Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników

MNIEJ ZGADYWANIA. WIĘCEJ KONKRETÓW.

Elektryk na dobry początek

Chcesz zacząć jeździć elektrykiem? Sprawdź modele z ceną początkową do 150 tys. zł i dopasuj je do swojego ładowania.

Ustal, co jest ważne. Sprawdź punkty, porównaj kompromisy i wybierz auta do obejrzenia w salonie.

Dopasuj ranking do siebie ↓

Co ma największe znaczenie dla Ciebie?

Cena wejścia60%
Ładowanie DC25%
Miejsce na bagaż15%

Profil: Pierwszy elektryk. 14 modeli z pełną oceną, 4 bez wyniku łącznego.

Leapmotor B03X

Ten model prowadzi przy wybranych wagach. Zmiana priorytetu może wskazać inne auto.

6,7 / 10 pkt96 900 złcena promocyjna od
Zobacz składowe wyniku ↓
Co warto porównać?

Najniższa cena w tej grupie: BAW Pony, 69 900 zł. Lider punktacji kosztuje na wejściu o 27 000 zł więcej.

Przed zakupem sprawdź konkretną wersję. Cena początkowa i parametry zapisane dla modelu nie muszą dotyczyć tego samego wariantu.

01

Cena wejścia

Mniej pieniędzy potrzebnych na zakup. Porównujemy cenę początkową, bez dopłat i rat.

To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.
02

Ładowanie DC

Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

Punktujemy tylko deklarowaną moc szczytową. Nie wyliczamy czasu postoju: zależy także od krzywej ładowania, temperatury i stacji.
03

Miejsce na bagaż

Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

Litry nie opisują kształtu bagażnika. Metody pomiaru producentów mogą się różnić; przymierz własne rzeczy.

Dlaczego ten model jest wyżej?

Każdy parametr otrzymuje 0–10 pkt. Wynik łączny uwzględnia wybrane wagi. To ocena tych parametrów, nie całego samochodu.

  1. Leapmotor B03X — wizualizacja modelu#1
    Oficjalna oferta w Polsce

    Leapmotor B03X

    cena promocyjna od: 96 900 zł

    6,7/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    96 900 zł5,9 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    100 kW6,7 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    510 l10 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliNajwiększy deklarowany bagażnik w tej grupie. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 27 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    5,9 × 60% + 6,7 × 25% + 10 × 15% = 6,7 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 4 lata / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Cennik z 1.10.2026 opisuje model jako „dostępny od ręki”; dostępność konkretnego wariantu i koloru potwierdź u dealera.
    • Cena promocyjna jest niższa o 10 000 zł od podstawowej w każdym wariancie (PRO Life 96 900 zł wobec 106 900 zł); najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 94 900 zł (PRO Life), 104 400 zł i 112 900 zł (PROMAX Life, Design).
    • Poprzedni cennik (lipiec 2026) miał niespójne daty i błędną nazwę B05 na stronie gwarancyjnej; w cenniku z 1.10.2026 strona gwarancyjna nazywa model B03X.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  2. Leapmotor T03 — wizualizacja modelu#2
    Oficjalna oferta w Polsce

    Leapmotor T03

    cena promocyjna od: 73 900 zł

    6,2/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    73 900 zł8,5 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    45 kW3 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    240 l2,6 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliCena wejścia wyższa o 4000 zł niż w BAW Pony. Mniej pieniędzy potrzebnych na zakup. Porównujemy cenę początkową, bez dopłat i rat.

    Tu jest kompromisDeklarowana pojemność mniejsza o 270 l niż w Leapmotor B03X. Litry nie opisują kształtu bagażnika. Metody pomiaru producentów mogą się różnić; przymierz własne rzeczy.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    8,5 × 60% + 3 × 25% + 2,6 × 15% = 6,2 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 3 lata / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Jedyny model marki z 3-letnią (nie 4-letnią) gwarancją na pojazd — potwierdzone identycznie we wszystkich cennikach T03, także w cenniku od 1.10.2026.
    • Jedyny model marki z napędem FWD (pozostałe RWD) i jedyny bez Android Auto/Apple CarPlay (Leap OS niekompatybilny z integracją smartfona).
    • Jedyny model z reflektorami halogenowymi (nie LED) z przodu.
    • Tylko 4 miejsca (nie 5 jak pozostałe modele marki).
    • Cena podstawowa stabilna (84 900 zł) we wszystkich cennikach, ale ceny promocyjne/wyprzedażowe zmieniały się w czasie: 74 900 zł (promocyjna listopad 2025), 69 900 zł (wyprzedaż styczeń/kwiecień 2026), 73 900 zł (wyprzedażowa kwiecień 2026 i cennik od 1.10.2026; najniższa cena z 30 dni przed obniżką 74 900 zł). W price przyjęto 73 900 zł — cenę wyprzedażową rocznika modelowego 2026 z cennika od 1.10.2026; rocznik modelowy 2027: 77 900 zł.
    • Dopłaty NaszEauto (30-35 tys. zł, cena po dopłacie 39 900-44 900 zł) wspomniane tylko w pierwszym cenniku (07.11.2025); cennik od 1.10.2026 ich nie podaje.
    • Oferta wynajmu Leasys z pakietem SILVER występowała tylko w cenniku 07.11.2025, nie powtórzona w cennikach 26.01.2026 i 10.04.2026 — możliwe, że oferta wygasła.
    • Kolor Mint Green był dostępny w cennikach 07.11.2025/26.01.2026, zniknął z listy od cennika z 10.04.2026 — rocznik modelowy 2026 ma 3 kolory (Canopy Grey w standardzie, Caribbean Blue, Light White), rocznik modelowy 2027 dodaje Sunstone Orange (1 700 zł).

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  3. Leapmotor B10 EV — wizualizacja modelu#3
    Oficjalna oferta w Polsce

    Leapmotor B10 EV

    cena promocyjna od: 111 900 zł

    6,2/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    111 900 zł4,2 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    140 kW9,3 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    455 l8,7 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliMoc szczytowa niższa o 16 kW niż w Leapmotor B05; to nie różnica czasu ładowania. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 42 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    4,2 × 60% + 9,3 × 25% + 8,7 × 15% = 6,2 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 4 lata / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Cennik ma rocznik modelowy MY25, ale produkcja 2026 — pole 'year' ustawiono na 2026 (data cennika/produkcji), oznaczenie handlowe to MY25.
    • Dane techniczne (moc/moment/zasięg/zużycie/wymiary/masa/bagażnik) dotyczą wariantu EV Pro — ceny w polu 'price' i 'versions' odzwierciedlają wszystkie 3 warianty napędowe (Hybrid EV REEV 18,8 kWh, EV Pro 57,2/56,2 kWh, EV ProMax 67,1 kWh), ale pola techniczne (power/battery/range itd.) dotyczą tylko EV Pro — dane Hybrid EV (REEV) i EV ProMax różnią się istotnie (patrz risks szczegółowe).
    • Wariant Hybrid EV (REEV): silnik elektryczny 160 kW/240 Nm + spalinowy 65 kW (88 KM)/125 Nm, bateria 18,8 kWh, zasięg łączny 900 km (w tym EV: 86 km), zużycie 17,0-12,0 kWh/100km + spalanie 2,3-2,4 l/100km, CO2 52-54 g/km, ładowanie DC maks. 46 kW, masa 1760 kg, bagażnik 330 l/1600 l, zbiornik paliwa 50 l.
    • Wariant EV ProMax: bateria 67,1 kWh, zasięg WLTP 434 km, zużycie 17,2 kWh/100km, ładowanie DC maks. 168 kW, masa 1845 kg.
    • Bagażnik EV Pro podany rozbieżnie: 430 l wg broszury EN vs 455 l wg cennika PL (w tym frunk 25 l) — przyjęto wartość z cennika PL.
    • Ceny silnie zmienne w czasie: EV Pro Life było 119 900 zł (wrzesień/listopad 2025), spadło do 99 900 zł na wyprzedaży (luty 2026), 106 900 zł (kwiecień–czerwiec 2026), a w cenniku wyprzedażowym od 1.10.2026 wynosi 113 900 zł (katalogowo 125 900 zł; najniższa cena z 30 dni przed obniżką 109 900 zł) — w price przyjęto cenę z cennika od 1.10.2026.
    • Dopłaty NaszEauto (30-35 tys. zł) wspomniane tylko w cenniku z 03.11.2025, nie powtórzone w kolejnych cennikach (także od 1.10.2026).
    • Rata SimplyDrive wzrosła o ok. 31% między listopadem 2025 (639 zł) a czerwcem 2026 (839 zł) dla wariantu Pro Life.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  4. Leapmotor B05 — wizualizacja modelu#4
    Oficjalna oferta w Polsce

    Leapmotor B05

    cena promocyjna od: 109 900 zł

    6/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    109 900 zł4,5 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    156 kW10 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    345 l5,6 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliNajwyższa deklarowana moc DC w tej grupie. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 40 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    4,5 × 60% + 10 × 25% + 5,6 × 15% = 6 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 4 lata / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Rozbieżność pojemności baterii wariantu Pro: cennik PL podaje 57,2 kWh w tabeli cen, ale 56,2 kWh w tabeli danych technicznych (potwierdzone przez broszurę NL) — przyjęto 56,2 kWh jako wartość techniczną główną.
    • Przyspieszenie 0-100 km/h dla ProMax podane rozbieżnie w źródle jako 6,6 lub 6,7 s.
    • Masa własna dla wariantu Pro podana w źródle jako zakres 1749-1808 kg — przyjęto dolną wartość 1749 kg.
    • Design dostępny tylko z ProMax, nie ma wersji Life ProMax bez odpowiednika ani Life Pro w Design.
    • Brak w źródle tabeli cen po dopłacie NaszEauto dla B05 (jest dla B10/T03) — luka źródłowa.
    • Brak danych o pakietach serwisowych/przeglądach oraz ofercie Leasys dla B05 w dostępnych cennikach — możliwa luka źródłowa lub model rzeczywiście wyłączony z tej oferty.
    • Cennik ważny od 1.10.2026: cena promocyjna jest niższa o 4 tys. zł od podstawowej (Pro Life 109 900 zł promocyjnie wobec 113 900 zł podstawowo; najniższa cena z 30 dni przed obniżką 106 900 zł) — w polu price przyjęto cenę promocyjną.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  5. MG4 EV — wizualizacja modelu#5
    Oficjalna oferta w Polsce

    MG4 EV

    cena wyprzedażowa od: 100 900 zł

    5,7/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    100 900 zł5,5 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    88 kW5,9 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    363 l6,1 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliDeklarowana pojemność mniejsza o 147 l niż w Leapmotor B03X. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 31 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    5,5 × 60% + 5,9 × 25% + 6,1 × 15% = 5,7 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 7 lat / 150 tys. km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Oferta to wyprzedaż roczników produkcji 2024 i 2025 — cennik obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 roku (albo do wyczerpania puli) i obejmuje wyłącznie samochody już wyprodukowane. Rocznik 2024 zaczyna się od 100 900 zł, rocznik 2025 kosztuje o 5000 zł więcej, a osobnej oferty na rocznik 2026 producent nie wydał. Przed podpisaniem umowy poproś o rok produkcji konkretnego egzemplarza na piśmie.
    • Nowa generacja MG4, sprzedawana od stycznia 2026 roku w Wielkiej Brytanii pod nazwą MG4 EV Urban, stoi na innej platformie i ma napęd na przednią oś zamiast tylnej. W polskiej ofercie jej nie ma, więc kupujesz zamkniętą generację — warto zapytać serwis o dostępność części w perspektywie 7 lat gwarancji.
    • Euro NCAP prowadzi pod nazwą MG4 dwie oceny po 5 gwiazdek: z 7 grudnia 2022 roku (83/80/75/78%, egzemplarz 1685 kg, napęd na tylną oś) i z 10 grudnia 2025 roku pod nazwą MG4 EV Urban (87/85/85/80%, egzemplarz 1520 kg). Do auta sprzedawanego w Polsce odnosi się starsza ocena; nowsza dotyczy najprawdopodobniej innego, nieoferowanego tu modelu. Rozróżnienie napędu na tylną i przednią oś pochodzi z niezależnej prasy motoryzacyjnej, nie z samej karty Euro NCAP.
    • Dane liczbowe w karcie modelu — moc, moment, bateria, zasięg i zużycie — dotyczą wersji Standard 49 kWh. Pozostałe wersje: Comfort 64 kWh (204 KM, 465 km WLTP), Luxury 49 kWh (170 KM, 330 km), Luxury 64 kWh (204 KM, 450 km), Luxury LR 77 kWh (245 KM, 530 km), XPower 64 kWh (435 KM, napęd na obie osie, 400 km, 3,8 s do setki).
    • Monitorowanie martwego pola, ostrzeganie o ruchu poprzecznym za autem, przed najechaniem od tyłu i przed otwarciem drzwi wchodzą dopiero od wersji Luxury 49 kWh. Wersje Standard i Comfort mają adaptacyjny tempomat oraz hamowanie awaryjne, ale tych 4 asystentów nie dostają.
    • Producent nie publikuje cennika przeglądów dla tego modelu, a obsługa wypada co 12 miesięcy albo co 24 000 km. Koszt utrzymania trzeba więc wycenić w salonie — ma to znaczenie, bo pełna historia serwisowa w sieci MG jest warunkiem bezpłatnego przedłużenia pomocy drogowej z 1 roku do 7 lat.
    • W wersjach Standard, Comfort oraz Luxury z baterią 49 i 64 kWh biały Dover White jest w cenie, a pozostałe lakiery kosztują 2250 zł. Luxury LR i XPower nie mają wariantu jednokolorowego: każdy lakier idzie tam z czarnym dachem za 2250 zł, a matowy Hunter Green z czarnym dachem — wyłącznie dla wersji XPower — za 4250 zł. Dwukolorowe wnętrze szaro-białe to 2900 zł, a adapter do zasilania urządzeń z gniazda auta trzeba dokupić osobno; jego ceny producent nie podaje.
    • Promocja obejmuje maksymalnie 10 zamówień na klienta, auto trzeba opłacić niezwłocznie i odebrać najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2027 roku, a promocja nie dotyczy zakupu w celu odsprzedaży; sposób zapłaty jest dowolny. Najniższa cena z 30 dni przed promocją dla wersji Standard to 110 000 zł.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  6. BYD Dolphin Surf — wizualizacja modelu#6
    Oficjalna oferta w Polsce

    BYD Dolphin Surf

    cena katalogowa od: 97 700 zł

    5,6/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    97 700 zł5,8 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    85 kW5,7 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    308 l4,5 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliCena wejścia wyższa o 27 800 zł niż w BAW Pony. Mniej pieniędzy potrzebnych na zakup. Porównujemy cenę początkową, bez dopłat i rat.

    Tu jest kompromisDeklarowana pojemność mniejsza o 202 l niż w Leapmotor B03X. Litry nie opisują kształtu bagażnika. Metody pomiaru producentów mogą się różnić; przymierz własne rzeczy.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    5,8 × 60% + 5,7 × 25% + 4,5 × 15% = 5,6 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 6 lat / 150 tys. km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Surf ma 4 miejsca, po 2 z przodu i z tyłu. Aktualny cennik i oferta opisują Boost oraz Comfort; nie potwierdzają bieżącej oferty Active ani stanu magazynów.
    • Dane bazowe dotyczą Boost: 88 KM, 175 Nm, 12,1 s, WLTP mieszany 322 km, 15,6 kWh/100 km. Comfort: 156 KM, 220 Nm, 9,1 s, 310 km, 16 kWh/100 km. Obie wersje 43,2 kWh.
    • 507 km Boost i 460 km Comfort to miejski WLTP, nie obietnica zasięgu autostradowego. Czasy DC wymagają warunków stacji i baterii opisanych przez producenta.
    • Gwarancja z cennika: pojazd 6 lat / 150 000 km, bateria 8 lat / 250 000 km. Nie potwierdzono modelowych warunków SOH, perforacji i osobnych okresów dla Surf; dokument ogólnego Dolphina nie potwierdza zakresu Surf.
    • Za opcjonalny lakier zapłacisz 2900 zł. Przewody Mode 2 i Mode 3 są wymienione w standardzie; adapter V2L jest osobnym akcesorium.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  7. Dongfeng Box — wizualizacja modelu#7
    Oficjalna oferta w Polsce

    Dongfeng Box

    cena katalogowa od: 99 900 zł

    5,6/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    99 900 zł5,6 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    87,8 kW5,9 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    326 l5 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliMoc szczytowa niższa o 68,2 kW niż w Leapmotor B05; to nie różnica czasu ładowania. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisDeklarowana pojemność mniejsza o 184 l niż w Leapmotor B03X. Litry nie opisują kształtu bagażnika. Metody pomiaru producentów mogą się różnić; przymierz własne rzeczy.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    5,6 × 60% + 5,9 × 25% + 5 × 15% = 5,6 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 7 lat / 300 000 km · wybrane elementy; zakres dla Boxa do potwierdzenia. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Aktualna strona importera podaje 310 km bez oznaczenia cyklu, a polski PDF 410 km WLTP. Nie traktujemy tych wartości jako zgodnej specyfikacji; zasięg WLTP potwierdź dla konkretnego egzemplarza.
    • Cena 99 900 zł brutto pochodzi z oficjalnej strony; 49 950 zł oznacza połowę ceny w finansowaniu 50/50, nie cenę samochodu.
    • Euro NCAP: 3 gwiazdki w 2025 r. W teście zderzenia czołowego stwierdzono uszkodzenia zgrzewów przy słupku A i problemy z ochroną kierowcy.
    • Importer komunikuje 10 lat na wybrane podzespoły, 7 lat/300 000 km na wybrane elementy i 8 lat/200 000 km na zespół napędowy EV. Nie utożsamiamy tych programów z gwarancją całego auta lub osobną gwarancją baterii.
    • DC CCS 87,8 kW potwierdza aktualna polska strona. Polska broszura podaje 11 kW bez precyzyjnego opisu AC; nie potwierdzono zakresu procentowego i czasu ładowania.
    • Nie używamy masy 1235 kg i liczby 2 poduszek ze starszych dokumentów innych rynków. Importer wymienia kurtyny i poduszki przód/tył, bez dokładnej liczby.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  8. Jaecoo E5 — wizualizacja modelu#8
    Oficjalna oferta w Polsce

    Jaecoo E5

    cena katalogowa od: 139 900 zł

    4,2/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    139 900 zł1,1 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    130 kW8,7 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    480 l9,4 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliDeklarowana pojemność mniejsza o 30 l niż w Leapmotor B03X. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 70 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    1,1 × 60% + 8,7 × 25% + 9,4 × 15% = 4,2 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Testu zderzeniowego Euro NCAP dla tego modelu nie ma — sprawdzone 25 września 2026 roku. Bliźniacza Omoda E5 ma wynik 5 gwiazdek, ale to rozszerzenie testu innego nadwozia z 2022 roku, nie osobny test tego auta.
    • Cena 139 900 zł stoi w cenniku bez zmian co najmniej od 1 kwietnia 2026 roku, bez osobnej ceny katalogowej i bez wskazanego rabatu.
    • Masa własna w cenniku podana jest jako dwie wartości, 1690 i 1710 kilogramów, bez wyjaśnienia różnicy — model ma tylko jedną wersję wyposażenia.
    • Zasięg WLTP wynosi 402 kilometry, czyli o 28 kilometrów mniej niż bliźniacza Omoda E5 na tej samej baterii i cenie.
    • Ubezpieczenie OC, AC i GAP za złotówkę oraz pożyczka z zerowym oprocentowaniem mają w samym cenniku datę ważności, która już minęła — nowszą datę dla ubezpieczenia podaje tylko strona internetowa importera, dla pożyczki brak potwierdzenia przedłużenia.
    • Cennik nie precyzuje progu spadku pojemności baterii, przy którym przysługuje wymiana — poproś o pisemne potwierdzenie tych warunków przed zakupem.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  9. GAC Aion UT — wizualizacja modelu#9
    Oficjalna oferta w Polsce

    GAC Aion UT

    cena katalogowa od: 129 900 zł

    4/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    129 900 zł2,2 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    87 kW5,8 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    440 l8,3 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliDeklarowana pojemność mniejsza o 70 l niż w Leapmotor B03X. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 60 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    2,2 × 60% + 5,8 × 25% + 8,3 × 15% = 4 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 8 lat (tylko hasło). Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Cena w cenniku (od 16.03.2026) to zakres Premium 129 900 PLN / Luxury 144 900 PLN — pole `price` ustawione na dolną wartość zakresu (129 900), pełny zakres i wersje w `versions`.
    • Deklaracja '8-letnia gwarancja' w broszurze marketingowej — niespójna z '5-letnia gwarancja' cytowaną w broszurach Aion V/Emkoo/Emzoom tej samej marki; brak osobnego dokumentu warunków gwarancji (limit km, zakres, wykluczenia) dla żadnego wariantu.
    • Bateria LFP, bez wskazanego dostawcy ogniw w dokumencie.
    • Brak oferty finansowania w tym dokumencie (w odróżnieniu od Aion V i Hyptec HT).
    • Ceny cennikowe to rekomendacja dla dealerów, niewiążąca — ceny u dealera mogą się różnić.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  10. Leapmotor C10 EV — wizualizacja modelu#10
    Oficjalna oferta w Polsce

    Leapmotor C10 EV

    cena promocyjna od: 133 200 zł

    3,9/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    133 200 zł1,9 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    84 kW5,6 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    475 l9,3 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliDeklarowana pojemność mniejsza o 35 l niż w Leapmotor B03X. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 63 300 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    1,9 × 60% + 5,6 × 25% + 9,3 × 15% = 3,9 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 4 lata / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Model najbardziej złożony w portfolio — 4 warianty napędowe o istotnie różnych parametrach technicznych; dane techniczne w polach głównych (power/battery/range itd.) dotyczą tylko wariantu EV PRO (400V, 218 KM). Pozostałe warianty patrz niżej.
    • Wariant EV PROMAX (800V, dostępny tylko w Design): 220 kW (299 KM)/360 Nm, bateria 81,9 kWh, zasięg WLTP 510 km, zużycie 18,8 kWh/100km, ładowanie DC maks. 180 kW (tylko na stacjach >=800V — brak ładowania DC na stacjach 400V), DC 30-80% 22 min, przyspieszenie 6,6 s, vmax 190 km/h, masa 2055 kg, bagażnik 475 l/900 l/1880 l.
    • Wariant EV PROMAX AWD (800V, dostępny tylko w Design): 2x220 kW = 440 kW (598 KM)/720 Nm, napęd 4x4, bateria 81,9 kWh, zasięg WLTP 437 km, zużycie 20,9 kWh/100km, ładowanie DC maks. 180 kW (tylko >=800V), przyspieszenie 4,0 s, vmax 190 km/h, masa 2189 kg, bagażnik 475 l.
    • Wariant Hybrid EV/REEV: e-silnik 158 kW (215 KM)/320 Nm + spalinowy 65 kW (88 KM)/125 Nm, bateria 28,4 kWh, zasięg łączny 974 km (w tym EV: 145 km), zużycie 16,2-20,5 kWh/100km + spalanie 0,4-1,7 l/100km, CO2 10-38 g/km (zależnie od normy Euro 6EA/6EB), ładowanie DC maks. 65 kW, DC 30-80% 18 min, przyspieszenie 8,5 s, masa 1950 kg, bagażnik 440 l/865 l/1845 l, zbiornik paliwa 50 l.
    • Ekran centralny 14,6" działa na systemie Leap OS 4.0 BEZ obsługi Android Auto/Apple CarPlay — różnica względem B05/B10/T03, gdzie CarPlay/Android Auto jest dostępny (T03 też nie ma, ale z innego powodu — inny system).
    • Ceny zależne od cennika (podstawowy vs promocyjny/wyprzedażowy): w price przyjęto cenę wyprzedażową EV Pro Life 143 200 zł z cennika od 1.10.2026 (wersja v2 z 5.10.2026; katalogowo 163 200 zł). Najniższa cena w gamie to Hybrid EV Life 133 200 zł (katalogowo 163 200 zł).
    • Dopłata NaszEauto (30 000 zł) wspomniana w nagłówkach cenników, ale bez osobnej tabeli kwot po dopłacie dla C10 (także w cenniku od 1.10.2026).
    • Produkcja wariantów ProMax/ProMax AWD ruszyła od stycznia 2026, dostawy do klientów od kwietnia 2026 — mogą być ograniczenia dostępności na dzień publikacji.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  11. MGS5 EV — wizualizacja modelu#11
    Oficjalna oferta w Polsce

    MGS5 EV

    cena katalogowa od: 143 900 zł

    3,7/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    143 900 zł0,7 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    120 kW8 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    453 l8,7 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliDeklarowana pojemność mniejsza o 57 l niż w Leapmotor B03X. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 74 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    0,7 × 60% + 8 × 25% + 8,7 × 15% = 3,7 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 7 lat / 150 tys. km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Cennik z 2 października 2026 obejmuje wyłącznie rocznik produkcji 2026: rabat 14 000 zł na każdą z 4 wersji obowiązuje do 31 grudnia 2026 lub wyczerpania puli pojazdów. Wrześniowej wyprzedaży rocznika 2025 (od 129 900 zł) ten cennik już nie podaje — jeśli dealer oferuje egzemplarz z 2025 roku, poproś o pisemną wycenę i datę produkcji.
    • Czas ładowania prądem stałym od 10 do 80% producent opisuje jako pomiar „przy 150 kW”, mimo że auto przyjmuje prądem stałym maksymalnie 120 kW (Standard Range) albo 139 kW (Long Range) — najpewniej to opis mocy stacji ładującej, nie samochodu, ale dokument tego nie precyzuje wprost.
    • Egzemplarz testowany przez Euro NCAP ważył 1725 kg, czyli tyle, ile najcięższa wersja Exclusive Long Range — jeśli wybierzesz lżejszą konfigurację, realne parametry bezpieczeństwa czynnego mogą się nieznacznie różnić od wyniku testu.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  12. BYD ATTO 2 — wizualizacja modelu#12
    Oficjalna oferta w Polsce

    BYD ATTO 2

    cena katalogowa od: 129 900 zł

    3,5/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    129 900 zł2,2 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    65 kW4,3 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    400 l7,1 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliDeklarowana pojemność mniejsza o 110 l niż w Leapmotor B03X. Więcej deklarowanej pojemności na zakupy i bagaż na weekend.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 60 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    2,2 × 60% + 4,3 × 25% + 7,1 × 15% = 3,5 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 6 lat / 150 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Dane bazowe opisują Active: 45,1 kWh, 312 km WLTP i ekran 10,1 cala. Comfort ma 64,8 kWh, 430 km, DC 155 kW i bagażnik 450 l — pełne różnice w wersjach.
    • Aktualny cennik podaje 45,1 kWh dla Active/Boost; strona oferty podaje 44,9 kWh. Nie przypisano tej różnicy pojemności netto/brutto.
    • Oferta i ikona aktualnego cennika deklarują baterię 8 lat / 250 000 km. PDF warunków Atto 2 pobrany 13.09.2026 nadal zawiera 200 000 km i próg 70% SOH. Aktualne warunki dla VIN trzeba potwierdzić.
    • Zasięg WLTP i czasy ładowania są deklaracjami producenta w określonych warunkach. Nie są gwarancją dystansu ani czasu każdej podróży.
    • Time Grey bez dodatkowej opłaty; pozostałe kolory 3400 zł.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  13. Omoda E5 — wizualizacja modelu#13
    Oficjalna oferta w Polsce

    Omoda E5

    cena katalogowa od: 139 900 zł

    3,5/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    139 900 zł1,1 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    130 kW8,7 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    300 l4,3 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliMoc szczytowa niższa o 26 kW niż w Leapmotor B05; to nie różnica czasu ładowania. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 70 000 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    1,1 × 60% + 8,7 × 25% + 4,3 × 15% = 3,5 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Bagażnik ma 300 litrów przy rozłożonych oparciach, bez podanej w cenniku metody pomiaru — porównaj go z bliźniaczym Jaecoo E5 na miejscu, bo cenniki mierzą go inaczej. Po złożeniu tylnej kanapy rośnie do 1300 litrów.
    • Cena 139 900 zł pochodzi z cennika z 1 lipca 2026; importer nie podał daty końca tej oferty, tylko zastrzegł, że liczba aut i czas jej trwania są ograniczone.
    • Ubezpieczenie na pierwszy rok za złotówkę: cennik podaje termin, który już minął, a aktualną datę — 31 października 2026 roku — ma tylko strona importera; potwierdź ją w salonie przed decyzją.
    • Zużycie energii, 16 kWh na 100 km, pochodzi wyłącznie ze strony importera jako deklaracja producenta bez nazwanego cyklu pomiaru — cennik tej liczby nie potwierdza.
    • 5 gwiazdek Euro NCAP dla wersji elektrycznej to rozszerzenie oceny modelu spalinowego z 2022 roku na wariant elektryczny 13 listopada 2024 roku, nie osobne, nowe zderzenie.
    • Strona importera w jednym miejscu podaje moc silnika jako 204 KM, w tabeli danych i w cenniku — 211 KM; moc sprawdź w dokumentach auta.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  14. BYD Dolphin — wizualizacja modelu#14
    Oficjalna oferta w Polsce

    BYD Dolphin

    cena katalogowa od: 149 000 zł

    2,8/ 10 pkt
    Cena wejściaWaga 60%
    149 000 zł0,1 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    110 kW7,3 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    364 l6,1 / 10 pkt

    Najmocniejszy parametr w tej skaliMoc szczytowa niższa o 46 kW niż w Leapmotor B05; to nie różnica czasu ładowania. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 79 100 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    0,1 × 60% + 7,3 × 25% + 6,1 × 15% = 2,8 pkt (po zaokrągleniu).

    Gwarancja pojazdu: 6 lat / 150 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Cennik od 16.07.2026 podaje katalog 149 000 / 155 700 zł oraz gotówkę 122 200 / 126 900 zł dla produkcji 2025, roku modelowego 2026. Potwierdź VIN i dostępność.
    • Aktualna specyfikacja obu wersji: DC 110 kW, 10–80% 36 min; miejskie WLTP 559 km, mieszane 427 km. Nie przenoś 88 kW ze starszych aut.
    • Design dodaje wentylację obu przednich foteli, dach panoramiczny, prywatnościowe szyby i ładowarkę telefonu do 50 W. Napęd i bateria wspólne.
    • Cennik deklaruje baterię 8 lat / 250 000 km. Świeży modelowy PDF gwarancji nadal 8 lat / 200 000 km z progiem 70% SOH; wymagane aktualne warunki dla VIN.
    • Euro NCAP 5 gwiazdek, ocena 2023, karta obejmuje Comfort i Design. Nie dotyczy to automatycznie Surf lub G DM-i.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  15. BAW Pony — wizualizacja modeluBrak pełnej oceny
    Oficjalna oferta w Polsce

    BAW Pony

    cena katalogowa od: 69 900 zł

    Brak danychBrakuje danych
    Cena wejściaWaga 60%
    69 900 zł8,9 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    Brak danychBrak oceny
    Brak wartości w bazie. Nie zastępujemy jej zerem.
    Miejsce na bagażWaga 15%
    Brak danychBrak oceny
    Brak wartości w bazie. Nie zastępujemy jej zerem.

    Najmocniejszy parametr w tej skaliNajniższa cena w tej grupie. Mniej pieniędzy potrzebnych na zakup. Porównujemy cenę początkową, bez dopłat i rat.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    Nie obliczamy sumy: brakuje parametru z dodatnią wagą. Zobacz pozostałe oceny lub wybierz inny profil.

    Gwarancja pojazdu: 3 lata / 100 000 km w ofercie BAW; warunki dla egzemplarza do potwierdzenia. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • L7e: wymagane odpowiednie uprawnienia; brak wjazdu na autostrady i drogi ekspresowe.
    • 170/220 km to deklaracje bez nazwanego cyklu; nie wpisywać jako WLTP.
    • Ceny, bateria i gwarancja różnią się między ofertami; sprawdź konkretny egzemplarz.
    • Brak potwierdzonej ładowności, litrażu bagażnika i szczegółowych parametrów ładowania Premium.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  16. Farizon V6E — wizualizacja modeluBrak pełnej oceny
    Oficjalna oferta w Polsce

    Farizon V6E

    cena katalogowa od: 105 775 zł

    Brak danychBrakuje danych
    Cena wejściaWaga 60%
    105 775 zł4,9 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    Brak danychBrak oceny
    Brak wartości w bazie. Nie zastępujemy jej zerem.
    Miejsce na bagażWaga 15%
    Brak danychBrak oceny
    Brak wartości w bazie. Nie zastępujemy jej zerem.

    Najmocniejszy parametr w tej skaliCena wejścia wyższa o 35 875 zł niż w BAW Pony. Mniej pieniędzy potrzebnych na zakup. Porównujemy cenę początkową, bez dopłat i rat.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    Nie obliczamy sumy: brakuje parametru z dodatnią wagą. Zobacz pozostałe oceny lub wybierz inny profil.

    Gwarancja pojazdu: Brak danych. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Cennik obowiązuje do odwołania, a kwota zależy od dostępności programu wsparcia importera.
    • 265 km jest wynikiem miejskim WLTP i nie może zastępować mieszanego zasięgu 195 km.
    • Polskie materiały nie podają wprost gwarancji na cały pojazd; nie przenosimy warunków SuperVana.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  17. Maxus e-Deliver 3 — wizualizacja modeluBrak pełnej oceny
    Oficjalna oferta w Polsce

    Maxus e-Deliver 3

    cena katalogowa od: 135 177 zł

    Brak danychBrakuje danych
    Cena wejściaWaga 60%
    135 177 zł1,6 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    57 kW3,8 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    Brak danychBrak oceny
    Brak wartości w bazie. Nie zastępujemy jej zerem.

    Najmocniejszy parametr w tej skaliMoc szczytowa niższa o 99 kW niż w Leapmotor B05; to nie różnica czasu ładowania. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 65 277 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    Nie obliczamy sumy: brakuje parametru z dodatnią wagą. Zobacz pozostałe oceny lub wybierz inny profil.

    Gwarancja pojazdu: 5 lat / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Opis wersji mówi 51,5 kWh, a tabela techniczna 50,23 kWh.
    • Cena brutto jest wyliczeniem z ceny netto.
    • Wersja jest sprowadzana na zamówienie z terminem 120 dni lub dłuższym.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

  18. Maxus e-Deliver 5 — wizualizacja modeluBrak pełnej oceny
    Oficjalna oferta w Polsce

    Maxus e-Deliver 5

    cena katalogowa od: 149 937 zł

    Brak danychBrakuje danych
    Cena wejściaWaga 60%
    149 937 zł0 / 10 pkt
    Ładowanie DCWaga 25%
    70 kW4,7 / 10 pkt
    Miejsce na bagażWaga 15%
    Brak danychBrak oceny
    Brak wartości w bazie. Nie zastępujemy jej zerem.

    Najmocniejszy parametr w tej skaliMoc szczytowa niższa o 86 kW niż w Leapmotor B05; to nie różnica czasu ładowania. Wyższa moc maksymalna daje większy potencjał szybkiego ładowania w trasie.

    Tu jest kompromisCena wejścia wyższa o 80 037 zł niż w BAW Pony. To nie koszt posiadania. Cena z bazy może różnić się od aktualnej oferty; sprawdź wersję i warunki promocji.

    Skąd wynik i co jeszcze sprawdzić?

    Nie obliczamy sumy: brakuje parametru z dodatnią wagą. Zobacz pozostałe oceny lub wybierz inny profil.

    Gwarancja pojazdu: 5 lat / 100 000 km. Nie doliczamy za nią punktów bez porównania warunków umowy.

    • Wyższa wersja ma produkcyjny czas dostawy 120 dni lub więcej.
    • Gwarancja perforacyjna nie jest opisana w cenniku modelu.
    • Cena brutto jest wyliczeniem redakcyjnym.

    Bezpieczeństwo, komfort, serwis i realne zużycie wymagają osobnego sprawdzenia. W tym wyniku nie są oceniane.

Jak dokładnie liczymy punkty?

Zakres zestawienia: Napęd wyłącznie elektryczny i cena początkowa do 150 000 zł. Wyłącznie oficjalna oferta w Polsce z dodatnią ceną w bazie.

Wersja metodyki: 2026-09-08. Progi i wagi są jawnymi założeniami redakcyjnymi, nie wynikami badań ani testów aut. Między progami punkty zmieniają się liniowo; poza skalą pozostają na 0 lub 10. Oceny i wynik zaokrąglamy do jednego miejsca.

Kryterium0 pkt10 pkt
Cena wejścia150 000 zł60 000 zł
Ładowanie DC0 kW150 kW
Miejsce na bagaż150 l500 l

Brak liczby oznacza brak oceny. Jeśli kryterium ma dodatnią wagę, model nie otrzymuje wyniku łącznego i trafia na koniec listy. Przy remisie wygrywa niższa cena, potem nazwa alfabetycznie. Kryterium z wagą 0% nie wpływa na wynik.

Kwoty i parametry pochodzą z bazy serwisu, nie z ofert pobieranych na żywo. Punktacja nie obejmuje stanu magazynowego, dopłat, finansowania ani wszystkich kosztów użytkowania.

Co sprawdzić przed wyborem?

Przygotuj checklistę zakupu PDF ↗