koszt przejazdu
01 · Koszty
Deepal S07: ile kosztuje rok jazdy na prądzie z domu?
Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup (204 900 zł, jedna cena bez rabatów importera) i prąd z domowego gniazda po 1,20 zł za kWh. Przy 18,6 kWh/100 km sto kilometrów kosztuje 22,32 zł. Ładowarek publicznych, ubezpieczenia i serwisu w rachunku nie ma.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 221 640 zł
zakup prąd
zakupprąd / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny kosztuje łącznie 221 640 zł: zakup 204 900 zł i energia 16 740 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez ładowania?
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba stanąć na ładowarce. Liczymy z 475 km WLTP, a jeden postój na prąd stały to u S07: 93 kW (10–80% w 48 min).
03 · Wyposażenie
Deepal S07 w standardzie: komplet, dopłaty tylko za felgi i hak.
Wybierasz lakier (5 kolorów), tapicerkę (czarna albo pomarańczowa) i ewentualnie dwie opcje: felgi 20″ za 2 500 zł oraz elektryczny hak za 4 500 zł. Cennik nie potwierdza czterech funkcji asystentów (ostrzeżenia o opuszczeniu pasa, ogranicznika prędkości, ostrzeżenia przed otwarciem drzwi i o zderzeniu od tyłu): zapytaj salon. Pełna lista 43 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.
W standardzie
Multimedia
- Head-Up z nawigacją AR
- Ekran15,6″, odchylany
- Audio14 głośników
- Bezprzewodowa ładowarka telefonu 40 W
- Bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto
- Nawigacja online, radio DAB+, sterowanie głosowe, aktualizacje OTA
- Rozpoznawanie gestów
Komfort i wnętrze
- Fotele wentylowane i podgrzewane
- Pompa ciepła
- Zasilanie z auta (V2L) do 6 kW
- Kierownica ze skóry wegańskiej, podgrzewana
- Fotele perforowane ze skóry wegańskiej
- Fotel kierowcy elektryczny (6 kierunków, podparcie lędźwiowe 4 kierunki, pamięć)
- Fotel pasażera elektryczny (4 kierunki)
- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
- Tylny panel sterowania klimatyzacją z ekranem, nawiewy z tyłu
- Filtr PM2.5
- Oświetlenie nastrojowe
- Bezkluczykowy dostęp i uruchamianie
Nadwozie i praktyczność
- Dach panoramiczny
- Obręcze19″ w standardzie, 20″ za 2 500 zł
- Hak holowniczyza dopłatą 4 500 zł
- Światła LED do jazdy dziennej, reflektory LED, automatyczne światła drogowe, tylne światła LED
- Elektrycznie wysuwane klamki
- Elektryczna klapa bagażnika
- Podwójna dźwiękoszczelna szyba przednia, bezramkowe i przyciemniane szyby
- Składana kanapa 60:40, podłokietnik z tyłu
Jazda i asystenci
- Kamery 540°
- Tempomat adaptacyjny i asystent w korku
- Monitor zmęczenia kierowcy
- Tryby jazdy Eco/Comfort/Sport/Custom
- Ostrzeganie o kolizji FCW i automatyczne hamowanie AEB
- Asystent utrzymania pasa LKA, awaryjny ELK, zmiana pasa LCA
- Monitorowanie martwego pola BSD, RCTA, hamowanie przy cofaniu RCTB
- Rozpoznawanie znaków TSR
Bezpieczeństwo bierne
- Poduszki: przednie, boczne przednie, środkowa, kurtyny
- ABS, EBD, BA, ESP, TCS, HHC, HDC, Auto Hold
- ISOFIX z przodu i z tyłu, wykrywanie dziecka i zwierzęcia w aucie
Cennik nie rozstrzyga
Ostrzeganie o opuszczeniu pasa LDW · Inteligentny ogranicznik prędkości ISL · Ostrzeganie o wysiadaniu DOW · Ostrzeganie o zderzeniu od tyłu RCW
Źródło: cennik importera od 1.06.2026 (pełne wyposażenie modelu; płatne są tylko felgi 20″ i hak), sprawdzony 8.10.2026. „?” oznacza pozycję, której cennik nie wymienia: zapytaj w salonie.
04 · Wnętrze
Deepal S07 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda w środku.
Zdjęcia z materiałów prasowych importera (Changan Europe). Lakiery na zdjęciach (pomarańczowy, biały) są z palety S07; felgi na części zdjęć nie dokumentują seryjnych 19″. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
Deepal S07, kokpit z dużym ekranem na środku.
05 · Opinie z testów
Deepal S07 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Znaleźliśmy 6 niezależnych testów z Wielkiej Brytanii i Niemiec, ale żadnego z Polski. Zużycie wychodzi 18,6–21 kWh/100 km (cennik: 18,6), ładowanie 10–80% trwa 43–50 min, a krytykują głównie hałas na trasie i zawieszenie. Euro NCAP daje 5 gwiazdek, Safety Assist spadł po ponownej ocenie do 71%.
5 plusów9 uwag
Co chwalą
- Euro NCAP (grudzień 2024): dorośli 95%, dzieci 87%, piesi i rowerzyści 74%.
Więcej · 1 źródło
Testowano wersję bazową S07 w układzie lewostronnym, 2073 kg.
Źródła: Euro NCAP: Deepal S07 12.2024
- Bogate wyposażenie w standardzie: dach panoramiczny, ekran 15,6″, 14 głośników i wyświetlacz Head-Up z AR potwierdza cennik.
1 źródło
Źródła: Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
Pokaż pozostałe (3)
- Zużycie w testach z Europy: Vision Mobility 18,9 kWh/100 km na drodze podmiejskiej, Autohaus „nieco ponad 20”, EV Powered 3,34 mi/kWh (ok. 18,6 kWh/100 km po naszym przeliczeniu), Carwow ok. 280 mil realnego zasięgu (ok. 450 km) przy 3,5 mi/kWh.
Więcej · 5 źródeł
Cennik: 18,6 kWh/100 km i 475 km.
Źródła: Vision Mobility: test Deepal S07 03.2025, Autohaus: test Deepal S07 04.2025, EV Powered: test Deepal S07 09.2025, Carwow: test Deepal S07 02.2026, Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
- Wnętrze i wykończenie chwalą Vision Mobility („wysoka jakość”), Autohaus („bardzo dobre wrażenie”) i EV Powered (materiały na poziomie większości europejskich i koreańskich rywali).
Więcej · 3 źródła
Autohaus: ekran 15,6″ „błyskawiczny”.
Źródła: Vision Mobility: test Deepal S07 03.2025, Autohaus: test Deepal S07 04.2025, EV Powered: test Deepal S07 09.2025
- Which? chwali asystenta limitów prędkości i rozpoznawanie znaków (odczytał też limity z bramek nad autostradą) oraz cichy, płynny silnik; jakość wykonania frunka i spasowanie nadwozia oceniono dobrze.
1 źródło
Źródła: Which?: test Deepal S07 09.2025
Na co uważać
- Słabe punkty z raportu Euro NCAP. Ochrona głowy pieszego jest miejscami słaba (podstawa szyby, sztywne słupki), brak ochrony przed otwarciem drzwi na rowerzystę (0/1), a hamowanie awaryjne na skrzyżowaniach oceniono jako marginalne.
1 źródło
Źródła: Euro NCAP: Deepal S07 12.2024
- Wykrywanie dziecka w aucie. Cennik wymienia je w standardzie, ale Euro NCAP uznał, że nie spełnia wymogów, i nie przyznał punktów.
Więcej · 2 źródła
Nie traktuj tej funkcji jako zabezpieczenia: zawsze sprawdzaj tylną kanapę.
Źródła: Euro NCAP: Deepal S07 12.2024, Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
Pokaż pozostałe (7)
- Bagażnik. Cennik podaje 510 l, a Electrifying 445 l; metody pomiaru się różnią.
Więcej · 2 źródła
Zmierz bagażnik własnymi walizkami przed zakupem.
Źródła: Electrifying.com: test Deepal S07 09.2025, Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
- Hałas na trasie. Which? opisał dużo szumu opon z nadkoli i wiatru wokół okien; Carwow: „niezbyt cicho na autostradzie”, hałas wiatru i opon; Electrifying: „dużo szumu opon” na felgach 20″.
3 źródła
Źródła: Which?: test Deepal S07 09.2025, Carwow: test Deepal S07 02.2026, Electrifying.com: test Deepal S07 09.2025
- Ładowanie w testach. Szczyt 93 kW potwierdza większość testów. 10–80% trwało 43 min (EV Powered, Vision Mobility), 45 min (Which?), ok. 48 min (Carwow) i ok. 50 min (Electrifying); cennik: 48 min.
6 źródeł
Źródła: Which?: test Deepal S07 09.2025, Electrifying.com: test Deepal S07 09.2025, EV Powered: test Deepal S07 09.2025, Carwow: test Deepal S07 02.2026, Vision Mobility: test Deepal S07 03.2025, Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
- Zużycie na trasie. Vision Mobility zmierzył na autostradzie ponad 21, chwilami 23,5 kWh/100 km.
Więcej · 1 źródło
Przy 20–23 kWh/100 km realny zasięg na autostradzie będzie wyraźnie niższy niż 475 km z cennika.
Źródła: Vision Mobility: test Deepal S07 03.2025
- Zawieszenie w testach z Europy. Which?: szarpie na złych drogach i kiwa się na falach, kierownica „nieprecyzyjna w mieście”.
Więcej · 5 źródeł
Electrifying: zawieszenie „niespokojne i twarde”. EV Powered: komfort jazdy „mocno zawodzi”, choć importer przestroił zawieszenie pod drogi brytyjskie. Carwow: „stuka na dziurach”. Autohaus uznał je za „raczej komfortowe z nutą twardości”. Zdania są podzielone, więc sprawdź na własnej jeździe.
Źródła: Which?: test Deepal S07 09.2025, Electrifying.com: test Deepal S07 09.2025, EV Powered: test Deepal S07 09.2025, Carwow: test Deepal S07 02.2026, Autohaus: test Deepal S07 04.2025
- Miejsce z tyłu i fotele. Which?: niewygodny kąt siedzenia i mało miejsca nad głową dla wysokich pasażerów z tyłu.
Więcej · 1 źródło
Sprawdź tylną kanapę na jeździe próbnej.
Źródła: Which?: test Deepal S07 09.2025
- Obsługa. Which?: wycieraczki i światła są tylko w ekranie, bez dźwigni.
Więcej · 2 źródła
Carwow: mylący system multimediów.
Źródła: Which?: test Deepal S07 09.2025, Carwow: test Deepal S07 02.2026
Co to znaczy dla Ciebie
S07 ma komplet wyposażenia i 5 gwiazdek Euro NCAP, a zużycie w testach z Europy (18,6–21 kWh/100 km) jest bliskie cennikowemu.
Więcej
Recenzenci zgodnie krytykują wolne ładowanie, hałas na trasie i zawieszenie, a oceny tego ostatniego się różnią. Testów z Polski nie znaleźliśmy: zrób jazdę próbną na nierównej drodze i na trasie.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Euro NCAP po ponownej ocenie.
W grudniu 2025 Euro NCAP obniżył Safety Assist z 77% do 71%, bo monitorowanie kierowcy można trwale wyłączyć; ogólna ocena zostaje 5 gwiazdek.
Więcej · 1 źródło
Wikipedia i część prasy podają jeszcze starsze 77%.
Źródła: Euro NCAP: Deepal S07, ponowna ocena 12.2025
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Testy z Polski.
Więcej · 1 źródło
Do 9.10.2026 nie znaleźliśmy żadnego niezależnego testu. Polskie media (Spider's Web, Android.com.pl, Tabletowo) pisały o premierze i cenach, bez jazdy. Testy z UK i Niemiec dotyczą innych rynków (zawieszenie, oprogramowanie).
Źródła: Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
Pokaż pozostałe (3)
?Nie wiemy
Zasięg zimą.
Więcej · 1 źródło
Nie znaleźliśmy testu zimowego; testy z Europy były jesienią i wiosną, a wyliczenia z baz danych nie są pomiarem.
Źródła: Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
?Nie wiemy
Cztery funkcje asystentów.
Więcej · 1 źródło
Cennik S07 nie wymienia ostrzeżenia o opuszczeniu pasa (LDW), ogranicznika prędkości (ISL), ostrzeżenia przed otwarciem drzwi (DOW) i o zderzeniu od tyłu (RCW). Nie wiemy, czy ich nie ma, czy cennik je pomija. Zapytaj salon.
Źródła: Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
?Nie wiemy
Ceny przeglądów, assistance i finansowanie od importera.
Więcej · 1 źródło
Cennik i strona modelu o nich nie mówią; polskiego cennika przeglądów nie znaleźliśmy.
Źródła: Cennik Deepal S07 od 1.06.2026 06.2026
Źródła opinii (9), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
- Which? (Wielka Brytania): test Deepal S07 26.09.2025
- Electrifying.com (Wielka Brytania): test Deepal S07 17.09.2025
- EV Powered (Wielka Brytania): test Deepal S07 19.09.2025
- Carwow (Wielka Brytania): test Deepal S07 18.02.2026
- Vision Mobility (Niemcy): test Deepal S07 21.03.2025
- Autohaus (Niemcy): test Deepal S07 01.04.2025
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Dla kogo
Czy Deepal S07 to dobry wybór? Kiedy S07 ma sens, a kiedy nie.
Pasuje, jeśli ładujesz w domu (wallbox 11 kW), jeździsz po mieście i trasami z planowanym postojem, a w aucie chcesz mieć komplet wyposażenia bez wybierania wersji. Nie pasuje, gdy często pokonujesz długie trasy w pośpiechu (10–80% w 48 min), potrzebujesz napędu na cztery koła albo wozisz pasażerów zarobkowo: gwarancja tego nie obejmuje.
Komplet w jednej cenie, wolne ładowanie
S07 kosztuje 204 900 zł i nie ma wersji do wyboru: HUD z AR, fotele wentylowane i pompa ciepła są w cenie, dopłacasz tylko za felgi 20″ i hak. Z baterii 79,97 kWh NCM wyciska jednak mniej kilometrów niż większość rywali i ładuje wolniej niż każdy z czterech, więc to auto do domowego ładowania, nie do szybkich tras.
Dlaczego tak
- Prawie wszystko w standardzie: HUD z AR, ekran 15,6″, fotele wentylowane, pompa ciepła, kamery 540°, 14 głośników
- Gwarancja 7 lat na auto i 8 lat lub 200 000 km na baterię i zespół napędowy, zapisane osobno w cenniku
- Euro NCAP: 5 gwiazdek, dorośli 95%, dzieci 87%, piesi 74%
- Dwie dopłaty zamiast pakietów: felgi 20″ (2 500 zł) i elektryczny hak (4 500 zł, uciąg 1500 kg); w standardzie też V2L do 6 kW i frunk 125 l
Na co uważać
- Prąd stały 93 kW (10–80% w 48 min): wolniej niż u każdego z czterech rywali w zestawieniu poniżej; na trasie planuj ok. 48 min postoju albo ładuj w domu
- Zasięg 475 km z baterii 79,97 kWh NCM to ok. 5,9 km na kWh; XPeng G6, MGS6 i GAC Aion V dają ok. 6,8–7,0 km na kWh
- Niezależne testy są z UK i Niemiec, z Polski brak: zawieszenie, hałas na trasie i asystentów sprawdź na jeździe próbnej, zimowego zasięgu nikt nie zmierzył
07 · Rywale
Czterech rywali: wszyscy ładują szybciej.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Deepal S07 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Deepal S07, pomarańczowa — gorzej.
Różnice liczymy od Deepal S07 · 204 900 zł (katalogowa)

XPeng G6
- Cena od
- 194 900 zł−10 000 zł
- Zasięg
- 480 km+5 km
- Bateria
- 68,5 kWh−11,5 kWh
- Ładowanie DC
- 382 kW+289 kW
- Gwarancja
- 7 lat / 160 tys.tak samo
Więcej
Podobnej długości (4758 mm) i z mniejszą baterią 800 V LFP, ale ładuje się do 382 kW (10–80% w 12 min wg cennika). Ma 252 KM, bagażnik 571 l i 7 lat gwarancji. Importer ma osobną ofertę leasingową dla firm z puli aut; to finansowanie, nie obniżka ceny. Za 10 000 zł więcej S07 daje większą baterię, ale nie przekłada się ona na zasięg ani na szybkość ładowania.

MGS6 EV
- Cena od
- 203 900 zł−1 000 zł
- Zasięg
- 530 km+55 km
- Bateria
- 77 kWh−3,0 kWh
- Ładowanie DC
- 144 kW+51 kW
- Gwarancja
- 7 lat / 150 tys.−10 tys. km
Więcej
Cena katalogowa wersji Exclusive RWD; MG ma osobną promocję (cena promocyjna 189 900 zł, zamówienia do 31.12.2026, odbiór do końca I kwartału 2027, finansowanie MG liczone od katalogu), której tu nie liczymy. Ma 244 KM, bagażnik 674 l i ładuje 10–80% w 38 min. S07 jest o 1 000 zł droższy w katalogu, ładuje wolniej, a przewagę ma tylko w limicie gwarancji (160 tys. km zamiast 150 tys.).

BYD Sealion 7
- Cena od
- 219 900 zł+15 000 zł
- Zasięg
- 482 km+7 km
- Bateria
- 82,5 kWh+2,5 kWh
- Ładowanie DC
- 150 kW+57 kW
- Gwarancja
- 6 lat / 150 tys.−1 rok
Więcej
Zasięg zbliżony do S07, ale z baterii 82,5 kWh, więc też ok. 5,8 km na kWh. Ma 313 KM, ładuje 10–80% w 32 min i krótszą gwarancję. BYD ma osobną cenę wersji Comfort za gotówkę (193 550 zł, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów), której tu nie liczymy. S07 jest o 15 000 zł tańszy w katalogu i ma rok dłuższą gwarancję; Sealion 7 jest większy, mocniejszy i ładuje szybciej.

GAC Aion V
- Cena od
- 178 900 zł−26 000 zł
- Zasięg
- 510 km+35 km
- Bateria
- 75,3 kWh−4,7 kWh
- Ładowanie DC
- 180 kW+87 kW
- Gwarancja
- 8 lat / 160 tys.+1 rok
Więcej
Krótszy (4605 mm) i słabszy (204 KM), z bagażnikiem 427 l. Ładuje do 180 kW (10–80% w 24 min) i ma 8 lat gwarancji. Wyniku Euro NCAP dla Aiona V nie potwierdziliśmy, importer podaje 5 gwiazdek. Za S07 dopłacasz 26 000 zł do dłuższego o 145 mm auta z mocą wyższą o ok. 13 KM, ale z dużo wolniejszym ładowaniem.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Deepal S07: 7 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.
Auto objęte jest 7 latami gwarancji, a bateria i zespół napędowy 8 latami. Gwarancja nie obejmuje przewozu zarobkowego, a cennik nie podaje assistance ani cen przeglądów: poproś o oba na piśmie.
Bateria
8 lat lub 200 000 km
Cennik wymienia baterię, silnik elektryczny i sterownik w jednej pozycji; próg spadku pojemności to 70% (SOH).
Szczegóły
Cennik podaje 8 lat lub 200 000 km na akumulator trakcyjny, silnik elektryczny i sterownik. Strona Changan Europe dopisuje próg spadku pojemności (SOH) 70% i osobną kartę dla zespołu napędowego. To dokument koncernu, nie polskiego importera, więc poproś o książkę gwarancyjną z progiem na piśmie przed podpisaniem umowy.
Przewozy zarobkowe
Wyłączone
Gwarancja nie obejmuje płatnego przewozu osób, np. taxi czy przejazdów przez aplikację.
Szczegóły
Strona Changan Europe wyłącza z gwarancji zarobkowy przewóz osób (taxi, przewóz płatny). Jeśli kupujesz S07 do firmy lub do przewozów, zapytaj o dokładny zakres wyłączeń w książce gwarancyjnej, bo pozostałe warunki są tylko w niej.
Assistance i przeglądy
Brak w cenniku
Ani cennik, ani strona importera nie podają assistance ani cen przeglądów dla S07.
Szczegóły
Cennik S07 nie wymienia assistance, pakietów serwisowych ani cen przeglądów. Polskiego cennika przeglądów nie znaleźliśmy. Zapytaj salon o koszt pierwszych przeglądów i o holowanie przy awarii.
Perforacja
12 lat
Perforacja nadwozia 12 lat; bez limitu kilometrów wg strony Changan Europe.
Szczegóły
Perforacja nadwozia: 12 lat wg cennika, a strona Changan Europe dodaje, że bez limitu kilometrów. Cennik nie podaje lakieru ani warunków, np. wymaganych przeglądów w ASO: poproś o książkę gwarancyjną.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna Deepal S07: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 13 salonów Changan i Deepal: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 13 salonów w 10 miastach.
13 salonów Changan i Deepal10 miast
Lista salonów
Salony Changan i Deepal: adres, telefon, jazda próbna.
13 salonów w 10 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Warszawa 3 salony
Grupa BEMO Warszawa Ostroroga
Jana Ostroroga 20, 01-163, WarszawaGrupa BEMO Warszawa Romera
Romera 14, 02-784, WarszawaPlaza Warszawa
Malownicza 29, 02-272, Warszawa
Kraków 2 salony
Grupa PGD Kraków
Aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570, Kraków5,05 opinii w GoogleMatsuoka Kraków
Bp. Piotra Tomickiego 4, 31-982, Kraków5,028 opinii w Google
Bielsko-Biała 1 salon
Grupa PGD Bielsko-Biała
ul. Wyzwolenia 95, 43-300, Bielsko-Biała
Chorzów 1 salon
Automobile Torino Chorzów
al. Wojska Polskiego 20, 41-500, Chorzów5,02 opinie w Google
Gdańsk 1 salon
Plaza Gdańsk
ul. Odyseusza 20, 80-299, Gdańsk5,02 opinie w Google
Jelonek 1 salon
Grupa BEMO Jelonek k. Poznania
Obornicka 4, 62-002, Jelonek
Łódź 1 salon
Grupa BEMO Łódź
Kolumny 3, 93-610, Łódź5,06 opinii w Google
Motycz 1 salon
Fix Forum Lider Lublin
Konopnica 164 E, 21-030, Motycz
Poznań 1 salon
Grupa BEMO Poznań
Mogileńska 50, 61-044, Poznań5,02 opinie w Google
Szczecin 1 salon
Grupa BEMO Szczecin
Struga 2, 70-784, Szczecin
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Deepal S07 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena i dopłaty, ładowanie 93 kW, zasięg, hak, bagażnik i gwarancja: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący S07.
Ile kosztuje Deepal S07?
204 900 zł brutto za jedyną wersję, wg cennika obowiązującego od 1.06.2026. Tyle samo kosztował przy debiucie marki w maju 2026. Cennik nie wymienia dopłat za lakier ani tapicerkę, dopłacasz tylko za felgi 20″ (2 500 zł) i elektryczny hak (4 500 zł).
Ile przejedzie Deepal S07 na jednym ładowaniu?
Cennik podaje 475 km WLTP (18,6 kWh/100 km). Testy z Europy: Vision Mobility 18,9 kWh/100 km po drogach podmiejskich i ponad 21 na autostradzie, Autohaus nieco ponad 20, Carwow ok. 280 mil (ok. 450 km). Zużycie z testów różni się metodą pomiaru, więc normą jest WLTP. Zimowego pomiaru nie znaleźliśmy, więc nie podajemy liczby.
Jak szybko ładuje się Deepal S07 i czy 93 kW wystarcza?
Cennik: prąd stały 93 kW (10–80% w 48 min), a od 30 do 80% 35 min; testy z UK i Niemiec podają 43–50 min dla 10–80%. XPeng G6 podaje w cenniku 12 min (10–80%), a BYD Sealion 7 32 min. Przy częstych trasach powyżej 400 km postoje będą dłuższe niż u rywali.
Co jest w cenie Deepala S07?
Cennik uznaje wyposażenie za pełne: HUD z AR, ekran 15,6″, fotele wentylowane i podgrzewane, pompa ciepła, dach panoramiczny, kamery 540°, 14 głośników i V2L do 6 kW. Wśród asystentów cennik wymienia tempomat adaptacyjny, hamowanie awaryjne, martwe pole i rozpoznawanie znaków, ale nie potwierdza ostrzeżenia przed otwarciem drzwi ani o zderzeniu od tyłu: zapytaj salon, czy auto je ma.
Czy Deepalem S07 dojadę z Warszawy do Krakowa bez ładowania?
Na autostradzie przy 21 kWh/100 km (pomiar Vision Mobility) 300 km to ok. 63 kWh, czyli ok. 79% baterii 79,97 kWh. Ruszając na 100% dojedziesz z zapasem ok. 20%, a ładując w domu tylko do 80% musisz stanąć na ładowarce (30–80% w 35 min wg cennika). Zimą zapas będzie mniejszy. To nasz rachunek, nie pomiar.
Czy S07 ma promocję albo OC/AC za 1 zł?
Cennik ani strona importera nie podają rabatów i finansowania dla Deepala. Jeden z dealerów reklamował OC/AC za 1 zł przy S07 (7.10.2026), ale importer tego nie potwierdza, a warunków nie znamy: poproś salon o ofertę na piśmie.
Ile kosztuje ładowanie S07 w domu?
Przy 18,6 kWh/100 km i prądzie po 1,20 zł za kWh sto kilometrów kosztuje ok. 22 zł. Wallbox 11 kW naładuje baterię w ok. 8 h (nasz rachunek: pojemność baterii podzielona przez moc, z zapasem na straty). Własny przebieg i cenę prądu ustawisz w kalkulatorze wyżej.
Ile koni mechanicznych ma Deepal S07 i czy jest napęd 4x4?
Cennik podaje 160 kW, czyli ok. 217 KM (strona importera: 218 KM), 320 Nm i 7,9 s do 100 km/h. Napęd jest tylko na tylną oś, jednym silnikiem: napędu na cztery koła S07 nie ma.
Czy Deepal S07 ma hak i ile uciągnie?
Cennik podaje uciąg 1500 kg, ale haka w standardzie nie ma: elektrycznie składany to opcja za 4 500 zł. Cennik nie rozdziela przyczepy z hamulcem i bez, więc zapytaj salon o dopuszczalną masę bez hamulca.
Jaki bagażnik ma S07?
Cennik: 510 l z tyłu (1385 l po złożeniu kanapy) i 125 l pod maską. Electrifying podaje 445 l, a metody pomiaru się różnią, więc zabierz do salonu walizki i sprawdź.
Czy Deepal S07 jest bezpieczny?
Euro NCAP (grudzień 2024): 5 gwiazdek, dorośli 95%, dzieci 87%, piesi 74%. Po ponownej ocenie w grudniu 2025 Safety Assist spadł z 77% do 71%, bo monitorowanie kierowcy można wyłączyć na stałe.
Jaką gwarancję ma Deepal S07?
7 lat lub 160 000 km na auto, 8 lat lub 200 000 km na baterię i zespół napędowy, 12 lat na perforację. Gwarancja nie obejmuje przewozu zarobkowego (taxi, przejazdy przez aplikację).
Deepal S07 czy mniejszy S05?
S05 EV RWD jest krótszy (4598 mm) i startuje od 169 900 zł, a ładuje 10–80% w 23 min (200 kW) i ma 485 km WLTP z baterii 68,82 kWh. S07 ma większą baterię (79,97 kWh) i dłuższe nadwozie (4750 mm), ale ładuje wolniej.
Gdzie obejrzę S07 i czy są auta od ręki?
Sprzedaż w Polsce trwa od 8 maja 2026. Na naszej liście jest 13 salonów Changan i Deepal w 10 miastach (m.in. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Łódź), ale importer nie podaje dostępności od ręki ani terminów dostaw. Zapytaj salon o auto na placu przed jazdą próbną.
Czy S07 nadaje się do firmy albo do przewozów?
Gwarancja wyłącza płatny przewóz osób (taxi, przejazdy przez aplikację), więc do takiej pracy S07 nie jest dobrym wyborem. Do własnych dojazdów i spotkań ograniczenie nie dotyczy, ale zakres wyłączeń sprawdź w książce gwarancyjnej. Cennik i strona importera nie podają finansowania ani leasingu dla Deepala.
Czy warto dopłacić 2 500 zł do felg 20″?
Standardowe są felgi 19″ z oponami 235/55, opcjonalne 20″ z oponami 255/45. Electrifying zanotował dużo szumu opon na felgach 20″, a cennik nie podaje wpływu na zasięg. Testy nie porównywały obu zestawów, więc jeśli możesz, przejedź się na obu.
Z tej marki: inne modele Deepal
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Elektryczny S07: Cena cennikowa 204 900 zł.
Cena 204 900 zł brutto z cennika importera obowiązującego od 1.06.2026; tę samą cenę podawała prasa przy debiucie marki w maju 2026. Cennik i strona importera nie wymieniają rabatów ani finansowania dla Deepala. Moc podaje cennik (160 kW), a 217 KM to przeliczenie z katalogu (strona importera: 218 KM).
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Deepal S07. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, kiedy chcesz przyjechać — umówimy jazdę próbną.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…