Benzyna
koszt przejazdu
Używamy plików cookie, żeby strona działała, oraz do statystyk (Google Analytics, Clarity) i pomiaru reklam. Zgody ustawiasz sam. Polityka prywatności
01 · Koszty
Ustaw przebieg, a policzymy zakup i paliwo dla obu napędów. Domyślnie stawiamy obok siebie benzynowy Excite i hybrydowy Standard: ta sama cena katalogowa, inne wyposażenie. Wersję każdego napędu możesz zmienić. Wynik zależy od pary: Standard do Standardu wychodzi po 5 latach taniej w benzynie, bo dopłata do Hybrid+ zwraca się dopiero po ok. 10 latach.
Nasz wniosek
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach wychodzi praktycznie tyle samo: najtaniej Hybrid+, ale do Benzyna brakuje tylko 4 875 zł.
zakup paliwo
02 · Trasa
Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt paliwa i miejsce, w którym trzeba stanąć na stacji. Hybrid+ ma mniejszy bak (41 l wobec 55 l), ale pali mniej.
koszt przejazdu
koszt przejazdu
03 · Porównanie
Domyślnie porównujemy benzynowy Excite z hybrydowym Standardem, bo mają tę samą cenę katalogową. Ceny to ceny po rabacie, a „Excite” w benzynie to inne auto niż „Excite” w Hybrid+.
Porównujemy wersje: Benzyna Excite, Hybrid+ Standard. Wyposażeniem też się różnią: sprawdź to w wyposażeniu.
Katalogowo oba kosztują 98 900 zł.
Po rabacie (13 000 zł w benzynie, 10 000 zł w Hybrid+) Hybrid+ Standard jest o 3 000 zł droższy. Kredyt 50/50 i leasing MG liczą od ceny katalogowej, więc tam płacisz tyle samo za oba.
Standard do Standardu: Hybrid+ kosztuje więcej o 16 400 zł po rabacie.
Za tę dopłatę dostajesz automat, tempomat adaptacyjny i o 82 KM więcej mocy.
Liczone z zużycia z cenników (6,5 i 5,0 l/100 km wg WLTP) i ceny benzyny z kalkulatora.
Hybrid+: 5,4–5,8 l wg raportów użytkowników AutoCentrum (5 raportów), zimą w mieście 7–8 l, a po włączeniu ogrzewania na 10 km nawet 13–14 l.
Benzyny 1.5 z manualem nie zmierzył żaden test, który znaleźliśmy.
Wg norm z cenników Hybrid+ oszczędza 1 575 zł rocznie wobec benzyny.
Liczone z cen po rabacie, 15 000 km rocznie i paliwa wg cenników.
Pierwsza para to 3 000 zł dopłaty, ale za inne wyposażenie, więc sama hybryda zwraca się w 8–10 lat. Wg testów nie policzymy, bo benzyna nie ma testu.
Hybrid+ ma o 82 KM więcej: silnik spalinowy 102 KM plus elektryczny 100 kW.
Hybrid+ jest szybszy o 3,8 s.
Benzynę z pełnym autem i na podjazdach sprawdź na jeździe próbnej.
Hybrid+ ma niższy limit prędkości niż benzyna (cennik MG).
Benzyna nie ma automatu w ofercie.
Oba napędy jadą tylko na przednie koła; 4x4 nie ma.
Hybrid+ ma mniejszy bak, ale pali mniej: zasięg z baku wg WLTP to ok. 850 km w benzynie i ok. 820 km w Hybrid+.
Hybrid+ nie ma mniejszego bagażnika niż benzyna.
Auto Świat chwali wygodny próg i foremne kształty (test Hybrid+, 17.01.2025).
Cenniki podają tylko 500 kg z hamulcem.
Ciężaru bez hamulca i obciążenia dachu nie podano; zapytaj w salonie, jeśli potrzebujesz bagażnika dachowego.
Okres taki sam.
W Hybrid+ gwarancja obejmuje też baterię i układ wysokonapięciowy. Warunki w sekcji o gwarancji.
Hybrid+: dorośli 75%, dzieci 82%, niechronieni 73%, asystenci 76%.
Tabela wariantów na stronie testu jest pusta, więc nie wiemy, które wersje obejmuje. Wyniku Hybrid+ nie przenosimy na benzynę.
Auto Świat (17.01.2025) nazywa hałas największą wadą Hybrid+: silnik spalinowy słychać najmocniej przy 4 000–4 500 obr/min.
Carbuyer (UK) notuje szum jazdy przy wyższych prędkościach. Benzyny nikt nie opisał, więc sprawdź ją na jeździe.
04 · Wyposażenie
Pięć wersji w jednej tabeli. „Excite” w benzynie i w Hybrid+ to różne auta, więc porównuj kolumny, nie nazwy. Pełna lista 36 pozycji z cenników jest pod przyciskiem „Wszystko”.
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | |||||
| Wyposażenie | BenzynaBenzynaStandard | BenzynaBenzynaExcite | HEVHybrid+Standard | HEVHybrid+Excite | HEVHybrid+Exclusive |
|---|---|---|---|---|---|
| Bezpieczeństwo i asystenci | |||||
| Tempomat adaptacyjny i asystent w korkuMniej pracy w korku i na trasie. W Hybrid+ od Standardu; cennik benzyny go nie wymienia. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ |
| Auto hold i elektryczny hamulec postojowyAuto stoi samo na światłach bez trzymania hamulca; w Hybrid+ w każdej wersji, cennik benzyny pozycji nie ma. | ? | ? | ✓ | ✓ | ✓ |
| Kamera 360°Łatwiej zaparkować w ciasnym miejscu. Jest w benzynowym Excite i w Hybrid+ Exclusive, a hybrydowy Excite ma tylko kamerę cofania. | — | ✓ | — | — | ✓ |
| Kamera cofania (w benzynowym Excite i Hybrid+ Exclusive zastępuje ją kamera 360°) | ✓ | — | ✓ | ✓ | — |
| Komfort i wnętrze | |||||
| Tapicerka ze skóry syntetycznejSkóra syntetyczna zamiast materiału w Standardzie i hybrydowym Excite. | — | ✓ | — | — | ✓ |
| Elektryczny fotel kierowcyRegulacja przyciskami zamiast ręcznych dźwigni; tylko benzynowy Excite i Hybrid+ Exclusive. | — | ✓ | — | — | ✓ |
| Podgrzewane fotele przednieCiepło od pierwszych minut zimą; tylko benzynowy Excite i Hybrid+ Exclusive. | — | ✓ | — | — | ✓ |
| Bezkluczykowe otwieranieAuto otwiera się bez wyjmowania kluczyka; od Excite. | — | ✓ | — | ✓ | ✓ |
| Klimatyzacja automatycznaW Hybrid+ w każdej wersji; benzyna ma klimatyzację sterowaną elektronicznie, cennik nie mówi, czy jest automatyczna. | ? | ? | ✓ | ✓ | ✓ |
| Nawiewy dla pasażerów z tyłuPowietrze trafia też do pasażerów z tyłu; w Hybrid+ od Excite. | ? | ? | — | ✓ | ✓ |
| Podgrzewana kierownicaTylko Hybrid+ Exclusive; cennik benzyny pozycji nie wymienia. | ? | ? | — | — | ✓ |
| Kierownica obszyta (sztuczna skóra, PU lub skóra) | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Kierownica obszyta skórą (w Standardzie PU) | — | — | — | ✓ | ✓ |
| Nadwozie i światła | |||||
| Reflektory LEDW Standardzie są halogenowe; LED od Excite. | — | ✓ | — | ✓ | ✓ |
| Czujnik deszczuWycieraczki włączają się same; od Excite. | — | ✓ | — | ✓ | ✓ |
| FelgiStandard ma stalowe 16″, Excite aluminiowe 17″, Hybrid+ Exclusive 18″. | stal 16″ | alu 17″ | stal 16″ | alu 17″ | alu 18″ |
| Lusterka składane elektrycznieWygodne w ciasnych garażach; tylko benzynowy Excite i Hybrid+ Exclusive. | — | ✓ | — | — | ✓ |
| Multimedia | |||||
| Ekran multimediów 12,3″Standard ma ekran 10,25″, od Excite jest większy. | — | ✓ | — | ✓ | ✓ |
| Sześć głośnikówStandard ma cztery. | — | ✓ | — | ✓ | ✓ |
| Ekran dotykowy 10,25″ | ✓ | — | ✓ | — | — |
| Cztery głośniki | ✓ | — | ✓ | — | — |
| Port USB w tylnym rzędzie | ? | ? | — | ✓ | ✓ |
Cenniki MG ZS z 2.10.2026 (benzyna i Hybrid+). Pozycji, których cennik benzyny nie wymienia (auto hold, klimatyzacja automatyczna, nawiewy i USB z tyłu, podgrzewana kierownica), nie traktuj jako braku: sprawdź w salonie. Rocznik MY26 dokłada system monitorowania kierowcy, bezprzewodowy CarPlay, Bluetooth Key i kamerę 360° HD; w salonie sprawdź, który rocznik stoi na placu. Cennik nie rozstrzyga, kto dostaje pakiet zimowy.
05 · Wnętrze
Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć. Wnętrze i kokpit pochodzą z broszury Hybrid+ (wersja globalna, wersja wyposażenia nieustalona); wnętrza benzyny importer nie pokazuje, a wyposażenie każdej wersji jest w tabeli.
Wnętrze ze zdjęcia z broszury Hybrid+ (wersja globalna): ekran multimediów i cyfrowy kokpit. Wersja wyposażenia nieustalona.
06 · Opinie z testów
Hybrid+ w testach jest głośny przy przyspieszaniu, a w raportach użytkowników pali 5,4–5,8 l/100 km (zimą w mieście 7–8 l). Benzyny 1.5 z manualem nikt nie zmierzył, więc jej spalanie i hałas są niewiadomą.
Dotknij napędu, żeby zobaczyć jego opinie.
BenzynaBenzyna
2 plusy3 uwagi
✓Dobrze
Gwarancja 7 lat lub 150 000 km i przegląd co rok albo co 24 000 km wg cennika.
Źródła: Cennik MG ZS 10.2026
✓Dobrze
Ma to samo nadwozie co Hybrid+, więc te same 443–1 457 l bagażnika wg cennika; test Hybrid+ chwali miejsce z tyłu.
Źródła: Cennik MG ZS 10.2026, Auto Świat: test MG ZS Hybrid+ 01.2025
!Uwaga
Tylko manual 5-biegowy, 115 KM i 12,5 s do 100 km/h, a tempomatu adaptacyjnego cennik nie wymienia.
Źródła: Cennik MG ZS 10.2026
!Uwaga
Nie znaleźliśmy niezależnego testu spalania ani hałasu benzyny 1.5.
Raporty AutoCentrum dotyczą starszej wersji z silnikiem 1.0 turbo, więc ich nie przenosimy.
Źródła: AutoCentrum: spalanie MG ZS, raporty użytkowników
!Uwaga
Euro NCAP: nie znaleźliśmy oceny benzynowego ZS tej generacji; 4 gwiazdki dotyczą Hybrid+.
Źródła: Euro NCAP: MG ZS Hybrid
→Co to znaczy dla Ciebie
Benzyna to najtańszy wybór w rodzinie i największa luka w danych: nikt jej nie zmierzył, więc spalanie, hałas i zachowanie na trasie sprawdź na jeździe próbnej.
Hybrid+HEV
3 plusy5 uwag
✓Dobrze
Miękkie zawieszenie daje wysoki komfort, a układ kierowniczy jest precyzyjny jak na chińskie auto; przednie fotele są wygodne, choć siedziska mogłyby być dłuższe.
Źródła: Auto Świat: test MG ZS Hybrid+ 01.2025
✓Dobrze
Właściciele podają 5,4–5,8 l/100 km w ruchu mieszanym (jeden: 5,45 l po 24 600 km), czyli o 0,3–0,8 l więcej niż w cenniku; to 5 raportów, nie próba reprezentatywna.
Źródła: AutoCentrum: spalanie MG ZS, raporty użytkowników
✓Dobrze
Brytyjski test chwali przestronność i komfort (test wersji na rynek UK, inna specyfikacja niż polska).
Źródła: Carbuyer: MG ZS review 01.2025
!Uwaga
Hałas: dobrze słychać moment, w którym dołącza silnik spalinowy (najmocniej przy ok. 4 000–4 500 obr/min), autor nazywa to największą wadą auta.
Carbuyer notuje też szum jazdy przy wyższych prędkościach.
Źródła: Auto Świat: test MG ZS Hybrid+ 01.2025, Carbuyer: MG ZS review 01.2025
!Uwaga
W korkach zimą ok. 7–8 l/100 km, a po włączeniu ogrzewania na 10 km nawet 13–14 l; poniżej ok. 3 °C silnik spalinowy włącza się częściej.
To pojedyncze raporty.
Źródła: AutoCentrum: spalanie MG ZS, raporty użytkowników
!Uwaga
Przy mocnym wietrze i podjeździe na autostradzie bateria może zostać przy ok. 20%, a auto traci moc (raport użytkownika).
Zapytaj salon, czy auto ma aktualne oprogramowanie układu hybrydowego.
Źródła: AutoCentrum: spalanie MG ZS, raporty użytkowników
→Co to znaczy dla Ciebie
Hybrid+ jeździ komfortowo i w ruchu mieszanym pali nieco więcej niż w cenniku, ale jest głośny przy przyspieszaniu, a zimą i na krótkich trasach pali wyraźnie więcej.
Sprawdź to na jeździe próbnej na zimnym aucie.
!Uwaga
Klimatyzacją steruje się z ekranu, a kierownica w teście regulowała się tylko w pionie, CarPlay działał przez kabel (egzemplarz MY25).
Cennik 2026 podaje regulację wysokości i odległości oraz bezprzewodowy CarPlay w MY26: sprawdź w aucie.
Źródła: Auto Świat: test MG ZS Hybrid+ 01.2025, Cennik MG ZS Hybrid+ 10.2026
!Uwaga
Euro NCAP daje 4 gwiazdki, a raport wytyka słabą ochronę przy uderzeniu bocznym przed zderzeniem głów osób z przodu (brak zabezpieczenia far-side), marginalną ochronę głowy pasażera z tyłu w teście czołowym i brak wykrywania dziecka w aucie.
Źródła: Euro NCAP: MG ZS Hybrid
!Uwaga
Dużo miejsca z tyłu: autor testu (188 cm) pisze, że czuje się jak w większym aucie, szczególnie nad głową, a bagażnik 443–1 457 l ma wygodny próg i foremne kształty.
Test dotyczył Hybrid+, nadwozie benzyny jest takie samo.
Źródła: Auto Świat: test MG ZS Hybrid+ 01.2025
!Uwaga
Oba roczniki (MY25.5 i MY26) są w tej samej cenie, ale tylko MY26 ma system monitorowania kierowcy, bezprzewodowy CarPlay i Android Auto, Bluetooth Key oraz kamerę 360° HD.
Źródła: Cennik MG ZS 10.2026, Cennik MG ZS Hybrid+ 10.2026
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Spalanie i hałas benzyny 1.5 z manualem: nie znaleźliśmy niezależnego testu.
Źródła: AutoCentrum: spalanie MG ZS, raporty użytkowników
?Nie wiemy
Czy 4 gwiazdki Euro NCAP obejmują Hybrid+ Standard i Exclusive: tabela wariantów na stronie testu jest pusta (testowano auto o masie 1 410 kg).
Źródła: Euro NCAP: MG ZS Hybrid
?Nie wiemy
Holowanie bez hamulca i obciążenie dachu: cenniki podają tylko 500 kg z hamulcem.
Źródła: Cennik MG ZS 10.2026, Cennik MG ZS Hybrid+ 10.2026
?Nie wiemy
Kto dostaje pakiet zimowy z przypisu cennika: cennik tego nie mówi, więc nie wliczamy go do cen.
Źródła: Cennik MG ZS 10.2026
07 · Ta sama cena katalogowa
Benzynowy Excite i hybrydowy Standard kosztują katalogowo tyle samo, ale to dwa różne auta: pierwszy ma skórę syntetyczną, elektryczny fotel i kamerę 360°, drugi 197 KM, automat i tempomat adaptacyjny. Po rabacie dzieli je niewielka kwota, więc wybierasz wyposażenie, nie tylko paliwo.
BenzynaBenzyna
Najtańsza wersja rodziny: Standard kosztuje 72 500 zł po rabacie, Excite 85 900 zł.
Bez baterii i bez automatu, więc na codzienne dojazdy, nie na szybką jazdę. W korkach manual będzie męczył: wtedy sprawdź Hybrid+.
Hybrid+HEV
Hybryda bez gniazdka, którą tankujesz jak zwykły samochód.
Nie dla Ciebie, jeśli liczy się cisza przy przyspieszaniu: przejedź się z pełnym autem, zanim podpiszesz. Standard kosztuje 88 900 zł po rabacie, Excite 97 800 zł, Exclusive 106 700 zł.
08 · Rywale
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MG ZS (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MG ZS, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMG ZS Benzyna Excite · 98 900 zł (katalogowa)Benzyna
vs MG ZS BenzynaBenzynaDroższy o 16 600 zł od benzynowego Excite (obie ceny katalogowe; Comfort ma rabat z puli rocznika 2025, więc w salonie kosztuje 104 900 zł), mocniejszy o 32 KM i pali o 0,5 l więcej. Gwarancja 7 lat jak w MG, bagażnik 480 l wobec 443 l.

Droższa o 16 600 zł od benzynowego Excite (obie ceny katalogowe), mocniejsza o 32 KM i pali o 0,5 l więcej. Cennik nr 7 z 1.09.2026 podaje też cenę z rabatem 7 600 zł (107 900 zł); potwierdź aktualną cenę i dostępność w salonie.

Tańszy o 14 000 zł od benzynowego Excite (cena katalogowa; po rabacie gotówkowym 10 000 zł kosztuje 74 900 zł), mocniejszy o 21 KM i pali o ponad 2 l więcej. Gwarancja 5 lat lub 100 tys. km zamiast 7 lat.



Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw
Porównujesz zMG ZS Hybrid+ Standard · 98 900 zł (katalogowa)HEV

Tańszy o 700 zł od Hybrid+ Standard (obie ceny katalogowe; ZS po rabacie kosztuje 88 900 zł, Tiggo 4 nie ma rabatu gotówkowego), słabszy o 34 KM i pali o 0,3 l więcej. Bagażnik 430 l wobec 443 l, gwarancja 7 lat. Wybierz Tiggo 4, gdy wystarczy Ci podobna klasa i cena; ZS daje więcej mocy i bagażnika.
vs MG ZS Hybrid+HEVDroższy o 20 600 zł od Hybrid+ Standard (obie ceny katalogowe), mocniejszy o 27 KM i pali o 0,3 l więcej. Bagażnik 410 l wobec 443 l; cennik podaje 7 lat lub 3 lata bez limitu km, a na układ wysokonapięciowy 8 lat lub 160 tys. km. Wybierz go, gdy mocniejszy silnik waży więcej niż dopłata; ZS wygrywa ceną i bagażnikiem.

Droższa o 20 600 zł od Hybrid+ Standard (obie ceny katalogowe; cennik z 1.09.2026 podaje promocję 6 600 zł bez daty końca), mocniejsza o 27 KM i pali o 0,3 l więcej. Bagażnik 372 l wobec 443 l; czasu do 100 km/h nie mamy. Wybierz ją, gdy mocniejszy silnik waży więcej niż dopłata; ZS wygrywa ceną i bagażnikiem.

Tańszy o 10 950 zł od Hybrid+ Standard (obie ceny katalogowe; po rabacie 11 000 zł MG3 kosztuje 76 950 zł), słabszy o 2 KM i pali o 0,6 l mniej. To hatchback z bagażnikiem 293 l wobec 443 l, z gwarancją 7 lat jak w ZS. Wybierz MG3, gdy jeździsz głównie sam po mieście; ZS, gdy wozisz bagaż lub rodzinę.


+Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw09 · Gwarancja i serwis
Siedem lat na auto, a w Hybrid+ także na baterię. Bezpłatne assistance do 7 lat zachowasz, robiąc przeglądy w sieci MG.
Przeglądy
Przegląd co rok albo co 24 000 km wg cenników MG.
Kosztu przeglądów w cennikach nie ma: zapytaj salon o cenę pierwszych trzech.
Assistance
W standardzie jest 1 rok pomocy drogowej, a bezpłatnie do 7 lat tylko przy przeglądach w sieci MG.
Potwierdź warunki w salonie.
Bateria trakcyjna
Wg materiałów MG gwarancja Hybrid+ obejmuje baterię i układ wysokonapięciowy.
Wg informacji gwarancyjnej MG (4.12.2025) spadek pojemności baterii wysokiego napięcia poniżej 70% uznaje się za nadmierny; zapytaj salon, czy dotyczy to także baterii 1,83 kWh w Hybrid+. Benzyna nie ma baterii trakcyjnej.
Korozja
Perforacja nadwozia 7 lat bez limitu kilometrów wg materiałów MG o marce.
Gwarancja wymaga corocznego przeglądu antykorozyjnego w serwisie MG z wpisem w książce serwisowej; bez kompletu wpisów ochrona wygasa.
Akumulator 12 V
To element eksploatacyjny, więc ma krótszą gwarancję niż auto.
Okres wg materiałów MG o marce; potwierdź go w umowie.
10 · Salony i jazda próbna
Dwa napędy prowadzą się inaczej: przejedź oba w jednej wizycie. Poniżej adresy i telefony wszystkich 64 salonów MG: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 64 salony w 54 miastach.
64 salony MG54 miasta
Lista salonów
64 salony w 54 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Bemo MG Puławska
ul. Puławska 516, 02-884, Warszawa4,7179 opinii w GoogleKrotoski MG Warszawa Centrum
ul. Wawelska 3 D, 02-034, WarszawaPGD MG Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5, 03-214, Warszawa4,3242 opinie w GooglePlaza MG Warszawa
ul. Grochowska 85, 04-186, Warszawa4,4108 opinii w GooglePlichta MG Gdańsk
ul. Lubowidzka 48, 80-174, Gdańsk4,6174 opinie w GooglePlichta MG Gdańsk Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 303a, 80-314, Gdańsk4,5202 opinie w GoogleAuto Gazda MG Katowice
Al. Walentego Roździeńskiego 170, 40-203, Katowice4,865 opinii w GoogleKrotoski MG Katowice
ul. Tadeusza Kościuszki 261, 40-608, Katowice4,6171 opinii w GoogleAuto Centrum Lis MG Konin
ul. Ignacego Paderewskiego 8, 62-510, Konin5,037 opinii w GoogleAuto Centrum Lis MG Konin
ul. Poznańska 47, 62-510, KoninKus Automotive MG Kraków
ul. Konopnickiej 31, 30-302, Kraków4,990 opinii w GooglePGD MG Kraków
ul. Jasnogórska 60, 31-358, KrakówKrotoski MG Łódź
ul. S. Przybyszewskiego 176/178, 93-120, Łódź4,4184 opinie w GoogleKrotoski MG Łódź Południe
al. Władysława Bartoszewskiego 13, 93-341, Łódź4,4184 opinie w GoogleBemo MG Szczecin Pomorska
ul. Pomorska 115 B, 70-812, SzczecinBemo MG Szczecin Ustowo
ul. Ustowo 56, 70-001, Szczecin4,8113 opinii w GoogleUltima Auto MG Wałbrzych
ul.1 maja 64, 58-300, Wałbrzych5,07 opinii w GoogleUltima Auto MG Wałbrzych
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4, 58-309, Wałbrzych5,07 opinii w GoogleBiacomex MG Białystok
ul. Elewatorska 39, 15-620, BiałystokNawrot MG Wrocław
ul. Handlowa 8, 55-040, Bielany Wrocławskie5,0232 opinie w GoogleAuto-Boss MG Bielsko-Biała
ul. Warszawska 299, 43-300, Bielsko-Biała4,8117 opinii w GoogleBMG Goworowski MG Słupsk
ul.Słupska 6, 76-251, Bolesławice4,853 opinie w GooglePlichta MG Bydgoszcz
ul.Fordońska 353, 85-766, Bydgoszcz4,892 opinie w GoogleBudmat Auto MG Ciechanów
ul. Sońska 2, 06-400, CiechanówFC Auto MG Częstochowa
ul. Stefana Żółkiewskiego 18, 42-200, Częstochowa4,882 opinie w GooglePGD MG Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 10, 41-300, Dąbrowa Górnicza4,7339 opinii w GoogleKrotoski MG Wrocław
ul. Wrocławska 34 A, 55-095, Długołęka4,6185 opinii w GoogleHADM Gramatowski MG Elblag
ul. Warszawska 87, 82-300, Elbląg4,9123 opinie w GoogleBiacomex MG Ełk
ul. Jana Kilińskiego 14, 19-300, Ełk4,634 opinie w GoogleBemo MG Warszawa Janki
al. Krakowska 8, 05-090, FalentyBMG Goworowski MG Gdynia
ul. Łużycka 9, 81-537, Gdynia4,9149 opinii w GoogleGezet MG Gorzów Wielkopolski
ul. Kasprzaka 1, 66-400, Gorzów Wielkopolski5,080 opinii w GoogleAuto Styl MG Inowrocław
ul. Dworcowa 37, 88-100, InowrocławUltima Auto MG Wałbrzych
ul. Fałata 1, 58-560, Jelenia GóraAuto Centrum Lis MG Kalisz
ul. Poznańska 24, 62-800, Kalisz5,0327 opinii w GooglePlaza MG Kielce
ul. 1 Maja 191, 25-655, Kielce4,864 opinie w GoogleMojsiuk MG Koszalin
ul. Koszalińska 89, 76-039, Koszalin4,951 opinii w GoogleAuto Complex MG Krosno
Al. Jana Pawła II 13a, 38-400, Krosno5,01 opinia w GoogleAuto Mróz MG Leszno
AL.. JANA PAWŁA II 2, 64-100, Leszno4,6205 opinii w GoogleKus Automotive MG Kraków
Góra Libertowska 16, 30-444, LibertówMM Cars MG Lubin
ul. Legnicka 65, 59-300, Lubin4,973 opinie w GooglePlaza MG Lublin
ul. Mełgiewska 10, 20-209, Lublin4,7107 opinii w GoogleASMB MG Nowy Targ
Krakowska 3, 34-400, Nowy TargFiedorowicz MG Olsztyn
ul. Partyzantów 26, 10-521, OlsztynVip Car MG Opole
Ul. Pużaka 8, 45-273, Opole4,884 opinie w GoogleGezet MG Piła
ul. Wojciecha Kossaka 76, 64-920, Piła5,012 opinii w GoogleBudmat Auto MG Płock
Bielska 55, 09-400, Płock4,932 opinie w GoogleKrotoski MG Poznań
ul. Kaliska 2, 61-131, Poznań4,5180 opinii w GooglePrasek MG Radom
ul.Czarnieckiego 25, 26-605, Radom4,928 opinii w GoogleAuto Gazda MG Rybnik
ul. Żorska 11, 44-203, Rybnik4,675 opinii w GooglePlaza MG Rzeszów
al. Armii Krajowej 60, 35-307, Rzeszów4,6137 opinii w GoogleIron Cars MG Siedlce
ul. Targowa 20, 08-110, Siedlce5,013 opinii w GoogleSamko MG Stalowa Wola
Ul. Niezłomnych 29, 37-450, Stalowa Wola4,612 opinii w GoogleBemo MG Poznań Jelonek
ul. Obornicka 4, Jelonek, 62-002, Suchy LasBemo MG Poznań Swarzędz
ul. Wrzesińska 191, 62-020, Swarzędz4,9160 opinii w GoogleMirai MG Tarnowskie Góry
ul. Józefa Korola 14A, 42-605, Tarnowskie GóryPlichta MG Toruń
ul. Szosa Bydgoska 82, 87-100, Toruń4,9137 opinii w GoogleMirai MG Tychy
ul. Zacisze 65, 43-100, Tychy4,971 opinii w GoogleAuto-Complex MG Nowy Sącz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy5,06 opinii w GoogleAuto Styl MG Włocławek
ul. Toruńska 153, 87-800, Włocławek4,937 opinii w GoogleNawrot MG Wrocław
Al. Karkonoska 59a, 53-015, WrocławMM Cars MG Zabrze
ul. Wolności 153, 41-800, Zabrze4,9102 opinie w GoogleGładysz MG Tarnów
ul. Krakowska 15, 33-113, Zgłobice4,836 opinii w GoogleGezet MG Zielona Góra
ul. S.Batorego 69b, 65-735, Zielona Góra4,9123 opinie w GoogleŻaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz. Poproś o oba napędy na jedną wizytę.
11 · Pytania kupujących
Cena i warunki rabatu, benzyna czy Hybrid+, spalanie, hałas i to, czego nie wiemy: odpowiedzi na pytania kupujących MG ZS.
Po rabacie: benzyna Standard 72 500 zł i Excite 85 900 zł; Hybrid+ Standard 88 900 zł, Excite 97 800 zł i Exclusive 106 700 zł. Katalogowo to 85 500, 98 900, 98 900, 107 800 i 116 700 zł, a rabat (13 000 zł w benzynie, 10 000 zł w Hybrid+) dostaje każdy kupujący.
Cennik z 2.10.2026 obejmuje zamówienia do 31.12.2026 albo do wyczerpania puli; auto trzeba opłacić niezwłocznie i odebrać do końca I kwartału 2027. MG może skrócić promocję, więc w grudniu zapytaj salon, czy pula jeszcze jest.
Benzynowy Excite i hybrydowy Standard kosztują katalogowo tyle samo, 98 900 zł, po rabacie 85 900 i 88 900 zł. Benzyna daje skórę syntetyczną, elektryczny i podgrzewany fotel oraz kamerę 360°; Hybrid+ 197 KM zamiast 115, automat, tempomat adaptacyjny i auto hold.
Wg norm z cenników oszczędza ok. 1 575 zł rocznie (15 000 km, benzyna po 7 zł/l), więc dopłata 16 400 zł (Standard do Standardu) zwraca się po ok. 10 latach. Wg testów nie policzymy, bo benzyna nie ma testu realnego spalania.
Cennik podaje 5,0–5,1 l/100 km wg WLTP, a raporty użytkowników AutoCentrum 5,4–5,8 l w ruchu mieszanym. Zimą w mieście raporty mówią o 7–8 l, a po włączeniu ogrzewania na 10 km nawet o 13–14 l.
Auto Świat (17.01.2025) nazywa hałas Hybrid+ największą wadą: silnik spalinowy słychać najmocniej przy ok. 4 000–4 500 obr/min. Benzyny nikt nie opisał, więc sprawdź ją na jeździe próbnej z pełnym autem.
Nazwy znaczą co innego w każdym napędzie: hybrydowy Excite (+8 900 zł) dokłada m.in. LED, ekran 12,3″ i felgi alu 17″, ale skóra syntetyczna, elektryczny fotel i kamera 360° są dopiero w Exclusive (+8 900 zł). W benzynie Excite (+13 400 zł) ma wszystko to od razu; pełna tabela jest w sekcji wyposażenia.
Nie: cennik benzyny podaje tylko manual 5-biegowy i nie wymienia tempomatu adaptacyjnego z asystentem w korku. W Hybrid+ są oba już w Standardzie.
Hybrid+ ma 4 gwiazdki (protokół 2024): dorośli 75%, dzieci 82%, niechronieni 73%, asystenci 76%, ale tabela wariantów na stronie testu jest pusta. Dla benzyny nie znaleźliśmy oceny tej generacji i nie przenosimy wyniku Hybrid+.
Pojazd ma 7 lat lub 150 000 km; wg materiałów MG w Hybrid+ obejmuje to także baterię i układ wysokonapięciowy. Akumulator 12 V ma 2 lata, a assistance do 7 lat wymaga przeglądów w sieci MG.
Rabat obowiązuje przy dowolnym sposobie finansowania, ale programy MG (kredyt 50/50 z RRSO 0%, leasing) liczone są od ceny katalogowej i nie łączą się z rabatem. Trzeba więc wybrać rabat albo program MG.
Cennik obejmuje oba roczniki z produkcji 2026 w tej samej cenie. Tylko MY26 ma system monitorowania kierowcy, bezprzewodowy CarPlay i Android Auto, Bluetooth Key i kamerę 360° HD, więc zapytaj o rocznik konkretnego auta.
443 l do dachu i 1 457 l po złożeniu kanapy 60:40, tyle samo w benzynie i w Hybrid+. Auto Świat (17.01.2025) chwali miejsce z tyłu: autor o wzroście 188 cm pisze, że ma dużo miejsca nad głową.
Są dwa: benzynowy 1.5 (115 KM, manual 5-biegowy) i Hybrid+ 1.5 z silnikiem elektrycznym (197 KM, automat). Oba jadą tylko na przód, a Hybrid+ nie ma wtyczki: jego bateria ma 1,83 kWh i ładuje się w jeździe.
To ten sam układ hybrydowy (197 i 195 KM), ale MG3 to hatchback 4,11 m z bagażnikiem 293 l, a ZS to SUV 4,43 m z 443 l. MG3 Hybrid+ kosztuje katalogowo 87 950 zł wobec 98 900 zł za ZS Standard. Jeśli wozisz bagaż lub dzieci, miejsce przemawia za ZS; do miasta wystarczy MG3.
Z tyłu są dwa mocowania ISOFIX we wszystkich wersjach, kanapa składa się 60:40, a bagażnik ma 443 l. Auto Świat (17.01.2025) chwali miejsce z tyłu nad głową przy 188 cm wzrostu. Fotelik i wózek zmierz w salonie: bagażnik mierzony jest do dachu.
Biały Dover White jest w cenie. Czarny, srebrny, zielony, czerwony, szary i niebieski kosztują po 2 250 zł dopłaty w każdej wersji, benzynowej i Hybrid+.
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Ceny po rabacie obowiązują na zamówienia z cennika MG z 2.10.2026 do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; auto trzeba opłacić niezwłocznie i odebrać do końca I kwartału 2027, a MG może skrócić promocję. Rabat dotyczy każdego kupującego. Kredyt 50/50 i leasing MG liczone są od ceny katalogowej i nie łączą się z rabatem. Cena „z oddaniem auta” to rabat plus premia 2 100 zł za odkup lub zezłomowanie starego auta. Pakietu zimowego z przypisu cennika nie wliczamy, bo cennik nie mówi, kto go dostaje.
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którym napędem jesteś zainteresowany — przy jednej wizycie przejedziesz kilka.
Ładujemy formularz zapytania…