koszt przejazdu
01 · Koszty
GAC Aion V: ile kosztuje rok jazdy na prądzie?
Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla Premium i Luxury. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, tego nie liczymy. Przełącz na „Realne”, żeby zobaczyć zużycie z testów.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 193 930 zł
zakup prąd
zakupprąd / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryk kosztuje łącznie 193 930 zł: zakup 178 900 zł i energia 15 030 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez ładowania?
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce postoju przy ładowarce. Kalkulator liczy zasięg ze zużycia mieszanego. W teście zimowym (ok. 0°C) na autostradzie wyszło 300-340 km, więc przy 350 km takiej trasy zaplanuj ładowanie, choć kalkulator pokaże „bez ładowania”.
03 · Wyposażenie
GAC Aion V wyposażenie: co dostajesz w której wersji.
Premium ma już pompę ciepła, kamerę 360°, panoramiczny dach i pełny pakiet asystentów. Wentylowane fotele i oparcie kanapy do 137° broszura daje obu wersjom, strona modelu tylko Luxury. Luxury dokłada komfort: masaż, skórę, stolik, lodówkę i czujnik pyłów. Pełna lista 74 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.
Luxury +9 000 zł · 4 dodatki
- + Masaż foteli przednich
- + Lodówka samochodowa
- + Stolik w drugim rzędzie
- + Czujnik pyłów PM2,5
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | ||
| Wyposażenie | EVElektrykPremium | EVElektrykLuxury |
|---|---|---|
| Komfort Luxury | ||
| TapicerkaPremium: skóra ekologiczna. Luxury: skóra naturalna łączona z ekologiczną. | skóra ekologiczna | skóra naturalna + ekologiczna |
| Masaż foteli przednichTylko Luxury; masaż ośmiopunktowy kierowcy i pasażera. | — | ✓ |
| Lodówka samochodowaTylko Luxury; chłodzi do -15°C i grzeje do +50°C wg importera. | — | ✓ |
| Stolik w drugim rzędzieTylko Luxury. | — | ✓ |
| Czujnik pyłów PM2,5Tylko Luxury. | — | ✓ |
| Komfort i fotele | ||
| Wentylowane fotele przednieBroszura: obie wersje. Strona modelu: tylko Luxury. Jeśli ważne dla Ciebie, zapytaj w salonie o Premium i poproś o zapis w zamówieniu. | ? | ✓ |
| Oparcia drugiego rzędu regulowane (do 137°) | ? | ✓ |
W standardzie w każdej wersji (65)
Komfort i fotele
- Pompa ciepła
- Fotel kierowcy 6-stopniowa regulacja elektryczna
- Fotel pasażera 4-stopniowa regulacja elektryczna
- Pamięć ustawień foteli
- Podgrzewane siedzenia drugiego rzędu
- Podłokietnik w drugim rzędzie, składana kanapa 4/6
- Kierownica ze skóry ekologicznej
- Podgrzewana kierownica
- Regulacja kolumny kierownicy 4-stopniowa
- Lusterko wewnętrzne samościemniające
- Szyby dźwiękochłonne (przednia i boczne przednie)
- Okna elektryczne
- Klimatyzacja dwustrefowa automatyczna
- Nawiewy dla pasażerów z tyłu
- Elektryczna klapa bagażnika
- Gniazda 12 V (przód i bagażnik)
- Filtr powietrza
- Oświetlenie ambientowe
Bezpieczeństwo i wspomaganie jazdy
- Kamera 360°
- Poduszki przednie, boczne i centralne w pierwszym rzędzie
- ESP+ABS+EBD
- Wspomaganie hamowania HBA
- Wspomaganie podjazdu (HHC) i zjazdu (HOC)
- Hamulec elektroniczny z Autohold
- Czujnik ciśnienia w ogumieniu TPMS
- Mocowania fotelików dziecięcych
- Monitorowanie kierowcy (DMS)
- Czujniki parkowania przód i tył
- Adaptacyjny tempomat ACC
- Zintegrowane wspomaganie tempomatu ICA
- Automatyczne hamowanie awaryjne AEB
- Ostrzeżenie o kolizji czołowej FCW
- Rozpoznawanie znaków TSR
- Ostrzeżenie o zjeździe z pasa LDW
- Awaryjne utrzymanie w pasie ELKA
- Zapobieganie zjazdowi z pasa LOP
- Inteligentna regulacja świateł drogowych IHBC
- Monitorowanie martwego pola BSD
- Ostrzeżenie przed otwarciem drzwi DOW
- Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu RCTA
- Ostrzeżenie przed kolizją tylną RCW
- I-pedal
- e-call
- Immobilizer i alarm
Nadwozie i światła
- Obręcze aluminiowe 19"
- Reflektory LED automatyczne
- Światła dzienne LED
- Aktywny grill
- Ukryte klamki drzwi
- Podgrzewana tylna szyba
- Dach panoramiczny z elektryczną roletą
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, ogrzewane, z pamięcią
- Relingi dachowe
Multimedia i łączność
- Komputer pokładowy 8,88" LCD
- Ekran multimedialny 14,6"
- Radio FM/DAB
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Czterostrefowa kontrola głosowa
- Bluetooth (zestaw głośnomówiący)
- 9 głośników
- Nawigacja online
- Ładowarka bezprzewodowa do telefonu
- Porty USB (A i C z przodu, A z tyłu)
- WiFi w samochodzie (odbiór)
Cennik nie rozstrzyga (1)
Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.
- V2L
Broszura GAC „Aion V, wyposażenie i ceny” (wydanie 08.07.2026, cennik od 1.02.2026). „?” oznacza, że źródła są sprzeczne albo milczą: zapytaj w salonie. Broszura nie podaje płatnych opcji poza lakierem; kwoty dopłaty za lakier importer nie ujawnia.
04 · Wnętrze
GAC Aion V wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Zdjęcia z materiałów importera. Lakier różni się między ujęciami (brąz, biel, niebieski). Wnętrze na zdjęciu ma rudą skórę i nie wiemy, której wersji dotyczy; Premium ma skórę ekologiczną. Nie mamy zdjęć bagażnika i ekranu.
GAC Aion V: wnętrze w rudej skórze, fotele przednie i kanapa.
05 · Opinie z testów
GAC Aion V opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Testy chwalą miejsce z tyłu, komfort i wyposażenie, a krytykują zużycie (19-19,5 kWh/100 km wobec 16,7 z normy), hałas przy wyższych prędkościach, nadgorliwych asystentów i błędy w multimediach. Polski test zimowy dał na autostradzie 300-340 km.
3 plusy4 uwagi
Co chwalą
- vehis.pl 03.2026: Autor chwali jakość kabiny, przestronność, szeroką kanapę z płaską podłogą, komfort zawieszenia i reflektory LED; rozsądna jest też cena.
1 źródło
Źródła: vehis.pl: GAC Aion V, test i wrażenia z jazdy 03.2026
- electrive 11.2025: Test opisuje Aion V jako bogato wyposażonego, taniego SUV-a z Chin; w testowanej wersji Luxury materiały są dobre i nie ma uwag do wykonania.
1 źródło
Źródła: electrive.com: Aion V test drive report 11.2025
- elektrowoz.pl 09.2025 (artykuł o cenach, nie test): Lodówka w Luxury (od -15 do +50°C) to według redakcji ciekawostka wśród wyposażenia.
1 źródło
Źródła: elektrowoz.pl: ceny GAC Aion V i Hyptec HT w Polsce 09.2025
Na co uważać
- Zasięg: electrive zmierzył 19,5 kWh/100 km na trasie z dużym udziałem autostrady, a vehis zimą (ok. 0°C) 17-18 w mieście, 20 przy 90 km/h i 22-25 na autostradzie, czyli 420-440, ok. 380 i 300-340 km.
Więcej · 3 źródła
Norma to 16,7 kWh i 510 km.
Źródła: vehis.pl: GAC Aion V, test i wrażenia z jazdy 03.2026, electrive.com: Aion V test drive report 11.2025, GAC Polska: strona modelu Aion V
- electrive: Przy wyższych prędkościach wyraźnie słychać hałas toczenia i wiatru, a zawieszenie mocno przechyla auto przy szybkim skręcie.
Więcej · 1 źródło
Moc ocenia jako wystarczającą, ale auto nie jest rakietą.
Źródła: electrive.com: Aion V test drive report 11.2025
Pokaż pozostałe (2)
- vehis.pl: Asystenci jazdy irytują szarpaniem kierownicą; brakuje regulacji wysokości fotela pasażera.
Więcej · 1 źródło
Bagażnik 427 l nie ma rolety ani przedniego schowka.
Źródła: vehis.pl: GAC Aion V, test i wrażenia z jazdy 03.2026
- electrive: Multimedia mają błędy tłumaczenia, asystent głosowy aktywuje się frazą „Hey Baby” i myli polecenia; nie ma wyświetlacza HUD.
Więcej · 1 źródło
Bagażnik 427 l jest mały jak na SUV-a tej wielkości.
Źródła: electrive.com: Aion V test drive report 11.2025
Co to znaczy dla Ciebie
Duży, dobrze wyposażony elektryk, ale licz zasięg około 400 km i sprawdź na jeździe próbnej hałas, asystentów i multimedia po polsku.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Zawieszenie oceniono różnie: vehis.pl chwali komfort, a electrive dodaje przechyły przy szybkim skręcie.
Więcej · 2 źródła
Sprawdź na jeździe próbnej na własnej trasie.
Źródła: vehis.pl: GAC Aion V, test i wrażenia z jazdy 03.2026, electrive.com: Aion V test drive report 11.2025
Pokaż pozostałe (2)
!Uwaga
Oba opisane testy dotyczą wersji Luxury (electrive wprost, vehis opisuje skórę naturalną i masaż).
Więcej · 2 źródła
Premium ma ten sam napęd i baterię, ale nie trafiło do testów, które czytaliśmy.
Źródła: vehis.pl: GAC Aion V, test i wrażenia z jazdy 03.2026, electrive.com: Aion V test drive report 11.2025
!Uwaga
Ładowanie 10-80% w 24 min i 180 kW to deklaracja importera; media powtarzają ją bez własnego pomiaru krzywej ładowania.
2 źródła
Źródła: elektrowoz.pl: ceny GAC Aion V i Hyptec HT w Polsce 09.2025, GAC Polska: strona modelu Aion V
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Euro NCAP: importer podaje 5 gwiazdek (dorośli 88%, dzieci 85%, niechronieni 79%, wspomaganie 78%).
Więcej · 1 źródło
Pięć gwiazdek za 2025 rok podaje też komunikat GAC Global i prasa, ale strony euroncap.com nie udało nam się otworzyć, więc nie potwierdziliśmy wyniku u źródła.
Źródła: GAC Polska: strona modelu Aion V
Pokaż pozostałe (3)
?Nie wiemy
Gwarancja: strona modelu importera podaje 8 lat lub 160 000 km, strona główna pisze o 5 latach na pojazd.
Więcej · 2 źródła
Dokumentu gwarancyjnego nie widzieliśmy.
Źródła: GAC Polska: strona modelu Aion V, GAC Polska: strona główna, FAQ o gwarancji
?Nie wiemy
Bagażnik po złożeniu kanapy: broszura podaje 1 600 l, strona modelu 1 800 l, a electrive 978 l.
Więcej · 2 źródła
Pojemność przy rozłożonej kanapie (427 l) zgadza się we wszystkich źródłach.
Źródła: GAC Polska: strona modelu Aion V, electrive.com: Aion V test drive report 11.2025
?Nie wiemy
Jeden raport użytkownika na autocentrum.pl podaje średnio 467 km zasięgu, ale to próbka jednego auta.
Więcej · 1 źródło
Testu porównawczego (ADAC, AMS) ani opinii polskich właścicieli z linkiem nie znaleźliśmy.
Źródła: autocentrum.pl: raport spalania Aion V
Źródła opinii (6), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
Raporty użytkowników
06 · Premium czy Luxury
Czy GAC Aion V to dobry wybór? Zasięg licz z testów, nie z normy.
Duży elektryk z baterią 75,3 kWh, w którym już Premium ma pompę ciepła, kamerę 360° i pełny pakiet asystentów. Luxury dokłada komfort (masaż, skóra, stolik, lodówka), nie technikę. Licz zasięg około 400 km, a nie 510.
Premium wystarczy większości. Zasięg licz z testów
Aion V kosztuje 178 900 zł (Premium) lub 187 900 zł (Luxury) i ma w obu wersjach pompę ciepła, kamerę 360° i panoramiczny dach.
Czytaj dalej
Luxury za 9 000 zł więcej dokłada masaż, skórę, stolik i lodówkę, ale ta sama bateria i te same 204 KM, więc Premium wystarczy większości. Pasuje do rodziny z ładowaniem w domu i trasami do ok. 300 km. Nie pasuje temu, kto zimą jeździ głównie autostradą (przy 500 km zaplanuj postój w połowie) albo wozi dużo bagażu: 427 l to mało jak na SUV-a tej wielkości.
Dlaczego tak
- Bogate wyposażenie już w Premium: pompa ciepła, ogrzewana kierownica, kamera 360°
- Rozstaw osi 2 775 mm: testy chwalą miejsce z tyłu i płaską podłogę
- Ładowanie DC do 180 kW (deklaracja importera), 10-80% w 24 min
Na co uważać
- Zużycie w testach 19,0 kWh/100 km zamiast 16,7 z normy; zimą na autostradzie 300-340 km, nie 510
- Bagażnik 427 l jest mały w tej klasie, a moc 204 KM na przód to nie sport: test electrive pisze, że to nie rakieta
- Gwarancja (8 czy 5 lat) i Euro NCAP wymagają potwierdzenia na piśmie
07 · Rywale
Elektryczny SUV w tej cenie: co dostajesz zamiast Aion V.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle GAC Aion V (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż GAC Aion V, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zGAC Aion V Premium · 178 900 zł (katalogowa)EV

BYD Atto 3 Evo Design
- Cena od
- 181 600 zł+2 700 zł
- Moc
- 313 KM+109 KM
- Zasięg
- 510 kmtak samo
- Zużycie energii
- 16,4 kWh−0,3 kWh
- Ładowanie DC
- 220 kW+40 kW
Więcej
Droższy o 2 700 zł, ale mocniejszy o 109 KM, z ładowaniem 220 kW i dwoma bagażnikami (490 l z tyłu, 101 l z przodu). Zasięg WLTP taki sam, 510 km. Rabat Wyprzedaży 2026 (157 995 zł) obowiązuje tylko przy zakupie za gotówkę.

Leapmotor C10 EV ProMax
- Cena od
- 179 400 zł+500 zł
- Moc
- 299 KM+95 KM
- Zasięg
- 510 kmtak samo
- Zużycie energii
- 18,8 kWh+2,1 kWh
- Ładowanie DC
- 180 kWtak samo
Więcej
Droższy o 500 zł, mocniejszy o 95 KM, ale zużywa więcej energii (18,8 kWh/100 km). Ładowanie 180 kW cennik podaje tylko na stacjach 800 V. Cena po rabacie importera 159 400 zł, bez podanych warunków.

Deepal S05 PRO RWD
- Cena od
- 169 900 zł−9 000 zł
- Moc
- 272 KM+68 KM
- Zasięg
- 485 km−25 km
- Zużycie energii
- 15,9 kWh−0,8 kWh
- Ładowanie DC
- 200 kW+20 kW
Więcej
Tańszy o 9 000 zł, z mocą 272 KM, krótszym zasięgiem 485 km i ładowaniem 200 kW, ale wersja PRO nie ma wentylowanych foteli ani HUD. Cennik podaje 7 lat gwarancji (160 000 km) i 5 gwiazdek Euro NCAP. Bez promocji w cenniku.

Geely EX5 Pro
- Cena od
- 169 900 zł−9 000 zł
- Moc
- 217 KM+13 KM
- Zasięg
- 430 km−80 km
- Zużycie energii
- 15,8 kWh−0,9 kWh
- Ładowanie DC
- 100 kW−80 kW
Więcej
Tańszy o 9 000 zł i mocniejszy o 13 KM, ale z zasięgiem 430 km i ładowaniem tylko 100 kW. Importer pokazuje też cenę promocyjną 141 000 zł, ale bez warunków i terminu. Cennik nie podaje warunków gwarancji.

XPeng G6 RWD Air
- Cena od
- 194 900 zł+16 000 zł
- Moc
- 252 KM+48 KM
- Zasięg
- 480 km−30 km
- Zużycie energii
- 16,6 kWhtak samo
- Ładowanie DC
- 382 kW+202 kW
Więcej
Droższy o 16 000 zł, z mocą 252 KM, zasięgiem 480 km i ładowaniem do 382 kW. Importer podaje 7 lat gwarancji, ale książka gwarancyjna UE mówi inaczej: sprawdź w umowie.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja GAC Aion V: 8 lat i co warto wiedzieć.
Strona modelu importera podaje 8 lat na auto i 8 lat na baterię, ale strona główna tego samego importera pisze o 5 latach na pojazd. Dokumentu gwarancyjnego nie widzieliśmy.
Pojazd
5 czy 8 lat?
Importer podaje dwie wersje: 8 lat lub 5 lat. Żądaj zapisu w umowie.
Szczegóły
Strona modelu i artykuł importera z 25.09.2026 podają 8 lat lub 160 000 km. FAQ na stronie głównej gacgroup.pl pisze o 5-letniej gwarancji producenta na podzespoły i 8 latach na baterię. Broszura nie jest dokumentem gwarancyjnym. Poproś o książkę gwarancyjną i wpis w umowie przed zamówieniem.
Bateria
8 lat lub 200 000 km
Strona modelu podaje 8 lat lub 200 000 km na baterię trakcyjną (Magazine Battery 2.0, LFP), strona główna 8 lat.
Szczegóły
Progu pojemności (SOH), po którym bateria kwalifikuje się do wymiany, nie znaleźliśmy. Zapytaj o niego w salonie.
Perforacja nadwozia
Zapytaj w salonie
Ani cennik, ani strona importera nie podają okresu ochrony przed perforacją.
Szczegóły
Poproś o wpis w książce gwarancyjnej.
Serwis
17 salonów
Salony: 17 (importer wymienia 16). Koszt przeglądów: pytaj w salonie.
Szczegóły
Importer wymienia 16 salonów, a formularz na jego stronie 17 nazw (z Auron Motors Łódź); pokazujemy 17. Cen przeglądów i warunków serwisu poza ASO nie znaleźliśmy: poproś o harmonogram i koszt pierwszych przeglądów. Pomocy drogowej (assistance) importer nie opisuje.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna GAC Aion V: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 17 salonów GAC: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 17 salonów w 16 miastach.
17 salonów GAC16 miast
Lista salonów
Salony GAC: adres, telefon, jazda próbna.
17 salonów w 16 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Łódź 2 salony
GAC Auron Motors Łódź (Auron Grupa Marvel)
al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza 1, 90-336, ŁódźGAC Dragon Motors Łódź
ul. Pabianicka 75, 93-486, Łódź5,025 opinii w Google
Bilcza 1 salon
GAC Cichoński Kielce
Kielecka 18, 26-026, Bilcza
Gdańsk 1 salon
GAC Makurat Gdańsk
ul. Elbląska 98B, 80-718, Gdańsk5,029 opinii w Google
Kalisz 1 salon
GAC Grupa Lis Kalisz
ul. Dobrzecka 7, 62-800, Kalisz
Katowice 1 salon
GAC Partner ZPD Katowice
ul. Kościuszki 261, 40-608, Katowice5,023 opinie w Google
Kraków 1 salon
GAC Dynamica Kraków
ul. Wadowicka 3B, 30-347, Kraków4,943 opinie w Google
Lublin 1 salon
GAC Best Auto Lublin
ul. Metalurgiczna 60, 20-234, Lublin5,04 opinie w Google
Osielsko 1 salon
GAC YAMA Bydgoszcz
ul. Szosa Gdańska 26, 86-031, Osielsko5,07 opinii w Google
Poznań 1 salon
GAC Smorawiński Poznań
ul. Obornicka 235, 60-650, Poznań4,919 opinii w Google
Rumia 1 salon
GAC Makurat Rumia
ul. Grunwaldzka 96, 84-230, Rumia5,05 opinii w Google
Rzeszów 1 salon
GAC AUTONIX Rzeszów
Al. Gen. Wł. Sikorskiego 49B, 35-304, Rzeszów
Szczecin 1 salon
GAC Polmotor Szczecin
ul. Struga 75, 70-784, Szczecin4,85 opinii w Google
Toruń 1 salon
GAC ADM Motors Toruń
ul. Szosa Chełmińska 214, 87-100, Toruń5,01 opinia w Google
Warszawa 1 salon
GAC Jameel Motors Warszawa
ul. Jubilerska 6, 04-190, Warszawa4,985 opinii w Google
Wrocław 1 salon
GAC G-MOTORS Wrocław
ul. Olsztyńska 1A, 51-423, Wrocław5,04 opinie w Google
Wrzosowa 1 salon
GAC Klimczak Częstochowa
ul. Katowicka 75, 42-263, Wrzosowa
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
GAC Aion V pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Czy rabaty z reklam jeszcze obowiązują, ile realnie przejedziesz i która gwarancja jest prawdziwa: odpowiedzi o GAC Aion V.
Ile kosztuje GAC Aion V?
Cennik importera podaje 178 900 zł za Premium i 187 900 zł za Luxury. To ceny rekomendowane, więc dealer może zaproponować inną: zbierz oferty na piśmie.
Czy rabat 30 000 zł i najem 850 zł netto nadal obowiązują?
Nie. Pożyczka 50/50 z rabatem 30 000 zł wygasła 31.03.2026, a najem 850 zł netto 30.06.2026; w dokumentach importera z 8.10.2026 nowej oferty nie ma. Zapytaj salon o aktualny rabat i poproś o niego na piśmie.
Ile naprawdę przejedzie GAC Aion V?
Norma WLTP to 510 km. W teście zimowym vehis.pl wyszło 420-440 km w mieście, ok. 380 km przy 90 km/h i 300-340 km na autostradzie; licz około 400 km.
Premium czy Luxury: za co dopłacam?
Za 9 000 zł masaż foteli, skórę naturalną łączoną z ekologiczną, stolik z tyłu, lodówkę i czujnik pyłów PM2,5. Bateria, moc i bezpieczeństwo są takie same, więc to dopłata za komfort.
Jaka jest gwarancja na GAC Aion V: 8 czy 5 lat?
Strona modelu importera podaje 8 lat lub 160 000 km na auto i 8 lat lub 200 000 km na baterię, a FAQ strony głównej 5 lat na pojazd. Dokumentu gwarancyjnego nie widzieliśmy: poproś o wpis w umowie.
Czy GAC Aion V ma 5 gwiazdek Euro NCAP?
Importer podaje 5 gwiazdek (dorośli 88%, dzieci 85%, niechronieni uczestnicy ruchu 79%, systemy wspomagania 78%). Pięć gwiazdek za 2025 rok potwierdzają też komunikat GAC Global i media, ale nie otworzyliśmy strony euroncap.com, więc traktuj to jako deklarację producenta.
Jak szybko ładuje się Aion V?
Importer podaje do 180 kW i 10-80% w 24 min, a 30-80% w 18 min. W domu AC 11 kW naładuje baterię od zera w 8,5 h. Czasu DC nie zmierzył żaden z testów, które czytaliśmy.
Czy bagażnik 427 l wystarczy rodzinie?
Z tyłu jest 427 l, a electrive uznaje to za mało jak na SUV-a tej wielkości. Po złożeniu kanapy źródła podają 1 600 l, 1 800 l i 978 l, więc zabierz walizki na jazdę próbną.
Czy Aion V ma pompę ciepła?
Tak, w obu wersjach (broszura). Zimą w teście vehis.pl auto i tak zużywało ok. 19 kWh/100 km, a na autostradzie 22-25.
Czy działa V2L?
Strona importera podaje wyjście 230 V do 3,3 kW, ale broszura V2L w wyposażeniu nie wymienia. Zapytaj salon, w której wersji jest i czy adapter jest w cenie.
Ile mocy ma GAC Aion V i jak przyspiesza?
Jeden silnik na przód: 204 KM i 210 Nm, 0-100 km/h w 7,9 s, maksymalnie 160 km/h. Electrive uznał moc za wystarczającą, ale nie za sportową.
Gdzie kupić i serwisować GAC Aion V?
Importer (Jameel Motors Poland) wymienia 16 salonów, a jego formularz 17 nazw (z Auron Motors Łódź); pokazujemy 17, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Cen przeglądów nie znaleźliśmy: zapytaj o harmonogram.
Czy Aion V może holować przyczepę?
Importer nie podaje dopuszczalnej masy holowanej ani DMC, więc nie wpisujemy żadnej liczby. Zapytaj salon i poproś o zapis w umowie, jeśli to dla Ciebie ważne.
Aion V czy mniejszy Aion UT: którego wybrać?
Aion V ma 4 605 mm długości, rozstaw osi 2 775 mm i baterię 75,3 kWh. Aion UT to crossover 4,27 m z baterią 60 kWh, wyraźnie tańszy (od 129 900 zł). Jeśli jeździsz głównie po mieście i rzadko w trasę, UT zwykle wystarczy; do rodziny i dalszych wyjazdów sprawdź Aiona V.
Czy Premium ma wentylowane fotele i kanapę odchylaną do 137°?
Broszura GAC (cennik od 1.02.2026) wpisuje oba elementy do obu wersji. Strona modelu importera przypisuje je tylko Luxury. Dokument jest sprzeczny, więc przed zakupem Premium poproś salon o potwierdzenie na piśmie.
Czy Aion V nadaje się na długą trasę z rodziną?
Tak, jeśli zaplanujesz ładowanie. Importer podaje ładowanie 10-80% w 24 min, ale w teście zimowym vehis.pl na autostradzie wyszło 300-340 km zasięgu. Bagażnik ma 427 l, więc na wakacje z dużym bagażem sprawdź walizki na jeździe próbnej.
Z czym porównać GAC Aion V?
W podobnej cenie są BYD Atto 3 Evo (181 600 zł), Leapmotor C10 (179 400 zł), Deepal S05 i Geely EX5 (po 169 900 zł) oraz XPeng G6 (194 900 zł). Aion V ma z nich najniższą moc (204 KM), a w standardzie dużo wyposażenia i rozstaw osi 2 775 mm.
Z tej marki: inne modele GAC
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Elektryk Premium: Cena cennikowa 178 900 zł.
- Elektryk Luxury: Cena cennikowa 187 900 zł.
Pokazujemy ceny katalogowe z cennika importera obowiązującego od 1.02.2026. W dokumentach i na stronie importera (8.10.2026) nie ma aktualnej oferty rabatowej. Pożyczka 50/50 z rabatem 30 000 zł wygasła 31.03.2026, najem 850 zł netto 30.06.2026. Ceny są rekomendowane, dealer może zaproponować inną: pytaj o ofertę na piśmie.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o GAC Aion V. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…