Seal U DM-i.3 wersje, 3 różne auta.
SUV rodzinny w 3 wersjach: Boost i Comfort mają napęd na przednie koła, Design — na 4 koła. Comfort z największą baterią (26,6 kWh) przejedzie na prądzie 125 km i 1125 km łącznie — najwięcej w tej gamie. Design rozpędza się do setki w 5,9 s, płacąc za to najkrótszym zasięgiem elektrycznym. Promocja rocznika 2026 obowiązuje od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, wyłącznie za gotówkę. Zobacz wszystkie modele marki BYD.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

3 wersje — 3 różne auta.
7 pytań o SUV-a w 3 odsłonach.
Przy tak różnych wersjach jednego modelu najważniejsze jest dobranie właściwej do własnego sposobu jeżdżenia — i sprawdzenie tego, czego cennik nie mówi wprost.
To wartość homologacyjna WLTP dla wersji Comfort w cyklu mieszanym, a w miejskim producent deklaruje 174 km. Zimą przy ogrzewaniu spodziewaj się wyraźnie mniej, ale nawet dolna granica oznacza, że przez większość roku silnik benzynowy nie musi się uruchamiać przy codziennej jeździe.
Zależy od tego, gdzie mieszkasz i jak jeździsz. Design daje trakcję zimą i przyspieszenie do setki w 5,9 s, ale odbiera 55 km zasięgu elektrycznego wobec Comfortu i 210 km zasięgu łącznego wobec Boosta. Do miejskiej jazdy z ładowaniem w domu to słaby kompromis.
Tak, od 1 października 2026: cena promocyjna 153 540 zł jest o 11 060 zł niższa od najniższej ceny z ostatnich 30 dni (164 600 zł), którą producent podaje w cenniku. We wrześniu było odwrotnie — 164 600 zł promocyjnie przy 161 600 zł z 30 dni — dlatego rozbieramy to niżej w osobnej sekcji.
Wtedy najrozsądniejszy jest Boost — ma najniższą cenę i zasięg łączny prawie tak długi jak Comfort (1080 wobec 1125 km). Nadal jednak wozisz baterię, która przy braku ładowania jest głównie dodatkową masą. Zwykła hybryda bez wtyczki byłaby wtedy tańsza w zakupie i nie wymagałaby od Ciebie niczego poza tankowaniem.
425 l z rozłożonymi siedzeniami i 1440 l po ich złożeniu — tyle podaje polski cennik dla wszystkich 3 wersji.
Producent ogłosił dla baterii trakcyjnej limit 8 lat / 250 000 km, ale wiążący dokument gwarancyjny nadal podaje 200 000 km przy progu 70% pojemności. Poproś dealera o warunki przypisane do numeru VIN Twojego egzemplarza, zanim podpiszesz umowę.
Nie mamy danych o cenach 3-letnich egzemplarzy tego modelu w Polsce — jest na rynku za krótko. Dziś na największym portalu ogłoszeniowym stoi 245 aut Seal U, ale portal nie rozdziela hybrydy plug-in od wersji elektrycznej, więc z tej liczby nie da się wyciągnąć wniosku o samym DM-i. Zanim podpiszesz, zapytaj o wykup po leasingu i sprawdź, ile kosztują dziś egzemplarze z 2024 roku.
Sprawdź cenę. Ustal, czy promocja jest obniżką i który rocznik dotyczy Twojej oferty.
Ile kosztuje Seal U DM-i? Porównaj wersję, rocznik i sposób zakupu.
Boost kosztuje katalogowo 169 900 zł, Comfort 199 395 zł, Design 209 900 zł. Od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, wyłącznie za gotówkę, obowiązuje promocja rocznika 2026: Boost 141 000 zł, Comfort 153 540 zł, Design 167 920 zł. Karta oferty BYD pokazuje równolegle rocznik 2025 z kwotami 142 800 / 149 600 / 168 000 zł.
Boost, rocznik 2026 · promocja od 1.10.2026, wyłącznie za gotówkę, do odwołania lub wyczerpania zapasów
Boost i Comfort mają napęd na przednie koła, Design na 4 koła. Różnice w zasięgu elektrycznym są tu większe niż w większości gam: od 70 do 125 km. Stara strona „Wyprzedaż 2025” działa nadal i pokazywała 7.10.2026 jeszcze inne kwoty (142 790 / 151 990 / 167 990 zł) oraz starszy katalog Comfortu (189 900 zł) — nie traktujemy jej jako źródła cen, zapytaj w salonie o aktualną wycenę.
Policz różnicę. Przedni napęd czy napęd na 4 koła — sprawdź, co za to płacisz.
Boost, Comfort czy Design?
Boost i Comfort dzielą ten sam napęd na przednie koła i moc 218 KM — różni je wielkość baterii i zasięg. Design ma napęd na 4 koła, więcej mocy i najkrótszy zasięg elektryczny. Wybór zależy wyłącznie od tego, jak i gdzie jeździsz.
- Napędprzednie koła
- Moc218 KM (160 kW)
- Zasięg elektryczny80 km · 111 w mieście
- Zasięg łączny1080 km
- 0–100 km/h8,9 s
Najniższa cena w gamie. Wybierz, jeśli pokonujesz długie trasy bez pewnego dostępu do ładowania — zasięg łączny 1080 km jest tylko o 45 km krótszy od rekordu Comfortu.
- Napędprzednie koła
- Moc218 KM (160 kW)
- Bateria26,6 kWh — największa w gamie
- Zasięg elektryczny125 km · 174 w mieście
- Zasięg łączny1125 km
Najdłuższy zasięg elektryczny (125 km) i łączny (1125 km) w tej gamie, dzięki baterii 26,6 kWh. Od 1 października cena promocyjna rocznika 2026 (153 540 zł) jest o 11 060 zł niższa od najniższej ceny z ostatnich 30 dni (164 600 zł); we wrześniu było odwrotnie, szczegóły niżej.
- Napędna 4 koła (AWD)
- Moc324 KM (238 kW)
- 0–100 km/h5,9 s
- Zasięg elektryczny70 km · 94 w mieście
- Zasięg łączny870 km
Jedyna wersja z napędem na 4 koła i osiągami z zupełnie innej klasy — 5,9 s do setki. Płaci za to najkrótszym zasięgiem elektrycznym (70 km) i łącznym (870 km) w gamie, a hak z hamulcem ciągnie najwięcej — do 1300 kg.
Rocznik 2026 czy 2025 — sprawdź dostępność.
Kwoty rocznika 2025 od początku żyją wyłącznie na karcie oferty — cennik do pobrania podaje tylko rocznik 2026. Karta oferty pokazuje je nadal 7.10.2026, bez daty końca. Zapytaj w salonie, czy egzemplarz z rocznika 2025 nadal stoi na placu.
Rocznik 2026 · w cenniku i na karcie oferty
Boost / Comfort / Design po promocji141 000 / 153 540 / 167 920 złCeny z cennika z 1.10.2026 i z karty oferty importera (stan na 7.10.2026) — zgodne. Promocja od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, wyłącznie za gotówkę.
Rocznik 2025 · tylko na karcie oferty
Boost / Comfort / Design po promocji142 800 / 149 600 / 168 000 złTe same kwoty widnieją na karcie oferty od 11.09.2026 i są tam nadal 7.10.2026. W cenniku do pobrania ich nie ma — ten dokument opisuje wyłącznie rocznik 2026. Zapytaj dealera, czy ma jeszcze auto z tej puli.
Cennik BYD Seal U DM-i z 1.10.2026 i karta oferty importera, oba sprawdzone 7.10.2026.
Promocja, która teraz jest obniżką.
Cennik z 1 października 2026 przy każdej wersji rocznika 2026 podaje najniższą cenę z 30 dni poprzedzających obniżkę — tak nakazuje unijna dyrektywa Omnibus o informowaniu o obniżkach cen. We wrześniu cena promocyjna Comfortu była wyższa od tej najniższej, a od 1 października wszystkie 3 wersje mają obniżkę realną: o ponad 11 000 zł.
- Boost: obniżka o 11 100 złCena promocyjna 141 000 zł wobec najniższej z 30 dni wynoszącej 152 100 zł. Cennik podaje dawną kwotę jako punkt odniesienia, więc obniżka jest realna.
- Comfort: cena katalogowa wzrosła o 9495 złCennik ze stycznia 2026 podawał katalog 189 900 zł, a cennik z lipca 2026 — już 199 395 zł. Boost i Design katalogowo nie zmieniły się wcale.
- Comfort: obniżka o 11 060 zł zamiast wrześniowego zgrzytuCena promocyjna 153 540 zł wobec najniższej z 30 dni wynoszącej 164 600 zł. We wrześniu producent podawał 164 600 zł jako cenę promocyjną przy najniższej cenie z 30 dni 161 600 zł, czyli o 3000 zł niżej — po 1 października ta sytuacja zniknęła.
- Design: obniżka o 11 580 zł167 920 zł wobec 179 500 zł z ostatnich 30 dni. Rabat od katalogu 209 900 zł wynosi 41 980 zł.
- Co z tego wynika przy negocjacjiPunktem wyjścia jest cena z cennika z 1 października 2026. Wcześniejsze kwoty (152 100 / 164 600 / 179 500 zł) cennik opisuje jako najniższe z 30 dni, więc nie zakładaj, że dealer je honoruje; poproś o pisemną wycenę z datą cennika.
- Nie zakładamy złej woliCeny w tej gamie zmieniają się co kilka tygodni, a nakładające się kampanie i podwyżka katalogu w tym samym momencie potrafiły we wrześniu wytworzyć sytuację, w której „promocja” nie oznaczała niższej ceny. Od 1 października cennik jest w tym punkcie spójny.
- Dlaczego w ogóle o tym piszemyBo obowiązek podawania najniższej ceny z 30 dni wprowadzono właśnie po to, żeby kupujący mógł odróżnić prawdziwą obniżkę od zabiegu marketingowego. Skoro dane są w dokumencie, korzystamy z nich.
Cennik BYD Seal U DM-i z 1 października 2026 (ceny katalogowe, promocyjne i najniższe z 30 dni) oraz cenniki z lipca i stycznia 2026 (katalog przed podwyżką i stan z września).
Obejrzyj Seal U DM-i z każdej strony.
SUV o spokojnych proporcjach — zobacz 5 ujęć nadwozia. Panoramiczny dach, relingi i felgi 19 cali należą do standardu w każdej wersji.





Przymierz Seala U DM-i do bagażu, haka i garażu.
5 rzeczy, które warto sprawdzić fizycznie, zanim zapłacisz zaliczkę.
Dane techniczne i cennik BYD Seal U DM-i obowiązujący od 1 lipca 2026.
Co masz w każdej wersji.
Elementy niezależne od wybranego napędu i baterii.
Kompletna lista z cennika.
Wyposażenie seryjne 3 wersji, pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika BYD Seal U DM-i obowiązującego od 1 lipca 2026.
Bezpieczeństwo i asystenci — polski cennik9 poz.
- Adaptacyjny tempomat (ACC/ICC)
- Autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
- Monitorowanie martwego pola (BSD)
- Awaryjne utrzymywanie pasa ruchu (ELKA)
- Rozpoznawanie znaków drogowych (TSR)
- Asystent świateł drogowych (HMA)
- Czujniki ciśnienia w oponach (TPMS)
- Wykrywanie dziecka w kabinie (CPD)
- Mocowania fotelików ISOFIX i i-Size
Światła — polski cennik4 poz.
- Reflektory LED z automatycznym sterowaniem
- Światła do jazdy dziennej LED
- Funkcja Follow me home
- Dynamiczne oświetlenie powitalne
Komfort — polski cennik8 poz.
- Panoramiczny dach z elektryczną roletą
- Elektrycznie otwierana klapa bagażnika
- Fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 8 kierunkach, z pamięcią
- Wentylowany i podgrzewany fotel kierowcy
- Podgrzewana kierownica obszyta skórą wegańską
- Tapicerka ze skóry wegańskiej
- Lusterka elektrycznie składane i podgrzewane
- 2 inteligentne kluczyki
Multimedia — polski cennik6 poz.
- Obrotowy ekran centralny 12,8 cala
- Cyfrowy panel kierowcy 12,3 cala (TFT)
- Wyświetlacz przezierny (HUD)
- System audio Infinity z 10 głośnikami
- Radio DAB+/FM
- Łączność 4G
Nadwozie, ładowanie i hak — polski cennik8 poz.
- Dwukolorowe felgi aluminiowe 19 cali
- Aluminiowe relingi dachowe
- Lakier Szary Time w cenie (pozostałe kolory: 5000 zł)
- Pokładowa ładowarka AC 11 kW
- Gniazdo ładowania CCS2
- Zasilanie urządzeń zewnętrznych z baterii (V2L)
- Bagażnik: 425 l, 1440 l po złożeniu siedzeń (wszystkie wersje)
- Hak: przyczepa z hamulcem do 750 kg (Boost, Comfort) lub 1300 kg (Design)
5 gwiazdek Euro NCAP. Sprawdź, kogo obejmuje wynik.
Ocena z 6 grudnia 2023 roku obejmuje wprost wszystkie 3 wersje sprzedawane dziś jako Seal U DM-i — Boost, Comfort i Design — a także elektryczną odmianę Seal U tej samej sylwetki nadwozia. To jedna ocena dla całej rodziny, nie osobny test dla każdej wersji napędowej.
Zasięg, dynamika albo dystans.
Rzadko zdarza się, żeby jeden model oferował tak rozbieżne charakterystyki. Każda z 3 wersji wygrywa w czymś innym i przegrywa w czymś innym — poniżej pełne zestawienie.
- Comfort: najdalej na prądzie i najdalej w ogóle125 km w cyklu mieszanym, 174 w miejskim i 1125 km zasięgu łącznego — to najlepszy wynik w tej gamie w obu kategoriach, dzięki największej baterii 26,6 kWh.
- Boost: ta sama moc co Comfort, niższa cena218 KM i 300 Nm, tak jak Comfort — różni je tylko wielkość baterii (18,3 wobec 26,6 kWh) i zasięg elektryczny. Przyspieszenie do setki: 8,9 s w obu wersjach.
- Design AWD: najszybciej5,9 s do setki przy napędzie na 4 koła i mocy 324 KM. To wynik z zupełnie innej półki niż pozostałe wersje.
- Design płaci zasięgiem70 km na prądzie i 870 km łącznie — najmniej w gamie. Drugi silnik elektryczny (z tyłu) i większa masa robią swoje w obu trybach jazdy.
- Rozpiętość cen sięga 26 920 złOd 141 000 zł za Boost po promocji do 167 920 zł za Design z napędem na 4 koła — to rocznik 2026. Znaczna kwota jak na jeden model.
- Zapłać 12 540 zł więcej i przesiądź się z Boosta na ComfortZa tę kwotę dostajesz baterię 26,6 zamiast 18,3 kWh, 45 km więcej na prądzie (125 zamiast 80) i 63 km więcej w cyklu miejskim (174 zamiast 111). Moc, napęd i przyspieszenie zostają bez zmian.
- Zapłać 14 380 zł więcej i przesiądź się z Comfortu na DesignDostajesz napęd na 4 koła, 106 KM więcej i 5,9 s do setki zamiast 8,9, a hak z hamulcem uciągnie 1300 zamiast 750 kg. Tracisz 55 km zasięgu elektrycznego i 255 km łącznego.
- Jak wybraćŁadujesz codziennie i jeździsz po mieście — Comfort. Robisz długie trasy bez dostępu do gniazdka — Boost, bo ma niższą cenę i podobny zasięg łączny. Potrzebujesz trakcji zimą albo zależy Ci na osiągach — Design, godząc się na najkrótszy zasięg elektryczny.
Dane techniczne z cennika BYD Seal U DM-i obowiązującego od 1 lipca 2026. Moc i moment wersji Design pochodzą z dokumentu sprzed wprowadzenia wersji Comfort — nie ma niezależnego potwierdzenia, że wartości się nie zmieniły po rozszerzeniu gamy.
Parametry, które warto znać.
▲ lepszy wynik w wierszu
Policz koszt kilometra. Zasięg, spalanie i energia w jednym miejscu.
Od 70 do 125 kilometrów na samym prądzie.
Spalanie po wyczerpaniu baterii · WLTP, cykl mieszany
Cennik nazywa to wprost cyklem WLTP: po wyczerpaniu baterii Boost spala 5,6 l/100 km, Comfort 5,7, a Design z napędem na 4 koła 7,1. Zasięg elektryczny w cyklu mieszanym to odpowiednio 80, 125 i 70 km, a w cyklu miejskim 111, 174 i 94 km.
Zasięg na baku · zbiornik 60 l
To zasięg łączny — pełny bak 60 l plus naładowana bateria: 870 km dla Design z napędem na 4 koła, 1080 km dla Boosta, 1125 km dla Comfortu. Karta oferty BYD na stronie internetowej podaje dla Comfortu prawie te same liczby (1125 km, 125 km na prądzie, 5,6 l/100 km) — trzymamy się wartości z tabeli danych technicznych cennika, gdzie każda liczba ma przypisaną wersję.
Ile kilometrów na samym prądzie?
Słupki pokazują zasięg elektryczny w cyklu mieszanym: im dłuższy słupek, tym więcej kilometrów pokonasz bez włączania silnika benzynowego. Różnica między najkrótszym a najdłuższym wynikiem to 55 km.
Cennik BYD Seal U DM-i obowiązujący od 1 lipca 2026, tabela zasięgów WLTP.
Kalkulator / Twoje założenia
Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?
Punktem wyjścia jest 6,4 l/100 km po wyczerpaniu baterii (dane techniczne wersji Boost) i 19 kWh/100 km zużycia energii z cennika. Cennik z lipca 2026 podaje dla trybu spalinowego niższą wartość WLTP: 5,6 l/100 km — wybierz ją, jeśli wolisz liczyć bardziej optymistycznie, albo wpisz własne spalanie z jazdy próbnej. Udział jazdy na prądzie (60%) i cena 1,20 zł/kWh to założenia przykładowe — dopasuj je do swoich tras.
1. Ustaw swoje założenia
Wybierz udział jazdy elektrycznej w całym przebiegu. Resztę liczymy jako jazdę hybrydową. To Twój scenariusz, nie prognoza zasięgu.
2. Sprawdź sumę paliwa i prądu
Symulacja dla 15 000 km rocznie
4 974,24 zł / rok
9000 km na prądzie + 6000 km w trybie hybrydowym.
Zdecyduj i umów jazdę. Bilans, rywale, gwarancja i lista pytań do salonu.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 4
Do sprawdzenia 4
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Rodzina 2+2 z domem pod miastem albo miejscem parkingowym z gniazdem, dojeżdżająca łącznie 40–60 km dziennie: taki dystans pokrywa nawet Design, a Comfort z zasięgiem 125 km na prądzie i 1125 km łącznie sprawdzi się też w dłuższych trasach. Benzyna zostaje na wakacyjne wyjazdy.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Mieszkańcom bloków bez dostępu do ładowania Seal U DM-i da niewiele: nieładowany regularnie wozi ciężką baterię i spala jak zwykły benzynowy SUV. To też nie jest auto dla liczących na szybkie doładowania w trasie (DC tylko 18 kW) ani dla tych, którym zależy na dużym bagażniku — 425 l to mało jak na SUV-a tej wielkości.
Jak wypada wśród chińskich aut tej klasy.
| Model | Cena od | Moc | Zasięg EV | Zasięg łączny | Bagażnik |
|---|---|---|---|---|---|
BYD Seal U DM-i ten model · punkt odniesienia | 169 900 zł | 218–324 KM | 70–125 km | 870–1125 km | 425 l |
mniejszy SUV tej samej marki Tańszy o 19 910 zł katalogowo, z jedną wersją wyposażenia i większym bagażnikiem (463 l) mimo mniejszych gabarytów. | 149 990 zł | 212 KM | 86 km | 1016 km | 463 l |
SUV plug-in · oferta w PL Tańsza o 2000 zł w promocji wersji Luxury; katalogowo kosztuje 179 900 zł, o 10 000 zł więcej niż BYD. Więcej mocy (279 KM) i dłuższy zasięg elektryczny (90 km), ale mniejszy bagażnik (401 wobec 425 l). | 167 900 zł | 279 KM | 90 km | 1100 km | 401 l |
duży SUV · oferta w PL Tańszy o 5400 zł katalogowo, z dłuższym zasięgiem elektrycznym (100 km) i bagażnikiem większym o 16 l (441 wobec 425). Za to Seal U DM-i jedyny w tym zestawieniu ma wersję z napędem na 4 koła. | 164 500 zł | 272 KM | 100 km | 1000 km | 441 l |
- BYD Seal U DM-i czy MG HS PHEV — porównanie · SUV-y plug-in klasy D
6 lat na auto, 8 na baterię.
Standard obowiązujący w całej gamie BYD w Polsce. Producent ogłosił wydłużenie gwarancji baterii do 250 000 km, ale wiążący dokument nadal podaje 200 000 km — dopytaj o warunki na piśmie.
Co ochronę przerywa.
Zastrzeżenia dotyczące baterii są identyczne we wszystkich modelach tej marki, niezależnie od typu napędu.
- Bateria zostawiona rozładowana na dłużejDłuższy postój z pustą baterią trakcyjną wyklucza roszczenie — przed urlopem naładuj auto do poziomu zalecanego w instrukcji.
- Ładowanie sprzętem spoza zaleceń producentaPrzewód i ładowarka niezgodne z instrukcją unieważniają gwarancję baterii — używaj sprzętu z certyfikatem i przewodu z wyposażenia.
- Otwarcie obudowy bateriiKażda ingerencja w obudowę ogniw poza autoryzowanym serwisem kończy ochronę — także naprawa powypadkowa poza siecią.
- Naturalny spadek pojemności w granicach normyUtrata pojemności do progu 70% nie jest wadą — dopiero spadek poniżej tego progu w okresie gwarancji daje prawo do naprawy lub wymiany.
- Naprawa poza autoryzowaną sieciąObsługa w warsztacie spoza sieci BYD wyklucza roszczenia dotyczące naprawianych elementów — przeglądy zapisuj w książce serwisowej.
- Części spoza katalogu producentaZamienniki i akcesoria bez homologacji BYD wyłączają odpowiedzialność za usterki, które spowodują — dotyczy też haków i bagażników dachowych montowanych poza siecią.
Warunki obowiązują w regionie handlowym, w którym auto sprzedano jako nowe — poza nim producent nie zapewnia dostępności części ani terminów obsługi.
Zanim podpiszesz, zapytaj o to wprost.
Cennik i karta oferty odpowiadają na większość pytań, ale nie na wszystkie. Weź tę listę do salonu i poproś o odpowiedzi na piśmie.
- Z którego roku jest egzemplarz i który to rok modelowy?Rocznik ceny (2025 albo 2026) to nie to samo co rok produkcji auta stojącego na placu. Poproś o rok produkcji z pola w dowodzie i rok modelowy z zamówienia — obie liczby wpływają na wartość przy odsprzedaży.
- Z którego cennika jest Twoja wycena i do kiedy ważna?Rocznik 2026 ma promocję od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, rocznik 2025 widnieje wyłącznie na karcie oferty. Poproś o pisemną wycenę z datą cennika i terminem ważności.
- Czy cena Comfortu to naprawdę najniższa dostępna?Cennik z 1 października 2026 podaje cenę promocyjną 153 540 zł, a wcześniejsze 164 600 zł opisuje jako najniższą cenę z 30 dni. Poproś o pisemną wycenę z tą kwotą, nie z wcześniejszą.
- Jaki limit gwarancji baterii dostaniesz na piśmie?Producent ogłosił 250 000 km, ale wiążący dokument gwarancyjny nadal podaje 200 000 km przy progu 70% pojemności. Poproś o warunki przypisane do numeru VIN Twojego egzemplarza.Jak czytać gwarancję baterii
- Czy klapa i próg załadunkowy przyjmą Twój wózek?425 l to sama pojemność — nie mówi nic o kształcie otworu ani wysokości progu. Zabierz wózek albo największy bagaż na jazdę próbną i sprawdź to fizycznie.
- Jaki kolor jest w cenie i ile kosztują pozostałe?Lakier w cenie to Szary Time. Pozostałe kolory nadwozia kosztują dodatkowo 5000 zł, niezależnie od wersji.
- Jak rozliczysz CO₂, jeśli kupujesz na firmę?Cennik z lipca 2026 podaje emisję 50/35/71 g/km (Boost/Comfort/Design), a starszy dokument z 2024 roku — 20,5/26 g/km dla Boost i Design. Zapytaj księgowość, którą wartość przyjąć do rozliczenia.
- Ile kosztuje pierwszy przegląd?Cennik BYD nie podaje kosztów przeglądów ani interwałów serwisowych. Poproś o wycenę pierwszych dwóch przeglądów przed podpisaniem umowy.Wyślij zapytanie o ofertę
Cennik i karta oferty BYD Seal U DM-i, dokument gwarancji producenta.
Usiądź za kierownicą i zapytaj, z którego rocznika jest egzemplarz.
Poproś o wycenę z rocznikiem, wersją i kolorem nadwozia — ceny promocyjne dotyczą konkretnego egzemplarza, nie każdego auta na placu. Na jazdę próbną zabierz fotelik i największy bagaż, żeby sprawdzić to, czego cennik nie podaje. Dostępność auta demonstracyjnego i termin jazdy ustal wcześniej z salonem.
Pytania, które warto zadać przed zakupem.
Ile kosztuje BYD Seal U DM-i w październiku 2026?
Czy cena promocyjna Comfortu naprawdę jest niższa?
Jaką gwarancję ma BYD Seal U DM-i?
Ile przejadę na prądzie i jaki jest zasięg łączny?
Czym różni się Seal U DM-i od BYD Seal U?
Ile zabiorę do bagażnika i czy pociągnę przyczepę?
Jaki wynik Euro NCAP ma Seal U DM-i?
Gdzie serwisować BYD w Polsce?
Masz pytanie o Seal U DM-i? Napisz albo umów jazdę.
Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.