Porównaj auta

Elektryczny SUV 4,5 m

EV

MG S5 EV.

Dwie decyzje: bateria i wyposażenie.

Dane sprawdzone: · Źródła

Elektryczny SUV 4,5 m na tylne koła, bateria 49 albo 64 kWh, zasięg WLTP 335–480 km. Bagażnik 453 l, fizyczne przyciski klimatyzacji, gwarancja 7 lat na całe auto. Zimą na autostradzie test dał 308 km.

Cena od144 900 zł* Zamówienie do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; opłata od razu, odbiór do końca I kw. 2027; kredyt 50/50 i leasing MG liczone od katalogu
Galeria · 5 zdjęć
MG S5 EVElektryk Excite 64 kWh · 144 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 64 salonów

01 · Koszty

MG S5 EV: ile kosztuje rok jazdy na prądzie?

Wybierz wersję i przebieg, a policzymy zakup i energię. Prąd liczymy po 1,20 zł za kWh (ładowanie w domu), bez szybkich ładowarek publicznych, które są droższe.

Masz panele słoneczne?
Własne panele obniżają koszt ładowania. Zaznacz, a pokażemy, ile to zmienia.
Ceny
Wyposażenie
Zużycie energii
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Własne panele (fotowoltaika)
Po zaznaczeniu „Mam fotowoltaikę” wskazaną suwakiem część ładowania (domyślnie 60%) liczymy po 0,30 zł/kWh, a resztę po cenie z sieci. 0,30 zł to koszt energii z własnej instalacji wraz z amortyzacją, przyjęty w modelowych wyliczeniach AutoCentrum z 2026 roku (źródło). Udział ustawiasz suwakiem. Jeśli panele traktujesz jako już opłacone, realny koszt 1 kWh z nich jest niższy niż 0,30 zł. Realny efekt zależy od tego, czy auto stoi w domu w ciągu dnia: nadwyżki z paneli sprzedaje się do sieci taniej, niż kupuje się prąd, więc im więcej ładujesz w trakcie słońca, tym lepiej. Nie liczymy kosztu zakupu instalacji ani zmian taryfy.
Zużycie katalogowe (cennik)
Zużycie z cennika importera (WLTP, cykl mieszany): Excite 49 kWh 16,6, Exclusive 49 kWh 16,9, Excite 64 kWh 15,5, Exclusive 64 kWh 16,0 kWh/100 km. Jedyny pomiar zużycia przy ładowaniu (fDrive.cz, 10.2025, Exclusive 64 kWh, 6–7 °C) dał 19,2 kWh/100 km, więc przełącznik „Realne” działa tylko dla tej wersji.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 158 850 zł

EV

zakup prąd

zakupprąd / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryk kosztuje łącznie 158 850 zł: zakup 144 900 zł i energia 13 950 zł.

02 · Trasa

Ile przejedzie MG S5 EV na jednym ładowaniu?

Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym zimą trzeba będzie ładować.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Planujemy trasę na 90% zasięgu, żeby zostawić rezerwę. Zasięg WLTP to 340 km (Excite 49 kWh), 335 km (Exclusive 49 kWh), 480 km (Excite 64 kWh) i 465 km (Exclusive 64 kWh). Autor fDrive.cz podaje dla Exclusive 64 kWh 363 km na obiegu mieszanym (wg komputera pokładowego, 17,1 kWh/100 km) i 308 km przy 130 km/h. Pomiar przy ładowaniu (19,2 kWh/100 km) obejmuje straty ładowania, dlatego koszt prądu liczymy od niego, a zasięg z komputera jest mniej pewny: zimą na autostradzie licz bliżej 308 km. Dla wersji 49 kWh nie mamy testu.
Ładowanie
Z gniazdka lub wallboxa: 7 kW (10–100% w 8 h 30 min) w wersjach 49 kWh i 11 kW (10–100% w 7 h 30 min) w wersjach 64 kWh. Na szybkiej stacji: 120 kW (10–80% w 24 min na stacji 150 kW) i 139 kW (10–80% w 28 min na stacji 150 kW). Większa bateria ładuje się więc o kilka minut dłużej, a nie szybciej. Z gniazdka 230 V cennik podaje 26 h 30 min (49 kWh) i 35 h (64 kWh) dla 10–100%.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów. Zimą zasięg na prądzie bywa mniejszy.

03 · Wyposażenie

MG S5 EV wyposażenie: co dostajesz w której wersji.

Exclusive dokłada pompę ciepła, kamerę 360°, skórę, elektryczny fotel i klapę. Wersje 49 i 64 kWh mają to samo wyposażenie na tym samym poziomie, więc o baterii i o wyposażeniu decydujesz osobno. Pełna lista 42 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieEVElektrykExcite 49 kWhEVElektrykExclusive 49 kWhEVElektrykExcite 64 kWhEVElektrykExclusive 64 kWh
Komfort i zima
Pompa ciepłaMniej prądu na ogrzewanie zimą, tylko Exclusive.—✓—✓
Elektryczny fotel kierowcyPozycję ustawiasz przyciskami, z regulacją lędźwiową; w Excite ręcznie.—✓—✓
Elektryczna klapa bagażnikaOtwierasz ruchem nogi, gdy masz pełne ręce.—✓—✓
Mobilny kluczyk BluetoothTelefon otwiera auto, tylko Exclusive.—✓—✓
Podłokietnik i światło z tyłuWygodniej na tylnej kanapie, tylko Exclusive.—✓—✓
Fotel kierowcy manualny, 6 kierunków✓—✓—
Parkowanie i widoczność
Kamera 360°Widok z góry przy parkowaniu, Excite ma zwykłą kamerę cofania.—✓—✓
Kamera cofania✓—✓—
Przyciemniane tylne szyby—✓—✓
Wycieraczki z czujnikiem deszczu—✓—✓
Lusterka zewnętrzne elektryczne, podgrzewane (bez składania)✓—✓—
Lusterka zewnętrzne elektryczne, podgrzewane, składane—✓—✓
Multimedia
Usługi na żywo i planer EV TripRuch drogowy na żywo i planowanie ładowań w trasie, tylko Exclusive.—✓—✓
Indukcyjna ładowarka do telefonuTelefon ładuje się na konsoli, tylko Exclusive.—✓—✓
Nagłośnienie6 głośników zamiast 4 w Exclusive.4 głośniki6 głośników4 głośniki6 głośników
Planer podróży EV Trip—✓—✓
Nadwozie i koła
Felgi18″ w Exclusive, 17″ w Excite (wyższy profil opony).17″18″17″18″
Wnętrze
TapicerkaSkóra z wstawkami tkaninowymi w Exclusive, materiał w Excite.materiałskóra i tkaninamateriałskóra i tkanina
Kierownica w stylu skórzanym✓—✓—
Kierownica skórzana—✓—✓
W standardzie w każdej wersji (19)

Komfort i zima

  • Ogrzewane fotele i kierownica
  • V2L
  • Automatyczna klimatyzacja z nawiewami na tył
  • Wstępne podgrzewanie akumulatora przed ładowaniem
  • Podgrzewana kierownica
  • Fotel pasażera manualny w 4 kierunkach, kanapa 60:40, kierownica regulowana w 2 płaszczyznach
  • Bezkluczykowy dostęp, elektryczne szyby przednie i tylne

Bezpieczeństwo i asystenci

  • Martwe pole i ruch z tyłu
  • MG Pilot: adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne z pieszymi i rowerzystami (AEB), utrzymanie pasa (LKA, ELK), ostrzeganie o zmianie pasa
  • Rozpoznawanie znaków i asystent prędkości (ISA), inteligentny asystent świateł drogowych, ostrzeżenie o braku uwagi kierowcy
  • ABS i EBD, ESP, EBA, Autohold z asystentem ruszania pod górę
  • Poduszki: przednie, boczne przednie, centralna, kurtyny (2 szt.); wyłącznik poduszki pasażera
  • Tylny ISOFIX (2 szt.), czujniki ciśnienia w oponach (TPMS), alarm i immobilizer
  • 5 trybów jazdy, 4 tryby rekuperacji, One Pedal Drive

Parkowanie i widoczność

  • Tylne czujniki parkowania
  • Reflektory LED, światła dzienne i tylne LED, przeciwmgłowe, centralne światło hamowania, automatyczne drogowe

Multimedia

  • Wyświetlacz kierowcy 10,25″, ekran multimediów 12,8″, nawigacja, DAB+, 4 porty USB (3 z przodu, 1 z tyłu)
  • Bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto, aplikacja iSmart

Nadwozie i koła

  • Tylny spojler, relingi dachowe, aktywne klapy w zderzaku (AGS)

Cennik MGS5 EV z 2.10.2026, s. 3–6 (tabela wyposażenia). Poza macierzą są tylko lakiery metalik i trójwarstwowy po 2 250 zł.

04 · Wnętrze

MG S5 EV wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera: szary lakier, wersja nie podana. Tapicerka, felgi i pompa ciepła różnią się między Excite i Exclusive (tabela wyposażenia). Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.

MG S5 EV — deska z ekranem 12,8″ i konsolą środkową (zdjęcie z materiałów importera, wersja nie podana).

05 · Opinie z testów

MG S5 EV opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy chwalą wyciszenie, miejsce z tyłu i fizyczne przyciski klimatyzacji; krytykują miękkie, drgające zawieszenie, szum wiatru na autostradzie i drobne usterki oprogramowania. Zużycie w teście z pomiarem przy ładowaniu (fDrive.cz, 6–7 °C) wyniosło 19,2 kWh/100 km wobec normy 16,0. Testy dotyczą wersji 64 kWh, a brytyjskie mają inne wyposażenie niż polskie.

Exclusive 64 kWh przy 6–7 °C19,2 kWh/100 kmNorma WLTP tej wersji: 16,0; zmierzone przy ładowaniu, fDrive.cz, 10.2025

6 plusów6 uwag

Co chwalą

  • Euro NCAP: 5 gwiazdek: dorośli 90%, dzieci 82%, piesi i rowerzyści 82%, asystenci 78%.
    Więcej · 2 źródła

    Badane auto ważyło 1725 kg, czyli tyle co najcięższa wersja (Exclusive 64 kWh).

    Źródła: Euro NCAP: MG MGS5 EV, Cennik MGS5 EV z 2.10.2026 10.2026

  • Auto Świat (01.2026, wersja 64 kWh) opisuje auto jako dynamiczne i wyciszone nawet jak na elektryka, a układ kierowniczy jako mniej miękki niż w wielu chińskich SUV-ach.
    1 źródło

    Źródła: Auto Świat: test MGS5 EV Long Range 01.2026

Pokaż pozostałe (4)
  • Redaktor Auto Świat (188 cm) pisze o mnóstwie miejsca na nogi i głowę z tyłu, a What Car? (08.2025) o dużym miejscu z tyłu i bagażniku 453 l, w którym mieści się siedem walizek kabinowych po obniżeniu podłogi.
    2 źródła

    Źródła: Auto Świat: test MGS5 EV Long Range 01.2026, What Car?: MGS5 EV review 08.2025

  • Klimatyzacją steruje się pokrętłami i przyciskami, nie tylko ekranem.
    Więcej · 2 źródła

    Car Enthusiast (UK, 03.2025) uznał kabinę za najbardziej przekonującą w MG od odrodzenia marki, choć zauważył ergonomiczne dziwactwa.

    Źródła: Auto Świat: test MGS5 EV Long Range 01.2026, Car Enthusiast: first drive MGS5 EV Trophy Long Range 03.2025

  • Ładowanie 10–80% w 28 minut (wersja 64 kWh) potwierdził test brytyjski na stacji 150 kW; Car Enthusiast zanotował też 3,6 mili/kWh (ok. 17 kWh/100 km), a przy spokojnej jeździe do 4 mil/kWh.
    1 źródło

    Źródła: Car Enthusiast: first drive MGS5 EV Trophy Long Range 03.2025

  • Gwarancja 7 lat lub 150 000 km obejmuje akumulator wysokiego napięcia.
    Więcej · 1 źródło

    Utrata pojemności poniżej 70% wartości z momentu sprzedaży jest uznawana za nadmierną.

    Źródła: Informacja gwarancyjna MG Motor 12.2025

Na co uważać

  • fDrive.cz zmierzył w Exclusive 64 kWh przy 6–7 °C: 17,4 kWh/100 km przy 90 km/h, 18,9 przy 110 i 20,1 przy 130 km/h, w całym teście 19,2.
    Więcej · 2 źródła

    Autor podaje 308 km przy 130 km/h i 363 km w obiegu mieszanym (wg komputera pokładowego, 17,1 kWh/100 km) wobec 465 km WLTP.

    Źródła: fDrive.cz: test spotřeby MG S5 EV 64 kWh Exclusive 10.2025, Cennik MGS5 EV z 2.10.2026 10.2026

  • Zawieszenie: Auto Świat pisze o miękkim, raczej przeciętnie komfortowym, What Car? o „poszarpanej” jeździe przy większych prędkościach i szumie wiatru na autostradzie, Car Enthusiast o drgającym odczuciu nawet na gładkiej drodze.
    Więcej · 3 źródła

    Sprawdź to na jeździe próbnej na nierównościach.

    Źródła: Auto Świat: test MGS5 EV Long Range 01.2026, What Car?: MGS5 EV review 08.2025, Car Enthusiast: first drive MGS5 EV Trophy Long Range 03.2025

Pokaż pozostałe (4)
  • Auto Świat (01.2026) zanotował w egzemplarzu testowym kłopoty z bezprzewodowym Apple CarPlay (kilka parowań), komunikat zasłaniający obraz z kamery cofania i słabo czyszczącą tylną wycieraczkę.
    Więcej · 1 źródło

    To jeden egzemplarz, ale sprawdź parowanie telefonu na jeździe próbnej.

    Źródła: Auto Świat: test MGS5 EV Long Range 01.2026

  • Akcja serwisowa wentylatora chłodnicy w Niemczech (KBA 16617R, 17.07.2026): auta z produkcji 22.01.2025–29.01.2026, 9 806 szt. na świecie, naprawa to aktualizacja oprogramowania IMCU.
    Więcej · 1 źródło

    Zakresu w Polsce nie znamy, zapytaj salon o VIN.

    Źródła: Autohaus.de: Rückruf MG S5 EV, Kühlerlüfter 07.2026

  • Tylna kanapa nie przesuwa się ani nie pochyla oparcia i składa się 60:40 (What Car?, 08.2025).
    Więcej · 2 źródła

    Euro NCAP (2025) zauważył brak wykrywania dziecka pozostawionego w aucie.

    Źródła: What Car?: MGS5 EV review 08.2025, Euro NCAP: MG MGS5 EV

  • What Car? (UK) uznał, że tańsze wersje S5 EV wyglądają na dobrą wartość.
    Więcej · 1 źródło

    To wersja brytyjska 61,7 kWh o innym wyposażeniu niż polskie.

    Źródła: What Car?: MGS5 EV review 08.2025

Co to znaczy dla Ciebie

Zimą i na autostradzie licz dla 64 kWh ok. 300–360 km, nie 465–480.

Więcej

Zrób jazdę próbną na nierównościach i na autostradzie, a w Exclusive zapytaj o wpływ pompy ciepła na zużycie zimą.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Euro NCAP badał najcięższą wersję (1725 kg, auto z lewostronną kierownicą).

Więcej · 2 źródła

Dla lżejszych wersji 49 kWh nie znaleźliśmy osobnej oceny, więc przenosimy wynik na całą gamę tylko z zastrzeżeniem.

Źródła: Euro NCAP: MG MGS5 EV, Cennik MGS5 EV z 2.10.2026 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Realnego zużycia wersji 49 kWh: nie znaleźliśmy testu z pomiarem.

Więcej · 1 źródło

Zasięg WLTP wynosi tu 335–340 km.

Źródła: Cennik MGS5 EV z 2.10.2026 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Ceny adaptera V2L i subskrypcji aplikacji iSmart po okresie bezpłatnym oraz kosztu przeglądów: cennik ich nie podaje.

1 źródło

Źródła: Cennik MGS5 EV z 2.10.2026 10.2026

Nie wiemy

Niezawodności w Polsce: model jest w sprzedaży od 2025 roku i nie mamy danych o usterkach ani statystyk dla polskich aut.

1 źródło

Źródła: Cennik MGS5 EV z 2.10.2026 10.2026

Źródła opinii (8), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Nasz werdykt

Czy MG S5 EV to dobry wybór? Ile baterii i ile wyposażenia

Napęd jest jeden, więc wybierasz dwie rzeczy osobno: baterię (+15 000 zł) i wyposażenie Exclusive (+10 000 zł). Excite 64 kWh kosztuje tylko 5 000 zł więcej niż Exclusive 49 kWh. Bierz 64 kWh, gdy ładujesz w domu i jeździsz trasy; 49 kWh zostaw na miasto i krótkie dojazdy.

Bateria i wyposażenie wybierasz osobno

Bateria 64 kWh dopłaca 15 000 zł i daje 480 zamiast 340 km WLTP, 231 zamiast 170 KM i ładowanie AC 11 kW. Exclusive dopłaca 10 000 zł za pompę ciepła, kamerę 360°, skórę, elektryczny fotel i klapę. Excite 64 kWh (144 900 zł) jest tylko 5 000 zł droższe niż Exclusive 49 kWh (139 900 zł): wybierasz zasięg albo wyposażenie.

Dlaczego tak

  • Gwarancja 7 lat lub 150 000 km obejmuje akumulator i przechodzi na kolejnego właściciela
  • Bagażnik 453 l, fizyczne przyciski klimatyzacji i dużo miejsca z tyłu według Auto Świat (01.2026)
  • Rabat 14 000 zł od ceny katalogowej (od najniższej ceny z 30 dni przed promocją: 6 000 zł) w każdej z czterech wersji; dla klientów detalicznych i firm, przy gotówce, kredycie lub leasingu (bez zakupu na odsprzedaż)

Na co uważać

  • Zimą i przy 130 km/h zużycie rośnie: test fDrive.cz dał 19,2 kWh/100 km przy normie 16,0, a zasięg ok. 308 km na autostradzie
  • Trzy testy opisują zawieszenie jako miękkie lub drgające; zrób jazdę próbną na nierównościach
  • Niemiecka akcja serwisowa wentylatora chłodnicy dotyczyła aut z produkcji do 29.01.2026: zapytaj salon o VIN i zakres w Polsce
  • Nie masz jak ładować w domu ani w pracy? Weź hybrydę (MG HS Hybrid+ albo plug-in), nie elektryka: zimą na autostradzie MGS5 EV potrzebuje szybkich stacji

07 · Rywale

MG S5 EV na tle rywali: najdalszy zasięg, ale najdroższy z czterech.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MG S5 EV (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MG S5 EV, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMG S5 EV Excite 64 kWh · 144 900 złEV

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja MG S5 EV: 7 lat i co warto wiedzieć.

Gwarancja liczy się od pierwszej rejestracji i obejmuje akumulator. Jeśli egzemplarz był już rejestrowany (np. przez dealera), gwarancja biegnie od tej daty, więc zapytaj o nią przed zakupem.

Pojazdod pierwszej rejestracji
7 lat lub 150 000 km
Akumulator trakcyjnyw gwarancji pojazdu
7 lat lub 150 000 km
Perforacja nadwoziaelementy blaszane
7 lat
Lakierpowłoka lakierowa, do 72 000 km
3 lata
Pomoc drogowa12 miesięcy, dalej po przeglądzie w ASO MG
1 rok

Auto

7 lat lub 150 000 km

Gwarancja obejmuje podzespoły pojazdu razem z akumulatorem wysokiego napięcia i przechodzi na kolejnego właściciela.

Szczegóły

Wyjątki: multimedia i systemy wspomagania kierowcy mają 3 lata lub 72 000 km, a akumulator 12 V, pokrywa gniazda ładowania i kabel 2 lata.

Informacja gwarancyjna MG (04.12.2025)

Akumulator trakcyjny

SOH poniżej 70%

Spadek pojemności poniżej 70% wartości z momentu sprzedaży, potwierdzony w autoryzowanym serwisie, jest uznawany za nadmierny: serwis naprawia albo wymienia akumulator.

Szczegóły

Osobnego, dłuższego terminu dla baterii MG nie podaje.

Informacja gwarancyjna MG (04.12.2025)

Serwis

Pełna historia

Naprawa gwarancyjna wymaga historii przeglądów według planu MG: co rok lub co 24 000 km.

Szczegóły

Naprawy robi autoryzowany serwis. Nieautoryzowany warsztat nie unieważnia gwarancji, ale jego błędów serwis MG może nie uznać.

Informacja gwarancyjna MG (04.12.2025), cennik MGS5 EV

Pomoc drogowa

12 miesięcy

Pomoc drogowa działa 12 miesięcy od pierwszej rejestracji.

Szczegóły

Przedłużenie do 7 lat jest bezpłatne, ale odnawia się po każdym przeglądzie w oficjalnym serwisie MG.

Warunki programu Assistance MG (22.12.2025)

Perforacja i lakier

7 lat i 3 lata

Perforacja blach nadwozia jest objęta 7 latami, powłoka lakierowa 3 latami lub 72 000 km od pierwszej rejestracji.

Szczegóły

Elementy zużywalne obejmuje tylko wada produkcyjna w ciągu 24 miesięcy.

Informacja gwarancyjna MG (04.12.2025)

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna MG S5 EV: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 64 salonów MG: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 64 salony w 54 miastach.

64 salony MG54 miasta

Lista salonów

Salony MG: adres, telefon, jazda próbna.

64 salony w 54 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 4 salony

Gdańsk 2 salony

Katowice 2 salony

Konin 2 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Szczecin 2 salony

Wałbrzych 2 salony

Białystok 1 salon

Bielany Wrocławskie 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Bolesławice 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Ciechanów 1 salon

Częstochowa 1 salon

Dąbrowa Górnicza 1 salon

Długołęka 1 salon

Elbląg 1 salon

Ełk 1 salon

Falenty 1 salon

Gdynia 1 salon

Gorzów Wielkopolski 1 salon

Inowrocław 1 salon

Jelenia Góra 1 salon

Kalisz 1 salon

Kielce 1 salon

Koszalin 1 salon

Krosno 1 salon

Leszno 1 salon

Libertów 1 salon

Lubin 1 salon

Lublin 1 salon

Nowy Targ 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Piła 1 salon

Płock 1 salon

Poznań 1 salon

Radom 1 salon

Rybnik 1 salon

Rzeszów 1 salon

Siedlce 1 salon

Stalowa Wola 1 salon

Suchy Las 1 salon

Swarzędz 1 salon

Tarnowskie Góry 1 salon

Toruń 1 salon

Tychy 1 salon

Wielogłowy 1 salon

Włocławek 1 salon

Wrocław 1 salon

Zabrze 1 salon

Zgłobice 1 salon

Zielona Góra 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

MG S5 EV pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena po rabacie, zasięg zimą, 49 czy 64 kWh, pompa ciepła i akcja serwisowa: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący MGS5 EV.

Ile kosztuje MGS5 EV po rabacie i do kiedy działa promocja?

Cennik z 2.10.2026 podaje po rabacie 129 900 zł (Excite 49 kWh), 139 900 zł (Exclusive 49 kWh), 144 900 zł (Excite 64 kWh) i 154 900 zł (Exclusive 64 kWh); katalogowo 143 900–168 900 zł. Rabat wynosi 14 000 zł w każdej wersji i dotyczy zamówień do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli, a importer może skończyć promocję wcześniej.

Czy rabat ma warunki?

Dotyczy klientów detalicznych i flotowych, wszystkich wersji rocznika 2026 i dowolnego finansowania (gotówka, kredyt, leasing, wynajem). Auto trzeba opłacić niezwłocznie i odebrać najpóźniej do końca I kwartału 2027, limit to 10 aut na klienta, a zakup na odsprzedaż jest wyłączony. Kredyt 50/50 z RRSO 0% i leasing MG liczą się od ceny katalogowej i nie łączą z rabatem.

Czy rabat 14 000 zł to prawdziwa obniżka?

To różnica do ceny katalogowej. Cennik podaje też najniższą cenę z ostatnich 30 dni przed promocją: 135 900, 145 900, 150 900 i 160 900 zł, czyli o 6 000 zł więcej niż cena po rabacie w każdej wersji. Porównuj ofertę z tą ceną, nie tylko z katalogiem.

Którą baterię wybrać: 49 czy 64 kWh?

Za 15 000 zł (przy tym samym wyposażeniu) dostajesz 64 kWh: zasięg WLTP 465–480 km zamiast 335–340 km, 231 zamiast 170 KM, ładowarkę AC 11 zamiast 7 kW i ładowanie DC 139 zamiast 120 kW. Jeśli regularnie jeździsz trasy bez ładowania po drodze albo zimą po autostradzie, bierz 64 kWh; 49 kWh ma sens do miasta i dojazdów z ładowaniem w domu.

Ile realnie przejedzie MGS5 EV zimą i na autostradzie?

fDrive.cz (10.2025, Exclusive 64 kWh, 6–7 °C) zmierzył przy ładowaniu 19,2 kWh/100 km, a autor podaje 308 km przy 130 km/h i 363 km w obiegu mieszanym (ten drugi wynik wg komputera pokładowego, 17,1 kWh/100 km). What Car? (UK, 08.2025, wersja 61,7 kWh) pisze o nieco ponad 200 milach (ok. 320 km) w cieplejszą pogodę. Auto Świat (01.2026, mróz do -10 °C) podaje 13,6 kWh/100 km z komputera i dwa ładowania na 274 i 405 km, bez opisu metody. Dla wersji 49 kWh nie mamy testu.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Elektryk Excite 49 kWh: Cena cennikowa 143 900 zł, cena promocyjna 129 900 zł (−14 000 zł) — warunek: Zamówienie do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; opłata od razu, odbiór do końca I kw. 2027; kredyt 50/50 i leasing MG liczone od katalogu.
  • Elektryk Exclusive 49 kWh: Cena cennikowa 153 900 zł, cena promocyjna 139 900 zł (−14 000 zł) — warunek: Zamówienie do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; opłata od razu, odbiór do końca I kw. 2027; kredyt 50/50 i leasing MG liczone od katalogu.
  • Elektryk Excite 64 kWh: Cena cennikowa 158 900 zł, cena promocyjna 144 900 zł (−14 000 zł) — warunek: Zamówienie do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; opłata od razu, odbiór do końca I kw. 2027; kredyt 50/50 i leasing MG liczone od katalogu.
  • Elektryk Exclusive 64 kWh: Cena cennikowa 168 900 zł, cena promocyjna 154 900 zł (−14 000 zł) — warunek: Zamówienie do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; opłata od razu, odbiór do końca I kw. 2027; kredyt 50/50 i leasing MG liczone od katalogu.

Cena po rabacie dotyczy zamówień do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli i aut rocznika 2026; importer może zakończyć promocję wcześniej. Strona importera podaje jeszcze daty do 30.09.2026, więc ceny bierzemy tylko z cennika z 2.10.2026.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o MG S5 EV. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 64 salonów