koszt przejazdu
01 · Koszty
Maxus e-Deliver 7: ile kosztuje rok jazdy na prądzie z gniazdka.
Ustaw roczny przebieg, a policzymy zakup i prąd po 0,98 zł za kWh (stawka domowa netto, firma ma własną taryfę). Cena 155 900 zł netto dotyczy wersji startowej po cenie promocyjnej z cennika, bez warunków podanych przez importera. Przy 25,5 kWh/100 km (test, bez ładunku) sto kilometrów kosztuje 24,99 zł. Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, tego nie liczymy.
Założenia rachunku
Kwoty netto, bez VAT 23 %: cena auta, paliwo i prąd. Rachunek jak dla firmy, która odlicza VAT w pełni; przy ograniczonym odliczeniu koszt będzie wyższy.
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 187 138 zł
zakup prąd
zakupprąd / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 25 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny 77 / 88 kWh kosztuje łącznie 187 138 zł: zakup 155 900 zł i energia 31 238 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez ładowania?
Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt prądu i miejsce, w którym trzeba podłączyć auto do ładowarki. Z ładunkiem i zimą zasięg będzie krótszy, a pomiaru takiego nie mamy.
03 · Wyposażenie
Maxus e-Deliver 7 wyposażenie: jedna linia Tech+ w każdej wersji.
Każdą z ośmiu wersji dostajesz z tym samym wyposażeniem: kamera 360°, tempomat adaptacyjny, podgrzewane fotele, kierownica i szyba, agregat 5 kW. Wersje różnią się bryłą, baterią i napędem, nie wyposażeniem. Płatne są tylko trzy opcje (netto): lakier inny niż biały 3 990 zł, dodatkowe drzwi przesuwne 2 690 zł i kabel ładowania 32 A 1 200 zł. Pełna lista 32 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.
W standardzie
Komfort
- Kamera 360°
- Ekran dotykowy
- Tryby jazdy Eco/Normal/Power
- Bezkluczykowy One Touch Start
- Kierownica skórzana, wielofunkcyjna, podgrzewana
- Czujnik deszczu i zmierzchu
- Klimatyzacja automatyczna
- Radio DAB, Bluetooth, CarPlay/Android Auto, USB, 4 głośniki
- Fotele kierowcy z podłokietnikami, podgrzewane, podparcie lędźwiowe
- Regulowana kierownica
ADAS
- Adaptacyjny tempomat Stop&Go
- Ostrzeżenie o martwym polu
- AEBS i FCW
- Asystent pasa ruchu LDW/LKA
- Inteligentne światła drogowe ICH
- Rozpoznawanie znaków, ostrzeżenie o prędkości
- Wykrywanie zmęczenia kierowcy
- Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu
Karoseria
- Agregat EPTO 5 kW
- Drzwi przesuwne lewe i prawe
- Stopień boczny po stronie pasażera
- Przyłącze haka holowniczego z kontrolerem
- Podgrzewana przednia szyba
- Elektrycznie podgrzewane lusterka
- Felgi aluminiowe 16″
- Przegroda z oknem
- Tylne drzwi 90°/180°
Oświetlenie
- Światła LED: mijania, dzienne, drogowe
- Światła przeciwmgielne przód i tył
Bezpieczeństwo
- Czujniki parkowania przód/tył, kamera cofania
- TPMS, eCall, ESP+EBA+HHC
- Poduszki kierowcy i pasażera
Źródło: cennik importera (2026), sprawdzony 9.10.2026; opcje i ceny netto z tabeli opcji dodatkowych. Cennik nie wymienia pompy ciepła, nawigacji ani Euro NCAP.
04 · Wnętrze
Maxus e-Deliver 7 wnętrze i zdjęcia: zdjęcia i szczegóły.
Cztery zdjęcia z materiałów importera i broszury Maxus UK. Kabiny i tyłu na nich nie ma, więc pokazujemy otwarte drzwi przesuwne i przestrzeń ładunkową. To zdjęcia poglądowe, nie dotyczą konkretnej wersji.
Maxus e-Deliver 7: otwarte drzwi przesuwne, stopień boczny i przestrzeń ładunkowa.
05 · Opinie z testów
Maxus e-Deliver 7 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Wyposażenie w każdej wersji i gwarancję baterii potwierdza cennik. Testy pokazują zużycie 25–26 kWh/100 km bez ładunku (superauto.pl), a w AWD z ciężkim ładunkiem Auto Świat spadek baterii z 99 do 24% na 181 km. Euro NCAP dał w grudniu 2025 pięć gwiazdek po ponownej ocenie (wcześniej, w maju 2025, cztery). Chwalone są wnętrze i przyspieszenie, krytykowane sztywne zawieszenie, ładowanie DC 90 kW i konwersja ze spalinowego Deliver 7. Opinii właścicieli i flot w polskich mediach nie znaleźliśmy.
5 plusów8 uwag
Co chwalą
- Wyposażenie. Cennik: kamera 360°, tempomat adaptacyjny Stop&Go, podgrzewane fotele, kierownica i szyba oraz agregat 5 kW są w każdej wersji. superauto.pl chwali solidną kabinę i wygodne fotele.
2 źródła
Źródła: Cennik Maxus e-Deliver 7, PDF importera RSA Polska, superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024
- Osiągi. Cennik: 0–100 km/h w 11,5–11,9 s (FWD) i 7,5–7,8 s (AWD).
Więcej · 2 źródła
Spider's Web podaje 11,6 s, a diesel Deliver 7 miał 21,7 s.
Źródła: Cennik Maxus e-Deliver 7, PDF importera RSA Polska, Spider's Web Autoblog: test Maxus e-Deliver 7 09.2025
Pokaż pozostałe (3)
- Prowadzenie. superauto.pl: dobre zawieszenie nawet bez ładunku.
Więcej · 2 źródła
What Van? (UK): dobre prowadzenie w trybach Normal i Power oraz dobra rekuperacja.
Źródła: superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024, What Van?: Maxus eDeliver 7 77 kWh L2H1, road test 08.2024
- Wnętrze. Auto Świat (test AWD, 29.03.2026): wnętrze wykończone „bardzo, bardzo przyzwoicie”, standard zbliżony do osobowych SUV-ów, a kabina jest cicha, bo dźwięk ostrzegający pieszych słabo przebija się do środka.
1 źródło
Źródła: Auto Świat: test Maxus e-Deliver 7 AWD L2H1 88 kWh 03.2026
- Bezpieczeństwo. Euro NCAP (ocena ponowna, 2.12.2025): pięć gwiazdek, w tym 67% w Safe Driving, 77% w Crash Avoidance i 80% w Post Crash Safety.
Więcej · 1 źródło
Poprawił się asystent pasa ruchu; AEB wykrywa rowerzystów, a pieszych ocenia jako wystarczający.
Źródła: Euro NCAP: eDeliver 7, ponowna ocena 2025 12.2025
Na co uważać
- Ładowność. Cennik: 910–1125 kg w wersjach 88 kWh, AWD odejmuje 115–135 kg. superauto.pl zmierzył 1020 kg w L2H1 FWD (cennik: 1055 kg).
Więcej · 2 źródła
Co zrobić: policz ładunek z zapasem i zapytaj o ładowność konkretnego egzemplarza.
Źródła: Cennik Maxus e-Deliver 7, PDF importera RSA Polska, superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024
- Ładowanie DC. 90 kW (20–80% w 43 min wg cennika). superauto.pl uznał to za niedostateczne.
Więcej · 2 źródła
Co zrobić: planuj ładowanie w bazie, a na trasie postój ok. 45 minut.
Źródła: Cennik Maxus e-Deliver 7, PDF importera RSA Polska, superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024
Pokaż pozostałe (6)
- Konwersja ze spalinowego. Spider's Web: małe pedały, klimatyzacja daleko od ręki, ograniczona widoczność przez ścianę grodziową. superauto.pl: wysoki próg załadunku przez baterię, mało schowków, zapach gumy po nagrzaniu.
Więcej · 2 źródła
Co zrobić: sprawdź kabinę i załadunek na jeździe próbnej.
Źródła: Spider's Web Autoblog: test Maxus e-Deliver 7 09.2025, superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024
- Wersja 77 kWh. What Van? (UK, 29.08.2024) pisze, że 77 kWh nie dobija do 200 mil (WLTP ok. 190 mil, czyli ok. 305 km), a zimą zasięg wyraźnie spada.
Więcej · 2 źródła
Van Reviewer (UK, 17.08.2025) szacuje realnie ok. 257 km dla 77 kWh i ok. 305 km dla 88 kWh, a przy 1200 kg ładunku „wygodnie ponad 140 mil” (ok. 225 km). To źródła z innego rynku. Co zrobić: zapytaj importera o zasięg WLTP 77 kWh, bo cennik go nie podaje.
Źródła: What Van?: Maxus eDeliver 7 77 kWh L2H1, road test 08.2024, Van Reviewer: zasięg baterii Maxus eDeliver 7 08.2025
- Zużycie AWD z ładunkiem. Auto Świat testował L2H1 AWD 88 kWh: po 181 km z ciężkim ładunkiem bateria spadła z 99 do 24%, a komputer pokazywał 29,9 kWh/100 km w krótkich jazdach.
Więcej · 2 źródła
To wersja AWD i jazda z ładunkiem, więc wynik jest wyższy niż 25–26 kWh/100 km z testu superauto.pl bez ładunku. Co zrobić: do zasięgu z ładunkiem nie przyjmuj wartości bez ładunku.
Źródła: Auto Świat: test Maxus e-Deliver 7 AWD L2H1 88 kWh 03.2026, superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024
- Zawieszenie i obsługa. Auto Świat: auto jest dość sztywne i trzeba ostrożnie najeżdżać na poprzeczne nierówności; krytykuje też skomplikowane menu przy prostych funkcjach.
Więcej · 1 źródło
Co zrobić: sprawdź zawieszenie na swojej trasie i z ładunkiem.
Źródła: Auto Świat: test Maxus e-Deliver 7 AWD L2H1 88 kWh 03.2026
- Hałas i alarmy (UK). What Van? (wersja 77 kWh L2H1, rynek brytyjski, 29.08.2024): hałas opon i zawieszenia jest bardziej słyszalny bez silnika diesla, a systemy wspomagania często piszczą (autor: może irytować).
Więcej · 1 źródło
Chwali rekuperację. Co zrobić: oceń to na jeździe próbnej.
Źródła: What Van?: Maxus eDeliver 7 77 kWh L2H1, road test 08.2024
- Euro NCAP: ocena wcześniej niższa. W maju 2025 e-Deliver 7 dostał cztery gwiazdki: asystent pasa ruchu słabo reagował w krytycznych sytuacjach, a rozpoznawanie limitów nie spełniało wszystkich wymagań.
Więcej · 2 źródła
Pięć gwiazdek wynika z ponownej oceny w grudniu 2025. Co zrobić: zapytaj importera, czy dany egzemplarz ma zaktualizowane oprogramowanie asystentów.
Źródła: Euro NCAP: eDeliver 7, ocena z maja 2025 05.2025, Euro NCAP: eDeliver 7, ponowna ocena 2025 12.2025
Co to znaczy dla Ciebie
To van dla firmy z trasą dzienną do ok. 250 km i ładowaniem w bazie.
Więcej
Jeśli wozisz ładunek blisko ładowności (zwłaszcza w AWD) albo jeździsz długie trasy zimą, zrób jazdę próbną z ładunkiem.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Elektryk czy diesel.
Spider's Web (wrzesień 2025): diesel Deliver 7 jest wg autora tańszy o ok. 100 tys. zł i ma 1200 kg ładowności, a elektryk wygrywa osiągami i kosztami użytkowania.
Więcej · 1 źródło
Autor nie podaje podstawy ceny.
Źródła: Spider's Web Autoblog: test Maxus e-Deliver 7 09.2025
!Uwaga
Euro NCAP.
Euro NCAP ocenił eDeliver 7 trzykrotnie: Gold (lipiec 2024), cztery gwiazdki (8.05.2025) i pięć gwiazdek po ponownej ocenie (2.12.2025).
Więcej · 2 źródła
Dokumenty nie wskazują, od którego rocznika Polska sprzedaje wersję objętą ostatnią oceną.
Źródła: Euro NCAP: eDeliver 7, ponowna ocena 2025 12.2025, Euro NCAP: eDeliver 7, ocena z maja 2025 05.2025
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Właściciele i floty.
Nieznane: brak opinii właścicieli, flot ani oceny awaryjności e-Deliver 7 w polskich mediach do 9.10.2026 (przejrzeliśmy wyniki wyszukiwania i artykuły Auto Świat, superauto.pl, Spider's Web, Trans.info, Ciężarówki i Logistyka).
Więcej · 1 źródło
Nie oceniamy awaryjności.
Źródła: superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 09.2024
Pokaż pozostałe (2)
?Nie wiemy
Zasięg zimą.
Nieznane: brak niezależnego pomiaru zużycia zimą z polskiej wersji.
Więcej · 1 źródło
What Van? ostrzega ogólnie, że mróz mocno skraca zasięg elektrycznych dostawczaków.
Źródła: What Van?: Maxus eDeliver 7 77 kWh L2H1, road test 08.2024
?Nie wiemy
Dane 77 kWh.
Cennik ma tabelę techniczną tylko dla 88 kWh.
Więcej · 1 źródło
Zasięgu, masy własnej i czasu ładowania 77 kWh nie znamy z dokumentu importera; zapytaj w salonie.
Źródła: Cennik Maxus e-Deliver 7, PDF importera RSA Polska
Źródła opinii (8), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
- superauto.pl: test Maxus e-Deliver 7 (opinie, zasięg, zużycie) 24.09.2024
- Spider's Web Autoblog: test Maxus e-Deliver 7 06.09.2025
- What Van? (UK): Maxus eDeliver 7 77 kWh L2H1, road test (rynek brytyjski) 29.08.2024
- Auto Świat: test Maxus e-Deliver 7 AWD L2H1 88 kWh (PL) 29.03.2026
- Van Reviewer (UK): zasięg baterii Maxus eDeliver 7 (poradnik, nie test) 17.08.2025
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Nasz werdykt
Czy Maxus e-Deliver 7 to dobry wybór? Dla jakiej firmy jest ten van.
Bierz, jeśli codziennie wozisz do ok. 1 t na trasach do ok. 250 km i wracasz do własnej ładowarki. Odpuść, jeśli jeździsz z pełnym ładunkiem zimą dalej niż 250 km bez mocnych ładowarek: wtedy zasięg z ładunkiem będzie Twoim problemem, a nie WLTP.
Furgon na prąd z kompletem w cenie, do ładowania w bazie
Najtańsza wersja (L2H1, 88 kWh, FWD) kosztuje 155 900 zł netto po cenie promocyjnej z cennika, a każda z ośmiu ma to samo wyposażenie Tech+. AWD w L2H1 dokłada 24 000 zł netto, skraca 0–100 km/h do 7,6 s i zabiera 115 kg ładowności.
Dlaczego tak
- Kamera 360°, tempomat adaptacyjny, podgrzewane fotele, kierownica i szyba oraz agregat 5 kW w cenie (cennik)
- AWD w każdej z trzech brył: 0–100 km/h w 7,5–7,8 s zamiast 11,5–11,9 s (cennik)
- Gwarancja baterii 8 lat / 250 000 km i ładowanie DC 20–80% w 43 min (cennik)
- Euro NCAP: pięć gwiazdek po ponownej ocenie z grudnia 2025 (Euro NCAP)
Na co uważać
- Ładowność 910–1200 kg, a test zmierzył 1020 kg w L2H1 zamiast 1055 kg z cennika
- Pięć z ośmiu wersji jest na zamówienie (120+ dni), a cennik nie podaje warunków ani terminu ceny promocyjnej
- Zasięgu 77 kWh nie ma w cenniku, a DC 90 kW superauto.pl uznał za niedostateczne
- Auto Świat uznał AWD za dość sztywne, a z ciężkim ładunkiem bateria spadła z 99 do 24% na 181 km
07 · Rywale
Kto jeszcze wozi towar na prąd w tej klasie.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Maxus e-Deliver 7 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Maxus e-Deliver 7, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMaxus e-Deliver 7 L2H1 6,7 m³ · 88 kWh · FWD · 191 757 zł bruttoEV

Maxus e-Deliver 9
- Cena od
- 196 677 zł+4 920 zł
- Zasięg
- 287–308 km−77 km
Więcej
Ta sama marka i moc 204 KM, bryła L3H2 (11 m³) z baterią 77 lub 88 kWh. Cena 196 677 zł brutto to promocja Maxusa dla wersji 77 kWh, zasięg 287–308 km WLTP; ładowność 980 kg (77 kWh). Nie ma w niej AWD w cenniku. Wybierz go, gdy 6,7–8,7 m³ to za mało.

Farizon SuperVan
- Cena od
- 158 864 zł−32 893 zł
- Zasięg
- 215 km−149 km
Więcej
Cena katalogowa 158 864 zł brutto (L1H1, 49 kWh, 6,95 m³), bez promocji i bez opisu warunków. Zasięg WLTP 215 km, gwarancja 5 lat / 200 tys. km. Mniejsza bateria i krótszy zasięg: sprawdź, czy dzienna trasa się zmieści. Wybierz go, gdy dzienna trasa mieści się w ok. 200 km, a liczy się niższa cena.

Foton eToano Pro
- Cena od
- na zapytanie
- Zasięg
- 357 km−7 km
Więcej
Większy furgon ze 100 kWh i 357 km WLTP wg Foton Polska. Cena na zapytanie, publicznego cennika nie ma; dane baterii różnią się między importerem a dystrybutorem (100 vs 77/100 kWh). Wybierz go, jeśli potrzebujesz większej baterii, ale cenę poznasz dopiero w ofercie.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Maxus e-Deliver 7: 5 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.
Cennik podaje 5 lat na auto i 8 lat na baterię LFP, ale odsyła do warunków producenta i nie opisuje lakieru ani perforacji. Instrukcja wyłącza z gwarancji uszkodzenia związane z holowaniem przyczepy.
Pojazd
5 lat lub 100 000 km
Tyle podaje cennik.
Szczegóły
Prasa z 2024 wspominała opcję 8 lat / 200 000 km na pojazd; nie jest potwierdzona, więc jej nie podajemy.
Bateria
8 lat lub 250 000 km
Cennik podaje 250 000 km, ale ogólne warunki gwarancji Maxusa dla e-Deliver 3 i 9 mówią o 160 000 km i spadku pojemności do 70%.
Szczegóły
Nie przenosimy ich na ten model; zapytaj salon, który zapis wiąże Cię przy tej umowie, i przy jakim spadku dostaniesz naprawę lub wymianę.
Holowanie
Wyłączone
Instrukcja wyłącza z gwarancji uszkodzenia związane z holowaniem przyczepy, a cennik podaje przyczepę 1500–2000 kg z hamulcem.
Szczegóły
Jeśli holujesz, poproś o pisemne wyjaśnienie.
Lakier i perforacja
Nie wiemy
Cennik nie podaje gwarancji na lakier ani perforację.
Szczegóły
Dokumentu warunków ogólnych, który krąży w sieci, nie przenosimy: nie wymienia e-Deliver 7.
Serwis
Nie wiemy
Cennik nie podaje harmonogramu przeglądów ani listy serwisów.
Szczegóły
Zapytaj salon o interwał przeglądu, koszt pierwszego przeglądu i najbliższy serwis przy Twojej trasie.
Wiążąca jest książka
Sprawdź przed umową
Cennik odsyła do aktualnych warunków producenta.
Szczegóły
Przeczytaj książkę gwarancyjną przed podpisaniem umowy.
09 · Salony i wycena
Wycena Maxus e-Deliver 7: salony blisko Ciebie.
Znajdź salon blisko siebie i zapytaj o wycenę. Poniżej adresy i telefony wszystkich 24 salonów Maxus: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 24 salony w 24 miastach.
24 salony Maxus24 miasta
Lista salonów
Salony Maxus: adres, telefon, wycena.
24 salony w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Biała Podlaska 1 salon
ORION, Biala Podlaska
ul. Brzeska 170A, Biała Podlaska
Bilcza 1 salon
MAXUS Cichonski, Kielce
ul. Kielecka 18, 26-026, Bilcza
Boguchwała 1 salon
Auto-Mix, Rzeszów
Suszyckich 21, Boguchwała4,73 opinie w Google
Borek Wielkopolski 1 salon
AUTO MRÓZ, BOREK WIELKOPOLSKI
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 29, Borek Wielkopolski
Gliwice 1 salon
Auto-Gazda, Gliwice
Toszecka 137 A, 44-100, Gliwice2,84 opinie w Google
Katowice 1 salon
Auto-Mix, Katowice
ul. Bogucicka 7, Katowice3,97 opinii w Google
Kraków 1 salon
Matsuoka, Kraków
Pułkownika Stanisława Dąbka 28, Kraków5,01 opinia w Google
Kurzętnik 1 salon
MULTI DEALER, Kurzetnik
ul. Spedycyjna 1, Kurzętnik
Leszno 1 salon
AUTO MRÓZ, LESZNO
UL. BALONOWA 57, Leszno
Lublin 1 salon
Nazaruk, Lublin
Abramowicka 45a, Lublin5,08 opinii w Google
Łódź 1 salon
Matsuoka, Lódz
ul. 3 Maja 1/3, Łódź5,01 opinia w Google
Opole 1 salon
Auto TIM Janeczko, Opole
Oleska 152, Opole
Poczesna 1 salon
BOCAR, Czestochowa
Warszawska 22, Poczesna
Poznań 1 salon
Berdychowski, Poznan
ul. Owsiana 27, 61-666, Poznań4,962 opinie w Google
Pszczyna 1 salon
Auto Glensk, Bielsko Biala
Bieruńska 64, 43-200, Pszczyna4,3317 opinii w Google
Reda 1 salon
G-M, Reda
Wejherowska 63, Reda
Stalowa Wola 1 salon
Auto-Mix, Stalowa Wola
Agatówka ul. Sandomierska 62, Stalowa Wola4,7108 opinii w Google
Tomaszów Mazowiecki 1 salon
Aspol Auto, Tomaszów Maz.
ul.Glówna 76, Tomaszów Mazowiecki
Warszawa 1 salon
MM Cars, Warszawa
Al. Jerozolimskie 217, 02-222, Warszawa3,615 opinii w Google
Wielogłowy 1 salon
Auto-Complex, Nowy Sacz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy
Wielogóra 1 salon
YORGO, Radom
Kościelna 1a, Wielogóra
Włocławek 1 salon
Matsuoka, Wloclawek
TORUŃSKA 121, Włocławek
Wojnicz 1 salon
Auto-Complex, Tarnów
Łukanowice 227, 32-830, Wojnicz
Wrocław 1 salon
Dealerauto, Wroclaw
Łagiewnicka 13, 50-512, Wrocław4,413 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Maxus e-Deliver 7 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Ładowność, zasięg z ładunkiem, sens AWD, wybór między 77 a 88 kWh, ceny netto i brutto oraz czas dostawy: odpowiedzi z cennika importera i testów.
Ile kosztuje Maxus e-Deliver 7 netto i brutto?
Cennik podaje ceny netto: promocyjne od 155 900 do 182 900 zł, katalogowe 209 900–238 900 zł. Brutto to +23% VAT, najtańsza wersja (L2H1, 88 kWh, FWD, rocznik 2024) kosztuje 191 757 zł brutto.
Czy cena promocyjna dotyczy każdego kupującego?
Tego nie wiemy: cennik nazywa kolumnę „cena promocyjna” i nie podaje, kto ją dostaje ani do kiedy. Poproś salon o ofertę na piśmie z datą ważności.
Którą bryłę i baterię wybrać?
L2H1 88 kWh FWD jest najtańsza (155 900 zł netto, rocznik 2024), cennik nie oznacza jej jako „na zamówienie” (zapytaj o egzemplarz), ale to 6,7 m³ i 1055 kg. L1H1 88 kWh FWD (165 900 zł netto, na zamówienie) ma mniej m³ (5,9), więcej ładowności (1125 kg) i najdłuższy zasięg 370 km. L2H2 daje 8,7 m³, ale 1025 kg i 328 km. Wybierz najpierw ładunek: ile kg i m³ wozisz codziennie.
Ile kg zabierze Maxus e-Deliver 7?
Wg cennika: L1H1 1125 kg (88 kWh) lub 1200 kg (77 kWh), L2H1 1055 lub 1135 kg, L2H2 1025 kg. Z AWD o 115–135 kg mniej. superauto.pl zmierzył 1020 kg w L2H1, czyli mniej niż 1055 kg z cennika.
Jaką pojemność ma przestrzeń ładunkowa i zmieszczą się palety?
Cennik podaje 5,9, 6,7 i 8,7 m³ (L1H1, L2H1, L2H2). Ładownia L2H1 ma ok. 2,91 m długości i niecałe 1,33 m wysokości (superauto.pl). Wymiarów między nadkolami i liczby europalet nie znaleźliśmy: zmierz paletę w salonie.
Ile przejedzie Maxus e-Deliver 7?
Cennik podaje 305–370 km WLTP dla 88 kWh. superauto.pl zmierzył 25–26 kWh/100 km i realnie 320–350 km bez ładunku. Auto Świat w wersji AWD z ciężkim ładunkiem zszedł po 181 km z 99 do 24% baterii. Zimą będzie mniej, takiego pomiaru nie mamy.
Czym różni się wersja 77 kWh od 88 kWh?
77 kWh daje o 75–80 kg większą ładowność, ale cennik nie podaje jej zasięgu (prasa z 2024: 310 km). W L1H1 wersja 88 kWh kosztuje 8 000 zł netto więcej, a w L2H1 jest tańsza, bo ma rocznik 2024.
Czy warto dopłacić do AWD?
AWD kosztuje 12 000–24 000 zł netto więcej, skraca 0–100 km/h z 11,5–11,9 do 7,5–7,8 s, ale odejmuje 115–135 kg ładowności i 23–35 km zasięgu WLTP. Auto Świat (AWD, 2026) chwali przyspieszenie, ale uznał auto za dość sztywne i zmierzył 29,9 kWh/100 km na komputerze w krótkich jazdach. Cennik nie opisuje zastosowań terenowych, więc sprawdź trakcję z ładunkiem na jeździe próbnej.
Jak szybko ładuje się Maxus e-Deliver 7?
Prąd stały do 90 kW: 20–80% w 43 min. Prąd przemienny 11 kW: 5–100% w 8–9,3 h (cennik, tabela dla 88 kWh). superauto.pl uznał 90 kW za niedostateczne.
Jak długo czeka się na e-Deliver 7?
Pięć z ośmiu wersji jest „na zamówienie do produkcji”, dostawa 120+ dni: trzy L1H1, L2H1 77 kWh i L2H2 AWD. Trzy pozostałe mają rocznik 2024 i cennik nie oznacza ich jako na zamówienie; zapytaj o dostępność egzemplarza.
Jaka jest gwarancja na e-Deliver 7 i baterię?
5 lat lub 100 000 km na auto i 8 lat lub 250 000 km na baterię LFP (cennik). Instrukcja wyłącza uszkodzenia związane z holowaniem przyczepy, a cennik podaje przyczepę 1500–2000 kg: poproś o pisemne wyjaśnienie.
Co mam w standardzie i za co dopłacam?
Jedna linia Tech+: kamera 360°, tempomat adaptacyjny, podgrzewane fotele, kierownica i szyba, ekran 12,5″ z CarPlay, agregat 5 kW. Dopłacasz za lakier inny niż biały (3 990 zł netto), dodatkowe drzwi przesuwne (2 690 zł) i kabel 32 A (1 200 zł).
Czym e-Deliver 7 różni się od diesla Deliver 7?
To ten sam typ nadwozia, ale diesel jest osobnym modelem. Spider's Web (wrzesień 2025) pisze, że diesel jest tańszy o ok. 100 tys. zł i ma 1200 kg ładowności, a elektryk lepsze osiągi i koszty użytkowania; autor nie podaje podstawy ceny.
Czym e-Deliver 7 różni się od e-Deliver 9 i 5?
e-Deliver 9 jest większy (11–12,3 m³), e-Deliver 5 mniejszy (ok. 4,8 m). W cennikach tych modeli nie znaleźliśmy napędu AWD, w e-Deliver 7 jest on dostępny w każdej bryle.
Czy e-Deliver 7 ma wynik Euro NCAP?
Tak. Euro NCAP dał w grudniu 2025 pięć gwiazdek po ponownej ocenie (67% Safe Driving, 77% Crash Avoidance, 80% Post Crash Safety); w maju 2025 były cztery, bo asystent pasa ruchu słabo reagował w krytycznych sytuacjach. Dokumenty nie podają, od którego rocznika dotyczy to aut w Polsce, więc zapytaj importera, czy egzemplarz ma poprawione asystenty.
Czy Maxus e-Deliver 7 uciągnie przyczepę?
Cennik podaje przyczepę z hamulcem 1500 kg (2000 kg w L2H1 i L2H2 z AWD) i 750 kg bez hamulca. Instrukcja wyłącza jednak z gwarancji uszkodzenia związane z holowaniem przyczepy, więc poproś salon o pisemne wyjaśnienie. Do zestawu z przyczepą może być potrzebne prawo jazdy wyższe niż B; sprawdź limit masy zestawu.
Do czego służy agregat 5 kW w e-Deliver 7?
Cennik wymienia w standardzie agregat prądotwórczy typu EPTO (max. 5 kW, wysokie napięcie). Nie opisuje gniazd ani zasilanych urządzeń, więc zapytaj salon, jak podłączysz swoje narzędzia i czy pobór wpływa na zasięg.
Czy do e-Deliver 7 wystarczy prawo jazdy kategorii B?
Dopuszczalna masa całkowita wynosi 3500 kg we wszystkich wersjach (N1), czyli mieści się w limicie kategorii B dla samego auta. Z przyczepą limit zestawu bywa przekroczony, wtedy liczą się inne uprawnienia; sprawdź to przed zakupem.
Z tej marki: inne modele Maxus
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Elektryczny 77 / 88 kWh L1H1 5,9 m³ · 77 kWh · FWD: Cena cennikowa netto 209 900 zł, cena promocyjna z cennika 157 900 zł (−52 000 zł) — warunek: 157 900 zł netto, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Zamówienie, dostawa 120+ dni. Brutto z VAT 23 %: 194 217 zł (cennikowa 258 177 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L1H1 5,9 m³ · 88 kWh · FWD: Cena cennikowa netto 221 900 zł, cena promocyjna z cennika 165 900 zł (−56 000 zł) — warunek: 165 900 zł netto, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Zamówienie, dostawa 120+ dni. Brutto z VAT 23 %: 204 057 zł (cennikowa 272 937 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L1H1 5,9 m³ · 88 kWh · AWD: Cena cennikowa netto 233 900 zł, cena promocyjna z cennika 177 900 zł (−56 000 zł) — warunek: 177 900 zł netto, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Zamówienie, dostawa 120+ dni. Brutto z VAT 23 %: 218 817 zł (cennikowa 287 697 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L2H1 6,7 m³ · 77 kWh · FWD: Cena cennikowa netto 212 900 zł, cena promocyjna z cennika 158 900 zł (−54 000 zł) — warunek: 158 900 zł netto, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Zamówienie, dostawa 120+ dni. Brutto z VAT 23 %: 195 447 zł (cennikowa 261 867 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L2H1 6,7 m³ · 88 kWh · FWD: Cena cennikowa netto 222 900 zł, cena promocyjna z cennika 155 900 zł (−67 000 zł) — warunek: 155 900 zł netto, rocznik 2024, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Brutto z VAT 23 %: 191 757 zł (cennikowa 274 167 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L2H1 6,7 m³ · 88 kWh · AWD: Cena cennikowa netto 234 900 zł, cena promocyjna z cennika 179 900 zł (−55 000 zł) — warunek: 179 900 zł netto, rocznik 2024, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Brutto z VAT 23 %: 221 277 zł (cennikowa 288 927 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L2H2 8,7 m³ · 88 kWh · FWD: Cena cennikowa netto 224 900 zł, cena promocyjna z cennika 170 900 zł (−54 000 zł) — warunek: 170 900 zł netto, rocznik 2024, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Brutto z VAT 23 %: 210 207 zł (cennikowa 276 627 zł).
- Elektryczny 77 / 88 kWh L2H2 8,7 m³ · 88 kWh · AWD: Cena cennikowa netto 238 900 zł, cena promocyjna z cennika 182 900 zł (−56 000 zł) — warunek: 182 900 zł netto, brutto +23% VAT (nasze przeliczenie). Cennik nie podaje warunków ani terminu promocji. Zamówienie, dostawa 120+ dni. Brutto z VAT 23 %: 224 967 zł (cennikowa 293 847 zł).
Cennik podaje ceny netto jako orientacyjne i nie opisuje warunków ani terminu ceny promocyjnej. Brutto to nasze przeliczenie +23% VAT; czy odliczysz VAT, zależy od Twojej sytuacji podatkowej. Trzy wersje mają rocznik 2024, pięć jest na zamówienie (dostawa 120+ dni). Dane techniczne w cenniku dotyczą tylko 88 kWh.
Dokumenty
- Cennik Maxus e-Deliver 7 (2026), PDF importera RSA Polska
- Strona importera: Maxus e-Deliver 7
- Test superauto.pl: Maxus e-Deliver 7 (24.09.2024)
- Test Spidersweb Autoblog: Maxus e-Deliver 7 (6.09.2025)
Pozostałe dokumenty (1)
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Maxus e-Deliver 7. Napisz albo zapytaj o wycenę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…