Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Hybryda plug-in · napęd przedniHybryda plug-in · napęd przedni

Deepal S05 PHEV.Na prądzie w tygodniu. Benzyna na trasę.

Deepal S05 PHEV łączy baterię 18,42 kWh z silnikiem benzynowym 1,5 litra: 100 km na samym prądzie i 1060 km łącznie w cyklu WLTP. PRO kosztuje 149 900 zł, MAX 164 900 zł, a obie wersje dzielą ten sam napęd o mocy 258 KM (190 kW). Poznaj pozostałe modele Deepal.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Przed wizytą zapytaj, czy salon ma egzemplarz do jazdy próbnej i w której wersji.
Deepal S05 PHEV — ujęcie okładkoweSUV z wtyczką w kompaktowym formacie: 4598 mm długości, 1900 mm szerokości i 2880 mm rozstawu osi.

Zacznij od tego, czy będziesz ładować. Od tej jednej odpowiedzi zależy cały rachunek za jazdę.

6 pytań przed zamówieniemCeny obu wersjiOpcje wyceniane osobno
Rozdział 1 z 5
6 pytań, które zadaje każdy kupujący wtyczkę

Zanim zamówisz Deepala S05 PHEV.

Odpowiedzi opierają się na polskim cenniku i na tym, czego w nim nie ma. Tam, gdzie dokument milczy, podpowiadamy, o co dopytać w salonie.

Czy bez ładowania to auto też spali dwa litry?

Nie. Obie wartości z cennika — 0,52 i 2,03 litra na 100 km — zakładają, że ruszasz z naładowaną baterią. Gdy bateria się wyczerpie, jedziesz zwykłą hybrydą, która wozi dodatkowo 18,42 kWh ogniw. Z deklaracji producenta o 1060 km zasięgu łącznego i 51-litrowym baku wychodzi wtedy około 5,3 litra na 100 km, a my liczymy ostrożniej, bo to wciąż wartość z cyklu pomiarowego.

Czy da się ładować po drodze?

Tak. Bateria przyjmuje prąd stały do 55 kW, a producent podaje 15 minut dla zakresu od 30 do 80 procent — nie dla pełnego ładowania. Szybka stacja ma tu dowieźć Cię do celu, a nie zastąpić ładowania w domu.

Mam gdzie ładować i ile to trwa u mnie w domu?

Ze zwykłego gniazdka o mocy 2,3 kW naładowanie 18,42 kWh trwa około 8 godzin — to nasz rachunek z pojemności baterii. Ładowarka ścienna 11 kW skraca to do niecałych dwóch godzin. Sprawdź moc przyłącza w garażu albo na miejscu postojowym, zanim zamówisz auto.

Czy 100 km elektrycznie wystarczy na moją codzienną trasę?

Jeśli do pracy masz mniej niż 50 km w jedną stronę i ładujesz co wieczór, większość kilometrów zrobisz bez benzyny. Zimą i przy prędkościach autostradowych zasięg spada — 100 km to wynik cyklu pomiarowego, nie obietnica. Przejrzyj przebieg z dwóch ostatnich miesięcy i policz swoją średnią.

Ile kosztuje przegląd i co ile trzeba go robić?

Importer nie publikuje ani cennika przeglądów, ani interwału — dla żadnego modelu tej marki. Przy hybrydzie plug-in dochodzi obsługa układu wysokiego napięcia, więc poproś o plan obsługi i wycenę pierwszych 3 przeglądów na piśmie.

Co z gwarancją baterii akurat w tej wersji?

Cennik podaje 8 lat albo 200 000 km, ale nie mówi, przy jakim spadku pojemności marka uznaje baterię za zużytą. Dla odmiany elektrycznej taki próg jest opublikowany, dla wtyczki nie — poproś o zapis w książce gwarancyjnej, zanim podpiszesz umowę.

Polski cennik · obowiązuje od 16 czerwca 2026

Ile kosztuje Deepal S05 PHEV? Wybierz wersję i sprawdź, co kosztuje dodatkowo.

Dwie pozycje w cenniku i trzy opcje wyceniane osobno. Poniżej to, co warto wiedzieć, zanim poprosisz o wycenę.

149 900 zł

PRO FWD 149 900 zł · MAX FWD 164 900 zł

Ceny z cennika importera obowiązującego od 16 czerwca 2026, sprawdzone 7 października 2026. W ofertach dealerów PRO FWD jest dostępny od 137 000 zł, a MAX FWD od 145 000 zł (oferta limitowana). Importer nie publikuje programu finansowania dla Deepala — zapytaj o ofertę i rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO).

PRO i MAX różni 15 000 zł i wyłącznie wyposażenie kabiny. Obie wersje mają baterię 18,42 kWh, moc systemową 258 KM i napęd na przednią oś.

Co warto wiedzieć o cenie
Cennik obowiązuje od 16 czerwca 2026Ceny obu wersji w cenniku nie zmieniły się od wprowadzenia modelu do oferty (sprawdzone 7 października 2026). Poproś o pisemną wycenę z datą ważności — między zamówieniem a odbiorem cennik może się zmienić.
Dwie opcje wyceniane osobnoHak demontowany ręcznie kosztuje 3000 zł, a panoramiczny dach z elektryczną osłoną 4500 zł. Obie opcje są dostępne zarówno w PRO, jak i w MAX.
oferta limitowanaNiższa cena w ofertach dealerówU części autoryzowanych dealerów S05 PHEV jest w ofercie limitowanej: PRO FWD od 137 000 zł zamiast 149 900 zł, MAX FWD od 145 000 zł zamiast 164 900 zł. Tej obniżki nie ma w cenniku importera, więc zapytaj salon o warunki, dostępność egzemplarza i zakres ceny.

Wybierz wyposażenie — napęd jest jeden. Różnica 15 000 zł dotyczy wyłącznie wyposażenia kabiny.

Dwie wersjeCo dostajesz za różnicęIle realnie spali
Rozdział 2 z 5
Dwie wersje · 15 000 zł różnicy

PRO czy MAX?

Napęd, bateria, zasięg i osiągi są w obu identyczne. Różnicę widać wyłącznie w kabinie.

PodstawaPRO FWD149 900 zł
  • Bateria18,42 kWh
  • Zasięg elektryczny100 km WLTP
  • Moc systemowa258 KM
  • Ładowanie prądem stałym55 kW

Ma już komplet asystentów kierowcy, kamerę dookólną, ekran 15,4 cala, skórę wegańską i 8 głośników — nic z tego nie jest opcją.

WyższaMAX FWD164 900 zł
  • Bateria18,42 kWh
  • Zasięg elektryczny100 km WLTP
  • Moc systemowa258 KM
  • Ładowanie prądem stałym55 kW

Za 15 000 zł więcej dostajesz m.in. podgrzewaną szybę przednią, elektryczne klamki wpuszczane w drzwiach, elektryczną klapę bagażnika, podgrzewaną kierownicę, podgrzewane i wentylowane fotele przednie oraz wyświetlacz na przedniej szybie z nawigacją — w sumie 17 pozycji wyposażenia i 14 głośników zamiast 8.

Najważniejsza liczba każdej wtyczki

Ile realnie spali — i kiedy.

Cennik podaje dwie wartości i obie są prawdziwe, tyle że pod jednym warunkiem: bateria musi być naładowana. Trzecia kolumna to jazda, dla której dokument nie drukuje osobnej liczby, a która zdarza się na każdej dłuższej trasie. Kalkulator niżej pozwoli Ci podstawić własne wartości.

Wartość homologacyjna

Pełna bateria, starsza metoda pomiaru

Cykl mieszany0,52 l/100 km

Niższa z dwóch liczb w cenniku, z emisją 14 gramów dwutlenku węgla na kilometr. Powstaje przy pełnej baterii, gdy większość dystansu auto pokonuje na prądzie.

Wartość homologacyjna

Pełna bateria, nowsza metoda pomiaru

Cykl mieszany2,03 l/100 km

Druga liczba z tego samego dokumentu, z emisją 47 gramów na kilometr. To ta sama jazda policzona nowszą metodą ważenia dla hybryd plug-in — nie błąd druku i nie inna wersja auta.

Nasze założenie

Wyczerpana bateria, realna trasa

Przyjęliśmy do rachunkuok. 6,5 l/100 km

Osobnej liczby na tryb podtrzymania cennik nie drukuje, ale wyprowadzisz ją z jego deklaracji: 1060 km łącznie minus 100 km na prądzie to 960 km z 51-litrowego baku, czyli około 5,3 litra na 100 km. To wciąż wynik z cyklu pomiarowego, więc do rachunku przyjęliśmy ostrożniejsze 6,5 litra dla SUV-a o masie 1850 kg — zmierz własne na jeździe próbnej.

Polski cennik Deepal S05 PHEV (od 16 czerwca 2026), sprawdzony 7 października 2026

Przymierz 552 litry do swojego bagażu. I zmierz bramę garażu, zanim wpłacisz zaliczkę.

Nadwozie z bliskaBagażnik, foteliki, garażWyposażenie i dane techniczne
Rozdział 3 z 5
Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj Deepal S05 PHEV z bliska.

5 ujęć nadwozia o długości 4598 mm — sylwetka, przód, lewy bok, tył i prawy profil. Wnętrza w tej galerii nie ma, obejrzysz je w salonie.

Deepal S05 PHEV bok
SUV z wtyczką w kompaktowym formacie: 4598 mm długości, 1900 mm szerokości i 2880 mm rozstawu osi.
Deepal S05 PHEV przód
Reflektory LED włączane automatycznie i bezramkowe szyby w drzwiach — standard w obu wersjach.
Deepal S05 PHEV prawy profil
Relingi dachowe i lusterka składane elektrycznie — z rozłożonymi lusterkami auto ma 2125 mm szerokości, policz zapas na bramę.
Deepal S05 PHEV tył
Spojler ze zintegrowanym światłem stop, a pod klapą 552 litry bagażnika i 1310 litrów po złożeniu kanapy.
Deepal S05 PHEV lewy profil
Prześwit 169 mm i felgi 18 cali w standardzie, na oponach w rozmiarze 225/60R18.
Zanim wpłacisz zaliczkę · zmierz to sam

Przymierz S05 PHEV do bagażu, garażu i gniazdka.

5 rzeczy, które trzeba zobaczyć i zmierzyć na własne oczy — żaden dokument nie sprawdzi ich za Ciebie.

Bagażnik552 litry, 1310 po złożeniu kanapyTa odmiana nie ma schowka pod maską, który w elektrycznym S05 mieści 159 litrów — kabel do ładowania jedzie więc razem z walizkami. Zmierz wysokość progu załadunku i sprawdź, czy klapa zamyka się nad wózkiem.
Garaż i miejsce postojowe4598 mm długości, 1900 mm szerokości bez lusterekZ rozłożonymi lusterkami auto ma 2125 mm. Zmierz bramę i szerokość miejsca z zapasem na otwarcie drzwi, a przy wjeździe do garażu podziemnego pamiętaj o prześwicie 169 mm.
FotelikiMocowania ISOFIX z przodu i z tyłuKomplet z przodu i z tyłu — sprawdź w instrukcji, jak wyłączyć poduszkę pasażera, jeśli chcesz tam wozić fotelik tyłem do kierunku jazdy. Zabierz własne foteliki na jazdę próbną i sprawdź, czy przy zamontowanym foteliku wchodzisz jeszcze z wózkiem.
Ładowanie w domuŁadowarka pokładowa 11 kWZe zwykłego gniazdka o mocy 2,3 kW pełne ładowanie trwa około 8 godzin, z ładowarki ściennej 11 kW — niecałe dwie godziny (nasz rachunek z pojemności 18,42 kWh). Zapytaj elektryka, czy przyłącze w garażu udźwignie mocniejszy punkt.Policz koszt ładowania
Trasa do pracy51 litrów baku i 18,42 kWh bateriiPrzy 100 km zasięgu elektrycznego trasa do 50 km w jedną stronę mieści się w baterii, o ile ładujesz co wieczór. Pełny bak zostaje wtedy na weekend i wakacje — a nie na dojazdy.

Wymiary, bagażnik i parametry ładowania z polskiego cennika Deepal S05 PHEV

Wyposażenie, które widać w codziennym użyciu

Co daje Deepal S05 PHEV?

Poniżej 4 rzeczy z listy seryjnej, o których polski cennik mówi wprost i które realnie zmieniają codzienną jazdę.

KabinaEkran dotykowy 15,4 cala i skóra wegańska w obu wersjachBezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto, sterowanie głosowe, aktualizacje oprogramowania przez internet oraz klimatyzacja z tylnym nawiewem i filtrem przeciwpyłowym PM2.5 należą do standardu.
Prąd z autaZasilanie urządzeń z gniazda pojazdu do 6 kWPodłączysz narzędzia, lodówkę turystyczną albo czajnik bez dostępu do sieci. Przy baterii 18,42 kWh to zapas na kilka godzin pracy sprzętu — pamiętaj tylko, że pobrana energia to ta sama, z której jedziesz.
PrzyczepaUciąg do 1600 kilogramówProducent podaje tę wartość dla przyczepy z hamulcem, w obu wersjach; hak demontowany ręcznie kosztuje 3000 zł. Dopuszczalnego nacisku na kulę cennik już nie wymienia — zapytaj o niego w salonie.
ManewrowanieKamera dookólna 360 stopni i wejście bez wyjmowania kluczykaKamera z przezroczystą obudową pokazuje podłoże pod autem przy wjeżdżaniu na krawężnik. Dwa inteligentne kluczyki i otwieranie bez kluczyka są w cenie obu wersji.
Pełna lista z polskiego cennika

Co jest w wersji PRO?

Wszystko poniżej należy do standardu bazowej wersji PRO FWD — bez dodatkowej opłaty i bez pakietów do wyboru.

Bezpieczeństwo i asystenci — polski cennik12 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB) z ruszaniem w korku
  • inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC) z utrzymywaniem odległości
  • ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu i hamowanie przy cofaniu
  • monitorowanie martwego pola i asystent zmiany pasa
  • asystent utrzymania pasa ruchu z ostrzeganiem o zjechaniu z drogi
  • rozpoznawanie znaków drogowych i ograniczeń prędkości
  • monitorowanie zmęczenia kierowcy i ostrzeganie o otwarciu drzwi
  • kamera dookólna 360 stopni z przezroczystą obudową
  • poduszki przednie, boczne, kurtynowe i środkowa między fotelami
  • mocowania fotelików ISOFIX z przodu i z tyłu
  • czujniki ciśnienia w oponach
  • hamulec postojowy z automatycznym przytrzymaniem, asystent ruszania pod górę i zjazdu ze wzniesienia
Światła i widoczność — polski cennik8 poz.
  • reflektory LED włączane automatycznie, z regulacją wysokości świateł
  • światła do jazdy dziennej LED
  • tylne światła LED z lampami przeciwmgielnymi
  • spojler ze zintegrowanym światłem stop
  • bezramkowe i przyciemniane szyby w drzwiach
  • lusterka elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane
  • automatyczne odmrażanie przedniej szyby
  • automatyczne zamykanie szyb podczas deszczu
Komfort i klimatyzacja — polski cennik8 poz.
  • kierownica ze skóry wegańskiej, regulowana
  • perforowane fotele ze skóry wegańskiej
  • fotel kierowcy z elektryczną regulacją w 6 kierunkach, pasażera w 4
  • kanapa tylna składana w proporcji 60:40
  • klimatyzacja z tylnym nawiewem i filtrem przeciwpyłowym PM2.5
  • chłodzony schowek w podłokietniku środkowym
  • relingi dachowe
  • centralne odblokowywanie 4 drzwi i szyby otwierane jednym dotknięciem
Multimedia — polski cennik8 poz.
  • ekran dotykowy 15,4 cala
  • bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto
  • nawigacja online i radio cyfrowe DAB+
  • sterowanie głosowe
  • aktualizacje oprogramowania przez internet
  • dwa inteligentne kluczyki i wejście bez wyjmowania kluczyka
  • sterowanie funkcjami komfortu z aplikacji w telefonie
  • 8 głośników w wersji PRO, 14 w wersji MAX
Napęd i ładowanie — polski cennik9 poz.
  • silnik benzynowy 1,5 litra z automatyczną skrzynią
  • silnik elektryczny na przedniej osi
  • moc systemowa 258 KM i moment 300 N·m
  • bateria litowo-żelazowo-fosforanowa o pojemności 18,42 kWh
  • ładowarka pokładowa prądu przemiennego 11 kW
  • ładowanie prądem stałym do 55 kW — od 30 do 80 procent w 15 minut
  • zasilanie urządzeń z gniazda pojazdu do 6 kW
  • zbiornik paliwa 51 litrów
  • napęd na przednią oś
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Moc systemowa258 KM
Moment systemowy300 N·m
0–100 km/h7,9 s
Napędna przednią oś
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria18,42 kWh, ogniwa litowo-żelazowo-fosforanowe
Zasięg elektryczny WLTP100 km
Zasięg łączny WLTP1060 km
Ładowanieprąd przemienny 11 kW · prąd stały 55 kW
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa51 l
Wymiary i praktyczność
Bagażnik552 l / 1310 l
Długość / szerokość / wysokość4598 / 1900 / 1600 mm
Rozstaw osi2880 mm
Prześwit169 mm
Masa własna1850 kg
Uciąg przyczepy1600 kg

Policz, ile kosztuje Twój rok. Na własnych stawkach, nie na cudzych założeniach.

Zasięg elektrycznyŁadowanieKalkulator kosztu jazdy
Rozdział 4 z 5
Zasięg i ładowanie

Ile przejedzie Deepal S05 PHEV na samym prądzie?

Zasięg elektryczny

Elektrycznie · cykl WLTP100 km

100 km to wynik cyklu pomiarowego przy pełnej baterii i spokojnej jeździe. Zimą, na autostradzie i z obciążonym bagażnikiem licz na mniej — zapytaj w salonie o wynik z auta demonstracyjnego z ostatniego miesiąca.

Prąd stały · 30–80%

15 min

Te 15 minut dotyczy zakresu od 30 do 80 procent przy mocy do 55 kW; czasu pełnego ładowania prądem stałym producent nie podaje. Na co dzień i tak ładowałbyś w domu — szybka stacja jest tu rozwiązaniem na trasę.

Kalkulator / Twoje założenia

Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?

Polski cennik podaje dwie wartości spalania — 0,52 i 2,03 litra na 100 km — i obie są wartościami homologacyjnymi mierzonymi przy naładowanej baterii. Osobnej liczby na jazdę z wyczerpaną baterią dokument nie drukuje, ale wynika ona z jego własnych deklaracji: 1060 km zasięgu łącznego minus 100 km na prądzie to 960 km z 51-litrowego baku, czyli około 5,3 litra na 100 km. To wciąż rachunek z cyklu pomiarowego, dlatego do kalkulatora przyjęliśmy ostrożniejsze 6,5 litra na 100 km jako założenie redakcyjne dla jazdy realnej — wpisz własne z jazdy próbnej. Zużycie prądu 18,4 kWh na 100 km to nasz rachunek z pojemności 18,42 kWh i 100 km zasięgu w cyklu WLTP; sam cennik deklaruje 18 kWh na 100 km. Udział jazdy na prądzie (60 procent) i stawka 1,20 zł za kilowatogodzinę to przykładowe założenia — podstaw swoje.

1. Ustaw swoje założenia

Wybierz udział jazdy elektrycznej w całym przebiegu. Resztę liczymy jako jazdę hybrydową. To Twój scenariusz, nie prognoza zasięgu.

2. Sprawdź sumę paliwa i prądu

Symulacja dla 15 000 km rocznie

Paliwo + prąd · wybrany scenariusz33,03 zł / 100 km

4 955,10 zł / rok

9000 km na prądzie + 6000 km w trybie hybrydowym.

Deepal S05 PHEV · benzyna19,79 zł/ 100 km całej jazdy
2 967,90 zł/ rok
Deepal S05 PHEV · energia13,25 zł/ 100 km całej jazdy
1 987,20 zł/ rok
Kalkulator liczy wyłącznie prąd i benzynę. Raty, ubezpieczenie, przeglądy i opony dolicz osobno — ich kosztów importer nie publikuje.

Zdecyduj i umów prezentację. Zostały rywale, bezpieczeństwo i lista pytań do salonu.

Werdykt i rywaleBezpieczeństwo i gwarancjaZanim podpiszesz
Rozdział 5 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

100 km na prądzie według cyklu WLTP
Wśród wtyczek z tabeli niżej nikt nie deklaruje więcej: Jaecoo 7 Super Hybrid podaje 91 km, Omoda 7 — 90 km, BYD Seal U DM-i — 80 km. Jeśli dziennie robisz mniej, większość kilometrów przejedziesz bez uruchamiania silnika benzynowego.
552 litry bagażnika, 1310 po złożeniu kanapy
To najwięcej wśród wtyczek w podobnej cenie: Jaecoo 7 Super Hybrid ma 500 litrów, BYD Seal U DM-i 425, a Omoda 7 — 401.
Najwyższa moc ładowania prądem stałym w tym zestawieniu
55 kW to więcej niż u wszystkich trzech rywali z tabeli niżej: Jaecoo 7 Super Hybrid i Omoda 7 przyjmują 40 kW, a BYD Seal U DM-i 18 kW. Od 30 do 80 procent baterii uzupełnisz na szybkiej stacji w 15 minut.

Do sprawdzenia 3

Wersja plug-in nie ma oceny Euro NCAP
Na 17 września 2026 opublikowanej oceny tej odmiany nie ma — test dopiero trwa. Jeśli gwiazdki są dla Ciebie warunkiem zakupu, porównaj to auto z takim, które wynik już ma.
Napęd tylko na przednią oś
Wariantu z napędem na obie osie w tej odmianie nie ma i nie da się go zamówić — u tego importera znajdziesz go dopiero w elektrycznym S05 w wersji MAX AWD. Przy 258 KM i mokrej nawierzchni przednia oś ma sporo do przeniesienia.
Marka nie ma własnej pomocy drogowej
Po awarii poza domem liczysz na własną polisę — importer nie opisuje programu assistance dla Deepala. Changan dokłada do swoich modeli roczny pakiet ubezpieczenia; przy Deepalu cennik takiego zapisu nie ma, choć część dealerów wymienia „ubezpieczenie za 1 zł” także przy tym modelu — zakres i termin potwierdź na piśmie w salonie.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Dla kierowcy, który ma gdzie ładować przy domu albo w pracy i dziennie pokonuje wyraźnie mniej niż 100 km — wtedy większość kilometrów zrobi na prądzie, a pełny bak zostaje na dłuższe wyjazdy.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Jeśli nie masz dostępu do gniazdka ani ładowarki, wozisz ze sobą 18,42 kWh baterii bez pożytku — w takim układzie taniej wypadnie zwykła hybryda albo auto benzynowe.

Na tle rywali · hybrydy plug-in do 170 tys. zł

Jak wypada wśród wtyczek w podobnej cenie.

ModelCenaMocBateriaZasięg elektrycznyBagażnik
Deepal S05 PHEV
ten model · punkt odniesienia
149 900 zł258 KM18,42 kWh100 km552 l
SUV plug-in, napęd przedni
Droższy katalogowo o 20 000 zł i słabszy o 40 KM, z zasięgiem elektrycznym krótszym o 20 km i bagażnikiem mniejszym o 127 litrów — za to po złożeniu kanapy mieści więcej niż Deepal. W promocji gotówkowej od 1 października 2026 (rocznik 2026, 141 000 zł) ta różnica cen odwraca się na korzyść BYD o 8900 zł (rocznik 2025 kosztuje 142 800 zł); przy cenie 137 000 zł z ofert dealerów Deepala przewaga cenowa wraca do niego, o 4000 zł.
169 900 zł218 KM18,3 kWh80 km425 l
SUV plug-in, napęd przedni
Droższy o 10 000 zł i mocniejszy o 21 KM. W zamian ma zasięg elektryczny krótszy o 9 km i bagażnik mniejszy o 52 litry.
159 900 zł279 KM18,3 kWh91 km500 l
SUV plug-in, napęd przedni
Droższy o 18 000 zł i mocniejszy o 21 KM, z zasięgiem elektrycznym krótszym o 10 km i najmniejszym bagażnikiem w całym zestawieniu.
167 900 zł279 KM18,4 kWh90 km401 l
Cena Deepala to kwota z cennika importera; w ofertach dealerów PRO FWD jest dostępny od 137 000 zł (oferta limitowana). Omoda 7 figuruje z ceną promocyjną wersji Luxury z cennika z 1 września 2026 (katalogowo 179 900 zł), a Jaecoo 7 Super Hybrid z katalogową ceną wersji Select. BYD Seal U DM-i w tabeli stoi z ceną katalogową 169 900 zł, ale od 1 października 2026 BYD sprzedaje go za gotówkę w promocji: rocznik 2026 za 141 000 zł (rocznik 2025 za 142 800 zł) — przy cenniku Deepala 149 900 zł różnica odwraca się na korzyść BYD o 8900 zł, a przy 137 000 zł z ofert dealerów przewaga cenowa wraca do Deepala. Każdą z tych cen potwierdź w salonie, zanim porównasz raty.Porównaj szczegółowo
Euro NCAP · sprawdzone 17 września 2026

Co wiadomo o bezpieczeństwie tej wersji?

Lista ocen Euro NCAP nie obejmuje odmiany plug-in Deepala S05 — sprawdzone 17 września 2026. Producent zapowiada test tej odmiany, ale wyniku jeszcze nie ma. Poniżej to, co o wyposażeniu bezpieczeństwa mówi ten sam dokument.

Bez ocenyOdmiana plug-in nie ma wyniku Euro NCAPSprawdzone 17 września 2026: ogłoszonej oceny tej odmiany nie ma, a adnotacja w cenniku mówi, że test dopiero trwa. Zapytaj w salonie, czy wynik ukazał się po tej dacie.
PoduszkiPrzednie, boczne, kurtynowe i środkowaPoduszka między fotelami przednimi ogranicza uderzenie kierowcy o pasażera przy zderzeniu bocznym. Kurtyny chronią oba rzędy siedzeń.
HamowanieAutonomiczne hamowanie awaryjne z ruszaniem w korkuUkład rozpoznaje pojazd przed autem i hamuje, gdy kierowca nie reaguje. W korku sam zatrzymuje auto i rusza za poprzednikiem.
Asystenci jazdyTempomat adaptacyjny, asystent pasa i martwe poleDo tego rozpoznawanie znaków, ostrzeganie o ruchu poprzecznym przy cofaniu i hamowanie przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego. Wszystkie te układy pomagają kierowcy, a nie prowadzą za niego.
Uwaga kierowcyMonitorowanie zmęczenia kierowcyUkład obserwuje kierowcę i ostrzega, gdy wykryje oznaki senności. Zapytaj podczas jazdy próbnej, jak sygnalizuje zmęczenie i czy da się ten sygnał wyciszyć.
WidocznośćKamera dookólna 360 stopni i czujniki ciśnienia w oponachKamera z przezroczystą obudową pokazuje, co dzieje się pod autem przy manewrach. Czujniki ciśnienia ostrzegają przed spadkiem w każdym kole z osobna.

Euro NCAP, stan na 17 września 2026; pakiet asystentów z polskiego cennika

Warunki publikowane przez markę

Jak chroniony jest Deepal S05 PHEV?

Deepal daje 7 lat lub 160 000 km na cały samochód, 8 lat lub 200 000 km na baterię hybrydy oraz 12 lat na perforację nadwozia, ale pełne warunki poznasz dopiero w salonie — programu pomocy drogowej producenta nie ma.

Pojazd7 lat / 160 000 kmOd pierwszej rejestracji, co nastąpi wcześniej; pełne warunki i wykluczenia importer udostępnia tylko w salonie — poproś o książkę gwarancyjną przed podpisaniem umowy.
Bateria trakcyjna8 lat / 200 000 kmpróg pojemności nieopublikowany8 lat lub 200 000 km na baterię hybrydy; producent nie podaje progu pojemności dla tej baterii — poproś o zapis w książce gwarancyjnej, zanim podpiszesz.
Silnik spalinowy i skrzynia7 lat / 160 000 kmUkład spalinowy objęty gwarancją podstawową; osobnej, dłuższej ochrony napędu hybrydowego cennik nie podaje — zapytaj w salonie.
Perforacja nadwozia12 lat / bez limitu km12 lat ochrony blachy bez limitu przebiegu — tyle samo co BYD i Changan, więcej niż MG (7 lat); zapytaj, czy wymaga corocznej kontroli antykorozyjnej z wpisem w książce — warunek nie jest opublikowany.
Pomoc drogowabez programu producentasprawdź własną polisęImporter nie opisuje programu assistance dla Deepala, a pakiet ubezpieczenia za 1 zł znany z Changana nie występuje w cenniku Deepala; część dealerów wymienia „ubezpieczenie za 1 zł” przy tym modelu. Zapytaj w salonie o zakres, okres i warunki na piśmie — do tego czasu holowanie i pomoc po awarii masz tylko z własnej polisy.
Druga strona gwarancji · czego nie obejmuje

Kiedy ta ochrona przestaje działać.

Pełne warunki gwarancji Deepal nie są opublikowane — poniższe zasady to zapis ze strony europejskiej marki i standard rynku; potwierdź je w salonie i poproś o książkę gwarancyjną.

  • Bateria zostawiona rozładowana na dłużejDłuższy postój z pustą baterią trakcyjną standardowo wyklucza roszczenie — przed urlopem naładuj auto do poziomu zalecanego w instrukcji i zapytaj w salonie o zalecany stan naładowania.
  • Zarobkowy przewóz osóbTaxi, wynajem i przewóz osób są wprost wyłączone z gwarancji w warunkach opublikowanych przez markę w Europie — jeśli auto ma tak pracować, ustal zasady na piśmie przed zakupem.
  • Pominięty albo spóźniony przeglądImporter nie publikuje planu przeglądów — zapisz terminy z książki serwisowej, bo przegląd po terminie standardowo przerywa ochronę na elementy, które wtedy zawiodą.
  • Ingerencja w układ wysokonapięciowy poza serwisemOtwarcie obudowy baterii, przeróbki instalacji ładowania albo tuning oprogramowania kończą ochronę — także po naprawie powypadkowej poza siecią.
  • Części i akcesoria spoza katalogu producentaZamienniki i akcesoria bez homologacji Deepal wyłączają odpowiedzialność za usterki, które spowodują — dotyczy też haków, bagażników dachowych i felg montowanych poza siecią.
  • Brak wpisów w książce gwarancyjnejBez pieczątek z przeglądów i kontroli nadwozia nie udowodnisz historii serwisowej — pilnuj wpisu przy każdej wizycie, bo warunki szczegółowe importer pokazuje tylko w salonie.
Deepal S05 PHEV · lista do salonu

Zanim podpiszesz, zapytaj o to wprost.

8 rzeczy, których cennik nie rozstrzyga. Weź tę listę na wizytę i poproś o odpowiedzi na piśmie — nie na słowo.

  • Przy jakim spadku pojemności bateria jest usterką?Cennik podaje 8 lat albo 200 000 km na baterię hybrydy, ale progu pojemności nie wymienia. Marka publikuje go dla odmiany elektrycznej, dla wtyczki nie. Poproś o zapis w książce gwarancyjnej i o wynik kontroli pojemności przy każdym przeglądzie.Jak czytać gwarancję baterii
  • Gwarancja nie obejmuje zarobkowego przewozu osóbHybrydę z wtyczką często bierze się do floty firmowej, a warunki gwarancji opublikowane przez markę w Europie wprost wykluczają taxi, wynajem i przewóz osób. Jeśli to auto ma zarabiać w takim użytku, ustal zasady z salonem na piśmie przed zakupem, bo pełnych warunków gwarancji marka w Polsce nie opublikowała.
  • Czy 12 lat na perforację naprawdę jest bez limitu kilometrów?Cennik tej wersji mówi o tym wprost, cenniki odmian elektrycznych już nie. Poproś o potwierdzenie w książce gwarancyjnej i zapytaj, czy ochrona wymaga corocznej kontroli antykorozyjnej z wpisem.
  • Ile kosztuje przegląd i co ile kilometrów wypada?Importer nie publikuje planu obsługi ani cen dla żadnego modelu tej marki. Poproś o harmonogram i wycenę pierwszych 3 przeglądów, zanim policzysz koszt utrzymania auta.Co wiadomo o serwisie Deepal
  • Z jakiego rocznika jest egzemplarz i kiedy go wydacie?Gwarancja rusza od pierwszej rejestracji, ale rok produkcji zaważy przy odsprzedaży. Poproś o datę produkcji, numer nadwozia i przewidywany termin wydania w zamówieniu.
  • Czy felgi 20 cali da się już zamówić?Cennik wycenia je na 2500 zł i dopisuje, że opcja wchodzi do produkcji od sierpnia 2026. Termin minął, ale dokument tego nie potwierdza — poproś o pisemne potwierdzenie dostępności przed złożeniem zamówienia.
  • Na jakich warunkach sfinansujesz to auto?Przykłady kredytu z zerową rzeczywistą roczną stopą oprocentowania importer publikuje wyłącznie dla modeli Changan (przykład z 29.06.2026, CS55 i CS75). Część dealerów wymienia przy Deepalu kredyt 50/50 i leasing od 101,8%, ale bez przykładu dla tego modelu — poproś o własną kalkulację rat wraz z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania.
  • Jeśli chcesz jeździć wyłącznie na prądzie, obejrzyj odmianę elektrycznąTa sama sylwetka jest dostępna jako auto w pełni elektryczne: bateria 68,82 kWh i 485 km zasięgu WLTP. Ma sens wtedy, gdy ładujesz codziennie i rzadko jeździsz dalej, niż pozwala jedno ładowanie.Zobacz elektrycznego Deepala S05
  • Poproś o wycenę z wyposażeniem dokładnie tego egzemplarzaHak, panoramiczny dach i większe felgi mają osobne ceny, a różnica między PRO a MAX to wyłącznie kabina. Niech wszystko znajdzie się na zamówieniu razem z kwotą i terminem.Wyślij zapytanie o ofertę

Polski cennik Deepal S05 PHEV oraz warunki gwarancji publikowane przez markę w Europie

Salony · wspólny szyld z Changanem

Usiądź za kierownicą Deepal S05 PHEV blisko Ciebie.

Wybierz województwo albo kliknij miasto na mapie. Salony Deepal działają pod wspólnym szyldem z Changanem — tam zapytasz o egzemplarz do jazdy próbnej i o wolny termin.

9 salonów Deepal · 8 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Deepal2KrakówChorzówGdańsk2Poznań i okoliceŁódźMotyczWarszawakółko = miasto · liczba = salony
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

Pytania, które warto zadać przed zakupem.

W jakich kolorach i z jaką tapicerką mogę zamówić to auto?
Cennik wymienia 5 lakierów nadwozia — Księżycową Biel, Srebro Mercurego, Szarość Ganimedesa, Czarną Otchłań i Błękit Andromedy — oraz dwa kolory wnętrza: czarny i pomarańczowy. Żaden lakier nie ma w dokumencie osobnej ceny, więc potwierdź w salonie, że każdy jest w cenie auta.
Czy jest wersja z napędem na cztery koła?
Nie. Obie wersje mają napęd na przednią oś, a silnik elektryczny również pracuje z przodu. Napęd na obie osie ten importer oferuje dopiero w odmianie w pełni elektrycznej S05, w wersji MAX AWD.
Ile mogę zapakować na dach i ile zostaje na ładunek?
Relingi dachowe są w standardzie, a producent dopuszcza 75 kilogramów obciążenia dachu. Masa własna to 1850 kg przy dopuszczalnej całkowitej 2280 kg, więc na pasażerów i bagaż zostaje 430 kg. Bagażnik dachowy wyraźnie skróci zasięg na prądzie — zaplanuj wtedy postój na tankowanie.
Jak szybko jedzie Deepal S05 PHEV?
Prędkość maksymalna to 180 km/h, a rozpędzenie do 100 km/h zajmuje 7,9 sekundy. Moment 300 N·m jest dostępny od niskich obrotów, bo dokłada go silnik elektryczny — w mieście czuć to od pierwszych metrów.
Co z emisją dwutlenku węgla przy zakupie na firmę?
Cennik podaje 47 gramów na kilometr w nowszej metodzie pomiaru i 14 gramów w starszej. Progi emisji decydują o zasadach amortyzacji auta w firmie, ale to przepis, a nie parametr samochodu — sprawdź aktualny próg ze swoją księgowością i poproś salon o świadectwo homologacji konkretnego egzemplarza.
Czy w cenie jest kabel do ładowania?
Cennik nie wymienia ani kabla, ani przenośnej ładowarki wśród wyposażenia którejkolwiek z wersji. Poproś o spis tego, co znajdziesz w aucie przy odbiorze — przy hybrydzie plug-in kabel bywa liczony osobno.
Czy interfejs i sterowanie głosowe działają po polsku?
Cennik wymienia nawigację online, radio cyfrowe i sterowanie głosowe, ale nie precyzuje języka. Sprawdź to na jeździe próbnej: menu i rozumienie polskich komend to rzeczy, które w codziennym użyciu najszybciej zaczynają przeszkadzać.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o S05 PHEV? Pomożemy dobrać wersję.

Napisz, ile jeździsz dziennie i czy masz gdzie ładować — odpowiemy, czy wersja z wtyczką ma u Ciebie sens, i pomożemy umówić prezentację w salonie.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Deepal S05 PHEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
149 900 złDeepal S05 PHEV · 100 km na prądzie, 1060 km łącznie