY26 miała głębszy rabat na Hybrid EV (30 000 zł wobec 20 000 zł).
Hybrid EV ma 974 km łącznie, ale na samym prądzie 145 km (na autostradzie w teście Motor1 ok. 90 km).
W teście autohled.cz elektryk na autostradzie 120 km/h zużył 24–26 kWh/100 km, a zasięg spadł poniżej 300 km (wersja nie podana, norma 425 km).
ProMax i AWD ładują do 180 kW, ale tylko na stacjach 800 V; na stacjach 400 V ładowanie prądem stałym jest niemożliwe (cennik).
W MY27 EV Pro ładuje do 120 kW. Hybrid EV ma 65 kW przy baterii 28,4 kWh.
Czas dotyczy ładowania od 30 do 80%.
ProMax i AWD (większa bateria) potrzebują 4 h 30 min. W domu z wallboxem elektryk naładuje się w nocy.
Hybrid EV ma o 35 l mniej bagażnika.
W MY27 elektryk ma 500 l. Cennik podaje osobno frunk 32 l, tylko w elektryku; nie wiemy, czy wlicza się go do 475 l, więc zmierz w salonie.
EV Pro przyspiesza o 1,0 s szybciej niż Hybrid EV.
ProMax ma 299 KM i 6,6 s, AWD 598 KM i 4,0 s (w MY27 571 KM). Testy opisują kierownicę bez czucia i podsterowność.
Wszystkie C10 holują do 750 kg bez hamulca i do 1 500 kg z hamulcem.
Cennik wymienia przygotowanie do haka, a nie sam hak.
MY27 ma też pięć radarów, półautomatyczną zmianę pasa i czujniki parkowania z przodu.
MY26 tego nie ma. Cennik MY27 oznacza CarPlay jako nowość, ale nie widzieliśmy testu, jak działa.
Euro NCAP w listopadzie 2024 przetestowało C10 elektryczny: dorośli 89%, dzieci 85%, piesi i rowerzyści 77%, asystenci 76%.
Dla Hybrid EV nie znaleźliśmy osobnego wyniku.
04 · Wyposażenie
Life ma już kamery 360°, dach panoramiczny 2,1 m² i pełny pakiet asystentów. Design dokłada eko-skórę, fotele z podgrzewaniem i wentylacją oraz klapę. MY27 dokłada Android Auto i CarPlay oraz radary. Pełna lista 41 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| Wyposażenie | EVEVPro Life MY26 | EVEVPro Design MY26 | EVEVProMax Design MY26 | EVEVProMax AWD Design MY26 | EVEVPro Life MY27 | EVEVPro Design MY27 | EVEVProMax Design MY27 | EVEVProMax AWD Design MY27 | REEVHybrid EVLife MY26 | REEVHybrid EVDesign MY26 | REEVHybrid EVLife MY27 | REEVHybrid EVDesign MY27 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Multimedia | ||||||||||||
| Android Auto i Apple CarPlayTelefon na ekranie auta; tylko rocznik MY27. | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | ✓ | ✓ |
| Ekran centralny 14,6″Ten sam rozmiar, MY27 ma nowszy system Leap OS 4.0 Plus. | 14,6″, Leap OS 4.0 | 14,6″, Leap OS 4.0 | 14,6″, Leap OS 4.0 | 14,6″, Leap OS 4.0 | 14,6″, Leap OS 4.0 Plus | 14,6″, Leap OS 4.0 Plus | 14,6″, Leap OS 4.0 Plus | 14,6″, Leap OS 4.0 Plus | 14,6″, Leap OS 4.0 | 14,6″, Leap OS 4.0 | 14,6″, Leap OS 4.0 Plus | 14,6″, Leap OS 4.0 Plus |
| Asystenci i parkowanie | ||||||||||||
| Zestaw 5 radarów do asystentówDokładniejsze działanie asystentów; tylko MY27. | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | ✓ | ✓ |
| Półautomatyczna zmiana pasaAuto samo zmienia pas po włączeniu kierunkowskazu; tylko MY27. | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | ✓ | ✓ |
| Czujniki parkowania z przoduPiszczą przed przeszkodą z przodu; tylko MY27. | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | ✓ | ✓ |
| Kamery 360°Widok dookoła auta i pod podwoziem; MY27 z Narrow Road Assist. | 360° z widokiem pod podwoziem | 360° z widokiem pod podwoziem | 360° z widokiem pod podwoziem | 360° z widokiem pod podwoziem | 360°, z Narrow Road Assist | 360°, z Narrow Road Assist | 360°, z Narrow Road Assist | 360°, z Narrow Road Assist | 360° z widokiem pod podwoziem | 360° z widokiem pod podwoziem | 360°, z Narrow Road Assist | 360°, z Narrow Road Assist |
| Ostrzeżenia i hamowanie przy ruchu poprzecznym z przodu (FVDW, FCTA, FCTB) | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | ✓ | ✓ |
| Pomiar odległości od przeszkody z boku (SDIS) | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | ✓ | ✓ |
| Komfort i wnętrze | ||||||||||||
| Elektryczna klapa bagażnikaOtwierasz ją przyciskiem, gdy masz pełne ręce. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Tapicerka z eko-skóryEko-skóra zamiast PVC z wersji Life. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Podgrzewane fotele przednieCiepło od pierwszych minut zimą. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Wentylowane fotele przednieNawiew przez fotel, który chłodzi plecy w upale. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Podgrzewana kierownicaRęce nie marzną zimą. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Oświetlenie ambientPodświetlone wnętrze po zmroku. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Podparcie lędźwiowe fotela kierowcyRegulacja w 4 kierunkach; tylko Design MY27. | — | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | — | ✓ |
| Ładowanie i funkcje | ||||||||||||
| Pompa ciepłaMniej prądu na ogrzewanie zimą, tylko w elektryku. | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | — | — |
| Frunk 32 lDodatkowe miejsce z przodu, tylko w elektryku. | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | — | — |
| Nadwozie i światła | ||||||||||||
| Przyciemniane tylne szybyMniej słońca na tylnej kanapie. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Tylne światła z animacją i pełnym pasemCiągła listwa świateł z tyłu, tylko w Design. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Felgi 20 cali (Life: 18 cali)Większe koła w Design. | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | ✓ | — | ✓ |
| Lusterko elektrochromatyczneSamo się przyciemnia po nocy; tylko Design MY27. | — | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | — | ✓ |
| Przednie boczne szyby akustyczne | — | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | — | ✓ |
| Przedni pas świetlny LED | — | — | — | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | — | — | — | ✓ |
| Felgi aluminiowe 18 cali | ✓ | — | — | — | ✓ | — | — | — | ✓ | — | ✓ | — |
Lakier Light White / Canopy Grey / Tundra Gray / Metallic Black
Cenniki Leapmotor C10 z 1.10.2026: MY26 (v2) s. 8–11 i MY27 s. 7–10. Cennik rozróżnia tylko Life i Design oraz rocznik, a nie EV Pro, ProMax i AWD (te dwa ostatnie są tylko w Design).
05 · Wnętrze
Zdjęcia z materiałów importera, bez podanej wersji: elektryk i Hybrid EV wyglądają tak samo. Felgi 20 cali na zdjęciach to Design, Life ma 18 cali. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
Leapmotor C10 — kokpit z dużym centralnym ekranem i jasną tapicerką, widok od tyłu.
06 · Opinie z testów
Elektryk na autostradzie 120 km/h zużył w teście 24–26 kWh/100 km, a Hybrid EV na samym generatorze pali 6–8 l/100 km. Najczęstsze zastrzeżenia to kierownica bez czucia, nerwowi asystenci jazdy w MY26, brak CarPlay w MY26 i karta zamiast kluczyka. Chwalone są wnętrze i miejsce z tyłu.
Dotknij napędu, żeby zobaczyć jego opinie.
EVEV
4 plusy4 uwagi
✓Dobrze
5 gwiazdek w listopadzie 2024 dla wersji elektrycznej.
Źródła: Euro NCAP: Leapmotor C10 11.2024
✓Dobrze
Wnętrze oceniono jako jakością o klasę wyższe niż cena, a z tyłu jest dużo miejsca, z płaską podłogą.
Źródła: Autohled.cz 07.2026
✓Dobrze
ProMax RWD na trasie Praga–Wiedeń (ok. 334 km, autostrada) zużył ok. 20 kWh/100 km i dojechał z 8% baterii.
Autor liczy na ok. 400 km przy normie 510 km.
Źródła: fdrive.cz: test zasięgu na autostradzie 09.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
✓Dobrze
ProMax i AWD ładują do 180 kW i od 30 do 80% w 22 minuty, ale tylko na stacjach 800 V.
Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
!Uwaga
Autohled.cz: na autostradzie 120 km/h zasięg spada poniżej 300 km przy normie 425 km (wersja nie podana).
Na trasie zimą licz mniej niż WLTP.
Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
!Uwaga
Bazowy EV Pro w MY26 ładuje prądem stałym tylko do 84 kW, co autohled.cz uznaje za niewystarczające; MY27 ma 120 kW.
Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026, Cennik Leapmotor C10 MY27 10.2026
!Uwaga
Test łosia (km77 via otomoto, marzec 2025, EV Style): 75 km/h przy progu 77 km/h, wyraźna podsterowność i coraz bardziej wtrącający się ESP.
Jaecoo 7 zrobił w tym teście 79 km/h.
Źródła: Otomoto: test łosia 03.2025
!Uwaga
Autohled.cz uznaje bagażnik za mały jak na rozmiar auta i podaje 435 l; polski cennik MY26 podaje 475 l.
Zmierz w salonie.
Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
→Co to znaczy dla Ciebie
Elektryk ma sens, gdy ładujesz w domu.
Na trasie zużywa wyraźnie więcej niż w normie, a EV Pro ładuje wolno. Jeśli jeździsz dalekie trasy, sprawdź ProMax i dostęp do stacji 800 V.
Hybrid EVREEV
3 plusy3 uwagi
✓Dobrze
Z pełną baterią Motor1 zmierzył 3,5 l/100 km na trasie ok. 360 km (Rzym–Forlì) i ok. 139 km jazdy na samym prądzie.
Źródła: Motor1 Italia via automobile.at 11.2025
✓Dobrze
Autohled.cz (Czechy) chwali miejsce z tyłu i płaską podłogę, a kabinę jakością o klasę wyżej niż cena; te zalety dotyczą nadwozia wspólnego z elektrykiem.
Źródła: Autohled.cz 07.2026
✓Dobrze
Cennik podaje 145 km na prądzie, 974 km łącznie i baterię 28,4 kWh, czyli znacznie więcej prądu niż w B10 Hybrid EV.
Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
!Uwaga
Na samym generatorze auto pali 6–8 l/100 km, a w realnych warunkach do 12 l.
Cennik 1,7 l/100 km to średnia przy pełnej baterii.
Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
!Uwaga
Z pustą baterią na włoskiej autostradzie Motor1 podaje ok. 7,8 l/100 km, a na prądzie z autostrady ok. 90 km zamiast 139.
Źródła: Motor1 Italia via automobile.at 11.2025
!Uwaga
Ładuje wolno: prąd stały 65 kW, a z gniazdka 6,6 kW jednofazowo.
Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
→Co to znaczy dla Ciebie
Hybrid EV ma sens, gdy ładujesz w domu i czasem jedziesz dalej niż 145 km.
Bez ładowania płacisz za 6–8 l na 100 km i nie wykorzystujesz baterii.
!Uwaga
Pierwsze wersje oprogramowania miały nerwowy tempomat adaptacyjny i utrzymanie pasa.
Aktualizacja OTA z 2025 roku (3,7 GB) uspokoiła asystentów, według niemieckiego firmenauto.de (wrzesień 2025). Zapytaj w salonie o wersję oprogramowania.
Źródła: firmenauto.de 09.2025
!Uwaga
MY26 nie ma Android Auto i CarPlay (cennik: system Leap OS 4.0 niekompatybilny), a nawigacja pokładowa bywa krytykowana.
Cennik MY27 podaje CarPlay jako nowość; testu MY27 nie znaleźliśmy.
Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026, Cennik Leapmotor C10 MY27 10.2026
!Uwaga
Zawieszenie miękko pochłania nierówności, kabina jest cicha na autostradzie, ale w zakręcie pojawia się przechył nadwozia.
Dynamiczna jazda nie jest specjalnością auta.
Źródła: Autohled.cz 07.2026
!Uwaga
Dostęp do auta daje karta albo aplikacja; Autohled.cz wymienia kartę zamiast kluczyka wśród wad.
Cennik podaje kluczyk NFC i kluczyk w aplikacji.
Źródła: Autohled.cz 07.2026, Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
!Uwaga
W Belgii ok. 800 aut B10 i C10 nie uruchamiało się przez błąd oprogramowania (auto uznawało, że działa V2L).
Naprawa przez aktualizację OTA. Skali w Polsce nie znamy.
Źródła: Le Moniteur Automobile
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Cennik z 1.10.2026 nie podaje warunków rabatu ani daty jego końca, a strona importera pokazuje dla Hybrid EV „od 139 900 zł” zamiast 133 200 zł.
Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026
?Nie wiemy
Wynik 5 gwiazdek dotyczy wersji elektrycznej.
Dla Hybrid EV nie znaleziono osobnego wyniku.
Źródła: Euro NCAP: Leapmotor C10 11.2024
?Nie wiemy
Cennik podaje tylko średnią ważoną 1,7 l/100 km.
Zużycia po rozładowaniu baterii nie ma, mamy zakres z testów zagranicznych.
Źródła: Cennik Leapmotor C10 MY26 10.2026, Autohled.cz 07.2026, Motor1 Italia via automobile.at 11.2025
?Nie wiemy
Poza testem łosia nie znaleźliśmy polskiego niezależnego testu C10; opinie pochodzą z Czech, Włoch, Niemiec i Belgii.
Źródła: Otomoto: test łosia 03.2025, Autohled.cz 07.2026
07 · Nasz werdykt
Elektryk albo Hybrid EV na jednej karoserii, w dwóch rocznikach. O wyborze decyduje ładowarka w domu, to ile jeździsz dalej niż 145 km i czy potrzebujesz 800 V.
EV (Pro, ProMax, AWD)EV
EV Pro Life kosztuje 143 200 zł w wyprzedaży MY26, a w MY27 147 900 zł, czyli tyle co Hybrid EV Life.
Za to energia wychodzi taniej o 886 zł rocznie, a zasięg to 424 km WLTP. ProMax z baterią 81,9 kWh jest tylko w Design: od 159 400 zł.
Hybrid EVPHEV
Hybrid EV Life kosztuje 133 200 zł w wyprzedaży MY26, czyli 10 000 zł mniej niż EV Pro, a w MY27 147 900 zł, tyle co EV Pro Life.
Do pracy jedziesz na prądzie (do 145 km WLTP), w trasę na generatorze, razem 974 km.
08 · Rywale
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Leapmotor C10 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Leapmotor C10, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zLeapmotor C10 EV Pro Life MY26 · 143 200 złEV

Cena z promocji rocznika 2026 (cennik MG z 2.10.2026, do 31.12.2026); programy finansowe MG nie łączą się z tym rabatem. Bateria LFP 64 kWh, napęd na tył, wyraźnie krótszy od C10. Wybierz go, gdy 4,7 m to za dużo, a 465 km WLTP Ci wystarcza.

Jedna wersja Premium z cennika nr 3 z 1.07.2026, bez osobnej ceny rabatowej. Bateria LFP 61 kWh, gwarancja 7 lat. Bliźniak Jaecoo E5 ma tę samą technikę. Wybierz ją, gdy chcesz 7 lat gwarancji i kompaktowe wymiary.

Cennik z 1.06.2026, cena katalogowa bez promocji importera. Bateria LFP 68,8 kWh, ładowanie 10–80% w 23 minuty, gwarancja 7 lat / 160 tys. km. Moc z cennika to 200 kW. Wybierz go, gdy 7 lat gwarancji liczą się bardziej niż ok. 27 tys. zł różnicy do wyprzedażowego EV Pro Life.

Cena po rabacie wyprzedażowym z cennika B10 z 1.10.2026 (rocznik 2025). Ma 4 515 mm długości, bateria 67,1 kWh, ale tylko napęd na tył i 4 lata gwarancji, jak C10. Wybierz go, gdy nie potrzebujesz 4,74 m i chcesz zapłacić o ok. 13 tys. zł mniej niż za EV Pro Life.



Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw
Porównujesz zLeapmotor C10 Hybrid EV Life MY26 · 133 200 złREEV

Cena z wyprzedaży BYD od 1.10.2026, tylko za gotówkę, wersja Design rocznika 2026 (katalogowo 149 990 zł). Plug-in DM-i, w którym silnik benzynowy może też napędzać koła, w C10 generator tego nie robi. Wybierz go, gdy chcesz plug-in, w którym silnik benzynowy może też napędzać koła.

Cena katalogowa wersji Select z cennika Chery z 1.10.2026, bez rabatu. Gwarancja 7 lat / 150 tys. km i bagażnik 500 l. Wybierz go, gdy liczy się 7 lat gwarancji i moc 279 KM.
vs Leapmotor C10 Hybrid EVREEVCennik z 16.06.2026, ceny katalogowe, importer nie ma promocji. Gwarancja 7 lat / 160 tys. km, bagażnik 552 l. Wybierz go, gdy chcesz 100 km na prądzie i 7 lat gwarancji.

Cena z wyprzedaży BYD od 1.10.2026, tylko za gotówkę, wersja Boost rocznika 2026 (katalogowo 169 900 zł). Plug-in DM-i z silnikiem, który też napędza koła. Wybierz go, gdy chcesz plug-in podobnej długości, w którym silnik benzynowy też napędza koła.



Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw09 · Gwarancja i serwis
Cennik podaje 4 lata na pojazd i 8 lat na akumulator trakcyjny, ale nie opisuje warunków (przeglądy, próg degradacji baterii). Zapytaj o nie w salonie, zanim podpiszesz umowę.
Auto
Tyle podaje cennik importera, w MY26 i MY27 tak samo.
Poproś w salonie o książkę gwarancyjną i sprawdź zapis przed podpisaniem umowy.
Akumulator trakcyjny
Dotyczy elektryka i Hybrid EV.
Cennik nie podaje progu degradacji baterii ani tego, czy trzeba robić przeglądy w autoryzowanym serwisie, więc zapytaj o oba warunki na piśmie.
Rywale
Deepal S05 daje 7 lat / 160 tys. km, a Omoda E5 7 lat.
Cztery lata to mniej niż u tych dwóch rywali, a po 4 latach kupujący używanego C10 nie dostanie już gwarancji fabrycznej.
Assistance
Pomoc w drodze w całej Europie przez czas gwarancji podstawowej.
Nie sprawdziliśmy, czy jest warunkowana przeglądami. Leapmotor to młoda marka w Polsce, więc zapytaj salon o czas napraw i auto zastępcze.
10 · Salony i jazda próbna
Dwa napędy prowadzą się inaczej: przejedź oba w jednej wizycie. Poniżej adresy i telefony wszystkich 26 salonów Leapmotor: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 26 salonów w 24 miastach.
26 salonów Leapmotor24 miasta
Lista salonów
26 salonów w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Leapmotor Auto GT Warszawa
ul. Połczyńska 95, 01-301, WarszawaLeapmotor Stellantis &You Warszawa, al. Krakowska
al. Krakowska 206, 02-219, Warszawa4,459 opinii w GoogleLeapmotor Stellantis &You Warszawa, ul. Radzymińska
ul. Radzymińska 112/114, 03-574, Warszawa5,04 opinie w GoogleLeapmotor ASW Wojciula Białystok
ul. Generała Władysława Andersa 71, 15-113, Białystok4,516 opinii w GoogleLeapmotor Auto Gazda Bielsko-Biała
ul. Warszawska 328, 43-346, Bielsko-Biała4,522 opinie w GoogleLeapmotor Mikołajczak Bydgoszcz
al. Armii Krajowej 250, 85-689, Bydgoszcz5,02 opinie w GoogleLeapmotor Odyssey Częstochowa
ul. Bugajska 6/8, 42-200, Częstochowa4,36 opinii w GoogleLeapmotor Auto Plus Gdańsk
ul. Potokowa 15 AC, 80-283, GdańskLeapmotor RIA Grębów
Jamnica 160, 39-410, Grębów5,039 opinii w GoogleLeapmotor RIA Grudziądz
Ignacego Paderewskiego 183a, 86-300, Grudziądz5,07 opinii w GoogleLeapmotor Fijałkowski Jastrzębie-Zdrój
ul. Armii Krajowej 70, 44-338, Jastrzębie-Zdrój5,08 opinii w GoogleLeapmotor Sztukowski Kalisz
ul. Wrocławska 29, 62-800, Kalisz5,040 opinii w GoogleLeapmotor Ganinex Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 170, 40-203, Katowice4,825 opinii w GoogleLeapmotor Fix Forum Kielce
ul. 1 Maja 191, 25-655, KielceLeapmotor Golemo Kraków
ul. Zakopiańska 58b, 30-418, Kraków4,448 opinii w GoogleLeapmotor Grupa Jaszpol Łódź
ul. Szparagowa 4, 91-205, Łódź4,318 opinii w GoogleLeapmotor Golemo Nowy Targ
ul. Podtatrzańska 3, 34-400, Nowy TargLeapmotor Resma Olsztyn
ul. Kazimierza Jagiellończyka 41C, 10-062, Olsztyn5,09 opinii w GoogleLeapmotor Budmat Auto Płock
ul. Bielska 67, 09-400, Płock5,010 opinii w GoogleLeapmotor Pol-Car Poznań
ul. Gorzysława 9, 61-057, Poznań4,874 opinie w GoogleLeapmotor Sobiesław Zasada Automotive Rzeszów
al. Majora Wacława Kopisto 3, 35-309, Rzeszów4,68 opinii w GoogleLeapmotor Gezet Szczecin
ul. Ustowo 57, 70-001, Szczecin5,0127 opinii w GoogleLeapmotor Auto Gazda Świdnik
al. Tysiąclecia 6, 21-040, Świdnik5,03 opinie w GoogleLeapmotor Auto-Mobil Wejherowo
ul. Gdańska 17, 84-200, WejherowoLeapmotor ADF Auto Wrocław
ul. Karkonoska 45, 53-015, Wrocław4,531 opinii w GoogleLeapmotor Gezet Zielona Góra
ul. Stefana Batorego 69a, 65-735, Zielona Góra5,07 opinii w GoogleŻaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz. Poproś o oba napędy na jedną wizytę.
11 · Pytania kupujących
Cena i rocznik, EV czy Hybrid EV, ładowanie 800 V, gwarancja i CarPlay: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący C10.
Po rabacie w MY26: Hybrid EV od 133 200 zł, EV Pro od 143 200 zł, ProMax 159 400 zł i AWD 169 400 zł (dwa ostatnie tylko w Design). MY27 zaczyna się od 147 900 zł, a AWD kosztuje tam 177 900 zł.
Cennik nie opisuje warunków rabatu (20 000 zł w EV, 30 000 zł w Hybrid EV MY26) ani jego końca, a strona importera z 8.10.2026 pokazuje dla Hybrid EV „od 139 900 zł” zamiast 133 200 zł. Zapytaj salon, czy egzemplarz po cenie z cennika jest dostępny.
W MY26 Hybrid EV Life jest tańszy o 10 000 zł, a elektryk zużywa o ok. 890 zł rocznie mniej energii przy ładowaniu w domu, więc dopłata zwraca się po ok. 11 latach wg norm albo po ok. 6 latach wg testów. W MY27 oba kosztują tyle samo (147 900 zł Life), więc elektryk jest tańszy w energii od pierwszego dnia.
Cennik podaje 1,7 l/100 km, ale to średnia przy pełnej baterii. Na samym generatorze testy pokazują 6–8 l/100 km (autohled.cz), a Motor1 zmierzył ok. 7,8 l na autostradzie z pustą baterią.
Nie musisz, bo generator 1.5 ładuje baterię, a kołami napędza zawsze silnik elektryczny. Bez ładowania z zewnątrz (6,6 kW z wallboxa lub stacji AC, 65 kW na stacji szybkiej) nie wykorzystasz 145 km na prądzie i zapłacisz za więcej paliwa.
EV Pro ma 424 km WLTP (MY26) lub 430 km (MY27), ProMax 510 km. Na autostradzie 120 km/h autohled.cz zmierzył 24–26 kWh/100 km i zasięg poniżej 300 km, a fdrive.cz dla ProMax ok. 20 kWh/100 km i ok. 400 km.
ProMax ma baterię 81,9 kWh zamiast 69,9, 299 KM i ładowanie do 180 kW, a AWD dwa silniki, 598 KM (MY27: 571 KM) i 4,0 s do 100 km/h. ProMax i AWD są tylko w Design, od 159 400 zł i 169 400 zł w MY26.
Do 180 kW w ProMax i AWD tak: na stacjach 400 V ładowanie prądem stałym jest tam niemożliwe (cennik). EV Pro (400 V) ładuje na każdej stacji, do 84 kW w MY26 i 120 kW w MY27.
MY26 nie ma, MY27 ma (cennik oznacza je jako nowość). Testu działania w MY27 nie znaleźliśmy.
MY27 dokłada Android Auto i CarPlay, pięć radarów, półautomatyczną zmianę pasa i czujniki z przodu, a EV Pro ładuje 120 kW zamiast 84. Life MY26 jest tańszy o 4 700 zł (EV Pro) lub 14 700 zł (Hybrid EV), ale to oferta wyprzedażowa.
Design dokłada eko-skórę zamiast PVC, podgrzewane i wentylowane fotele przednie, podgrzewaną kierownicę, elektryczną klapę, felgi 20 cali i pełny tylny pas świetlny; w EV Pro i Hybrid EV to 6 700 zł (MY26) lub 6 000 zł (MY27). Kamery 360°, dach 2,1 m², ekran 14,6″ i 12 głośników masz już w Life.
Cennik podaje 4 lata lub 100 000 km na auto i 8 lat lub 160 000 km na akumulator, plus assistance 24 h w Europie. Deepal S05 daje 7 lat, więc poproś o książkę gwarancyjną i warunki przeglądów.
Wersja elektryczna tak (listopad 2024: dorośli 89%, dzieci 85%, piesi i rowerzyści 77%, asystenci 76%). Dla Hybrid EV nie znaleźliśmy osobnego wyniku.
Elektryk 475 l (MY26) lub 500 l (MY27), Hybrid EV 440 l; po złożeniu kanapy do dachu odpowiednio 1 880–1 905 l i 1 845 l. Elektryk ma też frunk 32 l, ale cennik nie mówi, czy wlicza się go do tych liczb.
W C10 Hybrid EV silnik benzynowy 1.5 tylko wytwarza prąd, a koła napędza zawsze silnik elektryczny. W BYD Sealion 5 DM-i silnik benzynowy może też napędzać koła. Dla kupującego liczy się głównie to, że po rozładowaniu baterii C10 jedzie na paliwie, a test autohled.cz pokazuje wtedy 6–8 l/100 km.
Ma 5 miejsc i płaską podłogę z tyłu. Bagażnik elektryka to 475 l (MY26) lub 500 l (MY27), Hybrid EV ma 440 l. Autohled.cz uznał go za mały jak na tę długość (podał 435 l), więc spakuj walizki rodziny w salonie przed zakupem.
Cennik podaje 750 kg przyczepy bez hamulca i 1 500 kg z hamulcem we wszystkich wersjach, ale wymienia tylko przygotowanie do montażu haka, nie sam hak. Zapytaj salon o cenę i montaż haka przed podpisaniem umowy.
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Cennik z 1.10.2026 podaje ceny po rabacie dla rocznika 2026 („od ręki”) i 2027, ale nie opisuje warunków rabatu ani jego końca. Strona importera z 8.10.2026 pokazuje dla Hybrid EV „od 139 900 zł” zamiast 133 200 zł: zapytaj salon, czy egzemplarz po cenie z cennika jeszcze jest.
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którym napędem jesteś zainteresowany — przy jednej wizycie przejedziesz kilka.
Ładujemy formularz zapytania…