koszt przejazdu
01 · Koszty
MG S9 PHEV cena i rachunek: zakup plus rok jazdy.
Zakup od 167 900 zł (Excite, cena promocyjna z cennika); przełącz na ceny katalogowe, żeby zobaczyć rachunek bez rabatu. Rachunek roczny zależy od tego, ile jeździsz na prądzie: po rozładowaniu baterii auto spala 6,7 l/100 km wg cennika, a w testach 7,4-8 l. Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 192 640 zł
zakup paliwo i prąd
zakupenergia / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Plug-in Hybrid kosztuje łącznie 192 640 zł: zakup 167 900 zł i energia 24 740 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez ładowania?
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba zatankować albo naładować. Zbiornik ma 65 l, a cennik nie podaje zasięgu łącznego.
03 · Wyposażenie
MG S9 PHEV wyposażenie: Excite czy Exclusive.
Obie wersje mają trzeci rząd, kamerę 360°, dach panoramiczny i dwa ekrany 12,3″. Exclusive za 9 000 zł dokłada komfort (masaż, wentylacja, Bose) i drobiazgi, nie nowe bezpieczeństwo ani technikę. Pełna lista 69 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.
Exclusive +9 000 zł · 6 dodatków, 1 mniej
- + Wentylacja i masaż przednich foteli
- + Podparcie lędźwiowe kierowcy
- + Bezprzewodowe ładowanie telefonu
- + Lusterka składane z pamięcią położenia
- + Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne
- + Przednie światła przeciwmgłowe
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | ||
| Wyposażenie | PHEVPlug-in HybridExcite | PHEVPlug-in HybridExclusive |
|---|---|---|
| Siedzenia i komfort | ||
| Wentylacja i masaż przednich foteliTylko w Exclusive. Na długiej trasie chłodzą plecy latem i je odciążają; Excite ma przednie fotele tylko podgrzewane. | — | ✓ |
| Podparcie lędźwiowe kierowcyElektryczne, w czterech płaszczyznach; w Excite brak. | — | ✓ |
| TapicerkaExcite ma materiał, Exclusive styl skórzany. Wersja brązowo-beżowa jest opcją tylko w Exclusive; cennik nie podaje jej ceny. | Materiał, czarno-szara | Styl skórzany, czarna |
| Multimedia i łączność | ||
| AudioBose z 12 głośnikami tylko w Exclusive; Excite ma 8 głośników. | 8 głośników | Bose, 12 głośników |
| Bezprzewodowe ładowanie telefonuTylko w Exclusive. | — | ✓ |
| Nadwozie i koła | ||
| Klapa bagażnikaW obu elektryczna; tylko Exclusive otwiera ją ruchem nogi pod zderzakiem, gdy masz pełne ręce. | Elektryczna, przyciskiem | Elektryczna, z czujnikiem ruchu |
| Lusterka składane z pamięcią położeniaTylko w Exclusive. Auto ma 2 237 mm szerokości z lusterkami, więc składanie przydaje się w ciasnym garażu. | — | ✓ |
| Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczneTylko w Exclusive; Excite ma lusterko przyciemniane ręcznie. | — | ✓ |
| Przednie światła przeciwmgłoweTylko w Exclusive. | — | ✓ |
| Lusterko wsteczne przyciemniane ręcznie | ✓ | — |
Takie same w każdej wersji (55)
Siedzenia i komfort
- Trzeci rząd siedzeń
- Klimatyzacja trójstrefowa z nawiewami z tyłu
- Dach panoramiczny z elektryczną roletą
- Drugi rząd dzielony 60:40
- Fotel kierowcy elektryczny, 8 kierunków, z pamięcią
- Fotel pasażera elektryczny, 6 płaszczyzn
- Przednie fotele podgrzewane (3 poziomy)
- Przedni środkowy podłokietnik ze schowkiem
- Skórzana kierownica, regulowana w dwóch osiach
- Elektryczny hamulec postojowy z Autohold, przełącznik trybu jazdy
- Bezkluczykowy dostęp i start przyciskiem
- Wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Oświetlenie ambientowe i lampki do czytania
- Szyby elektryczne z funkcją one-touch i ochroną przed przytrzaśnięciem
- Tylne szyby przyciemniane
- Dwa gniazda 12 V (konsola, bagażnik)
Bezpieczeństwo
- ISOFIX w drugim rzędzie
- ABS i EBD
- ESP, asystent ruszania pod górę i zjazdu
- Poduszki czołowe i boczne z przodu
- Przednia środkowa poduszka powietrzna
- Boczne kurtyny powietrzne
- Wyłącznik poduszki pasażera
- Regulacja wysokości przednich pasów i przypomnienia o zapięciu pasów
- AVAS (dźwięk przy niskich prędkościach)
- Alarm i immobilizer
- Ogrzewanie akumulatora
Asystenci kierowcy (MG Pilot)
- Kamera 360°
- Tempomat adaptacyjny z asystentem pasa
- MG Pilot Custom: własne ustawienia systemów
- Awaryjne hamowanie AEB z wykrywaniem pieszych i rowerzystów
- Asystent pasa ruchu: LKA, LDWS i awaryjne utrzymanie pasa ELK
- Asystent zmiany pasa (LCA)
- Asystent jazdy w korku (TJA)
- Monitorowanie martwego pola (BSD)
- Monitorowanie kierowcy (DMS)
- Ostrzeganie przed kolizją z przodu i z tyłu (FCW/RCW)
- Ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA)
- Ostrzeżenie o otwartych drzwiach (DOW)
- Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
Multimedia i łączność
- Bezprzewodowy CarPlay i Android Auto
- Wyświetlacz kierowcy 12,3″
- Ekran dotykowy 12,3″
- Nawigacja satelitarna, radio DAB+, Bluetooth
- 5 portów USB (2 USB-C z przodu, 2 USB-C w 2. rzędzie, 1 USB-A w 3. rzędzie)
- Aplikacja iSmart i usługi na żywo (pogoda, ruch, Amazon Music)
Nadwozie i koła
- Koło zapasowe
- Reflektory LED z automatycznym przełączaniem świateł i „follow me home”
- Światła do jazdy dziennej i tylne LED
- Tylne światła przeciwmgłowe
- Relingi dachowe srebrne
- Lusterka boczne elektryczne i podgrzewane
- Felgi aluminiowe 20″ (245/50 R20)
Do wyboru, bez dopłaty
V2L: zasilanie urządzeń z baterii · Lakier metalizowany
Cennik MG z 2.10.2026, s. 3-4. Opisy z testów: SuperAuto.pl, Interia, Autocentrum.pl, Benchmark.pl (2026). „Wszystko” zbiera pozycje cennika; wiersze z różnicą w opisie (audio, tapicerka, klapa) są połączone.
04 · Wnętrze
MG S9 PHEV wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
Kokpit z szerokim ekranem multimediów. Zdjęcie ilustracyjne importera.
Bagażnik a liczba osób
- Podstawowo (katalog)332 l
- 5 osób, trzeci rząd złożony1 026 l
- Maksymalnie, kanapa złożona2 093 l
05 · Opinie z testów
MG S9 PHEV opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Na samym prądzie testy dały 60-80 km wobec 100 km z cennika, a po rozładowaniu baterii auto pali 7,4-8 l/100 km (jeden test podaje na trasie ok. 6 l, inny 9,5-10 l). Chwalą trzeci rząd i wyposażenie, krytykują miękkie zawieszenie, wolne multimedia i trakcję na mokrym. Euro NCAP daje 5 gwiazdek, z wyraźnie słabszą ochroną tylnych pasażerów.
4 plusy6 uwag
Co chwalą
- Trzeci rząd. SuperAuto: dorośli do ok. 186 cm mieszczą się wygodnie, co jest rzadkie nawet w droższych SUV-ach.
Więcej · 2 źródła
Autocentrum: tester o wzroście 180 cm siedział tam bez problemu, a dostęp ułatwia mocno przesuwany drugi rząd.
Źródła: SuperAuto.pl 06.2026, Autocentrum.pl 09.2026
- Bagażnik przy siedmiu osobach. Cennik podaje 332 l z podniesionym trzecim rzędem (od podłogi do dachu), 1 026 l ze złożonym trzecim i 2 093 l z obu złożonymi.
Więcej · 3 źródła
Interia i Benchmark podają te same liczby.
Źródła: Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026, Interia Motoryzacja, Benchmark.pl 07.2026
Pokaż pozostałe (2)
- Wyposażenie. Benchmark chwali Exclusive: fotele z masażem, Bose, dwukolorową skórę i panoramiczny dach.
Więcej · 3 źródła
Autocentrum i SuperAuto wskazują na bogate wyposażenie wobec ceny.
Źródła: Benchmark.pl 07.2026, Autocentrum.pl 09.2026, SuperAuto.pl 06.2026
- Komfort na nierównościach. Autocentrum: miękko dostrojone zawieszenie pochłania większość nierówności; gorzej radzi sobie z dużymi dziurami i włazami.
1 źródło
Źródła: Autocentrum.pl 09.2026
Na co uważać
- Spalanie po rozładowaniu baterii. Autocentrum: 7,5-8 l/100 km w cyklu mieszanym i 9,5-10 l na autostradzie.
Więcej · 4 źródła
Interia: średnio 7,4 l (6,6-7,9) po ok. 1500 km. SuperAuto: 7-8 l w mieście i ok. 6 l na trasie. Cennik podaje 6,7 l, a 2,4 l to wartość ważona, która zakłada regularne ładowanie.
Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, Interia Motoryzacja, SuperAuto.pl 06.2026, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026
- Zasięg na prądzie. SuperAuto zmierzył ok. 80 km, Interia ok. 60 km w mieście, przy normie 100 km.
Więcej · 3 źródła
Do dojazdów zaplanuj 60-80 km.
Źródła: SuperAuto.pl 06.2026, Interia Motoryzacja, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026
Pokaż pozostałe (4)
- Napęd tylko na przód. Autocentrum: przednie koła mocno buksowały przy przyspieszaniu na mokrym.
Więcej · 3 źródła
SuperAuto zwraca uwagę na limit trakcji przy ponad 2 tonach masy i 299 KM. Wersji z napędem na cztery koła nie ma.
Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, SuperAuto.pl 06.2026, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026
- Zawieszenie. Interia: tył mocno przysiada przy przyspieszaniu i kołysze się w szybkich manewrach.
Więcej · 2 źródła
Autocentrum: Chery Tiggo 9 radzi sobie z nierównościami lepiej. Sprawdź to na własnej trasie.
Źródła: Interia Motoryzacja, Autocentrum.pl 09.2026
- Multimedia. Autocentrum: przycinki, zawieszanie się, problemy z połączeniem, czasem kamera i dostęp bezkluczykowy.
Więcej · 3 źródła
SuperAuto i Benchmark: wolniejsza reakcja ekranu, a klimatyzacja jest w ekranie.
Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, SuperAuto.pl 06.2026, Benchmark.pl 07.2026
- Wnętrze i wyciszenie. Autocentrum: część plastików słabsza, deska trzeszczy pod naciskiem.
Więcej · 3 źródła
Benchmark: niespójny styl deski i fotele bez bocznego trzymania. SuperAuto: na autostradzie przydałoby się lepsze wyciszenie.
Źródła: Autocentrum.pl 09.2026, Benchmark.pl 07.2026, SuperAuto.pl 06.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Jeśli ładujesz w domu i jeździsz do ok. 60 km dziennie, większość dojazdów zrobisz na prądzie.
Więcej
Bez ładowania licz 7,5-8 l/100 km przy masie 2160 kg. Przed zakupem usiądź w trzecim rzędzie z osobami, które będą tam jeździć, i sprawdź ekran.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Euro NCAP.
5 gwiazdek w 2025: dorośli 84%, dzieci 85%, piesi i rowerzyści 74%, asystenci 77%.
Więcej · 1 źródło
Słabe punkty: klatka piersiowa tylnego pasażera „weak”, whiplash tylnych foteli „marginal”, słupki szyby dla pieszych „poor”, brak wykrywania dziecka w aucie. Test dotyczył wersji PHEV „LUX” o masie 2160 kg (kierownica z lewej strony).
Źródła: Euro NCAP 11.2025
✓Dobrze
Zasięg łączny.
Benchmark podaje ponad 1000 km zasięgu na jednym tankowaniu (bak i bateria).
Więcej · 2 źródła
Cennik nie podaje zasięgu łącznego, więc to wynik testu, nie norma.
Źródła: Benchmark.pl 07.2026, Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Awarie i akcje serwisowe.
Nie znaleziono zgłoszeń usterek ani akcji serwisowych dla MG S9 (wyszukiwanie 8.10.2026). „Nie znaleziono” nie znaczy „nie ma”: auto jest w Polsce od maja 2026.
2 źródła
Źródła: Euro NCAP 11.2025, Autocentrum.pl 09.2026
?Nie wiemy
Ładowanie DC i rzeczywiste ceny dodatków.
Cennik nie podaje ładowania prądem stałym, ceny adaptera V2L ani brązowo-beżowej tapicerki.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj importera lub salon i poproś o zapis w ofercie.
Źródła: Cennik MG S9 Plug-in Hybrid 10.2026
Źródła opinii (6), stan na 08.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
Euro NCAP
06 · Czy warto
Czy MG S9 PHEV to dobry wybór? Tak, jeśli ładujesz w domu. Nie, jeśli jeździsz głównie trasą.
Jeden napęd i dwie wersje, więc wybierasz między dopłatą 9 000 zł za komfort a sposobem jazdy. Z gniazdka dojeżdżasz na prądzie, a bez ładowania auto spala 7,4-8 l/100 km.
Dla rodziny z ładowarką w domu, która sporadycznie wozi więcej niż pięć osób
Za 167 900 zł (Excite) dostajesz siedem miejsc, 299 KM, kamerę 360°, dach panoramiczny i 16 systemów wsparcia kierowcy w standardzie. Jeżdżąc głównie trasą bez ładowania, zapłacisz za 7,4-8 l/100 km zamiast katalogowych 2,4: wtedy policz MG HS PHEV albo spalinowego rywala. Potrzebujesz 4x4? Patrz Tiggo 9 PHEV. Szybkie ładowanie prądem stałym: zapytaj importera, cennik go nie podaje.
Dlaczego tak
- Trzeci rząd wozi dzieci i nastolatków na krótsze trasy (dorośli do ok. 186 cm wg SuperAuto, Interia radzi niższe osoby), a przy siedmiu osobach zostaje 332 l bagażu, 1 026 l po złożeniu trzeciego rzędu (cennik)
- Asystenci MG Pilot, kamera 360°, dach panoramiczny i dwa ekrany 12,3″ już w Excite; Exclusive dopłaca 9 000 zł za masaż, Bose i drobiazgi
- 7 lat gwarancji do 150 000 km, z baterią wysokiego napięcia i progiem utraty pojemności 70%
Na co uważać
- Na prądzie 100 km wg WLTP, w testach 60-80 km; po rozładowaniu baterii 7,4-8 l/100 km (testy), cennik: 6,7 l
- Tylko napęd na przód przy 299 KM i 2160 kg: buksowanie na mokrym, 0-100 km/h w 9,6 s (najwolniejszy z rywali w naszym zestawieniu)
- Euro NCAP 5★, ale ochrona tylnych pasażerów słabsza (klatka piersiowa „weak”, whiplash „marginal”): to ważne przy dzieciach z tyłu
- Miękkie zawieszenie i wolne multimedia w trzech testach: sprawdź je na jeździe próbnej, a o ładowanie DC zapytaj importera, bo cennik go nie podaje
07 · Rywale
MG S9 PHEV na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MG S9 PHEV (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MG S9 PHEV, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMG S9 PHEV Excite · 172 900 zł (katalogowa Excite)PHEV

Chery Tiggo 8 PHEV
- Cena od
- 169 900 zł−3 000 zł
- Moc
- 279 KM−20 KM
- 0–100 km/h
- 9,0 s−0,6 s
- Zasięg EV
- 90 km−10 km
Więcej
Siedem miejsc i podobna cena katalogowa, ale słabszy układ, bateria 18,3 kWh i bagażnik 193 l przy siedmiu osobach wobec 332 l w S9 (pomiary z cenników importerów). Ma ładowanie DC 40 kW i 5 gwiazdek Euro NCAP po ponownej ocenie. Wybierz go, gdy liczy się szybkie doładowanie na trasie.

Forthing U-Tour PHEV
- Cena od
- 179 900 zł+7 000 zł
- Moc
- 204 KM−95 KM
- 0–100 km/h
- 7,0 s−2,6 s
- Zasięg EV
- 119 km+19 km
Więcej
Bateria 20,16 kWh i zasięg na prądzie 119 km wg cennika. Cennik podaje 204 KM samego silnika elektrycznego (mocy systemowej nie podaje, więc różnica mocy nie jest porównaniem), nie podaje ładowania DC, a cena na okładce (174 900 zł) różni się od tabeli. Gwarancja 5 lat / 150 000 km wg strony importera, o dwa lata krócej niż 7 lat w S9.

MG HS PHEV
- Cena od
- 164 500 zł−8 400 zł
- Moc
- 272 KM−27 KM
- 0–100 km/h
- 6,9 s−2,7 s
- Zasięg EV
- 100 kmtak samo
Więcej
Ta sama marka, ten sam układ jazdy na przód, ale pięć miejsc, bagażnik 507 l i mocniejszy układ 272 KM. Importer daje na HS PHEV większy rabat niż na S9, więc po rabacie różnica ceny jest większa niż w katalogu. Wybierz go, jeśli trzeciego rzędu nie potrzebujesz.

BYD Seal U DM-i
- Cena od
- 169 900 zł−3 000 zł
- Moc
- 218 KM−81 KM
- 0–100 km/h
- 8,9 s−0,7 s
- Zasięg EV
- 80 km−20 km
Więcej
Pięć miejsc, bagażnik 425 l, ładowanie DC 18 kW i gwarancja 6 lat / 150 tys. km. Od 1.10.2026 BYD ma wyprzedaż z niższą ceną tylko za gotówkę: sprawdź aktualną w salonie. Wybierz go, gdy trzeci rząd jest zbędny.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja MG S9 PHEV: 7 lat i co warto wiedzieć.
Pojazd ma 7 lat gwarancji do 150 000 km. Bateria wysokiego napięcia jest w tej gwarancji, a utrata pojemności poniżej 70% jest uznawana za nadmierną. Warunkiem jest pełna historia serwisowa w sieci MG.
Bateria trakcyjna
7 lat / 150 000 km
Akumulator wysokiego napięcia jest objęty gwarancją pojazdu.
Szczegóły
Jeśli kontrola w autoryzowanym serwisie pokaże pojemność poniżej 70% wartości początkowej, MG uznaje to za nadmierną utratę i naprawia lub wymienia baterię. Cennik S9 nie powtarza tego zapisu: poproś o niego w dokumencie gwarancyjnym.
Przeglądy
Co rok lub 24 000 km
Cennik podaje interwał, ale nie ceny przeglądów: zapytaj salon o koszt pierwszych trzech.
Szczegóły
Pełna historia serwisowa w sieci MG jest warunkiem napraw gwarancyjnych.
Assistance
1 rok, potem do 7 lat
W standardzie jest 1 rok pomocy drogowej, a przedłużenie do 7 lat wymaga przeglądów w autoryzowanej stacji MG.
Szczegóły
Potwierdź warunki w salonie.
Korozja i lakier
7 lat na perforację
Perforacja nadwozia 7 lat bez limitu km, pod warunkiem corocznego przeglądu antykorozyjnego.
Szczegóły
Lakier 3 lata / 72 000 km (materiały MG z 16.09.2026).
Rocznik
Rocznik produkcji 2026
Cennik i cena promocyjna dotyczą aut z roku produkcji 2026.
Szczegóły
Zapytaj o rok produkcji i VIN konkretnego egzemplarza.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna MG S9 PHEV: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 64 salonów MG: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 64 salony w 54 miastach.
64 salony MG54 miasta
Lista salonów
Salony MG: adres, telefon, jazda próbna.
64 salony w 54 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Warszawa 4 salony
Bemo MG Puławska
ul. Puławska 516, 02-884, Warszawa4,7179 opinii w GoogleKrotoski MG Warszawa Centrum
ul. Wawelska 3 D, 02-034, WarszawaPGD MG Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5, 03-214, Warszawa4,3242 opinie w GooglePlaza MG Warszawa
ul. Grochowska 85, 04-186, Warszawa4,4108 opinii w Google
Gdańsk 2 salony
Plichta MG Gdańsk
ul. Lubowidzka 48, 80-174, Gdańsk4,6174 opinie w GooglePlichta MG Gdańsk Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 303a, 80-314, Gdańsk4,5202 opinie w Google
Katowice 2 salony
Auto Gazda MG Katowice
Al. Walentego Roździeńskiego 170, 40-203, Katowice4,865 opinii w GoogleKrotoski MG Katowice
ul. Tadeusza Kościuszki 261, 40-608, Katowice4,6171 opinii w Google
Konin 2 salony
Auto Centrum Lis MG Konin
ul. Ignacego Paderewskiego 8, 62-510, Konin5,037 opinii w GoogleAuto Centrum Lis MG Konin
ul. Poznańska 47, 62-510, Konin
Kraków 2 salony
Kus Automotive MG Kraków
ul. Konopnickiej 31, 30-302, Kraków4,990 opinii w GooglePGD MG Kraków
ul. Jasnogórska 60, 31-358, Kraków
Łódź 2 salony
Krotoski MG Łódź
ul. S. Przybyszewskiego 176/178, 93-120, Łódź4,4184 opinie w GoogleKrotoski MG Łódź Południe
al. Władysława Bartoszewskiego 13, 93-341, Łódź4,4184 opinie w Google
Szczecin 2 salony
Bemo MG Szczecin Pomorska
ul. Pomorska 115 B, 70-812, SzczecinBemo MG Szczecin Ustowo
ul. Ustowo 56, 70-001, Szczecin4,8113 opinii w Google
Wałbrzych 2 salony
Ultima Auto MG Wałbrzych
ul.1 maja 64, 58-300, Wałbrzych5,07 opinii w GoogleUltima Auto MG Wałbrzych
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4, 58-309, Wałbrzych5,07 opinii w Google
Białystok 1 salon
Biacomex MG Białystok
ul. Elewatorska 39, 15-620, Białystok
Bielany Wrocławskie 1 salon
Nawrot MG Wrocław
ul. Handlowa 8, 55-040, Bielany Wrocławskie5,0232 opinie w Google
Bielsko-Biała 1 salon
Auto-Boss MG Bielsko-Biała
ul. Warszawska 299, 43-300, Bielsko-Biała4,8117 opinii w Google
Bolesławice 1 salon
BMG Goworowski MG Słupsk
ul.Słupska 6, 76-251, Bolesławice4,853 opinie w Google
Bydgoszcz 1 salon
Plichta MG Bydgoszcz
ul.Fordońska 353, 85-766, Bydgoszcz4,892 opinie w Google
Ciechanów 1 salon
Budmat Auto MG Ciechanów
ul. Sońska 2, 06-400, Ciechanów
Częstochowa 1 salon
FC Auto MG Częstochowa
ul. Stefana Żółkiewskiego 18, 42-200, Częstochowa4,882 opinie w Google
Dąbrowa Górnicza 1 salon
PGD MG Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 10, 41-300, Dąbrowa Górnicza4,7339 opinii w Google
Długołęka 1 salon
Krotoski MG Wrocław
ul. Wrocławska 34 A, 55-095, Długołęka4,6185 opinii w Google
Elbląg 1 salon
HADM Gramatowski MG Elblag
ul. Warszawska 87, 82-300, Elbląg4,9123 opinie w Google
Ełk 1 salon
Biacomex MG Ełk
ul. Jana Kilińskiego 14, 19-300, Ełk4,634 opinie w Google
Falenty 1 salon
Bemo MG Warszawa Janki
al. Krakowska 8, 05-090, Falenty
Gdynia 1 salon
BMG Goworowski MG Gdynia
ul. Łużycka 9, 81-537, Gdynia4,9149 opinii w Google
Gorzów Wielkopolski 1 salon
Gezet MG Gorzów Wielkopolski
ul. Kasprzaka 1, 66-400, Gorzów Wielkopolski5,080 opinii w Google
Inowrocław 1 salon
Auto Styl MG Inowrocław
ul. Dworcowa 37, 88-100, Inowrocław
Jelenia Góra 1 salon
Ultima Auto MG Wałbrzych
ul. Fałata 1, 58-560, Jelenia Góra
Kalisz 1 salon
Auto Centrum Lis MG Kalisz
ul. Poznańska 24, 62-800, Kalisz5,0327 opinii w Google
Kielce 1 salon
Plaza MG Kielce
ul. 1 Maja 191, 25-655, Kielce4,864 opinie w Google
Koszalin 1 salon
Mojsiuk MG Koszalin
ul. Koszalińska 89, 76-039, Koszalin4,951 opinii w Google
Krosno 1 salon
Auto Complex MG Krosno
Al. Jana Pawła II 13a, 38-400, Krosno5,01 opinia w Google
Leszno 1 salon
Auto Mróz MG Leszno
AL.. JANA PAWŁA II 2, 64-100, Leszno4,6205 opinii w Google
Libertów 1 salon
Kus Automotive MG Kraków
Góra Libertowska 16, 30-444, Libertów
Lubin 1 salon
MM Cars MG Lubin
ul. Legnicka 65, 59-300, Lubin4,973 opinie w Google
Lublin 1 salon
Plaza MG Lublin
ul. Mełgiewska 10, 20-209, Lublin4,7107 opinii w Google
Nowy Targ 1 salon
ASMB MG Nowy Targ
Krakowska 3, 34-400, Nowy Targ
Olsztyn 1 salon
Fiedorowicz MG Olsztyn
ul. Partyzantów 26, 10-521, Olsztyn
Opole 1 salon
Vip Car MG Opole
Ul. Pużaka 8, 45-273, Opole4,884 opinie w Google
Piła 1 salon
Gezet MG Piła
ul. Wojciecha Kossaka 76, 64-920, Piła5,012 opinii w Google
Płock 1 salon
Budmat Auto MG Płock
Bielska 55, 09-400, Płock4,932 opinie w Google
Poznań 1 salon
Krotoski MG Poznań
ul. Kaliska 2, 61-131, Poznań4,5180 opinii w Google
Radom 1 salon
Prasek MG Radom
ul.Czarnieckiego 25, 26-605, Radom4,928 opinii w Google
Rybnik 1 salon
Auto Gazda MG Rybnik
ul. Żorska 11, 44-203, Rybnik4,675 opinii w Google
Rzeszów 1 salon
Plaza MG Rzeszów
al. Armii Krajowej 60, 35-307, Rzeszów4,6137 opinii w Google
Siedlce 1 salon
Iron Cars MG Siedlce
ul. Targowa 20, 08-110, Siedlce5,013 opinii w Google
Stalowa Wola 1 salon
Samko MG Stalowa Wola
Ul. Niezłomnych 29, 37-450, Stalowa Wola4,612 opinii w Google
Suchy Las 1 salon
Bemo MG Poznań Jelonek
ul. Obornicka 4, Jelonek, 62-002, Suchy Las
Swarzędz 1 salon
Bemo MG Poznań Swarzędz
ul. Wrzesińska 191, 62-020, Swarzędz4,9160 opinii w Google
Tarnowskie Góry 1 salon
Mirai MG Tarnowskie Góry
ul. Józefa Korola 14A, 42-605, Tarnowskie Góry
Toruń 1 salon
Plichta MG Toruń
ul. Szosa Bydgoska 82, 87-100, Toruń4,9137 opinii w Google
Tychy 1 salon
Mirai MG Tychy
ul. Zacisze 65, 43-100, Tychy4,971 opinii w Google
Wielogłowy 1 salon
Auto-Complex MG Nowy Sącz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy5,06 opinii w Google
Włocławek 1 salon
Auto Styl MG Włocławek
ul. Toruńska 153, 87-800, Włocławek4,937 opinii w Google
Wrocław 1 salon
Nawrot MG Wrocław
Al. Karkonoska 59a, 53-015, Wrocław
Zabrze 1 salon
MM Cars MG Zabrze
ul. Wolności 153, 41-800, Zabrze4,9102 opinie w Google
Zgłobice 1 salon
Gładysz MG Tarnów
ul. Krakowska 15, 33-113, Zgłobice4,836 opinii w Google
Zielona Góra 1 salon
Gezet MG Zielona Góra
ul. S.Batorego 69b, 65-735, Zielona Góra4,9123 opinie w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
MG S9 PHEV pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena z warunkami, miejsce w trzecim rzędzie, spalanie po rozładowaniu baterii i zasięg na prądzie w testach: odpowiedzi z cennika, Euro NCAP i testów, z datami.
Ile kosztuje MG S9 i czy 167 900 zł jest ceną dla każdego?
Cennik z 2.10.2026 podaje cenę katalogową 172 900 zł dla Excite i cenę promocyjną 167 900 zł. Promocja trwa do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli i dotyczy zamówień na rocznik 2026; kredyt 50/50 i leasing MG liczą się od ceny katalogowej i nie łączą się z rabatem.
Excite czy Exclusive: czy warto dopłacić 9 000 zł?
Exclusive (176 900 zł po rabacie) dokłada masaż i wentylację przednich foteli, audio Bose, lędźwiowe kierowcy, klapę z czujnikiem ruchu, składane lusterka, ładowanie indukcyjne i światła przeciwmgłowe. Asystenci, kamera 360°, dach i ekrany są w obu wersjach, więc to dopłata do komfortu.
Czy trzeci rząd w MG S9 nadaje się dla dorosłych?
SuperAuto: dorośli do ok. 186 cm, Autocentrum: tester 180 cm bez problemu. Interia radzi niskich nastolatków, bo kolana są wysoko. Usiądź tam na jeździe próbnej.
Ile MG S9 pali, gdy nie ładuję baterii?
Cennik: 6,7 l/100 km. W testach 7,5-8 l w cyklu mieszanym (Autocentrum), średnio 7,4 l (Interia). Na trasie wyniki się rozjeżdżają: 9,5-10 l (Autocentrum) wobec ok. 6 l (SuperAuto).
Ile przejadę na samym prądzie?
Cennik: 100 km wg WLTP, w mieście 135 km. W testach 60 km w mieście (Interia) i ok. 80 km (SuperAuto), więc planuj 60-80 km.
Czy MG S9 ma napęd na cztery koła?
Nie, jest tylko napęd na przednie koła. Autocentrum opisał buksowanie kół na mokrym przy mocnym przyspieszaniu. Siedmiomiejscowy plug-in z 4x4 to Chery Tiggo 9 PHEV.
Ile zostaje bagażnika przy siedmiu osobach?
332 l z podniesionym trzecim rzędem, 1 026 l ze złożonym trzecim i 2 093 l z obu złożonymi (cennik, pomiar od podłogi do dachu). Trzy walizki i siedem osób wymagają przymiarki w salonie.
Czy S9 ładuje się szybko (DC)?
Cennik podaje tylko ładowanie AC: pokładowa ładowarka 11 kW, 0-100% w ok. 3 h, a z gniazdka 2,2 kW ok. 11,5 h. Ładowania prądem stałym cennik nie wymienia: zapytaj importera, zanim na nie liczysz.
Jaka jest gwarancja na MG S9 i na baterię?
7 lat lub 150 000 km na pojazd (cennik). Dla baterii MG podaje w warunkach 7-letniej Potrójnej Gwarancji próg 70% pojemności; perforacja nadwozia 7 lat pod warunkiem corocznych przeglądów antykorozyjnych.
Jak S9 wypadł w Euro NCAP?
5 gwiazdek w 2025 (dorośli 84%, dzieci 85%). Słabsza jest ochrona tylnych pasażerów (klatka piersiowa „weak”, whiplash „marginal”), a to ważne przy siedmiu osobach. Test dotyczył wersji PHEV „LUX” (2160 kg, kierownica z lewej strony).
MG S9 czy Chery Tiggo 8 PHEV albo Forthing U-Tour?
Wszystkie trzy mają siedem miejsc i napęd na przód. S9 ma największą baterię z tej trójki (24,7 kWh) i 332 l bagażnika przy siedmiu osobach, ale jest też najwolniejszy do 100 km/h. Porównanie jest w sekcji rywali.
Czy MG S9 ma koło zapasowe?
Koła zapasowego nie ma, jest zestaw naprawczy opon. Auto ma felgi 20″ (245/50 R20).
Czy MG S9 PHEV uciągnie przyczepę?
Cennik: do 2 000 kg przyczepy z hamulcem i do 750 kg bez hamulca, nacisk na hak 100 kg, obciążenie dachu 75 kg. Cennik nie opisuje haka jako wyposażenia ani nie podaje jego ceny: zapytaj salon, czy i za ile go zamontuje, zanim policzysz przyczepę w budżecie.
Czy MG S9 PHEV mieści się w garażu?
Auto ma 4 983 mm długości, 1 967 mm szerokości bez lusterek i 2 237 mm z lusterkami, wysokość 1 778 mm z relingami, a średnica zawracania to 11,5 m. Zmierz garaż z lusterkami; Exclusive składa je elektrycznie, a Excite nie ma tej funkcji.
Czy MG S9 PHEV może zasilać urządzenia z gniazdka (V2L)?
Tak, ale ładowanie z pojazdu (V2L) wymaga dokupienia dedykowanego adaptera. Cennik nie podaje jego ceny ani mocy wyjściowej, więc zapytaj o nie w salonie.
Jak często serwis i ile kosztują przeglądy?
Przeglądy co rok lub 24 000 km. Cennik nie podaje cen przeglądów: poproś salon o koszt pierwszych trzech.
Z tej marki: inne modele MG
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Plug-in Hybrid Excite: Cena cennikowa 172 900 zł, cena promocyjna 167 900 zł (−5 000 zł) — warunek: Cena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG.
- Plug-in Hybrid Exclusive: Cena cennikowa 181 900 zł, cena promocyjna 176 900 zł (−5 000 zł) — warunek: Cena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG.
Cena promocyjna z cennika z 2.10.2026 obowiązuje na zamówienia do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli, dla aut rocznika 2026. Kredyt 50/50 i leasing MG liczą się od ceny katalogowej i nie łączą z rabatem: porównaj oba warianty w salonie.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o MG S9 PHEV. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…