Porównaj auta

SUV elektryczny 4,46 m · rocznik 2026

EV

BYD Atto 3 Evo.

Ładuje do 220 kW. Rabat tylko za gotówkę.

Dane sprawdzone: · Źródła

SUV elektryczny z ładowaniem do 220 kW i dwoma bagażnikami (490 i 101 l). Design 313 KM na tył, Excellence 449 KM na cztery koła. Na autostradzie zasięg wyraźnie poniżej normy 510 km.

Cena od157 995 zł* Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; kredyt i leasing: cena katalogowa
Galeria · 4 zdjęcia
BYD Atto 3 EvoElektryk Design · 157 995 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 47 salonów

01 · Koszty

BYD Atto 3 Evo: ile kosztuje rok jazdy na prądzie?

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i energię dla Design i Excellence. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu). Szybka ładowarka publiczna kosztuje więcej, tego nie liczymy. Przełącz na ceny katalogowe, jeśli kupujesz na kredyt albo w leasingu.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania w domu. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie energii
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Design 16,4 kWh/100 km i Excellence 17,8 kWh/100 km w cyklu mieszanym WLTP (cennik z 1.10.2026). Excellence ma drugi silnik, więc z tej samej baterii przejedzie mniej.
Zużycie realne (testy prasowe)
Dla Design liczymy 17,3 kWh/100 km i 415 km: to jeden test (Automobile-Propre, Francja, czerwiec 2026, jazda mieszana). Ten sam test dał na autostradzie 24,8 kWh/100 km i ok. 295 km. Dla Excellence nie mamy mieszanego pomiaru, więc kalkulator liczy go na normie.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 172 755 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryk kosztuje łącznie 172 755 zł: zakup 157 995 zł i energia 14 760 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez ładowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce postoju przy ładowarce. Liczymy na normie WLTP, a w teście Design na autostradzie wyszło ok. 295 km, więc przy 350 km autostradą licz się z ładowaniem.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę: Design 510 km WLTP, Excellence 470 km. Na autostradzie licz wyraźnie mniej: test Automobile-Propre dał dla Design ok. 295 km.
Ładowanie Atto 3 Evo
W domu lub w pracy: AC 11 kW, 0–100% w ok. 8 h. Na trasie: DC do 220 kW, 10–80% w 25 min wg importera (25°C, stacja min. 350 kW); hh-autos zmierzył 25–27 min. Przy zimnej baterii albo słabszej stacji będzie dłużej.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

BYD Atto 3 Evo wyposażenie: co dostajesz w której wersji.

Design ma już pompę ciepła, kamerę 360°, wentylowane fotele i elektryczną klapę. Excellence dokłada napęd na cztery koła, ogrzewanie tylnej kanapy i W-HUD. Pełna lista 45 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

Excellence +9 625 zł · 4 dodatki

  • + Napęd na cztery koła
  • + Ogrzewana tylna kanapa
  • + Wyświetlacz W-HUD
  • + Elektryczna osłona przeciwsłoneczna dachu z ochroną przed przycięciem

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektrykDesignEVElektrykExcellence
Napęd i ładowanie
Moc układuDesign 313 KM na tylną oś, Excellence 449 KM i 560 Nm na obie osie.313 KM449 KM
Przyspieszenie 0–100 km/hExcellence jest szybszy o 1,6 s; prędkość maksymalna 200 km/h wobec 180.5,5 s3,9 s
Napęd na cztery kołaTylko Excellence; Design jedzie na tylną oś.—✓
Zasięg WLTPExcellence zużywa więcej energii z tej samej baterii: 470 km wobec 510 km.510 km470 km
Nadwozie i światła
Dach panoramicznyCennik: tylko Excellence. Strona oferty wymienia szklany dach także przy Design: potwierdź w salonie.?✓
Elektryczna osłona przeciwsłoneczna dachu z ochroną przed przycięciem—✓
Komfort
Ogrzewana tylna kanapaTylko Excellence.—✓
Multimedia
Wyświetlacz W-HUDDane na szybie przed kierowcą, tylko Excellence.—✓
W standardzie w każdej wersji (37)

Napęd i ładowanie

  • Ładowanie DCdo 220 kW
  • Bateria74,8 kWh
  • V2L
  • Ładowanie AC
  • Tryby jazdy Eco/Normal/Sport/Snow
  • Klucz cyfrowy BYD, NFC, bezkluczykowy dostęp (2 klucze smart + 1 NFC)
  • Ładowarka pokładowa 11 kW AC

Nadwozie i światła

  • Reflektory LED z automatycznym włączaniem, światła dzienne LED, follow me home, inteligentne światła drogowe IHBC
  • Tylne światła LED na całej szerokości, tylne światła przeciwmgielne
  • Felgi aluminiowe 18"
  • Lusterka elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane; oświetlenie w lusterkach
  • Tylne szyby boczne i tylna przyciemniane
  • Elektryczna pokrywa bagażnika
  • 4 szyby z automatycznym otwieraniem/zamykaniem i ochroną przed przycięciem

Komfort

  • Kierownica wielofunkcyjna podgrzewana, skóra wegańska
  • Fotele ze skóry wegańskiej
  • Fotel kierowcy: elektryczna regulacja 6 płaszczyzn, podparcie lędźwiowe 4 płaszczyzny, ogrzewanie i wentylacja
  • Fotel pasażera: elektryczna regulacja 6 płaszczyzn, ogrzewanie i wentylacja
  • Kanapa dzielona 40:60, podłokietnik z uchwytami na kubki
  • Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, filtr PM2.5, pompa ciepła
  • Oświetlenie ambientowe, lampki do czytania przód i tył, oświetlenie bagażnika

Multimedia

  • Wyświetlacz kierowcy 8,8" TFT
  • Centralny ekran dotykowy 15,6"
  • Radio DAB+/FM/AM, audio 8 głośników
  • Usługi Google, Google Maps, sterowanie głosowe Hi BYD, łączność 4G, aplikacja BYD
  • Android Auto i Apple CarPlay
  • Porty USB-C: przód 18 W + 60 W, tył 18 W + 60 W
  • Bezprzewodowa ładowarka telefonu 50 W z chłodzeniem

Bezpieczeństwo

  • Przednia szyba dźwiękochłonna, wycieraczki z czujnikiem deszczu
  • Poduszki: kierowcy, pasażera, centralna, boczne przednie, kurtyny (7)
  • ISOFIX i i-Size (tył i przedni fotel pasażera), blokada tylnych drzwi, wykrywanie dziecka CPD, OMS
  • TPMS, E-call, ostrzeżenie o niezapiętych pasach
  • Czujniki parkowania przód i tył, kamera 360°
  • ACC/ICC, AEB, FCW/RCW, utrzymanie pasa ELKA/LDA, rozpoznawanie znaków TSR, ogranicznik ISLC
  • Monitorowanie uwagi kierowcy DMS
  • Martwe pole BSD, ostrzeżenie przy otwieraniu drzwi DOW, ruch poprzeczny FCTA/RCTA z hamowaniem
  • Auto Hold, EPB, HDC, ESC, TCS, ABS, EBD, IPB, Comfort Stop

Cennik BYD z 1.10.2026 (strony 4–5 i 8) i strona oferty z 7.10.2026. „?” oznacza, że źródła są sprzeczne albo milczą: zapytaj w salonie. Cennik nie wymienia płatnych opcji poza lakierem: Iris Blue jest w cenie, pozostałe pięć kolorów kosztuje 3 400 zł więcej.

04 · Wnętrze

BYD Atto 3 Evo wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia importera są wspólne dla obu wersji. Tył na zdjęciu ma plakietkę AWD (Excellence); Design jej nie ma. Nie mamy zdjęć szczegółów ani tyłu wersji RWD.

BYD Atto 3 Evo: wnętrze z dużym ekranem multimediów i cyfrowymi zegarami.

05 · Opinie z testów

BYD Atto 3 Evo opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy zagraniczne chwalą ładowanie, wyposażenie i miejsce, a krytykują komfort na autostradzie, nadgorliwych asystentów i zużycie: Francuzi zmierzyli 17,3 kWh/100 km wobec 16,4 w cenniku. Polskiego testu Evo nie znaleźliśmy.

Zużycie Design w teście17,3 kWh/100 kmcennik 16,4; 1 test, Francja

4 plusy6 uwag

Co chwalą

  • Electrifying 06.2026: Ładowanie do 220 kW, przestronna kabina i bogate wyposażenie seryjne to zalety w ocenie 7/10.
    1 źródło

    Źródła: Electrifying: recenzja Atto 3 06.2026

  • Automobile-Propre: Przyspieszenie 5,5 s, lepiej ułożone przyciski we wnętrzu, przedni bagażnik i 490 l z tyłu.
    1 źródło

    Źródła: Automobile-Propre: supertest Atto 3 Evo, zużycie i zasięg 06.2026

Pokaż pozostałe (2)
  • hh-autos: Excellence AWD: hamowanie bez zastrzeżeń, zawieszenie wygodne; ładowanie 10–80% w 25–27 min.
    1 źródło

    Źródła: hh-autos.com: test Atto 3 Excellence

  • Carwow (6/10): Auto praktyczne jako rodzinne: przedni bagażnik, ekran 15,6" i dużo miejsca.
    1 źródło

    Źródła: Carwow: recenzja Atto 3 Evo 04.2026

Na co uważać

  • Zasięg: w jeździe mieszanej ok. 415 km, na autostradzie ok. 295 km wobec 510 km w cenniku; na autostradzie 24,8 kWh/100 km.
    Więcej · 2 źródła

    Test dotyczy Design.

    Źródła: Automobile-Propre: supertest Atto 3 Evo, zużycie i zasięg 06.2026, BYD Polska: cennik Atto 3 Evo z 1.10.2026 10.2026

  • Carwow (6/10): Wibracje w fotelach i kierownicy na autostradzie oraz hałas wiatru (hałas opon dobrze wyciszony), głośne i nerwowe zawieszenie na dziurach, duży przechył, grube słupki ograniczające widoczność.
    Więcej · 1 źródło

    Materiały uznano za tanie.

    Źródła: Carwow: recenzja Atto 3 Evo 04.2026

Pokaż pozostałe (4)
  • Automobile-Propre: Słaba rekuperacja i kłopoty ze sterowaniem klimatyzacją oraz wilgocią w kabinie.
    1 źródło

    Źródła: Automobile-Propre: supertest Atto 3 Evo, zużycie i zasięg 06.2026

  • Electrifying: Przesadnie czułe systemy wspomagające, nietypowy kokpit i kierownica sprawiająca tanie wrażenie; konkurenci dają większy zasięg.
    1 źródło

    Źródła: Electrifying: recenzja Atto 3 06.2026

  • Autohled.cz: Redakcja wskazuje zawieszenie wyraźnie sztywniejsze niż w poprzedniku, nadgorliwe asystenty i na autostradzie wyraźnie wyższe zużycie; radzi liczyć ostrożniej niż 510 km.
    Więcej · 1 źródło

    Spadki zasięgu zimą o 1/4–1/3 opisuje dla poprzedniego Atto 3, nie dla Evo.

    Źródła: Autohled.cz: recenzja Atto 3

  • hh-autos: Szumy aerodynamiczne powyżej 130 km/h w Excellence; materiały wnętrza solidne, ale poniżej klasy premium.
    1 źródło

    Źródła: hh-autos.com: test Atto 3 Excellence

Co to znaczy dla Ciebie

Szybkie ładowanie i wyposażenie to mocne strony, ale na autostradzie licz mniej niż 510 km i sprawdź komfort oraz asystentów na jeździe próbnej.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Komfort jest oceniany sprzecznie: Electrifying i hh-autos piszą o wygodnym zawieszeniu (Electrifying: miękkim, z dużymi przechyłami), a Autohled i Carwow o sztywniejszym i niekomfortowym.

Więcej · 3 źródła

Nie rozstrzygamy tego za Ciebie: to punkt jazdy próbnej.

Źródła: Electrifying: recenzja Atto 3 06.2026, Autohled.cz: recenzja Atto 3, Carwow: recenzja Atto 3 Evo 04.2026

Uwaga

Wszystkie testy są zagraniczne (Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Czechy) i dotyczą Design albo Excellence.

Więcej · 2 źródła

Cennik BYD podaje 101 l przedniego bagażnika, a testy 95 l; wiążemy się z cennikiem.

Źródła: Automobile-Propre: supertest Atto 3 Evo, zużycie i zasięg 06.2026, BYD Polska: cennik Atto 3 Evo z 1.10.2026 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Nie znaleziono wyniku Euro NCAP dla Evo.

Więcej · 2 źródła

Importer pisze o 5 gwiazdkach, a znaleziona karta dotyczy starego Atto 3 z 2022 roku (auto lżejsze o ok. 130 kg).

Źródła: Euro NCAP: karta starego Atto 3 10.2022, BYD Polska: oferta Atto 3 Evo

Pokaż pozostałe (3)

Nie wiemy

Nie znaleźliśmy dokumentu gwarancji dla Evo z perforacją nadwozia; cennik podaje 6 lat/150 000 km na pojazd, a bateria ma 8 lat/200 000 km i spadek pojemności do 70 % (SOH).

1 źródło

Źródła: BYD Polska: cennik Atto 3 Evo z 1.10.2026 10.2026

Nie wiemy

Cennik oznacza dach panoramiczny tylko przy Excellence, a strona oferty wymienia szklany dach także przy Design: zapytaj salon.

2 źródła

Źródła: BYD Polska: cennik Atto 3 Evo z 1.10.2026 10.2026, BYD Polska: oferta Atto 3 Evo

Nie wiemy

Nie znaleźliśmy polskiego testu jazdy ani opinii polskich właścicieli Evo.

1 źródło

Źródła: BYD Polska: oferta Atto 3 Evo

Źródła opinii (8), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Design czy Excellence

Czy BYD Atto 3 Evo to dobry wybór? Najpierw sprawdź, jak kupujesz.

Elektryczny SUV 4,46 m z baterią 74,8 kWh i ładowaniem do 220 kW. Cenę wyznacza sposób zakupu: rabat Wyprzedaży 2026 działa tylko przy gotówce. Design wystarcza większości, Excellence dokłada napęd na cztery koła i 449 KM.

Design dla większości, Excellence dla 449 KM i napędu 4x4

Pasuje parze lub rodzinie z ładowaniem w domu.

Czytaj dalej

Nie pasuje temu, kto kupuje na kredyt albo leasing (rabatu brak), jeździ zimą po autostradach lub chce wyniku Euro NCAP przed zakupem. Atto 3 Evo kosztuje 157 995 zł (Design) lub 167 620 zł (Excellence) tylko przy zakupie za gotówkę; przy kredycie albo leasingu liczy się cena katalogowa 181 600 zł i 194 900 zł. Design ma już 313 KM, baterię 74,8 kWh i ładowanie do 220 kW, więc Excellence kupuje się głównie dla napędu na cztery koła (449 KM, 3,9 s do 100 km/h).

Dlaczego tak

  • Ładowanie DC do 220 kW: 10–80% w 25 min w warunkach importera, w obu wersjach
  • Design już z pompą ciepła, kamerą 360°, wentylowanymi fotelami i elektryczną klapą
  • Dwa bagażniki: 490 / 1 360 l z tyłu i 101 l z przodu

Na co uważać

  • Zasięg w teście Design: 17,3 kWh/100 km i ok. 415 km, na autostradzie 24,8 kWh i ok. 295 km wobec 510 km WLTP
  • Komfort ocenia się sprzecznie: wibracje i hałas na autostradzie (Carwow, hh-autos), sztywniejsze zawieszenie (Autohled), miękkie z przechyłami (Electrifying); sprawdź na jeździe próbnej
  • Nie znaleziono wyniku Euro NCAP ani dokumentu gwarancji dla Evo (SOH, perforacja): poproś o zapis w umowie

07 · Rywale

Za podobne pieniądze: pięć elektrycznych SUV-ów co wybrać zamiast Atto 3 Evo

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle BYD Atto 3 Evo (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż BYD Atto 3 Evo, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zBYD Atto 3 Evo Design · 181 600 zł (katalogowa)EV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja BYD Atto 3 Evo: 6 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.

Pojazd ma 6 lat gwarancji, bateria 8 lat lub 200 000 km, ze spadkiem pojemności do 70 % (SOH). Perforacji nadwozia w dokumentach dla Evo nie znaleźliśmy.

Pojazdpierwszy limit: lat albo km
6 lat lub 150 000 km
Bateria trakcyjnado spadku pojemności do 70 % (SOH)
8 lat lub 200 000 km

Bateria

8 lat / 200 000 km

Bateria trakcyjna: 8 lat lub 200 000 km, gwarancja obejmuje spadek pojemności poniżej 70 % (SOH).

Szczegóły

Wartość 250 000 km z materiałów reklamowych jest niepotwierdzoną deklaracją, więc jej nie przyjmujemy. Dokumentu warunków dla Evo nie znaleźliśmy; plik dla starego Atto 3 nie jest przenoszony. Poproś o zapis w umowie.

Cennik z 1.10.2026

Perforacja nadwozia

Zapytaj w salonie

Cennik nie podaje okresu ochrony przed perforacją, a dokumentu gwarancji dla Evo nie znaleźliśmy.

Szczegóły

Poproś o wpis w książce gwarancyjnej.

Stan na 8.10.2026

Pojazd

6 lat / 150 000 km

Gwarancja na pojazd to 6 lat / 150 000 km (cennik z 1.10.2026).

Szczegóły

Pomocy drogowej (assistance) cennik nie opisuje: zapytaj w salonie.

Cennik z 1.10.2026

Przeglądy

Zapytaj o ASO

Nie potwierdziliśmy cen przeglądów ani tego, czy serwis poza autoryzowanym zachowuje gwarancję.

Szczegóły

Poproś w salonie o książkę gwarancyjną i koszt pierwszych przeglądów.

Stan na 8.10.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna BYD Atto 3 Evo: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 47 salonów BYD: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 47 salonów w 38 miastach.

47 salonów BYD38 miast

Lista salonów

Salony BYD: adres, telefon, jazda próbna.

47 salonów w 38 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 5 salonów

Gdańsk 2 salony

Katowice 2 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Poznań 2 salony

Białystok 1 salon

Bielany Wrocławskie 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Bytom 1 salon

Częstochowa 1 salon

Gdynia 1 salon

Gliwice 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Lublin 1 salon

Myślenice 1 salon

Nowe Gulczewo 1 salon

Nowe Skalmierzyce 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Piaseczno 1 salon

Piła 1 salon

Piotrków Trybunalski 1 salon

Przeźmierowo 1 salon

Radom 1 salon

Rybnik 1 salon

Rzeszotary 1 salon

Rzeszów 1 salon

Siedlce 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Szczecin 1 salon

Toruń 1 salon

Tychy 1 salon

Wrocław 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

BYD Atto 3 Evo pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Ceny zależne od sposobu zakupu, różnice Design i Excellence AWD, realny zasięg i ładowanie BYD Atto 3 Evo.

Ile kosztuje BYD Atto 3 Evo i od czego zależy cena?

Katalogowo Design kosztuje 181 600 zł, a Excellence 194 900 zł. Wyprzedaż 2026 obniża je do 157 995 i 167 620 zł, ale tylko przy zakupie za gotówkę.

Czy rabat działa przy kredycie lub leasingu?

Nie. Importer pisze, że rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania BYD. Względem najniższej ceny z 30 dni rabat to 5 445 zł w Design i 6 820 zł w Excellence.

Design czy Excellence AWD: za co dopłacam?

Po rabacie 9 625 zł (katalogowo 13 300 zł) za drugi silnik (449 KM, 3,9 s), ogrzewaną tylną kanapę, W-HUD i, wg cennika, dach panoramiczny. Bateria, ładowanie i bagażnik są takie same, a zasięg WLTP spada z 510 do 470 km.

Jaki jest realny zasięg Atto 3 Evo?

Norma WLTP to 510 km (Design) i 470 km (Excellence). Automobile-Propre zmierzył dla Design ok. 415 km w jeździe mieszanej i ok. 295 km na autostradzie, a hh-autos dla Excellence 390–450 km.

Czy Atto 3 Evo nadaje się na długą trasę?

Do ładowania tak: do 220 kW i 10–80% w 25 min (warunki importera: 25°C, stacja min. 350 kW; hh-autos zmierzył 25–27 min). Gorzej z zasięgiem: Automobile-Propre zmierzył na autostradzie ok. 295 km w Design, więc na 500 km zaplanuj jeden postój na ładowarce.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryk Design: Cena cennikowa 181 600 zł, cena promocyjna 157 995 zł (−23 605 zł) — warunek: Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; kredyt i leasing: cena katalogowa.
  • Elektryk Excellence: Cena cennikowa 194 900 zł, cena promocyjna 167 620 zł (−27 280 zł) — warunek: Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; kredyt i leasing: cena katalogowa.

Ceny „po rabacie” to Wyprzedaż 2026, rocznik 2026, tylko przy zakupie za gotówkę. Kredyt 50/50, leasing i najem są bez rabatu i liczą się od ceny katalogowej. Oferta trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów, importer nie podał daty końca. Względem najniższej ceny z 30 dni rabat to 5 445 zł (Design) i 6 820 zł (Excellence).

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o BYD Atto 3 Evo. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 47 salonów