Porównaj auta

Duży elektryczny SUV 4,9 m

EV

XPeng G9.

Ładuje szybko, komfort dopłacasz.

Dane sprawdzone: · Źródła

Elektryczny SUV 4,89 m z baterią 80,3 lub 94,6 kWh, ładowaniem do 525 kW (10–80% w 12 min wg importera) i bagażnikiem 660 l plus 71 l z przodu.

Więcej o aucie

Każda wersja ma pompę ciepła, trzy ekrany i zasilanie 230 V z auta; napęd na tył (351 KM) albo na cztery koła (575 KM). Uwaga: skóra Nappa, masaż i Dynaudio są w pakiecie za dopłatą, a gwarancja to 7 lat / 160 000 km na auto i 8 lat / 160 000 km na baterię.

Galeria · 4 zdjęcia
XPeng G9Elektryczny RWD Long Range · 269 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 7 salonów

01 · Koszty

XPeng G9 cena: wersja, pakiet i prąd, czyli ile naprawdę płacisz.

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla wybranej wersji. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), a cenę auta bierzemy z cennika importera, który nie podaje rabatów. Pakiet Premium, hak, lakier i felgi 21 cali (RWD) kosztują dodatkowo i nie są w tej cenie. Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania w domu. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Wyposażenie
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (cennik)
Cennik importera podaje zużycie wg WLTP: Standard Range 18,4 kWh/100 km i 502 km, Long Range 18,6 kWh i 585 km, AWD 20,1 kWh i 540 km. AWD ma krótszy zasięg niż Long Range, bo ma drugi silnik i waży o 105 kg więcej, a bateria jest ta sama. Cennik zaznacza, że zasięg i czas ładowania są poglądowe.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 286 640 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny kosztuje łącznie 286 640 zł: zakup 269 900 zł i energia 16 740 zł.

02 · Trasa

Czy G9 dojedzie w trasie bez ładowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba stanąć przy ładowarce. Zasięg to wartość WLTP z baterii wybranej wersji; na autostradzie testy dają ok. 300–410 km, więc przy trasie powyżej 300 km zaplanuj ładowanie. Pojemność: 80,3 kWh w Standard Range i 94,6 kWh w Long Range i AWD (pojemność brutto z cennika).

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg liczymy z baterii wybranej wersji, a stację planuj po 90% tej wartości. WLTP daje do 585 km (Long Range), ale testy pokazują mniej: Chip.pl (04.2026, Long Range Pro, obecna generacja) zmierzył 23,1 kWh/100 km przy 90 km/h i 31,7 przy 140 km/h, a Auto Świat (07.2025, wersja sprzed odświeżenia z baterią 98 kWh) ok. 400 km na autostradzie. To pomiary stałych prędkości i starszej generacji, więc traktuj je jako rząd wielkości; zimą licz bliżej dolnych wartości.
Ładowanie XPenga G9
Prąd przemienny 11 kW (trzy fazy): od 5 do 100% w min. 9 h w Standard Range i min. 10,5 h w Long Range i AWD. Prąd stały: Standard Range 445 kW (10–80% w 12 min wg importera), Long Range i AWD 525 kW (10–80% w 12 min wg importera). To deklaracja importera w idealnych warunkach (przypis cennika); Autogaleria.pl (05.2025, wersja sprzed odświeżenia) zmierzyła stałe ponad 200 kW i szczyt ok. 300 kW.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

XPeng G9 wyposażenie: co dokłada Long Range i AWD.

Wszystkie trzy wersje mają pompę ciepła, trzy ekrany, kamerę 360° i asystenta jazdy. Long Range dokłada tylko baterię, a AWD napęd na cztery koła, zawieszenie pneumatyczne i felgi 21 cali. Skóra Nappa, masaż, wentylowane tylne fotele i Dynaudio to osobny pakiet za dopłatą. Pełna lista 38 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektrycznyRWD Standard RangeEVElektrycznyRWD Long RangeEVElektrycznyAWD Performance
Napęd
Napęd na cztery kołaDrugi silnik: 575 KM zamiast 351 KM, 4,2 s do 100 km/h zamiast 6,4–6,6 s.——✓
Zawieszenie pneumatyczneDwukomorowe, z regulowanym tłumieniem; tylko w AWD. Zapytaj salon o serwis zawieszenia.——✓
Nadwozie
Felgi aluminiowe21 cali w AWD; w RWD 20 cali, a 21 cali kosztuje dodatkowo.20 cali20 cali21 cali
Black EditionCzarny lakier, czarne obręcze i pomarańczowe zaciski; tylko w AWD.niedostępnyniedostępnydopłata 8 900 zł
W standardzie w każdej wersji (29)

Wnętrze

  • Pakiet Premium Comfort & Audiodopłata 16 900 zł
  • Podgrzewana kierownica regulowana w 4 płaszczyznach
  • Fotel kierowcy regulowany w 8 płaszczyznach, pasażera w 6
  • Fotele przednie podgrzewane i wentylowane, pamięć pozycji
  • Tylne siedzenia podgrzewane, podłokietnik, składane 60/40
  • Tapicerka ze skóry ekologicznej Letherette
  • Klimatyzacja dwustrefowa z tylnym panelem i filtrem pyłków i PM2,5
  • Dwie ładowarki bezprzewodowe 50 W

Nadwozie

  • Hak holowniczydopłata 5 200 zł
  • Lakierdopłata 5 900 zł
  • Przedni bagażnik (frunk) 71 l
  • Panoramiczny dach szklany z izolacją termiczną
  • Elektryczna pokrywa bagażnika
  • Klamki zlicowane, drzwi bezramkowe, miękkie domykanie
  • Szyba przednia (dół) i tylna podgrzewane, tylna przyciemniana
  • Relingi dachowe (nośność 75 kg)

Napęd

  • Pompa ciepła
  • Zasilanie 230 V z auta (V2L)
  • Tryby jazdy: Eco, Komfort, Sport, Indywidualny, ruszanie, ucieczka, śnieg

Multimedia

  • Trzy ekrany
  • Nagłośnienie XPeng, 8 głośników
  • Apple CarPlay, Android Auto, radio DAB+, aktualizacje OTA
  • Asystent głosowy „Hey XPENG” (w teście Auto Świat 07.2025 bez języka polskiego)
  • Klucz cyfrowy UWB i Bluetooth, sterowanie z aplikacji

Bezpieczeństwo i asystenci

  • Asystent jazdy XPILOT ASSIST
  • Kamera 360° i parkowanie automatyczne
  • Autonomiczne hamowanie awaryjne, ostrzeganie o martwym polu i ruchu poprzecznym z tyłu
  • Poduszki: kierowcy, pasażera, boczne z przodu, kurtynowe
  • ISOFIX z tyłu, czujniki ciśnienia w oponach, kontrola zjazdu

Cennik „Nowy G9” (PDF importera bez daty, metadane 09.2025), tabele konfiguracji i opcji, odczyt 8.10.2026. Dopłaty (zł brutto): Pakiet Premium 16 900, hak 5 200, felgi 21 cali w RWD 5 900, lakier metalizowany 5 900, mat Kaitoke Green 7 900, Black Edition 8 900.

04 · Wnętrze

XPeng G9 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów prasowych importera (lakier srebrny, wnętrze w pomarańczowo-brązowej tapicerce). Wersja nie jest oznaczona. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

XPeng G9: wnętrze z dwoma dużymi ekranami i pomarańczowo-brązową tapicerką.

05 · Opinie z testów

XPeng G9 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy chwalą wyciszenie, komfort i ładowanie, ale zasięg na trasie wychodzi wyraźnie niższy niż 585 km z katalogu (Chip.pl: 31,7 kWh/100 km przy 140 km/h). Częste zarzuty to sterowanie przez ekran, nerwowi asystenci i brak automatycznej rekuperacji. Część testów dotyczy wersji sprzed odświeżenia 2025.

Zużycie przy 140 km/h w teście Chip.pl31,7 kWh/100 kmnorma WLTP 18,6; przy 90 km/h 23,1 (Long Range Pro, 04.2026)

6 plusów8 uwag

Co chwalą

  • Ładowanie DC działa blisko obietnicy: Autogaleria.pl (05.2025, wersja sprzed odświeżenia, 314 KM) utrzymywała ponad 200 kW, ze szczytem ok. 300 kW, a Nowoczesna Flota (03.2026) pisze o stałych ponad 200 kW.
    Więcej · 3 źródła

    Importer deklaruje do 525 kW i 12 min dla 10–80%.

    Źródła: Autogaleria.pl: test XPeng G9 Long Range 05.2025, Nowoczesna Flota: XPeng G9, chińskie premium bez kompleksów 03.2026, Cennik „Nowy G9”

  • W mieście zużycie zgadza się z katalogiem: Chip.pl zmierzył 18,9 kWh/100 km (Long Range Pro) przy normie 18,6.
    2 źródła

    Źródła: Chip.pl: test XPeng G9 Long Range Pro 04.2026, Cennik „Nowy G9”

Pokaż pozostałe (4)
  • Wyciszenie i komfort na plus: Otomoto (10.2025) pisze o znakomitym wyciszeniu kabiny, a o zawieszeniu pneumatycznym AWD, że w trybie Comfort Plus prasuje nierówności mimo felg 21 cali.
    1 źródło

    Źródła: Otomoto: XPeng G6 i G9, komfort i zasięg 10.2025

  • Wnętrze i nagłośnienie chwalone w egzemplarzu Autogalerii (05.2025) ze skórą Nappa i Dynaudio, czyli z wyposażeniem z pakietu za dopłatą.
    2 źródła

    Źródła: Autogaleria.pl: test XPeng G9 Long Range 05.2025, Cennik „Nowy G9”

  • Systemy półautonomiczne (utrzymanie pasa, adaptacyjny tempomat) Otomoto (10.2025) ocenia jako działające bardzo dobrze w obu testowanych modelach (G6 i G9).
    1 źródło

    Źródła: Otomoto: XPeng G6 i G9, komfort i zasięg 10.2025

  • Euro NCAP (2023): 5 gwiazdek, dorośli 85%, dzieci 85%, piesi 78%, asystenci 78%.
    Więcej · 1 źródło

    Test dotyczy wersji sprzed odświeżenia 2025.

    Źródła: Euro NCAP 2023: XPeng G9

Na co uważać

  • Na trasie zużycie rośnie: Chip.pl zmierzył 23,1 kWh/100 km przy 90 km/h i 31,7 przy 140 km/h.
    Więcej · 2 źródła

    Z pojemności brutto 94,6 kWh wychodzi z tego ok. 410 i ok. 300 km (przeliczenie własne, w praktyce mniej, bo część baterii jest niedostępna).

    Źródła: Chip.pl: test XPeng G9 Long Range Pro 04.2026, Cennik „Nowy G9”

  • Auto Świat (07.2025, wersja 98 kWh, 313 KM) podaje realnie ok. 400 km na autostradzie, ze zużyciem powyżej 26 kWh/100 km wobec 19,4 w normie.
    Więcej · 1 źródło

    Obecne G9 ma baterię 94,6 kWh, więc pomiaru nowej generacji na autostradzie nie mamy.

    Źródła: Auto Świat: test XPeng G9 07.2025

Pokaż pozostałe (6)
  • Dużo funkcji jest tylko na ekranie: Chip.pl wytyka, że położenie kierownicy ustawia się w menu, Nowoczesna Flota dodaje klimatyzację i lusterka.
    Więcej · 2 źródła

    Kto woli fizyczne przyciski, sprawdź to na jeździe próbnej.

    Źródła: Chip.pl: test XPeng G9 Long Range Pro 04.2026, Nowoczesna Flota: XPeng G9, chińskie premium bez kompleksów 03.2026

  • Asystenci bywają nadwrażliwi (Auto Świat, 07.2025), a nawigacja nie pokazuje ruchu na żywo (Auto Świat).
    Więcej · 2 źródła

    Otomoto (10.2025, test G6 i G9) dodaje, że auta bez danych map nie zwalniają automatycznie przed zakrętem i rondem.

    Źródła: Auto Świat: test XPeng G9 07.2025, Otomoto: XPeng G6 i G9, komfort i zasięg 10.2025

  • Auto Świat (07.2025) pisze, że asystent głosowy nie rozumie języka polskiego.
    Więcej · 2 źródła

    Czy dziś już rozumie, cennik nie mówi, więc sprawdź na jeździe próbnej.

    Źródła: Auto Świat: test XPeng G9 07.2025, Cennik „Nowy G9”

  • Brak automatycznej rekuperacji i syntetyczne czucie kierownicy (Nowoczesna Flota, 03.2026; Autogaleria.pl, 05.2025).
    2 źródła

    Źródła: Nowoczesna Flota: XPeng G9, chińskie premium bez kompleksów 03.2026, Autogaleria.pl: test XPeng G9 Long Range 05.2025

  • Z tyłu wygodnie dla dwóch osób, środkowe miejsce Autogaleria.pl określa jako raczej symboliczne.
    Więcej · 3 źródła

    Chip.pl wytyka brak skrętnej tylnej osi przy 4 891 mm; cennik podaje promień skrętu 5,9 m.

    Źródła: Autogaleria.pl: test XPeng G9 Long Range 05.2025, Chip.pl: test XPeng G9 Long Range Pro 04.2026, Cennik „Nowy G9”

  • Hak holowniczy: producent ostrzegł 13.08.2026 przed obciążeniem pionowym (bagażniki rowerowe) w ograniczonej liczbie G6 i G9; holowanie przyczep pozostaje dozwolone.
    Więcej · 1 źródło

    Nie podano zakresu VIN ani dat produkcji, więc zapytaj salon, czy auto z hakiem jest objęte analizą.

    Źródła: Elektromobilni.pl: XPeng ostrzega właścicieli G6 i G9 08.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Na trasę licz zasięg z testów, nie 585 km z katalogu, a ładowanie planuj na mocnych ładowarkach, bo tylko tam G9 się rozpędza.

Więcej

Gwarancję (7 lat / 160 000 km, bateria 8 lat / 160 000 km) potwierdź na piśmie, a zapytaj o język asystenta głosowego i hak, zanim podpiszesz umowę.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Testy Auto Świat (07.2025) i Autogaleria.pl (05.2025) dotyczą wersji sprzed odświeżenia (bateria 98 kWh, 313–314 KM), a tylko Chip.pl (04.2026) obecnej generacji (94,6 kWh, 351 KM).

Więcej · 3 źródła

Liczby z tych testów podajemy z wersją.

Źródła: Auto Świat: test XPeng G9 07.2025, Autogaleria.pl: test XPeng G9 Long Range 05.2025, Chip.pl: test XPeng G9 Long Range Pro 04.2026

Uwaga

Gwarancja: przyjmujemy 7 lat/160 000 km na auto i 8 lat/160 000 km na baterię (informacja od NowoczesneAuta.pl; zgodnie z Otomoto 10.2025).

Więcej · 3 źródła

Cennik G9 gwarancji nie podaje, a książka UE dla G6 mówi o 60 miesiącach i 120 000 km na auto, więc próg pojemności baterii i wyłączenia weź na piśmie.

Źródła: Otomoto: XPeng G6 i G9, komfort i zasięg 10.2025, XPeng: warunki gwarancji i serwisu dla G6, Cennik „Nowy G9”

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Euro NCAP przetestował G9 w 2023 roku (5 gwiazdek: dorośli 85%, dzieci 85%, piesi 78%, asystenci 78%; procenty potwierdzają komunikat producenta i prasa).

Więcej · 2 źródła

Po odświeżeniu 2025 nie znaleźliśmy nowego wyniku, a protokołu z euroncap.com nie udało się otworzyć.

Źródła: Euro NCAP 2023: XPeng G9, CarNewsChina: dziewięć chińskich aut z 5 gwiazdkami Euro NCAP 2023 12.2023

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Awarie zawieszenia pneumatycznego w upały (akcja serwisowa 07.2026) dotyczą modelu X9, nie G9.

Więcej · 1 źródło

Nie znaleźliśmy takich doniesień o G9, ale przy AWD z pneumatyką zapytaj salon o serwis zawieszenia.

Źródła: CarNewsChina: akcja serwisowa XPeng X9 07.2026

Nie wiemy

Nie mamy polskich opinii właścicieli, kosztów przeglądów ani pomiarów zużycia zimą.

Więcej · 1 źródło

Cennik zaznacza, że zasięg i czas ładowania są poglądowe.

Źródła: Cennik „Nowy G9”

Źródła opinii (11), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Którą wersję wybrać

Czy XPeng G9 to dobry wybór? Najpierw zasięg, potem napęd, na końcu pakiet.

Trzy wersje tego samego SUV-a. Long Range dokłada do Standard Range tylko baterię (zasięg i ładowanie), bez zmian w wyposażeniu. AWD Performance dokłada moc, zawieszenie pneumatyczne i felgi 21 cali, a zasięg ma niższy niż Long Range. Skóra Nappa, masaż i Dynaudio są w pakiecie za dopłatą w każdej wersji.

Duży elektryk z szybkim ładowaniem, komfort w pakiecie za dopłatą

Standard Range (252 900 zł, 502 km WLTP), jeśli ładujesz w domu i jeździsz głównie po mieście i okolicy.

Czytaj dalej

Long Range (269 900 zł, 585 km), jeśli często jedziesz w trasę: 17 000 zł dopłaty daje 83 km i ładowanie 525 zamiast 445 kW. AWD Performance (315 900 zł) tylko dla kogoś, kto chce 575 KM i pneumatykę, bo zasięg ma o 45 km niższy niż Long Range. Nie dla Ciebie, jeśli potrzebujesz siedmiu miejsc (to XPeng X9) albo pewności co do progu pojemności baterii przed podpisem.

Dlaczego tak

  • Ładowanie do 525 kW (10–80% w 12 min wg importera); testy z 2025 roku utrzymały ponad 200 kW
  • Bagażnik 660 l plus 71 l pod maską i zasilanie 230 V z auta (V2L, 6 kW) w każdej wersji
  • Pompa ciepła, trzy ekrany, kamera 360° i asystent jazdy w standardzie każdej wersji

Na co uważać

  • Zasięg na trasie niższy niż w katalogu: Chip.pl zmierzył 31,7 kWh/100 km przy 140 km/h wobec normy 18,6
  • Skóra Nappa, masaż i Dynaudio tylko w pakiecie za dopłatą 16 900 zł, w żadnej wersji nie ma ich w standardzie
  • Gwarancja to 7 lat / 160 000 km na auto i 8 lat / 160 000 km na baterię; cennik jej nie podaje, a producent ostrzegł (13.08.2026) przed bagażnikami rowerowymi na haku; zapytaj w salonie o próg pojemności baterii i o hak

07 · Rywale

XPeng G9 kontra duże elektryki: G9 ładuje szybciej, rywale są tańsze.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle XPeng G9 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż XPeng G9, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zXPeng G9 RWD Long Range · 269 900 zł (Cena z cennika)EV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja XPeng G9: 7 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Auto ma 7 lat lub 160 000 km, bateria 8 lat lub 160 000 km. Cennik G9 nie podaje progu utraty pojemności baterii, lakieru ani perforacji, więc zapytaj o nie przed umową.

Pojazd7 lat lub 160 000 km
7 lat lub 160 000 km
Bateria8 lat lub 160 000 km
8 lat lub 160 000 km

Pojazd

7 lat lub 160 000 km

Tyle wynosi gwarancja na XPeng kupowany dziś w Polsce (informacja od NowoczesneAuta.pl), zgodnie z Otomoto z 10.2025.

Szczegóły

Cennik G9 nie ma hasła o gwarancji, a książka UE dla G6 podaje 60 miesięcy lub 120 000 km. Poproś o książkę gwarancyjną G9 przed umową.

NowoczesneAuta.pl, Otomoto 20.10.2025, cennik G9

Bateria

8 lat lub 160 000 km

Okres i limit kilometrów dla baterii trakcyjnej.

Szczegóły

Książka UE dla G6 wiąże ją z progiem 70% pojemności; dla G9 zapytaj o próg, sposób pomiaru i obowiązek przeglądów w serwisie XPeng.

NowoczesneAuta.pl, książka UE (G6)

Perforacja i lakier

Zapytaj w salonie

Cennik G9 nie podaje gwarancji na perforację ani lakier.

Szczegóły

Książka G6 mówi o 144 miesiącach na perforację i 36 na lakier; dla G9 poproś o zapis w umowie i warunki, np. czy ochrona zależy od przeglądów w ASO.

Książka gwarancyjna G6 (UE)

Serwis i assistance

do potwierdzenia

Nie znaleźliśmy kosztów przeglądów ani zakresu pomocy drogowej dla G9.

Szczegóły

Dealerów XPeng w naszej bazie jest niewiele, więc zapytaj, gdzie wykonasz serwis i przeglądy.

Brak dokumentu; baza salonów

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna XPeng G9: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 7 salonów XPeng: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 7 salonów w 7 miastach.

7 salonów XPeng7 miast

Lista salonów

Salony XPeng: adres, telefon, jazda próbna.

7 salonów w 7 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Bydgoszcz 1 salon

Gdańsk 1 salon

Katowice 1 salon

Kraków 1 salon

Opole 1 salon

Swadzim 1 salon

Warszawa 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

XPeng G9 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena z pakietem, wybór wersji, zasięg w testach, ładowanie, gwarancja i G9L: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący XPeng G9.

Ile kosztuje XPeng G9 w Polsce?

Według cennika importera: Standard Range 252 900 zł, Long Range 269 900 zł, AWD Performance 315 900 zł. To ceny katalogowe, bo cennik nie podaje rabatów. Skóra Nappa, masaż i Dynaudio to pakiet za 16 900 zł, w żadnej wersji nie ma ich w standardzie.

Czym różnią się wersje XPeng G9?

Long Range ma baterię 94,6 kWh zamiast 80,3 kWh, zasięg 585 km zamiast 502 km i ładowanie 525 kW zamiast 445 kW, bez zmian w wyposażeniu. AWD Performance dokłada napęd na cztery koła (575 KM, 4,2 s do 100 km/h), zawieszenie pneumatyczne i felgi 21 cali, ale jedzie 540 km.

Czy XPeng G9 zmieści się w garażu i na parkingu?

Cennik podaje 4 891 mm długości, 1 937 mm szerokości i 1 680 mm wysokości (AWD 1 670 mm), więc to auto na miejsce parkingowe 5 m. Zawracanie ułatwia promień skrętu 5,9 m, a przy ciasnych miejscach pomaga kamera 360° i parkowanie automatyczne, które są w każdej wersji. Zmierz garaż, bo szerokość z lusterkami cennik pomija.

Ile kosztuje G9 z pakietem, lakierem i hakiem?

Z cennika importera: Long Range z Pakietem Premium (16 900 zł), lakierem metalizowanym (5 900 zł) i hakiem (5 200 zł) wychodzi 297 900 zł, a AWD Performance z tymi samymi dodatkami 343 900 zł. Zapytaj salon, które z czterech lakierów są bez dopłaty.

Czy na G9 jest rabat 30 000 zł?

W kwietniu 2026 prasa pisała o rabacie do 30 000 zł dla G9 AWD Performance z rocznika 2025. Cennik importera tego nie potwierdza i nie podaje daty końca, więc nie wliczamy go do cen. Zapytaj salon, czy dotyczy auta, które oglądasz, i na jakich warunkach.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryczny RWD Standard Range: Cena cennikowa 252 900 zł.
  • Elektryczny RWD Long Range: Cena cennikowa 269 900 zł.
  • Elektryczny AWD Performance: Cena cennikowa 315 900 zł.

Ceny to katalog z cennika importera (PDF bez daty, metadane z 09.2025), brutto; cennik nie podaje rabatów ani warunków. Rabat do 30 000 zł z kwietnia 2026 dotyczył wyłącznie G9 AWD Performance z rocznika 2025 i nie jest potwierdzony jako trwający, więc nie wchodzi do cen.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o XPeng G9. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 7 salonów