Porównaj auta

Duży SUV plug-in, 7 miejsc · rocznik 2026

PHEV

MG S9 PHEV.

Siedem osób i 332 l bagażu, ze wtyczką.

Dane sprawdzone: · Źródła

Największe MG: 4 983 mm i trzy pełne rzędy siedzeń. Plug-in 299 KM tylko na przód: w testach 60-80 km na prądzie, po rozładowaniu 7,4-8 l/100 km. Dla rodziny, która ładuje w domu.

Cena od167 900 zł* Cena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG
Galeria · 4 zdjęcia
MG S9 PHEVPlug-in Hybrid Excite · 167 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 64 salonów

01 · Koszty

MG S9 PHEV cena i rachunek: zakup plus rok jazdy.

Zakup od 167 900 zł (Excite, cena promocyjna z cennika); przełącz na ceny katalogowe, żeby zobaczyć rachunek bez rabatu. Rachunek roczny zależy od tego, ile jeździsz na prądzie: po rozładowaniu baterii auto spala 6,7 l/100 km wg cennika, a w testach 7,4-8 l. Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie.

Masz panele słoneczne?
Własne panele pokryją część ładowania baterii 24,7 kWh brutto (23,2 kWh użytkowa). Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Gdzie ładujesz MG S9 PHEV?
Na prądzie 60% kilometrów — typowy dojazd do pracy i po mieście.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Cennik podaje 2,4 l/100 km jako wartość ważoną (zakłada regularne ładowanie) i 6,7 l/100 km po rozładowaniu baterii. Prąd liczymy wg cennika: 19,76 kWh/100 km (zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP).
Zużycie realne (testy prasowe)
Po rozładowaniu baterii: 7,5-8 l w cyklu mieszanym (Autocentrum, wrzesień 2026), średnio 7,4 l (6,6-7,9) po ok. 1500 km (Interia). Na trasie testy się rozjeżdżają: 9,5-10 l na autostradzie (Autocentrum) wobec ok. 6 l (SuperAuto). Do rachunku bierzemy 7,5 l/100 km. Na prądzie liczymy 70 km, czyli środek zakresu 60-80 km z dwóch testów (Interia: ok. 60 km w mieście, SuperAuto: ok. 80 km).
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 192 640 zł

PHEV

zakup paliwo i prąd

zakupenergia / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Plug-in Hybrid kosztuje łącznie 192 640 zł: zakup 167 900 zł i energia 24 740 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba zatankować albo naładować. Zbiornik ma 65 l, a cennik nie podaje zasięgu łącznego.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Cennik nie podaje zasięgu łącznego. Nasz rachunek po rozładowaniu baterii: 65 l ÷ 6,7 l/100 km ≈ 970 km, a przy spalaniu z testów (7,5-8 l) 810-870 km i przy 9,5-10 l na autostradzie (Autocentrum) 650-685 km; stację planuj po 90% tej wartości.
Plug-in na prądzie
Start z naładowaną baterią: 100 km na prądzie wg WLTP, w testach 60-80 km. Pokładowa ładowarka AC ma 11 kW (0-100% w ok. 3 h), a cennik nie podaje ładowania prądem stałym DC: zapytaj importera, zanim na nie liczysz.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

MG S9 PHEV wyposażenie: Excite czy Exclusive.

Obie wersje mają trzeci rząd, kamerę 360°, dach panoramiczny i dwa ekrany 12,3″. Exclusive za 9 000 zł dokłada komfort (masaż, wentylacja, Bose) i drobiazgi, nie nowe bezpieczeństwo ani technikę. Pełna lista 69 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.

Exclusive +9 000 zł · 6 dodatków, 1 mniej

  • + Wentylacja i masaż przednich foteli
  • + Podparcie lędźwiowe kierowcy
  • + Bezprzewodowe ładowanie telefonu
  • + Lusterka składane z pamięcią położenia
  • + Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne
  • + Przednie światła przeciwmgłowe

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażeniePHEVPlug-in HybridExcitePHEVPlug-in HybridExclusive
Siedzenia i komfort
Wentylacja i masaż przednich foteliTylko w Exclusive. Na długiej trasie chłodzą plecy latem i je odciążają; Excite ma przednie fotele tylko podgrzewane.—✓
Podparcie lędźwiowe kierowcyElektryczne, w czterech płaszczyznach; w Excite brak.—✓
TapicerkaExcite ma materiał, Exclusive styl skórzany. Wersja brązowo-beżowa jest opcją tylko w Exclusive; cennik nie podaje jej ceny.Materiał, czarno-szaraStyl skórzany, czarna
Multimedia i łączność
AudioBose z 12 głośnikami tylko w Exclusive; Excite ma 8 głośników.8 głośnikówBose, 12 głośników
Bezprzewodowe ładowanie telefonuTylko w Exclusive.—✓
Nadwozie i koła
Klapa bagażnikaW obu elektryczna; tylko Exclusive otwiera ją ruchem nogi pod zderzakiem, gdy masz pełne ręce.Elektryczna, przyciskiemElektryczna, z czujnikiem ruchu
Lusterka składane z pamięcią położeniaTylko w Exclusive. Auto ma 2 237 mm szerokości z lusterkami, więc składanie przydaje się w ciasnym garażu.—✓
Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczneTylko w Exclusive; Excite ma lusterko przyciemniane ręcznie.—✓
Przednie światła przeciwmgłoweTylko w Exclusive.—✓
Lusterko wsteczne przyciemniane ręcznie✓—
Takie same w każdej wersji (55)

Siedzenia i komfort

  • Trzeci rząd siedzeń
  • Klimatyzacja trójstrefowa z nawiewami z tyłu
  • Dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • Drugi rząd dzielony 60:40
  • Fotel kierowcy elektryczny, 8 kierunków, z pamięcią
  • Fotel pasażera elektryczny, 6 płaszczyzn
  • Przednie fotele podgrzewane (3 poziomy)
  • Przedni środkowy podłokietnik ze schowkiem
  • Skórzana kierownica, regulowana w dwóch osiach
  • Elektryczny hamulec postojowy z Autohold, przełącznik trybu jazdy
  • Bezkluczykowy dostęp i start przyciskiem
  • Wycieraczki z czujnikiem deszczu
  • Oświetlenie ambientowe i lampki do czytania
  • Szyby elektryczne z funkcją one-touch i ochroną przed przytrzaśnięciem
  • Tylne szyby przyciemniane
  • Dwa gniazda 12 V (konsola, bagażnik)

Bezpieczeństwo

  • ISOFIX w drugim rzędzie
  • ABS i EBD
  • ESP, asystent ruszania pod górę i zjazdu
  • Poduszki czołowe i boczne z przodu
  • Przednia środkowa poduszka powietrzna
  • Boczne kurtyny powietrzne
  • Wyłącznik poduszki pasażera
  • Regulacja wysokości przednich pasów i przypomnienia o zapięciu pasów
  • AVAS (dźwięk przy niskich prędkościach)
  • Alarm i immobilizer
  • Ogrzewanie akumulatora

Asystenci kierowcy (MG Pilot)

  • Kamera 360°
  • Tempomat adaptacyjny z asystentem pasa
  • MG Pilot Custom: własne ustawienia systemów
  • Awaryjne hamowanie AEB z wykrywaniem pieszych i rowerzystów
  • Asystent pasa ruchu: LKA, LDWS i awaryjne utrzymanie pasa ELK
  • Asystent zmiany pasa (LCA)
  • Asystent jazdy w korku (TJA)
  • Monitorowanie martwego pola (BSD)
  • Monitorowanie kierowcy (DMS)
  • Ostrzeganie przed kolizją z przodu i z tyłu (FCW/RCW)
  • Ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA)
  • Ostrzeżenie o otwartych drzwiach (DOW)
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu

Multimedia i łączność

  • Bezprzewodowy CarPlay i Android Auto
  • Wyświetlacz kierowcy 12,3″
  • Ekran dotykowy 12,3″
  • Nawigacja satelitarna, radio DAB+, Bluetooth
  • 5 portów USB (2 USB-C z przodu, 2 USB-C w 2. rzędzie, 1 USB-A w 3. rzędzie)
  • Aplikacja iSmart i usługi na żywo (pogoda, ruch, Amazon Music)

Nadwozie i koła

  • Koło zapasowe
  • Reflektory LED z automatycznym przełączaniem świateł i „follow me home”
  • Światła do jazdy dziennej i tylne LED
  • Tylne światła przeciwmgłowe
  • Relingi dachowe srebrne
  • Lusterka boczne elektryczne i podgrzewane
  • Felgi aluminiowe 20″ (245/50 R20)

Do wyboru, bez dopłaty

V2L: zasilanie urządzeń z baterii · Lakier metalizowany

Cennik MG z 2.10.2026, s. 3-4. Opisy z testów: SuperAuto.pl, Interia, Autocentrum.pl, Benchmark.pl (2026). „Wszystko” zbiera pozycje cennika; wiersze z różnicą w opisie (audio, tapicerka, klapa) są połączone.

04 · Wnętrze

MG S9 PHEV wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

Kokpit z szerokim ekranem multimediów. Zdjęcie ilustracyjne importera.

Bagażnik a liczba osób

  • Podstawowo (katalog)332 l
  • 5 osób, trzeci rząd złożony1 026 l
  • Maksymalnie, kanapa złożona2 093 l

05 · Opinie z testów

MG S9 PHEV opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Na samym prądzie testy dały 60-80 km wobec 100 km z cennika, a po rozładowaniu baterii auto pali 7,4-8 l/100 km (jeden test podaje na trasie ok. 6 l, inny 9,5-10 l). Chwalą trzeci rząd i wyposażenie, krytykują miękkie zawieszenie, wolne multimedia i trakcję na mokrym. Euro NCAP daje 5 gwiazdek, z wyraźnie słabszą ochroną tylnych pasażerów.

na samym prądzie w testach60-80 kmSuperAuto 06.2026 i Interia (miasto); cennik: 100

4 plusy6 uwag

Co chwalą

  • Trzeci rząd. SuperAuto: dorośli do ok. 186 cm mieszczą się wygodnie, co jest rzadkie nawet w droższych SUV-ach.
    Więcej · 2 źródła

    Autocentrum: tester o wzroście 180 cm siedział tam bez problemu, a dostęp ułatwia mocno przesuwany drugi rząd.

    Źródła: SuperAuto.pl 06.2026, Autocentrum.pl 09.2026

  • Bagażnik przy siedmiu osobach. Cennik podaje 332 l z podniesionym trzecim rzędem (od podłogi do dachu), 1 026 l ze złożonym trzecim i 2 093 l z obu złożonymi.
    Więcej · 3 źródła

    Interia i Benchmark podają te same liczby.

    Źródła: Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026, Interia Motoryzacja, Benchmark.pl 07.2026

Pokaż pozostałe (2)
  • Wyposażenie. Benchmark chwali Exclusive: fotele z masażem, Bose, dwukolorową skórę i panoramiczny dach.
    Więcej · 3 źródła

    Autocentrum i SuperAuto wskazują na bogate wyposażenie wobec ceny.

    Źródła: Benchmark.pl 07.2026, Autocentrum.pl 09.2026, SuperAuto.pl 06.2026

  • Komfort na nierównościach. Autocentrum: miękko dostrojone zawieszenie pochłania większość nierówności; gorzej radzi sobie z dużymi dziurami i włazami.
    1 źródło

    Źródła: Autocentrum.pl 09.2026

Na co uważać

  • Spalanie po rozładowaniu baterii. Autocentrum: 7,5-8 l/100 km w cyklu mieszanym i 9,5-10 l na autostradzie.
    Więcej · 4 źródła

    Interia: średnio 7,4 l (6,6-7,9) po ok. 1500 km. SuperAuto: 7-8 l w mieście i ok. 6 l na trasie. Cennik podaje 6,7 l, a 2,4 l to wartość ważona, która zakłada regularne ładowanie.

    Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, Interia Motoryzacja, SuperAuto.pl 06.2026, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026

  • Zasięg na prądzie. SuperAuto zmierzył ok. 80 km, Interia ok. 60 km w mieście, przy normie 100 km.
    Więcej · 3 źródła

    Do dojazdów zaplanuj 60-80 km.

    Źródła: SuperAuto.pl 06.2026, Interia Motoryzacja, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026

Pokaż pozostałe (4)
  • Napęd tylko na przód. Autocentrum: przednie koła mocno buksowały przy przyspieszaniu na mokrym.
    Więcej · 3 źródła

    SuperAuto zwraca uwagę na limit trakcji przy ponad 2 tonach masy i 299 KM. Wersji z napędem na cztery koła nie ma.

    Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, SuperAuto.pl 06.2026, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026

  • Zawieszenie. Interia: tył mocno przysiada przy przyspieszaniu i kołysze się w szybkich manewrach.
    Więcej · 2 źródła

    Autocentrum: Chery Tiggo 9 radzi sobie z nierównościami lepiej. Sprawdź to na własnej trasie.

    Źródła: Interia Motoryzacja, Autocentrum.pl 09.2026

  • Multimedia. Autocentrum: przycinki, zawieszanie się, problemy z połączeniem, czasem kamera i dostęp bezkluczykowy.
    Więcej · 3 źródła

    SuperAuto i Benchmark: wolniejsza reakcja ekranu, a klimatyzacja jest w ekranie.

    Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, SuperAuto.pl 06.2026, Benchmark.pl 07.2026

  • Wnętrze i wyciszenie. Autocentrum: część plastików słabsza, deska trzeszczy pod naciskiem.
    Więcej · 3 źródła

    Benchmark: niespójny styl deski i fotele bez bocznego trzymania. SuperAuto: na autostradzie przydałoby się lepsze wyciszenie.

    Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, Benchmark.pl 07.2026, SuperAuto.pl 06.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Jeśli ładujesz w domu i jeździsz do ok. 60 km dziennie, większość dojazdów zrobisz na prądzie.

Więcej

Bez ładowania licz 7,5-8 l/100 km przy masie 2160 kg. Przed zakupem usiądź w trzecim rzędzie z osobami, które będą tam jeździć, i sprawdź ekran.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Euro NCAP.

5 gwiazdek w 2025: dorośli 84%, dzieci 85%, piesi i rowerzyści 74%, asystenci 77%.

Więcej · 1 źródło

Słabe punkty: klatka piersiowa tylnego pasażera „weak”, whiplash tylnych foteli „marginal”, słupki szyby dla pieszych „poor”, brak wykrywania dziecka w aucie. Test dotyczył wersji PHEV „LUX” o masie 2160 kg (kierownica z lewej strony).

Źródła: Euro NCAP 11.2025

Dobrze

Zasięg łączny.

Benchmark podaje ponad 1000 km zasięgu na jednym tankowaniu (bak i bateria).

Więcej · 2 źródła

Cennik nie podaje zasięgu łącznego, więc to wynik testu, nie norma.

Źródła: Benchmark.pl 07.2026, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Awarie i akcje serwisowe.

Nie znaleziono zgłoszeń usterek ani akcji serwisowych dla MG S9 (wyszukiwanie 8.10.2026). „Nie znaleziono” nie znaczy „nie ma”: auto jest w Polsce od maja 2026.

2 źródła

Źródła: Euro NCAP 11.2025, Autocentrum.pl 09.2026

Nie wiemy

Ładowanie DC i rzeczywiste ceny dodatków.

Cennik nie podaje ładowania prądem stałym, ceny adaptera V2L ani brązowo-beżowej tapicerki.

Więcej · 1 źródło

Zapytaj importera lub salon i poproś o zapis w ofercie.

Źródła: Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026

Źródła opinii (6), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Czy warto

Czy MG S9 PHEV to dobry wybór? Tak, jeśli ładujesz w domu. Nie, jeśli jeździsz głównie trasą.

Jeden napęd i dwie wersje, więc wybierasz między dopłatą 9 000 zł za komfort a sposobem jazdy. Z gniazdka dojeżdżasz na prądzie, a bez ładowania auto spala 7,4-8 l/100 km.

Dla rodziny z ładowarką w domu, która sporadycznie wozi więcej niż pięć osób

Za 167 900 zł (Excite) dostajesz siedem miejsc, 299 KM, kamerę 360°, dach panoramiczny i 16 systemów wsparcia kierowcy w standardzie. Jeżdżąc głównie trasą bez ładowania, zapłacisz za 7,4-8 l/100 km zamiast katalogowych 2,4: wtedy policz MG HS PHEV albo spalinowego rywala. Potrzebujesz 4x4? Patrz Tiggo 9 PHEV. Szybkie ładowanie prądem stałym: zapytaj importera, cennik go nie podaje.

Dlaczego tak

  • Trzeci rząd wozi dzieci i nastolatków na krótsze trasy (dorośli do ok. 186 cm wg SuperAuto, Interia radzi niższe osoby), a przy siedmiu osobach zostaje 332 l bagażu, 1 026 l po złożeniu trzeciego rzędu (cennik)
  • Asystenci MG Pilot, kamera 360°, dach panoramiczny i dwa ekrany 12,3″ już w Excite; Exclusive dopłaca 9 000 zł za masaż, Bose i drobiazgi
  • 7 lat gwarancji do 150 000 km, z baterią wysokiego napięcia i progiem utraty pojemności 70%

Na co uważać

  • Na prądzie 100 km wg WLTP, w testach 60-80 km; po rozładowaniu baterii 7,4-8 l/100 km (testy), cennik: 6,7 l
  • Tylko napęd na przód przy 299 KM i 2160 kg: buksowanie na mokrym, 0-100 km/h w 9,6 s (najwolniejszy z rywali w naszym zestawieniu)
  • Euro NCAP 5★, ale ochrona tylnych pasażerów słabsza (klatka piersiowa „weak”, whiplash „marginal”): to ważne przy dzieciach z tyłu
  • Miękkie zawieszenie i wolne multimedia w trzech testach: sprawdź je na jeździe próbnej, a o ładowanie DC zapytaj importera, bo cennik go nie podaje

07 · Rywale

MG S9 PHEV na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MG S9 PHEV (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MG S9 PHEV, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMG S9 PHEV Excite · 172 900 zł (katalogowa Excite)PHEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja MG S9 PHEV: 7 lat i co warto wiedzieć.

Pojazd ma 7 lat gwarancji do 150 000 km. Bateria wysokiego napięcia jest w tej gwarancji, a utrata pojemności poniżej 70% jest uznawana za nadmierną. Warunkiem jest pełna historia serwisowa w sieci MG.

Pojazd i bateriaco nastąpi pierwsze; bateria do progu 70%
7 lat lub 150 000 km
Perforacja nadwoziabez limitu km
7 lat
Assistanceprzy przeglądach w ASO
7 lat
Lakier72 000 km
3 lata

Bateria trakcyjna

7 lat / 150 000 km

Akumulator wysokiego napięcia jest objęty gwarancją pojazdu.

Szczegóły

Jeśli kontrola w autoryzowanym serwisie pokaże pojemność poniżej 70% wartości początkowej, MG uznaje to za nadmierną utratę i naprawia lub wymienia baterię. Cennik S9 nie powtarza tego zapisu: poproś o niego w dokumencie gwarancyjnym.

Warunki gwarancji MG z 4.12.2025

Przeglądy

Co rok lub 24 000 km

Cennik podaje interwał, ale nie ceny przeglądów: zapytaj salon o koszt pierwszych trzech.

Szczegóły

Pełna historia serwisowa w sieci MG jest warunkiem napraw gwarancyjnych.

Cennik z 2.10.2026

Assistance

1 rok, potem do 7 lat

W standardzie jest 1 rok pomocy drogowej, a przedłużenie do 7 lat wymaga przeglądów w autoryzowanej stacji MG.

Szczegóły

Potwierdź warunki w salonie.

Wymaga przeglądów w ASO

Korozja i lakier

7 lat na perforację

Perforacja nadwozia 7 lat bez limitu km, pod warunkiem corocznego przeglądu antykorozyjnego.

Szczegóły

Lakier 3 lata / 72 000 km (materiały MG z 16.09.2026).

Wymaga przeglądów

Rocznik

Rocznik produkcji 2026

Cennik i cena promocyjna dotyczą aut z roku produkcji 2026.

Szczegóły

Zapytaj o rok produkcji i VIN konkretnego egzemplarza.

Cennik z 2.10.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna MG S9 PHEV: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 64 salonów MG: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 64 salony w 54 miastach.

64 salony MG54 miasta

Lista salonów

Salony MG: adres, telefon, jazda próbna.

64 salony w 54 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 4 salony

Gdańsk 2 salony

Katowice 2 salony

Konin 2 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Szczecin 2 salony

Wałbrzych 2 salony

Białystok 1 salon

Bielany Wrocławskie 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bolesławice 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Ciechanów 1 salon

Częstochowa 1 salon

Dąbrowa Górnicza 1 salon

Długołęka 1 salon

Elbląg 1 salon

Ełk 1 salon

Falenty 1 salon

Gdynia 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Inowrocław 1 salon

Jelenia Góra 1 salon

Kalisz 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Krosno 1 salon

Leszno 1 salon

Libertów 1 salon

Lubin 1 salon

Lublin 1 salon

Nowy Targ 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Piła 1 salon

Płock 1 salon

Poznań 1 salon

Radom 1 salon

Rybnik 1 salon

Rzeszów 1 salon

Siedlce 1 salon

Stalowa Wola 1 salon

Suchy Las 1 salon

Swarzędz 1 salon

Tarnowskie Góry 1 salon

Toruń 1 salon

Tychy 1 salon

Wielogłowy 1 salon

Włocławek 1 salon

Wrocław 1 salon

Zabrze 1 salon

Zgłobice 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

MG S9 PHEV pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena z warunkami, miejsce w trzecim rzędzie, spalanie po rozładowaniu baterii i zasięg na prądzie w testach: odpowiedzi z cennika, Euro NCAP i testów, z datami.

Ile kosztuje MG S9 i czy 167 900 zł jest ceną dla każdego?

Cennik z 2.10.2026 podaje cenę katalogową 172 900 zł dla Excite i cenę promocyjną 167 900 zł. Promocja trwa do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli i dotyczy zamówień na rocznik 2026; kredyt 50/50 i leasing MG liczą się od ceny katalogowej i nie łączą się z rabatem.

Excite czy Exclusive: czy warto dopłacić 9 000 zł?

Exclusive (176 900 zł po rabacie) dokłada masaż i wentylację przednich foteli, audio Bose, lędźwiowe kierowcy, klapę z czujnikiem ruchu, składane lusterka, ładowanie indukcyjne i światła przeciwmgłowe. Asystenci, kamera 360°, dach i ekrany są w obu wersjach, więc to dopłata do komfortu.

Czy trzeci rząd w MG S9 nadaje się dla dorosłych?

SuperAuto: dorośli do ok. 186 cm, Autocentrum: tester 180 cm bez problemu. Interia radzi niskich nastolatków, bo kolana są wysoko. Usiądź tam na jeździe próbnej.

Ile MG S9 pali, gdy nie ładuję baterii?

Cennik: 6,7 l/100 km. W testach 7,5-8 l w cyklu mieszanym (Autocentrum), średnio 7,4 l (Interia). Na trasie wyniki się rozjeżdżają: 9,5-10 l (Autocentrum) wobec ok. 6 l (SuperAuto).

Ile przejadę na samym prądzie?

Cennik: 100 km wg WLTP, w mieście 135 km. W testach 60 km w mieście (Interia) i ok. 80 km (SuperAuto), więc planuj 60-80 km.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Plug-in Hybrid Excite: Cena cennikowa 172 900 zł, cena promocyjna 167 900 zł (−5 000 zł) — warunek: Cena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG.
  • Plug-in Hybrid Exclusive: Cena cennikowa 181 900 zł, cena promocyjna 176 900 zł (−5 000 zł) — warunek: Cena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG.

Cena promocyjna z cennika z 2.10.2026 obowiązuje na zamówienia do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli, dla aut rocznika 2026. Kredyt 50/50 i leasing MG liczą się od ceny katalogowej i nie łączą z rabatem: porównaj oba warianty w salonie.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o MG S9 PHEV. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 64 salonów