Benzyna
koszt przejazdu
Używamy plików cookie, żeby strona działała, oraz do statystyk (Google Analytics, Clarity) i pomiaru reklam. Zgody ustawiasz sam. Polityka prywatności
SUV kompaktowy · trzy napędy
SUV, w którym wybierasz napęd, nie wersję.
Dane sprawdzone: · Źródła
01 · Koszty
Podaj roczny przebieg i sposób ładowania REEV, a policzymy zakup i energię dla benzyny, HEV i REEV. Przełącznik cen pokazuje ceny po rabacie importera i katalogowe.
Nasz wniosek
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach najtaniej wychodzi Benzyna: o 16 683 zł mniej niż REEV i o 17 600 zł mniej niż HEV. Dopłata do REEV zwraca się po około 4,6 roku.
zakup paliwo i prąd
02 · Trasa
Podaj dystans: porównamy koszt przejazdu i miejsca, w których trzeba zatankować lub naładować.
koszt przejazdu
koszt przejazdu
koszt przejazdu
03 · Porównanie
Każdy napęd ma jedną wersję, więc porównujemy napędy. Każdy wiersz kończy się wnioskiem. Tam, gdzie importer podaje sprzeczne dane, piszemy to wprost.
Porównujemy wersje: Benzyna Standard, HEV Standard, REEV Standard. Wyposażenie mają niemal takie samo, więc różnicę robi napęd.
HEV kosztuje o 26 000 zł więcej niż benzyna, a REEV o 10 000 zł więcej niż HEV.
Tylko cena benzyny ma opisany warunek (ograniczona pula rocznika 2026); przy HEV i REEV importer nie podaje warunków ani terminu.
Bez rabatów REEV kosztuje tylko 4 000 zł więcej niż HEV, a benzyna 20 000 zł mniej niż HEV.
To rabaty (26 000, 20 000 i 14 000 zł) rozsuwają ceny bardziej niż technika.
REEV przy 60% jazdy na prądzie kosztuje rocznie o 2 183 zł mniej niż HEV, a benzyna o 1 680 zł więcej niż HEV.
Liczymy z norm z cennika, bo testów zużycia HEV i REEV nie ma.
Dopłata 26 000 zł do HEV zwraca się po 15 latach, a dopłata 10 000 zł do REEV względem HEV po 5 latach.
REEV względem benzyny, przy dopłacie 36 000 zł, po 9 latach. REEV zwraca się szybko tylko wtedy, gdy ładujesz w domu.
Dwa raporty użytkowników z AutoCentrum dają dla benzyny średnio 8,6 l/100 km (zakres 7,3–9,8), czyli wyraźnie więcej niż 7,7 l z cennika.
To bardzo mała próba. Dla HEV i REEV nie ma raportów ani testów, a REEV ma dwie liczby, bo wszystko zależy od ładowania.
W REEV generator 1.5 (98 KM) nie napędza kół, tylko ładuje baterię, więc auto jedzie jak elektryk także po rozładowaniu baterii.
W benzynie i HEV koła napędza silnik spalinowy. Dane o silniku elektrycznym HEV są w dokumentach importera sprzeczne.
Benzyna ma 177 KM, REEV 163 KM z silnika elektrycznego 120 kW.
W HEV importer podaje 170 KM silnika spalinowego, a mocy układu nie podaje, więc nie porównujemy jej z pozostałymi.
REEV jest o 1,4 s wolniejszy od benzyny.
Dane techniczne importera podają krótsze czasy niż cenniki (benzyna 9,0 s, HEV 7,9 s), więc traktuj te liczby jako orientacyjne i sprawdź na jeździe próbnej.
Żadna wersja nie ma napędu na cztery koła.
REEV jedzie na tylną oś: sprawdź na jeździe próbnej, jak zachowuje się na śliskiej nawierzchni.
Zasięg benzyny i HEV to nasz rachunek z baku 55 l i zużycia z cennika (teoretyczny).
REEV ma 980 km łącznie wg importera: bateria i bak 43 l. W praktyce planuj mniej.
HEV ma w cenniku baterię 2 kWh i ładowanie AC 6,6 kW oraz DC, ale dane techniczne i strona importera ładowania nie wymieniają, a 2 kWh przy 6,6 kW nie ładowałoby się 5,5 h.
Nie wiemy, czy HEV ma gniazdko: zapytaj importera. REEV: 200 km bez podanej normy, ładowanie DC 30–80% w 30 min (stacja powyżej 80 kW).
Cenniki podają te same 480 l i 1480 l po złożeniu kanapy dla wszystkich napędów.
Koło dojazdowe jest tylko w benzynie; HEV i REEV mają zestaw naprawczy do opon, więc zapytaj, czy bagażnik ma podwójną podłogę.
REEV jest cięższy o 260 kg od benzyny (cenniki importera, masa gotowego do jazdy).
Na liście ostatnich ocen Euro NCAP (8.10.2026) nie ma ani T-Five, ani Fengxing T5 EVO.
Nie przeszukaliśmy archiwum wszystkich lat, więc nie piszemy, że testu nie było. Z cenników: 6 poduszek powietrznych, ABS i ESP, kamery 360° i zestaw aktywnych asystentów w każdym napędzie.
5 lat lub 150 000 km (co nastąpi pierwsze), przypisane do pojazdu, nie do właściciela; naprawy gwarancyjne tylko w ASO Forthing.
Gwarancji na baterię trakcyjną REEV (31,94 kWh) i HEV (2 kWh) strona importera nie wyodrębnia: zapytaj o zapis.
04 · Wyposażenie
Każdy napęd ma jedną wersję wyposażenia. Wszystkie pozycje z cenników (32) rozwiniesz przyciskiem „Wszystko”; „?” oznacza, że cennik tej pozycji nie rozstrzyga.
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | |||
| Wyposażenie | BenzynaBenzynaStandard | HEVHEVStandard | REEVREEVStandard |
|---|---|---|---|
| Napęd | |||
| Ładowanie z gniazdka i stacji DCTylko REEV. W HEV cennik wymienia baterię 2 kWh z ładowaniem, a dane techniczne nie: zapytaj importera. | — | ? | ✓ |
| Multimedia | |||
| EkranyBenzyna i HEV mają dwa ekrany 12,25″, REEV zestaw wskaźników 8,8″ i centralny ekran 14,6″. | 2 × 12,25″ | 2 × 12,25″ | 8,8″ i 14,6″ |
| Funkcja WiFi | ✓ | ? | ? |
| Bezpieczeństwo | |||
| Koło zapasowe dojazdoweTylko benzyna; HEV i REEV mają zestaw naprawczy do opon. | ✓ | — | — |
| Czujniki parkowania z przoduBenzyna i HEV mają je w cenniku, REEV nie. | ✓ | ✓ | ? |
| Ostrzeganie przed kolizją z tyłu (RCW) | ? | ? | ✓ |
| Monitorowanie zmęczenia kierowcy | ? | ✓ | ? |
| Nadwozie i światła | |||
| Wycieraczka tylnej szyby | ? | ? | ✓ |
| Komfort | |||
| Wentylacja i masaż fotela kierowcyChłodniej w upał. Cennik wymienia je tylko przy HEV; strona REEV opisuje je także, więc zapytaj w salonie. | ? | ✓ | ? |
| Pamięć ustawień fotela kierowcyDwie osoby nie ustawiają fotela od nowa; w benzynie cennik tego nie wymienia. | ? | ✓ | ✓ |
| Podgrzewane fotele przednieCiepło zimą; w REEV cennik z 25.08.2026 ich nie wymienia. | ✓ | ✓ | ? |
| Tryby jazdyEconomy, Comfort i Sport; cennik HEV ich nie wymienia. | ✓ | ? | ✓ |
| Sterowanie fotelem pasażera z fotela kierowcy (Boss Mode) | ? | ✓ | ✓ |
| Tylna kanapa dzielona 60/40 z podłokietnikiem | ✓ | ? | ✓ |
Źródło: cenniki importera z 25.08.2026 (T-Five, T-Five HEV, T-Five REEV). „?” oznacza, że cennik tej pozycji nie rozstrzyga: zapytaj w salonie. Lakier (Black 0 zł, Dark Grey i Jade Green 2 900 zł, wersje dwukolorowe 5 400 zł) i wnętrze Camel (1 500 zł) są dopłatami poza tabelą.
05 · Wnętrze
Przód i oznaczenia różnią się między napędami (REEV ma inny zderzak i grill): wybierz napęd, a galeria pokaże jego zdjęcia. Zdjęcie kokpitu jest jedno, z materiałów importera, i nie wskazuje wersji. Ekrany różnią się między napędami (benzyna i HEV 2 × 12,25″, REEV 8,8″ i 14,6″), więc na zdjęciu mogą być inne niż w wybranym napędzie.
Kokpit T-Five z materiałów importera, bez wskazania wersji: ekrany, kierownica i konsola ze szklanym wybierakiem.
06 · Opinie z testów
Dla benzyny mamy dwa raporty spalania (średnio 8,6 l/100 km wobec 7,7 z cennika) i jedną opinię właściciela. Dla HEV i REEV nie znaleźliśmy testów, a dokumenty importera w kilku miejscach się różnią. Wyniku Euro NCAP nie znaleziono.
Dotknij napędu, żeby zobaczyć jego opinie.
BenzynaBenzyna
2 plusy2 uwagi
✓Dobrze
Jedyna opinia właściciela w AutoCentrum (4,93/5, jedna osoba): auto kupione dla wyglądu i ceny.
Autor szacuje, że równie wyposażony SUV z Japonii, Korei lub Europy kosztowałby co najmniej o 60% więcej. To jedna opinia, więc nie mówi nic o niezawodności.
Źródła: AutoCentrum
✓Dobrze
Cennik: dach panoramiczny, kamery 360°, tempomat adaptacyjny, dwa ekrany 12,25″ i skóra ekologiczna są w jedynej wersji.
Dopłaty dotyczą tylko koloru i wnętrza Camel.
Źródła: Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026
!Uwaga
Spalanie: dwa raporty użytkowników dają średnio 8,6 l/100 km (zakres 7,3–9,8) wobec 7,7 z cennika i 7,4 ze strony importera.
Jeden z autorów pisze o dużym apetycie na paliwo i zastrzeżeniach do reakcji silnika.
Źródła: AutoCentrum, Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five MY2026 08.2026
!Uwaga
Dokumenty importera różnią się: cennik podaje 9,5 s do 100 km/h i masę 1625 kg, dane techniczne 9,0 s i 1550 kg masy własnej.
Źródła: Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five MY2026 08.2026
→Co to znaczy dla Ciebie
Benzyna jest najtańsza w rodzinie, ale jedyne dane o realnym spalaniu to dwa raporty.
Licz ostrożnie 8,6 l/100 km zamiast 7,7 l z cennika i pamiętaj, że to bardzo mała próba.
HEVHEV
2 plusy3 uwagi
✓Dobrze
Cennik HEV: 6,1 l/100 km (WLTP) wobec 7,7 l w benzynie, przy tym samym bagażniku 480 l i dwóch ekranach 12,25″.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026
✓Dobrze
Cennik HEV wymienia w standardzie wentylację i masaż fotela kierowcy, pamięć ustawień i sterowanie fotelem pasażera, czego cennik benzyny nie wymienia.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026
!Uwaga
Dokumenty importera podają sprzeczne dane o silniku elektrycznym: 130 kW i 300 Nm w cenniku, 75 KM i 105 Nm na stronie importera i w danych technicznych.
Mocy układu importer nie podaje.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Forthing T-Five HEV, strona importera
!Uwaga
Cennik HEV pokazuje baterię 2 kWh z ładowarką 6,6 kW i ładowaniem DC, a dane techniczne i strona importera ładowania nie wspominają.
Liczby w cenniku też się nie zgadzają (5,5 h na 2 kWh przy 6,6 kW). Czy HEV ma gniazdko, ustal z importerem.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026
!Uwaga
Przyspieszenie: 9,0 s w cenniku, 7,9 s w danych technicznych.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026
→Co to znaczy dla Ciebie
O HEV wiemy z samych dokumentów importera, które w kluczowych miejscach się różnią.
Przed zakupem poproś o pisemne potwierdzenie mocy układu i tego, czy auto ładuje się z gniazdka.
REEVREEV
2 plusy3 uwagi
✓Dobrze
Cennik REEV: bateria 31,94 kWh LFP, 200 km na prądzie i 980 km łącznie, ładowanie DC 30–80% w 30 minut na stacji powyżej 80 kW.
Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026
✓Dobrze
Napęd szeregowy: koła napędza tylko silnik elektryczny 120 kW na tylną oś, a generator 98 KM tylko ładuje baterię.
Cennik i dane techniczne REEV podają te same liczby.
Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026
!Uwaga
Importer nie podaje normy, wg której zmierzono 200 km, więc nie wiemy, czy to WLTP.
Testu zimowego ani raportów użytkowników nie znaleźliśmy.
Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026
!Uwaga
Strona importera opisuje REEV innymi liczbami niż cennik: „benzyna 154 KM, silnik elektryczny 130 kW” wobec generatora 98 KM i silnika 120 kW w cenniku.
Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026, Forthing T-Five REEV, strona importera
!Uwaga
Gwarancji na baterię trakcyjną (31,94 kWh) strona importera nie wyodrębnia.
Źródła: Gwarancja Forthing, strona importera
→Co to znaczy dla Ciebie
REEV ma w rodzinie najciekawsze liczby, ale tylko z dokumentów importera.
Traktuj 200 km jako deklarację i poproś w salonie o jazdę z naładowaną baterią.
!Uwaga
Euro NCAP: na liście ostatnich ocen (8.10.2026) nie ma T-Five ani Fengxing T5 EVO.
To „nie znaleziono”, nie dowód, że testu nie było: archiwum wszystkich lat nie zostało przeszukane.
Źródła: Euro NCAP
!Uwaga
Ceny w wykazie „od ręki” importera (8.10.2026) zawierają dodatkowe wyposażenie (lakier, tapicerkę): benzyna 109 900–116 800 zł, HEV 135 900–141 300 zł, REEV 145 900–152 800 zł dla rocznika 2026.
Źródła: Forthing: dostępne od ręki
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Pierwsza jazda w Autokulcie (20.09.2024, rocznik 2024) jest za logowaniem: znamy tylko tytuł o pozytywnej ocenie, bez liczb i wad.
Nie opieramy na niej żadnych wniosków.
Źródła: Autokult 09.2024
?Nie wiemy
Nie wiemy, czy HEV ma gniazdko i jaka jest moc układu: cennik i dane techniczne importera podają to inaczej.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026
?Nie wiemy
Warunków i terminu obniżek cen HEV i REEV importer nie opisuje: cennik podaje cenę „od” i najniższą cenę z 30 dni.
Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026
?Nie wiemy
Gwarancji na baterię trakcyjną REEV i HEV strona importera nie wyodrębnia: zapytaj o zapis w umowie.
Źródła: Gwarancja Forthing, strona importera
07 · Który napęd
Ładujesz w domu: REEV. Nie ładujesz i liczysz cenę zakupu: benzyna. HEV dopiero po potwierdzeniu danych z importerem. Przy każdym napędzie: dla kogo, dla kogo nie i na co uważać.
BenzynaBenzyna
Chcesz SUV-a z automatem i pełnym standardem w najniższej cenie, bez wtyczki.
Cennik daje 109 900 zł (katalog 135 900 zł), ale to ograniczona pula rocznika 2026. Nie dla Ciebie, jeśli robisz dużo kilometrów: przy 15 000 km rocznie samo paliwo to 8 085 zł.
HEVHEV
Nie chcesz ładować, a oczekujesz niższego spalania niż w benzynie (6,1 wobec 7,7 l/100 km wg cennika).
Importer podaje jednak sprzeczne dane o mocy i ładowaniu, więc poproś o pisemne potwierdzenie przed zakupem. Nie dla Ciebie, jeśli nie chcesz kupować „na wiarę”: o HEV mamy tylko dokumenty importera.
REEVPHEV
Dojazdy robisz na prądzie (200 km wg cennika, bez podanej normy), a w dłuższą trasę jedziesz z generatorem, do 980 km łącznie.
Koła zawsze napędza silnik elektryczny na tylną oś, także po rozładowaniu baterii. Nie dla Ciebie, jeśli nie masz gdzie ładować: bez prądu REEV spala 5,5 l/100 km wg cennika, ma 163 KM i jest wolniejszy od benzyny.
08 · Rywale
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Forthing T-Five (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Forthing T-Five, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zForthing T-Five Benzyna Standard · 135 900 zł (Cena katalogowa)Benzyna

Tańszy o 9 000 zł, słabszy o 7 KM i pali o 0,3 l mniej, z 7 latami gwarancji. Cennik MG benzyny jest z 2 kwietnia 2026 (rocznik 2025), więc potwierdź cenę i dostępność.

Droższy o 7 000 zł i słabszy o 30 KM, pali o 0,2 l więcej, za to ma napęd na cztery koła i 7 lat gwarancji. Jedyny w tym zestawie z AWD.

Tańszy o 6 000 zł katalogowo i z tą samą mocą, ale pali o 0,3 l więcej, a gwarancja kończy się po 100 tys. km zamiast 150 tys. Cena 114 400 zł dotyczy zakupu bez LPG za 1 zł, ubezpieczeń za 1 zł i finansowania promocyjnego.

Krótsza o ok. 12 cm, tańsza o 20 400 zł i słabsza o 30 KM, pali o 0,7 l mniej, z 7 latami gwarancji. W cenniku kosztuje 107 900 zł, ale to ograniczona pula rocznika 2026.



Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw
Porównujesz zForthing T-Five HEV Standard · 155 900 zł (Cena katalogowa)HEV

Katalogowo tańszy o 21 000 zł, ale to tyle samo co T-Five HEV w cenniku dziś (135 900 zł, o 1 000 zł mniej). Pali o 0,4 l mniej i ma bagażnik większy o 20 l, z 7 latami gwarancji. Ma skórę ekologiczną, dach panoramiczny i wentylowane fotele, a moc układu 224 KM jest w cenniku podana wprost, czego T-Five HEV nie ma.

Tańszy o 18 000 zł i pali o 0,6 l mniej, z bagażnikiem większym o 27 l i 7 latami gwarancji. Cennik MG daje cenę 117 900 zł do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli.
vs Forthing T-Five HEVHEVKatalogowo tańszy o 16 000 zł i pali o 0,6 l mniej, z bagażnikiem większym o 20 l. Po rabacie gotówkowym kosztuje 134 900 zł (cennik z 1.09.2026), czyli o 1 000 zł mniej niż T-Five HEV dziś.

Tańsza o 19 400 zł i pali o 0,8 l mniej, ale bagażnik jest mniejszy o 108 l. W cenniku kosztuje 129 900 zł, ale to ograniczona pula rocznika 2026.



Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw
Porównujesz zForthing T-Five REEV Standard · 159 900 zł (Cena katalogowa)REEV

Katalogowo droższy o 3 300 zł, ale w cenniku Life MY26 kosztuje 133 200 zł, czyli 12 700 zł mniej niż T-Five REEV dziś. Mocniejszy o 52 KM, z gwarancją 4 lata. Generator też tylko ładuje baterię, a zasięg na prądzie 145 km to WLTP, podczas gdy T-Five podaje 200 km bez normy. Strona importera pokazuje 139 900 zł: potwierdź cenę w salonie.

Ta sama cena katalogowa (o 14 000 zł więcej niż T-Five REEV dziś), ale mocniejszy o 116 KM i z 7 latami gwarancji. Na prądzie jedzie 91 km wg cennika wobec 200 km T-Five (bez podanej normy), a koła napędza także silnik spalinowy.

Katalogowo tańszy o 17 000 zł (dziś o 3 000 zł względem ceny T-Five REEV w cenniku) i mocniejszy o 116 KM, z 7 latami gwarancji i 5 gwiazdkami Euro NCAP (reocena 2025). Na prądzie jedzie 90 km wg WLTP (T-Five podaje 200 km bez normy), a ładowanie DC to 40 kW.

Katalogowo tańszy o 9 910 zł, a po rabacie za gotówkę (129 750 zł, rocznik 2026, bez kredytu i leasingu) o 16 150 zł mniej niż T-Five REEV dziś. Mocniejszy o 49 KM, z zasięgiem na prądzie 86 km wg cennika (T-Five podaje 200 km bez normy) i 1016 km łącznie. Bagażnik ma mniejszy o 17 l.



Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw09 · Gwarancja i serwis
Pojazd ma 5 lat lub 150 000 km gwarancji. Gwarancji na baterię trakcyjną importer osobno nie opisuje, więc to trzeba potwierdzić na piśmie.
Pojazd
Importer podaje 5 lat lub 150 000 km, co nastąpi pierwsze.
Gwarancja jest przypisana do pojazdu, nie do właściciela. Naprawy gwarancyjne wykonuje tylko ASO Forthing, na oryginalnych częściach.
Bateria REEV i HEV
Strona importera nie wyodrębnia gwarancji na akumulator trakcyjny (REEV 31,94 kWh, HEV 2 kWh).
Zapytaj o okres, limit kilometrów i próg degradacji baterii, zanim podpiszesz umowę.
Lakier i perforacja
Lakier 3 lata, perforacja nadwozia 5 lat.
Zapytaj, jakie przeglądy warunkują gwarancję i ile kosztują.
Assistance
Od początku gwarancji, na terenie UE: holowanie, auto zastępcze do 3 dni lub podróż i hotel do 3 dób.
Wg strony importera z 8.10.202610 · Salony i jazda próbna
Trzy napędy prowadzą się inaczej: przejedź kilka w jednej wizycie. Poniżej adresy i telefony wszystkich 23 salonów Forthing: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 23 salony w 22 miastach.
23 salony Forthing22 miasta
Lista salonów
23 salony w 22 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Automobile Torino Kraków
ul. Zakopiańska 288, 30-435, Kraków4,04 opinie w GoogleMatsuoka Kraków
ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 28, 30-732, Kraków5,09 opinii w GoogleMatsuoka Poznań
ul. Rolna 23, 62-081, Baranowo4,816 opinii w GoogleJózef Sowa LIDER sp. zo.o.
Mikołajowice 198, 33-112, BogumiłowiceForthing Odejewski
Sieroczyn 4a, 77-300, CzłuchówEURO-KAS
ul. Pszczyńska 186, 44-100, Gliwice4,3311 opinii w GoogleDA-KO Kozubal sp. z o.o.
al. 11 listopada 5, 66-400, Gorzów WielkopolskiTorital sp z o.o.
Paderewskiego 29, 86-300, Grudziądz5,05 opinii w GoogleABC Cars
ul. Bogucicka 7, 40-226, KatowiceFIX FORUM LIDER o/Kielce
ul. 1 Maja 191, 25-655, Kielce4,913 opinii w GoogleBODEX
ul. Bohaterów 28, 75-211, KoszalinFIX FORUM LIDER o/Lublin
ul. Nałęczowska 24, 20-701, Lublin4,25 opinii w GoogleForthing Warszawa AutoŻoliborz
Kolejowa 132, 05-092, Łomianki4,720 opinii w GoogleKubiak Łódź
ul. Rzgowska 140, 93-311, Łódź3,02 opinie w GoogleForthing Centrum Rumia
ul. Grunwaldzka 18, 84-230, Rumia5,022 opinie w GoogleFIX FORUM LIDER o/Rzeszów
Podkarpacka 6A, 35-082, Rzeszów3,45 opinii w GoogleATP Auto
al. Zagłębia Dąbrowskiego 25, 41-219, Sosnowiec5,025 opinii w GoogleWieczorek
ul. Zagórska 141, 42-680, Tarnowskie Góry4,418 opinii w GoogleTorital
ul. Poznańska 152, 87-100, Toruń5,010 opinii w GoogleForthing Centrum Warszawa
ul. Grochowska 85, 04-186, Warszawa5,07 opinii w GoogleFORTHING RADOM
Kościelna 1a, 26-660, WielogóraForthing Germaz
Strzegomska 141, 54-428, WrocławWojciechowski
ul. Trasa Północna 12, 65-119, Zielona Góra5,016 opinii w GoogleŻaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz. Poproś o kilka napędów na jedną wizytę.
11 · Pytania kupujących
Cena i jej warunki, benzyna, HEV czy REEV, ładowanie, gwarancja i bezpieczeństwo: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący T-Five.
Benzyna 109 900 zł, HEV 135 900 zł, REEV 145 900 zł (cenniki importera z 25.08.2026; ceny katalogowe to 135 900 zł, 155 900 zł i 159 900 zł). Cena benzyny to ograniczona pula rocznika 2026, a przy HEV i REEV importer nie podaje warunków ani terminu.
Benzynę, gdy liczy się cena i nie chcesz ładować. REEV, gdy ładujesz w domu i robisz dojazdy na prądzie: wg kalkulatora rocznie o 2 183 zł taniej za energię niż HEV. HEV dopiero po potwierdzeniu z importerem mocy i ładowania.
Benzyna i HEV mają silnik spalinowy i napęd na przód, REEV silnik elektryczny na tylnej osi i generator, który tylko ładuje baterię 31,94 kWh. Jazdę na prądzie z gniazdka (200 km wg cennika) deklaruje importer tylko dla REEV.
Nie wiemy: cennik HEV podaje baterię 2 kWh z ładowarką 6,6 kW i ładowaniem DC, a dane techniczne i strona importera ładowania nie wymieniają. Zapytaj importera (infolinia +48 739 944 515) i poproś o zapis.
Importer podaje 200 km na baterii 31,94 kWh, ale nie podaje normy pomiaru, a testu zimowego nie znaleźliśmy. Łącznie z generatorem do 980 km (bak 43 l).
Auto jedzie dalej: koła zawsze napędza silnik elektryczny 120 kW, a generator 1.5 (98 KM) wytwarza dla niego prąd. Cennik podaje wtedy 5,5 l/100 km i 131 g CO2/km, łącznie do 980 km na baku 43 l i pełnej baterii. Ładowanie: AC 6,6 kW do 5,5 h, DC 30–80% w 30 min (cennik).
Wg liczb z cennika tylko trochę: po rozładowaniu pali 5,5 l/100 km wobec 6,1 l w HEV, czyli przy 15 000 km i benzynie 7 zł/l ok. 630 zł rocznie mniej, a dopłata do HEV w cenniku to 10 000 zł. REEV jest też wolniejszy (10,9 s do 100 km/h) i słabszy (163 KM) niż benzyna. Bez ładowania tracisz jego główną zaletę: wtedy liczy się benzyna albo HEV po potwierdzeniu danych.
Benzyna: dwa raporty AutoCentrum dają średnio 8,6 l/100 km (zakres 7,3–9,8), cennik 7,7 l, strona importera 7,4 l. HEV 6,1 l wg cennika, bez raportów; REEV po rozładowaniu baterii 5,5 l wg cennika.
5 lat lub 150 000 km, przypisane do pojazdu; lakier 3 lata, perforacja 5 lat, assistance 3 lata. Gwarancji na baterię trakcyjną REEV i HEV importer osobno nie opisuje: poproś o zapis w umowie.
Wyniku nie znaleziono na liście ostatnich ocen Euro NCAP (8.10.2026), ale nie przeszukaliśmy archiwum wszystkich lat. W standardzie jest 6 poduszek, ESP, kamery 360° i aktywne asystenty.
Importer wymienia na 8.10.2026 88 aut benzynowych, 7 HEV i 15 REEV od ręki, z cenami zawierającymi dodatkowe wyposażenie. Salonów Forthing jest w Polsce ponad 20: wybierz je w formularzu na tej stronie.
Przy ofertach od ręki (8.10.2026) importer wymienia do wyboru ubezpieczenie AC/OC, kredyt 50/50 z RRSO 0% albo leasing 101%; warunków nie podaje na liście, więc zapytaj dealera o kwoty i zapis w umowie. Są też auta rocznika 2025: 2 benzyny po 102 800 zł oraz 2 HEV po 119 900 i 125 300 zł. Konkretny egzemplarz i jego cenę potwierdź u dealera.
Importer pokazuje przykładowe raty leasingu netto dla przedsiębiorców: 677 zł (benzyna), 786 zł (HEV) i 867 zł (REEV) miesięcznie, z założeniami w kalkulatorze importera. Odliczenie VAT zależy od sposobu użytkowania auta: sprawdź z księgowym.
Nie: benzyna i HEV jadą na przód, REEV na tył. Prześwit podają cenniki: 165 mm w benzynie i REEV, 150 mm w HEV (dane techniczne HEV: 165 mm przy pełnym obciążeniu).
480 / 1 480 l we wszystkich napędach (kanapa pionowo i po złożeniu). Koło dojazdowe jest tylko w benzynie, HEV i REEV mają zestaw naprawczy do opon.
Black bez dopłaty, Dark Grey i Jade Green 2 900 zł, dwukolorowe M4 Green, White, Red i Light Grey 5 400 zł, wnętrze Camel 1 500 zł (cenniki z 25.08.2026). W REEV szarości nazywają się Graphite Grey i Grey.
Omoda 5 (4,45 m) i Jaecoo 5 (4,38 m) są krótsze i mają 7 lat gwarancji, a T-Five jest większy, ma 5 lat gwarancji i REEV. Ceny i dane porównasz w sekcji o rywalach.
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Ceny „po rabacie” to ceny z cenników importera z 25.08.2026. Benzyna 109 900 zł dotyczy ograniczonej puli rocznika 2026, a cennik HEV i REEV nie podaje warunków ani terminu obniżek: potwierdź w salonie, czy egzemplarz po tej cenie jest dostępny.
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którym napędem jesteś zainteresowany — przy jednej wizycie przejedziesz kilka.
Ładujemy formularz zapytania…