Porównaj auta

Duży elektryczny SUV 4,8 m · rocznik 2026

EV

BYD Sealion 7.

Pełne wyposażenie od Comforta, różni je technika.

Dane sprawdzone: · Źródła

Elektryczny SUV 4,83 m: bagażnik 520 l plus 58 l pod maską. Do wyboru 313 KM na tył albo 530 KM na cztery koła, bateria 82,5 lub 91,3 kWh. Uwaga: w testach zasięg wychodzi niższy niż w katalogu.

Cena od193 550 zł* Rabat tylko za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; bez kredytu, leasingu i najmu
Galeria · 5 zdjęć
BYD Sealion 7Elektryczny Comfort RWD · 193 550 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 47 salonów

01 · Koszty

BYD Sealion 7 cena: ile płacisz za auto i za prąd.

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla wybranej wersji. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Ceny to rabat za gotówkę z rocznika 2026; przełącz na katalogowe, żeby zobaczyć rachunek bez rabatu. Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania w domu. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie energii
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
WLTP z cennika importera (cykl mieszany): Comfort 19,9 kWh/100 km i 482 km, Design 21,4 kWh i 456 km, Excellence 21,9 kWh i 502 km. Design ma krótszy zasięg niż Comfort, bo ma drugi silnik i waży o 115 kg więcej, a bateria jest ta sama.
Zużycie realne (testy prasowe)
„Realne” to jeden wynik testu na wersję, w różnych warunkach, więc to wskazówka, nie średnia. Comfort: 21,4 kWh/100 km (Auto Express, jazda w mieście w chłodną pogodę, przeliczenie własne z 2,9 mi/kWh; w cieplejszych warunkach wyszło 3,02 mi/kWh). Design: 23,9 kWh/100 km (Auto Express, chłodna pogoda, z 2,6 mi/kWh). Excellence: 24,1 kWh/100 km (ADAC, ze stratami ładowania; sam zasięg na baterii wyszedł 430 km). Auto Express nie podaje, czy liczy straty ładowania, więc wyniki nie są w pełni porównywalne. Na autostradzie Excellence zużył 28,1 kWh/100 km (Lyon–Paryż) i 30,2 przy 130 km/h (Automobile Propre).
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 211 460 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryczny kosztuje łącznie 211 460 zł: zakup 193 550 zł i energia 17 910 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba stanąć przy ładowarce. Zasięg bierzemy z baterii wybranej wersji: 82,5 kWh w Comfort i Design, 91,3 kWh w Excellence.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg liczymy z baterii wybranej wersji, a stację planuj po 90% tej wartości. WLTP daje do 502 km (Excellence), ale ADAC zmierzył 430 km, a na trasie Lyon–Paryż przy 28,1 kWh/100 km wychodzi ok. 325 km (Automobile Propre). Zimą i na autostradzie licz bliżej dolnych wartości.
Ładowanie Sealiona 7
Prąd przemienny 11 kW (trzy fazy): od 0 do 100% w 8,6 h w Comfort i Design oraz 9,6 h w Excellence; przy jednej fazie 7 kW to 13,5 h i 14,9 h. Prąd stały: Comfort i Design 150 kW (10–80% w 32 min), Excellence 230 kW (10–80% w 24 min). ADAC zmierzył u Excellence szczyt 226 kW.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

BYD Sealion 7 wyposażenie: co dokłada Design i Excellence.

Comfort ma już kamerę 360°, aktywny tempomat, wentylowane fotele i panoramiczny dach. Design dokłada napęd na cztery koła, felgi 20 cali i czerwone zaciski, Excellence skórę naturalną i HUD. Większą baterię i szybsze ładowanie Excellence ma w danych technicznych, nie w tej tabeli. Pełna lista 46 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektrycznyComfort RWDEVElektrycznyDesign AWDEVElektrycznyExcellence AWD
Napęd
Napęd na cztery kołaDrugi silnik: 530 KM zamiast 313 KM, uciąg do 1 500 kg zamiast 750 kg.—✓✓
Nadwozie
Felgi aluminiowe20 cali w Design i Excellence, 19 cali w Comfort.19 cali20 cali20 cali
Czerwone zaciski hamulcoweZmiana wyglądu, w Design i Excellence.—✓✓
Wnętrze
Tapicerka ze skóry naturalnej (Nappa)Skóra naturalna zamiast wegańskiej, tylko Excellence.——✓
Tapicerka ze skóry wegańskiej✓✓—
Multimedia
Wyświetlacz przezierny (HUD)Dane jazdy na szybie przed kierowcą, tylko Excellence.——✓
W standardzie w każdej wersji (39)

Komfort i ładowanie

  • Przedni bagażnik (frunk) 58 l
  • Zasilanie 230 V z auta (V2L)
  • Tryby jazdy Eco, Comfort, Sport, Snow
  • Dwa klucze inteligentne i kluczyk NFC, dostęp i start bezkluczykowy
  • Ładowarka pokładowa 11 kW, ładowanie zaplanowane
  • Kabel Mode 3 i Mode 2 (typ F)

Wnętrze

  • Klimatyzacja z pompą ciepła
  • Elektryczny, wentylowany fotel kierowcy z pamięcią
  • Kierownica skórzana, podgrzewana
  • Fotel pasażera: elektryczny, wentylowany, podgrzewany
  • Tylne siedzenia podgrzewane, składane w proporcji
  • Oświetlenie ambientowe wielobarwne
  • Wnętrze do wyboru: Black lub Tahiti blue (kombinacje z lakierem: zapytaj salon)

Wspomaganie jazdy

  • Kamera 360° i czujniki parkowania
  • Aktywny tempomat (ACC)
  • Automatyczne hamowanie awaryjne (AEB), ostrzeżenie o kolizji przód/tył
  • Asystent pasa ruchu (LDW, LKA, ELKA)
  • Monitoring martwego pola (BSD), ostrzeżenie o otwarciu drzwi
  • Rozpoznawanie znaków i inteligentny ogranicznik prędkości (TSR, ISLC)
  • Monitorowanie zmęczenia i rozproszenia kierowcy (DFM, DDW)
  • Asystent ruszania pod górę, Auto Hold, elektryczny hamulec postojowy

Nadwozie

  • Panoramiczny dach z roletą
  • Klapa bagażnika otwierana nogą
  • Lakier Atlantis grey (bazowy; Polar white, Obsidian black i Indigo grey: +5 000 zł)
  • Reflektory LED, światła dzienne LED, doświetlanie zakrętów, asystent świateł drogowych
  • Dynamiczne kierunkowskazy i światła powitalne
  • Lusterka elektryczne, składane, podgrzewane, z pamięcią
  • Szyby tylne przyciemniane, tylna szyba podgrzewana

Multimedia

  • Nagłośnienie Dynaudio, 12 głośników
  • Zestaw wskaźników LCD
  • Obrotowy ekran dotykowy 15,6 cala
  • Nawigacja, łączność 4G, hotspot Wi-Fi, aplikacja BYD APP
  • Android Auto i Apple CarPlay
  • Sterowanie głosowe „Hi, BYD”
  • Ładowanie bezprzewodowe telefonu, porty USB-C z przodu i z tyłu

Bezpieczeństwo

  • Poduszki: kierowca, pasażer (z wyłączaniem), środkowa, boczne, kurtynowe
  • ISOFIX i i-Size (fotel pasażera i zewnętrzne tylne)
  • Czujnik obecności dzieci (CPD), TPMS, połączenie alarmowe

Napęd

  • Zawieszenie ze zmienną częstotliwością tłumienia (przód i tył)

Cennik BYD Sealion 7 z 1.10.2026, s. 4–6 (tabela wyposażenia; cyfry w rozmiarach felg odczytane z renderu strony i potwierdzone w konfiguratorze importera). Lakier inny niż Atlantis grey: +5 000 zł.

04 · Wnętrze

BYD Sealion 7 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera: przód, bok i tył w lakierze Atlantis Grey, ładowanie w Polar White, wnętrze w czerni. Wersja nie jest oznaczona. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

BYD Sealion 7: deska z dużym ekranem multimediów, pikowana tapicerka i niebieskie podświetlenie.

05 · Opinie z testów

BYD Sealion 7 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy potwierdzają bogate wyposażenie, szybkie ładowanie Excellence i duży bagażnik. Zasięg wychodzi niższy niż w katalogu (ADAC 430 km wobec 502 km WLTP, na autostradzie ok. 325 km), a najczęstsze zarzuty to hałas i słaba rekuperacja. Euro NCAP daje 5 gwiazdek.

Zasięg Excellence w teście ADAC430 kmkatalog 502 km WLTP; na autostradzie ok. 325 km

5 plusów8 uwag

Co chwalą

  • Ładowanie DC działa blisko obietnicy: w Excellence szczyt 226 kW i średnio 173 kW do 80% (importer deklaruje 230 kW i 24 min w zakresie 10–80%).
    2 źródła

    Źródła: ADAC: test BYD Sealion 7 Excellence AWD 02.2026, Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026

  • Bagażnik ma 1 789 l po złożeniu kanapy; do tego 58 l pod przednią maską.
    2 źródła

    Źródła: Auto Express: recenzja BYD Sealion 7 08.2026, Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026

Pokaż pozostałe (3)
  • Wyposażenie już w Comfort: kamera 360°, aktywny tempomat z utrzymaniem pasa, monitoring martwego pola, ekran 15,6 cala i podgrzewane tylne fotele.
    2 źródła

    Źródła: Which?: BYD Sealion 7, pięć rzeczy do wiedzy 04.2025, Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026

  • Wygodne fotele z szeroką regulacją, w tym długości siedziska (test topowej wersji 91 kWh).
    1 źródło

    Źródła: AutoCentrum.pl: test nowego BYD-a 07.2026

  • Euro NCAP (2025): 5 gwiazdek, dorośli 87%, dzieci 93%, piesi i rowerzyści 76%, asystenci 79%.
    Więcej · 1 źródło

    Testowano Comfort, ocena obejmuje też Design i Excellence.

    Źródła: Euro NCAP: BYD Sealion 7 04.2025

Na co uważać

  • Excellence na autostradzie Lyon–Paryż zużył 28,1 kWh/100 km (ok. 325 km zasięgu), a przy stałych 90, 110 i 130 km/h 20,7, 25,3 i 30,2.
    Więcej · 2 źródła

    W jeździe mieszanej przy 13°C: 22,6 (katalog: 21,9).

    Źródła: Automobile Propre: supertest zużycia i zasięgu Sealiona 7 AWD 09.2025, Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026

  • ADAC zmierzył 24,1 kWh/100 km ze stratami ładowania i 430 km na baterii (Excellence).
    Więcej · 2 źródła

    Katalog podaje 21,9 kWh i 502 km.

    Źródła: ADAC: test BYD Sealion 7 Excellence AWD 02.2026, Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026

Pokaż pozostałe (6)
  • Hałas: ADAC mierzy 64,0 dB(A) przy 130 km/h, AutoCentrum.pl pisze o szumie toczenia i wiatru, a Which? o słyszalnym wyciu silnika przy przyspieszaniu.
    3 źródła

    Źródła: ADAC: test BYD Sealion 7 Excellence AWD 02.2026, AutoCentrum.pl: test nowego BYD-a 07.2026, Which?: BYD Sealion 7, pięć rzeczy do wiedzy 04.2025

  • Rekuperacja jest przeciętna, a realne zużycie wyraźnie wyższe niż deklarowane (AutoCentrum.pl, wersja 91 kWh, bez liczb).
    1 źródło

    Źródła: AutoCentrum.pl: test nowego BYD-a 07.2026

  • Zimą spada zasięg: Auto Express zmierzył w Design AWD 2,6 mi/kWh (ok. 24 kWh/100 km), a w teście Comfortu w mieście w chłodną pogodę 2,9 mi/kWh (ok. 21 kWh/100 km).
    Więcej · 1 źródło

    Przeliczenie własne.

    Źródła: Auto Express: recenzja BYD Sealion 7 08.2026

  • Zawieszenie ocenia się różnie: Which? chwali prowadzenie z niewielkimi przechyłami, a Auto Express pisze, że ani nie jest komfortowe, ani nie daje kontroli.
    Więcej · 2 źródła

    Sprawdź na jeździe próbnej.

    Źródła: Which?: BYD Sealion 7, pięć rzeczy do wiedzy 04.2025, Auto Express: recenzja BYD Sealion 7 08.2026

  • Z tyłu robi się ciasno od 1,75 m wzrostu (ADAC), a w teście czołowym Euro NCAP oceniło ochronę klatki piersiowej pasażera z tyłu jako słabą.
    2 źródła

    Źródła: ADAC: test BYD Sealion 7 Excellence AWD 02.2026, Euro NCAP: BYD Sealion 7 04.2025

  • Auto Express: wątłe klamki wewnętrzne, grzechoczący HUD w egzemplarzu testowym i obrotowy ekran bez praktycznego sensu.
    Więcej · 2 źródła

    Which?: zawodne rozpoznawanie znaków i kłopotliwa konfiguracja asystentów.

    Źródła: Auto Express: recenzja BYD Sealion 7 08.2026, Which?: BYD Sealion 7, pięć rzeczy do wiedzy 04.2025

Co to znaczy dla Ciebie

Na dłuższe trasy licz zasięg 325–430 km zamiast 456–502 km z katalogu; przy częstych podróżach najwięcej daje Excellence z ładowaniem 230 kW.

Więcej

Hałas i zawieszenie sprawdź na jeździe próbnej.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Większość testów dotyczy Excellence (ADAC, Automobile Propre, AutoCentrum.pl).

Więcej · 4 źródła

Design i Comfort mają po jednym teście Auto Express, więc ich realny zasięg to nasz szacunek z tych testów.

Źródła: ADAC: test BYD Sealion 7 Excellence AWD 02.2026, Automobile Propre: supertest zużycia i zasięgu Sealiona 7 AWD 09.2025, AutoCentrum.pl: test nowego BYD-a 07.2026, Auto Express: recenzja BYD Sealion 7 08.2026

Uwaga

Gwarancja baterii: dokument gwarancyjny podaje 8 lat lub 200 000 km (min. 70% pojemności). 250 000 km z cennika i strony importera to niepotwierdzona deklaracja reklamowa.

2 źródła

Źródła: Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026, BYD: warunki ograniczonej gwarancji Sealion 7

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

W bazie usterek AutoCentrum.pl jest jedno zgłoszenie (Excellence, 15 tys. km): skrzypienie deski rozdzielczej po zimie, bez rozwiązania.

Więcej · 1 źródło

To jedna sztuka, nie wzorzec. Akcji serwisowych w Polsce nie znaleźliśmy.

Źródła: AutoCentrum.pl: usterki BYD Sealion 7 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Hak holowniczy: cennik go nie wymienia.

Więcej · 1 źródło

Podaje tylko uciąg: 1 500 kg w Design i Excellence, 750 kg w Comfort. Zapytaj salon o hak i jego cenę.

Źródła: Cennik BYD Sealion 7, Wyprzedaż 2026, od 1.10.2026 10.2026

Nie wiemy

Nie znaleźliśmy pomiarów zużycia z Polski ani kosztów przeglądów i serwisu.

Więcej · 1 źródło

Euro NCAP przetestowało wersję Comfort.

Źródła: Euro NCAP: BYD Sealion 7 04.2025

Źródła opinii (9), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Którą wersję wybrać

Czy BYD Sealion 7 to dobry wybór? Najpierw bateria i ładowanie, potem dodatki.

Trzy wersje tego samego SUV-a. Do miasta wystarczy Comfort (313 KM na tył). Na trasy i szybkie ładowanie wybierz Excellence: te same 530 KM co Design, ale większa bateria i 230 kW.

Comfort do miasta, Excellence na trasy, Design najtrudniej obronić

Excellence (219 395 zł) kosztuje tylko 3 485 zł więcej po rabacie niż Design (215 910 zł) i ma te same 530 KM, a do tego baterię 91,3 kWh, ładowanie do 230 kW i zasięg 502 km. Design ma krótszy zasięg (456 km) niż Comfort (482 km). Jeździsz głównie po mieście: Comfort za 193 550 zł wystarczy. Wybierasz cztery koła: dopłać do Excellence.

Dlaczego tak

  • Design i Excellence: 4,5 s do 100 km/h i uciąg do 1 500 kg (Comfort: 6,7 s i 750 kg)
  • Bagażnik 520 / 1 789 l plus 58 l pod przednią maską
  • Kamera 360°, aktywny tempomat, wentylowane fotele i V2L w standardzie każdej wersji

Na co uważać

  • Zasięg w testach: 430 km w ADAC i ok. 325 km na autostradzie, wobec 502 km WLTP (Excellence)
  • Rabat tylko za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; kredyt, leasing i najem mają osobne warunki, bez tego rabatu
  • Przy 130 km/h szum w kabinie (ADAC: 64,0 dB(A)) i słaba rekuperacja wg AutoCentrum.pl; zawieszenie oceniane różnie, sprawdź na jeździe próbnej

07 · Rywale

BYD Sealion 7 na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle BYD Sealion 7 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż BYD Sealion 7, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zBYD Sealion 7 Comfort RWD · 219 900 zł (katalogowa)EV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja BYD Sealion 7: 6 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Auto ma 6 lat gwarancji, a bateria 8 lat lub 200 000 km (min. 70% pojemności). Cennik i strona importera piszą o 250 000 km, ale to deklaracja reklamowa bez potwierdzenia w dokumencie.

Pojazdgwarancja podstawowa
6 lat lub 150 000 km
Akumulator trakcyjnymin. 70% pojemności
8 lat lub 200 000 km
Jednostka napędowasilniki elektryczne
8 lat lub 150 000 km
Perforacja nadwoziabez limitu kilometrów
12 lat

Auto

6 lat lub 150 000 km

Gwarancja podstawowa to 72 miesiące lub 150 000 km.

Szczegóły

Część elementów wymienionych w dokumencie osobno ma krótszą ochronę (48 miesięcy lub 120 000 km), a materiały eksploatacyjne i części szybko zużywające się są poza gwarancją.

Dokument gwarancyjny BYD

Akumulator trakcyjny

8 lat / 200 000 km

Dokument gwarancyjny podaje 96 miesięcy lub 200 000 km i minimum 70% pojemności (SOH).

Szczegóły

Cennik i strona importera piszą o 250 000 km, ale to deklaracja reklamowa, której dokument nie potwierdza. Licz 200 000 km.

Dokument gwarancyjny i cennik BYD

Perforacja

12 lat

Antykorozyjne zabezpieczenie nadwozia: 144 miesiące bez limitu kilometrów.

Szczegóły

Dokument wyłącza perforację z wypadków, nieprawidłowej konserwacji i od kamieni czy zadrapań. Zapytaj salon, czy ochrona zależy od przeglądów w serwisie BYD.

Dokument gwarancyjny BYD

Assistance i serwis

do potwierdzenia

Importer opisuje na stronie pomoc drogową (24 miesiące od dostawy, cała Europa), ale nie ma jej w cenniku ani w dokumencie gwarancyjnym.

Szczegóły

Nie znaleźliśmy kosztów przeglądów, więc zapytaj o nie w salonie. Ubezpieczenia ani utraty wartości nie liczymy.

Strona importera, odczyt 15.09.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna BYD Sealion 7: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 47 salonów BYD: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 47 salonów w 38 miastach.

47 salonów BYD38 miast

Lista salonów

Salony BYD: adres, telefon, jazda próbna.

47 salonów w 38 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 5 salonów

Gdańsk 2 salony

Katowice 2 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Poznań 2 salony

Białystok 1 salon

Bielany Wrocławskie 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Bytom 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdynia 1 salon

Gliwice 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Lublin 1 salon

Myślenice 1 salon

Nowe Gulczewo 1 salon

Nowe Skalmierzyce 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Piaseczno 1 salon

Piła 1 salon

Piotrków Trybunalski 1 salon

Przeźmierowo 1 salon

Radom 1 salon

Rybnik 1 salon

Rzeszotary 1 salon

Rzeszów 1 salon

Siedlce 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Szczecin 1 salon

Toruń 1 salon

Tychy 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

BYD Sealion 7 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena z warunkami, wybór wersji, zasięg w testach, ładowanie i gwarancja baterii: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący Sealiona 7.

Ile kosztuje BYD Sealion 7 w 2026 roku?

Za gotówkę, rocznik 2026: Comfort 193 550 zł, Design 215 910 zł, Excellence 219 395 zł (katalog: 219 900, 239 900 i 247 900 zł). Rabat to od 23 990 do 28 505 zł. Lakier inny niż Atlantis grey kosztuje 5 000 zł.

Czy cena Sealiona 7 ma warunki i do kiedy trwa?

Rabat dotyczy tylko zakupu za gotówkę i nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem. Obowiązuje od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, a importer nie podaje daty końca. Najniższe ceny z 30 dni przed obniżką to 210 010, 227 910 i 237 990 zł.

Design czy Excellence: za co dopłacam 3 485 zł?

Za baterię 91,3 kWh zamiast 82,5 kWh (zasięg 502 km zamiast 456 km WLTP), ładowanie 230 kW zamiast 150 kW (10–80% w 24 zamiast 32 min), skórę naturalną zamiast wegańskiej i HUD. Moc i przyspieszenie są takie same: 530 KM i 4,5 s. W cenniku katalogowym różnica to 8 000 zł.

Czy Comfort wystarczy?

Comfort ma 313 KM, napęd na tył, 6,7 s do 100 km/h i uciąg 750 kg, a wyposażenie takie samo jak Design poza napędem, felgami (19 zamiast 20 cali) i czerwonymi zaciskami hamulcowymi. Z baterii 82,5 kWh daje 482 km WLTP, więcej niż Design (456 km). Jest tańszy o 22 360 zł po rabacie, więc wybierz go, jeśli nie potrzebujesz 530 KM ani uciągu 1 500 kg.

Ile przejadę Sealionem 7 na jednym ładowaniu?

Katalog podaje 456–502 km WLTP. ADAC zmierzył u Excellence 430 km, a na autostradzie Lyon–Paryż wyszło ok. 325 km (28,1 kWh/100 km). Zimą i przy 130 km/h licz bliżej dolnych wartości.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryczny Comfort RWD: Cena cennikowa 219 900 zł, cena promocyjna 193 550 zł (−26 350 zł) — warunek: Rabat tylko za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; bez kredytu, leasingu i najmu.
  • Elektryczny Design AWD: Cena cennikowa 239 900 zł, cena promocyjna 215 910 zł (−23 990 zł) — warunek: Rabat tylko za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; bez kredytu, leasingu i najmu.
  • Elektryczny Excellence AWD: Cena cennikowa 247 900 zł, cena promocyjna 219 395 zł (−28 505 zł) — warunek: Rabat tylko za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; bez kredytu, leasingu i najmu.

Ceny to rabat za zakup za gotówkę, rocznik produkcji 2026, od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów (importer nie podaje daty końca); kredyt 50/50, leasing i najem to osobne programy bez tego rabatu. Cena brutto jest orientacyjna (rekomendowana cena dealerów). Rocznika 2025 nie pokazujemy: jego promocja miała termin 30.09.2026, a nowszego cennika nie ma.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o BYD Sealion 7. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 47 salonów