MG Cyberster.Nożycowe drzwi za 267 900 zł.
Dwumiejscowy roadster z otwieranym dachem i drzwiami otwieranymi do góry. W wersji dwusilnikowej ma 510 KM i przyspiesza do 100 km/h w 3,2 sekundy — szybciej niż większość aut sportowych w tej cenie. To auto do jazdy dla przyjemności, nie do wożenia rodziny. Zobacz wszystkie modele marki MG.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Sprawdź, czy to auto na Twoje życie — to nie jest auto do wszystkiego.
6 pytań o elektrycznego roadstera.
Auto sportowe za blisko 300 000 zł od chińskiej marki budzi inne wątpliwości niż rodzinny SUV. Odpowiadamy z cennika i warunków gwarancji.
Ma, ale nie tak, jak można by sądzić. MG to marka o brytyjskim rodowodzie, dziś należąca do koncernu SAIC, a nazwa Cyberster nawiązuje do roadsterów, z których MG było znane przez dekady. Zanim ocenisz markę po historii, sprawdź konkretny egzemplarz i warunki serwisu w wybranym salonie — to ważniejsze niż sam szyld na masce.
249 litrów i dwie osoby. To wystarczy na dwie małe walizki albo torby weekendowe, ale nie na wakacyjny wyjazd z pełnym ekwipunkiem — to najczęstsze rozczarowanie przy roadsterach.
Z wallboxa 11 kW to kilka godzin, ale ze zwykłego gniazda 2,2 kW pełne ładowanie trwa 34 godziny. Na trasie szybka ładowarka DC uzupełnia baterię od 10 do 80% w 38 minut. Bez własnego wallboxa to auto traci sens użytkowy.
Cyberster jest modelem niszowym, więc zakres kompetencji serwisowych warto potwierdzić w konkretnym salonie MG przed wizytą — nie każdy punkt na co dzień ma do czynienia z roadsterem.
Producent nie publikuje osobnego cennika przeglądów dla tego modelu — zapytaj o kwotę w salonie. Pierwszy rok programu MG Assistance jest w cenie auta, a przedłużenie na kolejne lata, do 7, wymaga regularnych przeglądów w autoryzowanym serwisie MG.
Rynek wtórny dopiero się kształtuje — dziś w ogłoszeniach jest 13 egzemplarzy tego modelu, za mało, by ocenić realną utratę wartości. 7-letnia gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela, co przy odsprzedaży bywa argumentem, ale konkretnej liczby jeszcze nikt nie zmierzył.
Ile kosztuje Cyberster? Sprawdź, co zmienia napęd i kolor dachu.
Cennik ma 4 pozycje, bo krzyżują się w nim dwie niezależne decyzje: napęd — jeden silnik czy dwa — oraz kolor dachu — czarny czy czerwony, w cenniku wyceniony o 2000 zł drożej na każdej pozycji. Rozpiętość cen promocyjnych to od 267 900 do 291 900 zł. Producent nie podał daty końcowej tej promocji — sprawdź w salonie, czy nadal obowiązuje.
RWD z czarnym dachem po promocji · katalogowo 277 900 zł · najdroższa pozycja: 291 900 zł promocyjnie, 301 900 zł katalogowo
Ceny sugerowane — potwierdź u dealera.
Dwie decyzje, 4 ceny.
Zanim spojrzysz na 4 karty wersji, warto rozdzielić dwie osie wyboru — bo dotyczą zupełnie innych rzeczy.
- Napęd: jeden silnik czy dwaRWD ma 340 KM z tyłu i 5,0 s do setki. AWD dokłada drugi silnik z przodu, razem 510 KM i 3,2 s — kosztem 64 km zasięgu i 100 kg masy.
- Kolor dachu: czarny czy czerwonyW cenniku czerwony dach jest droższy o 2000 zł na każdej pozycji — ale ten sam dokument w opisie opcji nazywa wybór koloru dachu bezpłatnym. Nie rozstrzygamy, które ujęcie jest wiążące; w salonie potwierdź ostateczną cenę.
- Czerwony dach nie łączy się z każdym lakieremNadwozie w żółtym Inca Yellow albo czerwonym Diamond Red dostępne jest wyłącznie z czarnym dachem.
- Jak wybrać, gdy nie wiesz od czego zacząćZacznij od napędu — to on zmienia osiągi i zasięg. Kolor dachu dobierz na końcu, bo poza ceną nie zmienia niczego innego w aucie.
Polski cennik MG Cyberster, wrzesień 2026.
Wybierz jeden silnik albo dwa — i jaki kolor dachu.
Wybierz napęd i kolor dachu.
Bateria 77 kWh jest ta sama we wszystkich wariantach, a zasięg podajemy w cyklu WLTP — europejskim cyklu pomiarowym zasięgu i zużycia energii. Napęd zmienia moc, przyspieszenie, zasięg, felgi (19 cali w RWD, 20 w AWD) i sportowe fotele — w AWD w standardzie, w RWD kosztują 6500 zł więcej. Kolor dachu na osiągi nie wpływa.
- Moc / moment340 KM / 475 Nm
- 0–100 km/h5,0 s
- Zasięg WLTP mieszany507 km
- Zużycie16,7 kWh/100 km
- Felgi19 cali
Wejście do gamy i najlepszy stosunek zasięgu do ceny — klasyczny układ roadstera, silnik z tyłu i napęd na tylną oś.
- Moc / moment340 KM / 475 Nm
- 0–100 km/h5,0 s
- Zasięg WLTP mieszany507 km
- Zużycie16,7 kWh/100 km
- Felgi19 cali
Ten sam napęd co wersja z czarnym dachem — w cenniku ta pozycja jest o 2000 zł droższa. Czerwony dach nie łączy się z żółtym lakierem Inca Yellow ani czerwonym Diamond Red.
- Moc / moment510 KM / 725 Nm
- 0–100 km/h3,2 s
- Zasięg WLTP mieszany443 km
- Zużycie19,1 kWh/100 km
- Felgi20 cali
Za 22 000 zł więcej niż RWD z tym samym kolorem dachu dostajesz drugi silnik, 510 KM zamiast 340 i 3,2 sekundy do setki zamiast 5,0 — kosztem 64 km zasięgu.
- Moc / moment510 KM / 725 Nm
- 0–100 km/h3,2 s
- Zasięg WLTP mieszany443 km
- Zużycie19,1 kWh/100 km
- Felgi20 cali
Najdroższa kombinacja w cenniku — ten sam napęd co wariant z czarnym dachem, tu o 2000 zł droższy.
Obejrzyj roadstera z każdej strony.
5 ujęć dwuosobowego roadstera o długości 4535 mm — sylwetka z otwartymi drzwiami nożycowymi, przód, tył i oba profile.





Przymierz Cyberstera.
4 rzeczy, które warto sprawdzić osobiście, zanim wpłacisz zaliczkę na roadstera.
Wymiary i pojemność bagażnika: polski cennik MG Cyberster, wrzesień 2026. Wysokość MG S5 EV i bagażnik MG3: cenniki tych modeli, wrzesień 2026.
Co dostajesz w każdej z 4 pozycji cennika.
Te elementy są w obu napędach. Różnią się tylko felgi (19 cali w RWD, 20 w AWD) i sportowe fotele — w AWD w standardzie, w RWD kosztują 6500 zł więcej.
Najważniejsze systemy z cennika.
Wyposażenie seryjne pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika MG Cyberster — pakiet MG Pilot liczy 16 systemów wspomagania, tu wymieniamy najważniejsze z nich.
Bezpieczeństwo i asystenci (MG Pilot) — polski cennik8 poz.
- adaptacyjny tempomat (ACC)
- autonomiczne hamowanie awaryjne z detekcją pieszych i rowerzystów (AEB)
- monitorowanie martwego pola i asystent zmiany pasa (BSD + LCA)
- ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu, z funkcją hamowania (RCTA + RCTB)
- rozpoznawanie znaków drogowych (SAS)
- ostrzeganie o wyjeździe z pasa i asystent utrzymania pasa (LKA)
- monitorowanie zmęczenia kierowcy (DMS)
- kamera cofania 360°
Nadwozie i mechanika — polski cennik6 poz.
- elektrycznie składany dach materiałowy
- elektryczne drzwi nożycowe
- czerwone zaciski hamulcowe przód i tył
- felgi aluminiowe 19 cali (RWD)
- Launch Control
- 4 tryby jazdy i 4 tryby rekuperacji
Komfort — polski cennik4 poz.
- podgrzewane fotele
- elektryczna regulacja foteli w 6 kierunkach z pamięcią ustawień
- sportowe fotele ze skóry ekologicznej z pakietem Dinamic — w AWD w standardzie, w RWD kosztują 6500 zł więcej
- automatyczna klimatyzacja dwustrefowa
Multimedia — polski cennik3 poz.
- kokpit z 3 ekranami: 10,25 cala dla kierowcy + dwa boczne 7 cali
- centralny ekran dotykowy 7 cali
- nagłośnienie Bose z 8 głośnikami
Ładowanie i napęd — polski cennik4 poz.
- bateria litowo-jonowa 77 kWh (74,4 kWh netto)
- ładowarka pokładowa AC 11 kW
- ładowanie DC do ok. 150 kW
- napęd na tylną oś (RWD) albo 4 koła (AWD, opcja)
Euro NCAP nie ocenił tego roadstera.
Bez wyniku zderzeniowego decyzję trzeba oprzeć na tym, co jest w cenniku: pełny pakiet asystentów i kilka detali konstrukcyjnych.
Nieobecność w bazie Euro NCAP potwierdzona samodzielnie 16.09.2026; wyposażenie asystentów z polskiego cennika MG Cyberster.
Parametry, które warto znać.
▲ lepszy wynik w wierszu
Policz ładowanie w domu. Ze zwykłego gniazdka to 34 godziny.
Ile trwa ładowanie ze zwykłego gniazdka?
Cennik podaje to w jednym zdaniu na końcu tabeli — a to najważniejsza liczba na tej stronie dla kogoś bez własnego wallboxa.
Ze zwykłego gniazda 2,2 kW, od 10 do 100% pojemności.
Domowy wallbox 11 kW skraca to do kilku godzin przez noc.
Szybka ładowarka DC, ok. 150 kW, uzupełnia 10–80% w 38 minut.
Czasy ładowania: polski cennik MG Cyberster, wrzesień 2026.
Ile realnie przejedziesz z otwartym dachem.
Zasięg WLTP
507 kilometrów w cyklu WLTP w aucie sportowym o wysokości 1329 mm to wynik pozwalający planować dłuższe trasy. Wersja dwusilnikowa schodzi na 443 km w cyklu mieszanym. Wartości WLTP mierzy się z zamkniętym dachem — jazda z otwartym zwiększa opór powietrza, ale producent nie podaje o ile.
Ładowanie DC — 10 → 80%
Wynik dla szybkiej ładowarki, którą cennik opisuje jako ok. 150 kW — w innym miejscu tego samego dokumentu moc maksymalna auta to 144 kW, więc pokazujemy obie liczby. W domu z wallboxa 11 kW to kilka godzin, ale ze zwykłego gniazda 2,2 kW pełne ładowanie trwa 34 godziny — to auto praktycznie wymaga własnego wallboxa.
Kalkulator / Twoje założenia
Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?
Punktem wyjścia jest 16,7 kWh/100 km WLTP dla wersji RWD. Dla AWD wpisz 19,1 albo własny wynik z jazdy próbnej. Roczny przebieg ustawiliśmy na 10 000 km, bo to auto weekendowe, używane dla przyjemności, nie do codziennych dojazdów — zmień tę liczbę na własną, jeśli jeździsz nim częściej.
1. Ustaw swoje założenia
30% to przykład do obliczeń, nie prognoza dla Twojego domu. Uwzględnij zimę, zużycie w domu i godziny ładowania.
0 zł pokazuje wariant bez opłaty za energię z paneli. Możesz wpisać np. wartość energii oddawanej do sieci. Nie liczymy kosztu instalacji ani magazynu.
2. Sprawdź koszt energii
Symulacja dla 10 000 km rocznie
Zważ, z czego rezygnujesz. Bilans, rywale, gwarancja.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 4
Do sprawdzenia 5
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Entuzjasta motoryzacji, który szuka drugiego auta na słoneczne dni — kogoś, kogo bardziej interesują nożycowe drzwi i otwarty dach niż pojemność bagażnika. Także para bez dzieci, dla której 507 km zasięgu w wersji RWD wystarczy na weekendowy wypad bez planowania postojów co 50 km.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Rodzina potrzebująca miejsca na bagaże lub foteliki — 249-litrowy bagażnik, dwa miejsca i zero mocowań ISOFIX to twardy limit. Także osoby liczące na duży rabat za wybór starszego rocznika 2024/2025 — w tym cenniku ceny są identyczne jak dla najnowszego rocznika 2026.
Jak wypada więc pokazujemy, co dostajesz za te pieniądze zamiast roadstera.
| Model | Cena | Moc | Zasięg WLTP | 0–100 km/h |
|---|---|---|---|---|
MG Cyberster ten model · punkt odniesienia | 277 900 zł | 340 KM | 507 km | 5,0 s |
SUV · oferta w PL Tańszy o 25 000 zł i wolniejszy do setki o 1,6 sekundy, ale to SUV z tylną kanapą i bagażnikiem 660 litrów — zupełnie inne auto. Pokazujemy go, żeby zmierzyć skalę wyboru, nie jako alternatywę. | 252 900 zł | 351 KM | 502 km | 6,6 s |
SUV · oferta w PL Droższy o 42 100 zł, mocniejszy i szybszy do setki, ale to duży rodzinny SUV z tylną kanapą — bagażnik i liczba miejsc są nieporównywalne. | 320 000 zł | 517 KM | 530 km | 4,9 s |
sedan · oferta w PL Droższy o 52 000 zł, z najdłuższym zasięgiem w zestawieniu (600 km) i 4,2 s do setki — wolniej niż Cyberster AWD, choć szybciej niż RWD. To sedan, nie roadster. | 329 900 zł | 480 KM | 600 km | 4,2 s |
7 lat nieskrócona dla auta sportowego.
Ten sam standard gwarancyjny obowiązuje w całej gamie MG — 7 lat lub 150 000 km na pojazd i tyle samo na baterię, bez skracania dla modeli o charakterze sportowym. Pomoc drogowa MG Assistance jest w cenie przez pierwszy rok i przedłuża się bezpłatnie do 7 lat — ale tylko wtedy, gdy przeglądy robisz w autoryzowanym serwisie MG.
Kiedy ta gwarancja przestaje obowiązywać.
Zastrzeżenia dotyczące baterii i sposobu użytkowania są rozbudowane — poniżej 6 sytuacji, które najłatwiej naruszyć, niezależnie od tego, czy jeździsz na co dzień, czy od święta.
- Bateria zostawiona rozładowana na dłużejDłuższy postój z pustą baterią trakcyjną wyklucza roszczenie — przed urlopem naładuj auto do poziomu zalecanego w instrukcji.
- Naprawa lub przegląd poza autoryzowaną sieciąSerwis poza siecią MG nie unieważnia gwarancji automatycznie, ale zamyka program Assistance po pierwszym roku i przerzuca na Ciebie dowód, że usterka nie wynika z obcej naprawy.
- Brak pieczątki z przeglądu antykorozyjnegoGwarancja na perforację nadwozia wymaga corocznej kontroli w serwisie MG z wpisem w książce — bez niej 7 lat ochrony blachy przepada.
- Ingerencja w układ wysokonapięciowy poza serwisemOtwarcie obudowy baterii, przeróbki instalacji ładowania albo tuning oprogramowania kończą ochronę — także po naprawie powypadkowej poza siecią.
- Części i akcesoria spoza katalogu producentaZamienniki i akcesoria bez homologacji MG wyłączają odpowiedzialność za usterki, które spowodują — dotyczy też haków, bagażników dachowych i felg montowanych poza siecią.
- Użytkowanie komercyjne bez zgłoszeniaTaxi, nauka jazdy, wynajem i przewóz osób podlegają krótszym okresom gwarancji — jeśli auto ma tak pracować, ustal warunki na piśmie przed zakupem.
Naturalna degradacja pojemności baterii w granicach progu 70% nie jest usterką w rozumieniu gwarancji. Pomoc drogowa po pierwszym roku działa tylko wtedy, gdy przeglądy robisz w sieci MG — inaczej holowanie i auto zastępcze są na Twój koszt.
Zanim podpiszesz, poproś o to na piśmie.
8 rzeczy, o które warto zapytać w salonie, zanim wpłacisz zaliczkę na Cyberstera.
- Rocznik egzemplarza a cenaCennik dla produkcji 2024/2025 ma identyczne kwoty jak dla rocznika 2026 — starszy egzemplarz nie jest tańszy. Poproś o VIN i potwierdzenie rocznika na piśmie.
- Warunek przedłużenia AssistancePierwszy rok pomocy drogowej jest w cenie, lata 2–7 wymagają pełnej historii serwisowej w sieci MG — ustal to, zanim pominiesz pierwszy przegląd.
- Próg spadku pojemności baterii na piśmieGwarancja reaguje dopiero po spadku poniżej 70% pojemności początkowej — poproś o wynik kontroli stanu baterii (SOH — state of health, stan zdrowia ogniw) zapisany w dokumentach przy każdym przeglądzie.Jak czytać gwarancję baterii
- Lakier i kolor dachu w zamówieniuKolor nadwozia inny niż podstawowy Ivory White kosztuje 3250 zł, a czerwony dach nie łączy się z żółtym ani czerwonym lakierem — sprawdź kombinację przed podpisaniem zamówienia.
- Kompetencje serwisowe pod roadsteraCyberster to model niszowy — zapytaj konkretny salon, czy ma doświadczenie z tym autem i części zamienne na miejscu, zanim umówisz wizytę serwisową.Napisz, sprawdzimy najbliższy salon
- Jeśli potrzebujesz bagażnika i 4 miejscMGS6 EV tej samej marki ma 674 l bagażnika i miejsce dla całej rodziny, przy podobnej gwarancji.Zobacz MGS6 EV
- Jazda na torze wyklucza gwarancjęDokument gwarancyjny MG wyklucza użycie w zawodach, wyścigach i rajdach — przy roadsterze o takich osiągach łatwo go naruszyć nieświadomie, wystarczy jeden dzień na torze.
- Najniższa cena z 30 dni przed promocjąPoproś o najniższą cenę z 30 dni przed promocją na piśmie — cennik jej nie podaje, a od 19 sierpnia 2026 po raz pierwszy rozdziela cenę katalogową od promocyjnej.
Warunki gwarancji i Assistance: dokument gwarancyjny MG i warunki programu Assistance, grudzień 2025. Ceny opcji: polski cennik MG Cyberster, wrzesień 2026.
Usiądź w nim, zanim zamówisz. Sprawdź, czy się w nim mieścisz.
Usiądź za kierownicą Cyberstera, zanim uwierzysz w liczby.
Przy roadsterze jazda testowa nie jest formalnością. Trzeba sprawdzić, czy wsiadanie i wysiadanie Ci odpowiada, czy bagażnik mieści to, co zwykle wozisz, i jak auto zachowuje się z otwartym dachem.
Pytania, które warto zadać przed zakupem.
Ile kosztuje MG Cyberster w 2026 roku?
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla MG Cyberstera?
Ile postojów na trasie Warszawa–Gdańsk?
Czy MG Cyberster ma ocenę Euro NCAP?
Jak często trzeba serwisować MG Cyberstera?
Czy do MG Cyberstera można zamontować fotelik dziecięcy?
Czy warto kupić MG Cyberster z rocznika 2024/2025 zamiast rocznika 2026?
Masz pytanie o Cyberster? Napisz albo umów jazdę.
Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.