koszt przejazdu
01 · Koszty
MG4: ile kosztuje zakup i prąd w Twoim przebiegu?
Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla wybranej wersji. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, a tego nie liczymy.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 132 000 zł
zakup prąd
zakupprąd / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryk kosztuje łącznie 132 000 zł: zakup 117 600 zł i energia 14 400 zł.
02 · Trasa
Czy MG4 dojedzie tam, gdzie jedziesz?
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba ładować.
03 · Wyposażenie
MG4 wyposażenie: co dostajesz w której wersji.
Luxury dokłada martwe pole, kamerę 360° i podgrzewane fotele, ale Luxury 49 kWh ma baterię i moc Standard, a kosztuje więcej niż Comfort 64 kWh. Pompa ciepła jest dopiero od Luxury LR. Pełna lista 45 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| Wyposażenie | EVElektrykStandard 49 kWh | EVElektrykComfort 64 kWh | EVElektrykLuxury 49 kWh | EVElektrykLuxury 64 kWh | EVElektrykLuxury LR 77 kWh | EVElektrykXPower 64 kWh |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpieczeństwo | ||||||
| Martwe pole i ostrzeganie przy cofaniuOstrzega o aucie w martwym polu i o ruchu z boku przy cofaniu, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Blokada mechanizmu różnicowego (XDS), Launch Control, wyświetlacz trybu Track | — | — | — | — | — | ✓ |
| Parkowanie i widoczność | ||||||
| Kamera 360°Widok z góry przy parkowaniu, od Luxury. Standard i Comfort mają zwykłą kamerę cofania. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Kamera cofaniaWidzisz, co jest za zderzakiem, tylko w Standard i Comfort (Luxury ma kamerę 360°). | ✓ | ✓ | — | — | — | — |
| Przyciemnione tylne szybyMniej słońca na tylnej kanapie, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Lusterko wewnętrzne z automatycznym przyciemnianiem | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Tylne światła LED narożne | ✓ | ✓ | — | — | — | — |
| Tylne światła LED na całej szerokości, pionowe kierunkowskazy z przodu | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Komfort i zima | ||||||
| Pompa ciepłaMniej prądu na ogrzewanie zimą, tylko Luxury LR i XPower. | — | — | — | — | ✓ | ✓ |
| Ogrzewane przednie foteleCiepło od pierwszych minut zimą, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Ogrzewana kierownicaRęce nie marzną zimą, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Elektryczna regulacja fotela kierowcyPozycję ustawiasz przyciskami, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Kieszeń na mapy za przednimi fotelami | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Multimedia | ||||||
| Ekran multimediówWersja Lite nie ma sterowania głosem, ruchu na żywo ani Wi-Fi. | 10,25″ Lite | 10,25″ Lite | 10,25″ | 10,25″ | 10,25″ | 10,25″ |
| Sterowanie głosowe, ruch na żywo, hotspot Wi-FiNawigacja z korkami i pasażerowie z internetem, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Bezprzewodowa ładowarka do telefonuTelefon ładuje się na konsoli, od Luxury. | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Nagłośnienie6 głośników zamiast 4, od Luxury. | 4 głośniki | 4 głośniki | 6 głośników | 6 głośników | 6 głośników | 6 głośników |
| Nadwozie i koła | ||||||
| Felgi18″ od Luxury, w XPower ze sportowymi zaciskami. | 17″ | 17″ | 18″ | 18″ | 18″ | 18″, sportowe zaciski |
| Napęd na obie osie (dwa silniki)435 KM i 3,8 s do 100 km/h, tylko XPower. | — | — | — | — | — | ✓ |
| Spojler niski | ✓ | ✓ | — | — | — | — |
| Spojler wysoki, podwójny | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Lusterka zewnętrzne ręcznie składane, ogrzewane | ✓ | ✓ | — | — | — | — |
| Lusterka zewnętrzne składane automatycznie, ogrzewane | — | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Wnętrze | ||||||
| TapicerkaPU z materiałem od Luxury, Alcantara w XPower. | materiał | materiał | PU i materiał | PU i materiał | PU i materiał | Alcantara i PU |
| Kierownica obszyta PU | ✓ | — | — | — | — | — |
| Kierownica z imitacją skóry (mikrofibra) | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Osłony przeciwsłoneczne z lusterkiem | — | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
W standardzie w każdej wersji (12)
Bezpieczeństwo
- Adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne (AEB), utrzymanie pasa (LKA, ELK), asystent w korku, rozpoznawanie ograniczeń prędkości
- Poduszki powietrzne: przednie, boczne i kurtyny, z wyłącznikiem poduszki pasażera
- ISOFIX, eCall, czujniki ciśnienia w oponach, ochrona przed cyberatakami, przygotowanie do blokady alkoholowej
- Tryb jazdy jednym pedałem (One Pedal Drive)
Parkowanie i widoczność
- Tylne czujniki parkowania
- Światła do jazdy dziennej i drogowe LED, automatyczny czujnik świateł
Komfort i zima
- Automatyczna klimatyzacja
- Fotel kierowcy 6-kierunkowy, pasażera 4-kierunkowy, kanapa 40/60
- Bezkluczykowe otwieranie, zdalne zamykanie, automatyczny start
- System V2L (zasilanie urządzeń z auta; adapter dokupowany osobno, bez ceny w cenniku)
Multimedia
- Apple CarPlay i Android Auto, nawigacja, aplikacja ze zdalnym sterowaniem
- Wirtualny panel przyrządów 7″, DAB+, Bluetooth, 3 porty USB (przód A i C, tył A)
Cennik MG4 EV z 2.10.2026, s. 3–5 (tabela wyposażenia). Cennik nie podaje pakietów dodatkowych poza lakierem (2 250 zł) i dwukolorowym wnętrzem (2 900 zł).
04 · Wnętrze
MG4 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Zdjęcia z broszury i materiałów importera (MG4 MY2024). Lakier i felgi na zdjęciach mogą różnić się od egzemplarza w salonie. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
MG4 — ekran multimediów 10,25″ i wirtualny panel przyrządów 7″ (interfejs na zdjęciu po angielsku).
05 · Opinie z testów
MG4 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Zimą testowane MG4 zużywało 20–23 kWh/100 km: Comfort 64 kWh zrobił ok. 320 km zamiast deklarowanych wtedy 450 (Auto Świat, 12.2023), a Spider's Web (01.2024) pisze o ponad 300 km na ładowaniu. Chwalone są przestrzeń i prowadzenie, krytykowane zasięg zimą i skromne niższe wersje. Testy dotyczą aut z lat 2023–24 i dwóch wersji, nie całej dzisiejszej gamy.
5 plusów5 uwag
Co chwalą
- Euro NCAP: 5 gwiazdek w grudniu 2022: dorośli 83%, dzieci 80%, piesi i rowerzyści 75%, asystenci 78%.
Więcej · 1 źródło
Wynik dotyczy MG4 Electric z napędem na tył i masą 1685 kg, więc nie przypisujemy go wprost każdej dzisiejszej wersji.
Źródła: Euro NCAP: MG4 Electric 12.2022
- Auto Świat (12.2023) chwali przestronne wnętrze i dobrze wyprofilowane fotele.
Więcej · 2 źródła
Auto ma 4287 mm długości i rozstaw osi 2705 mm, a miękkie zawieszenie dobrze tłumi nierówności i jest zwrotne (zawracanie 10,6 m).
Źródła: Auto Świat: test MG4 12.2023, Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
Pokaż pozostałe (3)
- XPower przyspiesza do 100 km/h w 3,8 s, a Auto Świat (10.2025) chwali precyzyjne prowadzenie przy miękkim zawieszeniu.
Więcej · 1 źródło
To wersja z dwoma silnikami i 435 KM.
Źródła: Auto Świat: test MG4 XPower 10.2025
- Pakiet asystentów (adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne, utrzymanie pasa) jest w każdej wersji.
Więcej · 1 źródło
Luxury dokłada monitorowanie martwego pola i kamerę 360°.
Źródła: Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
- Gwarancja 7 lat lub 150 000 km obejmuje akumulator wysokiego napięcia.
Więcej · 1 źródło
Utrata pojemności poniżej 70% wartości z momentu sprzedaży jest uznawana za nadmierną.
Źródła: Informacja gwarancyjna MG Motor 12.2025
Na co uważać
- Zimą zużycie było wyraźnie wyższe niż w normie: Auto Świat zmierzył dla Comfort 20–22 kWh/100 km przy normie 16,0.
Więcej · 1 źródło
Liczył ok. 320 km zamiast deklarowanych wtedy 450 km (test z grudnia 2023).
Źródła: Auto Świat: test MG4 12.2023
- Spider's Web (01.2024) zmierzył w Luxury 22–23 kWh/100 km przy 0–5 °C, deszczu i włączonym ogrzewaniu, a o zasięgu pisze, że to ponad 300 km na jednym ładowaniu (bez wskazania wersji).
Więcej · 1 źródło
Test dotyczył starej gamy 2023/24.
Źródła: Spider's Web: test MG4 01.2024
Pokaż pozostałe (3)
- Spider's Web (01.2024) radził brać Luxury, bo niższe wersje uznał za zbyt skromne.
Więcej · 2 źródła
Dziś Standard i Comfort nie mają monitorowania martwego pola ani kamery 360°, a podgrzewane fotele i kierownica są od Luxury.
Źródła: Spider's Web: test MG4 01.2024, Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
- Testy z lat 2023–24 pisały o braku kamery cofania w Standard i Comfort, a cennik z 2.10.2026 podaje ją w standardzie.
Więcej · 3 źródła
Sprawdź to na konkretnym egzemplarzu.
Źródła: Auto Świat: test MG4 12.2023, Spider's Web: test MG4 01.2024, Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
- W XPower Auto Świat (10.2025) zanotował CarPlay tylko przewodowo i z rozłączeniami, mało responsywny ekran, USB w trudno dostępnym miejscu i słabą widoczność do tyłu.
1 źródło
Źródła: Auto Świat: test MG4 XPower 10.2025
Co to znaczy dla Ciebie
Zimą licz dla baterii 64 kWh ok. 300–320 km, nie 465 (testy 2023–24).
Więcej
Przy aucie z zapasów sprawdź rocznik, datę rejestracji i SOH baterii, bo od nich zależą cena i gwarancja.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
W ankiecie właścicieli What Car? (Wielka Brytania) MG4 zajął w 2024 r. ostatnie miejsce z 18 elektryków (63,8%), a w 2025 r. 12. z 19.
Więcej · 1 źródło
Ankieta obejmuje auta z lat 2022 i późniejszych, także starszej generacji, a w Polsce brak danych o niezawodności: traktuj to jako sygnał, nie wynik dla tych aut.
Źródła: What Car?: niezawodność MG4 04.2026
!Uwaga
Euro NCAP wytyka struktury w desce rozdzielczej groźne dla pasażerów różnych wzrostów, graniczną ocenę nacisku na klatkę piersiową kierowcy, słabą kontrolę przemieszczenia w uderzeniu bocznym i brak ochrony głowy środkowego pasażera z tyłu.
1 źródło
Źródła: Euro NCAP: MG4 Electric 12.2022
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Realnego zasięgu Luxury LR 77 kWh, Luxury 49 kWh i Standard: testy zimowe mamy tylko dla Comfort i Luxury 64 kWh, a XPower jeździł 20 km, co nie daje zużycia.
2 źródła
Źródła: Auto Świat: test MG4 XPower 10.2025, Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
Pokaż pozostałe (3)
?Nie wiemy
Które wersje i roczniki stoją dziś w salonach: cennik dotyczy aut na składach, a ich liczby i rozkładu nie podaje.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj salon o konkretny egzemplarz.
Źródła: Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
?Nie wiemy
Stanu baterii aut z zapasów: Spider's Web (09.2026) zwraca uwagę, że auta stojące od 2024–25 mogą tracić pojemność baterii, bo nie przechodzą cykli ładowania.
Więcej · 1 źródło
To opinia autora bez pomiaru, więc poproś salon o raport SOH.
Źródła: Spider's Web: MG4 z zapasów w salonach 09.2026
?Nie wiemy
Ceny subskrypcji iSMART po pierwszym roku i adaptera V2L: cennik ich nie podaje.
Więcej · 1 źródło
Kosztu przeglądów też nie znamy.
Źródła: Cennik MG4 EV z 2.10.2026 10.2026
Źródła opinii (8), stan na 08.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
Euro NCAP
Raporty użytkowników
06 · Nasz werdykt
Czy MG4 to dobry wybór? Którego MG4 szukać
Wersji jest sześć, ale najpierw liczą się bateria i rocznik, dopiero potem wyposażenie. Droższe Luxury 49 kWh ma mniejszą baterię niż tańszy Comfort 64 kWh.
Bateria i rocznik, potem wyposażenie
Comfort 64 kWh za 117 600 zł ma większą baterię, więcej mocy i szybsze ładowanie niż droższe Luxury 49 kWh za 122 300 zł (ceny rocznika 2024).
Czytaj dalej
Wyposażenie Luxury (martwe pole, kamera 360°, ogrzewane fotele i kierownica) z baterią 64 kWh to Luxury 64 kWh za 126 300 zł. Najdalej jedzie Luxury LR (530 km WLTP, 141 600 zł), a XPower ma 435 KM za 145 600 zł; tylko te dwie wersje mają pompę ciepła. Dla kogo: ładujesz w domu lub w pracy i jeździsz głównie po mieście. Dla kogo nie: jeździsz zimą w trasie albo nie możesz sprawdzić rocznika i stanu baterii przed zakupem.
Dlaczego tak
- Trzy baterie w jednym nadwoziu: zasięg WLTP od 330 do 530 km
- Ładowanie prądem stałym: 140 kW (10–80% w 30 min) w wersjach 64 kWh, 88 kW (10–80% w 37 min) w wersjach 49 kWh
- Gwarancja 7 lat lub 150 000 km obejmuje akumulator i przechodzi na kolejnego właściciela
- W tej cenie (126 300 zł, rocznik 2024) Luxury 64 kWh daje martwe pole, kamerę 360°, ogrzewane fotele i kierownicę przy tej samej baterii co Comfort
Na co uważać
- Zimą zasięg spada: testy z lat 2023–24 dały dla baterii 64 kWh ok. 300–320 km zamiast 450–465 km WLTP
- Pompa ciepła jest tylko w Luxury LR i XPower, a testy zimowe dotyczyły wersji bez niej: zasięg zimą w tych dwóch może być lepszy, ale nie mamy pomiaru
- Auta stoją od 2024–25: sprawdź rocznik (rocznik 2025 kosztuje o 5 000 zł więcej), datę rejestracji i SOH baterii
- Bagażnik: 363 / 1 177 l (kanapa rozłożona / złożona), w Luxury 49 i 64 kWh 350 / 1 165 l: zmierz go z bagażami przed zakupem
07 · Rywale
MG4 czy konkurent: który elektryk do 140 tys. zł?
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MG4 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MG4, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMG4 Comfort 64 kWh · 117 600 złEV

Leapmotor B05
- Cena od
- 109 900 zł−7 700 zł
- Zasięg
- 401 km−64 km
- Ładowanie DC
- 156 kW+16 kW
- Bagażnik
- 345 l−18 l
- Gwarancja
- 4 lata / 100 tys.−3 lata
Więcej
Hatchback 4430 mm z baterią 56,2 kWh i 218 KM, jedyny rywal z podobnym nadwoziem. Ma mniejszą baterię niż MG4 64 kWh i gwarancję 4 lata zamiast 7. Droższy B05 ProMax (od 119 500 zł) ma 67,1 kWh i 482 km. Wybierz go, jeśli liczysz każdą złotówkę i wystarczy Ci ok. 400 km.

BYD Atto 2 Comfort
- Cena od
- 141 210 zł+23 610 zł
- Zasięg
- 430 km−35 km
- Ładowanie DC
- 155 kW+15 kW
- Bagażnik
- 450 l+87 l
- Gwarancja
- 6 lat / 150 tys.−1 rok
Więcej
SUV 4,3 m z baterią 64,8 kWh i mocą 204 KM, jak MG4 64 kWh. W tej cenie rabat dotyczy tylko zakupu za gotówkę, a gwarancja to 6 lat. Wybierz go, jeśli wolisz wyższe nadwozie SUV-a i płacisz gotówką.

Leapmotor B10 EV ProMax
- Cena od
- 123 500 zł+5 900 zł
- Zasięg
- 434 km−31 km
- Ładowanie DC
- 168 kW+28 kW
- Bagażnik
- 455 l+92 l
- Gwarancja
- 4 lata / 100 tys.−3 lata
Więcej
SUV 4515 mm z baterią 67,1 kWh, 218 KM i dachem panoramicznym w standardzie. Ma większy bagażnik (455 l z frunkiem), ale gwarancję 4 lata zamiast 7. Wybierz go, jeśli wozisz rodzinę i dużo bagażu.

Omoda E5
- Cena od
- 139 900 zł+22 300 zł
- Zasięg
- 430 km−35 km
- Ładowanie DC
- 130 kW−10 kW
- Bagażnik
- 300 l−63 l
- Gwarancja
- 7 lat / 150 tys.tak samo
Więcej
SUV z baterią 61 kWh LFP i 211 KM, z gwarancją 7 lat / 150 tys. km jak MG4. Ładuje mocą do 130 kW i ma bagażnik 300 l. Wybierz go, jeśli chcesz SUV-a i zależy Ci na tej samej gwarancji.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja MG4: 7 lat i co warto wiedzieć.
Gwarancja liczy się od pierwszej rejestracji, a auta z zapasów stoją od 2024–25. Zapytaj, czy egzemplarz był już rejestrowany, i poproś o odczyt SOH akumulatora.
Auto
7 lat lub 150 000 km
Gwarancja obejmuje podzespoły pojazdu, w tym akumulator wysokiego napięcia, i przechodzi na każdego nowego właściciela.
Szczegóły
Biegnie od dnia pierwszej rejestracji, nie od produkcji, więc przy aucie z zapasów zapytaj, czy było już rejestrowane i kiedy. Wyjątki: multimedia i systemy wspomagania kierowcy mają 3 lata lub 72 000 km, a akumulator 12 V, pokrywa gniazda ładowania i kabel 2 lata.
Akumulator trakcyjny
SOH poniżej 70%
Spadek pojemności baterii poniżej 70% wartości z momentu sprzedaży, potwierdzony w autoryzowanym serwisie, jest uznawany za nadmierny: serwis naprawia albo wymienia akumulator na nowy lub zregenerowany.
Szczegóły
Przy aucie stojącym od 2024–25 poproś o odczyt SOH przed podpisaniem umowy.
Serwis
Pełna historia
Naprawa gwarancyjna wymaga pełnej historii serwisowej według planu MG, a zgłoszenia i naprawy robi autoryzowany serwis.
Szczegóły
Nieautoryzowany warsztat nie unieważnia gwarancji, ale błędy jego pracy mogą nie zostać uznane.
Pomoc drogowa
12 miesięcy
Pomoc drogowa działa 12 miesięcy od pierwszej rejestracji.
Szczegóły
Przedłużenie do 7 lat jest bezpłatne, ale odnawia się po każdym przeglądzie w oficjalnym serwisie MG.
Perforacja i lakier
7 lat i 3 lata
Perforacja blach nadwozia (dach, błotniki, drzwi, progi, słupki, podwozie) jest objęta 7 latami, powłoka lakierowa 3 latami lub 72 000 km od pierwszej rejestracji.
Szczegóły
Elementy zużywalne obejmuje tylko wada produkcyjna w ciągu pierwszych 24 miesięcy.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna MG4: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 64 salonów MG: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 64 salony w 54 miastach.
64 salony MG54 miasta
Lista salonów
Salony MG: adres, telefon, jazda próbna.
64 salony w 54 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Warszawa 4 salony
Bemo MG Puławska
ul. Puławska 516, 02-884, Warszawa4,7179 opinii w GoogleKrotoski MG Warszawa Centrum
ul. Wawelska 3 D, 02-034, WarszawaPGD MG Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5, 03-214, Warszawa4,3242 opinie w GooglePlaza MG Warszawa
ul. Grochowska 85, 04-186, Warszawa4,4108 opinii w Google
Gdańsk 2 salony
Plichta MG Gdańsk
ul. Lubowidzka 48, 80-174, Gdańsk4,6174 opinie w GooglePlichta MG Gdańsk Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 303a, 80-314, Gdańsk4,5202 opinie w Google
Katowice 2 salony
Auto Gazda MG Katowice
Al. Walentego Roździeńskiego 170, 40-203, Katowice4,865 opinii w GoogleKrotoski MG Katowice
ul. Tadeusza Kościuszki 261, 40-608, Katowice4,6171 opinii w Google
Konin 2 salony
Auto Centrum Lis MG Konin
ul. Ignacego Paderewskiego 8, 62-510, Konin5,037 opinii w GoogleAuto Centrum Lis MG Konin
ul. Poznańska 47, 62-510, Konin
Kraków 2 salony
Kus Automotive MG Kraków
ul. Konopnickiej 31, 30-302, Kraków4,990 opinii w GooglePGD MG Kraków
ul. Jasnogórska 60, 31-358, Kraków
Łódź 2 salony
Krotoski MG Łódź
ul. S. Przybyszewskiego 176/178, 93-120, Łódź4,4184 opinie w GoogleKrotoski MG Łódź Południe
al. Władysława Bartoszewskiego 13, 93-341, Łódź4,4184 opinie w Google
Szczecin 2 salony
Bemo MG Szczecin Pomorska
ul. Pomorska 115 B, 70-812, SzczecinBemo MG Szczecin Ustowo
ul. Ustowo 56, 70-001, Szczecin4,8113 opinii w Google
Wałbrzych 2 salony
Ultima Auto MG Wałbrzych
ul.1 maja 64, 58-300, Wałbrzych5,07 opinii w GoogleUltima Auto MG Wałbrzych
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4, 58-309, Wałbrzych5,07 opinii w Google
Białystok 1 salon
Biacomex MG Białystok
ul. Elewatorska 39, 15-620, Białystok
Bielany Wrocławskie 1 salon
Nawrot MG Wrocław
ul. Handlowa 8, 55-040, Bielany Wrocławskie5,0232 opinie w Google
Bielsko-Biała 1 salon
Auto-Boss MG Bielsko-Biała
ul. Warszawska 299, 43-300, Bielsko-Biała4,8117 opinii w Google
Bolesławice 1 salon
BMG Goworowski MG Słupsk
ul.Słupska 6, 76-251, Bolesławice4,853 opinie w Google
Bydgoszcz 1 salon
Plichta MG Bydgoszcz
ul.Fordońska 353, 85-766, Bydgoszcz4,892 opinie w Google
Ciechanów 1 salon
Budmat Auto MG Ciechanów
ul. Sońska 2, 06-400, Ciechanów
Częstochowa 1 salon
FC Auto MG Częstochowa
ul. Stefana Żółkiewskiego 18, 42-200, Częstochowa4,882 opinie w Google
Dąbrowa Górnicza 1 salon
PGD MG Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 10, 41-300, Dąbrowa Górnicza4,7339 opinii w Google
Długołęka 1 salon
Krotoski MG Wrocław
ul. Wrocławska 34 A, 55-095, Długołęka4,6185 opinii w Google
Elbląg 1 salon
HADM Gramatowski MG Elblag
ul. Warszawska 87, 82-300, Elbląg4,9123 opinie w Google
Ełk 1 salon
Biacomex MG Ełk
ul. Jana Kilińskiego 14, 19-300, Ełk4,634 opinie w Google
Falenty 1 salon
Bemo MG Warszawa Janki
al. Krakowska 8, 05-090, Falenty
Gdynia 1 salon
BMG Goworowski MG Gdynia
ul. Łużycka 9, 81-537, Gdynia4,9149 opinii w Google
Gorzów Wielkopolski 1 salon
Gezet MG Gorzów Wielkopolski
ul. Kasprzaka 1, 66-400, Gorzów Wielkopolski5,080 opinii w Google
Inowrocław 1 salon
Auto Styl MG Inowrocław
ul. Dworcowa 37, 88-100, Inowrocław
Jelenia Góra 1 salon
Ultima Auto MG Wałbrzych
ul. Fałata 1, 58-560, Jelenia Góra
Kalisz 1 salon
Auto Centrum Lis MG Kalisz
ul. Poznańska 24, 62-800, Kalisz5,0327 opinii w Google
Kielce 1 salon
Plaza MG Kielce
ul. 1 Maja 191, 25-655, Kielce4,864 opinie w Google
Koszalin 1 salon
Mojsiuk MG Koszalin
ul. Koszalińska 89, 76-039, Koszalin4,951 opinii w Google
Krosno 1 salon
Auto Complex MG Krosno
Al. Jana Pawła II 13a, 38-400, Krosno5,01 opinia w Google
Leszno 1 salon
Auto Mróz MG Leszno
AL.. JANA PAWŁA II 2, 64-100, Leszno4,6205 opinii w Google
Libertów 1 salon
Kus Automotive MG Kraków
Góra Libertowska 16, 30-444, Libertów
Lubin 1 salon
MM Cars MG Lubin
ul. Legnicka 65, 59-300, Lubin4,973 opinie w Google
Lublin 1 salon
Plaza MG Lublin
ul. Mełgiewska 10, 20-209, Lublin4,7107 opinii w Google
Nowy Targ 1 salon
ASMB MG Nowy Targ
Krakowska 3, 34-400, Nowy Targ
Olsztyn 1 salon
Fiedorowicz MG Olsztyn
ul. Partyzantów 26, 10-521, Olsztyn
Opole 1 salon
Vip Car MG Opole
Ul. Pużaka 8, 45-273, Opole4,884 opinie w Google
Piła 1 salon
Gezet MG Piła
ul. Wojciecha Kossaka 76, 64-920, Piła5,012 opinii w Google
Płock 1 salon
Budmat Auto MG Płock
Bielska 55, 09-400, Płock4,932 opinie w Google
Poznań 1 salon
Krotoski MG Poznań
ul. Kaliska 2, 61-131, Poznań4,5180 opinii w Google
Radom 1 salon
Prasek MG Radom
ul.Czarnieckiego 25, 26-605, Radom4,928 opinii w Google
Rybnik 1 salon
Auto Gazda MG Rybnik
ul. Żorska 11, 44-203, Rybnik4,675 opinii w Google
Rzeszów 1 salon
Plaza MG Rzeszów
al. Armii Krajowej 60, 35-307, Rzeszów4,6137 opinii w Google
Siedlce 1 salon
Iron Cars MG Siedlce
ul. Targowa 20, 08-110, Siedlce5,013 opinii w Google
Stalowa Wola 1 salon
Samko MG Stalowa Wola
Ul. Niezłomnych 29, 37-450, Stalowa Wola4,612 opinii w Google
Suchy Las 1 salon
Bemo MG Poznań Jelonek
ul. Obornicka 4, Jelonek, 62-002, Suchy Las
Swarzędz 1 salon
Bemo MG Poznań Swarzędz
ul. Wrzesińska 191, 62-020, Swarzędz4,9160 opinii w Google
Tarnowskie Góry 1 salon
Mirai MG Tarnowskie Góry
ul. Józefa Korola 14A, 42-605, Tarnowskie Góry
Toruń 1 salon
Plichta MG Toruń
ul. Szosa Bydgoska 82, 87-100, Toruń4,9137 opinii w Google
Tychy 1 salon
Mirai MG Tychy
ul. Zacisze 65, 43-100, Tychy4,971 opinii w Google
Wielogłowy 1 salon
Auto-Complex MG Nowy Sącz
Wielogłowy 188, 33-311, Wielogłowy5,06 opinii w Google
Włocławek 1 salon
Auto Styl MG Włocławek
ul. Toruńska 153, 87-800, Włocławek4,937 opinii w Google
Wrocław 1 salon
Nawrot MG Wrocław
Al. Karkonoska 59a, 53-015, Wrocław
Zabrze 1 salon
MM Cars MG Zabrze
ul. Wolności 153, 41-800, Zabrze4,9102 opinie w Google
Zgłobice 1 salon
Gładysz MG Tarnów
ul. Krakowska 15, 33-113, Zgłobice4,836 opinii w Google
Zielona Góra 1 salon
Gezet MG Zielona Góra
ul. S.Batorego 69b, 65-735, Zielona Góra4,9123 opinie w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
MG4 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Rocznik, bateria, zasięg zimą, gwarancja i stan aut z zapasów: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący MG4.
Ile kosztuje MG4 w 2026 roku?
Cennik z 2.10.2026 podaje po rabacie dla aut z rocznika 2024: Standard 100 900 zł, Comfort 117 600 zł, Luxury 49 kWh 122 300 zł, Luxury 64 kWh 126 300 zł, Luxury LR 141 600 zł, XPower 145 600 zł. Rocznik 2025 jest o 5 000 zł droższy w każdej wersji, a cennik pozwala łączyć cenę z innymi rabatami dealera, jeśli ich warunki tego nie wykluczają.
Czym różni się rocznik 2024 od 2025 i skąd cena 100 900 zł?
Cena 100 900 zł dotyczy tylko Standard z rocznika 2024, a ten sam Standard z 2025 kosztuje 105 900 zł, bo rabat jest niższy (25 000 zamiast 30 000 zł od katalogowych 130 900 zł). Auta są już wyprodukowane, więc rocznik zależy od egzemplarza w salonie: zapytaj, który stoi.
Czy mogę kupić nowego MG4 w Polsce?
Tak, salony MG sprzedają nowe egzemplarze z zapasów (rocznik 2024 lub 2025) po cenach z cennika ważnego do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli. Dostępność zależy od salonu, więc zapytaj o konkretną wersję i rocznik.
Czy to nowy MG4 Urban?
Cennik z 2.10.2026 dotyczy aut z roku produkcji 2024 i 2025, a MG4 Urban nie występuje w polskim cenniku importera (stan 8.10.2026). Wynik Euro NCAP dla Urban z grudnia 2025 nie dotyczy tych aut.
Którą baterię wybrać: 49, 64 czy 77 kWh?
Zasięg WLTP to 330–350 km przy 49 kWh, 450–465 km przy 64 kWh (XPower 400 km) i 530 km przy 77 kWh, a ładowanie DC 88, 140 i 144 kW. Zimą testy z lat 2023–24 dały dla 64 kWh ok. 300–320 km, dla pozostałych baterii nie mamy testu.
Ile realnie przejedzie MG4 zimą?
Auto Świat (12.2023) zmierzył dla Comfort 64 kWh 20–22 kWh/100 km i ok. 320 km zamiast deklarowanych wtedy 450 km. Spider's Web (01.2024) zmierzył w Luxury 22–23 kWh/100 km przy 0–5 °C i pisze o ponad 300 km na ładowaniu.
Czy warto dopłacić do Luxury?
Luxury 49 kWh kosztuje 122 300 zł, czyli 4 700 zł więcej niż Comfort (117 600 zł), ale ma mniejszą baterię: 49 zamiast 64 kWh i 330 zamiast 465 km. Luxury 64 kWh za 126 300 zł dokłada do Comfort wyposażenie: martwe pole, kamerę 360°, ogrzewane fotele i kierownicę, bez zmian w baterii i mocy.
Czym różni się Standard od Comfort?
Comfort kosztuje 16 700 zł więcej: bateria 64 zamiast 49 kWh, 204 zamiast 170 KM, ładowanie DC 140 zamiast 88 kW i ładowarka AC 11 zamiast 6,6 kW. Wyposażenie jest prawie takie samo, różni się obszycie kierownicy i osłona przeciwsłoneczna z lusterkiem.
Czy XPower ma sens?
XPower ma 435 KM, 600 Nm, 3,8 s do 100 km/h i napęd na obie osie, a kosztuje 145 600 zł, o 4 000 zł więcej niż Luxury LR 77 kWh. Zasięg WLTP to 400 km, zużycie 19,0 kWh/100 km, a jedyny test (Auto Świat, 10.2025) trwał 20 km, więc realnego zużycia nie znamy.
Jak szybko ładuje się MG4?
Od 10 do 80% w 30 minut przy bateriach 64 i 77 kWh (maks. 140 i 144 kW) i w 37 minut przy 49 kWh (88 kW), według cennika. Z gniazdka lub wallboxa 11 kW, a w Standard i Luxury 49 kWh tylko 6,6 kW.
Czy rabat 30 000 zł to prawdziwa oszczędność?
Rabat liczony od ceny katalogowej (130 900 zł dla Standard) to 25–30 tys. zł. Cennik podaje też najniższą cenę z ostatnich 30 dni, czyli 110 000 zł dla Standard: względem niej rocznik 2024 jest tańszy o 9 100 zł w każdej wersji, rocznik 2025 o 4 100 zł (w Luxury 49 kWh o 8 600 zł). Porównuj ofertę z tą ceną, nie z katalogową.
Czy MG4 ma pompę ciepła i czy to ważne zimą?
Pompę ciepła mają tylko Luxury LR 77 kWh i XPower. Testy zimowe z lat 2023–24 dotyczyły Comfort i Luxury 64 kWh, które według cennika jej nie mają, więc w LR zimowy zasięg może być lepszy, ale nie mamy pomiaru. Jeśli często jeździsz zimą w trasie, zapytaj salon o jazdę próbną LR.
Ile trwa ładowanie MG4 w domu?
Nasz rachunek bez strat: bateria 64 kWh z wallboxa 11 kW to ok. 6 godzin, 77 kWh ok. 7 godzin, a 49 kWh z ładowarką 6,6 kW ok. 7,5 godziny. Z zwykłego gniazdka trwa to znacznie dłużej, więc bez wallboxa planuj ładowanie na stacjach szybkich.
Co z gwarancją, skoro auto stoi od 2024 roku?
Gwarancja 7 lat lub 150 000 km liczy się od dnia pierwszej rejestracji, nie od produkcji, więc zapytaj, czy egzemplarz był już rejestrowany (np. przez dealera). Multimedia i systemy wspomagania kierowcy mają krótszą gwarancję (3 lata lub 72 000 km), akumulator 12 V 2 lata. Gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela, a spadek pojemności baterii poniżej 70% wartości z momentu sprzedaży jest uznawany za nadmierny.
Czy MG4 jest niezawodny?
Dla Polski nie mamy danych, a w ankiecie What Car? (Wielka Brytania) MG4 był w 2024 r. ostatni z 18 elektryków, a w 2025 r. 12. z 19. Przy aucie z zapasów poproś o raport SOH i sprawdź akumulator 12 V.
Ile bagażnika ma MG4?
363 l w Standard, Comfort, Luxury LR i XPower oraz 350 l w Luxury 49 i 64 kWh; po złożeniu kanapy 1 165–1 177 l. Auto ma zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego.
Jakie kolory są dostępne i ile kosztują?
Biały Dover White jest w cenie w Standard, Comfort i obu Luxury 49 i 64 kWh, pozostałe kolory kosztują 2 250 zł. W Luxury LR i XPower biały, czerwony, szary, srebrny i pomarańczowy lakier ma czarny dach za 2 250 zł, a czarny Pebble Black kosztuje 2 250 zł bez dachu (Hunter Green mat z czarnym dachem w XPower: 4 250 zł), a wnętrze szaro-białe w Luxury kosztuje 2 900 zł.
Z tej marki: inne modele MG
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Elektryk Standard 49 kWh: Cena cennikowa 130 900 zł, cena promocyjna 100 900 zł (−30 000 zł) — warunek: Rocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli.
- Elektryk Comfort 64 kWh: Cena cennikowa 147 600 zł, cena promocyjna 117 600 zł (−30 000 zł) — warunek: Rocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli.
- Elektryk Luxury 49 kWh: Cena cennikowa 152 300 zł, cena promocyjna 122 300 zł (−30 000 zł) — warunek: Rocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli.
- Elektryk Luxury 64 kWh: Cena cennikowa 156 300 zł, cena promocyjna 126 300 zł (−30 000 zł) — warunek: Rocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli.
- Elektryk Luxury LR 77 kWh: Cena cennikowa 171 600 zł, cena promocyjna 141 600 zł (−30 000 zł) — warunek: Rocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli.
- Elektryk XPower 64 kWh: Cena cennikowa 175 600 zł, cena promocyjna 145 600 zł (−30 000 zł) — warunek: Rocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli.
Ceny z cennika z 2.10.2026 dla nowych aut z zapasów (rocznik 2024 lub 2025), przy zamówieniu do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli, odbiór do końca I kwartału 2027; sposób finansowania jest dowolny. Dostępność wersji i rocznika potwierdza salon.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o MG4. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…