Porównaj auta

Pickup 4x4, podwójna kabina · rocznik 2026

Diesel

Maxus T60 MAX.

Pickup 4x4: przyczepa albo pełna skrzynia.

Dane sprawdzone: · Źródła

Pickup 4x4 z dieslem 215 KM, automatem i asystentami w standardzie, m.in. adaptacyjnym tempomatem i kamerą 360°. Uciągnie 3 500 kg, ale z taką przyczepą zabierze w skrzyni 650 kg. Reduktora cennik nie potwierdza.

Cena od (netto)129 900 zł* Cena promocyjna z cennika z 6.10.2026; cennik nie podaje, kto ją dostaje ani do kiedy. Netto 129 900 zł, brutto to przeliczenie z VAT 23%.
Galeria · 7 zdjęć
Maxus T60 MAXDiesel 2.0 biturbo, 4x4 Luxury (jedna wersja) · 129 900 zł nettoWycena dla firmy z 24 salonów

01 · Koszty

Maxus T60 MAX koszty: zakup netto i paliwo.

Ustaw roczny przebieg, a policzymy zakup i paliwo. Zakup w promocji to 129 900 zł netto (159 777 zł z VAT 23%); katalogowo 145 000 zł netto. Firma z odliczeniem VAT liczy właśnie od netto. Przy 9,1 l/100 km i paliwie po 5,69 zł/l netto (założenie kalkulatora) sto kilometrów kosztuje 51,78 zł. Nie liczymy ubezpieczenia, serwisu ani utraty wartości.

Ceny
Porównuję na
Założenia rachunku

Kwoty netto, bez VAT 23 %: cena auta, paliwo i prąd. Rachunek jak dla firmy, która odlicza VAT w pełni; przy ograniczonym odliczeniu koszt będzie wyższy.

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
Wszystkie kwoty są netto, bez VAT 23 %: Olej napędowy 5,69 zł/l: to założenie startowe równe cenie Pb95 (7,00 zł/l, średnia z 6.10.2026 to 7,16), bo nie mamy osobnego źródła ceny oleju z tej daty; wpisz cenę ze swojej stacji, po przeliczeniu na netto (brutto podzielone przez 1,23). Prąd 0,98 zł/kWh netto (1,20 zł brutto, taryfa G11). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Zużycie katalogowe (cennik)
Wartość 9,1 l/100 km to zużycie WLTP z cennika importera (cykl mieszany, 239 g/km CO2). Niezależnych pomiarów T60 MAX nie mamy, a z ładunkiem albo przyczepą spalanie będzie wyższe.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 168 734 zł

Diesel

zakup paliwo

zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Diesel 2.0 biturbo, 4x4 kosztuje łącznie 168 734 zł: zakup 129 900 zł i energia 38 834 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez tankowania?

Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt paliwa i miejsce na stację. Bak ma 73 l (instrukcja Maxusa), a z przyczepą i pełną skrzynią zużycie będzie wyższe.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg z baku to nasz rachunek: 73 l ÷ 9,1 l/100 km ≈ 800 km, bez rezerwy. Stację planujemy po 90% tej wartości. Importer zasięgu nie podaje, a diesel potrzebuje też AdBlue.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów.

03 · Wyposażenie

Maxus T60 MAX wyposażenie: jedna wersja, dopłata tylko za kolor i powłokę.

T60 MAX ma w cenie adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne, kamerę 360°, skórę i dwa ekrany 12,3 cala. Pełna lista to 49 pozycji. Cennik nie rozstrzyga, czy auto ma reduktor i blokadę przedniego dyferencjału.

W standardzie

Teren i napęd

  • Blokada tylnego dyferencjału
  • Napęd 4x4 dołączany elektronicznie
  • Automat 8-biegowy
  • Tryby jazdy ECO, NORMAL, POWER
  • Asystent zjazdu ze wzniesienia (HDC)
  • Asystent ruszania pod górę (HAS)
  • Ochrona przed przewróceniem (RMI)
  • Elektroniczny hamulec postojowy

Asystenci jazdy

  • Adaptacyjny tempomat
  • Hamowanie awaryjne
  • Kamera 360°
  • Ostrzeganie przed kolizją czołową (FWC)
  • Asystent pasa ruchu (LKA)
  • Ostrzeganie o zmianie pasa ruchu (LDW)
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu

Praca i skrzynia

  • Przyłącze haka holowniczego
  • Powłoka skrzyni ładunkowejdopłata 1 200 zł netto
  • Lakierowana wykładzina skrzyni ładunkowej
  • Klapa tylna ze wspomaganiem otwierania
  • Relingi dachowe
  • Stopnie boczne

Nadwozie i światła

  • Lakier inny niż białydopłata 3 590 zł netto
  • Reflektory LED i światła do jazdy dziennej LED
  • Automatyczne światła mijania
  • Podgrzewane i składane lusterka boczne
  • Opony 265/60 R18

Multimedia

  • Dwa ekrany 12,3 cala
  • Apple CarPlay i Android Auto
  • Radio DAB i Bluetooth
  • Nagłośnienie 6 głośników
  • Trzy porty USB
  • Ładowanie telefonu bezprzewodowo

Kabina i fotele

  • Skórzana tapicerka
  • Pięć miejsc
  • Elektryczna regulacja foteli przednich w 6 kierunkach
  • Podgrzewane fotele przednie
  • Podgrzewana kierownica skórzana, wielofunkcyjna
  • Podgrzewana tylna szyba
  • Automatyczna klimatyzacja z nawiewem dla tyłu
  • Elektryczne szyby One-Touch
  • Automatycznie ściemniane lusterko wsteczne
  • Bezkluczykowy dostęp (PEPS)

Bezpieczeństwo

  • Poduszki: kierowca, pasażer, boczne, kurtynowe przód i tył
  • ESP i awaryjny asystent hamowania (EBA)
  • Monitorowanie ciśnienia w oponach (TPMS)
  • eCall: automatyczne wezwanie pomocy
  • Ostrzeżenie o niezapiętych pasach na wszystkich miejscach

Cennik nie rozstrzyga

Reduktor · Blokada przedniego mechanizmu różnicowego

Źródło: cennik importera (netto, 6.10.2026) i strona maxuspolska.pl/modele/t60, sprawdzone 8.10.2026. Cennik nie podaje ceny haka ani warunków promocji.

Teren w liczbach

Maxus T60 MAX w terenie: co mówi katalog.

Liczby z katalogu importera, bez naszego pomiaru.

  • 217 mmPrześwit
  • 550 mmBrodzenie
  • 29°Kąt natarcia
  • 26°Kąt zejścia
  • 3 500 kgHol z hamulcem
  • Tylny mechanizm różnicowyBlokady mechanizmów różnicowych

04 · Wnętrze

Maxus T60 MAX wnętrze i zdjęcia: tak wygląda w środku.

Zdjęcia ze strony importera: plener, bok, tył i kokpit. Auta na wszystkich zdjęciach są czarne, a lakier inny niż biały kosztuje 3 590 zł netto. Wnętrze ma niemiecki interfejs, a skrzyni ładunkowej z bliska nie mamy.

Maxus T60 MAX: kierownica i szeroki ekran multimediów na desce rozdzielczej.

05 · Opinie z testów

Maxus T60 MAX opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Cztery niezależne testy (PL, Węgry, Niemcy, Wielka Brytania) chwalą cenę, wyposażenie i silnik, a zarzucają twardy tył pustej paki, nieprecyzyjnych asystentów i wolne menu. Spalanie w teście polskim to około 9 l/100 km (WLTP z cennika: 9,1). Wyniku Euro NCAP nie ma.

instrukcja: przy przyczepie 3500 kg ładunek w skrzyni najwyżej 650 kg650 kg w skrzyni przy przyczepiebez przyczepy ładowność to 1050 kg

7 plusów10 uwag

Co chwalą

  • Spalanie bez niespodzianek. MotoNews (Polska, test T60 Max z automatem): około 9 l/100 km w trybie mieszanym, oceniane jako rozsądne dla pickupa.
    Więcej · 3 źródła

    Autonavigator (Węgry) podał około 10 l/100 km. Cennik: 9,1 l/100 km WLTP.

    Źródła: MotoNews: Maxus T60 Max, siła, styl i kilka zgrzytów 11.2025, Autonavigator: Végre egy pickup, ami nem a luxizásról szól 08.2025, Cennik Maxus T60 MAX

  • Cena i wyposażenie. Auto motor und sport (Niemcy, T60 Luxury): atrakcyjna cena wejścia wobec konkurencji, dwa ekrany 12,3 cala, skórzane fotele, kamera 360°.
    Więcej · 2 źródła

    Van Reviewer (UK): atrakcyjna cena za napęd 4x4 i komplet wyposażenia.

    Źródła: Auto motor und sport: Maxus T60 im Test 09.2025, Van Reviewer: Maxus T60 Max review 11.2024

Pokaż pozostałe (5)
  • Silnik i przestrzeń. MotoNews: silnik dynamiczny i elastyczny, kabina przestronna dla pięciu osób, materiały solidne.
    Więcej · 2 źródła

    Autonavigator chwali jakość materiałów i możliwości terenowe.

    Źródła: MotoNews: Maxus T60 Max, siła, styl i kilka zgrzytów 11.2025, Autonavigator: Végre egy pickup, ami nem a luxizásról szól 08.2025

  • Asystenci w standardzie. Cennik wymienia w jedynej wersji adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne, ostrzeganie przed kolizją, asystenta pasa i kamerę 360°.
    Więcej · 1 źródło

    Nie ma listy dopłat za bezpieczeństwo, poza kolorem i powłoką skrzyni.

    Źródła: Cennik Maxus T60 MAX

  • Moc i moment. 215 KM i 500 Nm dostępne od 1500 do 2400 obr./min, do tego automat 8-biegowy.
    Więcej · 2 źródła

    Przy masie własnej 2200 kg moment od niskich obrotów jest tym, co liczy się z przyczepą.

    Źródła: Cennik Maxus T60 MAX, Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

  • Gwarancja do 200 000 km. Pięć lat lub 200 000 km, ale to propozycja aktywna od 1.10 do 31.12.2026; wcześniejszy cennik podawał 160 000 km.
    Więcej · 1 źródło

    Po 31.12 warunki mogą wrócić do starych, więc pytaj o datę umowy.

    Źródła: Cennik Maxus T60 MAX

  • Przegląd co 20 000 km. Przegląd co rok lub co 20 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.
    Więcej · 1 źródło

    Przy 40 000 km rocznie to dwa przeglądy w roku.

    Źródła: Cennik Maxus T60 MAX

Na co uważać

  • Twardy tył pustej paki. Auto motor und sport: tylne zawieszenie twarde przy pustej skrzyni.
    Więcej · 3 źródła

    Autonavigator: podskakujący układ jezdny na asfalcie. Van Reviewer: zawieszenie jest sztywne, prowadzenie przy wyższych prędkościach nieco niepewne, charakter jazdy „rolniczy”.

    Źródła: Auto motor und sport: Maxus T60 im Test 09.2025, Autonavigator: Végre egy pickup, ami nem a luxizásról szól 08.2025, Van Reviewer: Maxus T60 Max review 11.2024

  • Asystenci i elektronika. Auto motor und sport: asystenci pracują nieprecyzyjnie i reagują zbyt agresywnie.
    Więcej · 3 źródła

    MotoNews: automatyczne wycieraczki miały kłopot (czujnik deszczu źle osadzony w egzemplarzu testowym). Autonavigator: oprogramowanie wolne i skomplikowane.

    Źródła: Auto motor und sport: Maxus T60 im Test 09.2025, MotoNews: Maxus T60 Max, siła, styl i kilka zgrzytów 11.2025, Autonavigator: Végre egy pickup, ami nem a luxizásról szól 08.2025

Pokaż pozostałe (8)
  • Światła w menu ekranu. MotoNews i Autonavigator: ustawienia świateł są schowane w menu ekranu, bez fizycznego przełącznika.
    2 źródła

    Źródła: MotoNews: Maxus T60 Max, siła, styl i kilka zgrzytów 11.2025, Autonavigator: Végre egy pickup, ami nem a luxizásról szól 08.2025

  • Skrzynia biegów. MotoNews: szarpnięcia przy redukcjach automatu.
    Więcej · 1 źródło

    Drobne niedoróbki montażowe (odklejony czujnik deszczu, niemocowane dywaniki) dotyczą egzemplarza testowego.

    Źródła: MotoNews: Maxus T60 Max, siła, styl i kilka zgrzytów 11.2025

  • Przyczepa albo ładunek. Instrukcja: przy przyczepie 3500 kg skrzynia może nieść najwyżej 650 kg (dopuszczalna masa zestawu 6350 kg).
    Więcej · 1 źródło

    Pełne 1050 kg ładowności działa tylko bez przyczepy. Zapytaj, czy do tych 650 kg wliczają się pasażerowie i nacisk przyczepy na hak.

    Źródła: Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

  • Gwarancja a holowanie. Ta sama instrukcja pisze, że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych lub związanych z holowaniem przyczepy.
    Więcej · 1 źródło

    Przy uciągu 3500 kg to zapis, który trzeba wyjaśnić z importerem na piśmie, zanim kupisz auto do ciągnięcia.

    Źródła: Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

  • Ograniczenia z przyczepą. Instrukcja zaleca nie przekraczać 100 km/h z przyczepą, a w trudnym ruchu 80 km/h.
    Więcej · 1 źródło

    Wskazany uciąg dotyczy wysokości do 1000 m n.p.m., powyżej masę zestawu zmniejsza się o 10% na każde 1000 m.

    Źródła: Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

  • Reduktor niepotwierdzony. Instrukcja opisuje przełącznik 4L jako wolną jazdę 4WD, ale cennik nie pisze „reduktor” i nie podaje przełożenia.
    Więcej · 2 źródła

    Zapytaj importera, zanim kupisz auto do ciężkiego terenu. Blokadę ma tylko tylna oś.

    Źródła: Cennik Maxus T60 MAX, Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

  • Teren z deklaracji. Kąty natarcia 29° i zejścia 26°, prześwit 217 mm z przodu i 230 mm z tyłu, brodzenie 550 mm: to dane producenta, bez testu terenowego.
    Więcej · 2 źródła

    Brod głębszy niż 55 cm odpada.

    Źródła: Cennik Maxus T60 MAX, Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

  • Akcesoria i gwarancja. Instrukcja wyłącza z gwarancji uszkodzenia związane z akcesoriami z rynku wtórnego, np. orurowaniem, dodatkowymi światłami i wciągarką.
    Więcej · 1 źródło

    Zabudowę i akcesoria uzgodnij z serwisem przed montażem.

    Źródła: Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

Co to znaczy dla Ciebie

Jedź z obciążeniem, nie pustym: testy zgodnie wskazują twardy tył pustej paki.

Więcej

Sprawdź też spalanie (testy: około 9–10 l/100 km), działanie asystentów i wycieraczek oraz biegi przy redukcji. Dokumenty importera dają dane i granice.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Skrzynia ma 1485 x 1510 x 530 mm, szerokości między nadkolami cennik nie podaje.

Więcej · 1 źródło

Jedna europaleta 1200 x 800 mm wejdzie wzdłuż, dwóch obok siebie nie położysz (2 x 800 mm to więcej niż 1510 mm). Zmierz nadkola w salonie.

Źródła: Cennik Maxus T60 MAX

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Euro NCAP: nie znaleźliśmy wyniku T60 MAX (8.10.2026), co jest brakiem wpisu, nie zerem gwiazdek.

Więcej · 1 źródło

Wyników z rynków pozaeuropejskich nie przenosimy.

Źródła: Euro NCAP: wyniki testów

Pokaż pozostałe (4)

Nie wiemy

Hałas diesla i zasięg realny z przyczepą: żaden z czterech testów nie podaje pomiaru hałasu ani spalania z przyczepą.

Więcej · 4 źródła

Testy dotyczą aut z rynku PL (MotoNews), HU, DE i UK, więc cechy wyposażenia mogą się różnić od oferty w Polsce. Test niemiecki opisuje model jako T60 Luxury, ten sam napęd 2,0 biturbo 215 KM. Test brytyjski podaje 213 KM.

Źródła: MotoNews: Maxus T60 Max, siła, styl i kilka zgrzytów 11.2025, Autonavigator: Végre egy pickup, ami nem a luxizásról szól 08.2025, Auto motor und sport: Maxus T60 im Test 09.2025, Van Reviewer: Maxus T60 Max review 11.2024

Nie wiemy

Lakier, perforacja nadwozia i assistance: cennik i instrukcja ich nie opisują, a dokument gwarancyjny marki dotyczy tylko modeli elektrycznych.

Więcej · 2 źródła

Zapytaj o nie na piśmie.

Źródła: Cennik Maxus T60 MAX, Instrukcja obsługi Maxus T60 MAX

Nie wiemy

Warunki promocji i leasingu: cennik nie podaje, kto dostaje cenę promocyjną ani do kiedy, a strona importera pisze o leasingu „102,95%” bez rozbicia.

Więcej · 2 źródła

Poproś o harmonogram i datę ważności oferty.

Źródła: Cennik Maxus T60 MAX, Strona importera: Maxus T60

Nie wiemy

Homologacja i VAT: cennik nie podaje kategorii pojazdu (N1 czy M1) ani masy zespołu przy prawie jazdy kategorii B.

Więcej · 1 źródło

Od nich zależy odliczenie VAT i uprawnienia, więc zapytaj księgowego i salon.

Źródła: Cennik Maxus T60 MAX

Źródła opinii (8), stan na 09.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Nasz werdykt

Czy Maxus T60 MAX to dobry wybór? Dla kogo jest ten pickup.

Kupuj, jeśli ciągniesz przyczepę albo wozisz ładunek, ale rzadko oba naraz, i chcesz asystentów jazdy w standardzie. Odpuść, jeśli potrzebujesz pełnej skrzyni przy przyczepie 3500 kg (wtedy masz 650 kg) albo potwierdzonego reduktora: sprawdź wtedy JAC T9 lub Tunlanda. Przed podpisem zapytaj o reduktor, lakier, perforację i warunki promocji.

Pickup do pracy: asystenci w standardzie, przyczepa albo ładunek

Za 159 777 zł brutto (129 900 zł netto w promocji) dostajesz jedną pełną wersję: 215 KM, automat, 4x4 i asystentów jazdy. Płacisz tym, że przy przyczepie 3500 kg skrzynia unosi tylko 650 kg, a gwarancja wyłącza uszkodzenia związane z holowaniem.

Dlaczego tak

  • Adaptacyjny tempomat, hamowanie awaryjne i kamera 360° w standardzie, bez listy dopłat
  • 215 KM i 500 Nm z automatem 8-biegowym, ładowność 1050 kg bez przyczepy
  • Gwarancja do 200 000 km i przegląd co 20 000 km (oferta do 31.12.2026)

Na co uważać

  • Przyczepa 3500 kg zostawia w skrzyni 650 kg, a instrukcja wyłącza z gwarancji uszkodzenia związane z holowaniem: wyjaśnij to na piśmie
  • Reduktora cennik nie potwierdza, blokadę ma tylko tylna oś: zapytaj importera przed zakupem do terenu
  • Cena promocyjna bez terminu i warunków; lakier i perforacja bez opisu w dokumentach

07 · Rywale

Pickupy 4x4 w tej klasie: co dostajesz za podobną kwotę.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Maxus T60 MAX (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Maxus T60 MAX, pomarańczowa — gorzej.

Różnice liczymy od Maxus T60 MAX Luxury (jedna wersja) · 178 350 zł brutto (Cena katalogowa brutto)

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Maxus T60 MAX: 5 lat i co warto wiedzieć.

Pięć lat lub do 200 000 km na pojazd, ale to propozycja do końca 2026 roku. Cennik nie podaje gwarancji na lakier i perforację, a instrukcja wyłącza uszkodzenia związane z holowaniem.

Pojazd

5 lat lub 200 000 km

Gwarancja wygasa przy pierwszym z limitów.

Szczegóły

Limit 200 000 km to propozycja aktywna od 1.10 do 31.12.2026, a wcześniejszy cennik podawał 160 000 km. Cennik zastrzega, że obowiązują aktualne warunki gwarancji producenta, więc zapytaj o datę, od której liczy się limit.

Cennik Maxus T60 MAX, sekcja gwarancja

Holowanie przyczepy

Wyłączenie w instrukcji

Instrukcja pisze, że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych lub związanych z holowaniem przyczepy.

Szczegóły

Cennik podaje uciąg do 3500 kg, więc poproś importera o wyjaśnienie na piśmie, co to znaczy dla firmy, która ciągnie przyczepę.

Instrukcja obsługi, rozdział Holowanie przyczepy

Akcesoria

Orurowanie i wciągarka

Uszkodzenia związane z akcesoriami z rynku wtórnego, np. orurowaniem, światłami i wciągarką, nie są objęte gwarancją.

Szczegóły

Ustal z serwisem, jaka zabudowa nie odbiera gwarancji, zanim ją zamontujesz.

Instrukcja obsługi, rozdział Holowanie przyczepy

Lakier i perforacja

Brak w dokumentach

Cennik i instrukcja nie podają gwarancji na lakier ani perforację nadwozia.

Szczegóły

Dokument gwarancyjny marki dotyczy tylko modeli elektrycznych, więc poproś o te warunki na piśmie.

Cennik i instrukcja Maxus T60 MAX

Przeglądy

12 mies. / 20 000 km

Przegląd co rok lub co 20 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.

Szczegóły

Instrukcja zaleca skrócić okresy między przeglądami przy częstej jeździe w trudnych warunkach; czy ciągnięcie przyczepy się do nich zalicza, zapytaj serwis.

Cennik Maxus T60 MAX, sekcja gwarancja

09 · Salony i wycena

Wycena Maxus T60 MAX: salony blisko Ciebie.

Znajdź salon blisko siebie i zapytaj o wycenę. Poniżej adresy i telefony wszystkich 24 salonów Maxus: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 24 salony w 24 miastach.

24 salony Maxus24 miasta

Lista salonów

Salony Maxus: adres, telefon, wycena.

24 salony w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Biała Podlaska 1 salon

Bilcza 1 salon

Boguchwała 1 salon

Borek Wielkopolski 1 salon

Gliwice 1 salon

Katowice 1 salon

Kraków 1 salon

Kurzętnik 1 salon

Leszno 1 salon

Lublin 1 salon

Łódź 1 salon

Opole 1 salon

Poczesna 1 salon

Poznań 1 salon

Pszczyna 1 salon

Reda 1 salon

Stalowa Wola 1 salon

Tomaszów Mazowiecki 1 salon

Warszawa 1 salon

Wielogłowy 1 salon

Wielogóra 1 salon

Włocławek 1 salon

Wojnicz 1 salon

Wrocław 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Maxus T60 MAX pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Netto i brutto, ile uciągnie i ile wtedy zabierze skrzynia, reduktor, asystenci, gwarancja i serwis: odpowiedzi z cennika i instrukcji Maxusa oraz to, czego dokumenty nie mówią.

Ile kosztuje Maxus T60 MAX netto, a ile brutto?

Cennik z 6.10.2026 podaje netto: promocyjnie 129 900 zł, katalogowo 145 000 zł. Brutto promocyjne to 159 777 zł, a katalogowe 178 350 zł (nasze przeliczenie z VAT 23%). Cennik nie mówi, kto dostaje cenę promocyjną ani do kiedy.

Czy Maxus T60 MAX jest sprzedawany w Polsce i gdzie go obejrzeć?

Tak, importerem jest RSA Polska, a model jest na maxuspolska.pl i można go zamawiać. Lista salonów Maxusa jest niżej na tej stronie; zapytaj o egzemplarz na placu przed wizytą.

Ile T60 MAX uciągnie i ile wtedy zabierze w skrzyni?

Przyczepa z hamulcem może ważyć 3500 kg, bez hamulca 750 kg. Przy przyczepie 3500 kg instrukcja pozwala na najwyżej 650 kg w skrzyni, a pełne 1050 kg ładowności działa tylko bez przyczepy.

Czy gwarancja Maxusa obejmuje holowanie przyczepy?

Instrukcja pisze, że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych lub związanych z holowaniem przyczepy. Trudno go pogodzić z uciągiem 3500 kg z cennika, więc poproś importera o wyjaśnienie na piśmie przed zakupem.

Czy Maxus T60 MAX ma reduktor i blokadę dyferencjału?

Cennik wymienia blokadę tylnego dyferencjału i napęd 4x4 dołączany elektronicznie. Instrukcja opisuje tryb 4L (wolna jazda 4WD), ale cennik nie pisze „reduktor”, więc potwierdź go u importera. Blokady przedniej nie wymienia.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Diesel 2.0 biturbo, 4x4 Luxury (jedna wersja): Cena cennikowa netto 145 000 zł, cena z cennika 129 900 zł (−15 100 zł) — warunek: Cena promocyjna z cennika z 6.10.2026; cennik nie podaje, kto ją dostaje ani do kiedy. Netto 129 900 zł, brutto to przeliczenie z VAT 23%. Brutto z VAT 23 %: 159 777 zł (cennikowa 178 350 zł).

Cennik z 6.10.2026 podaje ceny netto: promocyjną 129 900 zł i katalogową 145 000 zł. Brutto to nasze przeliczenie z VAT 23%. Cennik nie mówi, kto dostaje cenę promocyjną ani do kiedy, więc zapytaj o to w salonie.

Dokumenty

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Maxus T60 MAX. Napisz albo zapytaj o wycenę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, do czego potrzebujesz auta (zabudowa, flota, liczba sztuk) — salon przygotuje wycenę.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Wycena dla firmyz 24 salonów