Porównaj auta

SUV kompaktowy · rocznik 2026 · trzy napędy

Forthing T-Five.

SUV, w którym wybierasz napęd, nie wersję.

Dane sprawdzone: · Źródła

Kompaktowy SUV (ok. 4,6 m, 5 miejsc, bagażnik 480 l), kamery 360° i dwa ekrany. Benzyna z DCT, hybryda HEV albo REEV z 200 km na prądzie wg cennika. Marka mało znana: Euro NCAP nie znaleziono, dane HEV są sprzeczne.

Cena od109 900 zł* Wyprzedaż rocznika 2026, ograniczona liczba aut; nie łączy się z rabatem 3% dla rodzin 2+3 ani dla grup zawodowych.
Galeria · 4 zdjęcia
Forthing T-FiveBenzyna Standard · 109 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 23 salonów

01 · Koszty

Forthing T-Five: ile płacisz za zakup i za rok jazdy?

Podaj roczny przebieg i sposób ładowania REEV, a policzymy zakup i energię dla benzyny, HEV i REEV. Przełącznik cen pokazuje ceny po rabacie importera i katalogowe.

Masz panele słoneczne?
Jeśli masz panele, ładowanie REEV kosztuje mniej. Zaznacz, a przeliczymy.
Gdzie ładujesz REEV?
Na prądzie 60% kilometrów — typowy dojazd do pracy i po mieście.
Ceny
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla każdego napędu na tym samym poziomie wyposażenia. Wniosek zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (cennik)
Cennik importera (WLTP): benzyna 7,7 l/100 km (strona importera podaje 7,4 l), HEV 6,1 l/100 km. REEV: 17,7 kWh/100 km na prądzie (177 Wh/km przy pełnej baterii wg cennika) i 5,5 l/100 km na benzynie po rozładowaniu baterii 31,94 kWh. Wartość ważona z cennika to 0,85 l/100 km i 160 Wh/km. Niezależnych testów zużycia nie mamy.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Nasz wniosek

Najtaniej po 5 latach: Benzyna

  • Benzyna Benzynanajtaniej
  • REEV REEV+16 683 zł
  • HEV HEV+17 600 zł
Dlaczego tak wychodzi?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach najtaniej wychodzi Benzyna: o 16 683 zł mniej niż REEV i o 17 600 zł mniej niż HEV. Dopłata do REEV zwraca się po około 4,6 roku.

zakup paliwo i prąd

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez tankowania?

Podaj dystans: porównamy koszt przejazdu i miejsca, w których trzeba zatankować lub naładować.

Benzyna

koszt przejazdu

HEV

koszt przejazdu

REEV

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg teoretyczny z baku: benzyna 55 l ÷ 7,7 l/100 km ≈ 710 km, HEV 55 l ÷ 6,1 l/100 km ≈ 900 km. REEV: 980 km łącznie wg importera (bateria 31,94 kWh i bak 43 l). Planuj trasę z rezerwą na kilkanaście procent.
REEV na prądzie
Z pełną baterią 31,94 kWh REEV przejedzie 200 km wg cennika (importer nie podaje normy pomiaru). Ładowanie: AC 6,6 kW (do 5,5 h), DC 30–80% w 30 min (stacja powyżej 80 kW). Gdy bateria się kończy, generator 1.5 ładuje ją na bieżąco, a auto jedzie dalej na benzynie.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Porównanie

Forthing T-Five w trzech napędach: co zmienia się z wyborem.

Każdy napęd ma jedną wersję, więc porównujemy napędy. Każdy wiersz kończy się wnioskiem. Tam, gdzie importer podaje sprzeczne dane, piszemy to wprost.

Porównujemy wersje: Benzyna Standard, HEV Standard, REEV Standard. Wyposażenie mają niemal takie samo, więc różnicę robi napęd.

Cena z cennika

HEV kosztuje o 26 000 zł więcej niż benzyna, a REEV o 10 000 zł więcej niż HEV.

Więcej

Tylko cena benzyny ma opisany warunek (ograniczona pula rocznika 2026); przy HEV i REEV importer nie podaje warunków ani terminu.

Cena katalogowa

Bez rabatów REEV kosztuje tylko 4 000 zł więcej niż HEV, a benzyna 20 000 zł mniej niż HEV.

Więcej

To rabaty (26 000, 20 000 i 14 000 zł) rozsuwają ceny bardziej niż technika.

Energia na rok (15 000 km)

REEV przy 60% jazdy na prądzie kosztuje rocznie o 2 183 zł mniej niż HEV, a benzyna o 1 680 zł więcej niż HEV.

Więcej

Liczymy z norm z cennika, bo testów zużycia HEV i REEV nie ma.

Po ilu latach zwraca się dopłata

Dopłata 26 000 zł do HEV zwraca się po 15 latach, a dopłata 10 000 zł do REEV względem HEV po 5 latach.

Więcej

REEV względem benzyny, przy dopłacie 36 000 zł, po 9 latach. REEV zwraca się szybko tylko wtedy, gdy ładujesz w domu.

Zużycie wg cennika (l/100 km)

Dwa raporty użytkowników z AutoCentrum dają dla benzyny średnio 8,6 l/100 km (zakres 7,3–9,8), czyli wyraźnie więcej niż 7,7 l z cennika.

Więcej

To bardzo mała próba. Dla HEV i REEV nie ma raportów ani testów, a REEV ma dwie liczby, bo wszystko zależy od ładowania.

04 · Wyposażenie

Forthing T-Five wyposażenie: co dostajesz w każdym napędzie.

Każdy napęd ma jedną wersję wyposażenia. Wszystkie pozycje z cenników (32) rozwiniesz przyciskiem „Wszystko”; „?” oznacza, że cennik tej pozycji nie rozstrzyga.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieBenzynaBenzynaStandardHEVHEVStandardREEVREEVStandard
Napęd
Ładowanie z gniazdka i stacji DCTylko REEV. W HEV cennik wymienia baterię 2 kWh z ładowaniem, a dane techniczne nie: zapytaj importera.—?✓
Multimedia
EkranyBenzyna i HEV mają dwa ekrany 12,25″, REEV zestaw wskaźników 8,8″ i centralny ekran 14,6″.2 × 12,25″2 × 12,25″8,8″ i 14,6″
Funkcja WiFi✓??
Bezpieczeństwo
Koło zapasowe dojazdoweTylko benzyna; HEV i REEV mają zestaw naprawczy do opon.✓——
Czujniki parkowania z przoduBenzyna i HEV mają je w cenniku, REEV nie.✓✓?
Ostrzeganie przed kolizją z tyłu (RCW)??✓
Monitorowanie zmęczenia kierowcy?✓?
Nadwozie i światła
Wycieraczka tylnej szyby??✓
Komfort
Wentylacja i masaż fotela kierowcyChłodniej w upał. Cennik wymienia je tylko przy HEV; strona REEV opisuje je także, więc zapytaj w salonie.?✓?
Pamięć ustawień fotela kierowcyDwie osoby nie ustawiają fotela od nowa; w benzynie cennik tego nie wymienia.?✓✓
Podgrzewane fotele przednieCiepło zimą; w REEV cennik z 25.08.2026 ich nie wymienia.✓✓?
Tryby jazdyEconomy, Comfort i Sport; cennik HEV ich nie wymienia.✓?✓
Sterowanie fotelem pasażera z fotela kierowcy (Boss Mode)?✓✓
Tylna kanapa dzielona 60/40 z podłokietnikiem✓?✓
W standardzie w każdej wersji (18)

Nadwozie i światła

  • Dach panoramiczny
  • Reflektory LED z automatycznym przełączaniem świateł drogowych
  • Felgi aluminiowe 19″
  • Elektrycznie otwierana klapa bagażnika
  • Dostęp bezkluczykowy

Bezpieczeństwo

  • Kamery 360°
  • Sześć poduszek powietrznych, w tym kurtyny sięgające tylnej kanapy
  • ABS z EBD, HBA, ASR i ESP
  • Asystenci jazdy: ostrzeganie o kolizji i hamowanie awaryjne, utrzymanie pasa, martwe pole, asystent w korku, ostrzeganie przy otwieraniu drzwi
  • Czujniki parkowania z tyłu
  • ISOFIX na kanapie, czujniki ciśnienia w oponach, immobiliser i alarm

Komfort

  • Tempomat adaptacyjny
  • Skóra ekologiczna na fotelach i kierownicy
  • Klimatyzacja automatyczna jednostrefowa z nawiewami dla tylnego rzędu
  • Auto Hold i Start/Stop
  • Fotele przednie regulowane elektrycznie

Multimedia

  • Apple CarPlay i Android Auto bezprzewodowo, Bluetooth i radio DAB
  • Ładowarka bezprzewodowa do telefonu, USB-C z przodu i USB-A z tyłu

Źródło: cenniki importera z 25.08.2026 (T-Five, T-Five HEV, T-Five REEV). „?” oznacza, że cennik tej pozycji nie rozstrzyga: zapytaj w salonie. Lakier (Black 0 zł, Dark Grey i Jade Green 2 900 zł, wersje dwukolorowe 5 400 zł) i wnętrze Camel (1 500 zł) są dopłatami poza tabelą.

05 · Wnętrze

Forthing T-Five wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Przód i oznaczenia różnią się między napędami (REEV ma inny zderzak i grill): wybierz napęd, a galeria pokaże jego zdjęcia. Zdjęcie kokpitu jest jedno, z materiałów importera, i nie wskazuje wersji. Ekrany różnią się między napędami (benzyna i HEV 2 × 12,25″, REEV 8,8″ i 14,6″), więc na zdjęciu mogą być inne niż w wybranym napędzie.

Kokpit T-Five z materiałów importera, bez wskazania wersji: ekrany, kierownica i konsola ze szklanym wybierakiem.

06 · Opinie z testów

Forthing T-Five opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Dla benzyny mamy dwa raporty spalania (średnio 8,6 l/100 km wobec 7,7 z cennika) i jedną opinię właściciela. Dla HEV i REEV nie znaleźliśmy testów, a dokumenty importera w kilku miejscach się różnią. Wyniku Euro NCAP nie znaleziono.

Dotknij napędu, żeby zobaczyć jego opinie.

Napęd, którego opinie czytasz

BenzynaBenzyna

T-Five benzyna: opinie i raporty

2 plusy2 uwagi

Dobrze

Jedyna opinia właściciela w AutoCentrum (4,93/5, jedna osoba): auto kupione dla wyglądu i ceny.

Więcej · 1 źródło

Autor szacuje, że równie wyposażony SUV z Japonii, Korei lub Europy kosztowałby co najmniej o 60% więcej. To jedna opinia, więc nie mówi nic o niezawodności.

Źródła: AutoCentrum

Dobrze

Cennik: dach panoramiczny, kamery 360°, tempomat adaptacyjny, dwa ekrany 12,25″ i skóra ekologiczna są w jedynej wersji.

Więcej · 1 źródło

Dopłaty dotyczą tylko koloru i wnętrza Camel.

Źródła: Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026

Uwaga

Spalanie: dwa raporty użytkowników dają średnio 8,6 l/100 km (zakres 7,3–9,8) wobec 7,7 z cennika i 7,4 ze strony importera.

Więcej · 3 źródła

Jeden z autorów pisze o dużym apetycie na paliwo i zastrzeżeniach do reakcji silnika.

Źródła: AutoCentrum, Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five MY2026 08.2026

Uwaga

Dokumenty importera różnią się: cennik podaje 9,5 s do 100 km/h i masę 1625 kg, dane techniczne 9,0 s i 1550 kg masy własnej.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five MY2026 08.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Benzyna jest najtańsza w rodzinie, ale jedyne dane o realnym spalaniu to dwa raporty.

Więcej

Licz ostrożnie 8,6 l/100 km zamiast 7,7 l z cennika i pamiętaj, że to bardzo mała próba.

HEVHEV

T-Five HEV: co wiemy

2 plusy3 uwagi

Dobrze

Cennik HEV: 6,1 l/100 km (WLTP) wobec 7,7 l w benzynie, przy tym samym bagażniku 480 l i dwóch ekranach 12,25″.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Cennik Forthing T-Five MY2026 08.2026

Dobrze

Cennik HEV wymienia w standardzie wentylację i masaż fotela kierowcy, pamięć ustawień i sterowanie fotelem pasażera, czego cennik benzyny nie wymienia.

1 źródło

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026

Uwaga

Dokumenty importera podają sprzeczne dane o silniku elektrycznym: 130 kW i 300 Nm w cenniku, 75 KM i 105 Nm na stronie importera i w danych technicznych.

Więcej · 3 źródła

Mocy układu importer nie podaje.

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Forthing T-Five HEV, strona importera

Uwaga

Cennik HEV pokazuje baterię 2 kWh z ładowarką 6,6 kW i ładowaniem DC, a dane techniczne i strona importera ładowania nie wspominają.

Więcej · 2 źródła

Liczby w cenniku też się nie zgadzają (5,5 h na 2 kWh przy 6,6 kW). Czy HEV ma gniazdko, ustal z importerem.

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026

Uwaga

Przyspieszenie: 9,0 s w cenniku, 7,9 s w danych technicznych.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026

Co to znaczy dla Ciebie

O HEV wiemy z samych dokumentów importera, które w kluczowych miejscach się różnią.

Więcej

Przed zakupem poproś o pisemne potwierdzenie mocy układu i tego, czy auto ładuje się z gniazdka.

REEVREEV

T-Five REEV: co wiemy

2 plusy3 uwagi

Dobrze

Cennik REEV: bateria 31,94 kWh LFP, 200 km na prądzie i 980 km łącznie, ładowanie DC 30–80% w 30 minut na stacji powyżej 80 kW.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026

Dobrze

Napęd szeregowy: koła napędza tylko silnik elektryczny 120 kW na tylną oś, a generator 98 KM tylko ładuje baterię.

Więcej · 2 źródła

Cennik i dane techniczne REEV podają te same liczby.

Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026

Uwaga

Importer nie podaje normy, wg której zmierzono 200 km, więc nie wiemy, czy to WLTP.

Więcej · 1 źródło

Testu zimowego ani raportów użytkowników nie znaleźliśmy.

Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026

Uwaga

Strona importera opisuje REEV innymi liczbami niż cennik: „benzyna 154 KM, silnik elektryczny 130 kW” wobec generatora 98 KM i silnika 120 kW w cenniku.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026, Forthing T-Five REEV, strona importera

Uwaga

Gwarancji na baterię trakcyjną (31,94 kWh) strona importera nie wyodrębnia.

1 źródło

Źródła: Gwarancja Forthing, strona importera

Co to znaczy dla Ciebie

REEV ma w rodzinie najciekawsze liczby, ale tylko z dokumentów importera.

Więcej

Traktuj 200 km jako deklarację i poproś w salonie o jazdę z naładowaną baterią.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Euro NCAP: na liście ostatnich ocen (8.10.2026) nie ma T-Five ani Fengxing T5 EVO.

Więcej · 1 źródło

To „nie znaleziono”, nie dowód, że testu nie było: archiwum wszystkich lat nie zostało przeszukane.

Źródła: Euro NCAP

Uwaga

Ceny w wykazie „od ręki” importera (8.10.2026) zawierają dodatkowe wyposażenie (lakier, tapicerkę): benzyna 109 900–116 800 zł, HEV 135 900–141 300 zł, REEV 145 900–152 800 zł dla rocznika 2026.

1 źródło

Źródła: Forthing: dostępne od ręki

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Pierwsza jazda w Autokulcie (20.09.2024, rocznik 2024) jest za logowaniem: znamy tylko tytuł o pozytywnej ocenie, bez liczb i wad.

Więcej · 1 źródło

Nie opieramy na niej żadnych wniosków.

Źródła: Autokult 09.2024

Pokaż pozostałe (3)

Nie wiemy

Nie wiemy, czy HEV ma gniazdko i jaka jest moc układu: cennik i dane techniczne importera podają to inaczej.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Dane techniczne Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026

Nie wiemy

Warunków i terminu obniżek cen HEV i REEV importer nie opisuje: cennik podaje cenę „od” i najniższą cenę z 30 dni.

2 źródła

Źródła: Cennik Forthing T-Five HEV MY2026 08.2026, Cennik Forthing T-Five REEV MY2026 08.2026

Nie wiemy

Gwarancji na baterię trakcyjną REEV i HEV strona importera nie wyodrębnia: zapytaj o zapis w umowie.

1 źródło

Źródła: Gwarancja Forthing, strona importera

Źródła opinii (14), stan na 08.10.2026
Policz koszt każdego napędu w swoim przebiegu

07 · Który napęd

Jaki napęd Forthing T-Five wybrać? Zacznij od tego, czy masz gdzie ładować.

Ładujesz w domu: REEV. Nie ładujesz i liczysz cenę zakupu: benzyna. HEV dopiero po potwierdzeniu danych z importerem. Przy każdym napędzie: dla kogo, dla kogo nie i na co uważać.

BenzynaBenzyna

Gdy liczy się najniższa cena i brak ładowania

Chcesz SUV-a z automatem i pełnym standardem w najniższej cenie, bez wtyczki.

  • Od 109 900 zł w wyprzedaży: o 26 000 zł taniej niż HEV
  • Jedna wersja ze skórą ekologiczną, dachem panoramicznym, kamerami 360°, tempomatem adaptacyjnym i dwoma ekranami 12,25″
  • Dwa raporty użytkowników dają średnio 8,6 l/100 km wobec 7,7 l z cennika, więc rocznie zapłacisz za paliwo więcej niż 8 085 zł
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Cennik daje 109 900 zł (katalog 135 900 zł), ale to ograniczona pula rocznika 2026. Nie dla Ciebie, jeśli robisz dużo kilometrów: przy 15 000 km rocznie samo paliwo to 8 085 zł.

  • Koło dojazdowe w standardzie, a HEV i REEV mają zestaw naprawczy do opon
  • Cena 109 900 zł dotyczy ograniczonej puli i nie łączy się z rabatem 3%: zapytaj, czy auto po tej cenie jest dostępne
  • Wyniku Euro NCAP nie znaleziono, a gwarancja to 5 lat, mniej niż 7 lat u części rywali

HEVHEV

Hybryda, ale najpierw potwierdź dane

Nie chcesz ładować, a oczekujesz niższego spalania niż w benzynie (6,1 wobec 7,7 l/100 km wg cennika).

  • 6,1 l/100 km wg cennika, czyli rocznie o 1 680 zł mniej za paliwo niż w benzynie
  • Wentylacja i masaż fotela kierowcy, pamięć ustawień i sterowanie fotelem pasażera w cenniku, czego cennik benzyny nie wymienia
  • Importer podaje sprzeczne dane o silniku elektrycznym (130 kW w cenniku, 75 KM na stronie) i nie podaje mocy układu
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Importer podaje jednak sprzeczne dane o mocy i ładowaniu, więc poproś o pisemne potwierdzenie przed zakupem. Nie dla Ciebie, jeśli nie chcesz kupować „na wiarę”: o HEV mamy tylko dokumenty importera.

  • 135 900 zł z cennika: o 10 000 zł taniej niż REEV
  • Nie wiemy, czy HEV ładuje się z gniazdka: cennik wymienia baterię 2 kWh z ładowaniem, dane techniczne nie
  • Brak testów, raportów spalania i wyniku Euro NCAP; dopłata 26 000 zł do benzyny zwraca się po 15 latach (liczone z normy)

REEVPHEV

Gdy ładujesz w domu, a w trasę nie chcesz szukać ładowarek

Dojazdy robisz na prądzie (200 km wg cennika, bez podanej normy), a w dłuższą trasę jedziesz z generatorem, do 980 km łącznie.

  • Bateria 31,94 kWh, ładowanie DC 30–80% w 30 min (stacja powyżej 80 kW)
  • Wg kalkulatora rocznie o 2 183 zł taniej za energię niż HEV (domyślnie 15 000 km i ładowanie w domu)
  • Zasięg 200 km to deklaracja bez podanej normy i bez testu zimowego: w praktyce może być mniej
Dlaczego i na co jeszcze uważać

Koła zawsze napędza silnik elektryczny na tylną oś, także po rozładowaniu baterii. Nie dla Ciebie, jeśli nie masz gdzie ładować: bez prądu REEV spala 5,5 l/100 km wg cennika, ma 163 KM i jest wolniejszy od benzyny.

  • Katalogowo droższy od HEV tylko o 4 000 zł, w cenniku o 10 000 zł
  • Wolniejszy (10,9 s do 100 km/h) i słabszy (163 KM) niż benzyna, napęd tylko na tylną oś
  • Gwarancji na baterię trakcyjną importer nie wyodrębnia, wyniku Euro NCAP nie znaleziono

08 · Rywale

Czy w tej cenie jest coś lepszego dla Ciebie?

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Forthing T-Five (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Forthing T-Five, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zForthing T-Five Benzyna Standard · 135 900 zł (Cena katalogowa)Benzyna

Porównaj szczegółowo

09 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Forthing T-Five: 5 lat i co warto wiedzieć.

Pojazd ma 5 lat lub 150 000 km gwarancji. Gwarancji na baterię trakcyjną importer osobno nie opisuje, więc to trzeba potwierdzić na piśmie.

Pojazdco nastąpi pierwsze, przypisana do pojazdu
5 lat / 150 000 km
Perforacja nadwoziawg strony importera
5 lat
Lakierwg strony importera
3 lata
Assistanceod początku gwarancji, teren UE
3 lata

Pojazd

5 lat

Importer podaje 5 lat lub 150 000 km, co nastąpi pierwsze.

Szczegóły

Gwarancja jest przypisana do pojazdu, nie do właściciela. Naprawy gwarancyjne wykonuje tylko ASO Forthing, na oryginalnych częściach.

Wg strony importera z 8.10.2026

Bateria REEV i HEV

Do potwierdzenia

Strona importera nie wyodrębnia gwarancji na akumulator trakcyjny (REEV 31,94 kWh, HEV 2 kWh).

Szczegóły

Zapytaj o okres, limit kilometrów i próg degradacji baterii, zanim podpiszesz umowę.

Zapytaj importera lub salon

Lakier i perforacja

3 / 5 lat

Lakier 3 lata, perforacja nadwozia 5 lat.

Szczegóły

Zapytaj, jakie przeglądy warunkują gwarancję i ile kosztują.

Wg strony importera z 8.10.2026

Assistance

3 lata

Od początku gwarancji, na terenie UE: holowanie, auto zastępcze do 3 dni lub podróż i hotel do 3 dób.

Wg strony importera z 8.10.2026

10 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Forthing T-Five: salony blisko Ciebie.

Trzy napędy prowadzą się inaczej: przejedź kilka w jednej wizycie. Poniżej adresy i telefony wszystkich 23 salonów Forthing: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 23 salony w 22 miastach.

23 salony Forthing22 miasta

Lista salonów

Salony Forthing: adres, telefon, jazda próbna.

23 salony w 22 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Kraków 2 salony

Baranowo 1 salon

Bogumiłowice 1 salon

Człuchów 1 salon

Gliwice 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Grudziądz 1 salon

Katowice 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Lublin 1 salon

Łomianki 1 salon

Łódź 1 salon

Rumia 1 salon

Rzeszów 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Tarnowskie Góry 1 salon

Toruń 1 salon

Warszawa 1 salon

Wielogóra 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz. Poproś o kilka napędów na jedną wizytę.

11 · Pytania kupujących

Forthing T-Five pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena i jej warunki, benzyna, HEV czy REEV, ładowanie, gwarancja i bezpieczeństwo: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący T-Five.

Ile kosztuje Forthing T-Five i czym jest cena 109 900 zł?

Benzyna 109 900 zł, HEV 135 900 zł, REEV 145 900 zł (cenniki importera z 25.08.2026; ceny katalogowe to 135 900 zł, 155 900 zł i 159 900 zł). Cena benzyny to ograniczona pula rocznika 2026, a przy HEV i REEV importer nie podaje warunków ani terminu.

Benzyna, HEV czy REEV: który T-Five wybrać?

Benzynę, gdy liczy się cena i nie chcesz ładować. REEV, gdy ładujesz w domu i robisz dojazdy na prądzie: wg kalkulatora rocznie o 2 183 zł taniej za energię niż HEV. HEV dopiero po potwierdzeniu z importerem mocy i ładowania.

Czym różni się T-Five HEV od REEV i od benzyny?

Benzyna i HEV mają silnik spalinowy i napęd na przód, REEV silnik elektryczny na tylnej osi i generator, który tylko ładuje baterię 31,94 kWh. Jazdę na prądzie z gniazdka (200 km wg cennika) deklaruje importer tylko dla REEV.

Czy T-Five HEV można ładować z gniazdka?

Nie wiemy: cennik HEV podaje baterię 2 kWh z ładowarką 6,6 kW i ładowaniem DC, a dane techniczne i strona importera ładowania nie wymieniają. Zapytaj importera (infolinia +48 739 944 515) i poproś o zapis.

Ile przejadę na prądzie w T-Five REEV?

Importer podaje 200 km na baterii 31,94 kWh, ale nie podaje normy pomiaru, a testu zimowego nie znaleźliśmy. Łącznie z generatorem do 980 km (bak 43 l).

Co się dzieje w T-Five REEV, gdy bateria jest pusta?

Auto jedzie dalej: koła zawsze napędza silnik elektryczny 120 kW, a generator 1.5 (98 KM) wytwarza dla niego prąd. Cennik podaje wtedy 5,5 l/100 km i 131 g CO2/km, łącznie do 980 km na baku 43 l i pełnej baterii. Ładowanie: AC 6,6 kW do 5,5 h, DC 30–80% w 30 min (cennik).

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Benzyna Standard: Cena cennikowa 135 900 zł, cena w wyprzedaży 109 900 zł (−26 000 zł) — warunek: Wyprzedaż rocznika 2026, ograniczona liczba aut; nie łączy się z rabatem 3% dla rodzin 2+3 ani dla grup zawodowych.
  • HEV Standard: Cena cennikowa 155 900 zł, cena promocyjna 135 900 zł (−20 000 zł) — warunek: Cena „od” z cennika; importer nie opisuje warunków, terminu ani limitu sztuk. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 155 900 zł.
  • REEV Standard: Cena cennikowa 159 900 zł, cena promocyjna 145 900 zł (−14 000 zł) — warunek: Cena „od” z cennika; importer nie opisuje warunków, terminu ani limitu sztuk. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159 900 zł.

Ceny „po rabacie” to ceny z cenników importera z 25.08.2026. Benzyna 109 900 zł dotyczy ograniczonej puli rocznika 2026, a cennik HEV i REEV nie podaje warunków ani terminu obniżek: potwierdź w salonie, czy egzemplarz po tej cenie jest dostępny.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (4)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Forthing T-Five. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którym napędem jesteś zainteresowany — przy jednej wizycie przejedziesz kilka.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 23 salonów